Zákony

15. února 2016 v 14:54 | Řezník
Zákony

Nepřestane mě udivovat bezmezná víra některých lidí v "zákony". Zákony samy o sobě nic neznamenají, důležitá je síla, která stojí buď za nima, nebo, proti nim. Jak jsem psal v článku o násilí, pokud budu silnější, než složky, který vymáhají zákony, či je tvoří, můžou mi být jejich zákony úplně putna.
Zákon je jen nástroj, kterej se buď používá dobře, nebo blbě, no a nebo vůbec, ale sám o sobě neznamená vůbec nic. Je to nástroj. Kalašnikov sám taky nic neudělá, je potřeba, aby ho někdo vzal do pazour, nabil a střílel s ním, no a může s ním buď zastřelit teroristu, nebo vystřílet školku, to záleží, jestli je střelec dobrej člověk, nebo pololidský hovado. Stejně tak zákony.
Když zákony tvoří dobrý lidi, kteří mají sílu je vymáhat, slouží dobře. Když zákony tvoří dobrý lidi, kteří nemají sílu je vymáhat, jsou k ničemu. Když zákony tvoří xindl, kterej nemá sílu, je vymáhat, je to lepší než….když zákony tvoří xindl, kterej má moc je vymáhat.
K moci bych ještě přidal, vůli je vymáhat. Pokud není vůle je vymáhat, jsou rovněž zbytečný.
K tomu je nutno přičíst, že zákony tvoří opět jen lidi, část je tvoří kvůli svýmu prospěchu, část kvůli svýmu vidění světa, část se snaží opravdu je tvořit spravedlivě, do hry vstupuje mnoho a mnoho ovlivňujících faktorů, tlaků a podobně, tudíž se často stává, že i když by ten zákon měl opravdu sloužit lidem, vznikne z toho paskvil. Jenže hlavní problém je tenhle. Furt je to jen nástroj a každej nástroj se dá zneužít. Pokud je aktuálně ve vládě, nebo ve skupinách, co jí ovlivňujou, xindl, kterej nenávidí vlastní národ a vlastní rasu a snaží se jí exterminovat a nahradit, případně zaslepený dementi, který ve svojí snaze napáchat co největší dobro naženou svět do novýho holofaustu, případně, ještě, milovníci totality, zastánci neomarxismu, atd., v ideálním případě všechna tahle svoloč dohromady, jsou zákony rychle přetvořeny v nástroj k likvidaci a útlaku.
Žádnej žiďák v letech 1939-45 nebyl v plynu zavražděnej v rozporu se zákonem, to všechno, ať už program T4 (zabíjení postižených, invalidů, retardů….) holofaust, plynový komory, atd, bylo plně v souladu s tehdejší říšskou legislativou, schválenou a odhlasovanou demokraticky zvolenou vládou.
Ještě jednou, žádnej žiďák nebyl v Birkenau protizákonně. Podobně za Stalina v SSSR, všichni, co šli do gulagu, tam šli v souladu se zákonem.
Spousta diktátorů, co kostila svoje lidi, si k tomu napřed napsala legislativu, aby to jako a) bylo čistý b) to zpomalilo ty lidi v obraně. K tomu se dostanu.
Největší übervychytávka okolo zákonů je totiž tohle. To, co tam je, nebo není dneska, tam nemusí být, nebo může být, zejtra. O zákonech rozhoduje totiž vláda a parlament a ti si do toho, když jich bude většina pro, můžou napsat, chachá, cokoliv. Hypoteticky, pokud by se výrazně nadpoloviční většina parlamentu a senátu shodla na tom, že je dobrý a prospěšný pro společnost zavést zase právo první noci, klidně to tam našvihaj a pokud nebude relevantní obrana a kontrasíla, zůstane to tam a bude se to vymáhat. Teď pominu, že i v našem parlamentu a i občas ve vládě jsou dobrý lidi a není to tam samej kripl, budem vycházet z hypotetickýho případu, že je tam samej kripl, co chce zavést totalitu a v budoucnu umožnit a nechat proběhnout genocidu vlastní rasy a národa. No, tak co tam máme, dneska je legální mít zbraně. Stačí pár mimořádných zasedání, ve stylu "Bambišova řepa", kde se shodnou, že ksindl nemá co mít zbraně a puf, najednou je to nelegální a musíte jí odevzdat, jinak kriminál. Zůstaly by legální zbraně na boj zblízka, obušky, nože a podobně. No tak co je další krok? Zakázat i tohle. Haranty odebírat bez soudu? Jasně, bum, šup tam se zákonem, je to pro vaše dobro holoto určená ke genocidě, aspoň vaše děcka pošleme do Buga Wuga na převýchovu. Případně, že se budou haranti učit ve školách, že nejsou ani on, ani ona, ale že jsou cokoliv co si vyberou (Švédsko) a podobně. Nejhorší na tom je, že lidi začnou brát sviňárnu úplně jinak, pokud je na ní "zákon". Jinými slovy, když přijde někomu do kvartýru hovado s nožem a prohlásí "zabiju tě", ten buď bude zdrhat, nebo se, aspoň teda někdo v tomhle vyměklym regionu, pokusí bránit. Jenže pokud přijde hovado s nožem a prohlásí "v souladu se zákonem 85101 Sb., jsem byl zplnomocněn provést na vás exekuci podříznutím", většina lidí s útěkem nebo obranou ztuhne a zaváhá. Jasně, zlikvidovat jednoho poskoka státního násilí (kupříkladu stalinskýho teroru) znamená střet s další silou státního násilí, ale v čem to udělá horší, když má stejně umřít?
Židi se na "rozkaz v souladu se zákonem" nechali odzbrojit, pak se nechali naložit do dobytčáků a odvézt do Birkenau, protože je ani nenapadlo (většinu) se rovnou zdekovat, nebo se rvát. Jasně, slyším ty vejmluvy, kam měli jít, některý měli děti, tak kam jako měli mizet…….no, tak třeba tam, kam zkoušeli mizet, když pak z těch koncentráků zkoušeli zdrhat. Jasně, když jim ten rozkaz přišel, oni nevěděli, co bude a co se s nima stane. Proč? Protože nevěřili tomu, že by je "demokraticky zvolená vláda ve 20. století chtěla vyhladit". Z toho plyne jeden závěr, co napsal už kámoš. Optimizmus zabíjí. Když člověk moc spolýhá na to, že ti u moci jsou ti dobří a myslí to s ním dobře, případně na to hloupý klišé, že "státní moc přece bezpráví nepáchá" (nevim kde to kdo vzal), může dopadnout velice blbě.
Jsou dva způsoby, jak ovlivňovat zákonodárnej proces. První způsob, snažit se, aby tam byli lidi, kterým do myslí, nejsou to dementi, nejsou to lháři, nejsou to nějaký totalitní psychopati a hlavně, respektujou přirozený a ústavou daný práva jednotlivce. To je těžký.
Druhej způsob, držet při sobě a dávat najevo, že takovýhle zákony prostě ne, že na to vám serem, dodržovat to nebudem, nikdo, řvát, dělat bordel a samozřejmě, buď to zmizí, nebo vás nezvolíme už nikdy. A taky, pamatujete si, co jsem říkal o silový rovnováze?
Nejhorší je, že i ty nejhorší legislativní sračky se vždycky většina snaží dodržovat, na což potom dojede, taková ta "mlčící většina", se kterou úplně každej vyjebe, protože je prostě mlčící. Kdyby otevřela hubu a vzala do pazour klacky a dlažební kostky, mohlo by to být taky během chvíle všechno lepší.
V Norsku celej region sere Barnevern. Všichni z něj maj hrachy, aby nějakej všemocnej "polobůh v saku" (ČEKA bouchačům se ve Svazu říkalo "polobůh v modrým", tak to je z toho) neosočil z nějakýho vylhanýho deliktu a nesebral jim děcka, ale nic se neděje, ten aparát furt funguje. Proč kurnik, neudělaj dvě věci, zaprvý, verze soft, každýho jejich pracovníka by potkávaly hnusný nehody, tu by padnul ze schodů, tu by mu shořelo auto nebo mu někdo propíchal gumy, tu by dostal v hospodě přes držku, nebo by mu někdo chrstnul do ksichtu kýbl moči, z obchodu by ho vyhodili, že tam nacisty neobsluhujou a podobně……během chvíle by pro ně nikdo nedělal. Jasně, systém by kontroval tvrdší legislativou a "za plivnutí do xichtu náckovi z Barnevernu je od teď pět let krimu". No tak verze hard. Cca pět milionů lidí se prostě zvedne a vydá se k těm nejbližším sídlům tý bandy, s tyčema a kanystrama beňálu, s tím, že tohle je demonstrace (síly) a buď tohle a související legislativa okamžitě zmizí, nebo ty ouřady prostě zavřou sami a další co bude následovat, bude prohnilej barák vlády, že teda můžou povolat armádu, ale ta nebude chtít střílet do vlastních, už taky proto, že spousta vojáků tam bude s nima. :-D
Jak se prosazuje silová rovnováha vůči zdánlivě neporazitelnýmu aparátu, doporučuju film F.I.S.T., o tom, jak v Americe zakládali odbory. Jasně, jela v tom s nima mafie, no, ale prostě, bez ní to nešlo. Základ i vyváženýho zákonodárnýho procesu je silová rovnováha.
Výhoda současnýho bílýho Evropana proti židovi v roce 1939 a nebo Sovětovi co šel na gulag, je to, že jak Hitler, tak soudruh Koba, měli totální podporu většiny. Tudíž armáda jim bezvýhradně sloužila, nebo aspoň část a ten zbytek se bál, tak mlčel. V dnešní době ti diletanti podporu armády opravdu nemají, protože, pokud si nevytvořili nějakou vlastní pretoriánskou gardu, o čemž pochybuju, armáda je tvořená z obyčejných chlapů, který mají tý sebranky úplně stejně pokrk, jako všichni ostatní. Tudíž šance, že by se v případě, že by dostali rozkaz střílet do vlastních, ten rozkaz realizoval, je dost malá. Ani sebelíp placenej voják nebude chtít spolupracovat na svý postupný genocidě od zkorumpovaných pseudoelit, taky, co by z toho měl, že jo. A oni ještě ani nijak skvěle placený nejsou. V současným informačním věku je taky těžký vymývat lidem a vojsku mozek propagandou, to už moc nefunguje.
Co je shrnutí. To, že je na něco "zákon", ještě neznamená, že to je dobrý a morálně správný a že do zákonů si může ten, kdo přesvědčí většinu zastupitelů a zostudypytlů, napsat úplně co chce. Třeba to právo první noci. Ale jde o to, jestli se tomu někdo podřídí a jestli má sílu, reálnou, ne na papíře, to vymoct.
Je potřeba ovlivňovat legislativní proces, ale taky budovat silovou rovnováhu, neboť, miliony lidí mají prostě sílu, obzvlášť, když vojsko není loajální diktátorovi. Jen si to musí uvědomit a začít se podle toho chovat. Ti různý pitomci, třeba v Merkelstánu, který furt vyhrožujou lidem lapákem za to, to či ono, nemaj reálně skoro žádnou sílu, proti tý většině, maj na svý straně jen podmíněnej "Pavlovův reflex", že oni něco nazvrací do zákona a ozbrojenej aparát to vykoná, i když je mu to proti srsti, ale a) ozbrojený to nakonec vůbec vykonat nemusí, protože kdo je přinutí……. b) i Galigulu zabila jeho vlastní garda.
Na jejich straně není vůbec síla, jen "podmíněnej reflex", je to v zákoně, tak musíme zatýkat ty lidi, místo "tak to ne, Angelo, s tímhle už si naser, proto jsme tě nevolili". Ve chvíli, kdy si to lidi tam uvědomí, ta neomarxistická mrcha končí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama