Vlastní medicína, volové

31. března 2016 v 10:08 | Řezník


Tak se nám tady roztrhnul pytel s bojovníkama za svobodu slova, věšení symbolů a za demokracii. Primárně se rekrutujou z těch, kteří ještě před pár týdnama schvalovali zavádění cenzury a autocenzury. Dále se nám tu rozerval pytel s těma, kteří kritizujou místní vlastence za nečinnost, hlavně teda se berou z lidí, kteří kritizovali český vlastence za jakoukoliv činnost.

Co se stalo. No, trošku se změnilo situační nastavení a už to není "fuj ošklivá Evropa versus squělý a přátelský islámský sexuální násilník", kdy je nutný "demokracii" bránit všemi prostředky, zavíráním "nácků", cenzurou internetu (navrhoval zmr. ministr Pacient) a zavíráním těch, kteří si dovolí Ó Nejdokonalejší Náboženství Pedofilního Vraha kritizovat (navrhoval zmr. MořskejPták). Ne. Teď to byla situace Moc Fuj Totalitní Čína versus Squělý Mírumilovný A Hodný Tibet S Dudlajlámou.
Tady je to jasný, Čína je sebranka sviní, protože si zabrala území, který bylo její odjakživa a zabíjela tam lidi, kteří byli strašně hodní, tak velký ctitelé lidských práv, že tam do roku 1959 měli otroctví výrazně tvrdšího stylu, než bylo to americký (za který se bílý muž musí kát ještě 88 generací).
Tudíž, lidem, kteří byli úplně v pohodě s tím, že se mazaly stránky typu IvČRN, Cukrberg prohlašoval, že v kooperaci s Merkelovou bude potírat xenofobii a islamofobii na FB a mazat stránky a příspěvky, v Jablonci, nebo kde, sebrali ty fotbalový fandy za vyvěšení toho protiislámskýho transparentu, atd., jsou najednou na sračky z toho, že "mizí svoboda slova". Heh, záblesk ve tmě, volové, to brzo.
Když proběhla v Budějovicích demonstrace proti "kriminalitě nepřizpůsobivých" (jak to pojmenovali, nevím, esli měli pravdu, ale to je vedlejší), poliši nasadili značný množství provokatérů, aby vyvolali bitky a mohli je následně rozkopat. Což se podařilo, jsou z toho pěkný vídea.
Něco podobnýho proběhlo ještě předtím v Janově a ve Varnsdorfu, kdy po pár kriminálních činech a obzvlášť tom mačetovým útoku v Novým Boru proběhly nějaký demonstrace a fízlové je rozsekali taky. A co dál. 6.3 na Hradčanským byla protiislámská demonstrace a tam ty šulíni z vnitra zkoušeli to samý. Policajtem koordinovaný "bitkaři" v bílejch maskách, co mávali nějakejma fake gumovejma tyčema a házeli po sobě molitanový dlažební kostky (aby nikdo z režimních najatých vořechů nepřišel k úrazu) a zkoušeli vyvolat záminku, jak tu demonstraci zase, když už ne rozsekat (tady by to šlo celkem blbě, těch lidí tam bylo fakt dost a vodní dělo by tam dostávali hodně těžko) tak aspoň mediálně zdiskreditovat, přičemž někteří z těch dementů v maskách vycházeli z baráku registrovanýho na ministerstvo vnitra (diletantizmus, opravdu).
To nikomu z těch "bojovníků za svobodu žvástu" nevadilo, protože to bylo ničení "nááááckůůůůů". Co dál, když proběhlo v Německu a podobně to sexuální násilí na Silvestra a poldové následně rozsekali demonstraci PEGIDA a mnoho mnoho dalších podobných případů, nikdo ani nepíp. Protože to zase byli "náckové" a ti se musí mlátit. Policejní sledování a zatýkání těch, co se přidávali do různých domobraneckých skupin (třeba toho jugoslávskýho bojovníka v Německu) to zas nikomu nevadilo. Sluncaři a humanisti by klidně zavedli i domovní prohlídky, jestli někdo nemá doma závadnou literaturu. Protože, to, co si bude člověk myslet a říkat, budeme kurva nařizovat my, jediný co je správný, je to, co říká státní propaganda, protože státní propaganda teď říká to samý, co my".
Jenže, padla kosa na kámen, státní propaganda najednou zahrnuje i to, že Rudá Čína je fajn, je to náš kámoš a vůbec ne žrádlo. Tudíž najednou to schytávaj ti, co opruzujou s tibetskejma vlajkama. Najednou není možný se někam vydrápat a věšet tam tibetskou vlajku, aby toho člověka fízlové nesebrali. Najednou, když přijdou před bandu čínských vořechů, co vítají svýho Nejvyššího Pandu, s tibetskýma vlajkama, strhne se bitka, poldové seberou je, ne Číňany a oni se děsně diví! Kdyby proběhlo to samý a někdo lehce zaprudil do bandy muslimských uprchlíváckých vořechů, stejně by se strhla bitka, fízlové by samozřejmě posbírali a seřezali místní daňový nevolníky, no a žádnej, ani jedinej, z těhle humanistů, by ani nepíp. Protože chránit cizí přivandrovalce před místníma "nacistama a xenofobama" je přece to nejlepší a správný. Teď dostali humanisti a sluncaři přes držku od Číňanů (překvapivě) pak ještě od policie (no tuplovaný překvapení) a najednou oni vidí, že ta politika "preference cizích menšin" a zavření huby každýmu, kdo říká něco jinýho, než je aktuální zadání aparátu, až tak fajn není.
Jsem za to jedině rád, upřímně, mohlo by to ještě trošku pokračovat, kdy by jim začali mazat nějaký stránky, někoho by mohli taky odstíhat za xenofobii, protože prudí proti Číně a ta je cizí, někoho by mohli označit za rasistu, protože Rudej Číňan je jiná rasa, než Čech, že jo. Poliši by mohli pár opruzům s tibetskýma vlajkama pořádně naložit pendrekem, protože, když fízl rve z ruky starý bábě českou vlajku, je to fajné, ta bába byla stejně asi druhej Hitler. Když fízl vyrve vyhulenýmu dredařovi vlajku tibetských otrokářů, je to fašizmus, totalitní praktiky a to už jsme v Evropě nečekali. Trocha vlastní medicíny evidentně neškodí.
Stejně je to sranda. Když někomu vůbec nevadí iráckej křesťan, ale vadí mu iráckej muslim, je to rasista. Protože rasa je "muslim", ne "iráckej". Vadí ti jeden černej z mnoha a jiný ne? No tak to seš rasista!!!! No a tady? Někomu vadí chování Číňanů vůči Tibeťanům a najednou to rasista není. Jak je to možný? Vždyť má kecy proti chování skupiny, která má jinou barvu ksichtu!!! He? Kritika Číny, není to xenofobie? Strach ze zavádění čínských totalitních praktik a rozmáhání se jejího vlivu na světě, není to xenofobie taky? A jen strašení? Vždyť kolik lidí v ČR rozjezdil čínskej tank? Žádnýho? Tak co blbnete? Kolik Čechů popravil čínskej totalitní režim? Žádnýho? Tak co blbnete s tím strachem?
A vždyť ty tibetský otrokáře střílela jen část čínských komunistů a to nebyla tudíž chyba čínskýho komunizmu jako celku, to byli jen "komunističtí radikálové". Takže je v pohodě čínskej komunismus, pokud se nebere moc radikálně, takže zlej je "komunisnismus", což je radikální větev komunismu. A není problém čínskej totalitní aparát, jen pouze konkrétní fízlové, konkrétní politruci, konkrétní kati. Nejde o to, že by ten systém byl všivej v základu a v celku, uvědomte si kurva přece, že za každýho popravenýho disidenta na stadioně nebo za každýho zavřenýho do gulagu nemohl ten systém jako celek, ale ten konkrétní kat a konkrétní soudce. :-D :-D :-D
To se dá rozšířit, za zabití několika tisíc Poláků, ne Katyň, ale podobná akce, přece nemohl Stalin a ruskej komunismus. Copak je zastřelil Stalin? Ne, copak je střílelo politbyro? Ne, copak je zabil Marx a Lenin? Ne, střílel je Blochin a jeho tři spolukati. Takže za to může jen a pouze Blochin a ti tři další. Spojovat ruskej komunismus s masakrem v Katyni je špatný, zlý, xenofobní a komunistofobní, protože v Rusku byla asi žbumbiliarda komunistů, kteří Poláky v Katyni nestříleli. Stejně jako v Číně byla asi žbumbiliarda komunistů, kteří nestříleli lamy v Tibetu. Takže kritizovat !celej čínskej aparát???! Blůůeeee, fuuuuj, no to je jako kritizovat islám a spojovat ho s těma vraždama co jeho jménem probíhá.
Tudíž je jedině správně, že policie vůči takovým xenofobům, komunistofobům a rasistům (čínskej komouš je přece žlutej, takže to musí být rasiszmus) zasahuje a jedině dobře, pokud nějakýmu rasistovi, nacistovi a xenofobovi co rasisticky prudí s tibetskou vlajkou rozsekaj čelist tonfou.


Najednou ta cenzura a policejní stát nevypadá tak hezky, co, volové humanistický?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama