Mozku, mozku, proč jsi je opustil?

23. března 2016 v 16:08 | Řezník
Mozku, mozku, proč si je opustil?

Servus všem, jo, ten nadpis je parafráze Ježíšových slov z Bible :-D Nic jinýho mě u některých lidí už totiž fakt nenapadá. Takhle. To, že spousta aktivistů, levičáků, humanistů a muslomilů frčí na doublethinku (doublethink = "podvojné myšlení" a znamená "tvrdit dvě protichůdné věci a oběma zároveň věřit" - příklad "Nikdy jsem se nezmýlil a vždycky jsem se ze svých omylů poučil", kupříkladu, taková původní verze z Orwellova 1984) na to už jsem si zvykl, to mimochodem je i případ mnohých kazatelů, primárně hlavně kalvinistů, o tom jindy. Ale někteří to dotáhli k totální schizofrenii.
Ukázka totálně magořího přemýšlení, jsou feministky podporující islamizaci. Jo, opravdu, to existuje.
Jako, ok, rozumim že lidi jsou různý a někdo je feministka, já jsem třeba militaristickej magor. No a pokud se někdo chce bahnit v tom, že v "ČR stále není rovnoprávnost mezi mužem a ženou, protože ženská třeba musí rodit a kojit (ač jí k tomu nikdo nenutí) a chlap ne" a že se děti nevychovávají univerzálně a zaměnitelně a že se tudíž holky neučí hrát závodně ragby a kluci převlíkat panenky, budiž. Takovej člověk je sice u mě makrodebil, ale budiž, každej je nějakej. Sice nechápu, proč chce určitá skupina magořích hlav vytvořit ze dvou pohlaví jeden univerzálně zaměnitelnej "čelavěk", když to k tomu není postavený, kdyby Bůh chtěl, aby pohlaví byly volitelný a zaměnitelný, tak stvoří jedno, ne dvě (neznabozi si tam dosadí "přírodu" a pointa zůstává, jsou dvě pohlaví, každý má jiný predispozice a je čurovina dělat že nemá), ale budiž. Osobně se těším, až tyhle femikrávy budou prosazovat smíšený zápasy ve sportech, protože "mužská liga" a "ženská liga", co to je, to je přece diskriminační a když jsou ženy tak vyrovnaný, tak musí být jedna univerzální liga, tudíž až se spolu ženský a chlapi střetnou v ringu, na ledě při hokeji, bo při tom ragby a budou co chvíli nějakou odvážet do špitálu. Na mužsko ženský zápasy v šachu jsem taky zvědavej a o "rovnoprávnosti" vypovídá i to, že se chtějí zavádět "kvoty". Ale pořád budiž.
Co ovšem nepochopím, je, že existujou ženský, co si můžou gatě znečistit, když jim člověk řekne, že mezi pohlavíma jsou opravdu rozdíly, nedej Bůh, když si v Bibli přečtou, že "žena má být podřízena muži", na druhou stranu se zastávají islámu, systému, kde je muslimská žena poloviční hodnoty co muž (rozsudek afghánskýho soudu, nikoliv Al kajdy, Talibanu, ISIS, nebo Boko Haram), ve kterým jí mnohde nechaj v dětství od nějakýho řezníka zmrzačit rodidla nožem (v lepším případě, střepem nebo ostrým šutrem v horším), ve chvíli, kdy se dostane do puberty, vrazej jí na palici hadr aby nebyla vidět, může proti muži tak jen držet hubu a mlčet, pokud jí manžel a) nepoloží otázku b) si dotyčnej nerozepne poklopec, no a když jí někdo znásilní, tak jí za něj provdaj, nebo jí rovnou killnou, protože pošpinila rodinu. Případně oběť znásilnění zbičujou (Saudská Arábie). Případně nakopou školačky zpátky do hořící školy, protože jsou "nedostatečně zahalené a mohly by vzrušovat záchranáře". Opět Saudská, vede sekci OSN pro lidská práva, mimochodem.
V Iránu po revoluci byl zakázanej mejkap, když nachytali ženskou, která měla mejkap pod tím ninja hadrem, tak jí rozkopali držku. Všem doporučuju stránku "My stealthy freedom", kde se muslimský ženský, primárně iránský, fotí bez těch masek přes ksicht jako protest.
A tohohle se evropský "feministky" zastávaj, správně, pokud říkají, že "mrtvej šovinista, dobrej šovinista" by logicky měly říkat "mrtvý muslo, dobrý muslo", protože muslim je největší šovinista světa. Jejich ráj zahrnuje 72 sexuálních otrokyň, ráj pro ženy snad ani nemají.
Každá feministka, co to myslí aspoň trošku vážně, by se měla přece zasazovat o to, aby islám zmizel z povrchu země, neboť, když pomineme to, že to časem vnutí i jim, tak přece ta víra utiskuje, týrá, zotročuje a mučí, jejich "sestry ve vagíně". Na jednu stranu pyskujou kvůli tomu, že švédskej lev ve znaku má bimbasa (no, je to lev, ne lvice), na druhou stranu se angažujou v akcích typu refudžís welkam a "nevadí mi české mešity". Vy debilní überkrávy, co se v těch meshitách bude asi učit? Pohlavní rovnost? Třetí pohlaví? Vlez tam a tohle tam řekni. Uaaaargggghhhh.
Můžou se zhnětat, když vidí nějakej "pohlavní stereotyp" v knížce pro děti, na druhou stranu, když imigranti v Dojčlandu osahávaj jiný ženský a honí si před nima olihně, to přejdou.
Mezi největší úspěchy feministických multikulturalistů řadím to, že se jim nepovedlo nejen vyhladit ženskou obřízku z oblastí Afriky, ale skrze multikulti se to už objevuje v Evropě. Německo, Švédsko. Říkám, "Tak si zatleskejte, debilové, tohle jste zvládli". Správnej feminista taky neustále držkuje proti církvi, že "křesťanství diskriminuje ženy", ačkoliv křesťanství bylo první, který zavedlo rovnost, že žena je stejnej člověk, jako muž. Oproti tomu, židovství považuje ženskou za člověka kategorie B. Zkuste se podívat k ortodoxním. Ale proti těm tihle dementi ani nekváknou, protože otřít si svojí špinavou feministickou držku o židy, to je antisemitizmus, takže radši výhrady vůči nim přehodíme na církev, ta není chráněná. Srabaktivisti a pozéři.
K dokonalosti tenhle imbecilní přístup dovedlo Švédsko, kde na jednu stranu feministky udělaly z chlapů (bílejch) bezpáteřní kastráty a prosazujou to, tamto a další krávoviny, třeba oficiální třetí pohlaví, dozor pro děcka, aby si nehrály pohlavně stereotypně, odstranění hraček, který by mohly pohlavní stereotypy podporovat, atd., na druhou stranu propagujou imigraci z muslonegerských zemí, která jim zvedá statistiky znásilnění o stovky až tisíce procent proti roku 1970, kdy s tou multikulturou začali. Tohle neřeší. Nechápu, opravdu nechápu, kdo může řešit "pohlavně nevyrovnaný hračky", když mu mezitím znásilňujou hafec holek a ještě tvrdit, jak to myslí vážně s ochranou žen. Ve Švédsku existuje strana zvaná Feministická iniciativa (on ty kriply ale opravdu někdo volí!!!!!) která požaduje mimo jiné totální odzbrojení, zároveň ale požaduje spešl zacházení s navrátilcema od ISIS, tzn., prachy a péči cvokaře, na státní náklady, prej znovuzačlenění do společnosti. Takže, kupříkladu, když tam řeknete, že ženská patří k dětem, taková kráva se po vás bude vozit. Ale když se vrátíte ze Sýrie, kde jste znásilňoval ženský, řezal jim hlavy, když neposlouchaly, vexloval se sexuálníma otrokyněma a podobně, ta samá kráva se vás bude zastávat, že "jste to měl těžký a musí se s váma pomalu". Eh? Jo, taky požadujou úplný otevření hranic. :-D takže kam se ta statistika násilného šuku dostane? Uzavíráme sázky? Brečet pro ně nebudu. Kdo si zvolí do parlamentu tohle, ten si tu genocidu zaslouží a stát, kterej si nechá bandou vyšinutých krav se sraženým mlíkem vnutit "třetí pohlaví", si zaslouží tvrdou šikanu od musel. Že prej děti imigrantů řvou na ty místní "švédská buzno". No, divíte se jim? Být tam, slovo buzna by bylo v mym slovníku velice časté. Jen ať je bijou, trochu zdravé šikany posiluje charakter.
Co tu máme dál. Vidíme, že existuje sebranka, která na jednu stranu hájí "práva žen", na druhou stranu se systematicky zastává a straní bandě, která práva žen pošlapává víc, než jakákoliv jiná skupina na světě. Takže až budete chtít dát ženský pár pěstí, řvěte u toho Alahagbar, aspoň od feministek budete mít pokoj. Totéž platí u znásilnění, říkejte u toho Hišaláh, tyhle vás nechaj. Když si u toho nabarvíte držku na černo, zaplatí vám i advokáta.
Ony uspořádají klidně feministickou akci, která se vymezuje proti vlasteneckým protestům vůči tomu sexuálnímu násilí v Německu, protože prej to obtažení mnoha a mnoha jejich "sester" si akorát zneužívají nacisti k propagandě, jinými slovy, tak vehementně se snaží, aby nebyly rasistický, že obhajujou sexuální násilí na ženách, resp, chrání viníky. Chtěl bych vidět vyjádření nějaký femiorganizace k Rotterhamu, určitě se nesla v duchu "nejsou všichni muslimové voprcálové" (ne, nejsou, jsou pro pohlavní rovnost, proto mají v ráji 72 sexuálních otrokyň).
Co z toho plyne. Ti lidi nepřemýšlejí, oni nemají mozek, nespočítají si, kolik je 1+(-1), že se to pomlátí. Oni mají jen určitou sadu hesel, jakýchsi predikcí a v těch jedou, že to nedrží pohromadě, nevadí. Prostě "bílý muž je špatný, protože je bílý a muž", "černý muž je dobrý, protože trpěl od bílého muže, teda je dobrý, než se začne chovat jako bílý muž". "Místní, špatný" "cizí dobrý", "křesťanství špatný, protože diskriminuje, ač nediskriminuje". "Žid dobrý, sice diskriminuje, ale holocaust". "Islám dobrý, sice diskriminuje, mučí a týrá, ale je cizí a je proti evropským tradicím". Zkráceně "evropské tradice, zlo, cokoliv proti, dobro". Tohle nemá už nic společnýho s právama žen, člověk, kterýmu jde opravdu o práva žen, by nemohl obhajovat islám. Tohle je opět, částečně jen neomarxismus (rozesrat Evropu) no a částečně debilita. Ale teď mi někdo řekněte, máme vůbec takový lidi brát vážně? Maj právo na to, abychom je brali vážně, lidi, který neumí přemýšlet, neví ani, na čí straně stojí a koho zájmy hájí, jediný co chtějí, je to všem posrat? Má takovej dement vůbec právo na to, mě nějak veřejně titulovat? Nějakou hanlivou fašistickoxenofobní přezdívkou?
Hezkej je k tomu obrázek, baví se kluk s holkou a kluk říká "ženská má chlapa poslouchat….." holka "SEXISTO!!" kluk "říká imám Ahmad Ibn Chumaj" holka "RASISTO!!!!" což je mimořádně výstižný (a tu kraví mentalitu "islám je najednou rasa" to ukazuje hezky taky).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama