Zevlové a paraziti maj lidský práva, občanskej xindl jen povinnosti

30. května 2016 v 15:32 | Řezník
Zevlové a paraziti maj lidský práva, občanskej xindl jen povinnosti

Nuže, co tu máme. Na fb posledních pár dní frčí odkaz na nějakýho přisírku ze Sýrie, kterej se nakýbloval do Dánska, s tím, že je příliš nemocný, aby mohl pracovat, chce si tam natahat svoje tři ženský a asi dvacet malých dojičů sociálního systému a prohlašuje, že když ho od těch sociálních dávek odříznou, poruší jeho lidský práva. Jasně, on samozřejmě může kecat co chce, může se najít magor, kterej prohlásí, že když mu OSN nezprostředkuje romantickou večeři s Aštarem Šeranem, poruší jeho lidský práva, protože setkat se s Aštarem je základní lidský právo všech bytostí.
Nojo, jenže za to ho spíš zavřou do pakárny. Tady u toho syrskýho příživníka je vtipný, že ono se o tom jako mluví a diskutuje a najde se nemálo bezmozků, který budou tvrdit, že mu přece "musíme pomoc", jak by k tomu přišel, nasouložit si dvacet děcek s třema ženskýma a živit je jako ze svýho, jak by k tomu přišel, kdyby musel dělat a jak by k tomu přišel, že by se měl učit jazyk a dokonce žít v kultuře, se kterou nesouhlasí, vždyť on přece riskoval nějakou cestu, aby nás obohatil, aby se přisral do země, pro kterou nikdy nic neudělal, neudělá a ani ta jeho famílie pro ni nikdy nebude nijak prospěšná ničím, tak jakbyzme se proti němu mohli jako Evropani tak prohřešit a ty prachy mu nedat.
Demence některých je opravdu neskutečná.
V nádherným kontrastu to vynikne ovšem když si člověk vedle tohohle položí článek o českým důchodci, kterej žije z 9000 měsíčně, 8000 mu užere nájem, na zbytek výdajů má litr, ergo žere suchý rohlíky a chlemtá vodu, občas prej sežere za den jeden párek (btw, "chleba a voda", nepoužívá se to jako ilustrace drsný stravy v drsným lapáku?) a když to s ním seklo, prej nedostal nažrat ani ve špitále, neboť neměl kilo denně, aby platil. Ačkoliv ten případ může být přibarvenej (asi bude), celkem dobře to ilustruje situaci.
Tenhle stařec, kterej pravděpodobně aspoň část života pracoval, žije z podlahy do huby a nemá nic. Náklady na jednoho ilegálního parazita, kterej se nám sem přesere přes hranice, je asi 60 000 měsíčně (do toho se počítá žrádlo, ubytování / zadržovací tábor, náklady na provoz, ostraha a mzdy těch, co je musí hlídat, lékařský prohlídky, kvůli kdovíjakým exotickým chorobám, co nám sem dotáhnou…..) samozřejmě je to průměr, někdo to taky pěkně zvyšuje tím, že sem přijede už nakaženej nějakým svinstvem dovezeným z Afriky a my ho tu musíme na státní náklady léčit, protože ho přece nenecháme umřít….Atd.
Pak tu máme spoustu nefachčenků, kteří za celej život vyprodukujou hodnoty blízký nule, ale někdo je tu musí živit, přece je nenecháme umřít. Jo, pro pitomý idealisty, co si myslí, že nefachčenko, co celej život nic nedělá, pak nedostane důchod vypočtenej z nějakýho republikovýho průměru, trochu vám rozkopu hračky. Jako že by mohla nastat situace, kdy někoho celej život budem krmit ze státních prachů, protože přece nemůže nedostat, protože by jako chcíp no a dosažením určitýho věku se to změní a najednou nedostane nic? Najednou se o něj starat nemusíme? Proberte se kurva, jasně že dostane.
Criminales, co sedí v lochu za kdovíjaký těžký zločiny, maj žrádlo zajištěný, lékařskou péči taky, všechno, protože "mají lidský práva, kdyby tam chcípli, bylo by to porušení jejich lidských práv". Na jednu stranu mě tohle celkem vždycky pobaví, ta dojemná starost estabilišmentu o kriminálníky v kontrastu s očividným sraním na ten xindl, co se snaží žít slušně, ale neměl bych proti tomu moc řvát, protože vzhledem k tomu, jak se rozšiřuje množství důvodů, za který se může člověk do lochu podívat, není úplně nereálný, že se tam mrkne prakticky kdokoliv. No, neboť. Přibývá čím dál víc skutkových podstat trestných činů, většinou teda s nízkou trestní sazbou, případně s likvidační pokutou. Když člověk dostane pokutu půl mega, který jasně nemá, co se pak stane. Alternativa a) nezaplatí, zavřou ho za maření výkonu úředního rozhodnutí . Alternativa b) exekutor mu vybere všechno co má a chudák může skončit taky jako bezdomovec. No a odrážet se od toho dna a neskončit v lochu je pak výrazně těžší, že jo.
Pokud někdo dostane dva roky v lochu za kecy o islámu na internetu, má to efekty podobný, vykopnou ho z práce, výdaje mu neklesnou, je riziko, že skončí jako vagus? Jo, celkem nemalý. Atd. atd. V současný době je šance, že se kdokoliv z nás podívá do báně, asi po 50% vyšší, než byla v devadesátých letech, za předpokladu že se člověk chová furt stejně. Takový to klišé, že "stačí dodržovat zákony a člověk se nemá čeho bát" dávno neplatí, protože ty zákony se pořád mění, pořád zpřísňujou, co bylo včera legální, je dneska trestný, nijak se to pořádně mezi lidi ani nesděluje, aby člověk neustále pročítal sbírku zákonů a nově i Eur Lex, co tam ty vemena zase zplodily, no a pak se mu může stát, že omylem vjede s náklaďákem na dálnici bez platnýho glejtu o zapleceným výpalným (což se může stát snadno, blbě zahne, navigace ho navede blbě a podobně) a hrozí mu pokuta půl míče. Půl míče za věc, kterou ani nikoho neohrozil a defacto nic neprovedl. Kde jsou jeho lidský práva?
Je to totiž takhle. Jakkoliv mají všemožný lidskoprávníci hubu plnou ohledů, druhých až ntých šancí a podobně, to platí jen pro někoho. Pro člověka, co se snaží žít spořádaně, žádný ohledy ani druhý šance nejsou. Na ty musí být přísnost. Šláp si vedle, tak trp. Ve chvíli, kdy se podaří ho zlomit a on přestoupí do kategorie "vagus/vyfetlo/kriminálník", v tu chvíli se mobilizuje asi žbumbiliarda lidskoprávních organizací, aby ho z toho tahala. Když se podíváte na novej návrh vylepšení bodovýho systému, o kolik se tam zvedaj zase pokuty no a zkonfrontujete to s tím, že snad milion Čechů nemá žádný úspory a držej to od vejplaty k vejplatě, je to hezky vidět, jak moc to s těma "právama" estabilišment myslí.
Jinak. Právo na nedotknutelnost obydlí (bez soudního příkazu)? Nasrat, bude tam smět ouřada z radnice čučet, čím topíš, pak tam budou smět poliši se ti hrabat v legálních zbraních, pokud budou mít "podezření" na zneužití. Právo nevypovídat proti sobě bo osobám blízkým? S tím jdi do vole prdele, to tady máme za prachy (objektivní odpovědnost provozovatele vozidla). Právo na svobodu slova? Zdechni, ksindle, právo máš jen adorovat islám, kritizovat Zemana a žvanit o Tibetu, zkus zkritizovat nedotknutelný etnický menšiny, sexuální menšiny, propagaci LGBTIWHATEVER aktivistů a podobně a uvidíš, co s tebou uděláme. Chraň tě Bůh někde něco kydat nebo si založit nějakou organizaci, to tě buď zkusíme vyhodit z práce (Samková), nebo zkoušet nejdřív vyhodit z práce a pak trestně stíhat (Konvička).
Jak jsem zmínil, nejdřív se vynaloží extrémní prostředky na to, aby se třeba člověk, kterej podniká, přinutil ten podnik zavřít. To máme, když pomineme klasickou daňovou zátěž, asi žbumbiliardu různých byrokratických úkonů, který prostě musí provádět, pod hrozbou likvidačníma pokutama. Pak nově EET, další parádní věc (protlačeno vexlákem, kterej šmelí s dotacema, někdo mu sežral papíry od Pandího hnízda, ergo, vzor poctivosti), běžnej občan, kterej pracuje, musí platit tak 50% toho co vydělá, daně, reálně, když se sečtou všechny i nepřímý daně a daňová zátěž všeho, co kupuje (kupříkladu, koupím si kudlu. Cena je něco, plus Dph. V tý ceně je zahrnutej zisk výrobce - ze kterýho jdou zase daně a materiál, ze kterýho se zase odvádí dph. A ten materiál se sám nikde nezhmotnil, to musel někdo připravit, ergo cena materiálu zase zahrnuje platy dělňasů, ze kterých jsou půlka daně…..) takže ve finále a reálně platíš daně z daní, daně z DPH, DPH z daní, atd., ergo reálná skutečná daňová zátěž je tak cca 80% toho co člověk vydělá. Musí platit za všechno, vodu, energie, byt, odpady, dálniční známky, poplatky u felčara, z toho všeho jdou daně a DPH, nově se zvýšil nějakej "rekreační poplatek" (co to do pýče vůbec je, proč mám platit nějaký výpalný za to, že jsem někam přijel?) poplatek za psa, prostě ten debil, co se snaží nějak vydělávat, furt jen a pouze, solí.
No a pak přijdou ministři s návrhem, aby ti, co nedělají nic a berou dávky, měli nějaký děngy jako kapesný. Heh. Kde mám já zdarma nějaký kapesný? Ale budiž, v takový situaci může bejt každej z nás (viz výš). No a pak přitáhne přes hranice nějakej zevl, kterýho tu nikdo nechce. Platí něco? Ne, neplatí nic, dostává žrádlo na náklady státu, ubytování na náklady státu, kapesný taky, sport v těch areálech kde jsou, na náklady státu, za žádný odpady neplatí, ačkoliv sere stejně jako domorodec, za vodu neplatí, za energie neplatí, za nic neplatí, za doktora neplatí, zdravotní neodvádí a když tu vydrží otravovat dost dlouho, dostane nakonec určitě i důchod, protože ho přece nemůžeme nechat hlady. Samozřejmě nemusí nosit tisíc milionů dokumentů ke všemu možnýmu, doklady zahodil, žádný prostě nemá, no a není možný ho vykopnout ani ho tu nutit pracovat, protože má "lidský práva".
Pak lidskoprávní organizace řvou, že ty parazity poliši prohledávaj (zkus být podezřelej, prohledaj tě taky a stěžuj si na lampárně) a nebo že jim seberou nějaký prachy aspoň na částečný pokrytí výdajů (mě seberou prachy každej měsíc a pak mi je berou průběžně celej měsíc).
A v Evropě to dotáhli k úplný dokonalosti. Nejlíp v severských státech. V Dánsku se holka brání proti znásilnění pepřovým sprejem a má problémy, že použila pepřák, protože tím se dá ublížit. Vedle v Norsku Breivik opískuje 77 lidí, dostane 22 let krimu, kde má na náklady státu i bednu, playstation, tělocvičnu, tyhle všechny věci a on se pak soudí, že tam "pošlapávaj jeho práva" a částečně vyhraje.
Je to opravdu velice vtipný, když si člověk ještě domyslí to, že ti dudkové, který zastřelil, museli mít určitě i funus placenej od rodiny. :-D
legislativní kroky proti mafii, pedofilům, vrahům, násilníkům, lupičům a podobně, se nijak nezpřísňujou už od 90. let. Oproti tomu kroky proti držitelům legálních zbraní, řidičům, živnostníkům, prostě širokým masám, se zpřísňujou co půl roku.
Atd., atd., atd., o těhle tématech by se dalo mluvit půl roku, tak si to shrneme. Jako zákona dbalej, daně platící, neparazitující, ksindl, máš akorát povinnosti. A právo platit daně, držet hubu, nosit psí známky a mít v pořádku všechny papíry plus zaplacený všechno byrokratický výpalný.
Jako parazit a vyžírka máš právo na důstojnej život (termínus technikus snad z Finska, kde hodlaj zavést plošnej příjem pro všechny, jen tak, za nic, z čeho to chtěj brát? Asi to vytlučou z těch pitomečků, co to ještě nevzdali), máš lidský práva, na který se ti nesmí šáhnout a máš na svojí straně asi trilion neziskovek a humanitárních organizací.
Totéž, když jsi kriminálník.
Takže rada pro všechny důchodce a invalidy a spol, co nevychází s prachama. Nechte se zavřít do báně. Tam se o vás postaraj. A stejně tam skončíme asi všichni, po ještě pár dalších legislativních novelách a utažení šroubů.
Jak to říkal Regan. "Přístup vlády k ekonomice se dá shrnout - když se to hýbe, zdaňme to, když se to ještě hýbe, regulujme to, když se to hýbat přestane, dotujme to."
No a přístup evropskýho estabilišmentu k občanovi se dá shrnout do dvou vět. 1. "Každej si zaslouží ohledy a dobrý zacházení. Až na tebe, ty dostaneš provaz." 2. "Vynaložíme extrémní úsilí dostat tě do chudobince. A až tam budeš, vynaložíme extrémní úsilí dostat tě ven."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kurtisval Kurtisval | E-mail | Web | 5. února 2017 v 17:00 | Reagovat

CFFHOOK лучший чит для варфейс.
<b><u>cheats for warface</u></b> : <a href=https://www.youtube.com/watch?v=G5n66iMS9ak>скачать читы на warface</a>
Наш сайт: <a href=http://cheater24.ru>Читы варфейс</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama