Jaký to je, být míň cennej, než jateční kráva?

16. května 2016 v 16:21 | Řezník
Jaký to je, bejt míň cennej, než jateční kráva?

Servus všem, dneska se koukneme na dánskej zákaz halal a košer porážek dobytka. V cyklokomunistickým Dánsku zakázali halal porážky, na nátlak ochránců "práv zvířat". Muslimové a židi řvali, že je to zásah do jejich náboženský svobody. Já si toho všimnul až teď, nějak to šlo celý mimo mě, prostě práva zvířat určených na jatka jsou mi víceméně šumaprdel, proto nejsem ani "vegan fighter" (jsem jen fighter) a ani nejsem člen žádný parareligiozní sekty jako "soucitně cézet", "všichni jsme 254" (nebo jak se ta smečka jmenuje) ani ničeho podobnýho.
No, ale co je na tom zajimavý a vtipný. Shodneme se asi na tomhle, že náboženství / věrouka je prostě komplexní systém, kterej se musí brát jako celek komplet. Pak to dává smysl (nebo taky ne, pokud je ta víra pitomá a v nesmysl) a hlavně, dává smysl to dodržovat. Pokud z toho někdo něco vyhází, něco do toho přidá, tak už to není ta původní víra, ale je to jakejsi paskvil, co si ten člověk sám vytvořil.
Ať to trošku zesrozumitelním, jeden ze základů židovsko křesťanský víry je Desatero. Přikázání v Desateru je deset, proto je to Desatero. Ale dost lidí si to poladí podle sebe a udělá si z toho Sedmero, nebo Quatro, nebo Uno, podle toho, kolik přikázání jim nevyhovuje. Jo, čistě technicky, to udělat můžou. Jenže pak už nemůžou říct "žiju podle Desatera", když nedodržujou všech deset, že jo. Nemůže někdo říct "Ale já žiju podle Desatera, jen teda nevěřím v Boha a pajcuju prostitutky" (tudíž už dvě přikázání nedrží). Analogicky je to s islámem a židovstvím. Nikdo nemůže říct "tak jako já jsem žid, ale žid co smí jíst vepřový". Eh? On existuje takovej žid, kterej smí baštit svini? No tak to by mě zajímalo, kde.
A jsme u snahy multikulturalistů a multireligionistů "respektovat všechny náboženství, s tím, že se jen trochu přizpůsobí- tak jako můžete přeci být křesťani, ale dělat i gay svatby, může být člověk muslim, aniž by nesměl vepře a musel se petkrát denně modlit a můžeš být žid a žít klidně v homogey svazku, vždyť to přece nevadí, ne?" Ale jasně že kurva vadí. Když zruším jeden povel, už narušuju integritu toho náboženství a tím pádem už to to původní náboženství není (teď nemluvím o tom, že někdo zhřeší a pokyn poruší, to se děje furt, ale o tom, že se cíleně nějakej vyřadí, s tím, že odteď je to jinak). To prostě nejde, to je jako "mám letadlo, tak z něj vyhodím jen jedno sklo z okýnka, furt funguje stejně jako předtím, ne?" Tudíž "tak jsou muslimové furt, jen teda nebudou žrát halal a budou žrát jakoukoliv jinou flákotu" je prostě kravina.
Ano, zákaz halal žrádla je jasnej zásah proti islámu. Takže. Najednou to jde. Z Dánska, Švédska a Norska jezdí pýči střílet za ISIL a řezat tam hlavy. Pak se vracej. Když se vrátěj, nečeká je kulka do palice, ani kriminál za příslušnost k teroristický organizaci, za zločiny proti lidskosti (či jak se jmenuje tento hoven) ani za službu v cizí armádě, nečeká je vlastně skoro nic drsnýho. Návrh těch dánských vemenoidů je, "dát jim psychologickou pomoc za státní prachy a pomoc jim se začlenit do společnosti". He chm.
Dánsko se topí v "epidemii znásilňování" skrz imigranty, z nichž většina jsou prostě musla. A taky se podle toho chovaj. Násilí tam celkem bují, to imigrantský, ono celkem bují všude, kam oni vlezou. No a před pár lety tam proběhlo pár slavnejch holomajzen ve stylu Paříž, zapálený auťáky, bitky s policajtama, veškerá tahle klasika. Nic z toho ovšem nedokázalo ty cyklokomouše z Kodaně motivovat, aby proti tomu náboženství zakročili a aby taky zařízli ten import agresorů.
Okolo musel se musí chodit po špičkách, aby se nenasrali a "neradikalizovali" se. Tím nám multikulťáci vyplachujou hlavu pořád, "když na ně budete drsný, oni se radikalizujou a budeme tu mít džihád a ISIL dostane nový kombatanty, proto jim musíme ve všem ustupovat a zakazovat to, co je sere". Co ovšem motivovalo komouše z Kodaně k tomu, že šáhli na islámský pravidla, něco jim těžce zkomplikovali a riskli si, že se "radikalizujou" (což teda udělaj, udělaj to, ať uděláš cokoliv, včetně toho, že neuděláš nic). Práva zvířat. Práva - kurva - zvířat. Masový znásilňování bílejch untermenschů není důvod to náboženství omezovat (ač to s ním úzce souvisí), kombatanti IS, co si jezdí do Sýrie zastřílet a zpátky na odpočinek a vybrat si sociální dávky, s tím se taky nic dělat nemusí. Ale pro práva zvířat klidně zakážem muslum rituály, tady si risknem, že se namíchnou a začnou dělat bordel ještě větší.
Pro určitou, v současný neokomunistický Evropě rozhodně nenulovou, část zevlenků, obsedantů a blbečků z neziskovek, má jateční dobytek evidentně větší hodnotu, než člověk (oprava, bílej člověk, jakkoliv by mnozí ti vemenoidi vyhladili půlku lidstva, aby se "bohyni Gaye" ulevilo, nikdy by nevyhlazovali černý, žlutý, nebo tak, protože to je rasistický). Současný stádium zblbnutí z blahobytu už nejde asi demonstrovat líp. Ona opravdu existuje banda lidí, která řeší, jestli má člověk "etický a morální právo odstřelit srnku" a dojdou k závěru, že nemá, zaváděj pojem "speciecism" nebo taknějak, což je analogie anglickýho "rasism" neboli rasizmus, no a znamená to něco jako "rasista přes živočišnej druh". Jinými slovy, když si připadáš jako něco víc, než prase, tak jsi "rasista" :-D
A jak víme, být rasista je špatné, áno (teda, bílej rasista, černej rasismus nevadí, protože kultura a otroci, naopak je rasista ten, kdo poukáže na případy černýho rasizmu :-D).
Chtěl bych říct, že si můžeme dělat prču z Dánů, že mají tak debilní estabilišment, kterej nadřazuje práva dobytka právům toho bílýho původního xindlu (protože kvůli bílýmu xindlu do konfliktu s islámem nepůjdou, ale kvůli dobytku jo), jenže ona je tím prohnilá celá Evropa.
Nuže, bílej podčlověče, pro velkou část "elit" a mnoho jelit jseš níž než černý, arabové, asiati, indiáni, kdokoliv, muž je mnohem níž než žena, žena je níž, než teplá žena, pracující je mnohem níž, než vyfetlo a gauner…….no ale teď nově, jseš níž, než jateční kráva :-D

Tak si zatleskej. Tohle jsi, bílej podčlověče, umožnil. Tím, že neomarxistická rakovina dokázala infikovat vzdělávací systém a z mladejch lidí vyrábět idioty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 K. K. | Web | 16. května 2016 v 16:39 | Reagovat

Ahooj, mám nový blog o Hilary Duff a rádaa bych, kdyby ses na něj mrkla a třeba se zapojila do ankety, diskuze atp. :) moc se omlouvám za reklamu, ale nějak začít musím :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama