EU a SSSR - bratři v šikaně 2

18. dubna 2016 v 16:31 | Řezník
Nuže, král opičáků pokračuje ve slohu na porovnání EU a SSSR.
Skončili jsme u bodu 5. Výchova a indoktrinace.
Každej totalitní režim potřebuje primárně proplachovat mozky malejm harantům. Dělali to náckové, dělali to komouši, rozhodně není potřeba, aby se děti učili v rodině něco, co bude v rozporu s věcma, který jim aparát hodlá vbušit do hlavy. Tudíž, jak nacisti, tak komouši, byli velký odpůrci domácího vzdělávání. EU taky. V Německu se to neustále snaží zrušit, v Americe (trošku off topic, ale stejně) se to obamovská administrativa snaží zrušit taky, proti systému domácího vzdělávání v ČR jsou taky furt nějaký ataky, škola se postupně přeměňuje z instituce vzdělávací na instituci indoktrinační. Čím dál víc času a síly se tam věnuje natlučením správných postojů harantům do hlavy, což vede k různým komickým nalejvárnám o buznách, o transbuznách, uprchlívácích (třeba vzdělávací komix Ako Abdul již bitkařením za Taliban unavený byl a do evropského sociálního systému sílu dočerpat dorazil), v různých evropských zemích je to různě moc na palici, vrchol to dosáhlo asi ve Švédsku, kde se škola a školky snaží odstraňovat u dětí "pohlavní stereotypy", ergo, donutit je, aby o sobě nepřemýšleli jako o klukách a holkách, ale jako o něčem třetí osoby a neurčitého typu. Jinde se zas učí různý zvrhlosti typu jestli náhodou nejsou gejové jen o tom neví, učitelka učí děti masturbovat a ani jí za to veřejně neukopou, jinde (ČR) příjde kunhuta učitelská do třídy v burce a nutí šotouše modlit se k Aláhovi, v severských státech je školství pod diktátem feministek, který zas vymejvaj dětem mozek…….no a zkuste haranta do toho mindfuck ústavu neposílat. Místo toho, aby se povinnej vzdělávací systém věnoval vzdělávání, tzn., naučil děcka číst, psát, kalkulovat a případně teda vycházet s kolektivem (čímž se odpůrci domácího vzdělávání pořád ohání a musím jim dát za pravdu, správnou šikanu která posiluje charakter přece musí někde zažít :-D ) snaží se provést (obecně v Evropě) konverzi dítěte na zeleně smýšlejícího homofilního sexuálně zmatenýho pacifistickýho retarda, znáte to, ideální Evropan je homosexuální černej muslim jezdící na kole, no tak na něco podobnýho. Když už chudák nemůže být člen žádný vyvolený menšiny, bude je aspoň nekriticky obdivovat a adorovat.
Zkuste tam ale dítě neposlat. Z toho přecházím na bod
6. Jebání tradiční rodiny.
Stejně jako Sověti, kteří měli jeden čas ideu, že rodina je kapitalistickej přežitek, sám Koba prohlásil, že správnej bolševik rodinu nemá, se EU snaží klasickou rodinu rozložit, několika způsobama. Jedním z nich je nekritická adorace úchylů a faggotů. Není potřeba lidem nic moc zakazovat, když z něj ve škole udělaj zmatenýho homobuzno faggota, kterej ani neví, jestli je na chlapy, na ženský, na mrtvý krávy, nebo co by to vlastně vojel. Pak to vede k mutantům, kdy léčí sedmiletýho kluka ohledně "transgender". Ten doktor by zasloužil exemplárně zastřelit, já si v sedmi letech hrál, že jsem kůň, to jsem trpěl "transspecies" a měli mě cpát hormonama, přišít mi čtyři nohy a vocas? Idiocie, totální.
propagace tradiční rodiny veřejně se v mnoha zemích EU řeší jako "ofenzivní" vůči buzerantum, "homofobie" a podobně.
Samozřejmě, aparát má ultimátní zbraň na rozebrání tradiční rodiny a to je …..sociálka. Jo, zkuste neposlat dítě do indoktrinačního baráku. O akcích norskýho Barnevernu se diskutuje celkem široce, kdy se ta původně dobrá myšlenka ochrany dětí totálně zblbla a zase to slouží neomarxismu. Podle mnohých zaměstnanců toho aparátu "genetické vazby nic neznamenají". No. Co to připomíná, he?
V Německu maj Lebensborn, u nás je to OSPOD, ty ještě nejsou tak hrozný jako Barnevern, ale v tom Německu se tomu blíží. Zkuste se jim nějak znelíbit. No a pak, dítě odeberou (ty, co jsou vzdělávaný doma, jsou v primárním zaměřovači, jak jinak) no a pak ho můžou strčit kamkoliv, jeho další výchova už je aparátem předprogramovaná. Buď ho nechaj v ústavu a vytvoří z něj následně zadluženýho na státu závislýho nedostudovanýho asociála (obecně, jsou vyjímky) nebo ho strčí do výchovy komu chtějí, s tím, že ten, když se neosvědčí, je možný mu děcko zas odebrat. Na co se čeká je to, až se schválí, že děti budou moct adoptovat i buzeranti. Protože pak se budou dávat přednostně sodomským a princip tradiční rodiny dostane další kudlu do ledvin. Proč přednostně sodomským? K tomu se dostanu.
7. "Drž hubu" a "vyvolené skupiny". Kterýkoliv nesvobodný zřízení má ten znak, že existuje vyvolená skupina lidí, proti který se nesmí ani kváknout. Je to částečně způsobený tím, že prostě určitá skupina je ceněná výš než ti ostatní podlidi, no a částečně to může být tím, že se tak vnucuje širokým masám poslušnost. V SSSR to byla a) strana a vůdci, (i nepřímo) b) dělnická třída. V současným evropským neomarxismu už to není dělnická třída, ale menšiny. Je možný legislativně vymáhat tresty za kecy prakticky proti komukoliv, prakticky se to samozřejmě vymáhá jen proti někomu. Mezi široké vrstvy se už podařilo nacpat autocenzuru, že jakákoliv kritika některých menšin je hrozně fuj a hrozně nacistická a hrozně fašistická, i kdyby se jednalo jen o odmítání něčího jednostrannýho zvýhodňování. Ergo. Stejně (teoreticky) je fuj, když buzna nadává heterákovi, nebo heterák buzně. Stejně fuj teoreticky je, když černej říká "bílá svině" a když černej říká "bílá svině". Reálně se jde po projevech jen z jedný strany, zatímco z druhý strany se velkodušně přehlížejí. V současný době u nás je trestný hanobit rasu, barvu, orientaci, vyznání a i životní styl a třídu. Samozřejmě je otázka společenský / politický objednávky, na kterou stranu se to bude vymáhat a je jasný, že se tím bude buzerovat primárně jen bílá heterosexuální většina a vyvolený skupiny se skrze to budou preferovat.
"Hlídacím psům demokracie" byla takticky zacpaná huba tím, že jim (zatím) dovolili kritizovat část politiků, primárně hlavně Ovara (Zeman) a Ovci (jeho mluvčí), tudíž si myslí, že to je v pohodě, protože "za komoušů tohle nebylo". Nevšimli si, že mezitím se vytvořil zákon na držhubný docela efektivní a pak stačí jen, aby se lehce změnila politická orientace a semele je to taky. Nějak si neuvědomují, že v tom nadšení do "boje proti náckům" nechali vzniknout úpravu zákona proti hanobení tříd, takže je defacto trestný nadávat i na komunisty. To bude pravděpodobně připomenuto při další návštěvě Velkýho Pandy.
Současnej daňovej nevolník nesmí, teda podle zákona, nikoho moc kritizovat jmenovitě a adresně, protože za to může být žalovanej a nesmí ani kritizovat (hanobit, řečí zákona) určitou skupinu s podobným životním stylem (politiky, třeba :-D). Takže vlastně může platit daně a držet hubu. Vymáhá se to, jak jsem řekl, dost selektivně.
Ale kdo tohle schvaluje, nikdy neví, kdy ho to trefí taky. Čiň aparátu dobře, pendrekem se ti odmění. Lidskoprávníci a humanisti nadšeně hýkali, když poldové mlátili "nácky" na demonstracích v Janově a v Budějovicích, prováděli ty svoje sviňárničky s provokacema, nikterak jim nevadilo, když třeba těžkooděnec vyrve starší ženský českou vlajku z pazour a zláme jí, naopak, byli nadšení, když se zrušila DSSS, protože prej "extrémizmus". No a pak najednou, rok se s rokem incestně partnersky zaregistroval, přijel Velkej Panda, tihle šli demonstrovat, poliši se po nich povozili. Společenská objednávka byla, "chraňte Pandu". No a najednou, já měl jen tibetskou vlajku a fízl mi jí sebral. A ještě mě fackovali na stanici, píše nějaká protibetská fňukna. No, tak jaký to je, volové, co?
8. "Na občany musí být přísnost" - veškerý zpřísňování zákonů a ty legislativní zprasky, co EK a i naše fašovláda chrlí teda v nebývalým bestiálním množství, slouží primárně pro kontrolu širokých mas. Nikde nevidím tahy proti organizovanýmu zločinu, obchodu s drogama ve velkým, pašování nelegáních zbraní, nic proti cizáckým mafiím tady a podobně. V tom, zdá se, zákony ustrnuly na úrovni roku 90. Zato pro řadový vovce se zavádí pořád nový a nový povinnosti, typu, nesmíš chodit do lesa pod pokutou 30 000, EET, přehledy těmhle, přehledy tamtěm, regulace legálních zbraní (o tom už jsem mluvil), vlastně o celým tomhle okruhu už jsem mluvil. Ale deset milionů regulací a nařízení slouží taky k programování širokých mas k poslušnosti. Když poslechneš tisíckrát, poslechneš i po tisíc první. Takže se bude nařizovat úplně všechno. Třeba i to, že si dvakrát za rok jak debil přeřídíš hodinky.
10. Míchání se úplně do všeho. Regulace alkoholu, kampaně proti cigaretám, nápady typu "energeťáky prodejný od 18 let", koho si pustíš do hospody (musíš každýho, jinak diskriminace), míchání se skrz úřad tý krávy Šabatový komu pronajmeš bejvák (zatím ve stádiu pokusů), čím budeš svítit (zákaz klasických žárovek, nutnost svítit těma "úspornýma") na co budeš čumět (zákaz plazmových televizí), atd.
11. Exterminace podnikatelů / soustředění veškerýho průmyslu a obchodu do pazour velkých, ideálně polo až celo státních megaorganizací. Tohle není třeba moc rozvádět. Kdokoliv jakkoliv podniká, tak ví, že mu na palici dopadá pořád nová a nová byrokracie, novej jebung od úřadů, nový povinnosti, nový daně, nový výdaje, nový nařízení který musí realizovat a zase platit, ať už prachama, nebo tím, že s tím ztratí čas, během kterýho by mohl třeba vydělávat prachy, všechno samozřejmě kombinovaný s likvidačníma pokutama, snaha je zřejmá. Otrávit je natolik, že se na to prostě vyserou, půjdou od toho, nechaj se zaměstnat v Bambišově kafilerii a agent Bureš bude krmit celou zemi tím svým odpadem.
12 - Potěmkinovy vesnice. To, že některý věci prostě nefungujou, fungovat nemůžou a fungovat nebudou, jsou notoricky známý. Tak se musí pořád lakovat na růžovo a odpůrcům se musí zavřít huba. Ano, mluvím o multikulti. Jasně, nefunguje to nikde, nefungovalo to nikdy a všude se to sere, ale už stačí jen udělat tuhle a tamtu reformu, být ještě o trochu míň xenofobní a nasypat do toho ještě víc prachů a už to fungovat začne, jasně že jo, no už určitě, musí. A tak se zakáže mluvit o kriminalitě určitých skupin, ta se pak zakáže i podle toho evidovat, pro jistotu, atd. Protože jsme uzákonili, že voda teče do kopce a popravíme každýho, kdo ukáže, že neteče.
13. - Centralizace hospodářství a hlavně, likvidace potravinový samostatnosti jednotlivců. O tom, že celý evropský hospodářství je centrálně kurvený z Bruselu, nemá cenu mluvit. Ale o tom, že se, opět legislativně, dělá na tom, aby si nikdo nemohl pěstovat žrádlo svoje, ať už rostlinnýho, nebo živočišnýho původu, o tom je mluvit potřeba. Proč toto? Odpověď, kontrola nad životama. Ono se blbě staví na zadní, když tě můžou nechat pojít hlady.

Netvrdím to jen já, že se snahy Evropy podobají tendencím Sovětskýho Svazu. Ano, zatím tu nemáme gulagy, díky Bohu (v dnešní době by měly nějakej politicky korektní hustocool název, asi jako "Rehabilitační centra pro odstranění xenofobie a budování evropanství skrze pracovní terapii", ale ty snahy jsou dost podobný.
A teď. Co. Kdo. Kurva. Čeká. Stalin, Lenin a tihle, měli jako nosnou myšlenku Marxe. Merkelová, Holande, Sarkozy, všechny tyhle gumy, mají jako nosnou myšlenku…..Marxe. Akorát upravenýho a nositel "revoluce" už není dělnická třída, ale menšiny. Dá se čekat něco jinýho, než novej SSSR?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama