Utopeni v utopii

27. dubna 2016 v 16:09 | Řezník
Utopeni v utopii

Ano, ano, svět je plný pitomců a jak říká klasický přísloví (a nebo možná Stephen King, ale to je sám dost velkej klasik) "Každou minutu se narodí hňup". S některýma je ovšem extrémní sranda. Nedávno kámoš informoval, že slyšel v rádiu nějakou diskuzi, kde se ptali lidí, co by dělali, kdyby měli moc, jako "kdyby byl král", bo tak. No a nějakej vomětek tam prohlásil, že by zakázal všechny zbraně a kdo by nějakou vyrobil, tak by jí na něm hned vyzkoušeli :-D Kámoš se oprávněně pozastavil nad tím, jak by neozbrojený tupýn (ač teda král - zbraně přece zlikvidoval :-D) přinutil ozbrojenýho, aby tu zbraň odevzdal a aby jí na něm mohli vyzkoušet. Já to doplnil hláškou, že v takovým světě by ten, kdo by měl zbraň, byl novej král.
Říkal jsem si, jo, jsou takový lidi, kteří prostě přemýšlí nevím čím, ještě nevymřeli, protože je furt někdo ozbrojenej chrání. No ale korunu tomu nasadila kámoška, když mě informovala, že jí nějakej hlupec (moje slova, ne její) psal, ať podepíše jakousi petici, kde se tlačí na OSN, aby prosadila "mezinárodní zákon na ukončení všech válek a zákaz výroby zbraní". No a ono to fakt existuje a já šel do kolen. Je možný, aby někteří lidi byli takhle blbí? To přece nejde, ne? Ale evidentně jde. A pak se můžu divit, že máme v Evropě spoustu hňupů, kteří chtějí bojovat s terorizmem tak, že zakážou zbraně netrestaným, že zruší legální zbraně, že zakážou terorizmus (kterej je zakázanej už dávno) a že nechají imigrantům podepsat papír, kde slibujou, že "budou respektovat evropské hodnoty". Uaaaaf. Slovy Johna Spartana "Vraťte mě zpátky do mrazáku."
Ještě podobnější je debilní incident v Americe, kde musela malá asi osmiletá holka podepsat prohlášení, kde slibuje,že nikdy nikoho nezavraždí (bylo to kvůli nějaký totální banalitě s hračkovou zbraní, plastovým nožem od příboru, či kýho výra jaký chujádě). Prostě, dejme tomu že z holky vyroste sedmnáctiletá emo, lehce psycho, trošku ujíždějící na "narco", šílená mrcha, která se jednou rozhodne, že přijde do školy s plamenometem vyrobeným z pumpičky na bicykl, všechny usmaží a půjde do pekla, kde si podá pracku s Johnem Lennonem. Bere do ruky ten krám, předtím se nastřelí tím, že sežere dvoje Opavia Vlnky, no a pak jí napadne "Vole, já vlastně před sedmi lety podepsala papír, že nikoho nezabiju. To kdybych je teď zabila, tak by mi kromě trestu doživotí/smrti, možnosti že mě zabijou policajti, no a nebo mojí sebevraždy, hrozilo, že mě ohodnotí sníženou známkou z chování. Což by mě, hlavně v případě tý sebevraždy, strašlivě hnětlo. Takže já je nezabiju. Plamenomet rozeberu, ba co více. Skončím s drogama a budu zase vzorná žačka."
Hmmm. Pravděpodobný to scénář, ještě míň pravděpodobnej, než, že ta silikonem vytuněná dvacítka visí na tom sedmdesátiletým rakevníkovi s jaterníma skvrnama a inkontinentníma gatěma z čisté, pravé a nezištné lásky.
Takže dement kdo ten papír navrhl, dement ten, kdo jí to nutil podepsat a dement každej, kdo u toho byl a nedostal záchvat smíchu. Toliko i k návrhu bruselských úředních šimlů, jak donutit imigranty spolupracovat. Zři občane, evropská intelektuální elita. V reálu debilů neskutečných kumpanie.
A teď k tý volovině s OSN. Když už jsou hoši v těch peticích, mohli by zkusit prosadit zákon, aby byly zakázaný vraždy, znásilnění, hromadný vraždy, mučení, zneužívání dětí, natáčení dětskýho porna, kanibalizmus, krádeže, korupce, obchod s drogama, obchod s bílým masem, únosy, genocida a podobně…..tak moment….ale to už přece zakázaný je!!! Tak jak to, že to nezmizelo???? Evidentně někteří lidi stále na ten zákaz serou :-D Jakkoliv asi nemusím skoro nikomu vysvětlovat, že tím, že zakážu vraždy, nezařídím, že vraždy přestanou existovat (proto taky potřebujeme 40 000 policajtů) a to, že krást je zakázané, ovšem jasně neznamená, že kradení neexistuje, pochopí i dítě, který vypadlo z první třídy zvláštní školy (nejpozději ve chvíli, kdy mu něco ukradnou), tady existujou lidi, kteří umí číst, psát (museli zplodit tu petici) evidentně mají i volební právo (bohužel) a tvrdí takovou nereálnou šílenou chujovinu. Pak to nemá vypadat tak, jak to vypadá. Pořád se blbne s psychotestama na všechno možný, co takhle zavést IQ testy na volby? Ale to by taky nepomohlo, to že je někdo dobrej v řešení hlavolamů a má čtyři vysoký školy, neznamená, že má zdravej rozum.
Ale ok, dejme tomu, že OSN prosadí zákaz válek a výroby zbraní. Snad se to bude vymáhat snáz, než ten zákaz genocidy, kterej už proběhl. Jsme u toho. Jak to budou vymáhat. Někdo se na ně prostě vybodne a začne válku. Co mu udělají? Budou ho muset nějak zpacifikovat. K tomu potřebují co? Armádu a zbraně. Ale jaký, vždyť je zakázali vyrábět :-D Dejme teda tomu, že je ještě mají, no tak na dotyčnýho vletí, třeba ho i porazí a odsoudí, ale proběhlo to jak? Ozbrojeným bojem, takže by museli ten svůj kravskej zákon sami porušovat.
Teď horší scénář, zakázali by výrobu všech zbraní, samozřejmě by to dodržovali jen pitomci, kteří by se tím sami odzbrojili a vydali se na milost a nemilost těm, kteří by ty zbraně vyráběli dál. Nyní debil namítne "tak by chodili inspektoři a kontrolovali…." Jasně, no a jak přinutím zemi, která má zbraně, nebo je chce vyrábět, aby se podřídila nějaký autoritě, když ta autorita zbraně nemá? :-D Jak je přinutím? "No, můžeš jim neprodávat, nedodávat"….. Ehm. Oni mají zbraně. Já ne. Takže když něco budou chtít, tak si to co? Ano. Vezmou. Kdyby OSN vskutku prosadila nějakej zákaz zbraní a země se tomu podřídily (jakkoliv tak nesmyslnej scénář, že tomu může věřit fakt jen člověk uvažující v jiný realitě) tak první vidláckej samozvanej diktátor, co by otevřel nějakou zavřenou fabriku na Kalašnikovy, by se stal světovým vládcem. Pokud by ti ostatní zase nevyráběli zbraně :-D
Kdyby teď ze světa zmizely všechny zbraně, zas začnou celosvětový závody ve zbrojení a všichni by vyráběli zbraně, aby se mohli bránit, nebo útočit. Ten, kdo by si zbraně nevyrobil, nebo by se rychle nespojil s někým, kdo je má, by si zadělal na zářnou kariéru otroka.
Já rozumím, že v době, kdy se do dětí ve školách tlačí sračky o tom, jak násilí nic neřeší, jak ideje a myšlenky jsou mocnější než zbraně (v přeneseným slova smyslu můžou být, když se k nim přidají ti, co mají zbraně, většinou), jak komunizmus exnul proto, že ho lidi nechtěli a dizidenti a Havel a cinkání klíčema (bez toho, aby se sovětskej komunizmus utahal k smrti a vyčerpal závodama ve zbrojení s USA a NATO -asi nevidí, že i kdyby komunizmus tisíckrát ekonomicky krachoval, kdyby ho nedržely na uzdě zbraně jiných zemí, prostě půjdou a co chtějí, si vezmou) a berlínská zeď padla bez výstřelu (ačkoliv předtím se vypálila asi žbumbiliarda výstřelů po celým světě a investovaly miliardy a biliony do vyzbrojení..) , propaguje se "nenásilnej odpor" a už se teda nevyzdvihuje třeba William Walace, ale ten čuchoplip Gándhí, kterýho teda stejně zastřelili a kterej měl jedinou kliku, že jeho oponent byl džentlmenský Brit, kterej měl zábrany střílet do civilů, kdyby něco podobnýho zkoušel v Nankingu proti Japoncům, skončí s vnitřnostma venku, hlavou na kůlu, atd., stejně jako všichni chudáci, co neozbrojení zkoušeli "nenásilnej odpor" právě v tom Nankingu. Je taky dobrý vyzdvihovat úspěchy diplomacie, ale je nutno neztratit ze zřetele, že jedinej důvod, proč může mít diplomacie nějakou naději na úspěch, je to, když má v záloze sílu a zbraně. Když se "diplomaticky vede" jednání o sporu, kde jeden má vojsko a druhej ne ( a ani nemá možnost ho sehnat, nebo spojence) tak už to není vyjednávání. Pak je to "my si to berem a vy se poserte".
Ale největší sranda je ten perfektní doublethink. Obecně ti největší zastánci pacifizmu, mírových řešení, odzbrojování, neozbrojování, nenásilí a podobně, nejvíc vyřvávají věci jako "zakázat", "nařídit", "potrestat", "zákonem regulovat", "na to by měl být zákon", "půjdeš do vězení" a podobně. Což jsou věci, který se prosazujou opět jen a pouze násilím a zbraněma :-D Většinu těch jejich, podle nich spásonosných, podle mě zkázonosných, nařízení a regulací by mi museli vnutit jen násilím a brutálním útlakem (proti čemuž se perorálně hrozně vymezujou), jinak bych se jim na to vybodnul.
Tudíž, utopická země, kde by nikdo neměl zbraně, všichni by dodržovali zákony, žrali vegansky, říkali jen správné politicky korektní věci a podobně, by byla prosaditelná jen tehdy, pokud by všude byly nějaký ozbrojený policejní gardy, který by to dozorovaly a jakejkoliv projev odporu nebo nesouhlasu by byl okamžitě potlačen a perzekuován. Tudíž by to vypadalo jako ve filmu "Hunger Gejms", případně "Tekken", atd., no a proč chodit tak daleko, takovou ideální zemi už přece máme. Je to Severní Korea. Tam maj zbraně jen státní složky, všichni lidi tam říkají to samý, všichni jsou šťastný (teda, aspoň nikdo neříká, že není) a není tam žádná xenofobie (možná proto, že tam nejsou žádní cizinci),není tam homofobije (nemaj tam buzny, ale kdyby byl Čong Un buzna, byli by všichni teplí a děsně šťastní) a není tam vlastně nic. Jen šutry, bordel, armáda, atomovky, Kim Čong Un a komunizmus. Hurá.
podobně hezký jsme to přece měli tady. Stát vládnul pevnou rukou, zbraně mít nikdo nesměl, říkat se mohlo cokoliv co říkala strana, žádný náckovský projevy tu nebyly, černý studenty z Afriky jsme sem vozili, ráj na zemi, nebo ne? :-D

Když radikálnímu humanistovi seberu věci, co se vymáhají zbraněma (vězení, zákony) je úplně v řiti. A nemá nic, protože prostě bez ozbrojenýho násilí ty svoje teze neprosadí. Možná je někde země, kde lidi chtějí platit polovinu svých příjmů, aby se z toho sponzorovala štědrá sociální politika pro zevly kdovíodkud, aniž by je k tomu nutily zákony skrze ozbrojenej sbor, ale vím, že to není nikde tady poblíž. :-D
Proto je komický, jak se tihle rádoby diktátoři ohánějí omezováním zbraní a výroby zbraní všude po světě. A pokud by se nějakýmu überhipíkovi podařilo zařídit, nějak, aby všechny zbraně zmizely, no tak by se lidi prostě začali rvát něčím jiným a überhipík by musel začít regulovat klacky, kameny, větve, střepy, rozbitý lahve, autodíly, vlastně všechno, čím se dá někomu vytlouct mozek z hlavy, což zahrnuje i dobře vrženou cihlu.
Ale prostě, když vím, že existujou takhle nereálně myslící lidi, chytá mě beznaděj. Jak se mám s takovým člověkem shodnout na nějakých postupech funkčních v realitě současnýho světa, když uvažuje stylem "Zatlačíme na OSN, ať zakáže války". No, hochu, když už v tom ta OSN bude, ať taky zakáže zemětřesení, rakovinu, AIDS, úmrtí při porodu, infarkty, mozkový mrtvice, pády někoho na něco, nebo něčeho na někoho, atd. A vymáhat se to bude tak, že ten, kdo umře na AIDS, bude potrestán pokutou, trestem odnětí svobody až na dva roky a přimáznou se mu dva trestný body do řidičáku.
Achjo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 dferesw dferesw | E-mail | 30. ledna 2018 v 13:21 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: http://xfun.cc/ocgn6

**** Download here: Link: http://ssh.tf/hnGWdteCU

@
@

2 Scottjen Scottjen | E-mail | 5. května 2018 v 16:00 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*--

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama