"Red Allert"

26. února 2016 v 14:19 | Řezník
Taky už vás sere ta neskutečná zblblost s "ochranou" různých menšin, která se pomalu přetavuje až do teroru těch menšin vůči většině? Kupříkladu rasizmus naruby? (Pozn. Ten pojem jsem použil jen proto, abych to jasně specifikoval, neexistuje reálně žádnej rasizmus naruby a nalíc, je jen rasizmus. Rasizmus je dvojpolohový systém, 1 a 0, buď tam přihlížení k rase je a nebo není. Neexistuje žádný "správný přihlížení k rase" a "špatný přihlížení k rase"). Nebo třeba takovej ten boj za nediskriminaci podle pohlaví a nepřihlížení k pohlaví, při výběrech, jako za rovnost, až se z toho vygenerujou kvoty na zastoupení žen v různých funkcích, tudíž se z toho vytvořilo přesně rozlišování podle pohlaví? Ale teda tentokrát to "správný"? Nebo třeba žádná diskriminace podle náboženství, kdy se pak teda nesmí kritizovat muslimové i když páchaj sviňárny, protože jsou to muslimové? A samozřejmě se do toho zavedlo rozlišování podle náboženství? Než napíšu, jak tenhle überkentus vlastně vzniknul, srovnáme pojmy.
Diskriminace v původním, jak s oblibou říkám, "oldspeakovým" slova smyslu, znamená prostě "rozlišování", přihlížení k….". No a dělá to každej z nás denně. Jak píše D Fens v celkem kvalitním článku "diskriminujete dost?" http://dfens-cz.com/diskriminujete-dost/
Mimochodem doporučuju. Jak tam píše, každej svobodnej výběr je defacto diskriminace, protože si vyberete někoho/něco, s vlastnostma, co vám sedí a nevyberete si něco nebo někoho, s vlastnostma, co vám překáží, nebo vás serou. Diskriminace je tudíž v základu zdravá a funkční věc.
Pak je ten stav, kterej teda není zdravej a funkční, ale každej na něj má z principu svobody právo. Kupříkladu, se rozhodnu, že nechci ve svým bytě ubytovávat teplouše, ve svý firmě zaměstnávat ženský, atd, atd. No, někomu to může připadat nehezký, někomu to může připadat, že jsem debil (obzvlášť pokud se na mojí hypotetickou firmu podívá optikou, že ženský jsou o 25% levnější a stejně výkonný ve všem, aspoň podle femipropagandy), ale stejně je to moje právo. Jako je právo každýho neoženit se s tlustou retardovanou komunistkou, nebo si nevzít třeba Asiatku a nikomu nemusí vysvětlovat proč. Je to jeho život, jeho firma, jeho bejvák, kdybych třeba měl nějakou společnost a řekl, že tam budou dělat jen dvoumetrový zrzouni, je to mý právo.
Ano, nepřípustná diskriminace na základu čehokoliv je ve vztahu "občan - státní složky". Protože u dejme tomu, berního úřadu, pracáku, sociálky, policie, soudu, atd., si tak nějak nemůžu vybírat, jestli s nima budu spolupracovat, tady už to není vztah na dobrovolný bázi a vztah funguje na základě zákonů, přičemž před zákonem si máme být všichni rovni, z hlediska občasnkých práv a povinností.
Bohužel současní retardovaní "bojovníci proti diskriminaci" chtějí odstranit jednu část ze soukromýho sektoru a naopak jinou část přidávají do státního.
Jinými slovy, bojujou proti "diskriminaci na základě pohlaví" v soukromým sektoru (a potlačujou tím právo zaměstnavatele si vybrat podle svých kritérií, ale to je teď fuk) a výsledek jim z toho vypadne, že je potřeba zavést kvoty na zastoupení žen. Jinými slovy, vytváří jednoznačně diskriminaci podle pohlaví. Protože už to není "zvládne tu práci", ale přihlíží se k "máme tu dost žen? Ne, takže dalšího vybereme podle toho, jestli je žena". Což ovšem oni sami za diskriminaci nepovažujou.
Tahle banda tlučhubů totiž rozlišuje (a hele) "dobrou" a "špatnou" diskriminaci. Dobrá je ta, která slouží ve prospěch jejich vyvolených a to za diskriminaci nepovažujou vůbec. Špatná je ta, která je v jejich neprospěch a tu za diskriminaci označujou. Stejně to dělají s rasismem. Cokoliv pomáhá a upřednostňuje jejich oblíbenou rasu, jakkoliv podle rasy, to rasizmus údajně není. Cokoliv je proti jejich oblíbený rase, je rasizmus. Pokud bych měl hotel, kde bych ubytovával jen negry, nikdo z protirasistických bojovníků ani nekvákne, ale pokud bych měl hotel, kde bych odmítal ubytovávat negry, vzteky si vyřvou plíce.
Stejný je to u nich, když provede černej sviňárnu bílýmu, tam do toho rasizmus netahají. Pokud ovšem provede bílej sviňárnu černýmu, hned se ohání rasizmem. I když příčina vůbec nemusí s rasou souviset. Ani u jednoho.
Jinými slovy, tihle údajní "bojovníci proti rasizmu", jsou sami rasisti. Většinou fakt totální. Rasista nejsem já, kterej říká "na všechny jeden metr berte", jedno jestli bílej, černej, asiat, žid, cikán, indián, papuánec, úplně jedno, chovej se slušně, živ se sám, neparazituj a neškoď, jinak tě čeká nakopání do zadele. Proti zásadám zdravýho rozumu jsem ovšem za rasistu označován já.
Jeden ze základních znaků těhle údajných "bojovníků proti rasizmu", (reálně za rasizmus, jak jsme si ukázali) je to, že označujou jako rasisty každýho, kdo není ochoten sdílet jejich formu rasizmu. A nemusí být ani rasista na druhou stranu, klidně může propagovat "žádný přihlížení k rase". Ale ne, pokud nepodporuje jima vyvolenou rasu, je u nich rasista. Parádní doublethink.
Stejně tak u těch "antidiskriminátorů" podle pohlaví. Pokud neupřednostňuješ ženy, jseš diskriminátor a pytla po tom, že chceš opravdu rovný šance pro každýho, bez ohledu na pohlaví.

Proč to vlastně vzniklo. Vidíme, že těmhle bojovníkům proti utlačování menšin jde vlastně spíš reálně o nadpráva určitých menšin proti většině. Ale jen určitých. Kupříkladu, právama křesťanů se žádná nátlaková lobby nezabývá, naopak. Ačkoliv křesťani jsou v Evropě fest menšina. Ti skuteční. Oproti tomu, za práva židů se dere skoro každej (nic proti). A za práva muslimů taky. Když si überdebil "profesor" Kohout vyhoní oliheň v kostele do svěcený vody (za to bych mu měl provést něco opravdu ošklivýho) bojovníci za lidský práva a "náboženskou svobodu", nikdo nic. Pokud by to samý udělal v synagoze, je mediálně popravenej během chvíle (ačkoliv židi a křesťani mají opravdu stejného Boha, na rozdíl od muslimů). Pokud v mešitě (bez ohledu na rizika od musel), zastánci "práv" budou řvát, jak mohl. Jak vidíme, práva různých menšin ani na základě náboženství nejsou hájený stejně a to ani zdaleka.
"Práva Gejů" jsou taky věčný téma a to až takový (buzny maj občanský práva stejný jako kdokoliv, o tom žádná a nikdy to nebylo jinak) že jsou mnohde potlačovaný práva ostatních, aby jim bylo vyhověno. Kupříkladu když buzna chce po křesťanským pekaři "svatební" dort, ten odmítne a je vláčenej po soudech za "diskriminaci", ve finále musí platit odškodný. Kde jsou bojovníci za práva na základě náboženství? Ani hovno, co? Srovnejte, když by někdo přišel do kebabárny a chtěl vepřový. Nebo chtěla buzna svatbu v mešitě. Prošlo by to u soudu? Kdo by tu vyhrál, he?
Menšinu držitelů zbrojních průkazů nikdo neobhajuje, naopak, ta je terčem neustálý legislativní šikany a otírá si o ní hubu každej, kdo má do prdele díru. Oproti tomu menšina kriminálníků má svoje zastánce a "milovníky ntých šancí". Za řidiče se nikdo nedere, pedofilové už mají svoje "ochránce". Za chlapy se žádná organizace nerve, oproti tomu pro feministický organizace není kam flusnout.
Ve velký části to souvisí s popsaným "kultem slabocha", "musíme toho údajně slabšího chránit, i kdyby tomu údajně silnějšímu rozdělával na zádech oheň", částečně ne, ale takhle deformace "kultu slabocha" a i tenhle blbinec ve společnosti vychází primárně z největšího zla, co tu aktuálně máme a to je…..NEOMARXISMUS.
Pro ty, co to neznají, co to je ten neomarxismus. Pomůžu si wikipedií.
"Neomarxismus je označení pro sociologickofilosofické koncepce 20. století, které navazují na učení Karla Marxe. Intelektuálové, kteří se věnovali problému odcizení člověka v moderní době, se ve své kritice sociálních mechanismů inspirovali především ranými Marxovými spisy. Samotný termín neomarxismus má více významů, nejčastěji je užíván jako synonymum pro kulturní marxismus a učení Frankfurtské školy, či pojem zastřešující různé na marxismus navazující směry.
Neomarxismus ve zvýšené míře navazuje na podněty zanechané v raném Marxově díle. Rezervovaně se staví k redukcionistickým a naturalistickým prvkům pozdního Marxe, kde je podle jejich názoru zanedbán zvláště antropologický problém, popřípadě není dostatečně zvládnut problém dialektiky dějin. (Pod negativním vlivem Engelsovy interpretace.) Neomarxisté se dožadují modernizace marxismu začleněním paradigmat Freudových, Heideggerových, Husserlových, popř. Kierkegaardových, kde je antropologická problematika rozvinuta."

Shrnutí, navazujou na Marxe a vychází z něj.
Pokračujeme, opět wikipedie.
"Podle amerického paleokonzervativce Pata Buchanana neomarxisté nevidí jako utlačovanou dělnickou třídu, ale skupiny jako domněle utlačované vidí lidi na sociální podpoře, ženy, nebělošské přistěhovalce, homosexuály a jiné sexuální menšiny, rasové a některé náboženské menšiny v západních státech, národy třetího světa, narkomany a další skupiny. Za práva těchto skupin je třeba podle neomarxistů bojovat. Viníkem útlaku jsou západní civilizace a její hodnoty, od kterých je třeba lidi osvobodit."
Jinými slovy, nepřítel je západní civilizace a její hodnoty. Jak víme, hodnoty západní civilizace vycházely a vychází primárně z křesťanství a židovství. Tak už víme, proč taková pruda do křesťanství a proč křesťany chrání tak málo organizací, že jo. Židi mají krytí, protože holocaust a obvinění z antisemitizmu znamená společenskou sebevraždu. Proto se do nich nikdo nenaváží. Aby se mohlo kritizovat Desatero atd., musí se pro kritiku použít filtr přes církev. K tomuhle dál.
Neomarxisti tudíž už nemají jako "vyvolenou rasu" dělnickou třídu. Ale stejně jako u původního marxismu / komunismu byla dělnická třída nástroj revoluce, tady jsou ty různý všechny možný i nemožný menšiny nástroj revoluce. Tenhle druh komoušů už taky upustil od myšlenky revoluce jako takový, oproti tomu zvolili takzvaný "pomalý pochod institucemi".
Doporučuju tento článek.
http://dfens-cz.com/oikofobie-z-pripravovane-ucebnice-pro-gymnazia/
Když si vezmeme z toho článku o "oikofobii" (opak profláknutýho pojmu "xenofobie", tzn "nenávist k vlastnímu") citaci "Negativistickými postoji k vlastní kultuře se vyznačuje filosofie postmodernismu, tzv. New Age a především neomarxismus frankfurtské školy (Adorno, Fromm, Habermass). Tito marxisté třetí vlny se poučili z krachu tradiční marxistické doktríny a změnili "obraz nepřítele". Už ne buržoazie, ale cílem útoku je celá západní kultura, která má být zničena se svými hlavními oporami - rodinou a náboženstvím. Už ne dělnická třída coby hnací síla, ale nespokojené menšiny (ženy, homosexuálové, přistěhovalci). A už ne revoluce, ale "dlouhý pochod institucemi" (Adorno). Pomalé, trpělivé, do postupných a drobných kroků rozložené ovládnutí masové kultury, médií a vzdělávací soustavy (podobnou taktiku formulovali také angličtí fabiáni)." - dostáváme se k jádru pudla.
Jakkoliv jsem vznik komunizmu naprosto chápal, v podmínkách doby, kdy vznikl (a nutno uznat, lidem na západě existence rudý hrozby z východu hodně pomohla) tohle je už trošku něco jinýho.
Víme, že určitá skupina lidí vychází z Marxe (a jeho textů), víme tedy, že cíl je zničit západní společnost a její hodnoty a víme, kdo jsou nástroje. Co je primitivní hnací motiv, ač to prioritně pro účely článku není směrodatný? Podle mě, blbnutí a degenerace z blahobytu a snadnýho přežití, takovej ten "behavioral sink", jak o tom psal ten Calhoun v článku o myších. Takovej klídek, až z toho pár lidem mrdlo. Celá oikofobie podle mě může vzniknout jen v prostředí snadnýho přežití, v situacích, kdy musí makat, aby přežil, nebo mu jde o kejhák, tohle nevznikne. Tam vznikne averze k vnějšímu nepříteli, k estabilišmentu, nadřazený kastě co je vykořisťuje, vždycky ale k těm "mimo". Těžko najít dělníka v době před říjnovou revolucí, kterej by nesnášel "dělnickou třídu", podobně ve třicátých letech v Americe. Vyvozuju mezizávěr, těžké životní podmínky a riziko způsobují často hněv a agresi vůči těm, kdo za ně můžou. To je přirozený. Oproti tomu nenávist a averze ke svým vlastním vzniká pouze v období klidu a snadnýho přežití, když se jedinec nedokáže ve vlastní společnosti adaptovat a prosadit, stejně jako to bylo u těch myší vlastně. Nebyl pro mladý samce úkol ani místo, nebyli uplatnitelní, tak se začali chovat kravsky......Podobně, jako hrabe idiotům z Římskýho klubu, který si myslí, že lidstvo je nepřítel planety a musí se mu snižovat stavy, jako hrabe Gatesovi, kterej tvrdí to samý, jako Rockefellerovi, kterej financoval eugeniku a podobně.
Takže máme skupinu lidí, kteří mají prachy a vliv a tezi, že lidstvo samo je nepřítel. Máme lidi, který věří, že hodnoty Evropy a evropská společnost jsou zlo a musí být exterminovány (a z toho nám dojde, kam asi tečou prachy těch, kteří chtějí snižovat lidstvu stavy). A teď potřebujou tihle hovadsoni ty svoje kroky začít prosazovat.
Jak to udělají. Nejlíp jak můžou. Infikujou univerzity. Už v dobách padesátých a šedesátých let lidi co do toho trošku viděli, předvídali, že tenhle bordel v Evropě vznikne, že tu budou mešity, bitky s muslimákama, šikana těch a oněch, tehdy nepředstavitelný věci. Věděli to proto, že tehdy ti, co teď jsou nakvartýrovaný v politice a hází na lidi to svoje neokomunistický svinstvo, byli na univerzitách a poslouchali úchylný teze Sartera a podobných (mimochodem, kdo věděl, že Rudí Khmerové vznikli z učení univerzit ve Francii? Nojo, ti šikmouši tam vystudovali, opět primárně svinstva Sartera a podobných a pak to v Kambodži vyzkoušeli. Jak říká Ježíš, "Po ovoci je poznáte." No, tak u Rudých Khmerů není pochyb, co? :-D a ty ideologie nikam nezmizely, to není Mein Kampf, kterej je zakázanej :-D ). A bylo jasný, že pak do tý politiky půjdou.
Druhá věc je, vzájemná propojenost univerzit (berou jedni od druhých, není jich tolik, ti jejich bossové se obecně znaj, je to vlastně jeden takovej velkej uzavřenej klub) a takzvaný "Náboženství vysoké školy" (ten článek doporučuju vygooglovat a přečíst). Plus to, že univerzitní profové jsou, mnohdy, kvůli jakýmusi pocitu, že jsou ta nadřazená inteligence a nositelé vyšších pricipů a pokroku, že jsou o třídu vejš, než ten plebs (ne všichni, málo na technikách, atd., ale různý filozofický fakulty tím budou prosáklý jako svině) jsou velice náchylní k totalitním nápadům, typu Platonizmus, svět by měly řídit elity (a kdo jinej než my), falešnýmu humanizmu (i ten největší ksindl si přece zaslouží naší ochranu), náchylnost i infekci "kultem slabocha" (daný pocitem nadřazenosti) a to je činí mimořádně snadno nakazitelnými pro ideje neomarxismu.
A oni to pak šíří dál. Nejde jen o to, že to tlačí do médií a podobně, jde o to, že u nich pak vystudujou nový učitelé a profesoři, i učitelé ze základek, který jsou tím tak nasáklý, že tím krmí explicitně i implicitně, děti už od školky a ty jsou pak tím úplně nasáklý, banda, co studovala u těhle, pak píše knížky o psychologii a dětský psychologii a učebnice a stanovuje školní osnovy a kecá do znaleckých posudků a ovlivňuje legislativu……no a z toho plyne, že ten neomarxistickej mor, kterej ve finále tvrdí, ještě jeden replay, že západní společnost a její hodnoty jsou nepřítel a musí být zničeny, jsou tlačeny do všech pořád, všude a neustále. Ten "pohyb institucema", primárně vzdělávacím systémem, se jim povedl teda dokonale.
Tudíž, spousta lidí je v tom vychovávaná od dětství, ani neví v čem, pokud pokračujou ve studiu na školách určitýho typu, jsou tím myšlenkovým prostředím zase obklopený a tak to do sebe nasáknou a pak se to stane integrální součást jejich přemýšlení.
Nuže, když se někdo diví, jak můžou být někteří lidi tak blbý, že tvrdí věci, co se příčí zdravýmu rozumu a vypadá to, jako by fakt chtěli zlikvidovat tradiční rodinu, systém hodnot a společnost, tak je to přesně tímhle. Byli krmený idejema neomarxismu, vyrostli tak obklopený idejema neomarxismu, že jim to přešlo do myšlení, jenže si ani neuvědomujou, že to je neomarxismus a co je hlavním cílem neomarxismu. ----A TAKTO VZNIKLI SLUNÍČKÁŘI. Lidi, propláchnutý neomarxismem, co si ale neuvědomujou, jaký má neomarxismus cíle. Což jim umožňuje se proti těm konečným důsledkům perorálně vymezovat a tak vlastně vytvářet chaos, protože lidi pak nerozumí tomu, co ta banda vlastně chce. Lidi totiž chtějí často dělat dobro. No a ty různý akce neomarxistů jako dobro vypadají, vždyť kdo by nechtěl pomáhat slabým, podporovat je, spousta lidí chce rovnost, atd., jenže jim nedochází, že to tlačí do takovýho extrému, že z toho vytvoří ve finále akorát zlo a skrz snahy o páchání dobra napáchají tak "Helter Skelter". Update, tahle definice nebyla úplně přesná, část těch "sluníčkářů" jsou lidi trpící takovou oikofobií, že chtěj tu vlastní společnost prostě zlikvidovat, každej prostředek je jim k tomu dobrej a ani se tim netajej. Těch je sice míň, ale taky dost.
Proto a hlavně proto je velká podpora různých akcí na podporu gayů, který jsou menšina, ale kdyby si udělali přehlídku katolíci, stejní lidi, co podporujou "utiskovanou menšinu" gayů, budou vehementně utiskovat menšinu katolíků, protože "katolíci jsou utiskovatelé menšin" (náboženství západu, pamatujete?), pytla po tom, že tady katolíci nemají už staletí žádnej reálnej vliv. Stejná banda bude podporovat islám, což jsou nesrovnatelně větší utiskovatelé kupříkladu gayů, žen a podobně, než katolíci, ale, je to exotická menšina, není to Evropský a je to proti evropskýmu náboženství a evropský společnosti, tak to musí být správný.
Tady to vzniklo. Sluníčkáři a ti, co se jim blíží, jsou málokdy přímo neomarxisti, jsou to spíš ti, který byli vychovávaný v prostředí neomarxismu, aniž by ale pochopili jeho cíle, což ani nemohli.

Jak se nesnášeli marxisti a národní socialisti (ano, národní socialisti vznikli z vlastenců, bohužel, opět skrz vymejvání mozku) tak se nesnáší neomarxisti a současní vlastenci, který jsou pak neomarsxistama označovaný za nácky a ti sluncaři to od nich přebírají.
Stejně jako měl marxismus za cíl rozklad veškerýho národního hospodářství ve prospěch nadnárodního kapitálu (ten se neporovnatelně snáz kontroluje, stovka států, hospodářsky samostatných se kontroluje blbě, stovka států, který všechny berou potraviny od jedný korporace se kontroluje teda kurva snadno), kvůli kompletní světovládě, má stejný cíle i neomarxismus. Proto ta neustálá pruda do živnostníků a podnikatelů. No a jako se změnili nositelé války (z dělnický třídy na menšiny), změnil se i prostředek šikany. Než to lidem explicitně zakazovat, což vyvolá protitlak, radši jim to tak zkomplikujeme, že se na to sami vyserou a ještě to budeme vydávat za dobro. Protože, tahy neomarxismu vypadají mnohdy jako dobro, že jo, kdo by nechtěl dohlídnout na to, aby živnostníci nekrátili daně a tudíž byly prachy pro matky v hmotný nouzi…..ale v (pro zkrácení nahrazuju teď výraz neomarxismus výrazem rudý) rudým pojetí to dopadne tak, že stát oškube všechny, co si zkouší sami na sebe vydělat a rozdá to zevlům, co si udělali z dělání dětí etnobyznys.
Rovnost je taky skvělá, ale v mezích, ne násilím vynucená rovnost, kde se schopným sebere, blbečkům rozdá a je to hrozně demotivující. Proč bych se snažil, když mi to stejně seberou? Proč bych dělal, když stejně dostanu prachy?
Jo, ale prachy dostaneš, jen pokud jsi nějaká rudá "svěcená kráva", pokud jsi bílej pracující hetero, tak ti naserou a lidi se pak diví, proč to tak je.
Protože to, co tu politčubky a různý aktivisti (prosáklý rudým) předvádí, není snaha o dobro, ale snaha o zkázu společnosti, "helter skelter", maskovaná jako snaha o dobro prováděná blbě.
Společnost, která nemá motivaci se zlepšovat a něco dělat, ustrne na mrtvým bodě a začne se rozkládat. Jako první kolonisti v Americe, co si všechno dělili rovným dílem (a málem pochcípali hlady), dopadne i Evropa, protože těch, co vyrábí zdroje, bude čím dál míň, oproti tomu bude čím dál víc konzumentů zdrojů.
Nehledě na to, že spousta aktivistických organizací jsou "relikt studený války", tehdy měly svoje opodstatnění, ať už odpor proti šíření sovětských zbraní po světě (z těch teď vznikli ti antigun dementi v Americe) nebo různý skupiny krmený Sovětama, který měly rozkládat Západ zevnitř a postupně ho nechat vyhnít, případně ekologický aktivisti, který teda, ano, měli pravdu v určitý době, v dobách jaderných testů a závodů ve zbrojení a celkový bezohlednosti ke všemu…….jenže ta doba skončila a ty cíle pominuly. No ale oni si neřeknou "hotovo, jdu se živit něčím jiným". Ne. Už je rozjetá organizace, získaný zdroje prachů, zbudovaná agenda, pracovní místa…..no tak je potřeba jen hledat novýho a novýho nepřítele, čiže hrozby, proti kterým by se dalo "bojovat" a ty zdroje dojit. Když to nejsou sovětský zbraně ve světě, tak to bude americkej export zbraní, no, tak už taky ne, tak zbraně v soukromým držení……Když to nejsou nukleární testy, tak to bude globální oteplování, eh, teda ochlazování, eh, už to mám, globální klimatická změna, protože počasí se mění furt a vždycky je možnost to na něco hodit a tomu vyhlásit džihád. Atd. A jakou potentní kombinaci vytvoří, když se lidi, vychovaný v rudým, prosáklí rudým, ale neuvědomující si konečný důsledky rudýho, většinou, nechaj v takový organizaci zaměstnat nebo se s ní spojí a přijmou její teze za svoje…..

Ať se to ještě víc propojí do reálií běžnýho života, tak mezi základní hodnoty západní společnosti patří: právo na obranu (proto neustálá snaha různých aktivistických spolků, legislativců, intelektuálů, ženských organizací, toto omezovat a omezovat, viz západ, kde je všechno verboten), klasická rodina (proto šikanozní Barnevern, snaha o rozesrání výchovnýho systému, bordel a nesmysly v dětský psychologii.....) samostatnost a odpovědnost sama za sebe (proto od dětství vymejvárna mozků s tím, že spoléhej tupě na autority, spoléhej na stát, někdo se postará, sám nic nedělej....), kdo nepracuje, ať nejí (proto krmit všechny netáhla a primárně se snažit vytvořit co největší skupinu lidí závislou na státu a dávkách, z toho plynoucí kontrola), sex mezi mužem a ženou (preference perverzit), muž je hlavou rodiny (radikální feminizmus) právo držet zbraň (odzbrojování, pak následně opět snažší kontrola a snažší snižování stavů), rovný práva pro všechny (diskriminace bílých ve prospěch etnik, mužů ve prospěch žen), zdravej rozum (odpojit, nahradit směrnicema a vyhláškama)........
No a mezi hodnoty západu a tradice západu nepatří: islám (proto všude cpát mešity, migranty, zakazovat "islamofobii", kriminalizovat kritiku migrantů a islámu....), cenzura (proto jí všude tvořit, ale pod vlajkou politický korektnosti), totalita (čím dál větší dohled nad vším, snaha o rušení hotových prachů, všude RFID čipy, sledování polohy, ECall, and shit), znásilňování a kamenování (jiná kultura, musíme mít ohledy, hlavně je netraoumatizovat).....

A cíl je prostej. Zničení Evropy. Teď víme, co tvoří neomarxisti, jak fungujou. Ale existuje někdo, kdo je "pase"? Má někdo zájem na zničení Evropy a bílý rasy fakt úplný a proto využívá neomarxisty jako užitečný idioty? Stejně jako neomarxisti využívají jako užitečný idioty ty, co to nechápou?

Na to se podíváme příště.

Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dferesw dferesw | E-mail | 30. ledna 2018 v 13:22 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: http://xfun.cc/ocgn6

**** Download here: Link: http://ssh.tf/hnGWdteCU

@
@

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama