Nechť se vlastními výkaly zadáví

28. dubna 2016 v 15:39 | Řezník
Nechť se vlastními výkaly zadáví
Nuže, ANO bojovníci za demokracii se opět předvedli v tom, jak "bude líp" a zavádí cenzuru, což je znak každý demokratický země. Kupříkladu Číny, Severní Koreje a bývalýho SSSR. Ministr "spravedlnosti" (Orwellovina jako prase) procpal do zákona, že za použití některých moc fuj slov bude až dva roky na tvrdo. Sranda je, že to tam musel nacpat tím "ať to vypadá, že nikomu nestraníme a hájíme zájmy všech" speakem, čiže tam nemůže být "zákaz hanobit islám a gaye, přičemž na heteráky a křesťany se flusat může", ne, pořád se musí tvářit jako nestranní. Stejně jako se pořád snaží vyvolávat tu iluzi, že naše legislativa není otevřeně rasistická :-D takže, de papír není. Jen se reálně rasisticky uplatňuje, jak to každej vidí. Klasická aplikace, výrok "černá svině" je trestnej a budou se tím zabývat ještě asi tři (minimálně) neziskovky, výrok "bílá svině" se přejde mlčením. Atd, atd., aplikací si najde každej asi milion jen ze svýho okolí.
Takže, tady je to analogický, nesmím dávat nikomu kotel, pomocí moc fuj slov, na základě jeho náboženství. A nesmím dávat nikomu kotel na základě příslušnosti k třídě, podle přesvědčení a podobně. Tudíž, výblitek jakéhosi ministra, nebo jakýho jeho poskoka, že "všichni živnostníci stejně kradou" je už teď nelegální (a když to vyzvrací do televize, těžko bude tvrdit, že to neřekl, nebo že to na ten net napsal někdo z jeho kompu).
Totéž když někdo bude mít jakýkoliv kecy vůči mýmu křesťanství, typu "zasranej papežák", "černoprdelník", "sebranka pedofilů" všechny tyhle žvásty teď budou na trestní oznámení.
Stejně tak debilní kydy überkripla Kohouta, s jeho neustálými protikřesťanskými výpady, stejně tak neustálý žvásty HFC Fancore, kde nadávaj lidem do "nácků", "zaprděných Čecháčků", atd. Tam se to různýma těma odkazama na sexuální profese, incest, sodomii, v kombinaci s různýma variacema na slovo "zasraný" a "zkurvený" a podobně, jen hemží. Mimochodem, "nácek",tím mnozí myslí nacionalista, není nutně nikde stanovený, že tím myslí "nacionální socialista strany NSDAP", tudíž je to už podle mě taky postižitelný, no a i když ne, tak co.
Jde totiž o tohle. V tomhle boji bych šel cestou konformní se systémem. Podával bych trestní oznámení na základě těch nových paragrafů. Trestní oznámení nic nestojí, za to se nic neplatí, člověk maximálně vyplýtvá papír a poštovný, ale to ej všechno. No a pokud nějakej pytel sraček napíše "zasraný zkurvený Češi, všechny vás tu nahradit Afričanama", už je to na trestní oznámení jak víno. A sranda je, že ho nemusí podat jen jeden člověk. Může ho podat devadesát lidí, co tu diskuzi četli.
Ne jedno hromadný, nenene. Devadesát jednotlivě. Protože, cíl je, zatížit tu administrativu. Ať se udáví. Trestní oznámení totiž musí, aspoň administrativně, nějak opracovat. Než to odloží. (v principu stejně, jako když vám nějaký zevlenkové vykradou auto, taky se to hodí do systému a hodí do koše, kdy naposledy takhle někoho chytli, že jo). No a pokud těch trestních oznámení přijde první měsíc několik desítek tisíc, druhej měsíc několik desítek tisíc a třetí měsíc několik desítek tisíc…..aparát se z toho posere do vejšky jen na administrativních úkonech, v reálu to nikdo řešit nebude a budou to dělat úplně stejně, jako dneska s drobnou majetkovou kriminalitou. Případ odložen. Časem sama ČEKA vyvine tlak na to ministerstvo, ať ten zákon kouká zrušit, protože se tím dusej. To ještě není nejlepší, každej má právo taky žádat informace o tom, jak se v jeho případu postupuje, pokud se nemýlím a to je další administrativní úkon. A pokud se nepostupuje, může se podat nějaká stížnost pro nečinnost, aspoň u státních úřadů ve správním řízení to tak bylo, pochybuju, že v trestním řízení to bude jinak. Správní řízení trvá třicet dní, oficiálně a já ze zkušeností vím, že kdyby jich tomu úředníkovi přišlo v měsici padesát a další měsíc zas padesát, tak se třetí měsíc asi oběsí. Pochybuju, že v trestním to bude nějak výrazně jinak, ta administrativní zátěž bude stejná.
Pokud se s tímhle začne, během pár měsíců ten debilní cenzorní zákon zmizí. A nebo se tím poliši tak zadáví, že nebudou řešit pak už vůbec žádný. Nejblbější ovšem bude, řešit to metodou "slušnýho člověka", neboli nedělat nic, snažit se podřídit a moc nevyskakovat, protože pak budou aktivní jen ti bonzáci z různých humanitárních, pro menšinových a dobroserských organizací, těch oznámení bude pár, jen na vybraný jednotlivce a aparát to bude stíhat, bude se po nich vozit a nasazovat jim náhubek, zatímco z druhý strany to bude zase procházet. Typu, nápisy "smrd býlím" jsou v pohodě a nikdo je neřeší. Slušnej člověk je jednou nohou v průseru právě proto, že je slušnej, aparát toho využije, honí si na něm ego a prachy na různých perzekucích, z druhý strany si na něm ještě odmazávaj criminales, který aparát až tak moc neřeší. Do Sovětského Svazu se vracíme, kdy bylo lepší být vrah, kterej si odseděl desítku, bachařema moc nepruzen, než být politickej (a to mohlo být úplně za cokoliv) kteří to schytávali fakt teda fest krutě.
Tímto vyzývám, "serte na slušnost". Slušnosti už bylo dost. Nikam to nevede. Slovy lorda Varatchiho, "Blíží se změna, válka, buďto obstojíme, nebo padneme." Navrhuju, ať si tudíž každej, v rámci války, ten držhubnej zákon co nejlíp načte, vytiskne si tak stovku formulářů na trestní oznámení, udělá si seznam skupin, tříd, náboženských přesvědčení, politických příslušností a podobně, jichž je členem, on, rodina, kámoši, kdokoliv a pak už jen jede a posílá.
Konec sraní s verbeží. Bedlivě sledovat a ničit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mojeverse mojeverse | E-mail | Web | 11. července 2016 v 8:31 | Reagovat

ANO, bude líp. Minimálně mě. Zapomněl tam Babiš do toho svého sloganu dopsat. Jestli bude stát řídit jako firmu, prosím, ale co tahle firmu bez eurodotací? To je teprve výzva!
Teplouši a slimáci jsou nové elity, které je třeba chránit, před námi, nebezpečně normálními hetoro ateisty. No nejsme my zvířata?  Naše legislativa je poměrně solidní v tomhle – hele, ruce Vám neusekeneme, dokonce nepůjdete ani za katr, a co více, můžete mít v klidu obřad (byť ne v kostele).  Řekla bych, že když mi cikán nadává do bílé děvky, protože mu nechci dát na pivo, bude to politicky korektní vyjádření psychicky  flustrovaného občana, který má právo vyjádřit svůj velice osobitý názor, dokonce bych mohla být nazvána rasistou, neb si tohle myslí tak půlka černých. Když já o někom řeknu už jen to, že je černá huba nebo přičmoudlej, jsem odporná rasistická svině nerespektující krásu multikulturního soužití, kde je všechno krásný, boží , kytičky, poníci a duha. A s toho vyplývá, že když jde na Tebe barevnej s tyčí, měl by jsi se ho pokusit zpacifikovat mírnými slovy, květinami a čokoládou, jiná obrana je nepřípustná.
Celkově tenhle náhubek o rase a třídě si každý vyloží jak chce, takže bych klidně mohla říct, že až mi někdo řekne, že můj obor je zbytečný, tak mu strčím před nos tenhle  zákon, že vlastně mě haní a hanobí.
Já pravidelně píšu emaily poslancům, abych se poinformovala, ale většinou  mi chodí odpovědi asistentů, které nemají ani hlavu, ani patu, mozek by od toho asi dneska nečekal už nikdo.
A večer dočtu zbytek Tvých článků.  Teď musím, bo jinak dneska oběd bude ve 2.

PS: Piš dál, jsi dobrý!

2 reznikuvrajon reznikuvrajon | 23. července 2016 v 16:54 | Reagovat

Komentu jsem si všiml až teď, ale moc děkuju za hodnocení. Pokračovat budu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama