"Rasizmus"

11. března 2016 v 15:53 | Řezník
Zas jsem nedávno zřel nějaký tlachy o rasizmu, primárně to vzniklo u článku o rasizmu černochů vůči bílým v Americe, no a nějakej kecálista tam osočil ty, co sdíleli ten článek, jak mohou, že to je hnusný, rasistický a podobně. Všimnul jsem si u těch různých bojovníků "proti rasizmu" zajimavý věci. Jim vadí (samozřejmě, jak jinak, viz moje minulý články) jen přihlížení k rase, ze kterýho jako poškozený vyjde ne-bílý. Pak je to rasizmus a to je špatný. Jo, je to rasizmus a je to špatný. Jenže. Jim vůbec nevadí přihlížení k rase, ze kterýho jako poškozenej vyjde bílej. To je totiž to správný přihlížení k rase, ten správnej rasizmus, no a protože je to dobrej rasizmus, tak to vlastně ani rasizmus není, nebudeme tomu tak říkat, že? (pozéři). Takže, ačkoliv se tváří, že jsou proti rasový diskriminaci, jsou pro rasovou diskriminaci, ale jen určitýho typu.
Jenže, oni jdou ještě dál. Ve chvíli, kdy někdo prohlásí, že odmítá "pozitivní diskriminaci" (což je newspeakovej termín, zahrnující rasizmus zvýhodňující jiný rasy na úkor bílý) a tudíž se teda projevuje naprosto nerasisticky, oni ho obviní z rasizmu. Vychází z tohoto. Pokud někdo nechce přiznat výhody jiným rasám, na základě rasy, znamená to, že proti nim něco má. A kdo má něco proti jiným rasám, je nutně…..nojo, rasista. Takže až budete přemýšlet, proč vám někdo spílá do rasistů, když chcete stejný podmínky a tudíž ne sociální dávky a prachy jen na základě toho, že je někdo jiný etnikum, tak je to tohle. Protože nechcete jinýmu etniku nacpat jen tak prachy, když bílej ty samý nedostane, je to tím, že máte proti tomu etniku určitě něco, jinak byste mu ty prachy ochotně nacpali. A když něco máte proti, jste rasista.
To je stejný, jako odmítat nějakou dvojí legislativu, kdy se něco schválí buz.....pardon, gayum, ale heterákům ne. Kdybyste nic neměli proti gayum, tak vám nevadí, že se zvýhodňujou, protože vám to vadí, tak proti nim něco máte a čiže jste homofob.
Stejný jako cpaní prachů přivandrovalým muslonegrům, kteří sebou přináší skvělý věci, třeba islám a kriminalitu. Jakej jeden metr, máte je zvýhodňovat, jinak jste rasista. Už se asi všichni orientujou.
Moc hezky je to vidět i na údajný diskriminaci žen. Na jednu stranu femiaktivistky řvou o rovnoprávnosti, na druhou stranu samy prosazujou, nebo jim nikterak nevadí, prosazování zvýhodňování žen na základě pohlaví, neboli, diskriminace podle pohlaví, ale "správným směrem". Například vymýšlení "kvot" na obsazení žen v politice a určitých funkcích. Jasně, jde o pouze lukrativní funkce, kvoty na zastoupení žen u popelářů, u horníků, stavebních dělníků, pracovníků v čističce vody, řidičů hovnocucu, atd., asi nikdo tlačit nebude. K tomu nějaký kupé pro ženy, parkovací místa pro ženy, upřednostňování ženských u rozvodových soudů, atd., že to je diskriminace podle pohlaví, žádnou aktivistku evidentně nesere (no, ale když jim nevadí ani islám, těžko se v nich vyznat). Nejvíc mě ale baví to kníkání ženských o neustálý "diskriminaci" a že berou míň prachů a chlapi je nepouští na funkce a pořád nějaký násilí na ženách a podobně, krucimíca, tak s tím vším zkoncujte, ne? Máte počet polovinu lidstva, stejně jako chlapi. Tak jestli vás štve chlapská nadvláda na pracovním trhu, kurnik, začněte spolupracovat, ženský ať začnou podnikat, zaměstnávají další ženský, bez chlapů, když jsou ženský výkonnější a i levnější, budete profitovat víc než chlapi, co z čirýho šovinizmu zaměstnávají ty dudky s penisem, bude se vám víc dařit, konkurenční firmy převálcujete. Prej jsou ženský o 25% v práci levnější než chlapi za stejnou práci, napadá mě, proč teda ještě nějakej kapitalista zaměstnává chlapy.
Málo žen v politických stranách? (jo, třeba Merkelová a ministryně obrany půlky Evropy, ale budiž). No tak založte vlastní strany a mějte tam jen ženský a ženský vás můžou volit, vždyť kurva můžete. Vždyť to MDŽ původně vzniklo takhle, byla to akce solidarity žen pro ženy a jako takový to akceptuju a schvaluju. Nevidím ovšem žádnej důvod, proč to slavit taky, protože je to den žen. Vytvořily si ho samy pro sebe v době, kdy to mělo smysl a opodstatnění, kdy opravdu neměly rovný práva, jenže, tehdy se snažily si je vydřít samy.
Násilí na ženách? No tak pokud se tak chlapům ve všem vyrovnáte, prostě se přestaňte nechat mlátit a je to. Jako kdo to za vás má řešit? Chlapi? No ale pokud někdo chce, aby za něj někdo jinej bojoval a něco mu vybojoval, pak sám ukazuje, že se mu nevyrovná a není tudíž rovnocennej. Jako teda ženský chtějí absolutní rovnoprávnost (což znamená zvýhodnění, jen se tomu tak neříká), z hlediska občanských práv jsou rovnoprávný už dávno, ale chtějí, aby jim to vytvořili chlapi, no je to fest pakárna :-D
"hele fotře, jsem ti vyrovnanej, úplně rovnocennej a rovnoprávnej, jasný, ve všem se ti vyrovnám. Tak a teď prosímtě zařiď, ať mě ti zlejšci venku přestanou tlouct." Z tohohle pohledu už pro mě násilí na ženách dávno není téma. Pokud totiž mají femiholky pravdu a žena je ve všem stejně dobrá jako chlap, už dávno tohle jako samostatný téma nemá existovat, protože si to holky měly samy pořešit. Pokud to pořád existuje, být femiorganizacema, chodil bych okolo toho po špičkách, protože to popírá jejich základní teze. Pokud ovšem femiorganizace vyřvávají o tom, jak jsou ženy ve všem stejně schopný, jako muži a pak vytváří programy okolo toho, aby jako ženský přestaly dostávat nakládačku a řvou o tom, jakej je to útlak, serou si do huby. Buď se vyrovnaj, pak to zvládnou samy. Nebo to samy nezvládnou, ale pak se nevyrovnaj. Není nic mezi.
Stejný jak u jiných ras. Buď jsou jiný rasy a etnika ekvivalentní white manovi a pak nepotřebujou žádný zvýhodňování, jen naprosto rovný podmínky (což říkám já, rovný podmínky, proto jsem podle mnohých rasista) no a nebo potřebujou zvýhodňování, ale pak nejsou vyrovnaný a nejsou ekvivalentní a tudíž mají pravdu ti, co tvrdí, že si rasy nejsou ve schopnostech rovný. Nic mezi tím neplatí. Můžu zvýhodnit vozejčkáře, aby měl šanci se mnou závodit ve sprintu na 100m, ale už to, že ho musím zvýhodnit, dokazuje, že se mi nevyrovná. Zdravýho chlapa zvýhodňovat nemusím.
Ať už všichni pochopí, že mezi pohlavíma existujou rozdíly, stejně jako mezi rasama, ač se to neomarxisti a humaslintové snaží popírat. Jasně, něco popřít nemůžou, třeba že někdo rodit může a někdo ne, někdo má mlíko, někdo ne a někdo má šikmý oči, jinej ne, někdo je černej, jinej ne a je s tím spojená i jiná stavba svalů, atd., ano, tohle je nezpochybnitelný, tak o tom jen zakážeme mluvit :-D
Asiati jsou obecně třeba chytrý a makaj, žluťák nepotřebuje, aby ho někdo zvýhodňoval, ten zamaká sám.

Takže, s pozdravem "Aktivisti pro menšiny všech zemí, polibte mi prdel", se loučí Řezník. Pro dnešek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama