Jak dostat lidi do pakárny 2

19. února 2016 v 16:31 | Řezník
Nuže, jak dostat lidi do pakárny, numr cvaj :-D
"Reklamy v kině" - kurvaroma ten lístek do nějakýho CinemaCity stojí 180 vorlů. Jedno sto osmdesát. Proč, proč, proč, mám za prachy čumět na něco, co mě rozčiluje i v bedně zadarmo? Když sedím v kině a běží deset minut debilní reklamy (a tím myslím debilní, protože jsem si stihnul všimnout, že ty reklamy v kině jsou ještě o třídu otravnější než ty v televizi) mám chuť začít hryzat sedačku před sebou. Samozřejmě právě v kině, když je to nějakej film ne úplně pro děcka, pustí reklamy, který v televizi moc nedávaj, čiže za svoje prachy sleduju reklamy na parfémy, nějakej "njů fregrenc báj kdovíjakejeshol", čerta starýho vím, co to je, reklama, ať už je to jakákoliv značka, se dá shrnout do věty "chovej se jak kurva, chyť syfilis, rozšiř syfilis, ale budeš u toho hezky vonět" a je strašně dlouhá a není česky. Eh. Když už třetí minutu sleduju nějakou anabázi nějaký vychrtlý zkokainovaný prostitutky a do toho mi někdo blafe něco cizím dialektem, cítím se opravdu ponížen, že za něco takovýho platím. Děs. Poprvý v životě uvidim, že přerušej film a daj reklamu doprostřed, tak asi vyleju na podlahu dva litry kokakoly a už budu sledovat filmy jen jinde. Tfuj.
"Rozjíždět se pomalu v koloně na semaforech" - ano, ano, je potřeba, když padne zelená, na ní chvíli čumět, jestli nebude ještě zelenější. Když zjistí dotyčnej, že nebude, tak teda chytí ten klacek a umíchá tam nějakej kvalt. Pak znova čumí, jestli se barevný podmínky nezměnily a když zjistí, že ne, teprve se zvolna začne sunout dopředu. A člověk čeká na semaforech milion cyklů semaforu a přemýšlí o beznaději.
"Tvořit zácpy v metru" - funkční je, když vagon brzdí, kouknout skrz ty okna (ano, proto je tam možná dali) kde je nejvíc volnejch míst a kam asi půjdu. Dveře se otevřou, tak se rychle hnout dovnitř a vydat se pryč od těch dveří, nějakým směrem. Mnozí ne. Vlezou do dveří. Tam se zastaví. A čumí kam teda teď vlastně, pak se začnou pomalu zvolna sunout, přitom si to dvakrát rozmyslí, dveře komplet ucpou, v těch je nával, za nima dav, rychlejší skupina od vedlejšího vchodu už obsadila všechen flek a člověk má chuť je fakt od těch dveří odkopnout. Heh.
"Vytvářet konspirační teorie" - nejlíp takový, který jsou tak tajný, že je neznají ani ti, co je vymysleli, ale ví o nich každej, kdo dokáže klikat levým tlačítkem myši a pustit Google. Přičemž některý jsou tak blbý, že mi není jasný, jak tomu může někdo příčetnej věřit.
"Nadávat odpůrcům islámu do rasistů" - zde jen krátce. Islám není rasa, debile.
Pokračování příště :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama