Krmení nefachčenků - blbost

24. května 2016 v 10:31 | Řezník
Přelidnění a krmení nefachčenků
Nuže, koukneme na "humanitární pomoc" do Afriky. Známe tlachy tlachy spousty lidí o tom, jak "tady vyrábíme žrádlo nadbytečně a v Africe mají hovno", "měli byzme to tam zadarmo vozit" a podobně.
Bohužel to chce dělat i spousta jinak chytrejch lidí, který akorát jsou buď zblblý propagandou, nebo chtěj pomáhat a nedomejšlí důsledky.
Pro začátek trošku čísel.
Z DFensu "V roce 1900 představovali Evropané 25 procent světové populace. V roce 1950 bylo Evropanů dvakrát víc než Afričanů. V roce 1996 se množství Evropanů a Afričanů na planetě vyrovnalo 50-50. Podle OSN, do roku 2100 vzroste Africká populace ze současné jedné miliardy na 4,2 miliardy. Během příštích 35 let se očekává porození 2 miliard malých afričánků…"
Tudíž. Pokud mám oblast, která se přelidňuje a oni tam mají málo žrádla, já to vyhlásím jako "humanitární krizi" a začnu tam vozit quantanamo nějaký humanitární pomoci (nedávno jsem četl o materiálu v objemu 400 mega Eur jen pro Sudán), co se stane? Budou se, samozřejmě, množit dál a bude se to tam přelidňovat ještě víc. A další rok tu budu mít další "humanitární krizi" a budu tam muset navozit další materiál a ještě víc, protože, těch lidí bude přibývat (jo, když je budu léčit na nemoci, který sami nedokážou, stavy se budou zvyšovat, nikoliv snižovat). Než časem zjistí, že by mohli jít do Evropy rovnou ke zdroji, takže se vytvoří perfektní obchod, já tam budu posílat humanitární materiál, no a za to budu dostávat nemakačenka, který budou chtít, abych se o ně staral. Výhodnej obchod. Pro ně.
To je ale jen "první stupeň" problému, to ještě spousta lidí dokáže zaregistrovat. "Druhej stupeň" je ovšem toto. Ve chvíli, kdy tam začnu cpát ten humanitární materiál (jmenovitě žrádlo) v dostatečně velkým objemu, bude to tam ruinovat místní výrobce potravin. Proč by někdo kupoval něco od někoho, když to támhle dostane grátis. Tím se bude zase snižovat potravinová samostatnost toho regionu, protože díky mojí zdravotní péči a dovážení zásob tam budou lidi přibývat, ne ubývat, ovšem výrobců matroše na místě bude ubývat (to platí teda v případě, pokud tam vozím jídlo v dost velkým objemu). Další krok je samozřejmě demotivace těch místních cokoliv dělat, když jim to může vytvořit "bílej kolonizátor". To jsou ty komický fotky potom, jak celá vesnice leží na louce a čeká, až jim z nějakých humanitárních sbírek, nebo EU dotací, přijede bagr vykrtkovat studnu, místo toho, aby si jí prostě vykopali packoručně, jak se to dělalo v Evropě tisíce let. - Bavil jsem se s ženskou, která byla v Malajsii, prej největší flákači na světě, tři procenta Číňanů, co jim tam žijou, táhne skoro celou ekonomiku, nebo tak nějak ta cifra byla, no a v nějaký vesnici měli všichni děravý střechy a čekali, až jim zaplaceno od Evropy skrz nějaký humanitárgranty dovezou listí a nějaký seno na ty opravy. Ona kouká okolo na tu džungli, kde toho listí a všeho rostou megatuny a prej "A proč si to nenasekáte tady" odpověď "Ále, kdo by se s tím dřel". No, takže asi tak.
Samozřejmě je tu pak problém "třetího stupně" a to je to, že si většinu tý humanitární pomoci pravděpodobně rozkradou místní bossové, místní ozbrojený bandy, nebo zkorumpovaný úřady, který to pak těm lidem přeprodávaj a financujou z toho svoje vlastní švindlaktivity, kupujou zbraně, takže se zase z evropských peněz financuje kdoví jaká sebranka. Trošku faktů, do Palestiny se už narvalo těch prachů z Evropy ukrutný quantum, psali v Reflexu a to mě pobavilo, že za ty prachy by se dalo předělat celý pásmo Gazy na krytej akvapark, samozřejmě, palestinská samospráva ty prachy částečně rozkradla a částečně za to nakoupila zbraně proti Izraeli. Paráda tohle financovat. Hlavně pošlete DMS na číslo….ach jo.
Ohledně Afriky, za ten golodomor v Somálsku a podobně, v devadesátých letech, rovněž může tenhle evropskej přístup. Ono totiž v druhý polovině dvacátýho století se rozjel v Evropě program, kterej měl zajistit naprostou evropskou potravinovou samostatnost (mluvím o západní Evropě) a ten se parádně povedl. Povedl se tak dobře, že se vyrábělo (a vyrábí) výrazně nadbytek. No a tehdy někoho napadlo, proč to nevozit zadarmo, v rámci pomoci a štědrosti, do Afriky, kupříkladu Somálska a podobně. Tak to tam začali zdarma lifrovat, jenže, to samozřejmě, naprosto zlikvidovalo jejich vlastní výrobce potravin, že jo. Logicky, což nějakej dobroser asi nedomyslel. No a po pádu východního bloku, když byl nějakou dobu Západ, no a vlastně celej svět, ve stresu a zmatenej, co teda vlastně teď bude, se ten evropskej dovoz zdarma zastavil, ty dotace do Afriky byly zrušený, jenže místní somálský a podobný vidláci neměli v tu chvíli vůbec nic.
Stejná situace byla v oblastech, který dotoval Sovětskej Svaz v rámci celosvětovýho budování komunizmu atd. Sovětskej Svaz kleknul a přísun materiálu a všeho se zastavil.
A tohle pokračuje, zatímco my tam vozíme materiál a "odebíráme" od nich "uprchlíky", oni se tam vesele množej. Viz ty čísla nahoře. A kombinací tohoto jejich potravinová soběstačnost dále klesá.
Opět citace
"Slyšel jsem, ověřené to nemám, že v roce 1970 byla Afrika potravinově soběstačná na 200%. Dnes je Afrika potravinově soběstačná na 70%, a někteří konspirační teoretici tvrdí, že skutečné číslo je spíš někde kolem 50%. Jisté však je, že Africká populace extrémně roste, a proto bude potravinová soběstačnost Afriky i nadále klesat!"
No a to následně vede k tomuto:
"Evropská porodnost klesla z 2,67 dětí na ženu v roce 1960, na 1,56 dětí na ženu v roce 2012. Průměrná porodnost v Africe je dnes něco přes 4 děti na ženu, přičemž držitelem momentálního světového rekordu v porodnosti je Niger - 7,6 dětí na ženu."
No a do toho Bill Gej, pardon, Bill Gejts, kterej chce svoje děngy vrazit do potravinový a medicínský pomoci Africe (jo, ten samej Gejts, kterej tvrdí, že lidstvu by se měli snížit stavy, protože "planeta nás všechny dlouho neuživí" - marxistickej kokot buď trpí doublethinkem, nebo spíš, chce snižovat stavy jen někomu, hádejte komu to asi bude….).
Nuže, je jasný, že tahle smyčka má kladnou zpětnou vazbu. Víc humanitární pomoci-víc malých negříků-víc uprchlíků/nižší potravinová soběstačnost-větší nároky na humanitární pomoc-víc malých negříků-nožší soběstačnost…… Může to fungovat dlouhodobě? Ještě v kombinaci s tím, že ti nefančenkové plavoucí do Evropy ještě víc zatěžujou evropský hospodářství, který se stává zase míň efektivní? Těm flákačům v Africe teď (mnohým) drží smrt od těla na délku ruky jen evropská a americká pomoc, co se stane, až přijde nějaká větší krize nebo větší kiks, v Evropě? Na čemž se mimochodem, importem těch nefahčenků usilovně pracuje? Pochcípaj tam jako mouchy.

No a teď ty ideologický nesmysly typu "my vyrábíme nadbytek a tady si žerem, místo abyzme jim to tam vozili", "celý svět by nakrmila jen potravinová produkce Kanady, kdyby se lidi naučili šetřit" a podobně. No. Takže. Dejme tomu, že byzme teda nevyhazovali a nežrali moc a všechno to tam vozili. Budou tam oni ještě něco vyrábět? Ne. Jejich případná soběstačnost tudíž klesne ještě víc, jak jsem již popisoval. Budou se samozřejmě množit ještě víc, protože zatímco bílý tukan bude chodit na osm až dvanáct hodin do práce, aby vyráběl a děti bouchne tak dvě, tihle flákači si budou vesele souložit během čekání na loď se zásobama, co jim tam všechno doveze. Tudíž jich bude zase ještě víc a budou toho chtít zase ještě víc a ještě víc jich sem poleze. A kdo to bude platit? Nejen ty potraviny, ale dopravu, balení aby to nepodlehlo zkáze, případně ostrahu, aby se z toho nekradlo nebo aspoň ne nějak brutálně a aby to hned v přístavech nezrekvíroval nějakej gang překupníků? (Takhle to zrekvíruje jen prohnilá státní správa, jejich). No? To by všechno platil Západ. Jak by Západ dopadl? Stejně jako Sovětskej Svaz se svým vývozem zbraní a všeho v rámci "internacionální pomoci" zadarmo. Krachnul by a položil by se. A ve chvíli, kdy by se to stalo, by šla celá ta pomoc do hoven a oni by tam pochcípali hlady teda fakt totálně.
Prostě, afričtí chlapci a dívky budou muset začít dělat to, co Evropani dělali roky, prostě začít makat a budovat si svůj region sami na sebe a pro sebe, zdroje tam maj (pokud dokáže tolik vyrábět Evropa, co dokáže Afrika, kde je quantum ještě nevycucaný zemědělský půdy), maj tam i diamanty, maj tam ropu, všechen tenhle shit, akorát se teda musí přestat mezi sebou neustále rvát, přestat se flákat a začít něco dělat. Země, kde to vedl běloch, prosperovaly, kupříkladu Rhodesie, teď je z toho Zimbabwe, pěkná díra a slovy jednoho místního "bílý jsme vyhnali, není práce" :-D
Když to tam mohlo prosperovat jako Rhodésie, může to udělat to samý, jako Zimbabwe, jen se prostě musí začít snažit.
No a konečně, kde je mizérie a je to krutý, lidi ubývají, nepřibývají. Pokud je africkej průměr čtyři děti na ženu, populace se výrazně zvyšuje a vypadá to, že se v krátký době zdvojnásobí, nic moc strádání tam není a rozhodně není vůbec, ale vůbec žádnej důvod, aby my jsme museli tuhle jejich populační explozi živit a sponzorovat, na naše náklady, na náš úkor a s tím, že důsledky toho nám pak, v podobě migrace a toho, že jejich požadavky porostou, zatímco ochota něco dělat bude klesat, napadá na hlavu. Pak to bude jako různý menšiny po Evropě, "nemáme se tak dobře, jak byzme chtěli a to je proto, že nám toho dáváte málo, přidejte nebo se začnem rvát."
Heh. Stojí o tohle někdo?
Závěr, teď je živíme, když je jich X a jsou s tím problémy, třeba to, že lezou sem. Zlepší se to, až se jejich počet ponásobí dvěma?
Jo, vím že celej ten článek vyznívá děsivě cynicky, ale psal jsem ho jako protiváhu těch ieokeců "jsme špatní, protože máme žrádlo" a "musíme pomáhat Afričanům, protože se mají hůř, než my a je to naše odpovědnost" a podobně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Scottjen Scottjen | E-mail | 5. května 2018 v 16:01 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*--

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama