Švédi

18. března 2016 v 10:22 | Řezník
Servus všem, nuže, co dneska. Tento článek.
http://megazine.cz/2016/03/zoufale-svedske-deti-se-boji-chodit-do-skoly-plne-novych-imigrantskych-spoluzaku/
Švédský fakáňata dostávaj ve škole mordor, protože školy jsou plný písečných a potomků písečných. Opět se projevuje retardská pacifistická "autorityprosímpamagite" mentalita Evropana, kdy rodiče řeší děcka, který se ve školách necejtí bezpečně a píšou dopisy jakýmsi řiditelkám, který si tím utíraj vejfuk, no a "autority" se hecly ke geniálnímu a jedinečnému řešení, že "když písečný dávaj těm bílejm kopr, tak ti mají odejít". Pěkný, to je asi stejně funkční, jako "když si jich nebudeš všímat, oni přestanou". Autora těhle výroků bych někdy podrobil testu, začal bych ho mlátit do břicha povlakem na polštář naplněným jablkama, schválně, jak by se mu dařilo "odejít" (co mi, u všech zdechlých vopic, zabrání popojít za ním?) a jak se mu bude dařit "si mě nevšímat", a jestli "mě to přestane bavit" (nepřestane) dřív, než se ten blbec složí. Geniální, vskutku, není nad to, když autority dávají funkční rady, který nestojí za hovno a není to snůška kravin.
Další reakce od autorit, "mějte pro ty vopice z muslostánů pochopení, u nich je to kruté a moc fuj" (což se logicky projevuje mlácením a šikanováním těch dementů, co jsou tak hodný, že se jich ujali, aby v těch miserábl zemích nemuseli být, každej mlamoj přece ví, že když si vezmu domů vandráka, aby nemrznul, to mu dává právo mi dát přes držku, protože předtím mrznul. Totální kokotinec).
Co dělaj muslovopice. To, co vždycky a to, co bílýmu Evropanovi hořce chybí. Dávaj rány a držej při sobě. Pravděpodobně se nestane, aby pár bělochů tlouklo musloopoci a ostatní musloopoce přihlížely a nezasáhly. Často se děje, že muslovopoce bijou bílýho a ostatní bílý čumí jak půl prdele z křoví, nedělaj nic, zavolaj poldy a ti taky neudělaj nic, protože mlátit muslovopoci je rasistické a fuj. A kdyby si někdo místo toho muslimskýho agresora tam domyslel Žida, tak by to vypadalo jako za holofaustu a to nechceme vůbec. No to nene.
Ono je to k vidění i tady v Banánistánu. Na koupališti skupina deseti Romů seřeže plavčíka, protože nasral jednoho z nich. Okolo stojí stovka lidí a nikdo nedělá nic. Nedovedu si představit, že by někde v Chánově, nebo na Luníku 9, pár skinů nebo nácků nebo podobných retardů, mlátilo Roma a ostatní by jen čuměli z oken, kdy už teda dorazí policie, jsem si celkem jistej, že během chvíle by ty skiny seřezali tak, že by je zdravotníci museli odnosit v kýblu. Protože držej pohromadě. To je prostě věc, která bílýmu Evropanovi chybí, plus, u nich je pomoc svýmu pobratimovi neporovnatelně nadřazená nějakým nařízením od aparátu, hlavně, oni z toho nejsou tak vyklepaný. Nevím jestli je to tím, že to často se školní docházkou nepřehání, tudíž se nemůžou stát obětí neomarxistickýho a pacifistickýho vymývání mozku, což tam dělaj nám, fakt nevím čím to je, ale u nich to funguje a u nás ne.
No a pak i ve škole, kde bude pět muslonegrů a pět set bílejch fakáňat, bude těch pět muslonegrů šikanovat těch pět set ostatních, protože to není 500/5, ale bude to pětsetkrát situace 1/5.
Kdyby ti rodiče byli aspoň částečně co k čemu, nějak se spolu spojí, vezmou ty svoje fakáňata a daj jim nějaký školení, jak se s těma idiotama z pouště mají prát a že musí využívat převahu počtu, pokud jí mají. Ne že o tom budou akorát kecat a doma brečet.
U starších už je to větší problém, protože muslovopice jsou schopný začít tahat kudly, viz ten třicetiletej, stokilovej, "šestnáctiletej uprchlík" ze Somálska, co kuchnul tu sluníčkářku (žádná čest její památce, kdo si hřeje na hrudi hada, dostane, co tvoří). A v tom švédským debilabádu jsou samozřejmě muslovopice protěžovaný a chráněný, protože "naší zbraní je, solidarita", jak jsem to slyšel vyřvávat ty idioty na demonstracích v Praze.
Nezbývá, než Švédům pogratulovat, neboť co chtěli, multikulturní tolerantní solidární nerasistickou společnost, už mají, bohužel, že v ní není místo pro ně, to si asi pár lidí neuvědomilo. Teď je potřeba zvýšenou pozornost věnovat těm šikanovaným děckám, aby se z nich nestali rasisti, protože to, že tě ve škole muslovopičáci bijou a tejraj a nadávaj ti do bílýho ksindlu, jako neznamená, že proti nim budeš mít nějaký výhrady, ty xindle domorodej, jasný? Zaprvý nejsou takový všichni, některý tě nemlátí (třeba ti, který jsi nepotkal) a taky, tohle je nová Evropa, tolerantní, solidární, s prachama a dávkama pro všechny, s láskou ke všem, akorát bez heterosexuálních bílejch Evropanů, ti půjdou do koncentráku, vydělávat na ty dávky. No a až gejovský a feministický organizace pomůžou muslonegerskýmu chalifátu ke konečnýmu vítězství, hrdě a morálně vítězně, se do toho koncentráku odeberou taky :-D protože tolerantní, Hate Free společnost, kde Salafista sedí vedle transsexuální lezby a sosaj Sangrii, existuje jen do chvíle, kdy za ním stojí bouchač s brokovnicí. Jakmile platná feministická členka toho bouchače odzbrojí, pozná, jak kamenem, či holí, rána tělo bolí a žádná škoda.
No a nese to sebou i pozitiva, aspoň, až tam bude chalifát, zmizí ty homofaggot experimenty, nápady s volitelným pohlavím, gender aktivisti, sociologové a psychologové půjdou někam třídit odpad a feministický organizace zmizí taky. Je potřeba vidět, že takováhle situace by v tom Swedenu nikdy nemohla nastat bez početný kliky sluníčkářských vlastizrádců. Ta společnost si tohle způsobila jedině sama, tudíž rodiče těch bitých si můžou gratulovat, že rozhodně "nejsou jako nacisti" a můžou hrdě vzpomínat na to, jak se v devadesátých letech "obraceli k nenávisti zády" :-D já bych se jim tak chechtal :-D
To jsou pořád kecy o odpovědnosti k budoucím generacím a podobně, ale to, že multikulturní snahou a pacifistickým vymýváním mozku zadělávají tý další generaci na mega průser, jim nedochází.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dferesw dferesw | E-mail | 30. ledna 2018 v 13:21 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: http://xfun.cc/ocgn6

**** Download here: Link: http://ssh.tf/hnGWdteCU

@
@

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama