Duben 2016

Nechť se vlastními výkaly zadáví

28. dubna 2016 v 15:39 | Řezník
Nechť se vlastními výkaly zadáví
Nuže, ANO bojovníci za demokracii se opět předvedli v tom, jak "bude líp" a zavádí cenzuru, což je znak každý demokratický země. Kupříkladu Číny, Severní Koreje a bývalýho SSSR. Ministr "spravedlnosti" (Orwellovina jako prase) procpal do zákona, že za použití některých moc fuj slov bude až dva roky na tvrdo. Sranda je, že to tam musel nacpat tím "ať to vypadá, že nikomu nestraníme a hájíme zájmy všech" speakem, čiže tam nemůže být "zákaz hanobit islám a gaye, přičemž na heteráky a křesťany se flusat může", ne, pořád se musí tvářit jako nestranní. Stejně jako se pořád snaží vyvolávat tu iluzi, že naše legislativa není otevřeně rasistická :-D takže, de papír není. Jen se reálně rasisticky uplatňuje, jak to každej vidí. Klasická aplikace, výrok "černá svině" je trestnej a budou se tím zabývat ještě asi tři (minimálně) neziskovky, výrok "bílá svině" se přejde mlčením. Atd, atd., aplikací si najde každej asi milion jen ze svýho okolí.
Takže, tady je to analogický, nesmím dávat nikomu kotel, pomocí moc fuj slov, na základě jeho náboženství. A nesmím dávat nikomu kotel na základě příslušnosti k třídě, podle přesvědčení a podobně. Tudíž, výblitek jakéhosi ministra, nebo jakýho jeho poskoka, že "všichni živnostníci stejně kradou" je už teď nelegální (a když to vyzvrací do televize, těžko bude tvrdit, že to neřekl, nebo že to na ten net napsal někdo z jeho kompu).
Totéž když někdo bude mít jakýkoliv kecy vůči mýmu křesťanství, typu "zasranej papežák", "černoprdelník", "sebranka pedofilů" všechny tyhle žvásty teď budou na trestní oznámení.
Stejně tak debilní kydy überkripla Kohouta, s jeho neustálými protikřesťanskými výpady, stejně tak neustálý žvásty HFC Fancore, kde nadávaj lidem do "nácků", "zaprděných Čecháčků", atd. Tam se to různýma těma odkazama na sexuální profese, incest, sodomii, v kombinaci s různýma variacema na slovo "zasraný" a "zkurvený" a podobně, jen hemží. Mimochodem, "nácek",tím mnozí myslí nacionalista, není nutně nikde stanovený, že tím myslí "nacionální socialista strany NSDAP", tudíž je to už podle mě taky postižitelný, no a i když ne, tak co.
Jde totiž o tohle. V tomhle boji bych šel cestou konformní se systémem. Podával bych trestní oznámení na základě těch nových paragrafů. Trestní oznámení nic nestojí, za to se nic neplatí, člověk maximálně vyplýtvá papír a poštovný, ale to ej všechno. No a pokud nějakej pytel sraček napíše "zasraný zkurvený Češi, všechny vás tu nahradit Afričanama", už je to na trestní oznámení jak víno. A sranda je, že ho nemusí podat jen jeden člověk. Může ho podat devadesát lidí, co tu diskuzi četli.
Ne jedno hromadný, nenene. Devadesát jednotlivě. Protože, cíl je, zatížit tu administrativu. Ať se udáví. Trestní oznámení totiž musí, aspoň administrativně, nějak opracovat. Než to odloží. (v principu stejně, jako když vám nějaký zevlenkové vykradou auto, taky se to hodí do systému a hodí do koše, kdy naposledy takhle někoho chytli, že jo). No a pokud těch trestních oznámení přijde první měsíc několik desítek tisíc, druhej měsíc několik desítek tisíc a třetí měsíc několik desítek tisíc…..aparát se z toho posere do vejšky jen na administrativních úkonech, v reálu to nikdo řešit nebude a budou to dělat úplně stejně, jako dneska s drobnou majetkovou kriminalitou. Případ odložen. Časem sama ČEKA vyvine tlak na to ministerstvo, ať ten zákon kouká zrušit, protože se tím dusej. To ještě není nejlepší, každej má právo taky žádat informace o tom, jak se v jeho případu postupuje, pokud se nemýlím a to je další administrativní úkon. A pokud se nepostupuje, může se podat nějaká stížnost pro nečinnost, aspoň u státních úřadů ve správním řízení to tak bylo, pochybuju, že v trestním řízení to bude jinak. Správní řízení trvá třicet dní, oficiálně a já ze zkušeností vím, že kdyby jich tomu úředníkovi přišlo v měsici padesát a další měsíc zas padesát, tak se třetí měsíc asi oběsí. Pochybuju, že v trestním to bude nějak výrazně jinak, ta administrativní zátěž bude stejná.
Pokud se s tímhle začne, během pár měsíců ten debilní cenzorní zákon zmizí. A nebo se tím poliši tak zadáví, že nebudou řešit pak už vůbec žádný. Nejblbější ovšem bude, řešit to metodou "slušnýho člověka", neboli nedělat nic, snažit se podřídit a moc nevyskakovat, protože pak budou aktivní jen ti bonzáci z různých humanitárních, pro menšinových a dobroserských organizací, těch oznámení bude pár, jen na vybraný jednotlivce a aparát to bude stíhat, bude se po nich vozit a nasazovat jim náhubek, zatímco z druhý strany to bude zase procházet. Typu, nápisy "smrd býlím" jsou v pohodě a nikdo je neřeší. Slušnej člověk je jednou nohou v průseru právě proto, že je slušnej, aparát toho využije, honí si na něm ego a prachy na různých perzekucích, z druhý strany si na něm ještě odmazávaj criminales, který aparát až tak moc neřeší. Do Sovětského Svazu se vracíme, kdy bylo lepší být vrah, kterej si odseděl desítku, bachařema moc nepruzen, než být politickej (a to mohlo být úplně za cokoliv) kteří to schytávali fakt teda fest krutě.
Tímto vyzývám, "serte na slušnost". Slušnosti už bylo dost. Nikam to nevede. Slovy lorda Varatchiho, "Blíží se změna, válka, buďto obstojíme, nebo padneme." Navrhuju, ať si tudíž každej, v rámci války, ten držhubnej zákon co nejlíp načte, vytiskne si tak stovku formulářů na trestní oznámení, udělá si seznam skupin, tříd, náboženských přesvědčení, politických příslušností a podobně, jichž je členem, on, rodina, kámoši, kdokoliv a pak už jen jede a posílá.
Konec sraní s verbeží. Bedlivě sledovat a ničit.

Utopeni v utopii

27. dubna 2016 v 16:09 | Řezník
Utopeni v utopii

Ano, ano, svět je plný pitomců a jak říká klasický přísloví (a nebo možná Stephen King, ale to je sám dost velkej klasik) "Každou minutu se narodí hňup". S některýma je ovšem extrémní sranda. Nedávno kámoš informoval, že slyšel v rádiu nějakou diskuzi, kde se ptali lidí, co by dělali, kdyby měli moc, jako "kdyby byl král", bo tak. No a nějakej vomětek tam prohlásil, že by zakázal všechny zbraně a kdo by nějakou vyrobil, tak by jí na něm hned vyzkoušeli :-D Kámoš se oprávněně pozastavil nad tím, jak by neozbrojený tupýn (ač teda král - zbraně přece zlikvidoval :-D) přinutil ozbrojenýho, aby tu zbraň odevzdal a aby jí na něm mohli vyzkoušet. Já to doplnil hláškou, že v takovým světě by ten, kdo by měl zbraň, byl novej král.
Říkal jsem si, jo, jsou takový lidi, kteří prostě přemýšlí nevím čím, ještě nevymřeli, protože je furt někdo ozbrojenej chrání. No ale korunu tomu nasadila kámoška, když mě informovala, že jí nějakej hlupec (moje slova, ne její) psal, ať podepíše jakousi petici, kde se tlačí na OSN, aby prosadila "mezinárodní zákon na ukončení všech válek a zákaz výroby zbraní". No a ono to fakt existuje a já šel do kolen. Je možný, aby někteří lidi byli takhle blbí? To přece nejde, ne? Ale evidentně jde. A pak se můžu divit, že máme v Evropě spoustu hňupů, kteří chtějí bojovat s terorizmem tak, že zakážou zbraně netrestaným, že zruší legální zbraně, že zakážou terorizmus (kterej je zakázanej už dávno) a že nechají imigrantům podepsat papír, kde slibujou, že "budou respektovat evropské hodnoty". Uaaaaf. Slovy Johna Spartana "Vraťte mě zpátky do mrazáku."
Ještě podobnější je debilní incident v Americe, kde musela malá asi osmiletá holka podepsat prohlášení, kde slibuje,že nikdy nikoho nezavraždí (bylo to kvůli nějaký totální banalitě s hračkovou zbraní, plastovým nožem od příboru, či kýho výra jaký chujádě). Prostě, dejme tomu že z holky vyroste sedmnáctiletá emo, lehce psycho, trošku ujíždějící na "narco", šílená mrcha, která se jednou rozhodne, že přijde do školy s plamenometem vyrobeným z pumpičky na bicykl, všechny usmaží a půjde do pekla, kde si podá pracku s Johnem Lennonem. Bere do ruky ten krám, předtím se nastřelí tím, že sežere dvoje Opavia Vlnky, no a pak jí napadne "Vole, já vlastně před sedmi lety podepsala papír, že nikoho nezabiju. To kdybych je teď zabila, tak by mi kromě trestu doživotí/smrti, možnosti že mě zabijou policajti, no a nebo mojí sebevraždy, hrozilo, že mě ohodnotí sníženou známkou z chování. Což by mě, hlavně v případě tý sebevraždy, strašlivě hnětlo. Takže já je nezabiju. Plamenomet rozeberu, ba co více. Skončím s drogama a budu zase vzorná žačka."
Hmmm. Pravděpodobný to scénář, ještě míň pravděpodobnej, než, že ta silikonem vytuněná dvacítka visí na tom sedmdesátiletým rakevníkovi s jaterníma skvrnama a inkontinentníma gatěma z čisté, pravé a nezištné lásky.
Takže dement kdo ten papír navrhl, dement ten, kdo jí to nutil podepsat a dement každej, kdo u toho byl a nedostal záchvat smíchu. Toliko i k návrhu bruselských úředních šimlů, jak donutit imigranty spolupracovat. Zři občane, evropská intelektuální elita. V reálu debilů neskutečných kumpanie.
A teď k tý volovině s OSN. Když už jsou hoši v těch peticích, mohli by zkusit prosadit zákon, aby byly zakázaný vraždy, znásilnění, hromadný vraždy, mučení, zneužívání dětí, natáčení dětskýho porna, kanibalizmus, krádeže, korupce, obchod s drogama, obchod s bílým masem, únosy, genocida a podobně…..tak moment….ale to už přece zakázaný je!!! Tak jak to, že to nezmizelo???? Evidentně někteří lidi stále na ten zákaz serou :-D Jakkoliv asi nemusím skoro nikomu vysvětlovat, že tím, že zakážu vraždy, nezařídím, že vraždy přestanou existovat (proto taky potřebujeme 40 000 policajtů) a to, že krást je zakázané, ovšem jasně neznamená, že kradení neexistuje, pochopí i dítě, který vypadlo z první třídy zvláštní školy (nejpozději ve chvíli, kdy mu něco ukradnou), tady existujou lidi, kteří umí číst, psát (museli zplodit tu petici) evidentně mají i volební právo (bohužel) a tvrdí takovou nereálnou šílenou chujovinu. Pak to nemá vypadat tak, jak to vypadá. Pořád se blbne s psychotestama na všechno možný, co takhle zavést IQ testy na volby? Ale to by taky nepomohlo, to že je někdo dobrej v řešení hlavolamů a má čtyři vysoký školy, neznamená, že má zdravej rozum.
Ale ok, dejme tomu, že OSN prosadí zákaz válek a výroby zbraní. Snad se to bude vymáhat snáz, než ten zákaz genocidy, kterej už proběhl. Jsme u toho. Jak to budou vymáhat. Někdo se na ně prostě vybodne a začne válku. Co mu udělají? Budou ho muset nějak zpacifikovat. K tomu potřebují co? Armádu a zbraně. Ale jaký, vždyť je zakázali vyrábět :-D Dejme teda tomu, že je ještě mají, no tak na dotyčnýho vletí, třeba ho i porazí a odsoudí, ale proběhlo to jak? Ozbrojeným bojem, takže by museli ten svůj kravskej zákon sami porušovat.
Teď horší scénář, zakázali by výrobu všech zbraní, samozřejmě by to dodržovali jen pitomci, kteří by se tím sami odzbrojili a vydali se na milost a nemilost těm, kteří by ty zbraně vyráběli dál. Nyní debil namítne "tak by chodili inspektoři a kontrolovali…." Jasně, no a jak přinutím zemi, která má zbraně, nebo je chce vyrábět, aby se podřídila nějaký autoritě, když ta autorita zbraně nemá? :-D Jak je přinutím? "No, můžeš jim neprodávat, nedodávat"….. Ehm. Oni mají zbraně. Já ne. Takže když něco budou chtít, tak si to co? Ano. Vezmou. Kdyby OSN vskutku prosadila nějakej zákaz zbraní a země se tomu podřídily (jakkoliv tak nesmyslnej scénář, že tomu může věřit fakt jen člověk uvažující v jiný realitě) tak první vidláckej samozvanej diktátor, co by otevřel nějakou zavřenou fabriku na Kalašnikovy, by se stal světovým vládcem. Pokud by ti ostatní zase nevyráběli zbraně :-D
Kdyby teď ze světa zmizely všechny zbraně, zas začnou celosvětový závody ve zbrojení a všichni by vyráběli zbraně, aby se mohli bránit, nebo útočit. Ten, kdo by si zbraně nevyrobil, nebo by se rychle nespojil s někým, kdo je má, by si zadělal na zářnou kariéru otroka.
Já rozumím, že v době, kdy se do dětí ve školách tlačí sračky o tom, jak násilí nic neřeší, jak ideje a myšlenky jsou mocnější než zbraně (v přeneseným slova smyslu můžou být, když se k nim přidají ti, co mají zbraně, většinou), jak komunizmus exnul proto, že ho lidi nechtěli a dizidenti a Havel a cinkání klíčema (bez toho, aby se sovětskej komunizmus utahal k smrti a vyčerpal závodama ve zbrojení s USA a NATO -asi nevidí, že i kdyby komunizmus tisíckrát ekonomicky krachoval, kdyby ho nedržely na uzdě zbraně jiných zemí, prostě půjdou a co chtějí, si vezmou) a berlínská zeď padla bez výstřelu (ačkoliv předtím se vypálila asi žbumbiliarda výstřelů po celým světě a investovaly miliardy a biliony do vyzbrojení..) , propaguje se "nenásilnej odpor" a už se teda nevyzdvihuje třeba William Walace, ale ten čuchoplip Gándhí, kterýho teda stejně zastřelili a kterej měl jedinou kliku, že jeho oponent byl džentlmenský Brit, kterej měl zábrany střílet do civilů, kdyby něco podobnýho zkoušel v Nankingu proti Japoncům, skončí s vnitřnostma venku, hlavou na kůlu, atd., stejně jako všichni chudáci, co neozbrojení zkoušeli "nenásilnej odpor" právě v tom Nankingu. Je taky dobrý vyzdvihovat úspěchy diplomacie, ale je nutno neztratit ze zřetele, že jedinej důvod, proč může mít diplomacie nějakou naději na úspěch, je to, když má v záloze sílu a zbraně. Když se "diplomaticky vede" jednání o sporu, kde jeden má vojsko a druhej ne ( a ani nemá možnost ho sehnat, nebo spojence) tak už to není vyjednávání. Pak je to "my si to berem a vy se poserte".
Ale největší sranda je ten perfektní doublethink. Obecně ti největší zastánci pacifizmu, mírových řešení, odzbrojování, neozbrojování, nenásilí a podobně, nejvíc vyřvávají věci jako "zakázat", "nařídit", "potrestat", "zákonem regulovat", "na to by měl být zákon", "půjdeš do vězení" a podobně. Což jsou věci, který se prosazujou opět jen a pouze násilím a zbraněma :-D Většinu těch jejich, podle nich spásonosných, podle mě zkázonosných, nařízení a regulací by mi museli vnutit jen násilím a brutálním útlakem (proti čemuž se perorálně hrozně vymezujou), jinak bych se jim na to vybodnul.
Tudíž, utopická země, kde by nikdo neměl zbraně, všichni by dodržovali zákony, žrali vegansky, říkali jen správné politicky korektní věci a podobně, by byla prosaditelná jen tehdy, pokud by všude byly nějaký ozbrojený policejní gardy, který by to dozorovaly a jakejkoliv projev odporu nebo nesouhlasu by byl okamžitě potlačen a perzekuován. Tudíž by to vypadalo jako ve filmu "Hunger Gejms", případně "Tekken", atd., no a proč chodit tak daleko, takovou ideální zemi už přece máme. Je to Severní Korea. Tam maj zbraně jen státní složky, všichni lidi tam říkají to samý, všichni jsou šťastný (teda, aspoň nikdo neříká, že není) a není tam žádná xenofobie (možná proto, že tam nejsou žádní cizinci),není tam homofobije (nemaj tam buzny, ale kdyby byl Čong Un buzna, byli by všichni teplí a děsně šťastní) a není tam vlastně nic. Jen šutry, bordel, armáda, atomovky, Kim Čong Un a komunizmus. Hurá.
podobně hezký jsme to přece měli tady. Stát vládnul pevnou rukou, zbraně mít nikdo nesměl, říkat se mohlo cokoliv co říkala strana, žádný náckovský projevy tu nebyly, černý studenty z Afriky jsme sem vozili, ráj na zemi, nebo ne? :-D

Když radikálnímu humanistovi seberu věci, co se vymáhají zbraněma (vězení, zákony) je úplně v řiti. A nemá nic, protože prostě bez ozbrojenýho násilí ty svoje teze neprosadí. Možná je někde země, kde lidi chtějí platit polovinu svých příjmů, aby se z toho sponzorovala štědrá sociální politika pro zevly kdovíodkud, aniž by je k tomu nutily zákony skrze ozbrojenej sbor, ale vím, že to není nikde tady poblíž. :-D
Proto je komický, jak se tihle rádoby diktátoři ohánějí omezováním zbraní a výroby zbraní všude po světě. A pokud by se nějakýmu überhipíkovi podařilo zařídit, nějak, aby všechny zbraně zmizely, no tak by se lidi prostě začali rvát něčím jiným a überhipík by musel začít regulovat klacky, kameny, větve, střepy, rozbitý lahve, autodíly, vlastně všechno, čím se dá někomu vytlouct mozek z hlavy, což zahrnuje i dobře vrženou cihlu.
Ale prostě, když vím, že existujou takhle nereálně myslící lidi, chytá mě beznaděj. Jak se mám s takovým člověkem shodnout na nějakých postupech funkčních v realitě současnýho světa, když uvažuje stylem "Zatlačíme na OSN, ať zakáže války". No, hochu, když už v tom ta OSN bude, ať taky zakáže zemětřesení, rakovinu, AIDS, úmrtí při porodu, infarkty, mozkový mrtvice, pády někoho na něco, nebo něčeho na někoho, atd. A vymáhat se to bude tak, že ten, kdo umře na AIDS, bude potrestán pokutou, trestem odnětí svobody až na dva roky a přimáznou se mu dva trestný body do řidičáku.
Achjo.

EU a SSSR - bratři v šikaně 2

18. dubna 2016 v 16:31 | Řezník
Nuže, král opičáků pokračuje ve slohu na porovnání EU a SSSR.
Skončili jsme u bodu 5. Výchova a indoktrinace.
Každej totalitní režim potřebuje primárně proplachovat mozky malejm harantům. Dělali to náckové, dělali to komouši, rozhodně není potřeba, aby se děti učili v rodině něco, co bude v rozporu s věcma, který jim aparát hodlá vbušit do hlavy. Tudíž, jak nacisti, tak komouši, byli velký odpůrci domácího vzdělávání. EU taky. V Německu se to neustále snaží zrušit, v Americe (trošku off topic, ale stejně) se to obamovská administrativa snaží zrušit taky, proti systému domácího vzdělávání v ČR jsou taky furt nějaký ataky, škola se postupně přeměňuje z instituce vzdělávací na instituci indoktrinační. Čím dál víc času a síly se tam věnuje natlučením správných postojů harantům do hlavy, což vede k různým komickým nalejvárnám o buznách, o transbuznách, uprchlívácích (třeba vzdělávací komix Ako Abdul již bitkařením za Taliban unavený byl a do evropského sociálního systému sílu dočerpat dorazil), v různých evropských zemích je to různě moc na palici, vrchol to dosáhlo asi ve Švédsku, kde se škola a školky snaží odstraňovat u dětí "pohlavní stereotypy", ergo, donutit je, aby o sobě nepřemýšleli jako o klukách a holkách, ale jako o něčem třetí osoby a neurčitého typu. Jinde se zas učí různý zvrhlosti typu jestli náhodou nejsou gejové jen o tom neví, učitelka učí děti masturbovat a ani jí za to veřejně neukopou, jinde (ČR) příjde kunhuta učitelská do třídy v burce a nutí šotouše modlit se k Aláhovi, v severských státech je školství pod diktátem feministek, který zas vymejvaj dětem mozek…….no a zkuste haranta do toho mindfuck ústavu neposílat. Místo toho, aby se povinnej vzdělávací systém věnoval vzdělávání, tzn., naučil děcka číst, psát, kalkulovat a případně teda vycházet s kolektivem (čímž se odpůrci domácího vzdělávání pořád ohání a musím jim dát za pravdu, správnou šikanu která posiluje charakter přece musí někde zažít :-D ) snaží se provést (obecně v Evropě) konverzi dítěte na zeleně smýšlejícího homofilního sexuálně zmatenýho pacifistickýho retarda, znáte to, ideální Evropan je homosexuální černej muslim jezdící na kole, no tak na něco podobnýho. Když už chudák nemůže být člen žádný vyvolený menšiny, bude je aspoň nekriticky obdivovat a adorovat.
Zkuste tam ale dítě neposlat. Z toho přecházím na bod
6. Jebání tradiční rodiny.
Stejně jako Sověti, kteří měli jeden čas ideu, že rodina je kapitalistickej přežitek, sám Koba prohlásil, že správnej bolševik rodinu nemá, se EU snaží klasickou rodinu rozložit, několika způsobama. Jedním z nich je nekritická adorace úchylů a faggotů. Není potřeba lidem nic moc zakazovat, když z něj ve škole udělaj zmatenýho homobuzno faggota, kterej ani neví, jestli je na chlapy, na ženský, na mrtvý krávy, nebo co by to vlastně vojel. Pak to vede k mutantům, kdy léčí sedmiletýho kluka ohledně "transgender". Ten doktor by zasloužil exemplárně zastřelit, já si v sedmi letech hrál, že jsem kůň, to jsem trpěl "transspecies" a měli mě cpát hormonama, přišít mi čtyři nohy a vocas? Idiocie, totální.
propagace tradiční rodiny veřejně se v mnoha zemích EU řeší jako "ofenzivní" vůči buzerantum, "homofobie" a podobně.
Samozřejmě, aparát má ultimátní zbraň na rozebrání tradiční rodiny a to je …..sociálka. Jo, zkuste neposlat dítě do indoktrinačního baráku. O akcích norskýho Barnevernu se diskutuje celkem široce, kdy se ta původně dobrá myšlenka ochrany dětí totálně zblbla a zase to slouží neomarxismu. Podle mnohých zaměstnanců toho aparátu "genetické vazby nic neznamenají". No. Co to připomíná, he?
V Německu maj Lebensborn, u nás je to OSPOD, ty ještě nejsou tak hrozný jako Barnevern, ale v tom Německu se tomu blíží. Zkuste se jim nějak znelíbit. No a pak, dítě odeberou (ty, co jsou vzdělávaný doma, jsou v primárním zaměřovači, jak jinak) no a pak ho můžou strčit kamkoliv, jeho další výchova už je aparátem předprogramovaná. Buď ho nechaj v ústavu a vytvoří z něj následně zadluženýho na státu závislýho nedostudovanýho asociála (obecně, jsou vyjímky) nebo ho strčí do výchovy komu chtějí, s tím, že ten, když se neosvědčí, je možný mu děcko zas odebrat. Na co se čeká je to, až se schválí, že děti budou moct adoptovat i buzeranti. Protože pak se budou dávat přednostně sodomským a princip tradiční rodiny dostane další kudlu do ledvin. Proč přednostně sodomským? K tomu se dostanu.
7. "Drž hubu" a "vyvolené skupiny". Kterýkoliv nesvobodný zřízení má ten znak, že existuje vyvolená skupina lidí, proti který se nesmí ani kváknout. Je to částečně způsobený tím, že prostě určitá skupina je ceněná výš než ti ostatní podlidi, no a částečně to může být tím, že se tak vnucuje širokým masám poslušnost. V SSSR to byla a) strana a vůdci, (i nepřímo) b) dělnická třída. V současným evropským neomarxismu už to není dělnická třída, ale menšiny. Je možný legislativně vymáhat tresty za kecy prakticky proti komukoliv, prakticky se to samozřejmě vymáhá jen proti někomu. Mezi široké vrstvy se už podařilo nacpat autocenzuru, že jakákoliv kritika některých menšin je hrozně fuj a hrozně nacistická a hrozně fašistická, i kdyby se jednalo jen o odmítání něčího jednostrannýho zvýhodňování. Ergo. Stejně (teoreticky) je fuj, když buzna nadává heterákovi, nebo heterák buzně. Stejně fuj teoreticky je, když černej říká "bílá svině" a když černej říká "bílá svině". Reálně se jde po projevech jen z jedný strany, zatímco z druhý strany se velkodušně přehlížejí. V současný době u nás je trestný hanobit rasu, barvu, orientaci, vyznání a i životní styl a třídu. Samozřejmě je otázka společenský / politický objednávky, na kterou stranu se to bude vymáhat a je jasný, že se tím bude buzerovat primárně jen bílá heterosexuální většina a vyvolený skupiny se skrze to budou preferovat.
"Hlídacím psům demokracie" byla takticky zacpaná huba tím, že jim (zatím) dovolili kritizovat část politiků, primárně hlavně Ovara (Zeman) a Ovci (jeho mluvčí), tudíž si myslí, že to je v pohodě, protože "za komoušů tohle nebylo". Nevšimli si, že mezitím se vytvořil zákon na držhubný docela efektivní a pak stačí jen, aby se lehce změnila politická orientace a semele je to taky. Nějak si neuvědomují, že v tom nadšení do "boje proti náckům" nechali vzniknout úpravu zákona proti hanobení tříd, takže je defacto trestný nadávat i na komunisty. To bude pravděpodobně připomenuto při další návštěvě Velkýho Pandy.
Současnej daňovej nevolník nesmí, teda podle zákona, nikoho moc kritizovat jmenovitě a adresně, protože za to může být žalovanej a nesmí ani kritizovat (hanobit, řečí zákona) určitou skupinu s podobným životním stylem (politiky, třeba :-D). Takže vlastně může platit daně a držet hubu. Vymáhá se to, jak jsem řekl, dost selektivně.
Ale kdo tohle schvaluje, nikdy neví, kdy ho to trefí taky. Čiň aparátu dobře, pendrekem se ti odmění. Lidskoprávníci a humanisti nadšeně hýkali, když poldové mlátili "nácky" na demonstracích v Janově a v Budějovicích, prováděli ty svoje sviňárničky s provokacema, nikterak jim nevadilo, když třeba těžkooděnec vyrve starší ženský českou vlajku z pazour a zláme jí, naopak, byli nadšení, když se zrušila DSSS, protože prej "extrémizmus". No a pak najednou, rok se s rokem incestně partnersky zaregistroval, přijel Velkej Panda, tihle šli demonstrovat, poliši se po nich povozili. Společenská objednávka byla, "chraňte Pandu". No a najednou, já měl jen tibetskou vlajku a fízl mi jí sebral. A ještě mě fackovali na stanici, píše nějaká protibetská fňukna. No, tak jaký to je, volové, co?
8. "Na občany musí být přísnost" - veškerý zpřísňování zákonů a ty legislativní zprasky, co EK a i naše fašovláda chrlí teda v nebývalým bestiálním množství, slouží primárně pro kontrolu širokých mas. Nikde nevidím tahy proti organizovanýmu zločinu, obchodu s drogama ve velkým, pašování nelegáních zbraní, nic proti cizáckým mafiím tady a podobně. V tom, zdá se, zákony ustrnuly na úrovni roku 90. Zato pro řadový vovce se zavádí pořád nový a nový povinnosti, typu, nesmíš chodit do lesa pod pokutou 30 000, EET, přehledy těmhle, přehledy tamtěm, regulace legálních zbraní (o tom už jsem mluvil), vlastně o celým tomhle okruhu už jsem mluvil. Ale deset milionů regulací a nařízení slouží taky k programování širokých mas k poslušnosti. Když poslechneš tisíckrát, poslechneš i po tisíc první. Takže se bude nařizovat úplně všechno. Třeba i to, že si dvakrát za rok jak debil přeřídíš hodinky.
10. Míchání se úplně do všeho. Regulace alkoholu, kampaně proti cigaretám, nápady typu "energeťáky prodejný od 18 let", koho si pustíš do hospody (musíš každýho, jinak diskriminace), míchání se skrz úřad tý krávy Šabatový komu pronajmeš bejvák (zatím ve stádiu pokusů), čím budeš svítit (zákaz klasických žárovek, nutnost svítit těma "úspornýma") na co budeš čumět (zákaz plazmových televizí), atd.
11. Exterminace podnikatelů / soustředění veškerýho průmyslu a obchodu do pazour velkých, ideálně polo až celo státních megaorganizací. Tohle není třeba moc rozvádět. Kdokoliv jakkoliv podniká, tak ví, že mu na palici dopadá pořád nová a nová byrokracie, novej jebung od úřadů, nový povinnosti, nový daně, nový výdaje, nový nařízení který musí realizovat a zase platit, ať už prachama, nebo tím, že s tím ztratí čas, během kterýho by mohl třeba vydělávat prachy, všechno samozřejmě kombinovaný s likvidačníma pokutama, snaha je zřejmá. Otrávit je natolik, že se na to prostě vyserou, půjdou od toho, nechaj se zaměstnat v Bambišově kafilerii a agent Bureš bude krmit celou zemi tím svým odpadem.
12 - Potěmkinovy vesnice. To, že některý věci prostě nefungujou, fungovat nemůžou a fungovat nebudou, jsou notoricky známý. Tak se musí pořád lakovat na růžovo a odpůrcům se musí zavřít huba. Ano, mluvím o multikulti. Jasně, nefunguje to nikde, nefungovalo to nikdy a všude se to sere, ale už stačí jen udělat tuhle a tamtu reformu, být ještě o trochu míň xenofobní a nasypat do toho ještě víc prachů a už to fungovat začne, jasně že jo, no už určitě, musí. A tak se zakáže mluvit o kriminalitě určitých skupin, ta se pak zakáže i podle toho evidovat, pro jistotu, atd. Protože jsme uzákonili, že voda teče do kopce a popravíme každýho, kdo ukáže, že neteče.
13. - Centralizace hospodářství a hlavně, likvidace potravinový samostatnosti jednotlivců. O tom, že celý evropský hospodářství je centrálně kurvený z Bruselu, nemá cenu mluvit. Ale o tom, že se, opět legislativně, dělá na tom, aby si nikdo nemohl pěstovat žrádlo svoje, ať už rostlinnýho, nebo živočišnýho původu, o tom je mluvit potřeba. Proč toto? Odpověď, kontrola nad životama. Ono se blbě staví na zadní, když tě můžou nechat pojít hlady.

Netvrdím to jen já, že se snahy Evropy podobají tendencím Sovětskýho Svazu. Ano, zatím tu nemáme gulagy, díky Bohu (v dnešní době by měly nějakej politicky korektní hustocool název, asi jako "Rehabilitační centra pro odstranění xenofobie a budování evropanství skrze pracovní terapii", ale ty snahy jsou dost podobný.
A teď. Co. Kdo. Kurva. Čeká. Stalin, Lenin a tihle, měli jako nosnou myšlenku Marxe. Merkelová, Holande, Sarkozy, všechny tyhle gumy, mají jako nosnou myšlenku…..Marxe. Akorát upravenýho a nositel "revoluce" už není dělnická třída, ale menšiny. Dá se čekat něco jinýho, než novej SSSR?

Evropa a SSSR - příbuzní v šikaně

12. dubna 2016 v 18:08 | Řezník
Tak, včera mi někdo nevěřil, že se situace v Evropě začíná podobat Sovětskýmu Svazu v době okolo dvacátých let a že prej "jak můžu takhle přemýšlet".
No, jednoduše. V SSSR to nezačlo tak, že "bum, zdravím vás, jsem Josiv Džukašvili, jinak zvaný Koba, teď si říkám Stalin, všechny vás zavřu do gulagu a moje policie bude všemocná a vy s tím zmůžete ryzí hovno." Ne takhle. Ono to šlo postupně. To největší ranaření se zatýkáním, gulagy a podobně, přišlo, ano, ve třicátých letech, pokračovalo ve čtyřicátých, ale k tomu se to dostalo postupně.
Nejdřív to probíhalo tak, že se zavedly nějaký zákony, který se uplatňovaly celkem rozumně. Pak se ovšem začaly postupně vztahovat na čím dál víc věcí, primárně nějaký snad "paragraf 58", jak o tom psal Solženicyn, ten byl o "škodění a protistátní činnosti", jestli si to správně pamatuju a ten se začal velice gumově aplikovat prakticky na všechno, tresty byly taky čím dál tvrdší.
Policie (ČEKA, pak NKVD) taky ty pravomoce získávala postupně. Neměla je hned. To až časem zdegenerovalo do stavu "Já jsem polobůh v modrý čepici (tak jim říkali), chci tuhle ženskou, ona je vdaná, tak jejího starýho obviníme a pošleme do gulagu/chci něčí barák, tak na něj něco hodíme a pošleme ho do gulagu". To až časem. Ty pravomoci dostávali postupně.
Stejně jako postupně mizely práva obviněných. Na začátku měli ještě nárok na běžnej proces, s advokátem, klasicky s obhajobou. To až postupně přecházelo do stavu, že advokátům bylo doporučeno radši určitý lidi nehájit. Ze začátku fungovala presumpce neviny, až postupně to přešlo do presumpce viny, ne "my ti musíme dokázat, že jsi škodil", ale "ty dokaž nám, že jsi neškodil".
Stejně jako nacistický pošlapávání práv žiďáků a nejen žiďáků, ale i dalších nepřišlo skokově a rozhodně nebylo protizákonný (ani jeden žiďák nebyl zplynovanej v rozporu se zákonem, to proběhlo na základě zákonů demokraticky schválených řádnou vládou), stejně tak ty sovětský postupy nebyly nic protizákonnýho, ne, to bylo všechno v souladu se schválenou státní legislativou, postupně se ty legislativní úpravy prosazovaly, takže to bylo vlastně všechno naprosto v pořádku. Podle platných zákonů.
To je totiž ten největší problém, že tyhle věci jdou pomalu a plíživě.
Tak se podíváme co má Evropa společnýho se Sovětským Svazem legislativně.
1. Postupný snahy o odzbrojení široký veřejnosti. Stejně jako ve svazu, kdy Lenin prohlásil, že "jeden člověk s puškou je schopen ovládat sto neozbrojených" a čiže, zbraně by měla mít jen policie a armáda (tutéž ideu měl mimochodem Hitler) i Evropská Komise pokračuje v neustálých snahách o zákaz legálního držení zbraní, každá záminka je dobrá, i kdyby to byla úplná hovadina, část z nich je vedená asi fakt snahou o "páchání dobra" (když zbraně zakážeme, ony zmizí a nikdo se nebude zabíjet, ty nelegální asi taky nějak vysublimujou) a tudíž plní funkci ovcí z Orwellovy "Farmy zvířat" - v téhle linii uvažování funguje třeba ženevská Small Arms Survey, která neustále ovlivňuje EK, no a část sleduje mocenský cíle. Tady si pomůžeme citací od Mao Tse Tunga "Musíme mít pod kontrolou všechny zbraně, aby nemohly být použity proti komunistické straně". No, bývalý předseda EK byl Maoista, co čekat. V Anglii je ten systém už kompletní, tam je zakázaný všechno, od střelných, přes nástroje k boji z blízka a plastovej příbor se tam dá koupit od 18 let :-D Ta země skončila.
2. Tvrdý a šikanozní postupy vůči hejlům, co se snaží ty zákony dodržovat, oproti lehké kastrovanosti proti skutečným criminales. Ve Svazu měli politický mnohem horší tresty a horší zacházení v lochu, než třeba vrazi, taky politicky zatčených bylo snad na konci i víc. Nějakou verbež kriminálnickou s politickýma procesama moc neotravovali, už jen proto, že to zatýkání bylo obtížnější. Oproti tomu, běžnej hejl se mohl octnout v gulagu velice snadno.
Podobnost, v Evropě se neustále vytváří nový a nový zákony, který melou a semelou a buzerujou jen ty, kteří se je pokouší dodržovat, oproti tomu ti, kteří na zákony regulerně serou a živí se kriminalitou, fungujou pořád v podobným režimu, tresty pro ně platí stejný už asi dvacet let, atd.
Pár příkladů. Neustále se objevujou nový skutkový podstaty trestných činů a přestupků, za který jsou buď likvidační pokuty, nebo rovnou kriminál, oproti tomu tresty za skutečnou kriminalitu nikterak nepřitvrzují. Stačí se dívat na to, co ti vořežpruti zase zkouší schvalovat. To je "zákaz vstupu do lesa pod pokutou 30 000". To je "vláda se snaží zpřísnit zbrojní zákon". To je "teď už není trestný jen hanobit rasu, nebo etnikum, nově přibylo i hanobení sexuální orientace, nebo třídy". To je "za jízdu bez řidičáku bude pokuta až 70 000 vorlů". "Za propadlou dálniční známku hrozí bloková pokuta 5000, ve správním řízení až 100 000". Nikde nečtu "trest za vraždu se zvýšil z minimální hranice 8 na minimální hranici 15 let". Nikde nevidím "vláda zpřísnila zákon proti obchodu s drogama". Nikde nevidím "Návrh zákona na větší použití doživotního trestu v případě krutých násilných činů", nebo tak.
Takže zatímco ještě včera někdo mohl říct, že buzny jsou hnus, dneska už to říct nemůže a hrozí mu za to dva roky krimu, dolní sazba za vraždu je neustále 8 let. A běžně se dává, 8-13, za dokonanou vraždu. Teda, pokud nejsou oběti romská rodina a neprovede se to Molotovem, pak se dává 21, 21 a 22 za nedokonanou vraždu.
Co dál. Opět, nedávno se naše fašovláda pokusila procpat zákon o tom, že policajti budou moc legálně vstupovat do bytu majitele legálních zbraní, za účelem konfiskace, když by bylo podezření na jejich zneužití. Kurva. Opět, dokonale gumovej sovětskej paragraf. Podezřelej může být kdokoliv z čehokoliv, třeba Agáta Hanychová ze znásilnění Aštara Šerana. Podezření si můžou ty gumy v modrý čapce klidně vymyslet atd atd., ale tady jde o to dvojpráví. Že když by měli podezření, že někdo skladuje doma nelegálně kulomet, museli by si obstarat povolení k prohlídce. Ovšem, pro legální by si mohli přijít rovnou. Díky Bohu tohle svinstvo neprošlo. Víme jak by to pokračovalo dál. Opět v sovětským stylu, "už ta možnost existuje, tak se to jen o něco rozšíří, no, budeme tam smět i kvůli podezření na nelegální." No a nakonec by to dospělo do stádia "budeme tam smět kdykoliv".
3. Postupný zavádění presumpce viny a odstraňování ústavních práv. - Tohle začalo terminací tzv "finty s osobou blízkou", kdy poliši a ouřadové byli moc líný dokazovat řidiči, že přestupek spáchal, když ho u toho přímo nechytli (pokud policie někoho chytila, při přestupku, byla mu nějaká "osoba blízká" naprosto k hovnu). Oproti tomu, když ho chytil radar, při překročení rychlosti, oni měli auto, ne však pachatele. Řidič prohlásil, že nebude vypovídat, ergo se jim nepřizná (proč taky), tím to ovšem zdaleka nekončilo. Aparát měl dál možnost mu dokazovat, že tu rachotinu opravdu řídil on a dokázat to mnohdy mohli. Jenže, se to nepodařilo vždycky, správní řízení bylo náročný na čas a administrativní zátěž, no, kazilo to rejžung z těch automatických systémů. Tak ústavně daný právo nevypovídat obešli, zavedli "objektivní odpovědnost provozovatele vozidla". Ergo, za to, že se s vašim vozidlem bude jezdit podle předpisů, odpovídáte vy, i když jste třeba v komatu. Pokud ne, oni neřeší, kdo ten přestupek spáchal (v případě, že řidiče nechytí při činu), pošlou jen obsílku o prachy provozovateli, no a ten má možnost zaplatit, nebo udat toho, kdo řídil. Tudíž to není nějakej "odpustek", jak hýkají debilní vovconovináři. A není to ničí výhoda, jako že "zaplatím a nepřijdu o body, fuj, to jsem si oddych", tohle se dělá jen když mě nechytí při činu, pokud mě při činu chytí, o body přijdu, i když mě nechytí, můžou dál dokazovat, že jsem přestupek spáchal a můžou mi sebrat body a víc prachů, ale proč by to dělali. Je to namáhavý, náročný a je s tím voser. Proč někde hlídkovat a ty hejly chytat, nebo proč dokazovat, kdo řídil, když tam stačí vrazit radar, nebo kameru, pak obesílat provozovatele, většina jich zaplatí a rejžung běží bez námahy. Protože cílem vybírání pokut není výchova řidičů, ani zvýšení bezpečnosti, ale primárně rejžung, je tohle ideální, nejlepší poměr vybraných děngů k vynaložený námaze.
Samozřejmě, tímhle to nekončí, protože je vždycky další krok.
4. Dohled neustále všude nad vším. Stejně jako Sověti měli promakanej aparát donašečů, bonzáků, informátorů atd., má současná Evropa dohled prakticky nad vším, nad každým prdem, co člověk udělá. Totalitní režimy se projevujou dost tím, že kecají občanům úplně do všeho a regulujou jim život doslova od kolíbky do hrobu v každým ohledu. Extrém je platonská totalita (něco podobnýho by prosadil Venca Věčně Ožralý Pravdoláska, kdyby dostal šanci) kdy vám úředník kecá i do toho, s kým se oženíte, kolik budete mít dětí, jak se budete bavit ve volným čase, atd. Tak takhle extrémní to tu zatím není, to je pravda, avšak. Dá se ještě něco dělat bez státních regulací, aby to nebylo ošetřený hafcem vyhlášek, předpisů, pokut a podobně? Tohle nutně nemusí být zle. Ale. Kamerový systémy všude, člověk se nemůže jít pomalu vymočit, aby na něj nečuměla nějaká kamera. Budování velkých bratrů všude možně, kupříkladu kamerovej systém v MHD, spojenej s OpenKrad na jméno. Mýtný brány s kamerama. Kamery na semaforech.
Nově snaha zavést "ECALL kterej bude snímat data o pohybu auta. Prachy, transakce nad 100 000 už musí jít přes účet, aby v tom státní buzeriáš mohl slídit a postupně jsou snahy o omezení hotovostního styku kompletně, aby byl dohled nad každým vorlem, kterej člověk utratí. Pokusy o zavedení "registru účtů". Zavádění elektronických občanek s čipem, policejní odposlouchávání mobilů, archivování záznamů z hovorů, sledování pohybu mobilu, fízlové si najímaj zevly, co hackujou lidem maily, fízlčtení mailů……dneska si člověk už pomalu nemůže ani krknout, aby buď aparát, nebo nějaká instituce napojená na aparát nevěděla, že si krknul, jak dlouho to trvalo, kde u toho stál a co mu smrdělo z huby. Nově centrální registr zdravotní dokumentace, kam bude taky moc čumět skoro každej poskok aparátu. Musíš mít zaregistrovanou zbraň (ne nutně špatně) zaregistrovaný auto (ne nutně špatně) zaregistrovaný prakticky komplet všechno, není snad oblast, do který ti aparát nestrká rypák. Trestní rejstřík je klasika, teď brzo přibude registr přestupků, každej řidič má kartu, ve který má body a je tam zapsáno, kdy a kde si na silnici uprd v rozporu s aktuálně platnou vyhláškou. Atd atd. Dohled nad vším.
5. Výchova a indoktrinace - bude v druhým díle.