Helter Skelter

9. května 2016 v 17:04 | Řezník
Tak jo a jdeme šířit zkázu. Pro začátek začneme neustále omýlanou snahou politbyra v Bruselu odzbrojit řadový občany. Protože spousta lidí to pořád nechápe, tak ještě jednou a až na kost. Ta banda velice dobře ví to, že omezení legálních zbraní teroristům nikterak neuškodí, protože ti prostě legální zbraně nepoužívají. Ve Francii je zakázaný prakticky všechno a přesto tam používali automaty, v Norsku měli legální zbraně zakázaný prakticky komplet taky, rozhodně ty typy, co používal Breivik, no a stejně je schrastil. Atd. Atd. Stejně jako znají ty vyjádření bezpečnostních poradců, že po zákazu legálních zbraní se velká část těch, co jsou do teď legální a pod dozorem, přesune mezi nelegální a z radaru zmizej (a tudíž se případným teroristům dostanou do pracek mnohem snáz). A stejně tak maj k dispozici ty statistiky kupříkladu z Britonie, ale i ze všech dalších míst, kde se omezením legálních zbraní prudce zvýšila násilná kriminalita a je to tak všude. Ta banda se prostě dělí na dvě části. Ti jedni jsou prostě blbý a chtějí "páchat dobro" a nedohlídnou ani na nejbližší zatáčku. Ti opravdu věří tomu, že zákaz legálních zbraní zlepší situaci, no a jsou tak zaslepený, že žádný statistiky ani varování expertů (skutečných, ne nějakých dementů ze Small Arms Survey) nepřesvědčí. Jediný co žerou jsou nějaký dementní "hluboce lidský příběhy" připravený propagandou. No a pak jsou druhý, který prostě chtějí odzbrojit obyvatelstvo a prohloubit dohled. Čerta po tom, že obchod s nelegálníma zbraněma zůstane nedotčen, naopak, ještě se zvětší, hnědku po tom, že spousta legálních zbraní zmizí v černotě a z dohledu. A hovno naprostý po tom, že bezpečnost řadových občanů se sníží (a rozmachem nelegálních zbraní se sníží i bezpečnost polišů na ulici). Je nezajímá občan, je nezajímá, že pár tisíc kusů bezcennýho plebsu chcípne při teroristických útocích nebo nějakých bitkách, případně při zločinech, je nezajímá ani ten zločin. Oni chtějí prostě nastolit svojí verzi společnosti, parádní totalitu, kde ti bude stát kecat úplně do všeho a skupina "vyvolených elit" to bude komplet ve všech ohledech řídit, naprosto v souladu s marxismem a člověk se bude muset ve všem naprosto podřídit. Oni si prostě vytvoří takovou společnost, jakou budou chtít. Kdo se nepodřídí, skončí v nějakým koncentráku, kterej ovšem bude mít nějakej hustocool politicky korektní název. K tomu to směřuje, kdo mi nevěří, ať se podívá zpátky, co se smělo po konci komunizmu, co už se teď nesmí, kolik pravomocí a oprávnění státní aparáty získaly, kolik svobod už občan ztratil no a to u nás není ten šroub utaženej ještě zdaleka tolik, jako na západ od nás.
Vzniknou vlastně dvě paralelní společnosti, stejně jako částečně v SSSR a Rudý Číně, stejně jako popisuje Orwell v 1984 atd., jedna budou ti chudáci, který se budou snažit žít v souladu se všema těma zákonama, nařízeníma, buzeračníma předpisama, s těma budou vyjebávat jak státní složky, tak criminales. Ideální stav pro estabilišment bude, když budou všichni očipovaný a s tak vypláchnutým mozkem, že se ke každýmu porušení i toho sebeblbějšího nařízení sami přiznaj.
Druhá část budou criminales a ti, co budou operovat částečně v nelegalitě, na aparátní nařízení se vyserou a vznikne jakási rovnováha, kdy po nich silový složky moc nepůjdou (protože tam bude riziko a buzerovat hejly je neporovnatelně snažší) pokud něco nepřeženou, no a tihle se budou držet více méně při zemi, aby na sebe nepoutali moc pozornost. Estabilišment bude spokojenej, protože většina ho bude poslouchat ve všem, silový složky budou spokojený, protože buzerovat hejly je snadný a na platy bude, no a nelegálové budou víceméně spokojený taky, protože silový složky ani estabilišment o ně nebudou prakticky jevit zájem.
příklady v malém se dají najít v běžným životě už teď, proč by bylo nutný někde stát a měřit rychlost radarem ručně, když se tam dá dát automatická mašina, no a proč by bylo nutný dokazovat, kdo to auto vlastně řídil, když se dá zpoplatnit právo nevypovídat (správní řízení je drahý a dlouhý a ne vždycky vyjde), no a těch, který vypadají, že se budou bránit, případně nereagujou vůbec, je větší pohoda si nevšímat a posílat vyděračský dopisy těm, kteří platěj rovnou. Tohle se bude prohlubovat, protože čím víc tý presumpce viny a preventivních trestů bude, tím víc bude v silových složkách bujet vohnoutizmus. Proč chytat nějakýho dealera pervitinu, když ho ani chytit nemusíme a taky by nás mohl střelit svojí nelegální bouchačkou nebo pobodat nebo se popíchám o nějaký jehly, když můžu radši zašít pár hejlů za kecy proti gejům na internetu, nebo dojít někomu zkontrolovat čím topí/sebrat legální zbraň/cokoliv, zákona dbalej hejl se bránit nebude, ten se ještě furt snaží udržet práci, rodinu and shit tak nějak v chodu, ergo se bojí, ergo ideální cíl.
Ještě tudíž jednou, bruselskej (a defacto i náš) estabilišment naprosto sere na teroristy, na bezpečnost občanů, na všechny tyhle kecy. Kdyby to brali vážně, poslechnou ty profíky, co jim radí. Oni ovšem chtějí nastolit společnost podle vzoru marxismu, kterou budou sami řídit a "páchat dobro" (ať už to v jejich pojetí znamená cokoliv). A optikou tohohle cíle je nezajímá pár tisíc kusů zdechlýho plebsu.
Sledujou totiž "vyšší dobro", stejně jako ho sledoval Stalin, Lenin, Mao a spol. Proto je třeba "bojovat proti globálnímu oteplování" tím, že se uvalí nějaká speciální daň na určitý potraviny (což zas samozřejmě třískne do ksichtu lidi, co maj málo prachů), je potřeba v zájmu "ekologie" cpát potraviny do dementních biopaliv, který kurví motory a v Mexiku to málem vyvolalo hladomor, je potřeba, podle nejnovějšího návrhu pošahaných enviromentálů, zakázat pesticidy a dusíkatý hnojiva, jo, přesně, aby se vrátily ty fajn časy, kdy spousta lidí umřela na nějakej golodomor, protože se neurodilo a nebo přiletěla nějaká havěť a všechno sežrala.
Je samozřejmě taky potřeba "řešit přelidnění" a to primárně tak, že se vozí žrádlo do Afriky, která se přelidňuje a lidi z přelidněný Afriky se vozí do Evropy, která se nepřelidňuje, aby se mohli ještě víc množit. No a až se zabojuje s přelidněním tak, že se ty nejvíc přelidňující se části světa ještě víc přemnoží a zalidní, pak bude potřeba zase něco ekologicky zakázat, aby se počet lidí zase snižoval :-D
Dostávám se k tomu zase a znova, ono jde totiž evidentně o vyhlazení bílýho Evropana a jeho náhradu. Jinak prostě nejde vysvětlit, proč chtěj v Evropě víc zdaňovat žrádlo, přičemž do Afriky ho vozí zadarmo, chtěj "řešit přelidnění" ale přitom krmí část světa, kde se nejvíc množí a lidi odtamtud vozí sem, kde je zas živíme, proč sem vozej quantum lidí, který představujou do budoucna určitě, bestiální bezpečnostní problém a zároveň dělaj všechno proto, aby evropským mamelukům naprosto spoutali ruce v oblasti obrany.
Vždyť i ten brutálně kontroverzní rozsudek italskýho nejvyššího soudu, že "to není krádež, když šlohnu jen nějaký potraviny k zahnání hladu" taky souvisí s tímhle. Copak v Itálii neměli bezdomovce už desítky let? Copak tam bezdomáči občas nečorovali už desítky let? A copak se to nedostávalo k soudům? He? Ale vylodí se jim tam pár set tisíc vojáků nový invazní vlny, nových dojičů sociálního systému a zhovínka najednou padne takovejhle rozsudek. Tady se totiž protly dva faktory. Jeden je, že těch případů čórek tam maj a budou mít, tolik, že by to absolutně neměli šanci zvládat, takže to radši legalizujou, aby nevypadali jako kreténi, který jsou na nic (ponaučení, když je něčeho opravdu hodně aparát nemá šanci to vymáhat, tak na to buď sere, nebo to radši povolí, příklady jsou i v ČR). Druhej je ten, že prostě bílej debil platící daně má povinnosti, ovšem příživník z Buga Wuga, jo, ten má práva. No a ještě jeden faktor se do toho promítá. V klasickým marxismu, i v tom neo, to funguje tak, že se likviduje potravinová soběstačnost jednotlivců, případně malý obchody, malý podniky, atd., aby bylo všechno v prackách velkejch korporátů, to se dá pak všechno snadno ovládat. Když si každej pěstuje svý žrádlo, výrazně hůř se hrozí golodomorem, než když má všechno žrádlo v rukou jeden mega kolchoz a ten ovládám já, že jo. Stejně tak v rovině států, řízenej rozklad národního hospodářství a podobně, aby všechno hospodářství přešlo pod mezinárodní kapitál, no a totéž platí u obchodů. Všechen obchod se vším v rukách velkejch řetězců. Stejnej cíl u nás sleduje agent Bureš, ten ovšem primárně z motivu, aby víc rejžoval. No a když se bude smět v obchodě čorovat, ty velký, Teska a podobně, to krátkodobě vydrží, už jen kvůli mega dobrým vztahům s pojišťovnama. Ty malý to zruinuje. A pak, až bude cíl splněn, se ten rozsudek zase změní, protože "se ukázalo, že….". Klasika.
To že EU má snahy eliminovat drobný pěstitele potravin zase skrze různou legislativní buzeraci, je taky celkem známý, o tom se tu nemusím moc rozepisovat.
A další linie je propagandistická, už nějakou dobu je pozorovatelná propaganda pro mezirasový vztahy, hodně se to točí okolo toho, že "black dick is best dick", primárně je to zaměřený na ženský.
Takže si to shrneme. Většina špiček EU jsou marxisti, komunisti, nebo maoisti, který chtěj vytvořit vlastní společnost podobnou platonský totalitě, kde bude skupina nevolených "elit" občanovi krafat úplně do všeho. Zároveň probíhaj neustále kroky k likvidaci potravinový soběstačnosti jak jednotlivců, tak i zemí (který se tomu moc nebrání). Je známo, že celá ta neomarxistická banda má výrazně lepší vztah k černouškovi z Afriky, než k moc fuj bělochovi z Evropy, kterej je zlej, xenofobní, měl kolonie, vykořisťoval svět, způsobil globální oteplování a nachcal bohyni Gaye do kafe. Víme že probíhá import velmi problematických lidí a zároveň proběhne snaha o kompletní odzbrojení Evropanů. Víme, že "se musí řešit přelidnění", ale ne tak, že by se přestala krmit Afrika a dohnala se zpátky k potravinový soběstačnosti, protože to by bylo rasistický. Snížit přelidnění se musí u bílejch, protože to je pokání za otroctví. Víme že většina snah enviromentálů (strany zelených celý Evropy) směřujou primárně ke zbrždění a likvidování průmyslu a zároveň ke snížení produkce potravin (pesticidy, hnojiva), rozsáhlejší cíl je snížení "uhlíkový stopy" a tudíž snížení "počtu lidí na před industriální úroveň" (což znamená, že se musí míň rodit, nebo víc chcípat, že jo).Opět, nemůže se to provádět v zemích třetího světa, protože to by bylo rasistický a připomínalo kolonie.
"Pachatelé dobra" z EU (a dost i z USA) si připravujou novej svět, kterej bude marxistickej ráj na zemi s "trvale udržitelným rozvojem" pro budoucí generace (mimochodem, pojem "trvale udržitelný rozvoj" zkoušeli uvést do praxe Rudý Khmerové, ty teze, který pak v Kambodži zkoušeli, se naučili na evropských univerzitách, myslím že hlavně v Paříži a ve Frankfurtu, no a hodně čerpali ze Sartera a podobných zmrdů, ano, přesně stejně jako to, co se nám teď pokouší vládnout), bez přelidnění, protože počty lidí budou sníženy na trvale udržitelnou úroveň (viz Kambodža), bez kapitalizmu, prakticky soukromýho vlastnictví (až na to jejich, samozřejmě) a beze zbraní (až na ty, který budou mít nelegálové, viz výše a na ty, který budou mít silový složky, jasně). A protože část lidí prostě k realizaci tohoto musí zmizet, je na seznamu první k likvidaci evropskej běloch. Pro evropskýho bělocha už v tomhle "brave new worldu" není místo, ten je určenej k likvidaci, částečně golodomorem (potravinová soběstačnost, pesticidy, hnojiva, enviromentalizmus….), částečně "přešukáním" od jiných ras (viz propaganda o black dicku) a částečně klasickým starým dobrým pozabíjením ve stylu Huttové/Tutsiové ve Rwandě. Ve chvíli, kdy evropským chlapům seberou střelný, kolik ze sta evropských chlapů třeba obstojí v boji na mačety, na nože, na smrt holýma rukama, proti těm bitkařům z Afriky a Arábie? Samozřejmě, oni budou mít i ty ostrý nelegálně. A budou jich mít víc, než bílý. Bílej Evropan prakticky skončil, podle mě, my jsme asi předposlední generace, nebo maximálně po nás vydrží ještě dvě (část dementů, co bude chodit do práce a platit daně na nadrasu, aby měla z čeho žít a za co chlastat, asi potřeba bude). Pojem untermensch se vrátil. Je to netrestanej, heterosexuální běloch, pracující, platící daně. Ten nemůže v novým marx multikulti světě přežít. Jen maso na jatka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dferesw dferesw | E-mail | 30. ledna 2018 v 13:21 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: http://xfun.cc/ocgn6

**** Download here: Link: http://ssh.tf/hnGWdteCU

@
@

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama