Rudá hrozba – černá síla

29. února 2016 v 16:06 | Řezník
Rudá hrozba - černá síla
No, tak minule jsme rozebrali, kohože tu máme a o co mu jde, pro jistotu, shrneme to ještě jednou. Máme tu bandu pracháčů a pošuků s vlivem z takzvanýho Římskýho klubu (použít google a wikipedii prosím, toto žádná konspirační teorie není), který tvrdí, že lidstvo je zlo a hrozba pro planetu a musí se mu snížit stavy, aby se udržel tzv. "trvale udržitelný rozvoj". (trvale udržitelný rozvoj znamená, když země uživí sedm miliard lidí x let, tak x lidí uživí sedm miliard let a to už se dá považovat za "trvalý" - ten příklad je obrazný. No a tudíž cíl je, snížit populaci lidí na počet x). Víme, že tuhle filozofii zastávají různé "špičky" a "elity", které chtějí bojovat s přelidněním, ergo, snižovat lidem stavy. A ne tak, aby šlo příkladem, uřezali si cojones, nebo rovnou spáchali sebevraždu, ne, jasně že ne, oni budou dál žít a i se množit, snižovat stavy se musí tomu plebsu dole. K těmhle pošukům patří třeba i Bil Gejts. Rockefeller a mnozí další.

Vsuvka ohledně přelidňování. Taky už někoho napadlo, že ta banda různých elit neustále blafe o přelidňování a nutnosti řešit přelidňování a přitom vozí do Afriky quantanamo potravin a zdrojů a lékařský péče a všemožný charity, což způsobuje, že se tam lidi množí a množí, pak ty země nejsou potravinově soběstačný, tak se ti lidi relokujou sem a oni je sem chtěj brát, ačkoliv reálný řešení přelidnění by teda bylo nic tam nevozit, žádnou pomoc, žádný léky a doktory, nic? Jejich stavy tam by se zredukovaly, bylo by tam zas tolik lidí, kolik by se dokázalo uživit a tudíž by žádná "populační exploze" nehrozila. Jenže ne, oni chtějí dále tyhle regiony krmit, ať se tam vesele množí, pak lidi z přelidněných regionů relokovat do těch nepřelidněných a pak kníkat něco o tom, že se "země přelidňuje" a je potřeba "přijmout nějaký kroky" a podobný hovna.
Proč. Protože řešit přelidnění tím, že se nebudou krmit hladovějící Africký černoušci a nebude se jim tam vozit hum pomoc a zdravotní materiál, nebude jim tam bílej kolonizátor kopat studny a zvyšovat jim šance (což by teda bylo nejlogičtější pro ty, kdo chtějí řešit přelidnění) případně objem toho materiálu snižovat, postupně (což by bylo nejefektivnější pro jejich samostatnost, neboť teď jsou tam regiony totálně závislý na dodávce materiálu z Evropy a USA a ve chvíli, kdy by to tu kleklo díky nějaký krizi, oni tam pochcípaj jak mouchy) je politicky nekorektní a vypadá to jako "rasizmus". A protože obecně pro mnoho z těch pachatelů dobra, který chtějí "řešit přelidnění", ale zároveň je "u srdce vezme" pohled na každýho nezletilýho islámskýho sekače hlav, kterýmu by klidně i cizí penzi dali, je viník všeho světovýho zla, nespravedlnosti, bezpráví a přírodních katastrof běloch, není možný řešit přelidnění tam. Je nutno vyčistit Evropu od zlých kolonizátorů kteří "vykořisťují celej svět".

Pokračujem po vsuvce. Víme, že hafo evropských politiků, pošuků z NGO, i různých dalších lidí jsou "neomarxisti", což je sorta lidí, pro kterou je západní společnost a její hodnoty nepřítel, kterej se musí zlikvidovat. A víme, že primární jejich útok jde na evropský náboženství, rodinu, atd., skrz různý menšiny. Je snadno pochopitelný, že "snižovači stavů" a tahle banda celkem nalezli symbiózu, protože jedněm jde o snížení počtu lidstva a o snadný ovládání toho zbytku, druhým o rozpad evropských hodnot a ovládání lidí, jejich cíle se překrývají.
Víme, že dost lidí je zasaženo pokročilou "oikofobií", což je nenávist k vlastnímu a považujou všechno cizí za automaticky lepší, pro ně bude vždycky větší škoda palestinskýho bitkaře zabitýho při izraelským náletu, než starý báby ubodaný mladistvým delikventem o vchod vedle. Budou nadšeně demonstrovat proti ruskýmu útoku na pozice FSA, místo toho, aby řešili, že o tři ulice dál je nějaký feťácký doupě, kde jakási svoloč přepadá lidi. A když, tak se budou zastávat těch vyfetel.
Spousta lidí je tak infikovaná neomarxistickým vzdělávacím systémem, že vůbec neví, čemu vlastně slouží a co to obhajujou, ale jsou vychováni k totálnímu "kultu slabocha", "kultu hajzla" a tudíž se vždycky budou zastávat černýho feťáka ze Sudánu, co tu znásilňuje, než obětí.
A víme, že s těmahle "zblblíkama" se neokomunistům (dál pouze "rudý") a "snižovačům stavů" (dál pouze "genociďáci") operuje snadno.
Genociďáci chtějí vyhladit bílýho Evropana. Rudý jim v tom chtíc nebo nechcíc pomáhají, zblblíci znemožňujou účinnou protireakci, plní funkci ovcí ve "Farmě zvířat".
Jak vyhladit, no, to už jsem zmiňoval, nebo možná ne, nevím. Možnost je válka. Válka je riskantní, je ve hře moc vlivů, moc zbraní, nikdy se neví, která strana nakonec získá navrch, kdo se ke komu přidá, od určitý chvíle začne být chování ozbrojených složek nekalkulovatelný a riziko, že se zbraně obrátí proti těm, co to zbuntovali, případně, že je oběsí jejich vlastní vojáci, není zrovna malý. Taky se neví, která rotorová hlava toho využije, aby se sama dostala k moci. Od určitý chvíle je loajalita vojáků k politickýmu vedení už jen iluzorní a tady by taková byla od začátku. Evropský "elity" nejsou Hitler ani soudruh Koba, pro který byli vojáci ochotní bitkařit a zabíjet, nedokážu si představit toho trotla, kterej by šel někam střílet a riskovat kůži pro Dluhoslava Sralbotku.
Plus to, že ti co to přežijou, jsou obecně ozbrojený, tvrdý a nemaj nějak náladu sebou nechat vorat. Vycvičit si bojovníky, který mě pak zabijou, no, nic moc.
Hladomor, klasický golodomor, to je mnohem snažší. Stačí rozesrat hospodářství států ve prospěch mezinárodního kapitálu a ten ovládat, pak se snadno rozhoduje, kdo se nechá pochcípat dneska a koho necháme pochcípat zejtra. To jde snadno v zemích třetího světa (což nechtěj, politická korektnost a rasizmus - všimněte si, zabíjet lidi nevadí, ale nesmí to být "z nenávisti", "rasistický", nebo "z předsudků" :-D připomíná mi to South Park "Pamatujte heslo naší filmové akademie, odporné brutální násilí ve filmu nevadí, pokud při něm lidi nemluví sprostě" :-D ) ale ne tady, opět, moc zbraní a síly. Pokud necháš lidi hladovět a oni mají zbraně…..vezmou si to. Pokud je armáda, co má dohlížet na jejich smrt hladem, je otázka loajality armády, ke komu se přidá. Ti vojáci musí věřit ideologii, za kterou zabíjí svoje vlastní spoluobčany. Pravda je, že dost často to tak bylo. Rozhodně je to míň riskantní než válka. Ale riziko výbuchu je tu furt. Co je další možnost snížení stavů a vyhlazení toho zlého evropského bělocha?
Eugenika a nahrazení. Eugenika, do tý zapadá i neustálý tlaky, aby bílý neměli děti, nebo co nejmíň, co nejpozději, adorace potratů, antikoncepce (neříkám že antikoncepce je apriori zlo, ale rád bych v mainstreamu taky někdy viděl "Jsem těhotná, super" a ne jenom "jsem těhotná, a kurva"), propagace sexuálních perverzit, úchyláků, gejprajdy, "volba pohlaví", LGBTI, Femen, všichni tihle homoaktivistický čurozmrdi plní dvojí účel, zaprvé rozklad tradiční rodiny a za druhý, snižování stavů, protože buzeranti, pedofilové, nekrofilové, lezby, transsexuálové, intersexuálové (kurva kolik kombinací se dá vytvořit ze dvou pohlaví) se nemnoží. Jen to spolu píchá, ale nemnoží se to. Jasně, tahle mánie zasahuje i jiný rasy než jen bílou, ale ty ostatní to pořád kompenzujou vyšší porodností, mnohem vyšší. Běloch je jediná rasa, která reálně vymírá. Taky je třeba si všimnout, že všechny tyhle úchylárny vznikají primárně v Evropě, nebo v USA. Neslyšel jsem o tom, že by Tanzanie zaváděla třetí pohlaví, o keňský gay pride, nebo něčem podobným.
O tlaku na ženský, že jejich dítě bude asi postižený ("správný" nastavení testu, aby to tak hezky vyšlo) a doporučování potratů (po kterým už taky nikdy žádný dítě mít nemusí) jsem už psal.
Opět doporučuju najít a přečíst článek "Zelené vraždění", zkusím ho vyhrabat. Viz google.
Jinak, tohle se provádělo a provádí i jinde, v Indii se kupříkladu vexluje se sterilizací výměnou za různý povolení, atd., ale jak říkám, oni to kompenzujou, nevymíraj, to jen my.
Mindfuck "je to moje tělo, můžu si s ním dělat co chci", taky běží a tlačí se to mladým holkám od školy. Plus neustálej tlak na míchání ras, "sex s negrem je ten nejlepší, protože negr má überdick", o rasistickým pornu se ještě zmíním a rovnou sem postnu článek, později.
Eugenika, tu jsem zmínil. Teď. Nahrazení. Do tímhle blbnutím likvidovaný Evropy se najednou importujou statisíce až mega černých muslimáků, který mají společný: množí se jako hlodavci i tam u nich a v prostředí, kdy my je tu budeme sami krmit z našich prachů, jim to půjde ještě líp. Když nemají vlastní ženy na šuk, atakujou ty naše a dochází a) k eskalaci násilí (což plní účel, kterej popíšu dále) b) dochází případně opět k míchání ras, případně, k potratům (možný následný sterilitě) c) dobrovolnýmu míchání ras, protože spousta evropských ženských je opět tak zblblá, že klidně opustí manžela a děti a začne se pelešit s refudžíkem (viz überkráva Zahradníčková a podobný).
Lidi říkají "mega muslonegříků v Evropě, to nic neudělá". Jo, jedna rakovinná buňka v těle taky udělá kulový. Oni se rozmnoží. 1,75 dítěte na rodinu bělochů, versus asi sedm oni. Dost nepoměr. Naše stavy jdou dolů, jejich nahoru a bude to horší, protože zatímco ti dudkové evropský budou čím dál tím víc makat, aby si a) zvládli vydělat na penzi a zajistit to svoje jedno dítě b) zvládli zaplatit všechny zlodějský daně, ze kterých se musí mimojiné sponzorovat vzrůstající množství muslonegříků, muslonegříci si budou vesele souložit a rodit děti, počítaje s tím, že jejich obživu a výchovu zajistí evropskej sociální systém, což, kvůli rudýmu vedení, jde.
Poměr se bude rapidně měnit.
To je nahrazení. No a ve finále, až muslonegříci bělochy dost přečíslí, dojde k jejich vybušení, viz vzor Rwada, kdy Huttové vymlátili Tutsie, podobně by to bylo tady. Jenže předpokládám, že k lámavýmu bodu dojde dřív, z několika důvodů. Jeden je eskalace násilí, kterej chce ISIL a podobní, druhej je možná chyba v plánování rudých a třetí, to, že Evropanům to začíná docházet.
Jinými slovy, Evropani si aktuálně dováží ty, co je mají primárně nahradit, sekundárně zlikvidovat. Copak si žlutý sršni vozí japonský sršně do hnízda?

Eskalaci násilí, kdo jí chce a komu pomůže, rozeberu příště.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama