Uč se hochu moudrým býti, uč se držet hubu, jedno slovo uletí ti a jdeš přes palubu.

24. března 2016 v 15:36 | Řezník
Nuže, počínaje dnešním dnem už nejsem v církvi šarže. Ne že by mi to nějak extra vadilo, stejně jsem od začátku říkal, že nejsem vedoucí a nemám moc na to, lidi vést, pokud teda to není formou rozkazů. A ani jsem funkce nějak nesbíral. Ale stejně. Funkci jsem měl, teď jí nemám. Co se stalo. Byl jsem přiměn k rezignaci, jinak bych byl stejně odvolán, v důsledku mých "radikálních komentářů na FB a toho, že vedení nechce být spojováno s mým radikalizmem."
Cenzura je moc hezká věc a krásně funguje, do určitý chvíle. To přesně do chvíle, kdy je zdrojů tolik, že se nedají hlídat a nedají se filtrovat. Cenzura klasickýho typu, komunistickýho typu, mohla fungovat v době, kdy vycházely v republice jedny noviny, dva časopisy, fungovaly dvě televizní a dvě rozhlasový stanice, to jde kontrolovat snadno. I dneska jde snadno kontrolovat, co vyjde v oficiálních novinách a médiích, stačí koukat na hlásnou troubu neokomunizmu ČT a podobně, další periodika zase chrlí jen to, co aktuálně chce soudruh Bureš. Jenže. Internet, že jo. Těžko cenzurovat internet, když ty stránky a skupiny a tohle všechno vzniká tak rychle a snadno, že se to nestíhá mazat, každej má Smartfoun (já mám teda spíš DumbFoun, ale to je fuk :-D ) s kamerou a posíláním fotek a datovým tarifem atd atd a ty informace lítaj tak rychle, že to nějak filtrovat co kudy vyjde ven, je nemožný (teda ve chvíli, kdy má být zachována nějaká iluze demokracie a tý jakože "svobody slova", o který se tu furt bučí že za těch komunistů jsme jí neměli a teď jo, takže je všechno bambuča, nebavím se o severokorejským modelu, kde se internet prostě odpojí, zakáže, připojení bude mít prezident, pět poradců a jejich ekvivalent našeho Řepkobarona, Smartfouny budou zakázaný pod trestem "tři generace rodiny do Tábora 14" a podobně).
Jak teda vnutit lidem cenzuru a zároveň udržet tu iluzi svobody. No, jsou dvě metody, jeden je, "fenomén přehlcení". Není potřeba něco cenzurovat a hlídat, těch informací se vypustí tolik a většina z toho budou sračky, plus navzájem se popírající, že ten člověk se v tom prostě utopí. (Jako klamný cíle u letadla, po kterým jde raketa, ten systém se nesnaží nakecat raketě, že tam to letadlo není, ale vytvoří jí mnoho obrazů na které se může navést a zblbne jí.) Do toho spadá quantanamo různých konspiračních teorií and shit. Člověk za chvíli dojde k tomu, že vygůglit může cokoliv, ale stejně vygůglí jen kvantum pitomostí který se navzájem popírají, nedozví se nic, uvízne v nekonečných dohadech a nesmyslech, no a vykašle se na to, nebude řešit nic a když pak unikne něco reálně důležitýho, hodí to do stejnýho pytle jako "Chemtrails", "sklo od zednářů v soli z Teska" a podobnej šit. Problém je u témat, který takhle zamotat a zacyklit nejdou a těch je hodně. Třeba problémy určitých etnik, určitých věrouk, neomarxismu a podobně, protože v tom se vyznat celkem snadno dá, dá se v tom celkem snadno orientovat a ačkoliv i tady se "kouřová clona" zkouší, moc nefunguje.
Takže další metoda. AUTOCENZURA. Nacpat lidem, skrze výchovu a propagandu, do palice, že některé věci jsou tak strašně fuj, že se o nich nesmí mluvit, nesmí se na ně poukazovat, ba dokonce se o nich nesmí ani přemýšlet, ne snad, že by to bylo zakázaný (něco je), ale proto, že ten, kdo to dělá, je prostě zlý, zlý, špatný, ošklivý a tak strašně fuj, že je to větší hajzl, než ten, kterej vystřílí jugoslávskou vesnici a pak ještě cvrnkne vajgla do masovýho hrobu.
Sem spadá neskutečná zblblost a předposranost okolo "rasizmu". Nesmí se poukázat na to, že některý etnika prostě někde dělaj bordel, jsou s nima akorát problémy, přínos pro společnost je nula, oproti tomu škoda značná a ano, ačkoliv je mezi nimi dost dobrých lidí, ten poměr je prostě výrazně negativní (takových je aktuálně plná Itálie, třeba). I když je to tisíckrát pravda, jakmile na to někdo poukáže, určitá skupina lidí začne okamžitě vyřvávat něco o rasizmu a používat argumentaci "ad hominem"- "ty jsi rasista (protože jsme to řekli) takže cokoliv říkáš, je motivovaný tím, že jsi rasista a tudíž to není pravda". Lidi jsou tím už tak vymletý, že radši o těhle věcech sami nemluví, protože se sami bojí, že by náhodou ti "rasisti" mohli být. A nebo, když už teda to téma načnou, tak zahájí opatrnou "deklarací nekonfliktnosti", "Néé, opravdu nejsem rasista, opravdu mám kámoše tyhle a tyhle, ale tak trošku mi vadí…" což je jim stejně k ničemu, nějakej debil je za rasisty stejně označí.
V některých zemích povýšili tohle na umění a vědu, kupříkladu v Americe už je zakázaný zveřejňovat statistiky, kolik % obyvatelstva lapáků tvoří černý. Ve Švédsku a podobně už neevidujou původ (ani zemi) pachatele trestnýho činu, nebo to aspoň nezveřejňujou, aby nešlo vytvořit oficiální statistiku, kolik % přistěhovalců tam páchá kolik % trestných činů v poměru k tomu, kolik % jich je ve společnosti. Podobně i jinde v Evropě, zmíněná Itálie, třeba. Kde se tyhle statistiky najdou, tak jedině na předem ocejchovaných a pomlouvaných "ultrapravičáckých" a "xenofobních" webech, kde jde opět použít argumentace ad hominem. Jenže, samo utajování a neexistence těhle aktuálních statistik prostě ukazuje, že s těmahle etnikama je pruser, neboť, kdyby nebyl, kdyby to bylo v pohodě, pro imigrační estabilishment by to rád zveřejnil. "Koukněte se, tady jsou statistiky kriminality, evidence podle země původu, vyznání a barvy tlamy, vidíte? Imigranti nikterak nevyčnívají, jsou stejný jako lokálové, takže blbnete a vyserte se na to." Jenže. Ne. Pečlivý utajování těch statistik ukazuje, že by většině lidí asi vypáčily oční bulvy (obraz) kdyby je někdo vyrobil a zveřejnil. Citace:
"Poslední OFICIÁLNÍ (státem vydaná) data jsou z roku 2001, než byly tyto statistiky zakázány: cizinec byl průměrně 5,5krát pravděpodobnějším násilníkem než rodilý Švéd (a to i pokud bereme, že třetí generace jsou "rodilí Švédové"). U Iráčanů to dělalo 20 násobek. U Severních Afričanů 23 násobek. Afričanů (zbytek) 17 násobek. [32] Neoficiální statistika uvádí, že lidé ze 2% populace (muslimští muži) páchají 77% znásilnění. [36]"
Tak, tohle byla statistika z roku 2001, pak to radši zakázali, tyhle statistiky dělat. Ergo už tehdy nic moc, co teprve teď, že?
Jenže autocenzura funguje perfektně, ono stačí opravdu dát něčemu nádech biče a lidi se tomu radši vyhnou. Aby nebyli označeni za rasistu, radši žerou "pozitivní rasismus". No a jsou tu další věci. Islamofobie, údajná. Zase, aby někdo nebyl osočen z islamofobie, radši mlčí, protože je to "ožehavé téma". "Kontroverzní téma". Protože kdo nesnáší islám, ten je jako Hitler. Protože islám chce vyhladit židy, Hitler chtěl vyhladit židy, Hitler islám obdivoval, s velkým tureckým muftím jednal o spolupráci na konečným řešení židovský věci a nikdy proti islámu nic neměl, ani Himmler ne, no a spousta arabských režimů vznikla jako klony národního socializmu. Ergo nenávidět islám je "být jako Hitler". Dává vám to smysl? Mě ne. Ale někomu asi jo.
Třeba feministkám co se derou o "ženský práva" tak vehementně, že podporujou islám, kde je žena někde mezi myčkou nádobí a kozou, nebo žid Cukrberg, kterej "chrání muslimskou komunitu před nenávistí" (způsobenou teda tím, že ti kreténi zase někoho oddělali). Zajímalo by mě, jestli by šel podobnou osvětu šířit do Izraele.
Všichni víme, že existujou skupiny, který se nesmí kritizovat, protože jsou chráněný neomarxismem, tím pádem estabilišmentem, no a skrze ten pach autocenzury jsou chráněný i v myšlení lidí. Třeba buzny. Člověk vůbec nemusí být žádnej homofob, může mít teplý kamarády, nebo brát bukvice jako každýho jinýho člověka, stačí když nesouhlasí s teplejma průvodama, případně s adopcema dětí pro bukanýry a hned ho tepou s "nenávistí". A "proč je nenávidíš a koho bys poslal do plynu potom, he"? Straw man fallacy jako prase, ale lidi to zase žerou. A pak se nikdo neodváží protestovat proti teplý hlásný troubě, která nejdřív chce sodomsvatby, s tím, že děti chtít nebudou, pak teda děti chce, ale jen ve výjimečných případech a víme, jak to dopadne, budou je dostávat přednostně.
(proč přednostně? No protože bude několik kandidátů, pár heterosexuálních rodin a jedna dvojice sodomitů. Pokud úředník to dítě nepřiklepne heterům, nebude muset nic vysvětlovat. Jenže pokud ho nepřiklepne sodomským, bude pravděpodobně muset vysvětlovat, že to fakt nebylo kvůli homofobii, že to nebyla diskriminace, že netrpí nenávistí, atd., případně bude čelit žalobě za diskriminaci, bo nějakýmu úřadu Onbudsčůzy. Stojí mu to za to? Ne. Přiklepne ho sodomským a bude mít klid. Nereálný? Ani kulový, jakmile ty adopce projdou, děti budou přednostně dostávat sodomští a další neomarxistickej tah k rozkladu tradiční rodiny bude dokončen. Kombinace "sociálka děti odebírá, sodomským je přidělujeme" bude znamenat defacto konec tradiční rodiny). Tohle svinstvo lidi nevidí, protože si nechaj hodit před oči clonu "homofoooobije". Když nechceš, aby sodomští adoptovali děti, jsi homofooooobníííí, bububuhudryhudry a lidi radši mlčí.
Amerika, Oskary, parta černých herců tam pyskovala, že je to rasistický, protože je málo nominovaných černejch. Blbárna.
Dál se nesmí ani kváknout ohledně židů, svoje o tom vědí feministky a buzny, který by sice mohli do židů tepat, že jejich Písmo je výrazně diskriminační pro ženy a hodně ostrý proti buznám (v týhle části Bible je kamenování), ale to se nesmí, protože antisemitizmus a holofaust a Hitler, takže budou za stejný věci tepat do církve, i když ta už je nejen neprovádí, ale křesťanství jako první světový náboženství uznalo ženskou rovnou chlapovi a nenařizuje přímo perzekuci sodomských. Na rozdíl od Tory, nebo islámu.
Buzny opět islám moc kritizovat nebudou, protože islám není evropský a je cizí a je etnický a nenávidět ho je nacizmus, takže budou radši pyskovat na církev za věci, který nedělá a hájit islám, kterej je dělá. Na to multikulturní soužití islámu a evropských buzen se fakt těším, to bude sranda. Evropská buzna bude podle hesla "radši mrtvej, než nácek" terminovaná a bude brečet, kde že je nějakej ten nácek se saprem, kterej by mu pomohl. No a co, kašlu na ně.
Takže vidíme, že tady vůbec nejde o práva menšin, jde jen o práva některých menšin, podle klíče "směřuje ta menšina ke zničení tradiční společnosti, když se bude podporovat" (buzny, pedofilové, incestníci, islám, criminales, narkomani…..) - je to správná menšina. "Směřuje ta menšina k upevnění postavení tradiční společnosti" (hetero chlapi, legální držitelé zbraní, křesťani, podnikatelé, obchodníci, pracující netrestaní lidi….) je to špatná menšina, která má ohýbat hřbet a je potřeba je buzerovat a komplikovat jim život, jak to jde. Vyjmuti z toho jsou židi, kteří by směřovali k upevnění tradiční společnosti, ale do těch netepou, protože holofaust.
Tady je zajimavý i to, že když rabín prohlásí, že ne-židi jsou na světě proto, aby sloužili židům, nikdo nepyskuje, oproti tomu, za Hitlera bude prohlášen ten, kdo by ho kritizoval. Pokud by řekl kazatel v církvi, že třeba muslimové a židi jsou na světě aby sloužili křesťanům (jasně že nejsou, ale to je fuk) a šlo by to veřejně, to by byl randál.
Má to svoje výhody. Když evropskej rabín prohlásí, že je potřeba ozbrojit zákona dbalý občany, protože je to nejlepší prevence zločinosti a teroru, že zbraně tudíž nejsou špatné, áno, tak antigun aktivisti ani nekváknou :-D
Takže autocenzura. Skrze média a vzdělávací systém natlučená lidem do palice tak důkladně, že i když se tý propagandě na vědomý rovině brání, stejně jim to do tý palice aspoň částečně vteče. Indoktrinovat vzdělávací systém a média je jeden z prvořadých úkolů neomarxismu a podařil se na výbornou.
Teď už nevysvětlujou ti, kteří zařídili ve Švédsku pohlavně neutrální označování rodičů, něco jako "máta" a "táma", aby nebylo poznat, kdo má burku a kdo koule (vlastně, to můžou mít oba, nebo nikdo, nebo různý kombinace) jak přišli na takovejhle mozkovej prd a že by je měl někdo hodit do přehrady. Teď vysvětlujou ti, kteří s takovým paskvilem nesouhlasí, že opravdu nejsou homofobní, že opravdu nejsou nenávistní, že opravdu nechtějí poslat bazeranty do plynu a nejsou nacisti a nevolí Stranu Pro Zplynování Odlišných a podobně, nenene, stokrát ne. A stejně jim to není nic platný :-D

Ještě ohledně sexuálních úchylů. Máme dvě pohlaví , reálně. Buď to má dick, nebo rodidla, s tím se to rodí, je to spolu kompatibilní. A existujou už následující pojmy. Heterosexuál, homosexuál, bisexuál, intersexuál, pansexuál, flexisexuál. Kolik kombinací jde vytvořit ze dvou pohlaví, u všech upálených za sodomii? To je snad vtip, ne? Ještě chápu toho intersexuála, to je prostě hermafroditní mutant, ale stejně, tak se z toho udělá to pohlaví jedno a na jedno se zorientuje, ne? No, bordel a nesmysly.

Každopádně, to je fuk. Na autocenzuru nepřistoupim. Ať mě klidně někdo označí za rasistu (nejsem) nebo za homofoba, nebo za islamofoba (pokud je to tak, že tu ideologii nesnáším, no, tak to jsem) nebo za cokoliv jinýho podobnýho, je to fuk, ne? To přece být můžu. Všichni ti ochránci práv menšin maj pořád plnou hubu tolerance a práv na tohle a na tamto, no tak ať koukaj tolerovat bílýho "rasistu" takovýho jakej je a dávat mu stejný práva, jako těm muslimským a teplým křiklounům, to znamená, právo říkat si to svoje a vznášet požadavky. Samozřejmě, to po nich chtít nemůžu, protože, jak víme, jsou to vnitřně nekonzistentní pokrytci. Ale tuhle hru na "radši budu mlčet, aby mě ochránci práv neonálepkovali", hrát teda odmítám.
Ergo jsem funkci složil, než by mě vykopli (proti těm, co jsou mi nadřízení, vůbec nic, musí udržovat neposkvrněnej profil církve v týhle politicky korektně zpotvořený autocenzurní době, takže to plně chápu) a teď už mám volnou ruku, takže můžu být "islamofob, homofob a rasista" a tudíž tlačit hard fakta místo zcenzurovaných multikulti plků.
Do boje.
Řezník
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Stanislav Kroupa Stanislav Kroupa | 24. března 2016 v 18:51 | Reagovat

Víra není o poslušnosti k církvi, jejím představitelům a jejich variantě výkladu Písma. Já si touhle revoltou také prošel. S tou autocenzurou je to složitější. jenže, ta má být postavená na znalosti Písma a SPOLEČNĚ NA MODLITBÁCH!!! Na hledání pravdy. Pokud člověk má upřímné srdce a skutečnou touhu jít boží cestou, nikoli tou, co ti lidé nalajnují,Pán Bůh tě sám povede a ukáže tvou cestu, kudy a jak. je to pouze a jen na tvé opravdovosti. A nebo si jen na něco budeš hrát a tak uklidňovat svědomí. jen musím napsat, že ta skutečná cesta není snadná a bude plná otázek, hkledání a někdy beznaděje. na jedné straně si chceš zachovat sebe sama, své postoje, nebýt "ovcí", na druhé straně nechceš jít proti tomu, co jsi poznal... "K upřímnému se mám upřímně..." říká Pán Bůh prostřednictvím Písma. To je úžasné zaslíbení, které jsem směl a smím prožívat. Být sám sebou, být originální a přitom vědět, že za mnou stojí můj Pán a dokonce žehná! jen opět musím napsat: je to o opravdovosti našich postojů, o nutné míře pokory (především před Bohem) a o ochotě naslouchat a pokud poznám, že je to boží hlas, pak jít i sám proti sobě. na tom je to těžké. Upřímnému ale Pán Bůh ukáže cestu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama