Březen 2016

Vlastní medicína, volové

31. března 2016 v 10:08 | Řezník


Tak se nám tady roztrhnul pytel s bojovníkama za svobodu slova, věšení symbolů a za demokracii. Primárně se rekrutujou z těch, kteří ještě před pár týdnama schvalovali zavádění cenzury a autocenzury. Dále se nám tu rozerval pytel s těma, kteří kritizujou místní vlastence za nečinnost, hlavně teda se berou z lidí, kteří kritizovali český vlastence za jakoukoliv činnost.

Co se stalo. No, trošku se změnilo situační nastavení a už to není "fuj ošklivá Evropa versus squělý a přátelský islámský sexuální násilník", kdy je nutný "demokracii" bránit všemi prostředky, zavíráním "nácků", cenzurou internetu (navrhoval zmr. ministr Pacient) a zavíráním těch, kteří si dovolí Ó Nejdokonalejší Náboženství Pedofilního Vraha kritizovat (navrhoval zmr. MořskejPták). Ne. Teď to byla situace Moc Fuj Totalitní Čína versus Squělý Mírumilovný A Hodný Tibet S Dudlajlámou.
Tady je to jasný, Čína je sebranka sviní, protože si zabrala území, který bylo její odjakživa a zabíjela tam lidi, kteří byli strašně hodní, tak velký ctitelé lidských práv, že tam do roku 1959 měli otroctví výrazně tvrdšího stylu, než bylo to americký (za který se bílý muž musí kát ještě 88 generací).
Tudíž, lidem, kteří byli úplně v pohodě s tím, že se mazaly stránky typu IvČRN, Cukrberg prohlašoval, že v kooperaci s Merkelovou bude potírat xenofobii a islamofobii na FB a mazat stránky a příspěvky, v Jablonci, nebo kde, sebrali ty fotbalový fandy za vyvěšení toho protiislámskýho transparentu, atd., jsou najednou na sračky z toho, že "mizí svoboda slova". Heh, záblesk ve tmě, volové, to brzo.
Když proběhla v Budějovicích demonstrace proti "kriminalitě nepřizpůsobivých" (jak to pojmenovali, nevím, esli měli pravdu, ale to je vedlejší), poliši nasadili značný množství provokatérů, aby vyvolali bitky a mohli je následně rozkopat. Což se podařilo, jsou z toho pěkný vídea.
Něco podobnýho proběhlo ještě předtím v Janově a ve Varnsdorfu, kdy po pár kriminálních činech a obzvlášť tom mačetovým útoku v Novým Boru proběhly nějaký demonstrace a fízlové je rozsekali taky. A co dál. 6.3 na Hradčanským byla protiislámská demonstrace a tam ty šulíni z vnitra zkoušeli to samý. Policajtem koordinovaný "bitkaři" v bílejch maskách, co mávali nějakejma fake gumovejma tyčema a házeli po sobě molitanový dlažební kostky (aby nikdo z režimních najatých vořechů nepřišel k úrazu) a zkoušeli vyvolat záminku, jak tu demonstraci zase, když už ne rozsekat (tady by to šlo celkem blbě, těch lidí tam bylo fakt dost a vodní dělo by tam dostávali hodně těžko) tak aspoň mediálně zdiskreditovat, přičemž někteří z těch dementů v maskách vycházeli z baráku registrovanýho na ministerstvo vnitra (diletantizmus, opravdu).
To nikomu z těch "bojovníků za svobodu žvástu" nevadilo, protože to bylo ničení "nááááckůůůůů". Co dál, když proběhlo v Německu a podobně to sexuální násilí na Silvestra a poldové následně rozsekali demonstraci PEGIDA a mnoho mnoho dalších podobných případů, nikdo ani nepíp. Protože to zase byli "náckové" a ti se musí mlátit. Policejní sledování a zatýkání těch, co se přidávali do různých domobraneckých skupin (třeba toho jugoslávskýho bojovníka v Německu) to zas nikomu nevadilo. Sluncaři a humanisti by klidně zavedli i domovní prohlídky, jestli někdo nemá doma závadnou literaturu. Protože, to, co si bude člověk myslet a říkat, budeme kurva nařizovat my, jediný co je správný, je to, co říká státní propaganda, protože státní propaganda teď říká to samý, co my".
Jenže, padla kosa na kámen, státní propaganda najednou zahrnuje i to, že Rudá Čína je fajn, je to náš kámoš a vůbec ne žrádlo. Tudíž najednou to schytávaj ti, co opruzujou s tibetskejma vlajkama. Najednou není možný se někam vydrápat a věšet tam tibetskou vlajku, aby toho člověka fízlové nesebrali. Najednou, když přijdou před bandu čínských vořechů, co vítají svýho Nejvyššího Pandu, s tibetskýma vlajkama, strhne se bitka, poldové seberou je, ne Číňany a oni se děsně diví! Kdyby proběhlo to samý a někdo lehce zaprudil do bandy muslimských uprchlíváckých vořechů, stejně by se strhla bitka, fízlové by samozřejmě posbírali a seřezali místní daňový nevolníky, no a žádnej, ani jedinej, z těhle humanistů, by ani nepíp. Protože chránit cizí přivandrovalce před místníma "nacistama a xenofobama" je přece to nejlepší a správný. Teď dostali humanisti a sluncaři přes držku od Číňanů (překvapivě) pak ještě od policie (no tuplovaný překvapení) a najednou oni vidí, že ta politika "preference cizích menšin" a zavření huby každýmu, kdo říká něco jinýho, než je aktuální zadání aparátu, až tak fajn není.
Jsem za to jedině rád, upřímně, mohlo by to ještě trošku pokračovat, kdy by jim začali mazat nějaký stránky, někoho by mohli taky odstíhat za xenofobii, protože prudí proti Číně a ta je cizí, někoho by mohli označit za rasistu, protože Rudej Číňan je jiná rasa, než Čech, že jo. Poliši by mohli pár opruzům s tibetskýma vlajkama pořádně naložit pendrekem, protože, když fízl rve z ruky starý bábě českou vlajku, je to fajné, ta bába byla stejně asi druhej Hitler. Když fízl vyrve vyhulenýmu dredařovi vlajku tibetských otrokářů, je to fašizmus, totalitní praktiky a to už jsme v Evropě nečekali. Trocha vlastní medicíny evidentně neškodí.
Stejně je to sranda. Když někomu vůbec nevadí iráckej křesťan, ale vadí mu iráckej muslim, je to rasista. Protože rasa je "muslim", ne "iráckej". Vadí ti jeden černej z mnoha a jiný ne? No tak to seš rasista!!!! No a tady? Někomu vadí chování Číňanů vůči Tibeťanům a najednou to rasista není. Jak je to možný? Vždyť má kecy proti chování skupiny, která má jinou barvu ksichtu!!! He? Kritika Číny, není to xenofobie? Strach ze zavádění čínských totalitních praktik a rozmáhání se jejího vlivu na světě, není to xenofobie taky? A jen strašení? Vždyť kolik lidí v ČR rozjezdil čínskej tank? Žádnýho? Tak co blbnete? Kolik Čechů popravil čínskej totalitní režim? Žádnýho? Tak co blbnete s tím strachem?
A vždyť ty tibetský otrokáře střílela jen část čínských komunistů a to nebyla tudíž chyba čínskýho komunizmu jako celku, to byli jen "komunističtí radikálové". Takže je v pohodě čínskej komunismus, pokud se nebere moc radikálně, takže zlej je "komunisnismus", což je radikální větev komunismu. A není problém čínskej totalitní aparát, jen pouze konkrétní fízlové, konkrétní politruci, konkrétní kati. Nejde o to, že by ten systém byl všivej v základu a v celku, uvědomte si kurva přece, že za každýho popravenýho disidenta na stadioně nebo za každýho zavřenýho do gulagu nemohl ten systém jako celek, ale ten konkrétní kat a konkrétní soudce. :-D :-D :-D
To se dá rozšířit, za zabití několika tisíc Poláků, ne Katyň, ale podobná akce, přece nemohl Stalin a ruskej komunismus. Copak je zastřelil Stalin? Ne, copak je střílelo politbyro? Ne, copak je zabil Marx a Lenin? Ne, střílel je Blochin a jeho tři spolukati. Takže za to může jen a pouze Blochin a ti tři další. Spojovat ruskej komunismus s masakrem v Katyni je špatný, zlý, xenofobní a komunistofobní, protože v Rusku byla asi žbumbiliarda komunistů, kteří Poláky v Katyni nestříleli. Stejně jako v Číně byla asi žbumbiliarda komunistů, kteří nestříleli lamy v Tibetu. Takže kritizovat !celej čínskej aparát???! Blůůeeee, fuuuuj, no to je jako kritizovat islám a spojovat ho s těma vraždama co jeho jménem probíhá.
Tudíž je jedině správně, že policie vůči takovým xenofobům, komunistofobům a rasistům (čínskej komouš je přece žlutej, takže to musí být rasiszmus) zasahuje a jedině dobře, pokud nějakýmu rasistovi, nacistovi a xenofobovi co rasisticky prudí s tibetskou vlajkou rozsekaj čelist tonfou.


Najednou ta cenzura a policejní stát nevypadá tak hezky, co, volové humanistický?

Uč se hochu moudrým býti, uč se držet hubu, jedno slovo uletí ti a jdeš přes palubu.

24. března 2016 v 15:36 | Řezník
Nuže, počínaje dnešním dnem už nejsem v církvi šarže. Ne že by mi to nějak extra vadilo, stejně jsem od začátku říkal, že nejsem vedoucí a nemám moc na to, lidi vést, pokud teda to není formou rozkazů. A ani jsem funkce nějak nesbíral. Ale stejně. Funkci jsem měl, teď jí nemám. Co se stalo. Byl jsem přiměn k rezignaci, jinak bych byl stejně odvolán, v důsledku mých "radikálních komentářů na FB a toho, že vedení nechce být spojováno s mým radikalizmem."
Cenzura je moc hezká věc a krásně funguje, do určitý chvíle. To přesně do chvíle, kdy je zdrojů tolik, že se nedají hlídat a nedají se filtrovat. Cenzura klasickýho typu, komunistickýho typu, mohla fungovat v době, kdy vycházely v republice jedny noviny, dva časopisy, fungovaly dvě televizní a dvě rozhlasový stanice, to jde kontrolovat snadno. I dneska jde snadno kontrolovat, co vyjde v oficiálních novinách a médiích, stačí koukat na hlásnou troubu neokomunizmu ČT a podobně, další periodika zase chrlí jen to, co aktuálně chce soudruh Bureš. Jenže. Internet, že jo. Těžko cenzurovat internet, když ty stránky a skupiny a tohle všechno vzniká tak rychle a snadno, že se to nestíhá mazat, každej má Smartfoun (já mám teda spíš DumbFoun, ale to je fuk :-D ) s kamerou a posíláním fotek a datovým tarifem atd atd a ty informace lítaj tak rychle, že to nějak filtrovat co kudy vyjde ven, je nemožný (teda ve chvíli, kdy má být zachována nějaká iluze demokracie a tý jakože "svobody slova", o který se tu furt bučí že za těch komunistů jsme jí neměli a teď jo, takže je všechno bambuča, nebavím se o severokorejským modelu, kde se internet prostě odpojí, zakáže, připojení bude mít prezident, pět poradců a jejich ekvivalent našeho Řepkobarona, Smartfouny budou zakázaný pod trestem "tři generace rodiny do Tábora 14" a podobně).
Jak teda vnutit lidem cenzuru a zároveň udržet tu iluzi svobody. No, jsou dvě metody, jeden je, "fenomén přehlcení". Není potřeba něco cenzurovat a hlídat, těch informací se vypustí tolik a většina z toho budou sračky, plus navzájem se popírající, že ten člověk se v tom prostě utopí. (Jako klamný cíle u letadla, po kterým jde raketa, ten systém se nesnaží nakecat raketě, že tam to letadlo není, ale vytvoří jí mnoho obrazů na které se může navést a zblbne jí.) Do toho spadá quantanamo různých konspiračních teorií and shit. Člověk za chvíli dojde k tomu, že vygůglit může cokoliv, ale stejně vygůglí jen kvantum pitomostí který se navzájem popírají, nedozví se nic, uvízne v nekonečných dohadech a nesmyslech, no a vykašle se na to, nebude řešit nic a když pak unikne něco reálně důležitýho, hodí to do stejnýho pytle jako "Chemtrails", "sklo od zednářů v soli z Teska" a podobnej šit. Problém je u témat, který takhle zamotat a zacyklit nejdou a těch je hodně. Třeba problémy určitých etnik, určitých věrouk, neomarxismu a podobně, protože v tom se vyznat celkem snadno dá, dá se v tom celkem snadno orientovat a ačkoliv i tady se "kouřová clona" zkouší, moc nefunguje.
Takže další metoda. AUTOCENZURA. Nacpat lidem, skrze výchovu a propagandu, do palice, že některé věci jsou tak strašně fuj, že se o nich nesmí mluvit, nesmí se na ně poukazovat, ba dokonce se o nich nesmí ani přemýšlet, ne snad, že by to bylo zakázaný (něco je), ale proto, že ten, kdo to dělá, je prostě zlý, zlý, špatný, ošklivý a tak strašně fuj, že je to větší hajzl, než ten, kterej vystřílí jugoslávskou vesnici a pak ještě cvrnkne vajgla do masovýho hrobu.
Sem spadá neskutečná zblblost a předposranost okolo "rasizmu". Nesmí se poukázat na to, že některý etnika prostě někde dělaj bordel, jsou s nima akorát problémy, přínos pro společnost je nula, oproti tomu škoda značná a ano, ačkoliv je mezi nimi dost dobrých lidí, ten poměr je prostě výrazně negativní (takových je aktuálně plná Itálie, třeba). I když je to tisíckrát pravda, jakmile na to někdo poukáže, určitá skupina lidí začne okamžitě vyřvávat něco o rasizmu a používat argumentaci "ad hominem"- "ty jsi rasista (protože jsme to řekli) takže cokoliv říkáš, je motivovaný tím, že jsi rasista a tudíž to není pravda". Lidi jsou tím už tak vymletý, že radši o těhle věcech sami nemluví, protože se sami bojí, že by náhodou ti "rasisti" mohli být. A nebo, když už teda to téma načnou, tak zahájí opatrnou "deklarací nekonfliktnosti", "Néé, opravdu nejsem rasista, opravdu mám kámoše tyhle a tyhle, ale tak trošku mi vadí…" což je jim stejně k ničemu, nějakej debil je za rasisty stejně označí.
V některých zemích povýšili tohle na umění a vědu, kupříkladu v Americe už je zakázaný zveřejňovat statistiky, kolik % obyvatelstva lapáků tvoří černý. Ve Švédsku a podobně už neevidujou původ (ani zemi) pachatele trestnýho činu, nebo to aspoň nezveřejňujou, aby nešlo vytvořit oficiální statistiku, kolik % přistěhovalců tam páchá kolik % trestných činů v poměru k tomu, kolik % jich je ve společnosti. Podobně i jinde v Evropě, zmíněná Itálie, třeba. Kde se tyhle statistiky najdou, tak jedině na předem ocejchovaných a pomlouvaných "ultrapravičáckých" a "xenofobních" webech, kde jde opět použít argumentace ad hominem. Jenže, samo utajování a neexistence těhle aktuálních statistik prostě ukazuje, že s těmahle etnikama je pruser, neboť, kdyby nebyl, kdyby to bylo v pohodě, pro imigrační estabilishment by to rád zveřejnil. "Koukněte se, tady jsou statistiky kriminality, evidence podle země původu, vyznání a barvy tlamy, vidíte? Imigranti nikterak nevyčnívají, jsou stejný jako lokálové, takže blbnete a vyserte se na to." Jenže. Ne. Pečlivý utajování těch statistik ukazuje, že by většině lidí asi vypáčily oční bulvy (obraz) kdyby je někdo vyrobil a zveřejnil. Citace:
"Poslední OFICIÁLNÍ (státem vydaná) data jsou z roku 2001, než byly tyto statistiky zakázány: cizinec byl průměrně 5,5krát pravděpodobnějším násilníkem než rodilý Švéd (a to i pokud bereme, že třetí generace jsou "rodilí Švédové"). U Iráčanů to dělalo 20 násobek. U Severních Afričanů 23 násobek. Afričanů (zbytek) 17 násobek. [32] Neoficiální statistika uvádí, že lidé ze 2% populace (muslimští muži) páchají 77% znásilnění. [36]"
Tak, tohle byla statistika z roku 2001, pak to radši zakázali, tyhle statistiky dělat. Ergo už tehdy nic moc, co teprve teď, že?
Jenže autocenzura funguje perfektně, ono stačí opravdu dát něčemu nádech biče a lidi se tomu radši vyhnou. Aby nebyli označeni za rasistu, radši žerou "pozitivní rasismus". No a jsou tu další věci. Islamofobie, údajná. Zase, aby někdo nebyl osočen z islamofobie, radši mlčí, protože je to "ožehavé téma". "Kontroverzní téma". Protože kdo nesnáší islám, ten je jako Hitler. Protože islám chce vyhladit židy, Hitler chtěl vyhladit židy, Hitler islám obdivoval, s velkým tureckým muftím jednal o spolupráci na konečným řešení židovský věci a nikdy proti islámu nic neměl, ani Himmler ne, no a spousta arabských režimů vznikla jako klony národního socializmu. Ergo nenávidět islám je "být jako Hitler". Dává vám to smysl? Mě ne. Ale někomu asi jo.
Třeba feministkám co se derou o "ženský práva" tak vehementně, že podporujou islám, kde je žena někde mezi myčkou nádobí a kozou, nebo žid Cukrberg, kterej "chrání muslimskou komunitu před nenávistí" (způsobenou teda tím, že ti kreténi zase někoho oddělali). Zajímalo by mě, jestli by šel podobnou osvětu šířit do Izraele.
Všichni víme, že existujou skupiny, který se nesmí kritizovat, protože jsou chráněný neomarxismem, tím pádem estabilišmentem, no a skrze ten pach autocenzury jsou chráněný i v myšlení lidí. Třeba buzny. Člověk vůbec nemusí být žádnej homofob, může mít teplý kamarády, nebo brát bukvice jako každýho jinýho člověka, stačí když nesouhlasí s teplejma průvodama, případně s adopcema dětí pro bukanýry a hned ho tepou s "nenávistí". A "proč je nenávidíš a koho bys poslal do plynu potom, he"? Straw man fallacy jako prase, ale lidi to zase žerou. A pak se nikdo neodváží protestovat proti teplý hlásný troubě, která nejdřív chce sodomsvatby, s tím, že děti chtít nebudou, pak teda děti chce, ale jen ve výjimečných případech a víme, jak to dopadne, budou je dostávat přednostně.
(proč přednostně? No protože bude několik kandidátů, pár heterosexuálních rodin a jedna dvojice sodomitů. Pokud úředník to dítě nepřiklepne heterům, nebude muset nic vysvětlovat. Jenže pokud ho nepřiklepne sodomským, bude pravděpodobně muset vysvětlovat, že to fakt nebylo kvůli homofobii, že to nebyla diskriminace, že netrpí nenávistí, atd., případně bude čelit žalobě za diskriminaci, bo nějakýmu úřadu Onbudsčůzy. Stojí mu to za to? Ne. Přiklepne ho sodomským a bude mít klid. Nereálný? Ani kulový, jakmile ty adopce projdou, děti budou přednostně dostávat sodomští a další neomarxistickej tah k rozkladu tradiční rodiny bude dokončen. Kombinace "sociálka děti odebírá, sodomským je přidělujeme" bude znamenat defacto konec tradiční rodiny). Tohle svinstvo lidi nevidí, protože si nechaj hodit před oči clonu "homofoooobije". Když nechceš, aby sodomští adoptovali děti, jsi homofooooobníííí, bububuhudryhudry a lidi radši mlčí.
Amerika, Oskary, parta černých herců tam pyskovala, že je to rasistický, protože je málo nominovaných černejch. Blbárna.
Dál se nesmí ani kváknout ohledně židů, svoje o tom vědí feministky a buzny, který by sice mohli do židů tepat, že jejich Písmo je výrazně diskriminační pro ženy a hodně ostrý proti buznám (v týhle části Bible je kamenování), ale to se nesmí, protože antisemitizmus a holofaust a Hitler, takže budou za stejný věci tepat do církve, i když ta už je nejen neprovádí, ale křesťanství jako první světový náboženství uznalo ženskou rovnou chlapovi a nenařizuje přímo perzekuci sodomských. Na rozdíl od Tory, nebo islámu.
Buzny opět islám moc kritizovat nebudou, protože islám není evropský a je cizí a je etnický a nenávidět ho je nacizmus, takže budou radši pyskovat na církev za věci, který nedělá a hájit islám, kterej je dělá. Na to multikulturní soužití islámu a evropských buzen se fakt těším, to bude sranda. Evropská buzna bude podle hesla "radši mrtvej, než nácek" terminovaná a bude brečet, kde že je nějakej ten nácek se saprem, kterej by mu pomohl. No a co, kašlu na ně.
Takže vidíme, že tady vůbec nejde o práva menšin, jde jen o práva některých menšin, podle klíče "směřuje ta menšina ke zničení tradiční společnosti, když se bude podporovat" (buzny, pedofilové, incestníci, islám, criminales, narkomani…..) - je to správná menšina. "Směřuje ta menšina k upevnění postavení tradiční společnosti" (hetero chlapi, legální držitelé zbraní, křesťani, podnikatelé, obchodníci, pracující netrestaní lidi….) je to špatná menšina, která má ohýbat hřbet a je potřeba je buzerovat a komplikovat jim život, jak to jde. Vyjmuti z toho jsou židi, kteří by směřovali k upevnění tradiční společnosti, ale do těch netepou, protože holofaust.
Tady je zajimavý i to, že když rabín prohlásí, že ne-židi jsou na světě proto, aby sloužili židům, nikdo nepyskuje, oproti tomu, za Hitlera bude prohlášen ten, kdo by ho kritizoval. Pokud by řekl kazatel v církvi, že třeba muslimové a židi jsou na světě aby sloužili křesťanům (jasně že nejsou, ale to je fuk) a šlo by to veřejně, to by byl randál.
Má to svoje výhody. Když evropskej rabín prohlásí, že je potřeba ozbrojit zákona dbalý občany, protože je to nejlepší prevence zločinosti a teroru, že zbraně tudíž nejsou špatné, áno, tak antigun aktivisti ani nekváknou :-D
Takže autocenzura. Skrze média a vzdělávací systém natlučená lidem do palice tak důkladně, že i když se tý propagandě na vědomý rovině brání, stejně jim to do tý palice aspoň částečně vteče. Indoktrinovat vzdělávací systém a média je jeden z prvořadých úkolů neomarxismu a podařil se na výbornou.
Teď už nevysvětlujou ti, kteří zařídili ve Švédsku pohlavně neutrální označování rodičů, něco jako "máta" a "táma", aby nebylo poznat, kdo má burku a kdo koule (vlastně, to můžou mít oba, nebo nikdo, nebo různý kombinace) jak přišli na takovejhle mozkovej prd a že by je měl někdo hodit do přehrady. Teď vysvětlujou ti, kteří s takovým paskvilem nesouhlasí, že opravdu nejsou homofobní, že opravdu nejsou nenávistní, že opravdu nechtějí poslat bazeranty do plynu a nejsou nacisti a nevolí Stranu Pro Zplynování Odlišných a podobně, nenene, stokrát ne. A stejně jim to není nic platný :-D

Ještě ohledně sexuálních úchylů. Máme dvě pohlaví , reálně. Buď to má dick, nebo rodidla, s tím se to rodí, je to spolu kompatibilní. A existujou už následující pojmy. Heterosexuál, homosexuál, bisexuál, intersexuál, pansexuál, flexisexuál. Kolik kombinací jde vytvořit ze dvou pohlaví, u všech upálených za sodomii? To je snad vtip, ne? Ještě chápu toho intersexuála, to je prostě hermafroditní mutant, ale stejně, tak se z toho udělá to pohlaví jedno a na jedno se zorientuje, ne? No, bordel a nesmysly.

Každopádně, to je fuk. Na autocenzuru nepřistoupim. Ať mě klidně někdo označí za rasistu (nejsem) nebo za homofoba, nebo za islamofoba (pokud je to tak, že tu ideologii nesnáším, no, tak to jsem) nebo za cokoliv jinýho podobnýho, je to fuk, ne? To přece být můžu. Všichni ti ochránci práv menšin maj pořád plnou hubu tolerance a práv na tohle a na tamto, no tak ať koukaj tolerovat bílýho "rasistu" takovýho jakej je a dávat mu stejný práva, jako těm muslimským a teplým křiklounům, to znamená, právo říkat si to svoje a vznášet požadavky. Samozřejmě, to po nich chtít nemůžu, protože, jak víme, jsou to vnitřně nekonzistentní pokrytci. Ale tuhle hru na "radši budu mlčet, aby mě ochránci práv neonálepkovali", hrát teda odmítám.
Ergo jsem funkci složil, než by mě vykopli (proti těm, co jsou mi nadřízení, vůbec nic, musí udržovat neposkvrněnej profil církve v týhle politicky korektně zpotvořený autocenzurní době, takže to plně chápu) a teď už mám volnou ruku, takže můžu být "islamofob, homofob a rasista" a tudíž tlačit hard fakta místo zcenzurovaných multikulti plků.
Do boje.
Řezník

Mozku, mozku, proč jsi je opustil?

23. března 2016 v 16:08 | Řezník
Mozku, mozku, proč si je opustil?

Servus všem, jo, ten nadpis je parafráze Ježíšových slov z Bible :-D Nic jinýho mě u některých lidí už totiž fakt nenapadá. Takhle. To, že spousta aktivistů, levičáků, humanistů a muslomilů frčí na doublethinku (doublethink = "podvojné myšlení" a znamená "tvrdit dvě protichůdné věci a oběma zároveň věřit" - příklad "Nikdy jsem se nezmýlil a vždycky jsem se ze svých omylů poučil", kupříkladu, taková původní verze z Orwellova 1984) na to už jsem si zvykl, to mimochodem je i případ mnohých kazatelů, primárně hlavně kalvinistů, o tom jindy. Ale někteří to dotáhli k totální schizofrenii.
Ukázka totálně magořího přemýšlení, jsou feministky podporující islamizaci. Jo, opravdu, to existuje.
Jako, ok, rozumim že lidi jsou různý a někdo je feministka, já jsem třeba militaristickej magor. No a pokud se někdo chce bahnit v tom, že v "ČR stále není rovnoprávnost mezi mužem a ženou, protože ženská třeba musí rodit a kojit (ač jí k tomu nikdo nenutí) a chlap ne" a že se děti nevychovávají univerzálně a zaměnitelně a že se tudíž holky neučí hrát závodně ragby a kluci převlíkat panenky, budiž. Takovej člověk je sice u mě makrodebil, ale budiž, každej je nějakej. Sice nechápu, proč chce určitá skupina magořích hlav vytvořit ze dvou pohlaví jeden univerzálně zaměnitelnej "čelavěk", když to k tomu není postavený, kdyby Bůh chtěl, aby pohlaví byly volitelný a zaměnitelný, tak stvoří jedno, ne dvě (neznabozi si tam dosadí "přírodu" a pointa zůstává, jsou dvě pohlaví, každý má jiný predispozice a je čurovina dělat že nemá), ale budiž. Osobně se těším, až tyhle femikrávy budou prosazovat smíšený zápasy ve sportech, protože "mužská liga" a "ženská liga", co to je, to je přece diskriminační a když jsou ženy tak vyrovnaný, tak musí být jedna univerzální liga, tudíž až se spolu ženský a chlapi střetnou v ringu, na ledě při hokeji, bo při tom ragby a budou co chvíli nějakou odvážet do špitálu. Na mužsko ženský zápasy v šachu jsem taky zvědavej a o "rovnoprávnosti" vypovídá i to, že se chtějí zavádět "kvoty". Ale pořád budiž.
Co ovšem nepochopím, je, že existujou ženský, co si můžou gatě znečistit, když jim člověk řekne, že mezi pohlavíma jsou opravdu rozdíly, nedej Bůh, když si v Bibli přečtou, že "žena má být podřízena muži", na druhou stranu se zastávají islámu, systému, kde je muslimská žena poloviční hodnoty co muž (rozsudek afghánskýho soudu, nikoliv Al kajdy, Talibanu, ISIS, nebo Boko Haram), ve kterým jí mnohde nechaj v dětství od nějakýho řezníka zmrzačit rodidla nožem (v lepším případě, střepem nebo ostrým šutrem v horším), ve chvíli, kdy se dostane do puberty, vrazej jí na palici hadr aby nebyla vidět, může proti muži tak jen držet hubu a mlčet, pokud jí manžel a) nepoloží otázku b) si dotyčnej nerozepne poklopec, no a když jí někdo znásilní, tak jí za něj provdaj, nebo jí rovnou killnou, protože pošpinila rodinu. Případně oběť znásilnění zbičujou (Saudská Arábie). Případně nakopou školačky zpátky do hořící školy, protože jsou "nedostatečně zahalené a mohly by vzrušovat záchranáře". Opět Saudská, vede sekci OSN pro lidská práva, mimochodem.
V Iránu po revoluci byl zakázanej mejkap, když nachytali ženskou, která měla mejkap pod tím ninja hadrem, tak jí rozkopali držku. Všem doporučuju stránku "My stealthy freedom", kde se muslimský ženský, primárně iránský, fotí bez těch masek přes ksicht jako protest.
A tohohle se evropský "feministky" zastávaj, správně, pokud říkají, že "mrtvej šovinista, dobrej šovinista" by logicky měly říkat "mrtvý muslo, dobrý muslo", protože muslim je největší šovinista světa. Jejich ráj zahrnuje 72 sexuálních otrokyň, ráj pro ženy snad ani nemají.
Každá feministka, co to myslí aspoň trošku vážně, by se měla přece zasazovat o to, aby islám zmizel z povrchu země, neboť, když pomineme to, že to časem vnutí i jim, tak přece ta víra utiskuje, týrá, zotročuje a mučí, jejich "sestry ve vagíně". Na jednu stranu pyskujou kvůli tomu, že švédskej lev ve znaku má bimbasa (no, je to lev, ne lvice), na druhou stranu se angažujou v akcích typu refudžís welkam a "nevadí mi české mešity". Vy debilní überkrávy, co se v těch meshitách bude asi učit? Pohlavní rovnost? Třetí pohlaví? Vlez tam a tohle tam řekni. Uaaaargggghhhh.
Můžou se zhnětat, když vidí nějakej "pohlavní stereotyp" v knížce pro děti, na druhou stranu, když imigranti v Dojčlandu osahávaj jiný ženský a honí si před nima olihně, to přejdou.
Mezi největší úspěchy feministických multikulturalistů řadím to, že se jim nepovedlo nejen vyhladit ženskou obřízku z oblastí Afriky, ale skrze multikulti se to už objevuje v Evropě. Německo, Švédsko. Říkám, "Tak si zatleskejte, debilové, tohle jste zvládli". Správnej feminista taky neustále držkuje proti církvi, že "křesťanství diskriminuje ženy", ačkoliv křesťanství bylo první, který zavedlo rovnost, že žena je stejnej člověk, jako muž. Oproti tomu, židovství považuje ženskou za člověka kategorie B. Zkuste se podívat k ortodoxním. Ale proti těm tihle dementi ani nekváknou, protože otřít si svojí špinavou feministickou držku o židy, to je antisemitizmus, takže radši výhrady vůči nim přehodíme na církev, ta není chráněná. Srabaktivisti a pozéři.
K dokonalosti tenhle imbecilní přístup dovedlo Švédsko, kde na jednu stranu feministky udělaly z chlapů (bílejch) bezpáteřní kastráty a prosazujou to, tamto a další krávoviny, třeba oficiální třetí pohlaví, dozor pro děcka, aby si nehrály pohlavně stereotypně, odstranění hraček, který by mohly pohlavní stereotypy podporovat, atd., na druhou stranu propagujou imigraci z muslonegerských zemí, která jim zvedá statistiky znásilnění o stovky až tisíce procent proti roku 1970, kdy s tou multikulturou začali. Tohle neřeší. Nechápu, opravdu nechápu, kdo může řešit "pohlavně nevyrovnaný hračky", když mu mezitím znásilňujou hafec holek a ještě tvrdit, jak to myslí vážně s ochranou žen. Ve Švédsku existuje strana zvaná Feministická iniciativa (on ty kriply ale opravdu někdo volí!!!!!) která požaduje mimo jiné totální odzbrojení, zároveň ale požaduje spešl zacházení s navrátilcema od ISIS, tzn., prachy a péči cvokaře, na státní náklady, prej znovuzačlenění do společnosti. Takže, kupříkladu, když tam řeknete, že ženská patří k dětem, taková kráva se po vás bude vozit. Ale když se vrátíte ze Sýrie, kde jste znásilňoval ženský, řezal jim hlavy, když neposlouchaly, vexloval se sexuálníma otrokyněma a podobně, ta samá kráva se vás bude zastávat, že "jste to měl těžký a musí se s váma pomalu". Eh? Jo, taky požadujou úplný otevření hranic. :-D takže kam se ta statistika násilného šuku dostane? Uzavíráme sázky? Brečet pro ně nebudu. Kdo si zvolí do parlamentu tohle, ten si tu genocidu zaslouží a stát, kterej si nechá bandou vyšinutých krav se sraženým mlíkem vnutit "třetí pohlaví", si zaslouží tvrdou šikanu od musel. Že prej děti imigrantů řvou na ty místní "švédská buzno". No, divíte se jim? Být tam, slovo buzna by bylo v mym slovníku velice časté. Jen ať je bijou, trochu zdravé šikany posiluje charakter.
Co tu máme dál. Vidíme, že existuje sebranka, která na jednu stranu hájí "práva žen", na druhou stranu se systematicky zastává a straní bandě, která práva žen pošlapává víc, než jakákoliv jiná skupina na světě. Takže až budete chtít dát ženský pár pěstí, řvěte u toho Alahagbar, aspoň od feministek budete mít pokoj. Totéž platí u znásilnění, říkejte u toho Hišaláh, tyhle vás nechaj. Když si u toho nabarvíte držku na černo, zaplatí vám i advokáta.
Ony uspořádají klidně feministickou akci, která se vymezuje proti vlasteneckým protestům vůči tomu sexuálnímu násilí v Německu, protože prej to obtažení mnoha a mnoha jejich "sester" si akorát zneužívají nacisti k propagandě, jinými slovy, tak vehementně se snaží, aby nebyly rasistický, že obhajujou sexuální násilí na ženách, resp, chrání viníky. Chtěl bych vidět vyjádření nějaký femiorganizace k Rotterhamu, určitě se nesla v duchu "nejsou všichni muslimové voprcálové" (ne, nejsou, jsou pro pohlavní rovnost, proto mají v ráji 72 sexuálních otrokyň).
Co z toho plyne. Ti lidi nepřemýšlejí, oni nemají mozek, nespočítají si, kolik je 1+(-1), že se to pomlátí. Oni mají jen určitou sadu hesel, jakýchsi predikcí a v těch jedou, že to nedrží pohromadě, nevadí. Prostě "bílý muž je špatný, protože je bílý a muž", "černý muž je dobrý, protože trpěl od bílého muže, teda je dobrý, než se začne chovat jako bílý muž". "Místní, špatný" "cizí dobrý", "křesťanství špatný, protože diskriminuje, ač nediskriminuje". "Žid dobrý, sice diskriminuje, ale holocaust". "Islám dobrý, sice diskriminuje, mučí a týrá, ale je cizí a je proti evropským tradicím". Zkráceně "evropské tradice, zlo, cokoliv proti, dobro". Tohle nemá už nic společnýho s právama žen, člověk, kterýmu jde opravdu o práva žen, by nemohl obhajovat islám. Tohle je opět, částečně jen neomarxismus (rozesrat Evropu) no a částečně debilita. Ale teď mi někdo řekněte, máme vůbec takový lidi brát vážně? Maj právo na to, abychom je brali vážně, lidi, který neumí přemýšlet, neví ani, na čí straně stojí a koho zájmy hájí, jediný co chtějí, je to všem posrat? Má takovej dement vůbec právo na to, mě nějak veřejně titulovat? Nějakou hanlivou fašistickoxenofobní přezdívkou?
Hezkej je k tomu obrázek, baví se kluk s holkou a kluk říká "ženská má chlapa poslouchat….." holka "SEXISTO!!" kluk "říká imám Ahmad Ibn Chumaj" holka "RASISTO!!!!" což je mimořádně výstižný (a tu kraví mentalitu "islám je najednou rasa" to ukazuje hezky taky).

Švédi

18. března 2016 v 10:22 | Řezník
Servus všem, nuže, co dneska. Tento článek.
http://megazine.cz/2016/03/zoufale-svedske-deti-se-boji-chodit-do-skoly-plne-novych-imigrantskych-spoluzaku/
Švédský fakáňata dostávaj ve škole mordor, protože školy jsou plný písečných a potomků písečných. Opět se projevuje retardská pacifistická "autorityprosímpamagite" mentalita Evropana, kdy rodiče řeší děcka, který se ve školách necejtí bezpečně a píšou dopisy jakýmsi řiditelkám, který si tím utíraj vejfuk, no a "autority" se hecly ke geniálnímu a jedinečnému řešení, že "když písečný dávaj těm bílejm kopr, tak ti mají odejít". Pěkný, to je asi stejně funkční, jako "když si jich nebudeš všímat, oni přestanou". Autora těhle výroků bych někdy podrobil testu, začal bych ho mlátit do břicha povlakem na polštář naplněným jablkama, schválně, jak by se mu dařilo "odejít" (co mi, u všech zdechlých vopic, zabrání popojít za ním?) a jak se mu bude dařit "si mě nevšímat", a jestli "mě to přestane bavit" (nepřestane) dřív, než se ten blbec složí. Geniální, vskutku, není nad to, když autority dávají funkční rady, který nestojí za hovno a není to snůška kravin.
Další reakce od autorit, "mějte pro ty vopice z muslostánů pochopení, u nich je to kruté a moc fuj" (což se logicky projevuje mlácením a šikanováním těch dementů, co jsou tak hodný, že se jich ujali, aby v těch miserábl zemích nemuseli být, každej mlamoj přece ví, že když si vezmu domů vandráka, aby nemrznul, to mu dává právo mi dát přes držku, protože předtím mrznul. Totální kokotinec).
Co dělaj muslovopice. To, co vždycky a to, co bílýmu Evropanovi hořce chybí. Dávaj rány a držej při sobě. Pravděpodobně se nestane, aby pár bělochů tlouklo musloopoci a ostatní musloopoce přihlížely a nezasáhly. Často se děje, že muslovopoce bijou bílýho a ostatní bílý čumí jak půl prdele z křoví, nedělaj nic, zavolaj poldy a ti taky neudělaj nic, protože mlátit muslovopoci je rasistické a fuj. A kdyby si někdo místo toho muslimskýho agresora tam domyslel Žida, tak by to vypadalo jako za holofaustu a to nechceme vůbec. No to nene.
Ono je to k vidění i tady v Banánistánu. Na koupališti skupina deseti Romů seřeže plavčíka, protože nasral jednoho z nich. Okolo stojí stovka lidí a nikdo nedělá nic. Nedovedu si představit, že by někde v Chánově, nebo na Luníku 9, pár skinů nebo nácků nebo podobných retardů, mlátilo Roma a ostatní by jen čuměli z oken, kdy už teda dorazí policie, jsem si celkem jistej, že během chvíle by ty skiny seřezali tak, že by je zdravotníci museli odnosit v kýblu. Protože držej pohromadě. To je prostě věc, která bílýmu Evropanovi chybí, plus, u nich je pomoc svýmu pobratimovi neporovnatelně nadřazená nějakým nařízením od aparátu, hlavně, oni z toho nejsou tak vyklepaný. Nevím jestli je to tím, že to často se školní docházkou nepřehání, tudíž se nemůžou stát obětí neomarxistickýho a pacifistickýho vymývání mozku, což tam dělaj nám, fakt nevím čím to je, ale u nich to funguje a u nás ne.
No a pak i ve škole, kde bude pět muslonegrů a pět set bílejch fakáňat, bude těch pět muslonegrů šikanovat těch pět set ostatních, protože to není 500/5, ale bude to pětsetkrát situace 1/5.
Kdyby ti rodiče byli aspoň částečně co k čemu, nějak se spolu spojí, vezmou ty svoje fakáňata a daj jim nějaký školení, jak se s těma idiotama z pouště mají prát a že musí využívat převahu počtu, pokud jí mají. Ne že o tom budou akorát kecat a doma brečet.
U starších už je to větší problém, protože muslovopice jsou schopný začít tahat kudly, viz ten třicetiletej, stokilovej, "šestnáctiletej uprchlík" ze Somálska, co kuchnul tu sluníčkářku (žádná čest její památce, kdo si hřeje na hrudi hada, dostane, co tvoří). A v tom švédským debilabádu jsou samozřejmě muslovopice protěžovaný a chráněný, protože "naší zbraní je, solidarita", jak jsem to slyšel vyřvávat ty idioty na demonstracích v Praze.
Nezbývá, než Švédům pogratulovat, neboť co chtěli, multikulturní tolerantní solidární nerasistickou společnost, už mají, bohužel, že v ní není místo pro ně, to si asi pár lidí neuvědomilo. Teď je potřeba zvýšenou pozornost věnovat těm šikanovaným děckám, aby se z nich nestali rasisti, protože to, že tě ve škole muslovopičáci bijou a tejraj a nadávaj ti do bílýho ksindlu, jako neznamená, že proti nim budeš mít nějaký výhrady, ty xindle domorodej, jasný? Zaprvý nejsou takový všichni, některý tě nemlátí (třeba ti, který jsi nepotkal) a taky, tohle je nová Evropa, tolerantní, solidární, s prachama a dávkama pro všechny, s láskou ke všem, akorát bez heterosexuálních bílejch Evropanů, ti půjdou do koncentráku, vydělávat na ty dávky. No a až gejovský a feministický organizace pomůžou muslonegerskýmu chalifátu ke konečnýmu vítězství, hrdě a morálně vítězně, se do toho koncentráku odeberou taky :-D protože tolerantní, Hate Free společnost, kde Salafista sedí vedle transsexuální lezby a sosaj Sangrii, existuje jen do chvíle, kdy za ním stojí bouchač s brokovnicí. Jakmile platná feministická členka toho bouchače odzbrojí, pozná, jak kamenem, či holí, rána tělo bolí a žádná škoda.
No a nese to sebou i pozitiva, aspoň, až tam bude chalifát, zmizí ty homofaggot experimenty, nápady s volitelným pohlavím, gender aktivisti, sociologové a psychologové půjdou někam třídit odpad a feministický organizace zmizí taky. Je potřeba vidět, že takováhle situace by v tom Swedenu nikdy nemohla nastat bez početný kliky sluníčkářských vlastizrádců. Ta společnost si tohle způsobila jedině sama, tudíž rodiče těch bitých si můžou gratulovat, že rozhodně "nejsou jako nacisti" a můžou hrdě vzpomínat na to, jak se v devadesátých letech "obraceli k nenávisti zády" :-D já bych se jim tak chechtal :-D
To jsou pořád kecy o odpovědnosti k budoucím generacím a podobně, ale to, že multikulturní snahou a pacifistickým vymýváním mozku zadělávají tý další generaci na mega průser, jim nedochází.

"Rasizmus"

11. března 2016 v 15:53 | Řezník
Zas jsem nedávno zřel nějaký tlachy o rasizmu, primárně to vzniklo u článku o rasizmu černochů vůči bílým v Americe, no a nějakej kecálista tam osočil ty, co sdíleli ten článek, jak mohou, že to je hnusný, rasistický a podobně. Všimnul jsem si u těch různých bojovníků "proti rasizmu" zajimavý věci. Jim vadí (samozřejmě, jak jinak, viz moje minulý články) jen přihlížení k rase, ze kterýho jako poškozený vyjde ne-bílý. Pak je to rasizmus a to je špatný. Jo, je to rasizmus a je to špatný. Jenže. Jim vůbec nevadí přihlížení k rase, ze kterýho jako poškozenej vyjde bílej. To je totiž to správný přihlížení k rase, ten správnej rasizmus, no a protože je to dobrej rasizmus, tak to vlastně ani rasizmus není, nebudeme tomu tak říkat, že? (pozéři). Takže, ačkoliv se tváří, že jsou proti rasový diskriminaci, jsou pro rasovou diskriminaci, ale jen určitýho typu.
Jenže, oni jdou ještě dál. Ve chvíli, kdy někdo prohlásí, že odmítá "pozitivní diskriminaci" (což je newspeakovej termín, zahrnující rasizmus zvýhodňující jiný rasy na úkor bílý) a tudíž se teda projevuje naprosto nerasisticky, oni ho obviní z rasizmu. Vychází z tohoto. Pokud někdo nechce přiznat výhody jiným rasám, na základě rasy, znamená to, že proti nim něco má. A kdo má něco proti jiným rasám, je nutně…..nojo, rasista. Takže až budete přemýšlet, proč vám někdo spílá do rasistů, když chcete stejný podmínky a tudíž ne sociální dávky a prachy jen na základě toho, že je někdo jiný etnikum, tak je to tohle. Protože nechcete jinýmu etniku nacpat jen tak prachy, když bílej ty samý nedostane, je to tím, že máte proti tomu etniku určitě něco, jinak byste mu ty prachy ochotně nacpali. A když něco máte proti, jste rasista.
To je stejný, jako odmítat nějakou dvojí legislativu, kdy se něco schválí buz.....pardon, gayum, ale heterákům ne. Kdybyste nic neměli proti gayum, tak vám nevadí, že se zvýhodňujou, protože vám to vadí, tak proti nim něco máte a čiže jste homofob.
Stejný jako cpaní prachů přivandrovalým muslonegrům, kteří sebou přináší skvělý věci, třeba islám a kriminalitu. Jakej jeden metr, máte je zvýhodňovat, jinak jste rasista. Už se asi všichni orientujou.
Moc hezky je to vidět i na údajný diskriminaci žen. Na jednu stranu femiaktivistky řvou o rovnoprávnosti, na druhou stranu samy prosazujou, nebo jim nikterak nevadí, prosazování zvýhodňování žen na základě pohlaví, neboli, diskriminace podle pohlaví, ale "správným směrem". Například vymýšlení "kvot" na obsazení žen v politice a určitých funkcích. Jasně, jde o pouze lukrativní funkce, kvoty na zastoupení žen u popelářů, u horníků, stavebních dělníků, pracovníků v čističce vody, řidičů hovnocucu, atd., asi nikdo tlačit nebude. K tomu nějaký kupé pro ženy, parkovací místa pro ženy, upřednostňování ženských u rozvodových soudů, atd., že to je diskriminace podle pohlaví, žádnou aktivistku evidentně nesere (no, ale když jim nevadí ani islám, těžko se v nich vyznat). Nejvíc mě ale baví to kníkání ženských o neustálý "diskriminaci" a že berou míň prachů a chlapi je nepouští na funkce a pořád nějaký násilí na ženách a podobně, krucimíca, tak s tím vším zkoncujte, ne? Máte počet polovinu lidstva, stejně jako chlapi. Tak jestli vás štve chlapská nadvláda na pracovním trhu, kurnik, začněte spolupracovat, ženský ať začnou podnikat, zaměstnávají další ženský, bez chlapů, když jsou ženský výkonnější a i levnější, budete profitovat víc než chlapi, co z čirýho šovinizmu zaměstnávají ty dudky s penisem, bude se vám víc dařit, konkurenční firmy převálcujete. Prej jsou ženský o 25% v práci levnější než chlapi za stejnou práci, napadá mě, proč teda ještě nějakej kapitalista zaměstnává chlapy.
Málo žen v politických stranách? (jo, třeba Merkelová a ministryně obrany půlky Evropy, ale budiž). No tak založte vlastní strany a mějte tam jen ženský a ženský vás můžou volit, vždyť kurva můžete. Vždyť to MDŽ původně vzniklo takhle, byla to akce solidarity žen pro ženy a jako takový to akceptuju a schvaluju. Nevidím ovšem žádnej důvod, proč to slavit taky, protože je to den žen. Vytvořily si ho samy pro sebe v době, kdy to mělo smysl a opodstatnění, kdy opravdu neměly rovný práva, jenže, tehdy se snažily si je vydřít samy.
Násilí na ženách? No tak pokud se tak chlapům ve všem vyrovnáte, prostě se přestaňte nechat mlátit a je to. Jako kdo to za vás má řešit? Chlapi? No ale pokud někdo chce, aby za něj někdo jinej bojoval a něco mu vybojoval, pak sám ukazuje, že se mu nevyrovná a není tudíž rovnocennej. Jako teda ženský chtějí absolutní rovnoprávnost (což znamená zvýhodnění, jen se tomu tak neříká), z hlediska občanských práv jsou rovnoprávný už dávno, ale chtějí, aby jim to vytvořili chlapi, no je to fest pakárna :-D
"hele fotře, jsem ti vyrovnanej, úplně rovnocennej a rovnoprávnej, jasný, ve všem se ti vyrovnám. Tak a teď prosímtě zařiď, ať mě ti zlejšci venku přestanou tlouct." Z tohohle pohledu už pro mě násilí na ženách dávno není téma. Pokud totiž mají femiholky pravdu a žena je ve všem stejně dobrá jako chlap, už dávno tohle jako samostatný téma nemá existovat, protože si to holky měly samy pořešit. Pokud to pořád existuje, být femiorganizacema, chodil bych okolo toho po špičkách, protože to popírá jejich základní teze. Pokud ovšem femiorganizace vyřvávají o tom, jak jsou ženy ve všem stejně schopný, jako muži a pak vytváří programy okolo toho, aby jako ženský přestaly dostávat nakládačku a řvou o tom, jakej je to útlak, serou si do huby. Buď se vyrovnaj, pak to zvládnou samy. Nebo to samy nezvládnou, ale pak se nevyrovnaj. Není nic mezi.
Stejný jak u jiných ras. Buď jsou jiný rasy a etnika ekvivalentní white manovi a pak nepotřebujou žádný zvýhodňování, jen naprosto rovný podmínky (což říkám já, rovný podmínky, proto jsem podle mnohých rasista) no a nebo potřebujou zvýhodňování, ale pak nejsou vyrovnaný a nejsou ekvivalentní a tudíž mají pravdu ti, co tvrdí, že si rasy nejsou ve schopnostech rovný. Nic mezi tím neplatí. Můžu zvýhodnit vozejčkáře, aby měl šanci se mnou závodit ve sprintu na 100m, ale už to, že ho musím zvýhodnit, dokazuje, že se mi nevyrovná. Zdravýho chlapa zvýhodňovat nemusím.
Ať už všichni pochopí, že mezi pohlavíma existujou rozdíly, stejně jako mezi rasama, ač se to neomarxisti a humaslintové snaží popírat. Jasně, něco popřít nemůžou, třeba že někdo rodit může a někdo ne, někdo má mlíko, někdo ne a někdo má šikmý oči, jinej ne, někdo je černej, jinej ne a je s tím spojená i jiná stavba svalů, atd., ano, tohle je nezpochybnitelný, tak o tom jen zakážeme mluvit :-D
Asiati jsou obecně třeba chytrý a makaj, žluťák nepotřebuje, aby ho někdo zvýhodňoval, ten zamaká sám.

Takže, s pozdravem "Aktivisti pro menšiny všech zemí, polibte mi prdel", se loučí Řezník. Pro dnešek.

Tlachy o sobcích

11. března 2016 v 14:16 | Řezník
A pokračujeme v "mletí nádivky", řečeno s George Starkem :-D Častý, častý, velečastý až do zblbnutí opakovaný klišé je, že lidi jsou čím dál víc sobecký a čím dál víc se staraj jen sami o sebe, zatímco všichni ostatní jsou jim úplně u zádě. Rozhodně tomuto tvrzení musím oponovat. Lidi se rozhodně nestaraj jen sami o sebe a upřímně, mnohdy bych byl radši, kdyby tomu tak bylo. Kdyby se lidi starali sami o sebe a nepokoušeli se páchat "vyšší dobro". Vysvětlím.
Existujou dva hlavní přístupy. Individualizmus je zaměřenej na jednotlivce, primárně, každej jednotlivec sám na sebe a sám za sebe. Extrémní individualizmus může vzniknout asi tak jen na roztroušených farmách někde v buši, jinak už vzniká problém s interakcí s ostatníma (mluvím o extrémní formě). A pak je kolektivizmus, ten je zaměřen na společnost a jedinec v něm má význam maximálně jako jeden z mnoha dílků, naprosto nahraditelný, naprosto zaměnitelný a ochotný se kdykoliv nechat nahradit, pokud to prospěje celku.
Jak vidíme, oba přístupy jsou ve svý extrémní formě defektní, extrémní individualizmus vede k extrémnímu sobectví, oproti tomu extrémní kolektivizmus vede ještě k horším paskvilům, typu "je třeba pozabíjet všechny starý, nemocný, postižený, retardovaný, protože už pro společnost nejsou přínosem, jen plýtvají zdroje a jejich život v kontextu rasy neznamená nic".
Extrémní individualizmus je nebezpečnej, prakticky pouze tehdy, když se takovej kousek dostane k moci (já jsem tu král, chci to co chci a vy si klidně pochcípejte - faraoni, například), extrémní kolektivizmus je nebezpečnej rovněž tehdy, když se tohle myšlení dostane k moci. Rudí Khmerové, komunisti, nacisti, to jsou ukázky kolektivistických režimů. Na počty mrtvých se nehledí, hlavně ať do budoucna profituje rasa, dělnická třída, jakýkoliv "vyšší dobro", který se stanoví. Ve srovnání s extrémním individualizmem, kterej už z dálky smrdí sobectvím, je extrémní kolektivizmus přitažlivější, protože vypadá jako spolupráce a dělání lepší budoucnosti a prostě, "dělání vyššího dobra", čímž pádem se k tomu lidi mnohem snáze přidají. Tohle rozvedu dál. Jak vidíme, všechny systémy společnosti, aby byly aspoň rámcově funkční z hlediska spolupráce, ale aby se vyhnuly bezohlednosti typu "smrt milionů je jen statistika", musí tvořit jakýsi kompromis mezi individualizmem a kolektivizmem.
Aby to nebylo "žerem, chlastáme a po nás potopa", ale ani "tak, teď v zájmu vyššího dobra, což je fungování planety Země a trvale udržitelného rozvoje pošleme miliardu lidí do plynu".
Pozn. 1 za nejlepší považuju v tomto správně pochopený křesťanství. Ale tenhle článek není primárně teologie.
Pozn. 2, je sranda, jak mnoho orálních propagátorů kolektivizmu se drží individualizmu, pokud jde o ně samotný. Neslyšel jsem žádnýho "řešiče přelidnění" prohlásit, "Na světě je moc lidí, takže jdu a střelím se do palice, abych snížil stavy". Případně, "tak si nechám udělat vasektomii, abych neměl děti, tudíž nebudu mít dvě a ty zas další dvě…." Ne. Většinou přijde s tím, jak by se měly snížit stavy někomu něgde, kdyby ovšem někdo přišel s tím, že v rámci snižování stavů lidstva zplynuje jeho bábu a starce, bránil by je a řval něco o genocidě. To samý spousta extrémních "přerozdělovačů". Často by přerozdělovali zdroje, jen dokud to nejsou jejich zdroje, ve chvíli, kdy by jim chtěl někdo sebrat barák, že jim stačí garsonka a támhle Hakuna Matata z Buga Wuga má 45 dětí s 56 ženama a nemá to kam dát, budou řvát a vymýšlet si, jak mají sami málo. Parádní v tomhle jsou vesměs ti zastánci platonský totality, kdy "lidi budou dělat to, co říkají elity, ty elity zahrnujou samozřejmě mě, já z toho systému budu skrze svojí genialitu vyjmut, ale budu všechny buzerovat." Überdebil Havel, kterýžto kázal o ekologii a ochraně země semhle a támhle a vozil si prdel v x litrovým Mercedesu, potažmo turbokripl Al Gore, s jeho dokumentem Nepříjemná pravda a ekobuzerací, kterýžto má haciendu obřích rozměrů, včetně bazénu vytápěnýho zemním plynem, kdosi spočítal, že kdyby bral průměrnej plat, vydělává většinu roku jen na topení. Takže asi tak.
I v ohledu rozdělování zdrojů beru za nejlepší správně pochopený křesťanství. Kdo má, ať se rozdělí s tím, kdo je na tom blbě, ale nikdo k tomu nikoho násilím nenutí.
V současný době se zase rovnováha vychyluje směrem ke kolektivizmu, kdy se pod vlajkou vyššího dobra vytváří další a další legislativně finanční paskvily. Většina těch paskvilů totiž využívá, nebo přímo zneužívá, lidský touhy dělat dobro a v sobecký společnosti by nikdy neměly šanci projít.
Člověk totiž má v mozku potřebu dělat dobro a pomáhat lidem a ví, že sobectví je špatný. Současná společnost se nestává víc sobecká, než byly ty předchozí, jen se nějak podělalo to zaměření a místo toho, aby se lidi snažili pomoc těm v okolí, který mají poblíž, zaměřujou se na globální problémy, ve kterých se nezbytně, utopí. Možná dost pomáhalo to, že dřív o globálních problémech nikdo nevěděl, protože prostě mu média necpaly pod nos trpící na druhým konci zeměkoule.
Ne tak příklon k sobectví, nýbrž špatný zaměření altruismu.
Co by neprošlo v sobecký společnosti. No tak kupříkladu pozitivní diskriminace všemožných menšin, protože většina z těch, co se na tom podílí, jsou příslušníci většiny, kdyby to byli sobci, řeknou "co je mi po tom, nejsem teplej negr, tak ať ho klidně diskriminujou". Obrovský množství bojovníků za "kvoty pro ženský" jsou chlapi. Muslonegerská "krize" taky vznikla z toho, že "musíme být k těm lidem solidární", přičemž sobecká společnost by si řekla "ať si chcípnou za drátama, nás se to netýká". Odzbrojovači (ti kteří to myslí fakt upřímně) a omezovači obchodu se zbraněma. Kdyby člověk řešil primárně sebe, řekne "No a co, že v Africe a tuhle a támhle se zabíjí zbraněma, co my tu vyrábíme, tak jich vyrobíme víc, když je chtějí, bude větší bakšiš a já chci svojí zbraň protože chci".
Ekonesmysly, solární panely, pruda okolo "ekonečistoty" jaderných elektráren, zákaz žárovek, zákaz plazmových televizí, ekologický poplatky za auťáky staršího typu, tunely z obnovitelných zdrojů, uhlíková stopa, atd, atd, atd., celej tenhle enviromentalizmus (i teda s tím, co je na něm dobrý, ač se často zneužívá), včetně těch nesmyslů co se snaží prosadit Římskej klub, fungovala by tahle propaganda v sobecký "po nás potopa" společnosti? Ne. "A co jako že za deset generací planeta vychcípe, to už tu nebudu, tak mě s tím neserte".
Vidíme, že naše společnost zas až tak sobecká není, bohužel ta nesobeckost se nezaměřuje na blízký okolí, jak je to přirozený, nýbrž na celej svět a společnost celýho světa, čímž pádem umožňuje sociálním inženýrům zkoušet různý paskvily a pokoušet se zavést a vytvořit nějakej "ráj na zemi", přičemž tyhle snahy skoro vždycky skončí defacto peklem a každopádně mrtvolama. Ono taky arogantní teze že uděláme trvale udržitelnej rozvoj tím, že vás půlku necháme zhebnout, je dost jak pyšná, tak svinská, už jen ten princip "obětujeme vás, aby mohli žít nějaký po vás" a kurva kdo k tomuhle jako dal někomu mandát?
Tudíž bych ocenil, kdyby lidi byli trochu víc sobci v tom správným slova smyslu, čiže začali si víc hledět svýho a všímat si lidí ve svým bezprostředním okolí a přestali vymýšlet, jak vyřeší světovou nespravedlnost. Neboť v takový společnosti by se nikdy nemohly šířit paskvily jako "bílá vina", za všechno co je na světě blbě může běloch, tudíž musíš přijmout "sdílenou odpovědnost" a starat se o tyhle, tamty a ještě támhlety, který se ti odvděčí tím, že tě podříznou. V takový společnosti by neměli na čem pořádně stavět oikofobové a tudíž by přestali otravovat s "kultem slabocha" a "kultem hajzla".
Je to komický, tohle přenastavení zaměření (který, když nad tím tak přemýšlím, asi taky zase souvisí s oikofobií). Na FB jsou skupiny typu "pomoc uprchlíkům", kde se organizuje materiální i jiná podpora džihádistů na odpočinku, obecně dobře živených mladých zmrdů s ajfounama ve značkových hadrech, v Čechách máme šedesát tisíc vágusů a nevidím, že by se okolo nich dělalo takový haló. Lidi vobsíraj s tibetskou vlajkou a "free pussy riot" a "free Savčenko", přičemž neví, jak se jmenovala matka tý, kterou podřízli minulej tejden o tři ulice vedle. Starší generace byly výrazně víc "sobecký", než ta naše, nějak si nedokážu představit, že by se za První Republiky někdo angažoval kvůli tomu, co se děje v Rusku a že v Kazachstánu nemají demokracii a že v Hugačagabanana diskriminujou ženy, nějak by sklidil akorát výsměch.
Za to asi bylo obvyklejší, když sebou někdo na ulici seknul, se podívat, jestli je v pohodě, ne ho překročit, jít dál a u toho filozofovat o nespravedlnosti západní společnosti. Nevim co za tohle může. Že by byli z lidí větší sobci v pravym slova smyslu, to moc nevidim, oni klidně posílaj prachy, některý i jezdí do Afriky za těma vidlákama, atd., tak, fakt nevim, jak se to takhle překombinovalo.
Ale upřímně bych fakt ocenil, kdyby se většina lidí začala starat o svý a svoje bezprostřední okolí a nesnažila se vytvářet dokonalou společnost skrze nějaký systémový opatření, protože to vede často akorát ke komplikacím, nebo k průseru.
Jak se o tom furt blafe, "žít a nechat žít", tak mě nechce žít a nezkoušejte mě systémově šikanovat v rámci "vyššího dobra". Opět, v křesťanství, "kdo nechce pracovat, ať nejí". Ne že se těm, co pracujou, seberou prachy skrze daně a to se pak cpe nějakým netáhlům a podobně……
Atd. Pokračování příště.

Kvér, rasisti, tyrani a humanisti

8. března 2016 v 10:23 | Řezník
Kvér, rasisti, tyrani a humanisti.

Přes neskutečně hloupý pacifistický tendence mnoha lidí je neoddiskutovatelný fakt, že zlýho člověka se zbraní zastaví jen a pouze dobrý člověk se zbraní. Jinak je situace zcela v rukou toho zlého. Bohužel, ne každý tohle chápe. Abych tu znova rozepisoval příklady masakrů šílených střelců, kde střelce zastavil ozbrojený obránce a porovnával to se situací, kdy tam ozbrojený obránce žádný nebyl, nemám sílu, ale vezmu to zkratkovitě. Statisticky, když šílenec střílí (mass shooter) a zastaví ho civilista se zbraní (to znamená, někdo tam je a má zbraň u sebe a stihne jí použít) je počet obětí cca 2,2 (statistika). Pokud tam žádný obránce se zbraní není (no a nebo jí nestihne použít a je sesmahnut) a čeká se na policii, až střelce vyřídí ona, je počet obětí průměrně 17. Dost nepoměr.
Po vybíječkách v Columbine a podobných místech Američany chytla jakási mánie s omezováním přístupu se zbraní, hodně pod propagandou obézního retarda Michaela Moora, no a začali vytvářet jakési obskurní "gun free zone", což je místo, kam s bouchačkou nesmíte. (Zapomínajíc třeba na to, že několik možných obětí střelby v Columbine zachráníl šerif, který dorazil na místo střelby první, zahájil palbu na oba útočníky, ti se museli zakrtkovat a to umožnilo několika lidem zdrhnout. Jinak by je oni sesmahli). Rád bych věděl, jakou má tohle u všech všudy logiku.
Když pomineme to, že dost těch mass shooterů má zbraně ilegálně (kupříkladu Adam Lanza, autor toho posledního zabíjení ve škole, ukradl zbraně svojí matce, kterou předtím zabil) , ergo už na zákon kašlou metodou, jak si zbraně opatří, není náhodou rovnou zakázaný i střílet lidi? To jako, magor se nachystá, nabije si zbraň a řekne si "tak, dneska je postřílím, asi to nepřežiju", dojde k baráku, kde chce střílet, tam je nápis "gun free zone" a on si řekne "kruci, když ty lidi pozabíjím tady, to poruším nařízení a vyhlášku a bude mi hrozit problém s úřady, to radši ty lidi pozabíjím někde jinde". Asi takhle nějak?
Prostý pozorování ukáže, že naopak většina tohohle masovýho zabíjení proběhne tam, kde je zakázáno mít zbraň u sebe. Jednoduše, zabiják ví, že je jedinej, kdo jí tam bude mít. Od zavedení "gun free zone" proběhlo 92% těhle "rampage shootoutů" zrovna v těchto zónách. Čiže snaha ochránit ovčany skrze vyhlášku a cedulku na zdi, vedla k tomu, že je šance 92 ku osmi, že vás magor odstřelí zrovna tam a ne jinde. :-D Tudíž, být Američan, místům s cedulí gun free zone bych se obloukem vyhnul.
Při masovým zabíjení je to vždycky místo, kde zabiják ví, že tam tu zbraň bude mít sám a všechny oběti tam budou jako hříbata v pazourách tygra. V USA škola, úřad, dokonce jednou i vojenská základna, kde se ale vojáci museli pohybovat beze zbraní (jo, kdo uhodne vyznání střelce, získává bludišťáka :-D ). V dobách, kdy tyhle nesmysly nebyly, bylo dost masakrům zabráněno, jak v kostele, tak ve škole, tak kdekoliv, protože tam často byl někdo, kdo zbraň měl a útočníka zrušil. Příkladů bych mohl dohledat quantanamo no a možná to udělám příště.
Poslední dobrej výsledek byl, když si pošuk v USA donesl do školy brokovnici a začal tam pepřit do lidí, kluk, co měl dozor na chodbě, mimochodem, křesťan, si počkal, až bude přebíjet, skočil na něj, nastříkal mu slzák do ksichtu a dal mu rychtu. Podle výpovědi svědka "spousta lidí u by tu nebylo, kdyby neudělal to, co udělal." Hrdina a borec, se slzákem proti brokovnici. Mimochodem, stejným slzákem, kterej bazeranti v Dánsku už zakázali a když se s ním holka ubránila před znásilněním, stíhaj za to jí.
Oproti tomu, jinde, třeba na Virginia Techu (32 mrtvých) nebyl nikdo, kdo by měl nástroj, odvahu no a taky trochu dobrou situaci, tudíž tam ten žluťák pepřil a pepřil, do doby, než přijela policie, což trvalo nějakou dobu. V tom kině, kde střílel Holmes, taky nikdo kdo by ho zastavil, nebyl, dostali ho až poliši venku a mezitím stihl sundat okolo dvaceti lidí. U nás, v Uherským Brodě, střelec střílel, posundaval lidi, dva kluci se probili ven tak, že vyčíhli chvíli, kdy bude přebíjet, vzali ho židlí a zdrhli. Pak tam střelec zůstal s mrtvýma a raněnýma snad dvě hodiny, než se policie zbuntovala k tomu, aby teda vlítla dovnitř (za tu dobu už všichni, co mohli být jen ranění a ještě zachranitelní, dobublali do rigos mortis) a střelec se sám sesmahnul. O kolik snažší by to ti kluci měli, kdyby měli bouchačku. Když stihl "vztyk-uchopit židli-zamířit-hodit židli", stihl by i "vztyk-zamířit-pár kulek", nehledě na to, že střílet by mohl případně i ze země a skrz stoly, případně.
Tak, neříkám že v tomhle ohledu je policie primárně nanic, vůbec, nebo že je principiálně špatná, taky vůbec, ale, prostě, chvíli jí trvá, než se na místo činu dostane. Ohledně po uherskobrodských tlachů, že by jako měla být zásahovka v každým okresním městě, nebo jak, no, takhle, stejně to nestihne. Střelec má ty náboje vypráskaný během pár minut, zásahovce bude stejnej čas trvat, než se navlečou do výstroje a nasednou do auta, pak tam ještě musí dojet. Pokud teda zásahovka nebude mít oddíl na Náměstí Míru a nebude se střílet na IP Pavlova, nemaj šanci to stihnout včas. U Breivika jim trvalo hodinu, než se dostali na místo a to ještě respekt, jak byli rychlí. Zásahovka je prostě na jiný taktický situace, než na magora co kostí na ulici. O tom jindy.
Zvláštní je, že zatímco dementi prosazovali vytváření Gun free zon, americká policie to pochopila velice správně a úplně jinak, začali cvičit 40 000 svých členů v rámci tzv. programu First responder, což zahrnuje to, aby hlídka, co k takovýmu střílení dojede, na nic nečekala, nečekali na SWAT oddíl, ale rovnou nastoupili na střelce a pokusili se ho sundat, v nejhorším ho aspoň tím navábili na sebe a dali obětem šanci zmizet. Jo. Zlýho se zbraní zastaví jen dobrej se zbraní a ozbrojený složky to pochopili, na rozdíl od aktivistů a ženských organizací, perfektně. Toho magora z Fort Hoodu sundala policajtka vycvičená právě v tomhle programu.
No, první reakce, jak zabránit takovýmhle střílečkám a teroristickým útokům, je, podle většiny lidí, odzbrojení, jako, když ten zlejšek nebude mít zbraň, tak k tomu nedojde. Jenže. Ten zlej si jí opatří vždycky, když se někdo rozhodne, že bude zabíjet, bo páchat trestnou činnost, nástroj si k tomu opatří. Příklady. Teroristický útoky ve Francii. Ve Francii jsou zakázaný zbraně prakticky komplet, získat tam pistoli na obranu je možný jen s povolením ministerstva, platný na rok. Jak teroristi, co stříleli u Charlieho, tak ti, co stříleli v Paříži nedávno, měli plnoautomatický zbraně, AK 47, ty v Evropě nejsou legální nikde. Ten debil, co chtěl střílet ve vlaku, měl taky AK 47, opět, nelegální komplet všude po Evropě. Breivik, to železo co měl, bylo v Norsku zakázaný, nějak mu to nevadilo. Ve Francii se dá Kalašnikov sehnat na černým trhu prý celkem snadno, v Británii jsou zbraně zakázaný komplet všechny, on i plastovej příbor je tam prodejnej až od 18 let (to je země idiotů) jinak kvér nelegálně tam má každej prodejce drog, od zákazů zbraní jim tam násilná kriminalita vzrostla o 40%.
Vsuvka. Je to tak všude, kde se zakážou legální zbraně, násilná kriminalita skokově roste, kde se povolí, tam radikálně klesá, opět, statistiky můžu dodat. V Německu se zakazujou už i nože určitý délky, teleskopický obušky, i s pepřovým sprejem tam dělají ofuky, myslí si někdo, že banda salafistických přivandrovalců, nebo turecká mafie, tohle řeší? :-D Kriminalita, násilná, jde fest nahoru. Severský státy, zákazy zbraní a sebeobranných prostředků, no a probíhá nárůst kriminality jako prase, znásilňování se rozmáhá (prosím, teď to neřeším z pohledu importu tý islámistický verbeže, ale prostě z hlediska obrany -avšak kombinace zákazu zbraní a dovozu verbeže tvoří z hlediska násilný kriminality neuvěřitelně potentní kombinaci).
Ono totiž furt asi spoustě lidem nedochází, že nejde o to, jestli kriminálníkovi zakážou mít zbraň, v situaci, kdy už je zakázaná a nelegální ta činnost, co s ní jde provádět. Je hezký, že je zakázanej Kalašnikov, když už dávno předtím je zakázaný vystřílet redakci Charlieho. Jako myslí si někdo, že hovado co jde pozabíjet lidi, nějak řeší, jestli mu hrozí "odnětí svobody a pokuta za nedovolený ozbrojování"? Když mu rovnou hrozí kriminál za několikanásobnou vraždu, případně kule od policajtů? Pokud tam teda policajti nepřijedou neozbrojený na kole, opět, viz Charlie, ten dispečer, co je tam poslal, musel snad být na drogách. Jak dopadli? Evidentně jim všemocná byrokracie, zákon a morální právo plynoucí z jejich autority byla totálně k prdu, tváří v tvář automatickým zbraním, skončili v rakvi. To prostě člověku hlava nebere, scéna jak z Demolition Mana, kdy hlídka neozbrojených polišů jde proti těžce ozbrojeným zabijákům. No, potom, co sluníčková patrola pravdy a lásky zdechla, už se francouzský poldové poučili a poslali tam zásahovku se zbraněma :-D jenže střelci tam na ní nějak odmítli čekat a byli v prachu. Dostali je až následně.
Po tom střílení v Paříži, Evropská komise zase přišla s návrhem, zakázat v Evropě zbraně, v britským modelu. Takže, protože teroristi (což je zakázaný) provedli masový zabíjení (což je zakázaný) plněautomatickýma zbraněma (který jsou zakázaný) zakážeme lidem neautomatický zbraně, protože to pomůže. Teroristi a zabijáci budou mít čtvrtou věc, která jim bude úplně u prdele a další lidi přijdou o šanci na obranu. V který části vesmíru dává tohle aspoň nějakou logiku?
Vsuvka, podobnej debilabád vládne v latinskoamerických zemích, kde jsou legální zbraně zakázaný prakticky komplet, nelegálně ji tam má každej (kromě těch blbejch, co ty zákony zkouší ještě furt dodržovat) kriminalita tam prolítává stropem, v Brazílii proběhne asi jedna vražda za 12 minut, nebo tak nějak. Mexiko, druhá nejnebezpečnější země světa, zbraň tam má každej dement, legálně samozřejmě velice málokdo, střílí se to tam furt.
Oproti tomu Izrael, na základě dobrých výsledků legálních držitelů zbraní proti teroristům, za poslední rok dvakrát zjednodušil nabývání legálních zbraní do vlastnictví. Žiďáci nejsou blbý. On i nějakej evropskej rabín říkal to samý o Evropě. Zjednodušit legální zbraně.
Vidíme, že cesta zákazu legálních zbraní je naprosto, ale jako totálně, úplně k hovnu. To je jako člověku zakázat dostat AIDS. Breivikovým obětem nikterak nepomohl, těm co zabili ve Francii taky ne, řekl bych, že každej z těch mladolevičáckejch blbečků by ve chvíli, kdy je začal Anders kropit, by vyměnil podepsanej výtisk Marxova kapitálu za funkční bouchačku, aby měl aspoň nějakou šanci.
Zdravej rozum říká, povolte netrestaným, zákona dbalým občanům, nosit zbraně, pomůže to proti šíleným střelcům, proti teroristům i proti kriminalitě obecně. Rozhodně, Abdula Ibn Syfilise víc od znásilnění něčí dcery odradí riziko, že ta by mu mohla ustřelit koule, než návod z přiteplenýho finskýho vídea, kdy má dát nejdřív negativní signál jednou fukou, pak ho dvěma rukama odstrčit a pak ho plácat kabelkou. Kdybych nebyl křesťan, tak snad znásilním toho autora násadou od smetáku, aby viděl, jak to fakt nefunguje a co to zas za blbost pustil mezi lidi.
Co brání cestě zdravýho rozumu.
Cestě zdravýho rozumu brání - rasisti, humanisti, tyrani. Rasisti. Jo, přesně, ony totiž zbraně jsou politicky nekorektní, nejvíc se s nima zabíjí negříci v Africe (primárně jsou zabíjení dalšíma negříkama, ale to se neřeší) a může za to fujtajbl běloch, kterej ty zbraně vyrobil a prodal jim je. Zbraně jsou ošklivé, protože je mají různý guerily a drogový kartely, který s nima zabíjí chudáky latinoameričany a za to zase může moc fuj běloch, kterej ty zbraně vyrobil a prodal jim je. A konečně zbraně jsou strašně ošklivé, protože by se s nima mohl moc fuj běloch bránit vůči teroru a agresi migrantů z Afriky a to nemůžeme dovolit, nemůžeme přece dovolit, aby bezcenná členka podrasy zastřelila nějakýho patnáctiletýho, dvoumetrovýho, stodesetikilovýho uprchlíka ze Sudánu, kterej jí chce ubodat, no jak ten by k tomu přišel, nejdřív mu moc fuj běloch udělá bordel v zemi, pak mu moc fuj bílej xindl nedá prachů a věcí, kolik si poručí a pak by se ještě bílej xindl bránil? No toto? Ať holka chcípne a pak budeme vyjadřovat soustrast jejím rodičům a starat se o traumátka z minulosti toho zmrda, to je lepší cesta.
Zbraně jsou rasistický, protože se s nima židi z Izraele brání arabášům, který by je jinak pozabíjeli, to je rasizmus, no a taky, zbraně jsou rasistický, protože s nima arabáši zabíjí židy a Hitler s nima zabíjel židy, takže protože je nemůžeme zakázat Izraeli (ten si je vyrábí) ani arabášům (ti je vozí z Ruska) tak je zakážeme aspoň Evropský bílý podrase, protože ta ať jde příkladem pacifistického vyhynutí. Takže, zbraně jsou rasistický.
Zbraně jsou nehumanistický, protože odporují "kultu hajzla". No, co by to bylo, kdyby šel desetkrát trestanej recidivista někoho zfetovanej ukopat k smrti a ten by si dovolil, mu zrušit hubu teleskopem? Jak by ten chudák, kterej páchá zločin, k tomu přišel? Stejně za to, že je xindl, může společnost a stejně je potřeba se s ním babrat a být k němu schovívavý a druhá, třetí, až ntá šance, takže ho musíme chránit. A oběť? Eh, co? Kdo? Jo ten, na toho serem, ten měl prostě smůlu, svět není dokonalý, musí se s tím smířit, může se jít vybrečet k psycholožce, pokud přežil, no a "přijmout svoje trauma a zranění, vykecat se v bezpečném prostoru, nechat minulost za sebou, přenést se přes to, pustit svůj strach a hořkost……" a podobný kecy. Kde to žiju. Zbraně jsou nehumanistický, protože skrz zbraně je páchaný násilí na ženách. Jo, zrovna to, který by bylo páchaný i bez nich, protože chlapi jsou prostě výrazně silnější. Jo a když se žena ubrání zbraní? No, tak je to buď rasistický, nebo to jde proti "kultu hajzla".
Zbraně jsou nehumanistický, protože se s nima dělá genocida, třeba ve Rwandě, kde to bylo teda skoro všechno mačetou, AIDS komandama a brutální silou fyzický převahy, no a kdyby Tutsiové měli zbraně, mohli se ubránit, ale to by zas ukřivdili Huttům, co by to bylo za svět, kdyby se oběti genocidy bránili zbraněma? To už by nemohli se nechat vyvraždit a "být lepší, než ti, co je vraždí".
Ideální humální svět je beze zbraní, třeba jako v kriminále, kde ti nejsilnější zbijou všechny ostatní a ještě jim naloží do hnědky, takže asi tak.
(Prosím, všechny tyhle kraviny vznikají v palicích univerzitních zblblíků krmených od dětství neomarxismem, já to tady shrnul schválně tak, aby to vyznělo stejně absurdně, jak to v reálu je, ale oni to říkají víc kamuflovaně, mnozí ani sami neví, co žvaní…..)
No a ve finále, tyrani a jejich podtyp, rasističtí tyrani. Tyrani chtějí totalitu. Totalita se nesrovnatelně líp provádí u odzbrojených, než u ozbrojených. Ti chtěj prostě odzbrojit a zpacifikovat ten xindl dole, kašlat na to, že teroristi čas od času zmasakrujou pár tisíc kusů plebsu, nám se to nestane a skrze to budeme mít dohled nad milionama a milionama. Stalin taky nenechával obyvatelstvu zbraně, Lenin taky ne, Hitler taky ne, Mao tse Tung taky ne, Idi Amin taky ne, žádnej diktátor. Ti, co chtějí platonskou totalitu a vládu elit by nikdy nenechali lidi ozbrojený, těm se vládne blbě a když mají makat všichni podle nás a poslouchat každej náš rozmar/sociální inženýrství, tak je potřeba z nich mít bezbranný a nesoběstačný vovce.
Konečně, rasistický tyrani, ti, co chtějí helter skelter genocidu původního bílýho obyvatelstva, no, tak ta se bude snáz provádět na bezbranných vovcích, než na ozbrojených, že jo. Import muslonegrů a zabijáků z arábie v kombinaci s odzbrojením vovcí….halal porážka těch bezcenných bílých debilů, co beztak můžou za všechno zlo na světě a v duchu nejlepších neomarxistických tradic je nutný je zotročit. Beztak je to jen rasistickej xenofobní šmejd, co diskriminuje jiný rasy, homosexuály (ty muslimové rozhodně diskriminovat nebudou :-D ), neposkytuje dost zdrojů a pochopení feťákům, kriminálníkům a všemu zmrdstvu.
No a pak tu jsou lidi, u kterých je to kombinace tohoto všeho dohromady.
Obecně by se dalo myšlení těch našich "elit" shrnout do výroku "Na občany musí být přísnost, pokud to teda nejsou opravdu kriminálníci a vrahouni, k těm je potřeba být shovívaví a dávat jim nté šance."
Pozitivní vidím, že se naši poslanci ozbrojujou, což a) ukazuje, že mají aspoň mozek b) bude to štít proti snahám o odzbrojení, protože, když má zbraň, tak z nějakýho důvodu a nebude hlasovat pro to, aby mu jí někdo sebral.
Takže ať mají doma klidně železa jako v Mosambiku, jsem pro.

Jinak, teď jsem tu zas okopával dementy z Evropy, abych zabránil pomoci při šíření rusofilie, doplnim. U Ivanů to není lepší vůbec. Putin je diktátor, diktátoři nechtěj ozbrojený lidi, v Rusku jsou zbraně zakázaný taky a to i některý nože, Vladimír chce mít všechny bouchačky pěkně v packách policie a armády, který ovládá a to, že nelegálně opět má kvér každej ksindl, neřeší a to že mafie a různý gandstas ročně kuchnou pár tisícovek členů plebsu, s tím se evidentně taky nějak smíří. Ještě furt je lepší Evropa, než Rusko a byl bych rád, aby to tak zůstalo, tudíž nejsem pro připojení se k Ivanovi, nýbrž pro změnu evropskýho systému. Ano, část politiků rovnou do tepláků, část do vyhnanství, část nahradit a s půlkou zákonů je poslat do prdele, ale, nechci k Ivanovi. S tím to nevyhrajem.

Příště kouknu na "rovnoprávnost a MDŽ".


Zdechloň Supertramp, přežití a retardovaná myš.

2. března 2016 v 16:37 | Řezník
Zdechloň Supertramp, přežití a retardovaná myš.
Servus evrybáry, dneska koukneme na toto. Viděl jsem odkaz na film Útěk do divočiny, o nějakým chlapíkovi, co se vykašlal na to blbnutí okolo práce, důchodu, ekonomiky, vydělávání, placení účtů, daní, další práce, vstávání ráno aby mohl do arbajtu dojet, buzerace, stresu, žaludečních vředů a nulovýho zisku, prostě všech těch srágor, se kterejma se my patláme den co den, na všechno se vybod a vydal se jen tak trajdat po světě a žít ze dne na den. Být svobodný. Následně se vydal do divočiny na Aljašku. A tam chcíp. Hlady. Asi patnáct kiláků od nejbližší civilizace.
To fakt proběhlo, jmenoval se Christofer něco, přejmenoval se na Alexander Supertramp, na Seznamu o tom zas bylo nějaký "zamyšlení", jak už moderní člověk nemá kam zdrhnout a podobně, i kdybych tohle neviděl, můžeme si často všimnout takový jakýsi snad i fascinace něčím podobným. "A odteďka se vykašleme na konzum, na prachy, na hypotéky and shit, budeme žít jen tak jako naši prapředci, nebo půlka těch neznabohů v Africe, budeme všichni šťastný, tralala tralala, skončí stres, dydlajdá, nebudou emise a znečištění, dydlajdá a nebudeme mít civilizační choroby, dydlajdá." Fenomén nekonzumu.
No, tak si to shrneme. Článek o tom frajerovi je tady.
http://ekolist.cz/cz/kultura/clanky/zazit-divocinu-a-zemrit
Ty übermoudrý tlachy na seznamu zde.
http://www.novinky.cz/kultura/salon/396332-jiri-pehe-uz-neni-kam-utect.html

Celkem úspěšnej študák, celkem chytrej, zvládal vydělat prachy, měl jakýsi rodinný trauma s fotrem co neudržel lachtana v gatích a měl ještě nějaký děti s bývalou ženskou v průběhu manželství s jeho matkou (nic hezkýho a morálního, ale v dnešní Clavinsuperekce době, nic, o čem bych psal do novin), s tím se nějak nevyrovnal. Nesnášel, že na světě jsou levárny, sraly ho nerovnosti mezi lidma, ještě předtím, než zjistil, že jeho fotr je šourník, pohrdal svýma starcema za to, že utrácí prachy, který si sami vydělali, místo toho, aby je vrazili do kdoví koho (kdyby se hoch nevydal do divočiny, mohl z něj být skvělej vítač džihádistů na ozdravným pobytu, o tom dále). Po vysoký se na všechno vybod, koupil starou káru, naložil knížky a podobný věci, prachy vrazil do charity, šel se trajdat po Americe (nic proti) vydělával kde se dalo, tu trávil čas s hipíkama, tu s někým jiným, když mu auťák kleknul, trajdal se dál bez něj. Pak se skámošil s nějakým obstarožním chlapíkem, chvíli u něj byl a dával dohromady prachy, aby se vydal do divočiny, podle člověka, kterej ho tam vysadil, žalostně nepřipraven, neměl ani kompas, ani sekeru, ani mapu, pořádný křusky mu dal teprve ten chlapík, co ho vysazoval, když viděl, jak mizerně je vybavenej. Ale dobře že sebou aspoň táhl hafo knížek.
28 dubna ho vysadil ten šofér a čas smrti se odhaduje na 18 srpna, ergo náš malý "Supertramp" vydržel v divočině impozantní 3 měsíce a 20 dní. Když jsem byl v Osvětimi, viděl jsem tam fotky lidí co tam byli, s dopsaným časem příjezdu a smrti. Běžnej čas se tak okolo těch tří měsíců pohyboval a to byl vyhlazovací tábor. Tudíž, Supertrampův výsledek fakt nic moc.
Někdo určitě řekne "Řezníku, ty tlučhubo starej, jak dlouho bys tam vydržel ty, he?" Já říkám, nevim, možná ne o moc dýl, a proto, protože nejsem vůl, to nebudu dělat, vyhnu se tomu, nebo, kdybych tam fakt musel, tak si vezmu aspoň vysílačku, aby mě odtamtud vytáhli, když bych byl v průseru :-D

Takže ještě jednou, bez ohledu na patos a dojetí ze "splnění snu, vymanění se z teroru konzumu" a podobný sračky, vypadnul z civilizace do divočiny a za ani ne čtyři měsíce tam chcíp. Jestli jeho sen bylo tohle, no, budiž, každej máme jiný.
Když se podíváme na jeho psychoprofil, co se nám rýsuje z těch reálií, byl to prostě člověk, kterej nesnášel civilizaci západu, tuhle společnost s konzumem, prachama a sociálníma rozdílama, případně nějakýma rodinnýma traumatama (celkem slušnej oikofob), tak se na ní vybodnul, vypadnul z ní a šel si žít po svým. Nic a vůbec nic proti. Tímto se zařadil do kategorie "oikofob neotravný". Férový jednání, nezaložil neziskovku na pomoc narcodealerům v Kolumbii a jejich poskokům v Americe, ani nějakou "Legii pro zákaz průmyslu a Cadilaců", která by skrze daňovou legislativu zase zkoušela civilizaci poslat na úroveň Albánie 18 století, ne. Tudíž ho musim celkem respektovat.
Ale zase je to kousek jako jedna ta Calhounova myš, pohoda, přežití, klídek, zdrojů mučo, není kombat, není nepřítel, není krize, není proti komu, společnost okolo má podobných dostatek (nuže dotyčnýho nepotřebuje nutně k ničemu, jen jeden z velmi mnoha) tak se zabýváme vzletnýma myšlenkama (do určité míry je toto dobře) až se to filozofování nějak přepálí, člověk se profilozofuje k nějakýmu kravskýmu závěru (společnost je fuj, průmysl je fuj, prachy jsou fuj…..) a člověk udělá hovadinu která se vymyká (a konečně je v něčem jedinej, konečně dal svýmu jménu zvuk, což je motivace mnoha lidí, i když si to nepřiznaj, dát zvuk svýmu jménu, aby se pak mohlo říct "to byl Ten…" Těžko realizovat dneska, když je lidí tolik, že jo) a stojí ho kejhák.
Předpokládám, že kdyby žil ve smrduté Somálii a musel každej den dřít patnáct hodin, aby nechcíp, nějaký nápady na "návrat k přírodě" by neměl, protože by byl příliš zaměstnaný bojem o přežití. I to trajdání po Americe mu defacto umožnila civilizace, neboť se mohl relokovat pomocí prostředků (autostop, na to musí tu káru někdo mít, že), používat prachy a nakupovat věci (na to musí někde bejt) a kdyby civilizace někde nebyla vůbec, dopadl by tvrdě na čumec ještě mnohem dřív.
Tenhle styl by pro něj přestal být funkční minimálně ve chvíli, kdy by si někde zlomil nohu, dostal do toho gangrénu a byl kurevsky vděčnej za první špitál, nejpozději ve chvíli, kdy by začal stárnout a na nějaký přesuny už fyzicky neměl a pak by se rád hodil na krk sociálnímu systému.
Byl to oikofob, kterej nedomyslel důsledky, jako mnoha oikofobů. Jenže , byl to oikofob neotravný, aspoň všechna čest za toto.
Přejdeme k fenomenu "pryč z civilizace". Kurvaroma. Civilizace je výsledek toho, že se lidi snažili si ten život ulehčit, zlepšit a zvýšit svojí životnost. Ano, musí se chodit do arbajtu a stresovat se s hovadinama, s debilníma šéfama, s vyhazovem, atd. A jestli si někdo myslí, že zemědělec se v 18 století nestresoval, tak je totálně mimo, stresoval se, protože věděl, že jestli se mu neurodí, tak zdechne hlady. Jestli přijde moc dlouhá a tvrdá zima, tak kolem obchází smrt, jestli mu havěť sežere úrodu, bude taky hrozit golodomor a podobně. Nezahrnuju to, že dřív se umíralo na naprosto banální choroby, který se dneska řeší stylem "paralen a tejden ležet". Ano, máme civilizační choroby, který dřív nebyly, jenže dřív taky člověka zvládla oddělat pitomá chřipka mnohem dřív, než se mohly projevit.
Ano, současná společnost má spoustu patologických stavů a svinstev, co musí být odstraněny a napraveny, ale pořád je to z hlediska přežití jednotlivce to nejlepší za dějiny a pokud někomu fungujou instinkty přežití, bude se držet civilizace.
Ohledně neskutečnýho kníkání různých intošů, jak současnej moderní člověk nedokáže už "žít v divočině", kruci vždyť ono to šlo blbě i těm "nemoderním", ta mortalita byla obrovská, občas někoho něco sežralo, občas se zrakvil při lovu (bo byl zrakven) tak, že nemohl pokračovat a chcíp, hloupá infekce znamenala smrt, zlomená kost pravděpodobně gangrénu a smrt, chřipka problém, zima problém, hlad problém, dětská úmrtnost problém, ty lidi kapali jak mouchy. Protože chtěli zvýšit svoje šance na přežití, zlepšovali se a vybavení a okolí a podobně a proto civilizace. Přežití směřuje k civilizaci, k její tvorbě, když vyhodím tisíc lidí do divočiny, část (dost) jich pochcípe, zbytek zase začne budovat to, co bude co nejvíc podobný barákům, průmyslu, nemocnicím, podobně.
Směřování k civilizaci je nutnost a moudrost, ne blbost. Blbost jsou ty "návraty k přírodě", který provádí lidi, který na to nemaj (jako osamocený na to má málokdo, protože "všechny cesty vedou do hrobu" a jak pravili ve stejnojmenném filmu, "Máme asi milion způsobů, jak umřít") a nějaká ho možná dostane a filozofové o tom budou bučet no a pokud se někde zrakví , kam se bude hňup plazit? No, někam do civilizace, že jo.
Něco podobnýho by si měly uvědomit i ty alternativní ekomatky, který by si měly nastudovat dětskou úmrtnost na moc fuj Západě, kde se rodí v nemocnici, kde kašlou na jejich potřeby a domácí prostředí a pocity a fňuk a béééé-no a jaká je dětská úmrtnost v nějakých vidlákovech, kde se rodí v maštali do kýblu. Heh. No a jaký to bylo dřív v těch zlatejch časech bez konzumu, kdy nebyla vyjímka, že u porodu zdechla jak matka, tak děcko.
Ano, pokud někdo nesnáší civilizaci protože se nevyrovnal s tím, že musí dělat hovadiny, co nemaj smysl, nechť zví, že člověk musel dělat věci co ho sraly, vždycky. A pokud nenávidí civilizaci proto, že v ní nenašel uplatnění, připadá si jako bezcennej zbytečnej "jeden ze stamilionů", nechť si uvědomí, že takhle se zacházelo s čelavěkama vždycky a ať to řekne egyptskejm otrokum.
Ono to heslo, "arbajt macht fraj", "práce osvobozuje", bylo celkem i pravdivý. Kdo se musí snažit aby přežil, nemá čas na přemejšlení o nějakých überfilozofických věcech, třeba o tom, jak "moderní čelavěk ztratil spojení s přírodou" (taky se o to celou dobu snažil, když ho ty věci v přírodě furt zabíjely) a jak by to chtělo "oprostit se od výdobytků civilizace" (proč proboha) a "vrátit se k přírodě" (ne, díky, až budu chtít někde zdechnout na pitomost, ze který se v civilizaci oklepu během tejdne, páč dostanu antibiotika, dám vědět, ale nepočítejte s tím).
Jasně, každej člověk by radši nechodil do práce, nepřemejšlel o výpisech z kreditek a o tom, co ho čeká v arbajtu, o podobných hovadinách a radši by se trajdal někde po světě a čumě večer do západu slunce, jenže…..půlku z toho může dělat i teď a prostě, vydělat na přežití bylo nutný vždycky. Ono by pro začátek stačilo nekrmit parazity a lemply co sami nedělaj a hned by se nám ostatním fungovalo snáz a nemuselo by se fretit a stresovat tolik.