James Bond 156 versus Ernest Bloffeld s kusovým cigárem :-)

13. května 2016 v 10:46 | Řezník
Co vykostíme dneska. Už tu víc lidí sdílelo ten případ neohroženýho zásahu městskejch polišů proti bestiální hrozbě pro bezpečnost občanů, spočívající v prodeji kusový cigarety, kdyby v tom nebyl zahrnutej kamerovej systém za mnogo mega a platy pár pendrekářů plus benzín co museli projet, bylo by to velmi vtipný (ono je to vtipný i tak, když vemu, jak rychle k tý prodejně museli naklusat aby toho Jokera s cigárem stihli vytěžit).
Jen by mě ovšem zajímala jedna věc. Proč. Ten. Chlap. Toho. Prodejce. Prásknul. To jsem jako nepochopil. Kdyby ho neprásknul, celej ten vejlet vyšel naprázdno. No a protože kolaborovat s bandou pendrekářů ve věci buzerace nějakýho chudáka za naprostou pitomost, je prostě hovadský a křivý, plus stejná banda pak může napálit flastr mě, zas za nějakou pitomost, nebo mi ochotně změří radarem rychlost, odtáhnou auto když někde blbě, ač krátce, zaparkuju a podobně. Prostě, komu se chce kooperovat s nějakou bandou obecních drábů? Vsuvka, jiná věc je spolupráce při zajištění veřejnýho pořádku, nebo bezpečí někoho, typu, jdou zasahovat, když někde někoho bijou, někdo krade, demoluje majetek a podobně. To bych se pravděpodobně i ptal, jestli nepotřebujou pomoc nějaký ksindly zpacifikovat. Ale toto? Konec vsuvky.
Nuže, jak měl a mohl dotyčný vořech s cigárem reagovat. P - Pendrekáři, M - maník.
Level "Vesnickej hulvát."
P - "Pane, to cigáro jste koupil v tom obchodě?" M - "Ne". :-D prosté a účinné, kdyby to poračovalo dál, typu P "A kde jste ho vzal"…..M "Co je vám jako kurva po tom?" :-D
Level "Komediant".
P "Kde jste vzal to cigáro?" M "Tomu nebudete věřit, co se mi stalo! Zjevil se mi Aštar Šeran a dal mi to cigáro, spolu s novým poselstvím pro lidstvo!" :-D :-D no a dál to může jít "tak mi dokažte, že se mi Aštar Šeran nezjevil" :-D
Level "Neprůstřelný". Jen zkráceně. "To cigáro jsem koupil od nějakýho pobudy na dálničním exitu 88 před 88 dny, ale vybalil jsem si ho až teď." "Jo, já si sebou beru jen jedno, abych nevyhulil celou krabičku. A balim si ho do igelitu, abych si ho nepropotil." "Včera mi tu kusovku dal chlapík se kterým jsem se bavil v hospodě, netuším, kde on jí vzal." "Našel jsem jí před hodinou na chodníku." Atd., atd., atd. Oni totiž ti očuchávači trenclí nemají ani nemůžou mít, žádnej důkaz o tom, že ten chlap už to cigáro neměl, když do toho obchodu vcházel. :-D
No a pokud někomu vyznání zakazuje lhát a kecat, jako třeba mě, jsou tu další metody. "Tu jste koupil tady?" "Jestli vás to zajímá, tak si to zjistěte/jestli si myslíte že jo, tak to dokažte/sdělte mi obvinění nebo jděte do prdele/odmítám vypovídat prostě z principu….." cokoliv podobnýho.
Žádnej zákon nenařizuje, že bych jako musel těm drábům něco vyslepičit, ať si urvou pytel a pokud si myslí, že něco bylo nějak, ať to dokážou.

Proč jim dávat ještě vydělat na šikanozní kamerový systémy, který maj přínos pro bezpečnost občana cca hofghno, ale buzerační potenciál obrovskej.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama