Červen 2016

Mlčet a bejt většina. Jo a stejně s tebou vykejvou.

29. června 2016 v 16:23 | Řezník
Po Brexitu byla hezky vidět jedna věc. Okamžitě se sbíraly podpisy na petici za to, že to referendum neplatí a chceme nový, že chceme zůstat v EUCCCP a Londýn že se chce urvat, Skotlend se chce osamostatnit a bláblábléblébloblo.
Kdyby to dopadlo opačně, odpůrci EUCCCP by to asi nějak sežvejkli a nechali to bejt. To je bohužel problém tý části lidí, který chtěj jen tak jako žít po svým, aby se do nich nikdo nesral, nikdo je nebuzeroval a oni si prostě mohli hledět svýho, chodit do arbajtu, vychovávat děcka, chlemtat kafe bo já nevim co. A těch je většina. Jenže ta většina tudíž taky většinu času mlčí. A oni nechápou, že to, co probíhá, je prostě válka, válka s těma, který chtěj člověku ty jeho základní svobody sebrat, válka s těma, který mu chtěj sebrat prachy, nebo kejhák (tzn kriminálníci) a válka s těma, který mu chtěj vnutit nějaký svoje teze a světový pořádky (tudíž třeba neomarxisti). Prostě, je to válka a ta válka běží, je to nekonečná válka, nikdy neskončí (než se vrátí Ježíš) protože se nikdy nepodaří vymlátit všechny zločince, vyhladit neomarxisty už vůbec ne a ani vykopat od moci ty, který chtěj z člověka udělat jen nesvéprávnýho poskoka aparátu.
No a ve válce musíš neustále vylepšovat svojí pozici, přebírat iniciativu, drtit nepřítele, hledat jeho slabý místa a neustále mu to dávat vyžrat, nekončí to jednou bitvou, jedna bitva znamená dobrej odrazovej můstek, ale jak se po ní zachrápe, nepřítel to zkusí jinde a jinak a tentokrát vyhraje. Tenhle scénář běží furt dokola. Hovadsoni totalitní zkusí procpat nějakou šílenou buzeraci, přes odpor se jim to nepovede, ale oni se nevzdaj, promyslej jinej postup, zkusej to jinudy, použijou salámovou metodu, nebo nějakou emotivní argumentaci, nebo počkaj na příhodnej moment a nakonec si to stejně procpou. To omezování zbraní v Evropě, to je furt dokola, jak u debilů, vždycky s tím někdo přijde, třeba to neprojde, ale oni si počkaj a za chvíli to zkusí znova, stejně Amerika. Pořád se tam smí prodávat AR 15, ale ty buzny to furt budou zkoušet a nakonec se jim to podaří.
Aktivista je od slova aktivní. Tihle aktivisti jsou aktivní. Vymejšlej si ty svoje lži, šířej ty svoje lži, vylepšujou ty svoje lži a vnucujou lidem ty svoje lži, když to nejde z leva, zkusí to z prava, protože prostě maj cíl a jsou aktivní. Lidi, kteří chtěj jen, aby je tihle dementi nechali na pokoji, jsou skrzevá to pasivní a jen (a to ještě občas) reagujou na nějaký moc velký šlápnutí na kuří voko. Protože jim nedochází, že nestačí nějak odrazit jeden útok, že tím to není hotový, že je potřeba zrušit a zlikvidovat zdroj těch útoků a tím je ten nepřítel. Jako když bitkařim, nestačí odrážet ruce, musím útočníkovi buď ty pracky zlámat, nebo mu urazit palici, jinak mě bude furt mlátit a nakonec se mu to podaří, pokud se budu bránit pasivně, jen odrážením jeho útoků, je moje porážka nevyhnutelná. Nakonec mi tam nějakej dobrej úder stejně procpe. Pokud ovšem vyrazim do protiútoku a rozbiju mu čuňu, on toho nechá. A možná už nezkusí nic nikdy.
Pitomá vyteplená neziskovka Small Arms Survey obsírá legální držítele zbraní v Evropě už léta, protože si prostě vytyčila cíl, zákaz zbraní mezi civilama v Evropě. Furt se to snaží nacpat Komisi, ta se to pak snaží procpat přes Europarlament, atd., nepodaří se to jednou, zkoušej to znova a jinak. Pořád, dokolečka. A budou to zkoušet furt, dokud v Evropě ještě nějaká zbraň v legálním civilním držení bude.
Homolobby. Furt se snaží protlačit nějaký ty svoje teze. Když se jim jednou nepodaří, přejdou na salámovou metodu a zkusej to za rok. Nejdřív si vylobovali registrovaný partnerství, teď si procpou adopce dětí.
Muslimové. Jednou jim zakaž mešitu někde, oni to budou pořád zkoušet. A za pár let tam stejně bude. Voda vymele kámen a vytrvalost útočníka rozbije nakonec i tu nejdokonalejší pasivní obranu (a pasivní obrana většiny má teda do dokonalosti fest daleko).
Politici co "vařej žáby" a berou svobodu. Jednou jim to nevyjde, tak zkusí něco jinýho, okliku, nějakou jinou ojebávku, časem se jim to stejně podaří. Protože jsou aktivní a jdou si za svým cílem. A ten cíl je, "udělat, prosadit".
Většina má cíl "nepřijít o", takže pokud nezří akutní ohrožení, nic nepodniká. Kdyby přesměrovala svoje priority z "nepřijít o" na "zajistit, že o to nepřijdu, tím, že zničím ty, kdo mi to sebrat chtějí", situace by se v mnohým změnila. Útočit na nepřítele je nutnost.
Hezkej příklad, máme sídliště, operuje tam gang nějakých omrděnků, co tam chlastaj, mlátěj lidi, dělaj bordel, ničej majetek no a klasicky poliši proti nim moc nezasahujou, neboť maj prostě moc práce a činností jinde a stejně je u ničeho nechytnou. Těch lidí na tom sídlišti je možná stokrát víc než těch debilů. Ale nepůjdou na ně, protože maj stanovenej cíl "nedostat přes držku" no a toho se dá dosáhnout tak, že se těm debilum budu vyhejbat. Když tam zdužej někoho jinýho, můžu si říct "dobře že to nebyla moje stará", atd. Jo, on člověk má prostě z přirozenost tendenci se vyhejbat bolesti a nepohodlí no a konflikt prostě je zdroj bolesti a svinskýho nepohodlí (i když žádnou nechytnu), no a dlouhý roky školskýho vychovávání k pacifizmu, nebojovnosti, předposranosti, adorování autorit a krmení kravinama typu "násilí nic neřeší", "moudřejší ustoupí" a podobně, vedou k tomu, že si člověk tu svoji pasivitu snadno obhájí, ale to nevede k vítězství ani k vyčištění prostoru a jen to prohlubuje ztráty na vlastní straně. Kdyby se ti lidi prostě zvedli, sebrali klacky, tyče, obušky, boxerý a tonfý a kladívka a podobně a v převaze sto na jednoho těm místním gauneros dali okoštovat, zač je v Pardubicích perník, ti už by se tam neobjevili. Problém s autoritou by se snadno spláchnul že by si lidi navzájem potvrdili alibi a nazdar, jednoduchý jako žebřík. Ale bohužel bojový nastavení většiny není "vyhrát válku", ale "uhájit pozici". A víme, že to znevýhodňuje.
Podobně se tisíce a tisíce řidičů ve městech nechají buzerovat a perzekuovat naprosto minimální skupinkou cykloaktivistů, který neustále obsíraj s tím, jak chtěj prosadit městskou cyklistiku a cyklostezky a tohle uzavřít pro auta a támhleto taky, stejně jako pár aktivistických blbečků si vyřve, že chtějí uzavřít tuhle silnici a támhle tu oblast, protože tam byl spatřenej jeden čolek. Úplně stejně, jako pár multikulturních blbečků z nějaký obskurní neziskovky zakládaj na kurvení života půlce národa, když prosazujou nějaký dvojpráví a "nediskriminaci" skrz naprostou diskriminaci, atd. Oni totiž řvou a ta blbá většina mlčí.
A některý to ještě pokládaj za ctnost, že jsou "členové mlčící většiny". Hmmm, hezký, tak si to mlčení užij, protože když se o svoje práva nerveš, někdo ti je prostě sebere. To heslo "práva se nerozdávají, ale berou" je über výstižný a přesný. Kdo si svoje práva neuhájí, ten je mít nebude, protože ten aktivní, co má cíl "sebrat mu ty práva" mu je nakonec vytrvalou snahou sebere.
Hezky to bylo vidět ve filmu "Enderova hra", kde jednoho šotouše na škole šikanoval takovej přerostlej mastodont, no a došlo k souboji, on mu tíhnul po držce nějakým předmětem, mastodont šel k zemi a Ender nastoupil a nasázel mu do břicha takových pár penalt, že by v Realu Madrid vejrali. No a pak se o týčr ptal, proč ho tak zbil. No a on řekl "Tu první ránu jsem dal proto, abych vyhrál tenhle boj. Ty další proto, abych vyhrál i ty další, protože když jsem mu teď takhle fest naložil, k dalšímu boji už nedojde." Já říkal "Správně! Konečně filmovej hrdina, co přemejšlí jako já." :-D
(Než teda z něj udělali vojevůdce, on vyhrál válku proti emzákům a byl v depresi, já říkám, pochopitelný, je v depresi protože obětoval spoustu mužů aby těm emzákům mohl zničit tu hlavní planetu, serou ho ztráty jeho vojáků a to bych měl depresi taky. A on se tam rozbulel, že ty emzáky vyhladil, že jim zničil planetu a zničil celou jejich - zlou a agresivní - rasu. Ty svoje muže vůbec neřešil. Říkám "debil, teď jsi mě zklamal hochu") Ale ten film doporučuju a na tom začátku měl pravdu.
Je jedno, jestli je protivník spolek aktivistů, jestli je protivník legislativa, která je špatná, jestli je protivník ometák s nožem nebo jestli je protivník hovaděnko, kterej veřejně deklaruje, že mě zabije.
Vždycky musím vyhodnotit, jaká je šance, že se ten "boj" bude opakovat (u ometáka s nožem, kterýho už asi v životě neuvidím, pravděpodobně nula, u toho, kterej deklaruje, že mě zabije, to nula nebude) a pokud vím, že je šance, že se opakovat bude, musím "nepříteli" zničit jeho bojovou sílu, nebo mu jí minimálně poškodit, co nejvíc dokážu, abych byl zvýhodněn v opakovacích bojích. Pokud utrpí takový ztráty, že už opakovací boj nebude, jedině dobře, ale počítat s tím nemůžu.

Tyto teze rozvedu zítra.

Všichni chtěj nějaký řešení. Nojo, ale ze statusu quo nám jdou děngy

28. června 2016 v 15:57 | Řezník
Servus všichni, koukneme se na jednu zajímavou situaci a to tu, že lidi, co by měli nějaký problémy řešit, je spíš komplikujou a zdánlivě je vyrábí. No, ne zdánlivě, oni je opravdu vyrábí, protože z nich maj obživu. Základní fakt je tenhle. Čelavěk se musí nějak živit, v kapitalizmo to znamená, vydělat prachy. Prachy jsou za něco, no a na to jejich něco musí být odbyt. To je naprosto funkční v 90% lidských činností, protože tam se jde dopředu a navazuje se na předchozí výsledek (vykopal jsem základy, tak na ně stavím zeď, pak přijde střecha…..). Jenže, v některých oblastech akutně hrozí, že výsledek už bude konečný a pak už nebude proč na něj navazovat. No a dotyčnýmu člověku, kterej se v tom oboru živí (a už je v něm zavedenej) hrozí, že si musel najít jinou činnost. Což ovšem znamená, že musí najít nějakou "chybu" v předchozím výsledku, aby jí mohl opravovat, hotfixovat a řešit a mohl vykazovat činnost a dostávat za ní děngy.
Z celkem neškodných z tohohle okruhu jsou různý pseudohistorikové, kteří vymýšlí nějaký fantasmagorie o tom, jak všechno bylo, je a bude jinak (Cesar nikdy na Galii neútočil, jeho Zápisky o galské válce sepsala vlastně Kleopatra, když vymejšleli děcku pohádky na dobrou noc, Britové vlastně nebombardovali Drážďany, to byli Japonci, blábláblá, víme asi všichni, o čem mluvím).
Tihle aspoň moc neškodí, jsou tu horší. Třeba takový sexuologové a sociologové. Sexuolog musí vymýšlet, musí publikovat, musí vykazovat činnost, mít nějaký výsledky, ideálně prostě aby mu vycházely nějaký texty v časopisech a podobně. Jenže co furt vymýšlet na oboru, kterej prostě funguje tisíciletí i bez asistence nějakejch chytráků, souložit umí každej dement (a podle toho to mnohde vypadá), tak je potřeba, buď, najít nějakej naprosto marginální problém, kterej je aktuální asi u pěti procent čtyřprocentní skupiny a nafouknout to, udělat z toho obrovský haló a pak to následně řešit, no a nebo, prohlásit, že se to všechno celou dobu dělalo blbě, komplet všechno rozesrat, no a pak vymejšlet a plodit nějaký hotfixy, aby drželo pohromadě aspoň něco a aspoň nějak. V tomhle jsou špičkový esa různý psychologové ohledně výchovy dětí. Lidi vychovávali děti staletí, tisíciletí, všude možně, kdekoliv, i v dobách, kdy se první psycholog ještě pohyboval pomocí bičíku, no a fungovalo to, vždycky nějak. Co se tady dá nějak akutně zlepšovat. Nic moc. Ale začít to celý překopávat, rozvorávat a nahrazovat klasickej zdravej rozum a tisíciletíma vyzkoušený věci nějakýma nápadama chrstnutýma na papír od stolu, to jde. A tak kupříkladu zakážeme šotouše fyzicky trestat, abyzme následně zjistili, že šotouši maj rodiče často úplně v paži, neposlouchají atd., tak budeme řešit co s tím, vymyslíme, že klasická rodina je konstrukt a že dítě nepotřebuje mužskej a ženskej vzor, no a pak můžeme návazně celou tu situaci servisovat, protože musíme řešit, že z dětí rostou deformanti a teď co a jak s nima :-D Případně vymyslíme, že dítě je rovnoprávnej člen famílie, takže by se nemělo trestat vůbec a nemělo by se mu nařizovat, ani ho strašit a pak můžeme následně řešit fenomén patnáctiletých nezvladatelných tyranů, co si neporadí s tím, že najednou nemůžou všechno, pokračovat by se dalo do nekonečna.
A samozřejmě tihle cvokaři nechtěj, aby se situace ustálila a ty problémy se vyřešily, protože pak by už pro ty jejich výmysle nebylo místo, proto musí buď a) vytvářet a hledat nový problémy a hledat novýho nepřítele b) udržovat (diletantskýma řešeníma) ve stavu ten původní problém.

Podobně je to i jinde. 25 let tu probíhá prej jakási "integrace" Romů mezi bílou většinu a není vidět, že by se něco nějak někde zaintegrovalo. Přiživuje se na tom spousta parazitů z obou stran, ať už nějaký "neziskovky", mediální kecálisti a další paraziti, typu "Romea" and shit, nebo z druhý strany různý rasisti který lákaj rekruty do pofiderních organizací, s tím, jak "zatočí s cikánama", politici z obou stran, jedni co chtěj prohlubovat rasizmus pod záminkou "lidských práv a pozitivní diskriminace", druhý co chtěj zas rasizmus na druhou stranu, pak je tam část, která teda neparazituje a chce úplně odbourat rasizmus, skrz rovný zacházení, jenže ty stejně někdo osočí že jsou rasisti, zapojej se i fízlové, který si načerpaj další prachy a další lidi na "boj s extrémizmem" a "opatření proti růstu extrémizmu" (představte si pod tím co chcete), atd, atd. Každá tahle skupina má nějaký svoje poskoky, náměstky, tiskový mluvčí, mediální koordinátory, kanceláře, nebo aspoň nějaký shromaždiště……ve chvíli a přesně ve chvíli, kdy by došlo k bezproblémovýmu sžití Romů a bílých, by to spousta lidí mohla zabalit a musela by se živit prací. Jak černejch, tak bílejch. A i fízlů a BiSáků, atd. Novinářů, pisálků, kecálistů, umělců co si na tom dělaj jméno. Takže zaručeně není v jejich zájmu, aby tu k nějaký "integraci" vůbec kdy došlo a aby "rasizmus" teda vyhubili.
Představme si naprosto teoretickej scénář, že by zmizelo všechno, co by se dalo považovat za rasizmus. Co by dělali všichni ti bojovníci proti rasizmu, včetně jejich organizací? Šli se živit jinak? Ni hovno, označili by za rasizmus něco jinýho a zas bojovali proti tomu, nebo by se objevil nějakej jinej "nepřítel".
To samý všichni ti obhájci práv sexuálních menšin. Jako je možný, že dosáhnou stavu, že si řeknou "hotovo, máme co jsme chtěli, tak zavíráme a jdem si každej po svým"? Naprosto vyloučený, budou zase chtít něco jinýho, najdou jinou věc, kterou označí za diskriminační a budou dál pokračovat v ořezávání práv většiny na úkor menšiny, aby mohli vydělávat prachy a bejt přicucnutý na dotační cecek.
Ze stejnýho ranku jsou ti, kteří byli pro zákaz nášlapných min. Tak se jim to povedlo. Jenže, už byla vytvořená organizace, už byly vytvořený struktury, už se vědělo, odkud tahat prachy, už se zaměstnávali lidi, už byla komunikační strategie pro média, spousta mediálních tváří, teplejch míst v teplejch kanclech, atd, atd……to to maj všechno zavřít a jít dělat něco jinýho? Není snažší najít jinej "problém"? Třeba ruční zbraně? A až zakážou samonabíjecí, no, nepůjdou dál a nebudou zkoušet zakázat opakovací? A po nich jednoranný? A po nich chladný, kontaktní?
Jak to říkal kámoš, "nejhorší na čarodějnických procesech bylo, že to byly procesy". On se vytvořil nějakej systém, co fungoval, ale bylo ho potřeba krmit. A pak to semlelo i lidi, co čarodějnice nebyly.
V Sovětským Svazu měla ČEKA problém, protože soudruh Koba počítal s tím, že budou zatýkat a likvidovat zrádce. Jenže když nebylo zatknout koho, tak jak? Že by jim Koba uvěřil, že už třeba v Leningradu žádný zrádci nejsou? To by ho spíš napadlo, že ti poldové sabotujou činnost, aby nechali zrádce být a tudíž jsou zrádci sami. No tak se zatýkalo, jedno za co, aby se naplnila kvota zatčených, když nebylo obvinění, tak se něco vymyslelo.
Jo, dost těch věcí je primárně funkčních a často je první idea správná, je ale potřeba být opatrnej na to, že se z něčeho stane jakejsi aparát, kterej se pak "osamostatní" a už neplní původní úkoly, ale snaží se jen obhájit sám sebe, sám sebe ukrmit, vlastně když "systém začne žít pro systém". Pak je potřeba to nějak vyčistit a vykydat.
Podobnej problém může být zděs. Léčba rakoviny. Dělá na tom tolik doktorů, organizací, výzkumných centrál, fabrik, toho všeho, že pro desítky, stovky a tisíce celkem vlivných lidí je to, že by rakovina zmizela, nebo šla léčit snadno, naprosto černej scénář, protože by na tom provařili mega prachy. Tudíž variantu, že kdyby se objevil nějakej přírodní široce dostupnej lék na raka, že by ho radši stopili, aby se to nedostalo na světlo, nepokládám vůbec za blbost.
U běžných doktorů a akutní medicíny tenhle problém není a ani nehrozí, protože lidi se furt budou rozbíjet, furt kolabovat, furt bude koho sešívat a koho operovat. Jenže u léčení chronických stavů je vyléčit pacoše nežádoucí. Zdravej neplatí. Mrtvej ale taky neplatí. Jo ale chronicky nemocnej, kterýho je nutný léčit desetiletí, ten sype, to je dojná kráva a cvaká rád. Proto někdo říkal, že západní medicína je špičková v řešení akutních stavů (havárie, operace, záchranka, atd) ale selhává v řešení chronických stavů. A to dává smysl.
Děsný jsou ekoaktivisti. Jeden čas měli smysl, jenže když zmizely akutní hrozby, tak se začalo vymýšlet, co dál no a nakonec se to dostalo do stádia "boj s globální klimatickou změnou", která je teda na nekonečno, protože klima se mění pořád, což znamená, že vždycky je něco, co se dá označit jako problém (je moc tuhá zima, klimatologové bijí na poplach-je moc mírná zima, klimatologové bijí na poplach- je horký léto, klimatologové…….), vždycky se dá tvrdit, že je to způsobený lidskou činností a dokládat to pomocí nějakých spekulací, nesmyslů, atd., strašit lidi nějakýma nevyhnutelnýma katastrofama v budoucnu (třeba že dojde ropa, která dochází průběžně tak už od šedesátých let), případně že se zvednou hladiny oceánů o 0,002mm, což způsobí hroznej holofaust, atd. Sranda je, dělat ty předpovědi hooodně dopředu, protože a) jim to nikdo neotříská o čumák, když se to nestane b) dá se apelovat na "odpovědnost k budoucím generacím" a těžit z toho prachy skrz "princip preventivní opatrnosti", kdy teda nevíme, jestli ta věc je k něčemu, ale radši jí zavedeme, jinak bysme toho mohli v budoucnu litovat. Samozřejmě nejsou prostředky jak vyhodnotit co funguje a co ne.
No a když to nevychází? Tak se to zakecá. Podle nějaký světový známý organizace přes klima mělo být do roku 2010 asi 50 milionů klimatických uprchlíků, no tak to se nepovedlo a asi se to už nestihne :-D tak celá ta prognóza z jejich stránek zmizela. A dál je to dost podobný.
Proto se nikdy nestane, že by se jako podařilo "vymýtit rasismus", "integrovat tu a tu menšinu do společnosti", "vyřešit údajnou diskriminaci sexuálních menšin", "zabránit globálnímu oteplování", ne. Pokud by to náhodou takhle nežádoucně vypadalo, bude nutný zase vytvořit něco úplně rasistickýho, co popudí většinu, aby tu pak mohli označit za rasisty, případně vyrobit novou sexuální menšinu, třeba "třípohlavní Pyrolišky" (ano, byly zaregistrovány dva případy na světě, je to celospolečenský problém :-D ) a vrtat se v tom dál, no a nebo bordelit dětem hlavy od útlýho věku, aby si pak samy se sebou neporadily a bylo zase co řešit. Nebo se zase počká na nějakej výkyv v teplotě (jedno kterým směrem, protože příznakem oteplování může být ochlazování, příznakem přebytku vody sucho a nedostatku vody povodně) a bude se zase plašit s ekologickou hrozbou způsobenou třeba moc velkým objemem výroby plyšových jezevců.
Jak to říkal ten bouchač v 1984, "Vždycky bude něco, proti čemu se bude dát bojovat" a to tady platí úplně přesně. Je naprosto dementní myslet si, že jako těmhle "teda ustoupím a budu mít klid". No ani kulový, těmhle když ustoupíš, tak klid nebudeš mít absolutně nikdy, protože přijdou zase s něčím dalším.
Různý organizace, ačkoliv můžou být ze začátku správný a prospěšný, se často (ne vždy) stanou pozdějc něčím jako je virus, kterej dojí svýho hostitele, ale přitom ho vraždí. Autoimunitní porucha, když není skutečnej nepřítel, musí se nějakej vyrobit. Takhle fungujou alergie. No a proto potom dementní aktivisti otravujou a chtěj pořád nový a nový omezování občanských svobod a práv v rámci boje proti nějakýmu šílenýmu nepříteli kterýho si vytvořili, nebo v rámci řešení nějakýho úplně nesmyslnýho tématu, co si vycucali z prdele.
No a neomarxisti a ti různý exterminátoři bílý rasy tuhle bandu právě využívají, protože ta za ně dělá často tu nepopulární práci.
Nejvtipnější je, že tolik těch zevlů z neziskovek, který denně pracujou na tom, aby člověku sebrali zas nějaký právo a svobodu, nebo aspoň prachy, si člověk platí ze svých prachů z daní. Když si představím, že mi stát sebere skoro polovinu z toho, co vydělám a financuje se z toho nějaký takový übervemeno jako Dienspivson, kterej od probuzení do usnutí jen vymejšlí, jak mi zkomplikovat a zmrvit život, případně mě znevýhodnit ve prospěch nějaký svojí "svěcený krávy", jde na mě vomitus.

Čas od času je tyhle struktury nutno propláchnout, pročistit a "zformátovat", jako když se přeinstaluje operační systém na kompu, ve chvíli, kdy se moc zanese a rozbují, protože jinak tyhle bující struktury udusí a zahubí celou společnost, která se pod vahou těch jejich zhovadilostí zhroutí.

Sociální inženýři – dementní zkáza lidstva

27. června 2016 v 9:39 | Řezník
Při diskuzi s kámošem ohledně Brexitu, když on prohlásil, že za spoustu věcí může "xenofóbije", protože z neznámýho a jinýho jde strach a ze strachu se generuje nenávist, jsem dal dohromady další dobrej point. Když vynechám ty kecy o xenofóbiji, protože, aby něco byla xenofóbije, musí ta strach budící věc být neznámá a to v žádných těhle v Evropě prostě není, tak, on měl dost pravdu.
V tom, že ze strachu vzniká nenávist. Jo, to je fakt, píšou to i v Knize Džunglí, kde říkaj "Ze strachu se líhne vztek", říkal to i Mistr Yoda, ona to není blbost :-D A další věc, ze který vzniká nenávist, je taky závist. Jo, říkal to Hannibal Lecter, ale taky je to recht. Nenávist pochopitelně může vznikat i z křivdy (ať už z domělý, nebo reálný), ale obecně myslím, že lidi se líp vyrovnají s proběhlou nějakou křivdou, než se strachem a se závistí. Jo, je to tak, strach a závist generujou nenávist.
A to je prostě vestavěná lidská vlastnost. Lidi jí obecně (až na loajální křesťany) mají. To se dá brát jako hotová věc. Lidi jsou prostě nějaký. Je lidská povaha a lidský chyby, který jsou v charakteru, budou tam, než se vrátí Ježíš a změní svět a tohle vyčistí, ale ať se na to podíváme z biblickýho, nebo evolucionistickýho hlediska a vezmem, že lidi jsou zasaženi hříchem (dle Bible), nebo že mají svojí přirozenost (a pojem přirozenost vlastně používá i Bible, tady se to spolu ve výsledku vůbec netluče, obojí říká, že člověk je nějakej, akorát Bible jinak definuje příčinu), no tak lidi jsou prostě nějaký a lidská přirozenost je nějaká.
A chytrej vůdce z toho vychází. Chytrej vůdce tvaruje svůj systém podle toho, jaký jsou lidi. Vůdce diletant lidskou přirozenost buď ignoruje, nebo zkouší jít přes a zkouší tvarovat lidskou přirozenost podle svýho systému. A tudíž vytváří napětí, který ho dřív nebo později třískne po hubě. Takovej systém totiž může fungovat jen, dokud působí ta síla, co to drží. Jako když ohejbám lučiště, dokud táhnu, ohýbá se, jak povolím, švihne a vrátí se zpátky. A to je základní fakt, kterej spousta idealistů, dobroserů, tvůrců nových světových řádů, filozofů, intelektuálů a tohohle všeho prostě nedokáže, nebo nechce, pochopit. Takový troubové, jako třeba Jaques Fresco, co chtěj vytvořit nějaký ideální společnosti tím, že tam zrušej prachy, zrušej zbraně, zrušej armády, atd., no, zakládaj jen na to, že se to pak celý podělá a skončí to katastrofou a něco podobnýho zkouší tvořit Evropská Uhnije.
Lidská povaha je důvod, proč systémy, jako an-cap, libertaliánství, komunizmus, multikulti a podobně, nemůžou fungovat jinde, než v malých, striktně dobrovolných, skupinách, ze kterých bude moct kdykoliv kdokoliv odejít. Ve větším to fungovat nemůže a už vůbec ne, když se to lidem nacpe nějak zezhora.
Komunizmus nemohl fungovat proto, že lidi prostě nebudou pracovat všichni na maximum, když budou odměňovaní všichni stejně, dřív nebo pozdějc se na to všichni začnou ignorovat a těžit z práce těch jiných a jde to ke krachu a musí nastoupit represe. Část lidí nebude prostě chtít odevzdat svůj majetek k přerozdělení a zas se jim to bude muset sebrat násilím, no a plus to, že ti, co budou ve velení těch represivních složek, budou mnohdy úplně stejný kurvy, jako ti utlačovatelé a budou to všechno využívat k vlastnímu nahamounění a posílení moci, prostě, klasika. Pak se postřílí mezi sebou a čistky a podobně, komunismus se zkoušel ve spoustě zemí a nikde to neskončilo jinde, než hromadou mrtvol.
Libertaliánství taky fungovat nebude, ona představa, že si všichni budou žít podle hesla "žít a nechat žít, každej na svým a nesrat se jeden do druhýho", je fakt nesmysl. Jasně že se budou srát jedni do druhých a zkoušet si je ochočit a odrbat je, zas se vytvoří skupiny, zas se to porve mezi sebou, anarchokapitalizmus dojede úplně na to samý, zase jedni budou nakrknutý, že jiní maj víc a budou jim to zkoušet sebrat a ti se budou muset bránit, zase se to porve a zas se bude muset vytvořit složka co bude dohlížet na pořádek, prostě, když mají lidi každej jinak odměnu a nemaj všichni stejně, závist se postará (a nebo taky nutnost přežítí těch, kterým se nezadařilo) o to, že se o to porvou a je nutno zbraněma vymáhat pořádek. Když dostanou všichni stejně, bez ohledu na svojí činnost, zas se na to všichni vyserou (nebo teda většina) a pak nic nebude a lidi se porvou o to zbylo.
Výchozí předpoklad prostě musí být, že člověk je nedokonalej, čiže není funkční ho strkat do dokonalých systémů. Protože dokonalej systém z nedokonalých lidí nevyrobíš.
Multikultura rovněž nebude fungovat, protože zavrhuje základní fakt a to ten, že "člověk drží se svejma". Tudíž, když přivezu jednoho někam, tak se tam asi zapojí a asimiluje. Když jich přivezu deset tisíc, nevyhnutelně budou držet pohromadě a i bez nějaký xenofóbije většinový společnosti vytvoří gheto. Mulťáci taky nezohledňujou vůbec to, že perfektně xenofobní můžou být ti přivezení a to se v situaci, kdy jsou aktuálně v přeslabě, může projevit ještě důkladněji. Protože k údajnýmu xenofobnímu strachu "jsou cizí" se připojí ještě strach "maj přesilu". Ha! Proč tohle ti debilové multikulturní nezvažujou? No, jasně, protože uvažujou v tom svým pokřiveným směru, že "špatný vlastnosti může mít jen bílá většina", ale u importantů a různých menšin je ani nenapadne stejný vlastnosti hledat. Smečka idiotů určených k vyhynutí.
Držej při sobě, nevyhnutelně to gheto vytvoří, vždycky, pokud počet přivezených dosáhne určitýho množství. No a pak to vždycky je zase rozdělený na "my" a "oni", i kdyby se nějaký koordinátoři z neziskovek vykleštili kombinačkama. Nejde zničit rozdělení na "my" a "oni", dokud platí "člověk drží se svýma" a to bude platit, dokud jsou lidi jiný a rozdílný.
Je jedinej dobrej tlumič, jak to tlumit a to striktně, ale striktně stejnej přístup autorit k oběma stranám, jakmile se začne jedný stranit, jde to do kopru, to napětí se nesníží, ale bude jen zvyšovat. V tomhle smyslu mulťáci z EU se úplně pominuli, protože sem vozí statisíce lidí, který neumí jazyk, neznaj kulturu, neznaj místní zákony, jsou v cizím prostředí, tím víc se semknou k sobě a gheto nevyhnutelně vznikne i kdyby se většinová společnost přetrhla. No a ještě dvojím přístupem k většině a k menšině ten papiňák ještě víc tlakujou.
Nevyhnutelně to bouchne. Vždycky, to prostě nejde změnit, nezměníš lidskou povahu. Teď jsou multikulti blbečkové v potu z toho, že v Německu zase vzniká nacionalizmus a že by se mohl vrátit nacismus, měli sedmdesát let, tři generace, na to, aby potlačovali nacionalistický tendence v Němcích, tam se ta záležitost s holofaustem brala jako dědičnej hřích, projevy nacionalizmu a vlastenectví byly striktně nežádoucí, byly potlačovaný, vychovávalo se tam ke kamarádství se všema, ve východním s Rusákama a spol, v západním se všema, ve sjednoceným zase se všema, rozhodně tři generace Němců nikdo nevychovával k vlastenectví a nacionálním tendencím a zas se jim to vrací :-D
Za určitých vnějších podmínek se prostě myšlení "my se musíme kurva obhájit" a "bližší košile, než kabát", "my za nás, oni za sebe" objeví, je to nevyhnutelný a jen blbec předpokládá, že tenhle nevyhnutelnej algoritmus lidský povahy odstraní nějakým vzděláváním nebo mudrováním nebo buzerováním. Jo, jde to zpomalit, jde to zkomplikovat, ale prostě to, že (obecně) Němec je Němec, bude držet za Německo, Gruzínec je Gruzínec a bude držet za Gruzii, atd, to se nedá zničit nějakým multikulturním kosmopolitním mindfuckem.
V západní Evropě se objevujou nacionalistický tendence skoro ve všech zemích, po desetiletích výchovy, jak je to špatný. Sociální inženýři jen čumí.
Jugoslávie, Tito to tam padesát let držel pohromadě, dvě generace a víc, Srbové, Chorvati a Bosňáci tak žili pohromadě, měli čas se se sebou sžít a navzájem se poznat, žádná "xenofobie" tam nemohla být, protože se navzájem už znali a nikdo nebyl neznámej. Zmizel Tito, zmizela vnější jednotící síla a bum a šli si po krku. A tam, kde byli promíchaní nejvíc, tam docházelo k nejsurovějším sousedovražedným bojům.
Sovětskej Svaz. Sedmdesát let to tam bylo pohromadě, sedmdesát let tam prováděli migrační politiku podobnou tý současný co dělá Frontex, tihle semhle, tihle támhle, támhle to smíchat, támhle sjednotit, stejně se to po rozpadu SSSR mezi sebou porvalo. Gruzínci s Osetijcema (nežili spolu skoro sto let?) na Kavkaze se servali všichni se všema…….
Němci v českým pohraničí, žili tam milion let, stačilo, aby zmizel bič, kterej nad nima visel a bum.
Kosovo. Srbové a Albánci tam na tý prdeli taky žili desetiletí spolu. Řach.
On totiž člověk prostě drží se svýma a když mu třeba sebereš to, že je Gruzínec (hodně blbě, ale jako, jde to, asi), tak si najde jiný "svoje", na základě toho, že je dělník, pracující, hetero, gay, na základě víry, majetku, čehokoliv a zase se s někým sjednotí, nejvíc v případě, že se mu zdá, že někdo jinej s ním zkouší vykejvat. A tohle lidský tvoření obranných, nebo útočných aliancí, bude, bez ohledu na sny nějakých intošů o "jeden pípl" a "žádné násilí". Jasně, jde to sjednotit násilím a strachem, společným nepřítelem, nebo tak, ale tahle aliance zase bude trvat, než ta vnější hrozba pomine a pak se každej zase připojí k těm, s kterýma má bližší košili, než kabát.
Nejefektivněší předcházení etnickým konfliktům, je, nemíchat to. My tady, vy támhle. V kontaktních zonach striktně dodržovat nestrannej přístup. A velice efektivně násilí zabraňuje silová rovnováha. My se nebudem navážet do vás, a ani vy do nás, jinak vám narveme koule do svěráku. Nerovnováha vede k postupnýmu útlaku a útlak pak k případný vendetě kdykoliv je to možný.
Chyba intelektuálů, utopistů a sociálních inženýrů je, že nerespektujou lidskou přirozenost a myslí si, že lidi se budou chovat podle jejich nějakých představ o novým světovým uspořádání, jenže prostě nebudou. A nebo budou, do chvíle, kdy jim to dokážou oni násilně vnutit, ale dýl ne. No a když o tom přemýšlím, tak mnozí ti soc ing si to vlastně uvědomujou, aspoň částečně, no a proto se snaží o takový vychýlení silový rovnováhy, aby lidem mohli ty svoje teze vnucovat. Viz opět EU humanisti, všechny odzbrojit, aby zbraně měly jen státní složky (abyzme mohli lidem vnucovat tyhle sociální experimenty). Jenže tím jen opět zadělávají na budoucí mnohem větší eskalaci násilí v budoucnu.
Násilně nutit skupiny lidí, co spolu nevyjdou, aby spolu žily, nikdy neudělá nic dobrýho. Ono ani soužití bílých a indiánů se nikdy neosvědčilo na dlouho, stejně se nakonec zase porvali. Vlastně je to všude na světě tak.
Kromě církve. Kdyby se z celýho světa stala církev…..tak se tam v menším stane to samý, sice s menším násilím, ale stane, protože hřích je i v církvi a čím víc lidí, tím větší šance na jeho projev a na konflikt.
Tvořit systémy to chce tak, aby respektovaly lidskou povahu a přirozenost, ne aby jí zkoušely ohýbat podle sebe. Protože to je jako voda, člověk může využívat sílu vody, ale musí vždycky počítat s tím, že voda teče dolů. Pokud nějakej intoš zkusí vymyslet věc, kdy mu voda poteče nahoru, dosáhne jen toho, že vyplaví celý okolí a bude za vola. Jo, voda se dá hnát čerpadlem nahoru, ale jen do chvíle, co čerpadlo běží. Jak běžet přestane…….

Gromada srágor, už i ve vodě

24. června 2016 v 15:56 | Řezník
Včera psala známá na fejsu, že se bavila s nějakým hlavounem od vodařů a prej, co se dá v tý vodě testama zjistit. On že prej vlastně cokoliv. A ona, jestli i množství hormonů. A on, že to si nikdo neriskne. A ona, jako proč? A on, že ten bordel už se dostal nejen do vody, kterou pijem, ale i do dešťů, takže to na nás prší a to je teda fakt bahno.
O jakých hormonech a bordelu tu mluvím. O hormonální antikoncepci, kterou do sebe holky od patnácti let tlačí jako bagrem, většinou proto, aby mohly souložit a nemusely řešit následky (ačkoliv stejnej efekt by provedlo odstranění dělohy nožem Ka Bar, bylo by to levnější, na trvalo, nemusely by řešit nespolehlivost a podobně :-D - ftíp) mnohdy se to používá i z důvodů, že si tím laděj cyklus, některý to žerou v pubertě kvůli problémům s beďarama a podobně. No a co jde do těla, musí jít i z těla, takže jak pak močej, tak se ty quanta hormonů dostávaj do vod, tam se to dostává a) do ryb a všech vodních potvor, kterým to dělá v těle ještě větší kekel, než ten normální bordel, co je ve vodě b) se to dostává do všeho co potřebuje vodu, ergo do všeho, co pak žerem c) čističky tohle neodfiltrujou d) je to ve děšti.
Ura. Lachtáš se, chlape, v ženských hormonech. Congrats. Když jsem před deseti, dvanácti lety, na jednom diskuzním foru hájil stanovisko, že celý HA bude pěkná sračka, protože tlačit do těla quantanamo hormonů, co tam normálně takhle nejsou, byl jsem tam skoro jedinej, byli jsme dva. Všichni ostatní byli proti, že "to je vyzkoušené" a "předepisuje to lékař, tak to musí bét v pohodě" a podobně. No, po pár letech se objevujou články od nějakých doktorek, gynekoložek a kdovíkoho, jaká že je to hnusoba, co to v těle nadělá, že to občas zruší schopnost otěhotnět úplně, občas to někomu zruchá nějaký orgány a občas na to taky někdo zdechne (to už nemám od doktora, ale od kámošky co z toho měla trombózu v noze a prej, podle felčarů, fest klika, že z toho neměla trombózu v hlavě, což se taky stává a pak má holka "format C enter", musí se učit všechno znova. Pokud na to nechcípne).
Takže je to asi hezká věc i v tom ženským hardware. No a co to činí s mužským hardware, když chlap ve vodě slope ty nachcaný ženský antikoncepční pilule, co to vlastně u něj udělá? Když to má taky s benefitem, že se mu smíchají všechny značky a různí výrobci a tohle všechno, nesouvisí ono to zesráčovatění a zženštění evropskýho muže taky trošku s tímhle? Když v DDR začali dávat sportovkyním mužský hormony, ty se začaly dost podobat chlapům, stavbou těla a podobně, opačnej efekt tam určitě bude taky, ne? Plus byly případy, kdy do chlapů cpali tolik mužských hormonů, že se to tělo zblblo a začalo vyrábět ženský, takže chlapům pak rostly cecky a museli jim je odstraňovat. Otázka je, co to udělá tady, vzhledem k tomu, že chlap je tý kůře podroben dlouhodobě, ne jen před nějakýma závodama (pravda, nedostává toho tolik, zdaleka) a za další, do těch nových se to už cpe tudíž od totálního dětství, protože, i když je matka zodpovědná a tyhle srágory vysadí, když kojí, aby to do toho šotouše neproteklo, tak je to stejně ve vodě, ve který se koupe, ve vodě, která na něj prší a od pár let i ve vodě, kterou pije a teď by mňau zajímalo, jestli se za pár let nepřijde na to, že musíme všechnu vodu převařovat.
Měl bych nutkání zase obvinit ty strupy, co chtějí vyhladit Evropana, že je to jejich práce, ale o tom pochybuju, protože a) nejsou zdaleka tak geniální aby tohle promysleli tak daleko dopředu b) když se to svinstvo začalo zavádět, tak nikdo pořádně netušil, co to vlastně dělá a že se to vůbec do tý vody dostane atd,. to by museli uvažovat hodně dopředu a taky, sami by se tomu vystavovali a to se mi nezdá. Takže je to asi klasickej fail, kdy někdo něco vyrobil s touhou vyvařit uhlí, což vyvařil, stal se z toho fenomén, kterej používá prakticky každej až na naprostou menšinu vyjímek (udělejte si průzkum u holek 15-50 ve svým okolí, která žere freefukcing bobule a která ne). A napadá mě, že v tý vodě toho musí bejt už jako nemálo hodně, protože když vemu, kolik se toho vyrobí a kolik se toho sežere a furt a pořád a znova, tak i kdyby se v tom těle odbouralo 99%, což se neodbourá ani omylem, tak se pořád do vody dostane nezanedbatelnej podíl biohazardu, kterej se pak následně usazuje naprosto ale naprosto ve všem, v rostlinách, živočuchách, ve všem (taky u ryb se z toho mnohde prej rodí pěkný mutanti a u ledních medvědů, který jsou na tu čistotu vody celkem citlivý, se taky vytvářej zajímavý benefity - zvýrazním ještě ten fakt, tak příliš očividný, že se snadno přehlídne - ledních, kurva, medvědů. Vzhledem k tomu, že tam v tý Antarktidě to asi nikdo nežere, eskymačky tam lékárny Doktor Maximengele nemaj, tak to tam musí dotýct odsud a to ještě v takový koncentraci, aby to tam ovlivnilo medvěda. Kolik toho máme asi my tady). A pokud se to bossové od vodařů bojí měřit, kolik tam těch sranců vlastně je, tak se obávám, že by ta hladina asi dost lidí šokla.
No, nic jako moc, co?
A nejhorší je, že se s tím nedá nic moc dělat, protože naučit celý tak dvě generace, plus jednu právě přicházející do provozního času, ženských všude, aby to koukaly přestat žrát, je naprosto nereálný. Oni jasně ví, teda většina, že je to svinstvo a že jim to škodí, jenže když je na misce vah vlastní zdraví a na druhý možnost si píchat se svým aktuálně současným, než ho vymění, bez starostí, co bude, když otěhotní, zdraví nemá šanci vyhrát. Vždyť ani jeden čas akutní hrozba různých chorob nenaučila ty lidi věrnosti a tohle nedělat. A momentálně jim otrnulo, ten akutní strach z AIDSu přešel, no a tudíž počet nakažených zase stoupá. Pravda, furt nejvíc u fagotů a ti těhotný být nemůžou :-D ale princip, že prostě riskujou, zůstává.
Muž v současný době to má teda fakt těžký, na jednu stranu z něj propaganda a média zkouší udělat holku (a když se jim to podaří, začne se brečet, kde jsou skuteční muži), z druhý stany se do něj ještě cpou ženský hormony, aby to bylo snažší :-D pak se člověk nemůže divit, že tu pobíhá něco jako nějaká Konshita Buřt (kterou bych teda zfleku poslal na dovolenou do Falůdže).
No nic moc toto :-D

Brexit

24. června 2016 v 14:07 | Řezník

Tak Britonie vysmahla z EU, další země chtěj ty referenda taky, na jednu stranu jsem značně potěšen (daří se konečně zranit to monstrum) na druhou stranu, ono to opravdu není nic hezkýho. Já jsem byl od začátku pro myšlenku EU, idea sjednocený Evropy se mi líbila, společnej obchod, bezcelní zony, volnej pohyb pracujících, aspoň rámcově nějakej pokud o společnou obranu, hlavně to hospodářský sjednocení a univerzálnost se mi ze začátku líbilo a ani v tom civilním letectví nebyly všechny ty nápady zdaleka špatný. Tak co se změnilo? No to, že jsem věřil věcem, popsaným nahoře. Ale rozhodně jsem nechtěl to, aby nám všem vládla banda sociálních inženýrů, částečně zblblých idejem nějakých šílených duševně chorých intelektuálů, částečně nenávidících bílou rasu, částečně trpících nějakým pseudomesiášským komplexem, částečně zblblých dobroserstvím a částečně v žoldu nějakých sionistických organizací a Rostchildovy banky.
Rozhodně jsem nechtěl, aby vzniknul nějakej kvazistát, kterej bude veškerý kroky směřovat k tomu, aby z Evropana udělal nesvéprávnýho ovládanýho bezbrannýho debila, kterej bude jen vyklízet pozice v daňovým koncentráku a přispívat na bandu nových a lepších obyvatel Evropy, který sem ta sebranka vozí. Kdyby se EU držela původního poslání, vybodla se na sociální inženýrství, "vyšší dobro lidstva a planety", eugeniku a podobně, byl bych pro ní pořád, ale v tomhle současným stavu to prostě už nešlo. Tohle sociální inženýrství je vždycky cesta ku zkáze, nebo ke koncentrákům. Když se furt někdo ohání pojmem Evropan, přičemž ale veškerej živej Evropan je mu šumafuk, pokud to není homosexuální černej muslim jezdící na kole, nic dobrýho nevymyslí. A Komise, ve kterých je většina členů neomarxistů, komunistů, nebo maoistů, nevymyslí pro Evropu prospěšnýho dohromady nic.
Jedna stupidita za všechny, "kvoty na zastoupení žen ve vedeních". Bheh. Pokud je ta ženská schopná, prosadí se bez kvót (jsou takový, různý femičasopisy nás s nima furt bombardujou). Pokud schopná není, její procpání někam skrze kvoty to celý jen potáhne ke dnu.
Celkově ta preference menšin vede akorát do kopru, jenže poraďte těm slepounům, když vidět nechtěj. Už jen to, co jsem četl o tý německý ministryni obrany. Merkelová jí vybrala, protože byla "zaujata myšlenkou ženy v čele armády" a ta prohlásila že "to bude výzva, ale armáda je zajímavý zaměstnavatel." Kurvaroma, a kde je jako "předpoklady pro porozumění obraně vlasti a boje", případně"nadšení pro to, že budu řídit vojsko, co by mělo bránit mojí vlast"? Vždyť je to vojsko, to není obchoďák s letní módou, ani organizace průvodu milovníků polygamie, tady se operuje se střelnýma zbraněma a cela ta organizace je vytvořená k tomu, že má pak na povel začít zabíjet lidi a to tak, že ve velkým. Co mi to jen připomíná, připomíná mi to (netradičně) Sovětskej Svaz, kde byli důstojníci a velitelé vybíraní podle politickýho klíče, no a podle toho to pak v akci mnohdy vypadalo. Jen podle politickýho klíče a kamarádství se Stalinem se do čela RA dostal neschopák Vorošilov, kterej pak pohnojil invazi do Finska fakt ve velkým stylu a nechal si od Mannerheima parádně nakopat.
Jasně, jmenování velitelů podle politických tlaků, to je víceméně všude, ale nemělo by se to přehánět.
Podobně jako u nás, ministr obrany komediant "Kriminálka Anděl / vyženil jsem Hanychovou" Stropnický. Kurvaroma, jako tiskovýho mluvčího, proč ne, krafat umí, slyšel jsem ho na živo, sice bych za ty jeho kecy po něm nejradši fláknul mrtvou kočku, ale jako ten projev má vymáknutej. Ale ministr? Je to komediant, co je jeho kvalifikace na to, vést armádu?
Ještě kdyby z něj udělali třeba ministra filmu a komedie, nebo něco takovýho, ale toto? :-D
Spolek sociálních inženýrů a rádoby diktátorů z Brusele teď dostal trošku ťafku, ale, poučí se? Jasně že ne. Uberou trochu? A pochopí že metoda "navalte nám vaše legální zbraně a my vám za to přivezeme nebezpečný negry" plus "zakážeme vám první poslední, protože můžeme" není zrovna funkční a lidi to celkem sere? Ne. Nepochopí, nemůžou, na to nemaj kapacity. Pro tyhle überkrávy jsou ty lidi pod nima jen masa, co se v zájmu vyššího dobra lidstva a planety může přesouvat, různě tvarovat, osekávat, množit a regulovat, ale která se hlavně musí podřídit a odevzdaně to všechno snášet, protože to děláme přece pro lidstvo za dvěstě let (jo a zisk náš a zisk Rotschildovi banky a tak, ale toho si nevšímejte).
Takže budou muset odcházet další státy (ono stačí, že má člověk nad sebou vládu státu, která vymejšlí cypoviny, provádí sociální inženýrství, zkouší "páchat dobro", u toho ještě krade a člověk aby se klepal, co z nich zase vyteče, ještě mít nějakou übervládu, která je ještě víc zaslepená, ještě víc odtržená od reality a ještě víc vymýšlející suicidní pitomosti a buzerační aktivity), no, až se celej ten spolek definitivně rozsype a bude konec nápadu se sjednocenou Evropou, kterej se mi vždycky líbil. Škoda, kdyby to nevedly krávy, mohlo to fungovat.
Ještě, ohledně strachu z Rusáků. "Odejdeme z EU, tak nás Ivan napadne". Ne. Vypadneme z EU, ale pořád jsme v NATO. Útočí Rusové na NATO? Ne. Turek je v EU? Ne. Útočí na něj Rusové? Ne. Dělaj mu něco? Ne. A to jim Turkyš sestřelil Suchoje. Švajcerlant, je v EU? Ne. Parkujou tam někde ruský tanky? Ne.
Ekonomickej vliv Ruska, bude? Možná jo, možná ne, ekonom nejsem. Ale opět, Turecko v EU není, Švýcarsko v EU není, Norsko v EU není a nevidím, že by to tam Rusáci skoupili na stojato a jejich vlády si volaly pro rozkazy do Moskvy. To, že nebudeme v EU přece neznamená, že musíme hned do nějaký nový RVHP, furt jsme v NATO, furt jsme západ, můžeme dál obchodovat s těma, co do teď, tak jaký strašení Ivanem?
Jsou teď akutnější hrozby, než Rusák. Ale jak říkám, rozklad EU si zavinila sama EK a Europarlament, buzerací, vymýšlením cypovin, ale hlavně, imigrační politikou. To jinak nešlo.

A Britonum gratuluju, zlepšili mi den.

Ninja assasin v Báječným Novým Feg Světě

23. června 2016 v 16:53 | Řezník

Tak jsem si přečet článek, jak Bundeswehr dostal od aktivistů pojeb, že na nějakých dnech armády (což slouží k propagaci armády mezi veřejnost, že jo) půjčovali dětem zbraně a podle nějaký směrnice OSN o právech dítěte je to fuj a zlé a porušuje to práva dítěte a láká je to na zbraně do armády a asi jim to deformuje psychiku, bo co. Čiže německá frojlajn Uršula, kterou Bůh dopustil jako ministryni obrany v Německu, prohlásila, že na dalších dnech armády už střelný zbraně nebudou, aby se to jakože neopakovalo. Tak se na to podíváme.
K čemu jsou tyhle dny vojska. K propagaci vojska. Počítá se s tím, že si tam nezletilej přijde, podívá se na tu mašinologii, kterou mu půjčí když se nechá nalejt, pučí mu zbraň aby si na ní taky tláp (prostě kluci mají rádi zbraně, odjakživa) no a když se v patnácti dítě rozhoduje, co dál dělat, vojenská škola je jasná volba :-D Když jsem byl na Dnech NATO, hrál jsem si tam se vším možným, malý fakani tam blbli s kvérama všech typů, seděli tam v bojových vozidlech, za kulometem, no z toho by ty hipízácký debiloaktivisty a Dojče Uršulu museli křísit, s těma by to seklo až by se jim vysypal veganskej kompost z kapes. Když na rozkaz tý überslepice Němci na další předváděčce vyhází střelný zbraně, no, má to nějakej efekt, když to dítě pak nechají vlézt do tanku? :-D :-D kterej má ještě větší zbraně? Takže bych navrhoval tam žádnou bojovou techniku nemít a rekrutovat stylem "dej se k nám, budeš zametat kasárna, poslouchat školení o multikulti, pohlavní rovnosti a diskriminaci v armádě, o kasíno se budeš dělit s migrantama, budeš tý verbeži nosit žrádlo, potit se v uniformě, ale bojovat umět nebudeš, zbraň ti nedáme a těžkou techniku už vůbec ne, protože to je ošklivé, to zabíjí lidi". Jo. Hodně lidí se jim přihlásí a ty chybějící stavy doplní, tak určitě.
Teď, proč to dělají. Prý že indoktrinovat děti do vojska je špatný. Jenže různý aktivisti a levičácký vemenoidi nedělaj vlastně nic jinýho s dětma, než že je skrz školu indoktrinujou, v duchu Brave New Worldu. Cpou jim do palice eurounijní propagandu, pro migrační propagandu, homolobby propagandu, to jim přijde úča do třídy v muslimských hadrech a hrajou si tam chudáci na meshitu, to je chudáky naženou ven na Faggot Pride, aby se tam děti vzdělávali vedle bandy pošahanců v kožených barevných hadrech, kterým z toho visí chuje a koule, mravní výchova jako prase, to jim takhle vymejvaj palici jak je pohlaví volitelný a zaváděj třetipohlavní hajzly (kupříkladu zrovna Německo), atd., atd., atd., enviromentalistický kecy, globálně oteplovací kecy, ve Švédsku dozorujou děti ve školkách o pauzách, aby si nehráli "pohlavně stereotypně", jinými slovy, když si holka nechce hrát s buldozerem a kluk s bárbínou, tak je to ekl, no a najednou, když voják půjčí děcku kvér (což není ani pohlavně diskriminační, ani etnicky diskriminační, půjčí ho klukovi, holce, černýmu třípohlavnímu gejovi kterej si myslí, že je Pyroliška….) tak se heká a fňuká že to je indoktrinace a nabádání :-D Norové pustili v televizi pro děti od 8-12 let vídeo, kde je nějaká überkráva učí masturbovat a souložit, strká tam gumovej pyj do gumový množírny, tváří se u toho, jak kdyby měla v gatích mravence, říká věci typu "aby to bylo super, musí být vagína celá vlhká" a proti tomu se OSN nebouří :-D (vsuvka, těším se, až nějakej Abdul Musul Chujul, nakrknutej z toho, že televize dělá z jeho syna honimíra u porna a z jeho dcery flundru, což obojí Aláh nerad vidí, přijde a podobný krávě chrstne do ksichtu nějakej hádvěsočtyři, ještě větší psina bude pak to, jak to budou neomarxisti zkoušet zakecat :-D neboť úchylný mrdálizmus je pro ně správný, islám je pro ně ten nejsprávnější, ale navzájem se to nesnese a teď jak z toho :-D ).
Podle OSN je teda dělat z dětí zblblíky, co si nejsou jistý ani pohlavím, ale za to v osmi letech vědí, jak se správně kam strká dick, v pohodě a správný, ovšem vést je k tomu, aby pak v dospělosti dokázali uchopit zbraň a bránit svojí zemi a svoje lidi, je špatný.
Na první pohled se zdá, že to nedává smysl, ale ono dává. Optikou plánované exterminace bílého muže to dává smysl dokonale. Číňany a spol s tímhle nikdo neotravuje, ti si těmahle směrnicema vytíraj prdel. Arabáši tuplem. V Africe znají děti strýce Kalacha už od osmi let, ovšem vyspělý evropský státy takhle blbnou. Je to proto, aby ty děti nebyly ani vedený uvažovat o vojsku, aby nebyly ani schopný pojmout myšlenku na to, že by někdy měly bojovat ozbrojeným bojem, aby pro ně měla zbraň pachuť něčeho tak jako mimo náš vesmír, že jim přijde úplně jako divný jí použít a řešit konflikt jinak, než kecama, slovama, naštvaným emailem, ba dokonce uchopit železo a střelit po teroristovi? Neeeeee, to neumíme, to neděláme, to neznáme……aby se jim to úplně vypařilo z reality současnýho světa. Ono totiž násilí a zbraně ke světu a životu nevyhnutelně patří (viz quantum mých starších článků), no a oni, Helter Skelter exterminátoři a všichni ti dobroserové, co jim v tom, zblble, pomáhají, chtějí, aby moderní Evropan násilí vůbec nechápal a vnímal ho jako něco, co do současnýho světa ani nepatří. Pak je jasný, že ve chvíli, kdy s ním bude konfrontován, selže. Protože si s tím prostě neporadí. I vojáci v budoucnu připadně budou hanebně neefektivní, protože budou tak zblblý propagandou, humanizmem, multikulturalizmem a tímhle vším, že armáda jako celek ani nebude schopná postřílet nájezdníky a agresory, nebude mít ani vůli k boji. Zatím se to ještě do toho stavu nedostalo, ale časem k tomu dojde. Ještě nejaký generace to sežere, než takhle zdegenerujem. Tohle podporuje pacifisticko zženštilej vzdělávací systém, tohle podporuje celková propaganda "člověk neřeší nic sám", "zbraně jsou fuj", "násilí nepatří do civilizované společnosti", můžou lidi, propláchnutí tímhle, následně obstát proti bandě agresivních primitivů, který Kalachy znají od dětství, mačety od útlýho dětství a nemaj obecně problém s tím, někomu useknout karfiol, když je to v jejich zájmu? He?
Druhá linie tý ofenzivy jak udělat z evropských dětí dementní sráče je ta sexuální, oni je programujou na to, aby a) neměli jistotu ani ve svým pohlaví a tudíž ani v roli ve společnosti, prej že pohlaví je konstrukt a podobně…..otázka. jak chci po někom, aby se choval jako pořádnej chlap, když ani nebude správně chápat, co to vlastně chlap je? Jak chci po ženský, aby správně vychovávala svoje děti, když ani nebude vědět, co to je žena a co to je mateřství, atd., jediný, co budou oba chápat, je, jak se bahnit v pocitech, aktuálních potřebách a "pícháme všichni se všema napříč pohlavími (který neexistujou) a živočišnými druhy"?
b) udělat z nich totální otroky pudů. Člověk kterej má obstát v tvrdý situaci, přežít, bojovat, něco dokázat, vyhrát boj, zdrhnout z koncentráku a podobně, musí mít totiž pevnou a silnou vůli. A s tou se někdo rodí, ale obecně se buduje, buduje se překonáváním překážek, překonáváním toho, že bych se na to desetkrát radši vybodnul, ale stejně jdu dopředu, buduje se tím, že člověk se zabejčí a jde proti odporu, proti bolesti, přes nepohodlí a přes bolest, pokud tohle odbouráš, vůli nevybuduješ a z člověka máš jen břečku. Jak to hezky popsal Huxley v tom Báječným novým světě, ta společnost tam byla postavená na tom, že si všichni ve všem okamžitě vyhověli skrze to, že jim to ten systém umožňoval, no a z toho plynulo to, že ty vyšší ctnosti (jo, Huxley rozhodně není křesťan, je to ateista jako prase) plynoucí z vůle, prostě neměli a byli to defacto bezpáteřní houbovitě měkký otroci svých pudů, půlku času nastřelený nějakým fetem, kterej navozoval příjemný pocity i když se nic nedělo.
No tak tohle chce neomarx ksind vyrobit z našich dětí. Zmatený chudáky s bordelem v hlavě, který nebudou znát ani základní hodnoty rodiny a funkce jejich členů, natož aby se jich ujali, no a který budou od dětství otroci nízkých pudů, přičemž čím dřív s tím začnou, bez kontroly a vůle, tím dřív je to omrzí a budou experimentovat se všemožnýma deviacema a tohle bude konec klasický rodiny, protože už o ní nikdo nebude stát. Oni si s tím pak už neporaděj, sice budou vědět, kam správně strkat dicka, že když ti to nevychází s jedním partnerem, bo s jedním pohlavím (a nebude, bez vůle žádnej vztah nevydrží dál, než pár desítek souloží) tak ho vyměň, zkus to s jiným pohlavím, změň to svoje, dej se na Prozac…..a tihle deformanti budou zkoušet vychovávat další deformanty v rozvrácených, čem vlastně, manželství už nebude, pseudorodinách lezbických matek a transspecies otců, vlastně pojem matka a otec už je taky politicky nekorektní, tak třeba Osoba Prcíř Jedna a Osoba Prciř Dvě (až x, kdo řekl, že rodina má jen dva Prcíře, brzo i pojem rodina bude politicky nekorektní, protože třeba transsexuální transdruhový gay, kterej uzavřel registrovaný partnerství s přeoperovaným samcem osla - zoosvazky taky povolí-, mít děti nemůžou……je to ofenzivní. On i ten pojem "rod-ina", od slova rod, rodit, gejové rodit nemůžou, ten pojem je diskriminuje, takže zakázat a nahradit, čím, třeba slovem Prcosvazek, protože trvalý vztahy budou na ústupu a ti lidi spolu budou stejně jen kvůli endorfinům a kvůli souloži, než to vyprchá a přesunou se jinam). V tom geniálním Huxleyho čtivu už trvalý vztahy taky neměli, dává to perfektní smysl.
No a teď. Jak něco takovýho může obstát proti těm, kteří mají vůli, museli se rvát, mají pevný kořeny, pevný rodinný hodnoty, pevnej systém víry a patriarchátu, kterýho se drží a jsou ochotný nejen rozdávat bolest, ale i snášet tu svojí? To bude jak souboj tygrů proti jehňatům po obrně. A jak se taková zpracovaná zblblá břečka dokáže postavit nějaký státní tyranii, nějak se třeba jako cuknout, klást odpor, nebo tak, he? No? Nic, ani prd. A ještě jeden cheat v tom je. Ženský prostě přitahuje chlap, kterej je chlap, chová se jako chlap. Na rovině instinktů jí tohle vždycky v hlavě sepne, můžete jí tísíckrát krmit feminizmem a PC (politická korektnost) ale ve finále, když má volbu, bude volit chlapa, před nějakou břečkou, která neví ani, jestli je chlap a že být chlap je politicky nekorektní, radši být "to ono něco". Minimálně toho změkčilce s tím bejkem podvede. Takže, pudově, instinktivně, to po naprostým zbřečkovatění a zmatení bílých chlapů, potáhne bílý ženy k těm imigrantským, kterým to bude vyhovovat, protože na bílý ženský mají pifku, ačkoliv jima opovrhujou, přitahujou je. V Americe už vznikla celá porno a pop kultura černýho rasizmu zaměřená na ponižování bílýho chlapa a to, že černej chlap je pro bělošku vždycky lepší, ovšem ona je jen něco jako podotrokyně toho velkýho černýho bosse. Vemte si pojetí "bílej massa, černý ženský na plantáži", z americkýho otroctví a otočte to. Tohle tu pofrčí, kdy? Když naši chlapi nebudou ani vědět, co je to chlap. Ten systém je mimořádně konzistentní, sociálka dozoruje, aby z něj nikdo neunikl, povinná školní docházka, v principu dobrá věc, dozoruje, že indoktrinovaní budou všichni (proč jsou Romíci takový, že se sebou orat nenechají a drží při sobě a bílí ne? Protože Romíci většinou pečou na školní docházku a vychovávaj dítě tradičně v rodině, ne aby jim nějakej unijní indoktrinátor vymejval mozek cypovinama). Cenzura frčí, o některých věcech se nemluví a děti jsou tímhle zblblý už od nejmenších základů. Má standardní rodič šanci obstát proti tý pajplajně zavedený školou a televizí do hlavy jeho dítěte, kterou mu do ní lejou hovna? Ne. Rodič s tím dítětem pokecá tři hodiny denně, když jsem ještě optimista. Ve škole ten malej šotouš stráví minimálně pět až osm. Každej den. Rodič si mnohej den s tím děckem ani nepokecá a to se ještě stejně řeší věci akutní potřeby (hadry, žrádlo) pak pitomosti (jak bylo ve škole, známky, úkoly) pak se čumí na bednu, nebo jde fotr čumět na OVRZ, na nějaký hluboký témata se vůbec nedostanou, dítě se o funkci rodiny naučí od učitelky, která měla pět nepodařených heterosexuálních a tři lezbický vztahy a teď žije doma se třema černochama a indiánkou, vystudovala nějakou überhumanitní školu Zigiho Frojda, kde jí naučili spoustu kravin, má načtený příručky od tý poslední nejúspěšnější sexuoložky která umřela na infarkt po styku s oslem, ta přinese do třídy svýho oblíbenýho gumovýho penise, kterýmu říká Ryčrd, no a ukáže jim, jak funguje rodina, teda podle ní to podstatný. Zbytek výchovy obstarají pornostránky.
Ura.
Pak se bude chudák v dvacetipěti divit, že mu žádnej vztah nevydržel a bude uvažovat o tom, jestli náhodou není Pyroliška a neměl by se na ní předělat.

Ve světle tohohle překopnutí páteře bílý rasy vypadá ta EU snaha o odebrání zbraní asi jako kopnutí do hlavy někoho, koho už přejelo Téžévé. Celkem zbytečný, ale proč ne, rozhodně mu to neprospěje a vyhlazení pak bude moct jít i metodou "brute force" a někoho do těch pracovních táborů taky nastrkat musej, až začne nějaká nová "Ježovina", kdo by chtěl, aby ti se bránili, že jo.
Když Japonci obsadili Okinawu, tamní rejžožrouti měli zákaz držet zbraně, tak se stávali majstry v používání těch improvizovaných. Tonfa byl původně nějaký držák na mlýnek, nunčaky byl vlastně cep na mlácení obilí (megaborec Jan Žižka z Trocnova měl tady podobnou ideu), atd. Spousta útoků z okinawskýho karate je vlastně postavený na tom, že se bojovalo proti samurajům, kteří měli brnění, jezdili na koních a podobně. Proto to dneska když se to učí, vypadá, že to jsou děsný voloviny, jenže prostě v tom tehdejším stylu boje a stylu protivníků to smysl mělo.
Brazilská capoiera vznikla tak, že otroci se nesměli učit bitkařit, tak ten tréning maskovali jako tanec. Bojovej systém je to celkem na pikaču, ale z bojových systémů maskovaných jako tanec je to asi nejlepší :-D (tudíž teda nechápu, proč se chce třeba dneska někdo učit rvát skrzevá capoieru, když už to maskovat nemusí a může se učit třeba box :-D ).
Styl nindžů se mi celkem líbí. Bojuj s protivníkem tam, kde to nečeká, udeř a vysmrď, udržuj ho v nejistotě a používej všechny improvizovaný srágory, co najdeš na farmě a co ti ještě nezakázali.
Co je dneska legální a i po přijetí zmrdsměrnice EU bude? Kuše, puškový, pistolový. Luky, praky, meče, nože, mačety, všechno tohle. Pořád nezakázali balistický vesty. Tomahawky. Na internetu je mučo návodů na jedy, nástrahy, něco typu "pandža" a podobně, co tím chci říct. I když vám seberou pistoli, pořád se dá ubránit barák proti nějakýmu Rwanda AIDS komandu. Ono se těžko znásilňuje a vraždí v baráku, kde je magor ve vestě s mačetou a s kladivem, obzvlášť když už při vstupu oknem někdo z agresorů šlápnul na pod oknem nastražený hřebíky napatlaný starým masem a výkaly a může se tak těšit na to, až mu ta noha parádně uhnije. Atd atd.
A v blízkým kombatu v budovách můžou být bodnosečný zbraně efektivnější než střelný. Tohle rozvinu víc příště.

Pavlovův psí reflex a jak z toho

22. června 2016 v 10:09 | Řezník
Servus všichni, na co mrkneme teď. Ten příběh s Ivanem Pavlovičem a jeho psékama všichni známe, že jo. Přinesl žrádlo, rozsvítil a pséci začali slintat, no a pozdějc jen rozsvítil a pséci slintali stejně, i když žrádlo neměl. Podmíněnej reflex. Je to užitečná věc, dá se naučit, dá se použít k věcem dobrým, i zlým, jako prakticky všechno. Mozek je totiž takovej debil, on si vytvoří zkratku prakticky od čehokoliv na cokoliv, může si spojit (na rovině instinktů) jakoukoliv věc s příjemným pocitem, nebo s nepříjemným, potažmo s bolestí. Kdo četl tu knížku od Huxleyho "Báječný nový svět", ví, tam to bylo popsaný. Z velký části je výchova postavená na těhle mozkových zkratkách. "Poslušnost - odměna, neposlušnost - bolest" (potud vše správně) a protože dítě reaguje obecně na podněty spíš fyzický, než nějaký hlubokomyslný, naprosto neefektivní je výchova "neposlušnost-kecy, kecy a hromada dalších keců". Malý dítě ty kecy neposlouchá, obecně vlastně ani neudrží pozornost tak dlouho, než si rodič tu pentli vycintá a už mu mozek jede někam jinam :-D ergo si vytvoří zkratku "neposlušnost-nějaká nuda co mě nezajímá = nic" :-D zdravím všechny levičácký blbky co jsou pro zákaz fyzických trestů, ono jim to dojde, až jim syn v patnácti dá přes držku, když bude potřebovat prachy na éčko :-D
Ale to jsem odbočil. Něco dost podobnýho psal i ten borec, jak napsal Konec prokrastinace. Že když mám křečka a dám ho do krabice, on by zkoušel vyskočit, dám mu tam skleněnej dekl, on skočí, praští se do palice, skočí znova, praští se do palice, skočí potřetí, praští se do palice, secvakne mu, že to nejde a pak už to zkoušet nebude ani když ten dekl dám pryč a už by vyskočit mohl. Bo slon, že ho jako mládě přivážou provazem, on párkrát zabere a zkusí to urvat, nejde to. No a pak zůstane klidně přivázanej na tom provaze i jako dospělej, i když by to v pohodě vyrval i s tím sloupem, protože se prostě v mládí naučil "provaz škub nejde". A nemá myšlení, který by si porovnalo jeho tehdejší sílu s tou současnou. Jen v jednom případě to fungovat přestane a k tomu se dostanu :-D
Lidi dělaj to samý. Mnozí. V mládí jim něco natlučou do palice a oni podle toho jedou až do smrti. Což nemusí být špatně, pokud jde o správný věci. Jenže bohužel v současný době se dost věcí správných zneužije proti tomu, co je správně dělá a ještě se zneužijou k nesprávnýmu jednání. A proto je potřeba fungovat nejen na základě naučených drilů z dětství, ale přistupovat k tomu selektivně. Vědět, co je dobrý a co je špatný, ale dát si bacha, aby moje dobrý jednání někdo nezneužil ke zlu.
Ano, přesně tak, mluvím o naučeným drilu poslouchání každý pseudoautority. U lidí je to dost často. Řekne někdo něco, někdo kdo má jakousi, ať už klidně nevymahatelnou, nebo naprosto iluzorní, ale jakoby autoritu a lidi to poslechnou. I když je to blbost, i když je to nemorální, i když je to bullshit. No a mnozí, i když si to uvědomujou, tak stejně maj problém ten požadavek "autority" odmítnout. I když právně, reálně, situačně a silově, klidně můžou.
Příklady. V Americe proběhnul takovej vtipnej případ, že do nějakýho Mekáče volal vořech, co se vydával za policajta, z něčeho tam obvinil nějakou zaměstnankyni a ostatní nutil, aby jí tam zadržovali a prováděli nějaký ponižující procedury, který hraničily až se znásilněním pomalu (typu detailní tělesná prohlídka atd) a oni to udělali, ačkoliv a) jí znali b) vůbec nevěděli, jestli ten, kdo volá, je fakt polda c) i kdyby byl, tak ho kdykoliv mohli poslat per rectum (nebyl tam, nemířil jim pistolí na včelín, neviděl je, neměl ani důkazy, že dostal do telefonu pravý jména….) d) zákon nic takovýho policii nepovoluje snad nikde, kromě Severní Koreje.
Přesto necukli.
Jinej extrémní případ. Zrovna jsem četl o případu, kdy matka nařídila synům, aby jí pomohli s likvidací dcer, dvou. Ne arábie, ale USA. Heh. Poslechli? Jo. A to nešlo najednou, to byl dlouhej případ, nejdřív jedna, po dlouhým tejrání, pak další po dlouhým tejrání, pak zahlazování stop, ani jeden z těch synů a ani další dcera se nešprajcli, tu svini nepráskli, neodpráskli, neshodili ze schodů, ne, prostě jí pomohli oddělat dvě svý ségry. Pačemu? Patomuž to byl povel od autority a s tou se nediskutuje a proti tý se nebejčí.
Další extrémní případ. Kolik % německých poldů asi tak souhlasí s tolerováním zločinů negříků, oproti tomu s mlácením Pegidy a spol? Asi moc ne. Ale stejně poslouchaj, protože "to řekla vládní autorita" a "oni jen dělají svojí práci". Tohohle osobně se celkem bojim, protože tahle "samosvornost" systému je celkem spolehlivá. Jakejkoliv amorální protiprávní protiústavní bulšit, kterej se odhlasuje, je dobře možný, že to ozbrojená pěst bude vymáhat, protože "je to prostě zákon, nelíbí se nám, nesouhlasíme s ním, ale je to zákon, tak to budeme dělat". Případ, kdy se to vymkne, je, když po nich budou chtít nějakou skokovou změnu, že ten novej rozkaz bude "šokující", pokud se ale bude postupovat postupně, může to být velkej problém. Pokud se bude postupovat postupně, salámovat, pomalu zpracovávat, mám obavu toho, že by úřady a orgány klidně pak dokázaly vymáhat i právo první noci. Dementní votravná nikým nevolená evropská komise nařizuje milionům Evropanů věci, který jim akorát mrví život, stejně to mrví život i těm policajtům, co to vymáhají, ale oni se nezabejčej a neřeknou "táhněte už do prdele, tohle prostě respektovat nebudeme" a nazdar.
Míň extrémní případy provádí drtivá většina lidí, spousta ženských je na trosky z toho, že přijde tchýně a bude je buzerovat, bude jim poroučet, bude jim nakazovat a oni jí prostě neřeknou, ať se jde zasypat vápnem a prudí si doma kočku, ale ne jí tady, ne, prostě, budou to snášet, protože jim v dětství natloukli do palice, že starší lidi se do prdele poslat nemůžou, i když se chovají jako naprostý arogantní dementi. Oni nezvolí ani pasivní odpor, typu "tak si kecej, já si to stejně udělám po svým", ne, oni se prostě podříděj, možná proto, "aby měli klid". Jenže si prostě pořád neuvědomujou, že když v opakující se situaci budeš před někým couvat, tak to co fakt mít nebudeš, bude ten klid. Naopak to co mít budeš je to, že on bude ty svoje požadavky stupňovat.
Další příklad, lidi jsou vystreslý z toho, že se zavede ta pokuta za vlezení někam do lesa, třicet tisíc. Uaaaf. Tak ok, dejme tomu že pokuta, dejme tomu, že tam omylem vlezu (a nebo i schválně, doteď se tam smělo, tak co). Dejme tomu, že mě tam nějakej nimrod chytí. A? Co teď? Jak mě, u všech nemocných olihní, donutí mu dát ty prachy, nebo svoje údaje, aby mi měli kam poslat složenku? Zaprvý, nemá právo mě legitimovat, je to nějakej hajnej, ne PČR. Nemá právo mě zadržovat, protože prostě, není to polda. A pokud sebou nebude mít policejní hlídku (což nebude), nemá právo mě jakkoliv omezovat na svobodě :-D takže to bude asi takhle. "Pane, vlezl jste sem, zaplatíte pokutu." "Ne, nezaplatím a jdu domů". Hotovo. Případně "Stujte!" "Jdi do prdele." Hmmm. Co udělá? Zastřelí mě? Střelí mě do zad? To asi těžko. Ne že by to u těch ozbrojených alkoholiků v zeleným bylo málo častý, že někoho trefí :-D ale většinou to není cíleně. Ale spousta lidí by to zacvakala. Protože "autorita" a s tou se nehádáme.
Podobnej případ je revizák v MHD (nenavádím k jízdě na černo, páč "nepokradeš") ale pokud tam sebou nemá policajty, je to taky čistě na dobrovolnosti, jestli mu tu občanku dáte nebo ne, pokud ne, co udělá? Vymlátí jí z vás? Stluče vás jízdním řádem? Hodí pod metro? Není to polda, nemůže mi nasadit klepeta a odtáhnout na DPP.
Jen některej chmaták, opravdu chmaták, se nechá zadržet ochrankou v obchoďáku, oni prostě zdrhnou. Už jen proto, že ten ochrankář je stejně zadržovat nemůže, nemůže jim nasadit klepeta, nemůže je střískat pendrekem, on je nemůže ani prohledávat. Akorát že spousta těch chmatáků to neví, což je dobře :-D a ten podmíněnej reflex jim funguje taky :-D "Tak jsi mě chytil, tak budeme čekat na policii", no, ale stejně může zdrhnout :-D paradoxně tím, že zdrhá, zákon už neporušuje, protože ten ochrankář nemá pravomoc ani oprávnění ho zadržovat :-D
Je to fakt vtipný, že na jednu stranu zákony nahrávají zlodějům (nesmí zadržet chmatáka v obchoďáku, bykoz "osobní svoboda" and shit) na druhou stranu lidi ani nevyužívají ty práva, co mají, protože by to znamenalo, že budou klást autoritě odpor a to je fuj, to se nedělá.
Kupříkladu právo nevypovídat. Má ho každej. Je to právo. Ale stejně na sebe spousta lidí po nehodě, po obraně, po všem možným, spoustu věcí zbytečně práskne, ať jsou třeba ve faktickým i morálním právu, stejně jim pak omotaj kolem krku nějakej gumovej paragraf a na tom je oběsí a buď zavřou, nebo aspoň odsoudí. Nic moc. Proč nedrží hubu? Právo na to maj.
Stejně jako s tím lesem, i kdyby mě ten vořech poznal, tak já nemusím dokazovat, že jsem tam nebyl, on musí dokázat, že jsem tam byl, on by s tím musel na policii, opruz a ztráta času na jeho straně….já nemusím lhát (ani nemůžu), jen prostě nebudu vypovídat a vy mi dokažte, že jsem tam byl. Nic, nazdar.
Ale spousta lidí tomu vořechovi v zeleným tu občanku dá. Sranda.
To je totiž další podmíněnej reflex, co do nás nacpali. Že ustupovat je správný a naopak trvat na svých právech je něco jakože fuj, nebo co.
No a bohužel v mentalitě mnoha lidí je to tak nacpaný, že kdyby si LGBTZMRD aktivisti procpali do nějakýho "zákona", že každý manželství musí být tři lidi a z toho minimálně jeden gej, lezba, nebo bisexuál a že bude chodit úředník kontrolovat, jestli toho geje nezanedbávají, oni by to poslechli. Nebo, prostě "vláda schválila povinnou eutanázii v 60 letech, hrazeno žadatelem" tak by hledali půjčky, aby na tu eutanazii teda měli :-D a řešili by, jak to stihnou splatit :-D
Já si z toho dělám srandu, ale ono to až tak vtipný není.
Jak z toho, jak se naučit fungovat na základě rozumu a ne na základě podmíněných reflexů?
Zaprvý. Člověk se musí naučit trvat na svým a naučit se říkat lidem "ne". Spousta lidí to neumí. Prostě nedokážou odmítnout sebeblbější žádost nebo povel a pak se diví, že si z nich někdo udělá poskoka, vonuci a hejla. Spousta lidí se klidně nechá buzerovat a šikanovat, protože dotyčnýho (nemusí ho ani mlátit) poslat, ať se jde zavápnit, je "neslušné a moc fuj". No, tak pak se dotyčnej musí připravit na cestu do Dogville (kdo ten film ještě neviděl, doporučuju). Takže, naučit se říkat "ne".
Zadruhý. Naučit se říkat taky "jdi do prdele". Ono to dost často pomůže mnogo.
Zatřetí. Počítat sílu. Sice mi někdo říká, že mám něco dělat, jakože musím, ale…..může mě k tomu nějak přinutit? Ne? No tak je to jen a jen na mě.
Začtvrtý. Počítat sílu. V případný konfrontaci, kdo je silnější? Nejen legálně, ale fyzicky, takticky, kdo má víc trumfů na svojí straně? Komu se vyplatí jít do konfliktu?
Zapátý. Počítat sílu. Nenastavovat to tak, abych já musel eskalovat konflikt a přirozenej odpor k eskalaci pracoval proti mně. Nastavit to tak, aby případně on musel eskalovat konflikt a ten odpor pracoval proti němu. Kupříkladu. Aby on musel jít na policii, že jsem mu zlomil hnátu (a u toho musel přiznat, že jsem mu jí zlomil, protože mě zkusil přepadnout). Jiná situace, "jo, v ten a ten čas si rozdělíme ty prachy a mám je u sebe já". Z právního hlediska je to rovnocenný, jestli je mám já, nebo on, protože smlouva je, že se šábnem. Jenže já mám fyzicky ty prachy (a protože jsem morální, tak smlouvu dodržím) čiže pokud cuknu, tak já mám prachy, on má papír a on musí eskalovat k soudu a podobně. Tady spoléham na svojí morálku, což je věc, kterou znám. Pokud má ty prachy u sebe on, on má prachy, já jen papír a pokud on cukne, já musím eskalovat k soudu a taky, spoléhám tu na jeho morálku, což je věc, kterou ne moc dobře znám :-D
Nechť to jsou nenápadný vodítka.
Můžete to začít nenápadně lámat od něčeho jednoduchýho, třeba vypít plechovku piva na zastávce autobusu, což se prý nesmíííííííí, uáááá, strach :-D něčím jednoduchým. Časem se naučíte rozdíl mezi "k něčemu mě nutí" a "dokážou mě k tomu reálně přinutit". A bude pro vás funkční. Abych to uvedl na pravou míru, já tu nenabádám k anarchii, jsem křesťan, držím Desatero, atd., dodržuju zákony, ale je potřeba, aby člověk uměl rozlišit, co dodržovat bude, na základě vědomý vůle, pochopení toho, co to vlastně je a toho, že to je správný, ne na základě toho, že to řekl nějakej vořech kterýho "musím poslouchat, protože to dělají všichni". Ten mi pak taky může nařizovat pěknou amorální zločinnou sviňárnu a ten podmíněnej reflex ho poslechnout mě zbrzdí v situaci, kdy je správný se na něj vykašlat.
Stejně tak v situaci obrany zdraví, života a dalších lidí je potřeba spočítat skutečnou sílu jeho a mojí a toho, že jestli se to nepovede, že mě taky můžou soudit a seřadit priority. Ne fungovat na základě z dětství přejatýho "násilí je fuj, páč pak jsem stejný jako on a ještě mě zavřou" tak se radši nechám oddělat. Člověka ty reflexy naučený z dětství můžou zbrzdit v situaci, kdy jde fakt o sekundy a stojí ho to život. Nebo to, že spoléhá na to, že "on mě přece nebodne, protože nesmí". Hmmm, tak střeva na gatích a zírej, vole. Protože pro nás slušný je těžký pravidla porušovat, člověk podvědomě předpokládá, že je nebude chtít porušovat ani protistrana. A to může být další cesta do průseru, nebo pod zem. Tohle ještě rozeberu jinde.
A zpátky k tomu slonovi. Kdy ten slon překoná ten reflex z mládí, že se z provazu neurve? No, když mu dám velkou motivaci to zkusit, ale velkou, aby "nepřemýšlel" nad tím, že to nezvládne. Kupříkladu před něj v době říje postavím samici. No a nebo, strach a bolest. Rozdělám za nim oheň. A nebo ho vezmu žhavým pohrabáčem přes koule. V těhle případech vyrazí, urve provaz, urve sloup a sešrotuje toho, kdo mu vleze nemoudře do cesty :-D :-D Ty vnější vlivy prostě musí být tak silný, aby zapomněl, že to vlastně nejde :-)

Prej nějaký Rusové, jo? Tak a už dost těch kravin.

21. června 2016 v 10:57 | Řezník
Objevujou se čím dál častějc hlášky, že za všechen ten chlívek, co se teď v Evropě děje, včetně toho, že EU už věří málokdo, vlasteneckých tendencí, brexitu, nápadů s czexitem, protiunijních nálad a toho, že se jen čeká, která cihla vypadne z tý rozpadající se zdi, jako první, můžou Rusáci. Prej že Rusáci tu maj ty svý agentý a satelitý a Sputniký a médiá a podobný srágory, kterejma se snaží rozložit EU zpátky na národní státy, aby byli zase jakože velmoc.
Tak se na to koukneme. Ano, překvapivě, ruský agenty tu máme. Máme tu i americký agenty, německý agenty, máme tu veškerý agenty a pokud se člověk podívá do jakýkoliv země, kromě nějakejch ostrovů v tropech, nebo nějaký prdele pod sopkou na rovníku, najde tam ruský a americký agenty, jak si tam jedou to svoje a zkouší tam posílit svojí sféru vlivu. Nic novýho pod sluncem, to bylo vždycky. Třeba celou studenou válku.
Ano, samozřejmě, Rusákům by vadila sjednocená Evropa, kdyby fungovala ( a asi jim vadí i teď, když moc nefunguje), protože pořád lepší roztříštěná banda, která se kočkuje mezi sebou, než konzistentní celek. Takže, ano, Ivani se snaží EU rozložit. Nic novýho pod sluncem, EU existuje už desítky let, to nebyly tehdy ruský snahy to nějak posrat? Buď nebyly a nebo nebyly vidět, protože…..k tomu se dostanu. Ale byly.
Vsuvka. Další velkej hráč ve hře jsou USA. Ani USA nevyhovuje představa silný sjednocený Evropy, protože takhle jsou na světě dva velký hráči (tři, když počítáme Čínu) no a tři jsou lepší, než čtyři, že jo. Stejně jako jim nevyhovuje nějak sjednocenej arabskej svět (to nikomu), tudíž, Američani nemají zájem na jednotný Evropě. Američani i Rusové chtějí svět rozdělenej mezi sebe, jako za studený války, ne aby se vytvořily nějaký další velký konfederace států a kecaly jim do toho. Americký snahy rozložit EU budou asi míň očividný, než ty ruský, ale budou.
Ivani mohli zkoušet rozesrat Evropu desetiletí a až najednou teď by se jim to začalo dařit, protože, ano, nastaly situace, který rozdělujou obyvatelstvo EU a který vytvářejí vznik vlasteneckých a patriotických nálad. Kupříkladu, černá "krize". Černý sem táhnou z Afriky a Arábie, nadělat tu svinčík a vyžrat tu sociální systém a natahat sem islám, tak 60% protiunijních nápadů přímo vychází z obav lidí z tohoto. To udělali Rusové? Jestli se pletu, tak to byly USA a Francouzi, kdo rozstřílel vojsko Kadáfímu (naloďovací dok pro současnej import č.1), USA podporovali FSA, to jsou ti dementi co bojovali proti Asadovi a rozesrali Sýrii (hlavní oficiální zdroj uprchlíváků, teď je každej "Syřan"), dál v Sýrii a Iráku vznikl IS a byl nějakej IS v Iráku když tam byl Saddam Hnusák? Ne. Kdo sundal Hnusáka? USA (tehdy jsem vůbec nebyl proti, ale oni sami už uznávají, že to byla chyba. Jestli to teda nebylo schválně, viz snahy výše). Kde tady máme Rusáky? Eh? Hovno.
Pokud by import černých do Evropy byl dílo Rusů, EU špičky by měli nádhernou, krásnou, přímo ukázkovou šanci vzít Rusákovi vítr z plachet. Tím, že by zavřeli hranice a tu sebranku sem nebrali. Pak by Rusové mohli ostrouhat, ty nacionalistický snahy by během chvíle celkem usnuly, byl by klid? Proč to neudělaj? Jsou tak blbý? Nebyla to Merkelová, co říkala "Přijmeme všechny"? Takže je Merkelová ruskej agent? (Lenin byl německej agent, tak je to teoreticky možný :-D)
Skupina Frontex, co tahá tu bandu z moře a vozí jí do Evropy a felčaři bez hranic, co to sem tahaj, ti jsou taky v ruským žoldu? Ne.
Co dál sere evropský vlastence. Ano, vzrůstající kriminalita související s přivandrovalcema, na což EU reaguje importem dalších přivandrovalců. Švédsko se stalo "multikulti" v šedesátých letech, teď sklízí to, co si tam natahali, to, že si tam natahali sebranku ze všech koutů světa, se kterou si teď nedokážou poradit, je ruská práce? To, že v Dánsku nepopravujou navrátilce od IS, ale dávaj jim bydlení a prachy zdarma, to je ruská práce? Anglie se stala multikulti ne tak dávno, proti importu těch zevlů byla velká většina Britů, ale bylo jim to nacpáno proti jejich vůli (demokracie jako prase) a teď to zase sklízí, kupříkladu případy jako Rotterham a podobně, to jako těch 1400 britských nezletilých holek tam obtáhli a prodávali ruský agenti, převlečený za Pakostánce a další Rusáci nařizovali to nevyšetřovat a tutlat, kvůli předposranosti okolo rasizmu? He? A takových případů tam bylo víc.
Teroristický útoky v Paříži a v Bruselu byly v ruský režii? Jestli ano, buď po sobě Ivani hodně dobře zahladili stopy. Protože jinak by to EU špičky moc rádi vynesly, "hele, za to nemůže naše debilní migrační politika and shit, to Ivan" :-D jenže nemůžou.
Odzbrojování vlastních obyvatel, další věc, co občany v EU nasírá a vyvolává tendence vypadnout z vlivu tý nový Moskvy. To neudělali Rusové, současná zprasená směrnice pro boj s terorizmem (eufemizmus jako prase) taky není ruská práce a v ČR sere víc lidí, než cokoliv předtím. Když ce kouknu na nápady na czexit, hlavní důvody jsou, sestupně podle důležitosti a) černá "krize", nechcem tu mít skrze kvoty ty parazity a islám a šaríju b) odzbrojovací tendence (ještě s kombinací s černou krizí) c) Nová Moskva krafe úplně do všeho, přikazuje, nařizuje, zakazuje, omezuje, včetně věcí, do kterých nemá co kecat ani vlastní stát, natož nějaký politbyro za hranicema a všechny už to sere.
Ale jasně, hrozba pro naší "suverenitu" jsou Rusáci. Tady nám nějaká banda diktuje, co máme mít v zákonech, kde je ta suverenita, kurvaroma?
Jasně, Rusáci toho využili a jasně se svezli na vlně toho odporu, to znamená, že ty vlastenecký hnutí podporujou, jasně mají stránky, kde se šíří zprávy o tom musulmanským bordelu co dělaj, jasně pouští i hoaxy a by to vyhecovali ještě víc, jasně že jo, byli by blbý, kdyby to nedělali. Podobně jako podporovali "národně osvobozenecký" hnutí po celým světě za studený války, podobně jako Američani podporovali kdejaký "rebely" všude možně, no a naposled v Sýrii. Jasně, Rusáci do toho propagandou přilejvaj olej. Jenže, na ten průser si EU politici zadělali sami, zaprvý debilní imigrační politikou, která byla spouštěč a jak pravil DFens před rokem, tohle má potenciál EU rozložit. Předchozí problémy toho spolku byly většině lidem šumák, tohle už ne, tohle už bylo moc.
Snahy EK kecat úplně do všeho taky nepomáhají, původní koncepce EU byla zona volnýho obchodu a pohybu osob, zboží a služeb, ne vytvořit novej orwellovskej nadstát, kterej bude diktovat obyvatelstvu úplně všechno.
Další voda na mlejn ruský propagandě je naprostá debilita merkelstánců v boji proti terorizmu a neustálý prosazování neomarxismu a multikulti, v době, kdy by bylo mnohem taktičtější ubrat plyn, nechat ten tlak uvolnit. To mi připomíná film "Od soumraku do úsvitu", kde kriminálník Seth Gecko říkal svýmu bráchovi "Víš co to znamená, bejt nenápadnej? Já ti povím, jak nenápadnej nebejt. Musíš střílet poldy, brát holky jako rukojmí a musíš zapalovat baráky."
A teď pro EU krávy. "Víte co znamená, uvolnit tlak z kotle? Tak já vám povím, jak ho rozhodně neuvolnit. Musíte importovat další a další potížisty, brát slušným lidem zbraně, cenzurovat média a internet a hlavně musíte trestat kritiky multikulti a islámu."
Nevím teda, kterej ruskej agent má na svědomí tohle :-D ale v situaci, kdy je 80% evropskýho obyvatelstva proti myšlence multikulti a proti islámu, hlavně teda proti importu islámu sem, zavádět cenzuru okolo toho a importovat sem další islamáče, trestat ty, kterým se to nelíbí a pak se divit, že ti lidi zuří čím dál víc, je prostě demence. Nevím, jestli ty EU Überkrávy už jsou tak posedlý myšlenkou "Ó Velkého Multikulti", že nedokážou ani na pár let zpomalit, aby se to uklidnilo.
Protože průměrnej bílej Evropan, čiže člověk, kterej se tak nějak snaží přežít a vyžít, ne nějakej desetiletí nic pořádnýho nedělající intelektuál z neziskovky, už je prostě neskutečně nasranej z toho, že pro svoje politiky, rádoby elity a již zmíněný intelektuály, je jen poslední hovno, který má právo makat, platit daně a poplatky, držet hubu, ustupovat všem menšinám, snášet ústrky a kriminalitu těch, co ze svých daní živí a ještě se bát na to konto pípnout, páč pak zašijou jeho.
Zákony aspoň tady v ČR za posledních pět let, co to nějak sleduju, byly vždycky zpřísněný ve smyslu buzerace širokých mas, ne ve smyslu skutečný kriminality, nezpřísnily se tresty za vraždy, za únosy, za prodej drog, za kupliřství, obchod s masem, za vydírání, mafiánský praktiky, atd., ne, ale pořád se rozšiřujou tresty a likvidační pokuty za věci, co do teď nikomu nevadily, nikoho neohrožovaly, nebo se jich člověk dopustí snadno omylem. Atd. O dvojím metru na příslušníky bílý většiny a etnických menšin darmo mluvit.
Diví se pak někdo tomu, že v kotli roste tlak? A že ten EU papiňák je těsně před výbuchem?
Rusové ty tendence živí, byli by blbý, kdyby ne, ale začala to politika EU a politika EU způsobuje, že to pokračuje, změna politiky EU by znamenala konec těhle ruských snah využít situace a Sergej by si mohl jít pouštět draka.
A propo, Soros, tenhle žiďák, je snad Rus? Ne. A taky tahá z moře tu svoloč a vozí to sem. Ruskej agent? Jo, to nevím, tak čí agent, he? Americkej? Sám za sebe? Rotschildů? Sionistických organizací?
Zájem na rozesrání Evropy má nejen Rus, má ho i Američan a Žid. A tady v negerský krizi se ty jejich zájmy dost protly. Uvidíme, co z toho vyleze. Jenže pořád, prsty na tlakovým ventilu mají špičky EU, změna jejich politiky by to mohla zachránit. Pokud to nedělají, jsou to a) dementi, no a dementi nemají čemu co velet, nebo za b) nepřátelé Evropy, no a ti tím spíš.

K čertu s EU.

Star Wars – Pomsta Sithů, Europe edition (nežerte hada těm sviním)

20. června 2016 v 18:09 | Řezník
Servus. Kdo sledoval druhou trilogii hvězdných válek? První trilogie byla ta nesmrtelná klasika, Epizoda 4 Nová naděje, kde Luke Skywalker vysmahnul hvězdu smrti, pak Epizoda 5 Impérium vrací úder, kde Darth Vader usekl Lukovi pracku, řekl mu, že je jeho fotřík, no a zalil Hana Sola do nějakýho toho zmrzlýho soplu, Epizoda 6 Návrat Jediho, kde se to definitivně pomlátilo a Impérium šlo do kytek, císař taky. No a pak byla ta nová trilogie, Skrytá hrozba, Klony útočí a Pomsta Sithů.
Ty už byly víc politický, ne tak černobílý, no a co se mi tam líbilo, bylo to, že císař (tehdy to ještě nebyl císař, jen senátor) vystupoval na jednu stranu jako senátor Palpatine (mimochodem, Zeman v některých výrazech vypadá jak jeho míň chytrý dvojče :-D ) na druhou stranu jako Darth Sidius, no a jako Sidius si přetáhl na svojí stranu Separatisty, který chtěli zničit galaktickou republiku, vykydlit Senát a zabít Palpatina, na druhou stranu si jako Palpatin vytvářel armádu proti separatistům, armáda měla být oficiálně a původně jako podpora pro rytíře Jedi, když jim separatisti začali slušně zatápět, jenže císař to pak zaonačil tak, že vrchním velitelem tý armády se stal on. Pak nechal Darth Vadera vybušit separatistický velení, armáda rozdrtila separatisty a jako velký finále armáda rozsekala i rytíře Jedi. Tudíž jediný pořádný kanony v celý oblasti galaktický republiky a přilehlých soustav teď měl Palpatine a mohl se klidně sám prohlásit za císaře :-D což udělal. (Ultra fans Star Wars mi prominou, že jsem to zkrátil, zrychlil a mnoho vynechal :-D )
Co mi to jen připomíná. Vzpomeňme, že Darth Sidius neměl problém nechat zmastit pár svých vlastních lidí jinýma svýma lidma, aby to posloužilo vyššímu účelu.
Přejdeme do Europe. Němci neměli problém si zapálit Říšskej sněm, aby to mohli hodit na židy, nebo komouše, či kdoví koho. Neměli ani problém si v převleku za polský vojáky vystřílet vlastní hlídkovej post, aby byla záminka k válce. V klasický Clancyho knížce Rudá bouře si Rusáci sami vyhodili do vzduchu nějakou vládní budovu, včetně harantů co tam byli na exkurzi, aby to mohli hodit na západní Němce a vletět na ně.
V těch Star Wars císař postupně vršil mrtvoly a hecoval emoce proti sobě, aby nakonec měl jedinou pořádnou palebnou sílu galaxii on.
Co se děje teď. Tu a tam vybuchne v Europě nějaká ta bomba. Tu a tam někdo něco obtáhne Kalašnikovem. Tuhle a támhle tajný služby nějakej útok překazí. Ale všimli jste si něčeho? Ještě žádnej z těch, co proběhl a nebo měl proběhnout, necílil na politiky, bo nějaký špičky, na armádní cíle, taktický a strategický body. Vždycky střílí jen do nějakýho plebsu.
Možnosti jsou následující. Tajný služby ty útoky na politiky a strategický cíle včas zlikvidujou, ale veřejnost o tom neinformujou, informujou jen o těch zmařených na plebs. To nedává smysl, že jo.
Druhá, teroristi jsou líný útočit na politický a strategický cíle, protože je to riskantní a pravý kombatanty tu maj v malých počtech, aktuálně tu maj jen nevycvičený polodebily, co se hodí jen na akce typu "vejdi na diskotéku a drž tady toto, dokud to dělá ratatatata, až to udělá cvak, strč tohle semhle a opakuj". To je znatelně reálnější, na druhou stranu, co si pamatuju z dřívějška, když útočila IRA a spol, ti si vybírali politický cíle, vojenský cíle, policejní cíle, nikoliv plebs. Jejich cíl byl, aby Angličani vysmrděli z Irska a to se neudělá tím, že někde zabijou nějakou prodavačku věnců.
Podobně bitky Indie - Pakistán, podobně ETA ve Španělsku, podobně útoky čečenských bojovníků na Rusáky, zas tolik toho nebylo na civilní cíle, většinou na vojenský a policejní, aspoň ty větší.
Jo, je možný, že arabášskej styl je jinej, vlastně i v tom Bagdádu si pořád vyhazujou do luftu civily, v Izraeli taky útočí do davu, ale útoky na vojáky nejsou řídký.
Tady na politický cíle ovšem neútočí vůbec a přičemž, ty nejsou nikterak extrémně chráněný, na to nepotřebujou špičkový bojovníky, to není útok na ruskou základnu gardový tankový divize, což už je i pro chlapy od Šamila Basajeva zkouška dospělosti, vždyť ty mrdky politický se klidně trajdaj po ulici. Mnohý jsou celkem snadnej cíl, obzvlášť pro toho, kdo se nebojí umřít, protože věří, že ho v ráji čeká 7+-2 panen. Tak proč nic takovýho ještě neproběhlo, aspoň ve fázi pokusu?
Většina musulmanskejch radikálů se ohání tím, že chce, aby se jim západ přestal sejřit do jejich věcí a do jejich zemí and shit, tak proč aspoň nezkouší útočit na západní politiky a aspoň nějaký strategický cíle?
No, protože by to bylo kontraproduktivní. Oni totiž ti basmači, jakkoliv neumí vést konvenční válku, nejsou vůbec pitomí a ví, že evropskej multikulturní politik je jejich spojenec. Trochu mi to připomíná film Tucet špinavců, ten asi třetí díl, kdy spojenecký komando mělo zabránit vraždě Hitlera, protože slovy jednoho britskýho generála "Hitler je přece náš spojenec, ochromuje jejich armádu". Jo, díky Hitlerovým diletantským rozhodnutím se válka mrvila čím dál víc (pro Němce) taky proto se ho část generality pokusila zlikvidovat. No, takže takovej Bagdádí si musí říkat "Jo, EU je náš spojenec, dělá debilní rozhodnutí a tím pomáhá výhře islámský věci". Sice si tam občas Francouzi a spol přeletí s Rafalem nebo něčím podobným a shodí dvě, tři bomby na nějakou pozici IS a možná i něco trefí (na to nemá IS ani nikdo podobnej jak reagovat, pořád platí, že evropský armády a evropský letectvo se v arábii dostanou kam chtějí a udělají si tam, co chtějí), na druhou stranu EU nikterak nereaguje na přívoz statisíců nových kombatantů (potenciálních) do Evropy, no a ještě podporujou odzbrojení obyvatelstva, čímž pádem v širším kontextu (o kterej v islámu jde), otvírají dveře Evropy na a) přečíslení množením b) snadný zabíjení v budoucnu, až bude dosaženo určitýho stavu.
Pro IS and shit je rozhodně výhodný neútočit na politiky, kteří sice občas pošlou pár letadel, aby jim něco sesmahlo, na druhou stranu si vozí nový bojovníky do Evropy, dokonce je tam ještě živí. Já být nějakým lampasákem od IS, tak už dávno posadím starou a haranty do lodi s refudžíkama a pošlu jí do Evropy, ať je mimo bojovou zonu, kde nehrozí, že jí někdo trefí a kde jí budou celkem dobře živit a přede všema možnýma hrozbama chránit.
Plus si taky otevírají únikovou cestu, ve chvíli, kdy prohrajou, stejně ti co zbyli zahodí Kalachy a černý pyžama, nacpou se do lodí mezi refudžíky taky a odkýblujou se do Evropy. Vždyť Evropa teď umožňuje fluktuaci bojovníků z Evropy do Sýrie a zpátky, evropských dobrovolníků no a některý země ty zmrdy nejen nestřílí, ale ještě pro ně provádí sociální programy a podobný zhovadilosti. Oproti tomu jsou další evropský země ochotný trestat lidi, kteří pojedou do Sýrie zabíjet členy IS. Sranda. Proč tyhle politiky střílet?
No a proč teda neútočí na ty protiislámský? :-D no to se má tak. Politici jsou jedna banda a drží při sobě, to je, jak to vždycky říkají poliši v těch filmech, "Sice byl křivej, zkorumpovanej, ale byl to jeden z nás". Tady se to má stejně, prostě, i když říká něco jinýho, než ten druhej (oficiálně, co říká kdo v soukromí, taky vůbec nevíme), oni spolu kecaj, oni spolu chlastaj, oni spolu choděj za kurvama se šnorchlem do výřivky, no a když pak nějakej basmač zastřelí někoho, kdo byl s dotyčnou eurounijní überkrávou sice názorovej oponent, ale třikrát si léčili filcky na stejný klinice, mohlo by to vyvolat nežádoucí reakci, neboli reakci, co by se přiblížila zdravýmu rozumu. Politkurvy by mohly začít trojčit, kdyby se začalo kácet v jejich lese. A proč je provokovat, když jim jdou tak na ruku, že jo.
No a pohled evropských, proimigračních, unijních politkurev? No, ti si hrajou na senátora Palpatina, myslí si, že využijou basmače k vyvolání strachu u plebsu (čemuž pomáhají tím, že jich sem tahají čím dál víc), čas od času nějakýho toho útoku (kterej není zaměřenej proti nim a oni spoléhají na svojí ochranu od tajných služeb a ochranky, takže je to nepálí), no a celý basmače a ty útoky použijou ke svýmu posílení pravomocí, headcountu a rozpočtu tajných služeb, prolamování ústavních práv, odzbrojování obyvatelstva (je to přece pro ochranu před terorizmem), další a další utahování šroubů a znevolňování plebsu.
Plus samozřejmě, čím víc "refudžíků" si sem natahaj, tím víc potenciálních voličů těch jejich band do budoucna a tím lepší příjmy, plus další nezaměstnaný a sociální politika a granty a dotace a neziskovky jsou taky šťastný, jedinej kdo není šťastnej, je bílej pracující debil co to musí všechno cvakat a nést ty rizika, ale na něj sereme, protože je odzbrojenej, pod dohledem posílených silových složek (který kriminalitu přivandrovalců nijak akutně neřeší, ale "xenofoby" mají pod palcem), ta část politických überkrav, která je pro genocidu a Kalergiho plán, je spokojená brutálně, ta část, která chce jen bagrovat prachy, je spokojená taky, jen trošku nedomysleli to, že jim většina lidí už ty propaganda kecy nic moc nežere a v kotli roste tlak. Před tím, aby ten papiňák řachnul, je chrání ne armáda a benga, protože ti jsou povětšinou na straně těch, co by je šli věšet. Je to vrozená slušnost přetavená do tupý ovcovitosti (o tom jsem psal v článku Předposraný hejl) a to, že na silový složky a většinu lidí pořád funguje jako Pavlovův reflex, že "něco je zákon", i kdyby to byla sebevětší cypovina. Jo, je to tak, "je zákon provést si v 65 povinně eutanazii" a část lidí bude opravdu řešit, jestli si to můžou dovolit neudělat, protože by měli opletačky s úřady. Stejně jako je "zákon pálit lidi v peci", no, to fakt bylo a "prostě je to zákon, tak to neřešíme". Prolomit tenhle podmíněnej reflex je vždycky těžký, ale často to jde. O tom jindy.
A papiňák má ještě jeden pojistnej ventil a to je banda multikulti hatefree zblblých křiklounů a pacifistů, kterých je sice málo, zato jsou fest slyšet a plní funkci ovcí v Orwellově "Farmě zvířat". "Béééé, čtyři nohy dobréé, dvě nohy lepšíííí".
Überkrávy evropský si myslí, že ty basmače ovládají, jenže neovládají nic.
No a do toho se tu a tam objeví nějakej naprosto spektakulární útok. Starostku Kolína nad Rýnem pobodá "xenofobní agresor". Oni nikoho nezatkli, nikoho nemaj, neví se kdo to byl, ale už se ví, že to byl "xenofobní agresor". Oproti tomu ten, co vopískoval ten gejbar v Orlandu, rozhodně neměl nic společnýho s islámem :-D Holka to přežila, bez trvalých následků, už je zas v politice. To jí nevobtáhnul tím nožem moc důkladně.
Čistě nááááhodná podobnost s tím českým muslíkem černým, kterýho měly pobodat nějaký holý lebky a pak se ukázalo, že si to celý vycucal z paže? :-D
Támhle zase chytne ubytovna pro parazity a líheň štěnic v Dýzldorfu, dělá se mediální humbuk jak nacisti pálí lidi jak za starejch časů a pak z nich vypadne že to udělali ty zevlové sami, o světlici chrstnutý do záclony v tom zavšiveným veťáckým doupěti a podobných esech ani mluvit nebudu.
A teď nějakej trouba vykaší na ulici nějakou britskou političku, která od osmnácti nedělala nic jinýho, než tahala muslíky do Anglie, vyráběla sociální politiku pro co největší parazity a škodila vlasti a prej jí krocnul nějakej "duševně vyšinutej, co u toho řval Britain First". Ne že by byla škoda, že taková "Rotterhamová syfilitická Méry" je kaput, aspoň už neškodí, ale, nesmrdí to trochu? Těsně před nějakým tím hlasováním o brexitu se provede tohle? Z toho ta snaha zdiskreditovat ty vlastence a udělat z nich bandu psychopatů tak trochu smrdí, nezdá se? A vyšetřování asi nebude mediálně nijak extra vděčný. A už teď to spousta dudků žere, když přirovnávají Britain First k IS atd., zas vyřvávají o islamofobech a ksenofobech.......Bylo by zajímavý zjistit, kdo s tím "duševně vyšinutým" v poslední době mluvil, atd., jaký návštěvy měl. Jenže nad tím případem se zavře voda. To nebude jako fajrující láhve na Vítkově, kde proces probíhal skoro online, ani případ Kramný, kterej byl taky pomalu v přímým přenosu. To se rychle pohřbí asi tak dva dny po hlasování o brexitu, aby se v tom nikdo moc neryl.
Ale na druhou stranu, celkem se mi tenhle vývoj líbí. Pokud jsou Helter Skelter Überkrávy ochotný nechat oddělat jednoho svýho platnýho neomarx NGO člena, aby si pomohli situačně, znamená to, že se ten systém dostává pod tlak, pokud už nestačí klasický metody "student Zifčák" č. 1 (1989) a student Zifčák č.2 (ten dement 6.2 na hradčanským), znamená to, že oni už musejí obětovat zápěstí, aby zachránili paži. Takže je potřeba ten tlak zesílit, ne zeslabit. Ať toho musí obětovat ještě mnohem mnohem víc.
Snaha ukázat, že "i vy bílí máte ošklivé radikály, kteří zabíjejí lidi, tak držte hubu a mlčky podporujte import musulmanů, protože nejste lepší", nemusí nikterak fungovat, pokud to bude prokouknuto a nebo, ignorováno.
Část politiků se bude možná muset probrat, protože, ať už to s tím killem bylo zfixlovaný, nebo ne (a ať už to ví, nebo ne), tak jim musí dojít že a) jako obětoval někdo jí, tak může později někdo obětovat jeho b) když nasraný člen veřejnosti tu mindu dokašil a zákazy toho, tamtoho, onoho a všeho mu v tom nezabránily, může taky nějakej nakrknutej pitbul vykašit jeho, on tu ochranku nebude mít navěky a jeho fakáňata někudy chodí ze školy, tudíž je možný, že si taky začnou veřejnosti všímat.

Co bude dál se uvidí, ale ono to tak či tak nic veselýho nebude, čiže doporučuju nakupovat neregistrované ošklivé věci, co ubližují lidem.

Gangy New Yorku, vlastenectví, lidskej odpad a teď si vyber

15. června 2016 v 16:26 | Řezník
Onehdá kdysi dávno jsem zřel Gangy New Yorku (super film) a můj ještě trošku idealizmem zblblej mozek tam měl trošku problém s jednou věcí. Ona jako probíhá válka Jihu proti Severu a tihle Newyorčani si tam vyřizujou svoje vlastní účty, mají tam svoje organizace, který se rvou o nějaký sídliště, jestli bude přistěhovalých irských katolíků, nebo usedlých amerických protestantů a vůbec, ale vůbec je nezajímá, že je vlast potřebuje do války, jako jak je to možné :-D (jo, byl jsem dlouhý roky naivní trouba).
Pochopil jsem to dávno, ale úplně jsem se do toho vcejtil až poslední dobou. Jo, sice byla nějaká válka, ale ta se jich tam vlastně defacto přímo netýkala. Oni potřebovali nějak přežít a zajistit sebe a svoje lidi, což se vyřizovalo bitkama s těma konkurenčníma skupinama, nějak je moc nezajímalo, jestli válku vyhraje Unie, nebo Konfederace, jestli teda osvobodí otroky a nebo ne (v NY už stejně otroctví nebylo a "negry" tam mnozí obecně nesnášeli), bylo jasný, že pokud vyhraje Unie, nezmění se pro ně nic a dál se budou muset vyhejbat střetům s policií, nebo jí podplácet, no a pokud teda vyhraje Konfederace, tak se vymění estabilishment , chvíli možná bude rambajz, ale pak se prostě situace stabilizuje a bude nutný nějak vyjít s jinou policií, buď se jim klidit z cesty, nebo je podplácet. Přičemž jak zájmy Unie, tak Konfederace, myšleno vedení a velení, jim mohly být tak šumaprdel a rozhodně nestály za to, aby pro ně někdo nasazoval kejhák na frontě (který se každej snažil vyhnout). Situace se vyřizovala akutně přímo tam na místě, na sídlišti Five Points (jeden čas nejnebezpečnější místo na světě).
Ono je to jako teď. Máme tu EU a NATO. Máme tu Rusko. Obojí má celkem nadupanou armádu a dělaj na sebe hudry hudry (stejně jako sedmdesát let předtím). Pak tu máme importovanou sebranku, co se nám sem sere přes hranice, plave i kanálama, aby se dostala do Evropy, pak tu dělá bordel a máme tu islám, kterej je hrozba akutní. A pak tu máme zločince, no a v neposlední řadě protizbraňový aktivisty, který z nás chtějí udělat béébéé vovce. Takže alternativy? Pokud dojde k pouličním bojům, bude to pravděpodobně s tou naplavenou verbeží, stejně jako se to děje v Itálii, kde se s nima začala prát mafie (mimochodem, perou se s africkýma překupníkama drog, zbraní a kurev, kde ti se tam vzali? Když v těch lodích jsou jen samí chudáci utíkající před válkou? He?). Pokud začne konvenční válka, bude to pravděpodobně s Ruskem, o Ukrajinu, Krym, kvůli střetům s Tureckem a podobně.
No a jakej postoj v tu chvíli zaujmu. No, je pro mě naprosto nemyslitelný, že bych nějak šel bojovat na ruskou frontu a kostit tam Ivany, řeči typu "vlast tě potřebuje" by si mohl dotyčnej tak vstrčit do kadele, jedinej způsob, jak mě tam dostat, by bylo dorvat mě tam násilím. Protože upřímně, představa, že bych někde dobrovolně šašil a zabíjel lidi, nedej Bůh ještě riskoval, že tam zabijou, nebo zchromí mě, kvůli "obraně Evropy před ruskou hrozbou", no, ta je tak úsměvná, jako že je nějaká Miss World vítězka ještě panna. Naprosto pro mě nepředstavitelný. Když si představím, že bych někde nasazoval kejhák za Jirku Dinsbiera a jeho agendu, za práva gejů na gejprajdy, za kvoty na počty žen v politice a ve vedení firem, za eurounijní nařízení proti homofobii, xenofobii, diskriminaci, za import uprchlíváků z Afriky, za to, aby mohly v Evropě bejt mešity, za štědrou sociální politiku pro parazity, krmení nefachčenků, bruselský odzbrojovací snahy, ČSSD, ANO, Babiše a ty hovna co říká a prodává, za Kalouska a jeho prachy, Merkelovou, novou cenzuru, policejní státy, všudepřítomnou úřední buzeraci, atd., to je prostě vtip. V takovym případě bych nehnul ani prstem a museli by mě přinutit, abych do vojska nastoupil a stejně bych při první šanci zdrh. To, abych někde bojoval za estabilišment a systém, kterýho vztah ke mně se dá shrnout do věty "plať daně a drž hubu, hajzle", je scifi. V tomhle ohledu už naprosto vlastenec nejsem.
Na druhou stranu bych nebojoval ani za Rusáka. Protože s Rusákem si taky moc nepolepšim. Pravda, ani moc nepohorším. Vlastně si moc nepolepším ani nepohorším, ani kdyby nás tu obsadili "totalitní" Číňani. Jediný, o co bych přišel, by bylo iluzorní právo pyskovat na vládu, což teď mám, ale jim je to stejně šumaprdel a poslouchat je musim, takže je to reálná výhoda jako "teď tě zbiju, ale ty mi můžeš pak poslat strašlivej email".
Ergo, válka mezi NATO a Vladimírem Vladimírovičem Putinem, případně čínským Velkým Pandou, pro mě není válka dobra proti zlu, ale mizérie proti mizérii a v tom bych se naprosto odmítl angažovat, stejně jako se ti newyorčani odmítli angažovat v holomajzně Unie proti Konfederaci.
Jo, naprosto jiná situace by byla, kdyby sem vtrhli nějaký pyžamáři a začali tu mordovat lidi, řezat hlavy a zavádět tyranský praktiky typu šaríja a podobný, kupříkladu vychytávky následovníků ISIL. Tam bych nezaváhal asi vůbec a zapojit bych se, do střílení těch vrahů, prostě musel. A měl bych i důvod. Stejně jako bych měl důvod, kdyby byly reálný důvody se domnívat, že podobný vyhlazovačsko genocidní praktiky tu budou dělat Rusové, kdyby se třeba jako měli chovat jak Japonci v Nankingu. Pak by mi nedělalo vůbec problém zabíjet Ivany. A nebo Číňany, nebo Japonce, nebo třeba Eskymáky, prdel po tom, každej, kdo se zkouší chovat takhle, zaslouží tomahawkem do palice.
Ale nějaká řachanda, ve který je ve hře jen výměna estabilišmentu a jestli mě bude buzerovat vrchnost čínská, nebo vrchnost merkelovská? S tím běžte do háje.
Takže jsem ještě furt vlastenec? Jo, jsem, mám tu svoje lidi, svojí zemi, za kterou se prostě bitkařit vyplatí, už jen i ten princip. Je to prostě moje země, já se tu narodil, ne nějakej ližprdelka, co to sem přišel akorát vyžrat a pak se přesunout dál. Ačkoliv je půlka národa tvořená bandou, který bych ruku nepodal (šejdíři, šmejdi, kurvy prodejný, kurvy prodejný neoficiální, paraziti z mnoha neziskovek, neomarxisti, Anofert…..) tak ani tohle si nezaslouží nějakou genocidu a přechod pod šaríju. A je tu furt spousta velice dobrejch lidí, řekl bych pořád víc, než těch dementů, přes kecy různých odnárodněných "kosmopolitních" tlučhubů se Češi nemaj moc za co stydět.
Ano, je tu ovšem spousta parazitů a česká společnost jako taková, společnost, ne lidi, je nemocná. Je nemocná tím, že dovolila, aby jí vládla a ovládala banda, která by v jakýkoliv zdravý společnosti mohla dělat tak možná pomocníky ve stáji, když vidím Dluhoslava Sralbotku a Jirku Dienspivsona, říkám si, jak se tohle stalo, že o životě a defacto přežití milionů lidí rozhoduje toto. Případně Šabatová a podobný, slovy Theodena, krále Rohanu "Jak k tomu vlastně došlo?" No, tak samozřejmě, pokud by kterejkoliv agresor útočící na ČR měl záměr jen vyměnit estabilišment a poslat tyhle ksichty do uranovýho dolu, odklidím se uctivě z cesty. Sice ti nový možná nebudou lepší, než ti staří, ale aspoň jedny bych viděl skončit v díře a to samo o sobě by z toho dělalo dobrej obchod.
Takže vlastně mám s tou hlavní postavou Billa "Řezníka" Cuttinga z Gangů New Yorku společnýho víc, než jsem si myslel :-D taky mi tu vyhrožujou válkou, na který nemám vůbec žádnej zájem, taky mi leze na území banda, o kterou tu nestojím a je reálná pravděpodobnost že se s ní časem tady střetneme, nezávisle na tom, co kde bude vyřizovat v tu chvíli AČR.
V současný době je být vlastenec dost těžký. Na jednu stranu super zem a super lidi, plus historie, na druhou stranu spousta xindlu a vede to tady něco, co pomalu nedokážu slušně ani definovat a popsat, což se nás kontinuálně snaží dostat do orwellovskýho nevolnictví.


Ochránit. Jistě. Ale verbež

14. června 2016 v 15:51 | Řezník


V současný době zříme mega brutální ultra bestiální snahu komunistů z EU posunout cestu do SSSR na novej level a sebrat lidem prakticky komplet zbraně. Jasně, zatím něco nechají, to zakážou až pak, v druhým tahu. Všechno jménem "ochrany" a "bezpečí". Nojo, jenže ochrany a bezpečí koho, že jo. Všichni vidí, že odebírání zbraní slušným lidem vůbec nesnižuje kriminalitu, naopak jí zvyšuje. Rapidně. Tudíž slušný lidi to nechrání vůbec. Koho to chrání? Kriminálníky, protože ti si můžou být celkem jistý, že po nich během jejich svinění nikdo nestřelí. Chrání to lupiče, členy gangů, únosce, násilníky, všechnu tuhle svoloč. Jenže, on je to částečně účel. Když jsme řešili neomarxismus, hned někde z kraje, co jsem tu začal psát, bylo zmíněno, že v neomarxismu je jako nositel "revoluce" už ne dělnická třída, ale "menšiny" a "vyloučení", což zahrnuje jak vyfetla, tak prostě i criminales. Musíme se teď smířit s tím, že criminales, i kdyby to byl sebevětší odpad společnosti, jsou "svěcená kráva" určitých skupin lidí a lidskoprávních organizací, stejně jako sexuální menšiny, různý etnický menšiny a podobně. Jako je černej homogej nadřazen v jejich bulvách bílýmu heterákovi, tak je, z hlediska hodnoty, nadřazen na heroinu závislej kriminálník člověku, co chodí denně dělat a vychovává děti.
Tuhle demenci ještě mnozí zaměňujou za lásku k bližnímu. DFens to trefil správně, když napsal "Tihle zastánci zákazu držení zbraní jsou zvláštní lidi. Jsou plní lásky k bližnímu svému a to tím víc, čím větší je ten bližní ksindl. Tvrdí, že zbraně by měli mít jen lumpové, aby jim slušní lidi nemohli ubližovat."
No, ono je to docela trefný. Jak jsem popisoval v článku o "Kultu hajzla", je to prostě teď tak, že naše společnost je společnost druhých, až ntých šancí, ale jen prosím pro ty, kteří se rozhodli vybodnout na pravidla a chovat se jako dobytek. Neříkám, že mám něco proti křesťanskému pojetí lásky k bližnímu, ani nemůžu, mám to v Bibli, jenže, na rozdíl od těch, co to pochopili dost špatně (a těch je dost) a dokonce těch, co si tím kamuflují svůj neomarxismus, nebo to mají dost pomíchaný, nadřazuju prostě život a zdraví případné oběti životu a zdraví agresora.
Ne tak mnozí, kteří po brutálním mordu obhajujou práva agresora a rozebíraj těžkej život agresora a nechtěj aby to moc schytal atd., přičemž utrpení oběti se jim někam vypařilo, o tom jsem psal už v Kultu hajzla. To pak vede k tomu, že jsme vedli diskuzi u článku, jak britský SAS odstřelil instruktora IS a museli jsme tam některým pomalu vysvětlovat, že to opravdu není špatně a že když by toho IS nezabil, tak ten by zabíjel jiný lidi, kteří si takovou situaci opravdu nevybrali. Na mě z toho šly mdloby.
No a lidí takhle zmatených je plno. No a ty lidskoprávní organizace jsou plný těch pitomých, o kterých jsem psal. Tudíž, oni uvažují takhle. "Pokud půjde kriminálník někam znásilňovat a mordovat a ti lidi budou mít zbraně, tak ho zabijou a to je špatný. Proto je potřeba, aby tu zbraň neměli, aby neměli nic, aby se dokonce báli pohnout a udeřit, protože co kdyby je odsoudili za nepřiměřenou obranu". No, pak totiž kriminálníka možná chytí a je možný se s ním do nekonečna patlat, do nekonečna se ho snažit začlenit zpátky do společnosti, sosat z toho nějaký dotace, připadat si jako největší dobroděj na světě, když vracím takovýho omrděnka zpátky mezi lidi a podobně.
Ukázkovej případ je ten polda teď nově v La Socialistic Francé. Magor islamistickej dobodal poldu mimo službu a jeho ženu, řešil, co udělá s dítětem, aspoň to přežilo. Jo, kdyby měl ten polda u sebe kvér (a kdyby mu jeho země nechala aspoň nosit ten služební i soukromě - tady to není, že by se báli, že by mu hráblo a zahájil palbu, to může klidně udělat i ve službě, když má prověrky, že s tím může sloužit, tak proč jí nemůže i nosit, he? ) tak by možná chcíp ten mizernej ksindl. A to by bylo fuj, protože a) by to ukazovalo lidem, že se nemusí jen odevzdaně nechat kydlit a čekat, až se jich Všemocný Aparát zastane b) chcíp by ksindl, kterej nejen že je ksindl, ale je ještě muslim, no pro humanisty z neziskovek by to bylo jako pro budhistu, kdyby se někdo vysmrkal dudlajlámovi do toho trika.
To radši ať pojde nějakej trouba, kterej se snaží živit rodinu, než muslimskej kriminálník. Tady to vyšlo teda úplně mizerně, protože poldové toho trotla oddělali (no, to se dalo čekat, když jim kuchnul kolegu a ještě měl rukojmí, že jo), ale obecnej precedens a model toho, jak je to pojatý, zůstává.
Částečně je do toho promítnutý to neskutečně dementní klišé, že když se proti násilí bráníš násilím, tak "se snižuješ na úroveň toho agresora" a co z toho máš. Heh. Třeba přežití, demente. Třeba zachovaný zdraví, sebe nebo jiných. Člověk by nevěřil, jak triviální věci musí někomu vysvětlovat.
Takový to "násilí stejně nic neřeší" (jak to vyřešili ti poldové u toho rukojmího????) a "musíš být lepší než on, což znamená na jeho násilnou agresi reagovat tak vlídným kecem" prosakuje do myšlení mnoha lidí a bohužel se to dostává i tam, kde se pak o něčem rozhoduje.
Proto se po nás chce neustále, abychom nějakej ksindl šetřili, protože si přece zaslouží ohledy a další šance. Ty mu musíme poskytnout my, kteří sígroviny neděláme, tím, že se od něj budeme nechat okrádat, vraždit a potažmo prznit. Systém hodnot humanistů a lidumilů je jasný. "I kdyby to zachránilo jeden lidský život (kriminálníka), se vyplatí kvůli tomu zmařit deset životů ksindlpodrasy (což jsou tady ti, který dodržujou zákony a platí daně, na ty každej sere)."
No a pokud hrozí, že by se ksindl, co se zkusí bránit (slušný lidi) rekrutoval ještě z podrasy (běloch) a došlo by ke konfliktu s criminales z nadrasy (černej, muslim) je to úplně jasný. "Musíme chránit migranty a uprchlíky a muslimy a černý criminales při jejich činech, což znamená odzbrojit a totálně paralyzovat ty bílý pracující dementy, protože ti jsou povinni to snášet. Musí být lepší než oni, musí projevit humanitu, musí projevit ohledy, musí projevit solidaritu." A podobně.
Někdo chce zbraně sebrat, aby usnadnil nástup totality, ovšem část užitečných idiotů mu dělají ti, pro který je, ať vědomě, nebo nevědomě, criminale něco lepšího než slušnej člověk.
Opět se to všechno vrací k neomarxismu, kterej chce na jednu stranu z člověka udělat tupou ovladatelnou ovci, která se nebrání, no a v druhým směru je pro něj kriminálník atd., jakožto "nositel nový revoluce" cílová skupina, něco víc, než řadovej hejl. Tyhle sračky zaplevelily náš vzdělávací systém a fungujou dokonale. Samozřejmě to naráží na přirozenou, logickou a Bohem danou touhu po férovosti a spravedlnosti, proč jako má z ohledu na kriminálníka, násilníka, šikanátora a podobně, trpět někdo, kdo si to nezačal. To vytváří taky určitý napětí a hněv, kterej se občas projeví.
Ale i na to mají zastánci bezpečnýho prostoru pro kriminálníky odpověď. "Protože vy jste přece ti lepší, tak strpíte to násilí, moudřejší ustoupí a (pokud přežijete) vás bude hřát, že jste se nesnížili na jeho úroveň a neřešili to násilím, který stejně nic neřeší." (A počkali na policii, která to vyřeší násilím).
A hlavně neustále všem opakovat, ať si dávají bacha, aby tomu agresorovi neublížili moc, protože by mohli mít opletačky za nepřiměřenou obranu, furt to do nich hustit, aby pak nikdo radši nedělal nic.
No a takový ty erupce nechápavosti, jako když nějakej zmetek mlátí v buse těhotnou ženskou a všichni okolo čumí jinam, no…….no, vždyť vzdělávačně propagandistickej systém je k tomu celý roky programoval a půlka z těch, co je pak překvapených, tvrdili vlastně to samý, jak násilí nic neřeší a je nejlepší nedělat nic :-D tak co se diví?

Humanisti chtějí ochraňovat verbež, to je jejich právo, ale ať si nás neberou jako rukojmí.

„Jméno, hodnost a osobní číslo“. A už si to kurva zapamatuj

14. června 2016 v 13:13 | Řezník
Tohle heslo zná asi každej, kdo někdy sleduje válečný filmy. Prostě když zajmou vojáka a chtěj z něj těžit informace, on jim řekne akorát tohle. Nic víc. Teda, takhle je to předpisový :-D no a pak je na protistraně, aby z něj vymlátila ten zbytek (a taky často vymlátí, pokud není civilizovaná). Já jsem si to válečný heslo vypůjčil jako podobenství pro jednání občana s aparátem.
"Máte právo nevypovídat, cokoliv řeknete, může být použito proti vám" říkají vždycky poliši v v amerických filmech, když někoho zašijou a je to myšlenka dne, protože je to prostě fest pravda. V situacích dejme tomu nějaký krize, autonehody nebo případně nutnosti se bránit, po který zůstane na místě někdo tuhej, nebo raněnej, se toho na beton prostě držte. Bohužel slušnej člověk má po nějaký krizi, kdy došlo ke škodě, zraněním, někdo to schytal, nebo tak, tendence se jako ospravedlňovat a vykdákat všechny detaily, protože hledá, ať vědomě, nebo nevědomě, potvrzení, že jednal správně, nic nezmrvil, nebo aspoň ne fatálně, že se to stát mohlo komukoliv a že z toho nebude velkej malér. Jenže, k tomu, aby se vyznal z toho, co ho tíží, je zpověď. Ne orgány činný v trestním řízení a už vůbec ne média. Dost často to pak vypadá tak, že člověk něco vykdáká, něco, o čem si myslí, že mu nikterak nemůže uškodit, jenže ono mu to uškodí a na základě přísloví o "holi a psovi" a gumovýmu ohýbání různých paragrafů ho na tom pak můžou snadno oběsit. Člověk něco kydne a zavře si dveře k případný efektivní obhajobě (i kdyby byl tisíckrát v právu). Bohužel, spousta lidí žije v domnění, že "když jsou v právu, nemaj se čeho bát", "když jsou v právu, nemůžou je zavřít" a "když jsou v právu, soud musí rozhodnout v jejich prospěch, protože jsou přece v právu". Jo, tak leda velký hovno. Soud někdy rozhoduje na základě toho, jak sám chce, s tím, že něco zdůrazňuje, něco zveličuje, oproti tomu něco úplně ignoruje. (Příklad chlapíka, kterej se bránil napadení pomocí střelný zbraně, ovšem střílet začal, až když ležel na zemi a bylo mu bušeno do ksichtu - podobně jako v USA Zimmerman vs Martin. No a soud naprosto odignoroval lékařský zprávy, který na základě dráhy střely potvrzovaly verzi poškozenýho a věřil verzi agresora, že na něj dotyčný střelil zepředu když oba stáli. Přičemž ty kulky by musely dostat větší faleš, než ve filmu Wanted. :-D kulky nelétají do pravýho úhle :-D). V případě, že to bude nějakej silniční crash, typu, srazíte neosvětlenýho ožralýho dementa na kole, přejedete ožralu, co chrápe na silnici, případně vám tam chodec vyběhne bez rozhlídnutí mezi dvěma autama, vjede bicyklista pod kola z vedlejší, nebo přejedete dítě který uteklo od matky a vběhlo vám pod kola při couvání, neboť matka kdáká s nějakou jinou slepicí a na dítě peče (všechno true story) budou vás do toho chtít uvrtat a odsoudit, minimálně přišít spoluvinu. Do toho soudu se promítnou různý mediální tlaky, tlaky pozůstalých, co se "nesmíří s tím", že byste neměli jít bručet a podobně, společenská objednávka a na základě toho může vzniknout slušná ojebávka. U toho případu přejetýho cyklisty co vjel z vedlejší, chodce co vyběhnul a dítěte co vběhlo, ty šoféry odsoudili, u toho posledního to zrušil až Nejvyšší soud, myslím. A oběsili je na tom, že oni vypověděli, že o tom člověku věděli (ale předpokládali, že jim pod ty kola nevletí, u dítěte, že si ho matka ohlídá). Detaily se daj dohledat. No a odkud to věděli? Jasně, od těch řidičů. Protože řidič nedržel hubu. Vysvětloval, vysvětloval, chtěl se ospravedlnit a zavřel si dveře.
Totéž platí i u nutný obrany. Člověk se snaží obhájit už na místě, myslí si, že to poliši pochopí, že se přece bál o život a podobně (jo, což o to, ti poliši většinou nejsou blbý a pochopí to a jsou i na jeho straně, jenže to zapíšou do papírů a už je o tom záznam, kterýho se pak může chytit kdokoliv úplně jinej, kterej fakt nic nepochopí a dost často to udělá. Je potřeba si pamatovat to, že ten policajt, kterej může být úplně v pohodě a klidně byste mu šli dělat parťáka, nebo s nim došli urazit pár piv, na box, nebo tak, není, není, není, ten, kterej vás pak bude soudit, nebo kterej ten případ dostane na stůl aby to nějak uzavřel), jenže prostě plácnou něco do záznamu, co pak bude svědčit v jejich neprospěch. Obzvlášť u obrany střelnou zbraní by si člověk měl tisíckrát rozmyslet, co z huby vypustí a co spolkne. Čiže, pravidlo č. 1. Bez právníka ani popel. Po incidentu prostě odmítněte vypovídat, páč jste v šoku. Což jste. Většinou určitě. Pak jděte na výslech, oni si vás stejně znova předvolaj. To udělaj tak jako tak. A tam už jděte poučení od právníka, nebo rovnou s nim, ten už vám poradí, co říkat a co ne.
Tohle platí v každý situaci, která by mohla vyústit v trestní obvinění a v to může vyústit prakticky cokoliv na co se vás přijde aparát vyptávat. Takže se s nima nebavte. "Nemám vám co říct, sdělte mi obvinění nebo mě nechte být." Pokud si vás předvolaj na výslech, je jasný, že s právníkem.
Je totiž problém, že si lidi pořád myslí, že když "nic špatnýho neudělali", nebo když "jsou v právu", že je není jako možný zašít, případně s nima těžce vydrbat. Jenže ono to možný dost dobře je, u soudů se zohledňuje spousta vlivů, důkazů, kdo to jak zahraje a taky jsou tam motivace různých osob na tom, aby to dopadlo tak či onak, v těhle všech vlivech je to, "kdo je v právu" celkem menšinovej vliv.
Parádní ukázka je opět případ Zimmerman vs Martin, kde v právu byl Zimmerman, i logicky měl být verdikt "nevinen" (a taky napřed byl), jenže pak se objevily vnější tlaky, aby to dopadlo na "vinen" a během dalších soudních tahanic se hledaly cesty, jak to nějak zařídit. A skoro se to povedlo.
Činit nějaký výpovědi hned po nehodě nebo po souboji je kontraproduktivní, neboť poliši taky můžou položit nějakou otázku na kterou je dost těžký odpovědět, nebo navádí určitým směrem a odpověď je nutný si promyslet (vtipnej příklad "Už jste přestal mlátit svojí ženu?" :-D ) no a to se blbě dělá ve chvíli, kdy se z člověka ještě sotva teprve odplavuje adrenalin.
Je potřeba definitivně zapomenout na to, že "jsem v právu" a "neudělal jsem nic špatnýho". Je potřeba uvažovat "můžou mi něco přišít, když budou chtít?" "co musí dokázat, aby se to povedlo?", atd.
Pokud už se něco dostane k soudu, je nutný hned u toho prvního stupně, jak pravil Deadpool, "Maximální nasazení". Často se stává, že to lidi podcení, protože jsou přece v právu no a najednou plesk a jdou bručet nebo s nima jinak vykejvou a oni jen čumí.
Stejnej princip platí u rozvodovejch soudů, pokud to není nějak extrémně jednoduchej případ (což není kdykoliv, kdy jsou ve hře větší prachy) taky bez právníka ani popel, taky byly případy, že chlap šel bez právníka, protože "se přece dohodli", nebo "je v právu", mrcha ho měla a on skončil pěkně oškubanej.
To, že někdo je v právu a nic špatnýho neudělal, neznamená, že nemůže skončit v lochu, pokud se mu povede namotat na krk nějakej gumovej paragraf. To, že někdo provedl něco fakt křivýho, nutně neznamená, že se do lochu podívá. Pokud se chce někdo domoc spravedlnosti, nebo se aspoň ubránit před nespravedlností, musí se zbavit týhle víry ve "spravedlnost". Spravedlnost bude pořádná až na Božím soudu, do tý doby je to dost vratký.
No a to samý, "nebavte se s aparátem", platí, v případě dětí. Ty různý čubí hlavy z různých Barnevernů a podobně, berou spoustu materiálu z toho, že si dítě dopřeje luxus bavit se s nějakým aparátním poskokem (učitelka, vychovatelka, logopedička, bo někdo takovej) ten si začne hrát na übervyšetřovatele a vznikne nějaký obvinění, který by vůbec nevzniklo, kdyby děcko drželo hubu. Jeden případ z několika, dítě poslali na logopedii, tý ženský tam se něco nezdálo, z komunikace s ním, poslala na ně sociálku, ti jim haranty rovnou sebrali, fotra obvinili ze zneužívání, zavřeli ho, neprokázalo se nic, fotr tu sociální popravu neustál, tak si hodil provaz, těsně potom úřady ty děcka vrátily, s tím, že se neprokázalo nic. Řekl bych, že podobných případů bude výrazně víc, než těch, kdy toho mlaďase odeberou (a rodiče zašijou, aspoň než se to vyšetří) právem. Někdy to asi bohužel jinak nejde. No a vzhledem k tomu, že předpokládám, že nikdo z těch, co mě čtou, nemá v plánu tejrat, nebo zneužívat děti, ale všem co je maj, hrozí reálný riziko toho, že dítě někde kydne něco, co se nějaký absoloventce sociologie propláchnutý neomarxismem a prahnoucí "konat dobro" nebude zdát úplně charašo a rozjede se celej ten úřední šiml, je nutný co nejlíp naučit ty malý šotouše, že s těma aparátníma poskokama se nemaj bavit. Nic jim neříkat, nejsou to jejich kámoši, učitelka není jejich kamarádka, je to něco jako fízl od ČEKA, akorát nemá modrou čepici. :-D Ať prostě nic o tom, co se děje doma, nekdáká nikde, pokud bude mít úča nějaký výslechový nápady, ať jí mladej prostě pošle do řiti, že je jí po tom leda hovno a nazdar (klidně může, co se mu stane?)
Stejně to platí o komunikaci telefonní (do mobilu neblafeme nic, co byzme neřekli na policejní stanici) a o mailu a internetu (do mailu nepíšeme nic, co byzme neřekli na policejní stanici). S vořechama ze školy se vůbec nebavíme o výchovných metodách, o ničem takovým, je velice možný, že on si s váma pokecá, půlku vám toho odkejve, velice chápavě vyslechne, no a pak půjde napsat nějakej bonzáckej mail. Na to bacha.
Ono v tomhle je nejlepší asi domácí vyučování, v Americe už Obongova administrativa zavádí do škol programy, jak učit děcka bonzovat na svoje starce, typu aby hlásily neekologický chování a podobně, to bude postupně ještě horší. Co je v Americe, během krátký doby doleze sem k nám (kromě NRA, kterou bysme tu žalostně potřebovali), takže pro dítě ideálně domácí vyučování. Pokud nechcete mít doma malýho fízla, kterej sice neumí ani počítat a ani pořádně číst, ale zase má v palici nacpáno spousty výchovy k evropanství a "více Evropy" a boj proti homofobii a islamofobii a gender a práva žen a ekoaktivizmus a "jak být zelený" a "zodpovědnost za planetu" a podobný sračky, co jsou mu úplně na nic. Jak se škola mění z instituce vzdělávací na indoktrinační, bude se měnit i na bonzovací. Taky proto se čubčí ksichti pořád snaží domácí vyučování zrušit. Protože správnýho "zelenýho pyjonýra pod Velkým okem z hvězd" z něj udělaj jen do určitýho věku. Než mu dojde, že ho oblbujou kravinama.

Shrnutí. S aparátem se nebavíme. Není to kamarád.

Ahmedova olověná léčba AIDSu a hipízákův doublethink

13. června 2016 v 16:11 | Řezník
Tak v Americe proběhlo další disko, jakejsi Afghánec vykostil gay club, pomocí pušky AR 15 (mokrej sen protizbraňových aktivistů, můžou si zase podat AR 15, což činí, ta jim chuděra leží v žaludku…..), další nějakej Abdul se prej s kvérama vydal trošku rozvířit zábavu na pochodu gejů.
Protizbraňový aktivisti se toho samozřejmě okamžitě chytí a budou vyřvávat o tom, že zbraně jsou nejen moc fuj a zlé, ale že jsou i diskriminační, protože zabíjí i gaye (jenže jim nedochází, že kdyby ta zbraň odmítla na geje vystřelit, bylo by to pěkně homofobní :-D jak pravil Deadpool, "Jsem z toho zmatenej, je sexistický tě praštit? Není víc sexistický tě nepraštit? Ty pravidla jsou tak strašně matoucí…" :-D ) Jenže tady se jim dostává trošku písek do ložisek. Ten střelec v tom ptákoklubu byl zaměstnanec bezpečnostní agentury. Měl různý prověrky, nevím jestli teda psychotesty, no a ta AR 15 nebyla jeho, neměl jí soukromě, šlohnul jí ve firemním sejfu. Takže tady není problém "samonabíjecí zbraň komukoliv bez psychotestů do soukromýho držení", nene, tohle je firemní zbraň prověřených profesionálů, kterou ten pazdrát zčuřil. Podobně jako to bylo u případu magora Adama Lanzy, kterej vykostil školu, tam ty zbraně taky nebyly jeho, ukradnul je matce, kterou předtím oddělal.
To, že zastánci odzbrojení přehlíží to, že opět střelce vyřídili ozbrojený policajti, kdyby tam přijela nějaká patrola pravdy a lásky beze zbraní, stejně jako v rudý Francii a rudý Britonii, tak tam magor střílí ještě dneska a že mohl zase rozpoutat takovej kris kros jen proto, že tam v celým tom pajzlu nebyl nikdo, kdo by ho dokázal odstřelit, je už klasika, tohle přehlídnou vždycky. Možná měla ta putika nálepku Gun free zone, možná to byla dokonce i růžová hate free zone, prostě místo, kde se může každej cítit v bezpečí, nejvíc teda střelec. Pročpak by tyhle samolepky střelce nezastavily? No, můžeme vzít v úvahu, že to byl klasickej "právník, lékař, nebo inženýr" z uprchlický vlny, což znamená, že se podepíše a identifikuje pár písmen, no a nebo…..se na ty cedulky prostě vybodnul :-D
Vidíme, že pokud znemožníme legální přístup ke zbraním, magor si je obstará nelegálně (což dělají skoro vždycky) a znemožní se obrana těm dudkům, co ty zákony dodržujou. Komu není po tom všem, co jsem napsal, tenhle základní fakt jasnej, nechť jde do prdele a hlavně ať cestou mlčí.
Tohle všechno je notoricky známý. Co je ovšem na těhle případech krásný, je ten nádhernej doublethink levicovýho regulátora. Vždycky chtějí zakazovat zbraně a tudíž preventivně trestat ty držitele legálních zbraní, kteří nic neudělali, naprosto pomocí kolektivní viny. "Jeden něco provedl (s nelegální) zbraní, tak všem radši zakážeme ty legální, protože co kdyby něco provedli taky, i kdyby to mělo zachránit jeden život (a stovku dalších jich zmařit, kvůli znemožněný obraně) tak to má smysl."
Ale naprosto totálně tvrdohlavě přehlíží a odmítají zohlednit, že společnej jmenovatel mnoha těhle zabíjaček je islám. A nedochází jim, že ve chvíli, kdy by zakázali v Americe veškerý zbraně v soukromým držení, zakázali i bezpečnostní agentury a nechali zbraně jen policii a armádě, on by si tu zbraň stejně někde schrastil (buď koupil od nějakýho desátníka, kterej má dluhy, koupil na černým trhu, nechal dovézt nějakýma pazmrděnkama tam od nich, nebo jí prostě zase někde šlohnul), případně to zkoordinoval s někým, kdo už u armády nebo policie je (střelba ve Fort Hood, kde střílel major, doktor, jenže, muslim, tak tam vykropil vojáky na základně, kteří se, samozřejmě, po základě pohybovali neozbrojený, než ho sundala ozbrojená policajtka) no a nebo, kdyby prostě vůbec nic nesehnal, tak by ten cock tail bar prostě podpálil a bylo by to. Nebo by tam odpálil rozvod plynu, nebo by přišel na nějakej jinej šprýmovnej způsob, jak udělat pár gejum žhavou noc :-D
A nedočkám se toho, že "muslim něco provede, tak zavedeme opatření proti islámu". Jakto? Proč to nefunguje stejně jako u střelců? Jeden něco provede se zbraní, tak se budeme vozit po všech se zbraní, oproti tomu muslim něco provede, tak bacha, aby se to nevztáhlo na všechny muslimy a nevedlo to k nějaký nenávisti k nim, protože můžeme obviňovat jen toho jednoho konkrétního……není to od těch regulátorských tlučhubů nějaký divný? Když po excesu provedeným střelnou zbraní si hned všimnou společnýho jmenovatele "zbraň" a chtěj proti nim přijímat kroky, ale po mnoha a mnoha zabíjeních, kde se zabijáci přiznávají ke společnýmu jmenovateli "islám", oni tento naprosto ignorujou?
Jak je to možné? Jakto, že žádnýho humanistickýho lidskoprávníka nenapadlo, že by teda, když chtějí kvůli střílení jednotlivců zakazovat zbraně všem, kvůli excesům některých muslimů zakazovat islám všem, naopak, oni to náboženství budou pořád hájit a to ne v ještě jakž takž pochopitelným smyslu, že "každej má právo vyznávat co chce, i když je to surovej nesmysl" a že ho nebudou trestat, dokud něco nespáchá (i když i to by bylo v úplným protikladu s tou jejich preventivní opatrností, protože takhle by to mělo být "ať má doma kdokoliv jakou bouchačku chce a je to v pohodě, dokud s ní něco nespáchá", jenže to od nich člověk neuslyší), naopak budou pořád tvrdit, že to je náboženství míru co nemá s nikým problém. Druhou půlkou huby dodají to, že je nemáme krkat a nemáme dělat nic, co by je urazilo, neboť pak se víc zradikalizujou a uvidíme ten randál. Tak je to teda náboženství míru, co nemá s nikým problém, nebo jsou to agresivní magoři, okolo kterých se musí po špičkách, aby se nenasrali?
Je vidět, že ty kecy humanistů a lidumilů z neziskovek, celý tý Hejtfrý bandy popírají samy sebe už asi okolo třetí věty a nějakou vnitřní logiku a konzistenci aby v tom člověk fakt hledal. Celá ta banda těhle levičáckých dobroserů frčí na doublethinku dost důkladně, Evropa je špatná, protože jsme ještě přes Středozemní moře nepostavili most a občas se nějakej přisírka utopí. Turek vůbec není špatný, Turek je hodný, ačkoliv Turek rozmisťuje na hranici sentry guny, který budou po varováních ve třech jazycích (zdravím každýho kdo mluví jiným) ty přisírky rovnou bez lidský obsluhy kosit. Vtipný.
Zbraně jsou špatný a hrozně zlý, pokud je nedrží v ruce někdo ze silových složek, pak jsou fajné a děsně skvělé (zdravim všechny dozorce v gulagu). Za zabíjení tuhle a támhle může zbraň a držet jí by mělo být trestný, nikoliv ideologie která toho magora k zabíjení navedla, ta je fajn a kritizovat jí je trestný. Adorujeme geje a adorujeme muslimy, nesmíme kritizovat geje ani kritizovat muslimy, no a muslimové nenávidí geje a co teď s tím :-D Církev je krutá protože diskriminuje ženy a geje, proto je potřeba se vůči ní vymezovat, mešitáři jsou fajn, sice diskriminujou geje a ženy doopravdy, ale kdo je kritizuje je nacista, takže se proti kritikům mešitářů musíme vymezovat :-D
Nacisti chtěli vymlátit židy a to bylo špatný (bylo), islám chce vymlátit židy, tudíž kdo kritizuje islám je nacista, musíme chránit židy tím, že chráníme muslimy :-D (proto musí být ve Švédsku každá synagoga chráněná pomalu ostnatým drátem a betonovým zátarasem) :-D
Je potřeba nepodporovat lidi, který nepracujou, pokud to teda není nějaká etnická menšina, případně feťák nebo kriminálník, pak je ho potřeba podporovat, i kdyby v životě nepracoval :-D
Násilí vůbec nic neřeší, proto je potřeba co nejsilnější policie a policejní stát, aby pozavírala a zbušila všechny nácky a kdo je nácek, to řekneme my. Násilí nic neřeší a proto je potřeba názorový oponenty násilím umlčovat……mohl bych pokračovat do skoro nekonečna, ale je fakt sranda, jak si ti kytičkáři nevidí do huby. Je potřeba chránit demokracii a to se dělá nejvíc tak, že se politik vykašle na vůli lidu a jede si to, co je podle nás "správný". Demokracie je nejvyšší hodnota, proto když hlasování nevyjde podle nás a zvolí "špatnýho" prezidenta, serem z toho ježky ještě čtyři roky.
Feminizmus je fajn a evropská společnost je špatná, protože je feministická málo, no a nejlepší společnost je islámská, protože ta není feministická vůbec a na práva žen tam leda sere pes. A dál a dál, do zblbnutí ty jejich doublethinkový kecy. Feministická aktivistka která je obhájkyně islámu, no, bez podvojnýho myšlení by jí mozek brzo vyhlásil "systém overload" a nazdar.

A takovou bandu blbečků my necháváme o něčem rozhodovat, do něčeho kecat a dokonce, ovlivňovat to, za co budeme platit prachy, koho budeme živit, jestli a jak moc se budeme bránit agresi, jestli a jak moc budeme chránit náš život a majetek a další lidi v případě napadení, jinými slovy, necháváme bandu pitomejch dvojmyšlenkářskejch zblblíků přímo ovlivňovat naše šance na přežití, no jako chtěl někdo něco takovýho? Co za nemocnou společnost dovolí, aby banda příživníků, co se živí tak kafráním a blekotáním nesmyslů, rozhodovala o přežití většiny?

Blil bych.

„Stát je nanic a demokracie je blbost“. Fakt, jo?

10. června 2016 v 11:26 | Řezník


Nuže, často poslouchám řeči různých lidí o tom, jaká že je blbost státní systém a že by bylo nejlepší, kdyby žádnej stát neexistoval, protože ho ani nepotřebujeme a ten princip je prostě mizernej a bylo by nejlepší, aby si každej žil sám za sebe a sám na sebe. Často se to objevuje na D Fensu, kde mě s tím teda fakt krkaj. No a další kydy jsou, že demokracie je mizerná forma vlády. Tak se na to mrknem a zjistíme, proč se státnímu zřízení a vládě člověk stejně nevyhne.
Dejme tomu, že by teď přišla nějaká überkatastrofa, co by vymlátila 80% lidstva a naprosto by zmizely veškerý organizace, veškerý státní instituce, veškerý systémový a pořádkový složky. Co by vzniklo. Každej by se snažil nějak přežít a lidi by se začali přirozeně sdružovat do skupin, už jen z důvodu, že ve skupině, kde každej dělá něco, je to lepší, mnohem, než když každej jednotlivec dělá všechno sám. Ty skupiny by zase začaly budovat společnost, jenže, ve skupině víc lidí je vždycky potřeba nějak to řídit. Buď formou velitele, nebo formou kolektivního hlasování. Čím se do tý skupiny připojí víc lidí, tím je model "židovská školka" prostě míň funkční, protože co člověk to názor, žádný priority se nestanoví, neudělá se nikdy nic. Takže je nutný určit někoho jako velitele. No a ten se musí do funkce nějak prosadit, nebo ho musí jmenovat. Pokud ho jmenujou, už jsme zase u principu demokracie. No a čím je ta společnost větší, tím větší jsou nároky na organizaci a ten commander to nebude zvládat všechno. Takže bude potřeba tu moc delegovat a vytvořit zástupce pro jednotlivý situace a problematicky, typu, jeden bude mít na starosti zdravotnictví a nějaký lidi pod sebou, jeden bude mít na starosti zásobování potravou a nějaký lidi pod sebou….ha. A už jsme, během pár týdnů, u principu demokratickýho vedení. A defacto máme zase stát. Sice malej, třeba městskej, ale stát.
Samozřejmě, část lidí, kterým se vedení nebude líbit, bude moct vždycky odejít, bude mít kam, ale otázka je, jestli radši nezůstanou, protože skupina, která má aspoň nějak organizovaný žrádlo, zdravotnictví, zařizování obydlí atd., je mnohem mnohem efektivnější k přežití, než jeden člověk, nebo jedna rodina. Mimochodem, ve všech postapo knížkách a filmech je tenhle přirozenej princip vidět, lidi se sdružujou do organizovaných skupin, vždycky to musí mít někdo na povel, no a skupina deseti lidí se dá řídit jakžtakž hlasováním, skupina dvouset lidí už musí být jasně řízena delegováním moci a direktivně, jinak vznikne chaos, zase se rozpadne a šance na přežití se sníží.
A teď zahrnu další faktor a to je faktor násilí, kterej jde s člověkem od chvíle, co za Adamem třískly dveře. Vzniknou skupiny, prakticky hned. No a jedny skupiny se budou snažit přežít, no a ty další se budou snažit ty ostatní využívat, okrádat, potažmo zotročit. Jakmile neexistuje výkonná moc, která udržuje pořádek, začne docházet k rabování, přepadání, násilí, atd., jak na úrovni skupin, tak jednotlivců. No a to ještě víc urychlí sdružování lidí do skupin. Jedněm, aby se ubránili před násilím, další aby jim to umožnilo páchat násilí efektivněji. Jeden kriminálník není nic moc hrozba pro víc lidí, než jednotlivce. Větší banda už je hrozba velká. No a pak se to zase musí vyřídit zbraněma. Snadno může nastat alternativa, kdy si ta nejsilnější banda criminales podmaní všechny okolo, zotročí je, skrz převahu zbraní, no a tyhle bandy skoro nikdy nejsou řízený volně, všimněte si toho, že jsou řízený přísně hierarchicky, protože je to prostě efektivnější. A ve chvíli, kdy nějakej takovej "Nadsmrťas Joe" si zotročí se svojí bandou všechny okolo, vznikne klasická diktatura. Ale opět státní zřízení, protože v tý jeho bandě bude mít někdo na starosti ošetřování, někdo žrádlo, někdo ozbrojený……..
Tudíž, šance lidí, jak se ubránit takovýmhle bandám (který vzniknou prakticky hned, to jde rychle, stačí jedna větší katastrofa, nebo i větší blackout energetický sítě a jsou tam, jak násilníci jednotlivci, tak násilníci celý skupiny, to je věc, na kterou se člověk prostě může spolehnout) je vytvořit silnější a líp ozbrojenou skupinu, která je buď a) vystřílí b) pouze odrazí. Což opět demotivuje lidi skupinu opouštět a motivuje je u ní zůstat. Protože "venku za hradbama jsou ti zmrdi, co tam polezu, to radši budu tady".
Takže během chvíle máme organizovaný společenství, řízený buď demokraticky, nebo diktaturou. Násilí se ovšem neomezuje jen na střety vně skupiny, ale i v tý skupině uvnitř, logicky, pokud skupina dosáhne určitý velikosti, nevyhnutelně tam začne někdo těm ostatním krást, nebo začne docházet k násilí no a aby pak je nutný vytvořit zas nějaký pravidla, no a na řešení sporů je nutný vytvořit něco jako soud, kdo to rozhodne. No a máme zpátky soudní systém. A čím větší ta skupina je, tak už je potřeba tam delegovat někoho, kdo bude dohlížet na pořádek a jsme zpátky u policie, šerifů, jak to kdo pojmenuje.
A samozřejmě těch skupin vznikne víc a samozřejmě spolu budou v klidu jen dokud nedojde k nějakým konfliktům o zdroje, pak se mezi sebou servou a začnou vymýšlet další a lepší metody boje, nebo prostě pokud budou čelit těm nájezdníkům, zjistí, že efektivnější, než mít polovycvičený obránce ze všech, který ale většinu času dělaj nějakou jinou práci, je, vyčlenit část lidí jako bojovníky na "fulltime", který teda budou platit za boj. No a samozřejmě rozdělit je podle specializací, zbraní, opět hierarchicky a máme tady armádu.
Čas od času nějakej vedoucí nějakýho oddělení vypadne a je potřeba ho doplnit, ergo zase zvolit, demokracie je zpátky. Stát je zpátky. I kdyby teď všechny státy zmizely, během pár měsíců zase vzniknou, bude se to jinak jmenovat, budou jinak velký, mnohem menší, budou mít jinak hranice, ale zase budou a časem zase zdegenerujou do tý zpackaný formy, v jaký jsou teď.
Ono totiž státní zřízení není samo o sobě špatný, ono je přirozený, lidská společnost tíhne k organizaci a jinak to nejde. Jenže časem se to prostě zasírá vším možným a promítá se do toho tisíc a jeden faktor, včetně lidský zkurvený povahy, omylů, chyb, hamižnosti, prostě hříchu. No a pak to vypadá, jak to vypadá.
I v oblastech, kde byli lidi od sebe spoustu kiláků a vypadalo to, že tam žije každej sám za sebe, byla forma organizace do skupin, řízených hierarchicky a ani teď by to nebylo jinak. Dejme tomu, farmy rozptýlený na x desítkách km, měly by zase na výběr, jestli se sjednotí nějak do společný obrany a budou si platit bojovníky, který budou pravidelně hlídkovat a likvidovat nájezdníky (případně tu bojovnickou skupinu sami vytvoří) no a nebo, jestli to bude každej barák sám za sebe, zranitelnej útokem každýho ksindlu (kde je volba celkem jistá, jedna osamělá rodina bez důkladný ochrany v baráku si může být celkem jistá tím, že dřív nebo později dorazí sígři, na který už stačit nebudou, který je přepadnou, vykradou, znásilní a zabijou a jedinej repelent proti tomu je zvýšení palebný síly skrze více lidí). Atd, atd.
No a máme tu alternativy. Demokracie, ta vznikne víceméně spoluprací většího množství lidí na společným zájmu, no a nebo diktatura, která vznikne tak, že se ten nejsilnější k moci prostřílí. Co je lepší? Ačkoliv má demokracie asi tak milion nevýhod, pořád je lepší než diktatura, protože poskytuje aspoň silovou rovnováhu (ideálně, aspoň částečnou) a omezení moci všech. Diktatura, no a je jedno, jestli je to feudalizmus, nějakej faraon, nebo vojenská chunta, tam moc jedněch není omezená nikým. No a víme pak, jak to vypadá. Jasně, ideální forma vládnutí je absolutizmus s dobrým a "osvíceným" (jak se to říká) panovníkem, no ale jak často se to stane. Moc často ne. Mnohem častější je, že ten panovník je magor, nebo se z něj časem ten magor stane. Dokonalá forma vládnutí bude, až se vrátí Ježíš, protože to bude absolutní vláda, ale naprosto bez zla. Do tý doby je celkem nepravděpodobný, že se k moci dostane nějakej král Míroslav z pyšný princezny, pravděpodobnější je nějakej novej Vlad Drakula. Už jen proto, že prostřílet se k absolutní moci chce určitou osobu a jak víme, ty největší hovna plavou v žumpě hned nahoře.
Ergo, existence bez organizovanýho systému není možná, nejen proto, že lidi sami ten organizovanej systém chtějí a společnost k němu přirozeně tíhne, ale i proto, že vlivem násilí se vždycky vytvoří. Ať už lidi donutí vytvořit společnost, kde to bude někdo mít na povel a někdo bude chránit a někdo dohlížet na pořádek, nebo prostě si jedna horda zotročí všechny okolo a nastolí diktaturu. A pak už se to všechno odvíjí jen od toho, kolik lidí tam bude.
Příklad v malým, kriminál. Když odtamtud odstraním všechny bachny a otevřu klece, za rok tam nenajdu volnou společnost, kde si bude každej hledět svýho a všichni spolupracovat s kým chtějí, ale přísně hierarchickou skupinu, kde nahoře bude nějakej Král Krysa, pod ním pár jeho pobočníků, co budou dávat rozkazy těm nižším, ti zas těm nižším a ti zas těm dole, prostě přísná pyramida. A bude to tak do chvíle, než se objeví silnější Král Krysa, kterej udělá převrat, ale zase vznikne pyramida.
Příklad z Bible. Izraelci vyšli z Egypta, šli za Mojžíšem, v tu chvíli se zbavili vlastně státu a bylo to 600 000 jednotlivců. Během chvíle musel Mojžíš zorganizovat 70 lidí, kteří vedli zbytek, zodpovídali se pouze jemu a tvořili defacto soudní systém. A to tam na pořádek dohlížel přímo Bůh, takže ta situace byla velice specifická a s vynecháním násilí uvnitř skupiny. Následně, kvůli střetům s okolními národy, vytvořili klasickou armádu s hierarchickou strukturou a specializacemi. Protože ta je nejefektivnější.

Kdo je pro neexistenci státu, zklamu ho, nevyhne se mu, leda že by zmizel někam do divočiny kde nejsou žádní jiní lidi. A když tam budou, ať počítá s tím, že už budou mít organizaci, která ho přinutí se podrobit, nebo vypadnout. Případně, že jich tam bude víc, tak ho rovnou okradou, zabijou, nebo zotročej. Pokud by chtěl jít s víc lidma, organizaci se nevyhne a během pár generací, až se rozmnožej, tam maj stát znova.
Demokracie není ideální forma vlády, ale je lepší, než absolutizmus, protože v absolutizmu je to sázka do loterie, jakej ten vůdce bude. A šance, že to bude hovado, nebo se z něj hovado stane, je bohužel neúměrně vysoká. Do doby, než se vrátí Kristus, pak to bude dobrý absolutizmus.
Repelent na hovada u moci je jen, jedině a pouze, silová rovnováha a správnou demokracii tvoří silová rovnováha. Podle silový rovnováhy jde poznat, jestli je to demokracie skutečná, nebo polodiktatura, co se za ní vydává.

Černý, žlutý a „špatný“

9. června 2016 v 10:34 | Řezník
Jak v současný době vidno okolo, ve světě, ale hlavně v pokřiveným světě levicových tlučhubů, být běloch dneska není "cool". Zatímco všechny ostatní rasy maj obhajováno právo na svojí kulturu (podle národů) a dokonce i na hrdost na to, že k tý který rase patřej, běloch má obhajováno právo tak držet hubu, kát se za kdovíco v minulosti a obhajovat preferenci jiných ras. Pokud to dělat odmítne, je "rasista".
Běloch začíná ve světě postupně tvořit menšinu, jo, přesně to, co nám humanisti furt kážou, že máme ochraňovat a respektovat, akorát že žádný neziskovky na ochranu práv bělochů jsem ještě neviděl. Existuje třeba pojem "black pride", to je hrdost na to, že je někdo černej a tak nějak jako hnutí za práva černých, prosazení se černých, sebeuvědomění se černých, atd. To je podle wikipedie dobrý, ač spojený s radikálama jako Černý panteři a podobně, no, budiž, byla doba, kdy svůj smysl měli a ani se nedivím tomu, že vznikli. Být v určitých časech černoch v Americe, tak jsem asi u černejch panterů taky. Ale teď už to smysl nemá. Pak tu máme "asia pride", to je hrdost na to, být žluťák a prosadit se jako žluťáci a sebeuvědomění žluťáků, to je taky fajné. Pak je tu "gay pride", notoricky známý, to je "jsem hrdý na to, že ho jako muž strkám do kaďáku jinému muži a kdo je víc". To je taky fajn. No a pak je tu "white pride" a to je označení pro rasisty, "xenofoby" a "fašisty", prostě white pride je fuj. Jasně, pýcha je hřích, ale když je špatná jen ta v kombinaci se slovem "bílý" tak je asi něco trošku blbě.
Je to vidět i v tom všudypřítomným a otravným multikulti. Všechny kultury jsou si rovnocený a žádní není lepší, než ta jiná, do žádný nemůžeme zasahovat, samozřejmě, pokud dojde k nějakýmu střetu a něco cizího se neslučuje s něčím naším, máme se přizpůsobovat my. A ne nějak jako cik cak, jednou oni, jednou my, ale my vždycky. To pak vede k zajímavým paradoxům, kdy třeba v Dánsku přileze odněkud zevl, kterej jakože nemůže pracovat, ale má tři ženy a dvacet děcek a chce na ně děngy. V příliš očividným faktu že nemaká, tý zemi nikdy nic nedal a nedá, ale chce živit, zaniká další věc a to jsou ty "tři manželky", já nevím, ale ona je tam legální polygamie? Jestli jo, kurva od kdy? Protože jestli není, jak může chtít v rámci nějakýho "slučování rodin" (samo o sobě zkurvenina jako prase) přivézt tři ženy, když už tím nerespektuje zákony tý země, do který se přikýbloval? Když se tam přestěhuju já, můžu mít tři ženy? Nějak se mi zdá, že to asi nepůjde.
Jinde zas řeší, co s dětskejma manželkama těch všech doktorů, inženýrů, právníků a raketových vědců, kteří teda reálně nezvládnou se ani podepsat, identifikujou pár písmen a umí akorát brát dávky, vyrábět další přijímače dávek a demonstrovat, že berou málo. Copak legislativa nějaký Evropský země umožňuje mít desetiletou manželku? Ne. Takže co je zas tohle. Copak je nějakej barbarskej (pro toho kdo to tu čte služebně a reportuje Mořskýmu Ptákovi, když třicetiletej chlap leze na desetiletou holku, je to barbarství, humus a středověk, tak to prostě je) zvyk nadřazenej zákonům země, do který se ten parazit dokýbloval? Evidentně ano.
Opět sever, kdy přisírkové můžou jezdit bez řidičáku, stačí říct, že ho ztratili a pohoda, oproti tomu místní blbeček musí dělat autoškoly a papíry.
Je celkem známej fakt, že rasismus menšin se otevřeně toleruje a bere tak nějak jako "nic se neděje", oproti tomu jakejkoliv "rasistickej" kec bílýho se řeší. Onehdá jsem se dostal do jedný diskuze o tom, že v Americe vzniknul novej trend, jak v některých filmech, i jinde a vzniklo k tomu i speciální odvětví porna, že je to založený na ponižování bělocha, že bílej chlap nýmand, lůzr a zdechloň s mikroolihní, no a černej bejk mu obskakuje ženu, nebo tak, ona vznikla i celá taková podivná subkultura okolo toho, hlavně zaměřená teda na bílý ženský, aby se jim "vysvětlilo", že černej dong je nejlepší a že běloši v tom stojí úplně za prd, protože jsou podměrečný, atd. Celkem prasárna. (vsuvka, ono to má vlastní slang, takže až uvidíte třeba ženskou v tričku s nápisem "BBC Queen" nebo něco takovýho, tak to není, že stanice BBC spolupracuje s britskou královnou, ale znamená to "big black cock", "velkej černej kokot", no a tu "královnu" si k tomu domyslete. A další a další). Zvláštní ovšem je, že v celý tý diskuzi byli za rasisty označovaní ti, který kritizovali tenhle otevřenej černej rasizmus, ačkoliv sami neprojevili žádnej bílej rasizmus. Ono už dneska, aby byl člověk rasista, stačí nesouhlasit s projevama nebilýho rasizmu.
Je to podobný, jako u dávek menšinám za nic. Jseš proti? Tak jseš rasista.Protože, kdybys nebyl rasista, tak by ti nevadilo, že menšiny berou prachy, aniž hnou prstem. Protože ti to vadí, tak proti nim musíš něco mít. A když proti nim něco máš…..no tak jsi rasista! :-D
Podobný kravský uvažování bylo vidět celkem nedávno v případu, kdy člen sousedský hlídky Zimmerman zastřelil Trayvona Martina, v USA, naše podmazaný média to klasicky podávali jako že "bílej zastřelil černý dítě", jak kdyby to bylo někde v JAR za apartheidu, nějak se vytratilo to, že Zimmerman nebyl klasickej běloch, ale byl hispánec, Martin nebyl žádný dítě, bylo mu devatenáct, měl dva metry, už pár škraloupů a hlavně, Zimmerman ho střelil až ve chvíli, kdy ležel na zemi, zastřelenej na něm klečel, dával mu bomby do ksichtu a pak mu začal otloukat palici o chodník. Až pak střílel. Komedie je, že soudce to nejdřív uznal jako nutnou obranu v pohodě, no a pak se do toho vložily "společenský tlaky" a snažilo se to dostat před soud, aby ho zašili. No, snad už je z toho venku. Nejlepší bylo, že do novin dávali fotky zastřelenýho Martina z doby, kdy mu bylo 12 a ještě ho retuší trošku vybělili, aby vypadal sympatičtěji.
O tom, co si dělali černošský kmeny navzájem v Africe, se moc nemluví, o tom, že USA tam brali otroky (přičemž braní otroků byla běžná praxe skoro celýho světa skoro celý dějiny) se krafe furt. O Tibetským otroctví se nemluví. Po Američanech se pořád chce, aby se omluvili za Hirošimu a Nagasaki, Japonci se za Nanking atd, neomluvili do teď, neudělaj to asi nikdy, do toho jim nikdo nekecá, většina (drtivá) lidí ani neví, co se tam dělo a že bodycount nankingskýho masakru byl stejnej, jako Hirošima a Nagasaki dohromady. Ale do toho se nekéruje, protože "to je Asie, to je jiná kultura a to je mezi nima". Ano, i takovej argument jsem slyšel.
Když na evropský hranici střelí uprchlíváka, kecá se o tom furt, neziskovkáři měli spasmus kaďáku z toho, že Bulhaři ty zevly odchytávaj svépomocí a že Dinko Valev je tam mlátí, Turek na hranici rozmisťuje sentry guny, který budou lidi rovnou kosit a nikdo nic.
Když si někdo použije výraz "negr", je rambajz, kecy typu "když je bílá, není to znásilnění" procházej nepovšimnuty. V ČR jsem si nevšimnul toho, že by ne bilýho soudili za rasistický projevy.
Být běloch už není "cool", být běloch je evidentně ostuda, ještě větší ostuda je být Čech, podle těch kecalů. Ale o tom už jsem psal. Odkud tento shit zase přitekl? Nojo, tradičně, přiteklo to ze vzdělávacího systému. Jak jinak. Pokud přijde nějaká mega šílená hovadina, skoro vždycky je to z univerzit. Spousta lidí si myslí, že vzdělání je nějakej spasitel všehomíra, ale ono vůbec není, jsou různý typy vzdělání, některý pomáhá, některý spíš škodí, no a bohužel v současný době, kdy, slovy DFense "Školy chrlí zástupy sociálně deformovaných hnidopichů, kteří si vyberou nicotný problém, furt se v něm vrtají a nafouknou ho do obrovských rozměrů, aby jej mohli následně obřadně celý život řešit, na konci života možná vyřešit."
No a protože intoši mají mimořádně vyvinutý tendence nechat se chytit na "kult slabocha" a pak i na "kult hajzla", no a protože pořád považujou různý "menšiny" (ač už to mnohdy menšiny vůbec nejsou) za slabší, než bílou "většinu", vymýšlej pořád nápady, jak "menšinu" ochránit před "většinou". Podle mě za to taky může to, že americký univerzity (ze kterých se to šíří sem) mají výčitky svědomí za to, že tam černý nebrali, před x lety, chovali se k nim moc fuj (což chovali) a tudíž místo aby začali znova s čistým štítem (žádnej rasizmus, ani bílej, ani černej, jedem na novo - přesně to, co pořád tvrdí, že se musí udělat tuhle a támhle), se to furt snažej nějak odčinit a rozpínaj to na celou společnost. A odtamtud nám to, opět přes provázanej vzdělávací systém a "náboženství vysoký školy" leze sem. Nutno zohlednit, že dost těch, co tam v šedesátých a sedmdesátých studovali a pokoušeli se protáhnout černýho studenta do posluchárny, tam teď učí a tudíž formuje tu mladou gardu a oni pořád žijou v tom, že jsou rasisti a furt těm "menšinám" ubližujou. Takhle vlastně vyrábí nový a nový oikofoby, i třeba neúmyslně a nikdo jim to nemůže zadřít, protože to téma kritizovat je tabu v USA. Stejně jako u nás si dělat prču ze židů (ano, ačkoliv jsem prokazatelně pro Izraelskej, mám půlku Bible judaistickou a mám židovský kámoše….musím to tu zdůraznit jako "deklaraci bezkonfliktnosti"). Můžem si dělat prču z Irů, Skotů, katolíků, protestantů, ftipů na kněze je asi žbumbiliarda, ale, jak se objeví vtip na žida, muslima, nebo rasu, už má spousta lidí nastražený uši. Stejně jako, když někdo popírá genocidu v Arménii, inkvizici, první světovou válku, nebo ruský gulagy, dostane se mu maximálně označení "to je debil". Zkuste někde veřejně zpochybnit holofaust (ač reálně zpochybnit nejde, vždyť proběhl, to může rovnou zkusit popřít celou WW II) a už to není jen debil, už je to nebezpečné monstrum, které představuje hrozbu pro celou společnost. Čím to je? Že zabíjení jedný skupiny, který nebylo ani největší ve svý době, dokonce se netýkalo jen tý skupiny, je takhle nedotknutelný?
No, to je fuk. Každopádně v Americe je tohle téma pořád jakýsi cejch, čiže když bílej Američan řekne "negr", může si, obrazně řečeno, kopat jámu, už se nesmí říkat ani "černej", ale je to "afroameričan", zatímco otevřeně rasistický projevy některých černých skupin zůstávají bez jakýkoliv odezvy.
Ale kdo to šíří? Podporujou, tenhle rasizmus, hlavně bílí, intoši, což souvisí ještě se dvěma pojmy, co dneska zavedu. "Syndrom Lepšího" a "trpitelův syndrom" :-D

Chraň nás od zlého – recenze

6. června 2016 v 16:57 | Řezník
No, tak ať pořád neřešíme jen ty debilní zostudypytle z Europyjen Uhnije (a buzerační holandskej návrh, kterej by dopadnul v ČR na 400 000 zbraní, na rozdíl od toho původního od Komise, co by trefil jen 50 000 - tímto zdravím do Holandska, se vzkazem, "držte se svejch hašišovejch barů, stavte si hráze, ať vás nespláchne globální oteplování, dělejte dřeváky, ale neserte se do bezpečnosti, děkuji" ) a mrkneme na filmy.
Viděl jsem tenhle celkem dobrej film, podle skutečný události, podle vzpomínek newyorskýho detektiva Sarchieho (příjmení, křestní jméno nevím), kterej se přes vyšetřování zdánlivě nesouvisejících podivných případů - spoiler alert (veterán z Iráku tluče manželku, ženská v zoo hodí syna z kočáru do výběhu lvů, akorát nedohodí a on doplachtí jen do příkopu) dostane k dalšímu ještě podivnějšímu případu (rodina plaší, že jim straší v baráku) no a tam najde tuhoně no a nakonec dojde k závěru, že je to všechno propojený, byli tři vojáci, co se vrátili z Iráku a potom, co tam našli nějaký staropohanský obětiště, byli posedlí, no a ten jeden to šířil dál. - spoiler alert
Ve finále nějakej exorcismus a překvapivě pár dobrých kombatových scén. Ty ale byly i předtím. Hlavní hrdina je sympaťák, jeho parťák taková správnej adrenalinovej závislák krmenej hovězím a docela dobrej bitkař, kněz, se kterým spolupracujou, taky celkem sympoš, asi jsem tam nenarazil na postavu, která by mě vyloženě krkala. Asi proto, že tam nebyly žádný pseudovztahový romanticko nevěrnický linky děje, což jsem ocenil.
Posedlí lidi vypadali dost děsivě a dost reálně, je vidět inspirace Vymýtačem ďábla, plus to, že ten polda jich pár opravdu viděl. Inspirace realitou je vidět fakt na mnoha místech, mezi jinými, když tam posedlá ženská, potom, co hodila toho syna do lvího výběhu, hystericky recituje song Projít na druhou stranu, nebo tak nějak, od Doors, přičemž Morrison sám přiznal, že byl posedlej. Jako obdivovatel Crowleyho cestu k tomu posednutí měl velice snadnou.
Kombatový scény jsou dobrý, celkem dobře zpracovaný, souboj SPOILER hlavního záporáka a adrenalinovýho závisláka, v kombinaci tomahawk vs dva nože je docela dobře stylovej a není jedinej.
Atmosféru to má a člověk má potom takový nutkání dát se prostě k policii, chytat zlořád, my jsme ti správný, teď tu mám parťáka, bouchačku, baterku, oba se umíme rvát že byzme i Bivoje profackovali, tak jsem klidně (no, až tak klidně ne) prověřit sklep, ve kterým straší.
Scény s exorcismem už samozřejmě pokulhávají, ukazuje se ta římskokatolická verze s využíváním křížků a "svěcený vody" a podobných pitomostí, což vede k tomu, že ten ze kterýho je vymýtáno, je zbytečně týrán. Ale ještě jsem neviděl film s protestantskou verzí exorcismu. Třeba někdy bude.

Každopádně, film doporučuju, není tak děsivej, jako "V zajetí démonů", většina protivníků je hmotná, což je dobrý, ale že bych to doporučil slabší povaze v prázdným baráku před spaním, to fakt ne :-D

No a jedna věc off topic, slyšel jsem na Youtube kdákat nějakou českou raperskou slepici, těžko přesně definovat, co mě dovedlo k tomu, na to vídeo kliknout, tak tu sračkoprodukci poslouchám a nějak si říkám, proč má tolik českých zpěváků (těm anglickým tolik nerozumím) tendence nahrávat texty jako "já jsem tak strašně hustej, dydlajdá a ty jsi sračka, dydlajdá" a co vlastně motivuje lidi za tu jejich tvorbu utrácet prachy, protože abych šel na koncert nějakýho vohrndíry, kterej mi bude z podia spílat, jakej on je borec a my všichni sračky, protože on má mega káru a plní si sen a milion kurev se šnorchlem ve výřivce a blábláblá (no, když je to jeho sen….) zatímco my makáme v práci a máme hovno, eh, jako nevim, nevidím jedinej důvod, jo, dobře, fajn, kdyby si tohle zpívala kvočna doma ve sprše pochopim.
No a plus se mi líbí obrovská exploze používání slova "hater", neboli "hejtr", v doslovným překladu to bude něco jako "nenávistník". V současný době pozoruju, že každej, kdo má do prdele díru, se vymezuje vůči jakýmsi "hejtrům" a být hejtr znamená, že se vám nelíbí jeho činnost nebo její výsledek a máte tu drzost to dát najevo. Analogicky něco jako v newspeaku xenofob, homofob, rasista, nacista a podobně. Tudíž, když někdo někde publikuje jakýsi srágory, který by si měl nechat tak někam do sklepa, až bude strejda otvírat panoptikum (což by asi udělal dřív, v dobách, kdy lidi měli soudnost) a vy to okomentujete v podobným smyslu (s čímž musí dotyčnej počítat, když s něčím leze na veřejnost, protože, prostě, veřejná tvorba je pro veřejnost) tak místo, aby to spláchli ve stylu, že oni to dělaj pro svoje fandy, který asi teda nějaký maj a názor jejich nefandů je jim u hnědele (toto by bylo naprosto legitimní) se začnou slovně průjmovat něco o tom, jak jste nenávistníci a nenávidíte je a je to proto, že oni si plní toto a ono a jdou za svým snem a další podobný kecy (klišé na klišé, kýč jak bič), zatímco vy jste zakomplexovaní, co se nikdy k ničemu neodhodlají, blábláblá, hromada šablonovitých keců. Říkám, kdo to ty lidi učí? Jako jasně, zdravá sebedůvěra je nutná, ale tohle už mnohdy přesahuje nejen hranice dobrýho vkusu, ale i zdravýho rozumu. No, to je fuk :-D

Demolition man EU remake

6. června 2016 v 13:59 | Řezník
Servus všichni, kdo si pamatuje film Demolišmen, se Stalonnem a Snipesem? Předpokládám, že asi každej. Bleskový shrnutí, společnost budoucnosti, totálně totalitní, avšak totálně vyměklá a vysrabená, odzbrojená, zbraň neměl nikdo (kromě jakýchsi vyděděnců, co žili mimo systém, primárně v kanálech), armádu tam nevidno (asi nebyla potřeba) a policie měla asi milion pravomocí, avšak žádný zbraně, jen jakýsi omračovací pendreky, nulovej výcvik, nulový "combat skills", ale byli velice zdatný v kecání a řízení se předpisama. Jak jsem si na ten film dneska vzpomněl, říkám, ten autor musel mít nějaký informace, co mě tehdy chyběly, nebo to prostě správně "vizionářsky" trefil, jako když psal Verne ty svoje romány (který nebyly vůbec špatný). Systém, kde aparát kecá úplně do všeho (sůl nežer, alkohol nesmíš, tohle dělej, tohle nedělej) pokutuje lidi za špatnou mluvu, ale naprosto si neporadí s otevřeným kriminálním útokem, co to připomíná, nojo, ten současnej evropskej debilabád za pár let, už dneska jsou toho první vlaštovky, tohohle dementního směřování. Kupříkladu, socialistická Francie a Británie, kde jsou sice zbraně skoro všeho typu krutopřísně zakázaný, ale když redaktor nějakýho plátku čelí výhrůžkám smrtí, daj mu na ochranu dva neozbrojený vořechy. A pak, když se tam začne pískovat, pošlou tam jako "first respondery" tři vořechy beze zbraní na bicyklech.
To je jak z tý scény z Demolišmena, jak tam Fénix rozkopal celej ten zásahovej oddíl a dispečer u kamery "To ne! Jsme policisté, nejsme cvičeni na takové násilí!" (Aby to nevypadalo, že jsem primárně proti policii, nejsem. Pořád jsem zastánce policie už z principu. Je potřeba ozbrojená složka, která udržuje pořádek, nikdy v dějinách to nebylo jinak, akorát se to nejmenovalo policie, třeba. Kdo tvrdí, že "policii nepotřebuje", nežije v realitě, protože policie vytváří prostředí, kde není dovoleno třeba ho zabít, tudíž, díky odstrašujícímu efektu, bude čelit třeba jednomu útočníkovi a ne devadesáti, atd. Plus, poliši prostě občas někomu i pomůžou a občas vyřídí nějakýho skutečnýho ksindla. Policie jako taková cíl mojí kritiky není, ale buzerantskej evropskej systém, kterej to celý staví na palici a na hlavu jo).
Podobně jako v Britonii, kde taxikář Bird začal zabíjet lidi, po druhý vraždě si ho všimli poliši, jenže neměli zbraně, čiže proti němu nemohli zakročit. Ano, jasně, byli připraveni bránit pravdu, lásku a EU všemi prostředky, kdyby kdokoliv z těch zabitých potřeboval dostat pokutu, změřit rychlost, sebrat řidičák, poslat k soudu za kecy proti "vyvoleným", převychovat za islamofobii, sebrat legálně drženou zbraň, mít průser když nese domů kladivo, že má u sebe kladivo, když se brání přepadení v bytě srpem, dostat pojeb, že použil "útočnou zbraň", atd., všude tady by neohroženě zasáhli a předali ho neomylné soudní mašinerii, v nejlepší tradici Sovětskýho Svazu. Jen jediná věc, ve který byli úplně nahovno, ochrana občana před násilím, což byl ten původní účel, proč si je občan vůbec pořídil a platí je ze svých mega daní.
Skoro mi to připomíná, jako by si někdo najal bezpečnostní agenturu, ať chrání jeho i jeho barák, ti ovšem by zdegenerovali do stavu, že by mu kontrolovali pořádek v bytě, útratu, oblečení a podobně, za to, co by se jim nezdálo, by mu dali pár facek, ale ve chvíli, kdy by se objevil zloděj, lupič, nebo násilník, by neohroženě zdrhli. A pak by se vrátili, s tím, že mají seznam dalších předpisů a že chtějí přidat. Bléééé. Kdo za to může? Europolitici.
Do tohoto stavu, z filmu Demolition man, to směřuje. Zatím jsou aspoň ještě ty zásahovky, ale trend extrémního zvyšování pravomocí versus čím dál větší neschopnosti odpovědět na skutečný násilí, je v Evropě jasně patrnej.
Teď se Demolišmen totalita zase zkouší prohloubit a budou zkoušet nám zakázat zbraně, primárně teda samonabíjecí, zrušit kategorii D (to znamená perkuse, luky, kuše, airsofty, repliky, vždyť kdo to potřebuje, v Osvětimi to neměli, ty to taky nepotřebuješ, ksindle bílej), následně další krok bude sebrat všechno, ukázka, sice tvrdí, že "nechají brokovnice", ale do těch stejně chtějí zakázat časem olověný broky a ocelový se snad ani nevyrábí. Heh.
Pokud to teď 9 -10.6 v EU projde, stane se…….primárně hovno. On totiž každej ten jejich blábol, co z nich vyteče, se musí nějak implementovat do národní legislativy. Žádnej zákon mi nestanoví, že se musím řídit Směrnicema EK. Nebo že mám sledovat Eur Lex. Po těch jejich nařízeních je mi leda prdel. Funguje to stylem "pán poručí psovi a pes ocasu", tzn., Moskva, pardon, Brusel, poručí státu a ten poručí ovcím. Ale musí to narvat nějak do zákona.
Tady je druhá alternativa, jak se toho zbavit (první je, že to vůbec neprojde ani v EU). Prostě, česká země prohlásí, že se tim řídit nebude. Tečka. A nebude. A sežer lejno a zdechni Junckere, co nám uděláš? Už se to udělalo víckrát ve víc zemích s víc nařízeníma, naposled aktuálně se pořád řeší ty kvoty na uprchlíváky a ještě nepřerozdělili ani jednoho, na to jejich usnesení v Moskvě jim akorát sere pes a jednotlivý protektoráty se odmítli podřídit.
Implementace do národní legislativy by byla stejně mimořádně složitá. Nejen jednotliví střelci, ale, bezpečnostní agentury, střelnice, v neposlední řadě městský policie. Městská policie, to není ani policajt, ani voják, to je prostě banda vořechů s průkazem kategorie D v žoldu magistrátu, má je pomalu každá vesnice. To nejsou zbraně v držení státu. Takže tohle všechno se bude muset ošetřit, ČR má k tý debilní směrnici asi 961 zpětných vyjádření. Takže to nebude vůbec pro aparát snadný se tím řídit, i kdyby chtěl.
Takže nastává další alternativa, "oficiálně přijmout a reálně se na to vysrat a nikoho s tím neprudit". Takový klasicky český řešení, prostě na papíře to je, ale reálně na to kašlem a nezajímá nás to. Jak to chce EU kontrolovat? Vždyť těch zákonů je všude tolik a oni chrlí každej den nový a nový……
Si pamatuju, když jsem dělal auditora v letectví, oficiálně předpisů jak naseto, každý zařízení určitýho typu musí mít to a to osvědčení (a to byl národní zákon, ne nějaký nařízení EU, na který tak sere pes) a stejně, spousta provozovatelů to nemá, ty zařízení jsou v provozu, nikdo se nemá k tomu, to nějak řešit a šťourat do toho. Takových srand bylo víc, bylo krásně vidět, jak bují byrokratická zátěž, aby všechno vypadalo hezky na papíře, ale reálně fyzickej dohled nad tím zařízením se moc neměnil.
Takže tady je další alternativa. "Ojebat". EU má problém se zbraněma v civilním držení, ergo stačí napsat nějakou krátkou legislativní ojebávku, že držitel zbrojního průkazu se stává pouličním dobrovolníkem armádních záloh, nebo neplaceným spolupracovníkem policie, či něco takovýho, tím pádem už ty zbraně patří do "arzenálu" policie a armády, no a armáda může mít klidně atomovky a všem je po tom prdel. Kurnik, jakej je problém založit něco jako "PŠVB" nebo "Lidový milice", jako to bylo dřív a všichni držitelé zbrojních průkazů se oficiálně vrazí do toho. Případně, stejně se musí nějak ošetřit ta městská policie. Může být každej podle místa příslušnosti "neplacený záložník" městský policie a nazdar.
Jediný, co tam nás šikanuje, je to "civilní držení". Drobná legislativní změna, aby už držitel zbrojního průkazu nebyl "civilní". Ať mi nikdo neříká, že schopnej právník, nebo dva, tohle nenapíšou za víkend. Stejně jako "zákaz prodeje žárovek". No tak to přejmenujeme na "tepelný koule", už nejsou na svícení, ale na topení, no a ano, kolaterální efekt je světlo. Nazdar a jede se dál. "nesmí to být Rum". Ok, tak přepíšeme název. Jedem dál. Takhle to funguje s celou EU. Na papíře hezký……
Pokud se toho česká vláda bude chtít zbavit a nechat střelce být, má takových možností, jak to ignorovat, nepřijmout, nebo přijmout, ale ojebat……..

Musíme počítat s alternativou nejhorší a to je to, že a) Sralbotka je mrdka b) veřejnost je jim jedno c) ANOČSSD nám stejně chce to železo sebrat. (Tady je ale brzdí to, že zbrojní průmysl by u nás šel celkem do kytek, muniční továrny - zdravím Selier Bellot, zbrojovku Uherskej Brod a podobně, který by se museli přeorientovat na prodej dámských intimek, no on ani Glock by nebyl moc šťastnej :-D no a to jsou pracovní místa mínus, daně mínus, prachy do rozpočtu mínus no a to si i taková bezpáteřní bačkora jako Sralbotka rozmyslí).
Ale stejně, třeba budou chtít předhodit EU úlitbu ve formě "tak pošikanujeme ty legální jednotlivce".
První možnost je, velkej odpor. Prostě se shromažďovat, demonstrovat, dělat bordel. Kurnik je nás asi 290 000 držitelů zbrojáků, co nám jako udělaj? Pár pořádných stávek, zadřený dopravy ve velkých městech, když si představím Czech Tek krát sto, Klinika krát tisíc…..MMF krát sto, nějakej pořádnej brajgl v ulicích……oni to rychle vzdaj, co jinak můžou? Nás postřílet? To už se v Demolišmen EU nedělá, pozavírat? Koho, za co? Pár exemplárních případů, no a když to vyeskalujem? Třeba by (achtung, nenavádím) pár stovkám polišů shořeli káry, viz Francie……nezabalí to rychle a nedohodnou se radši s náma? A 300 000 lidí pozavírat, to je docela dost hele, kam s nima? Osvětim nefunguje, sibiřský gulagy taky chvíli potrvá, než znova zprovozní…….zavřenej člověk neplatí daně, neplatí DPH, neplatí nic….
Ok, ale takovej masivní bordel je nepravděpodobnej. Byl by asi nejefektivnější.
Pořád ale jde začít na masových protestech a případně (nenavádím) je eskalovat. Jaký problémy maj vždycky americký, nebo francouzský, poliši, když tam někde zastřelí nějakýho černýho kriminálníka, dostat pod kontrolu ten bordel, co tam vznikne. Inspirace?
Další možnost. Masová neposlušnost. Prostě mi vám nic nedáme a vy si trhněte, nazdar. Budou provádět nějaký razie? Jo, asi jo. Najdou něco? Najdou kulový, že jo. Nebo možná něco jo, ale většinu ne. Budou zatýkat? A koho, u všech všudy? Když se 300 000 lidí rozhodne, že nějakou kravskou povinnost plnit nebude, co nám jako zase udělaj? Zavřou tolik lidí do lochu? A kam by je dali? A kdo je bude živit, plus to, že zase 300 000 lidí by neplatilo daně, DPH, nekupovalo benzín, neplatilo pokuty, jen žralo z rozpočtu……Plus, 300 000 trestnejch činů jednorázově navíc, to stačí k tomu, aby se administrativní aparát trestního systému nervově zhroutil a to by se taky stalo, ta administrativní zátěž je zadáví. To to radši zruší, protože nebudou mít sílu to vymáhat.
Samozřejmě zkusí zastrašovat a strašit, takže to chce vydržet a neposrat se, aby museli s kartama ven, jak poker, vydržet do poslední chvíle. Ale pokud lidi vydrží, vzdají to oni, ne my.
Samozřejmě, budou následovat postupný, plíživý alternativy.
Další alternativa. Masová ztráta. Všech 300 000 držitelů ty zbraně ztratí nebo jim je šlohnou. Budou provádět prohlídky, možná jo. Pár set tisíc domovních prohlídek kurevsky ten systém zatíží. Padnou obvinění? Moc ne, protože budou mít 300 000 nějakých hlášení o skutku a kdyby měli prověřovat každej jednotlivě, nebudou dělat dva, tři roky, nic jinýho, mezitím probíhá pořád ten běžnej zločin, kterej budou muset řešit, takže jediný co možná, že budou určitej čas provádět namátkový kontroly na ulicích,jestli někdo ty zbraně nenosí.
Slyšel jsem nápad, že ty, co neodevzdají, budou sledovat. No, jo, je to možný. Jenže na sledovačku nemůže být jeden chudák, kterej bude na sledovaným nalepenej 24/7, potřebuješ minimálně tři. Aby se střídali po směnách. Spíš víc, protože ten člověk se pohybuje, může přejet z jednoho města do druhýho….takže buď na něj mít nasazený očko v každým městě, nebo za ním jezdit. To jde u jednotlivců, ale ne u statisíců, na to nemaj prostě tolik lidí a nikdy mít nebudou. Jasně, můžou člověka sledovat skrz kamery a sledování jeho mobilu, kde byl, jenže, ví jen, že někam jel, ne to, co tam dělal…..na to, aby věděli, co ten člověk někde dělá, na něm musí sedět prostě klasickej agent, jako tehdy a vždycky. U těch sledovacích aparátů taky musí někdo dřepět…..opět, to je plošnej systém, kterej vynucuje poslušnost masy skrze šikanování jednotlivců, který vystoupí z řady, ale ne když se jim najednou 300 000 lidí postaví na zadní. To je jak ovčáckej pes, ohlídá stovkový stádo ovcí, protože chodí okolo a rafne jednotlivou ovci, co uhne ze směru. Ale když se jich třista vydá někam, už je pod kontrolu nemá šanci dostat. Prostě proto, že na to nemá kapacitu.

Je tu jeden důležitej cheat. Jak našim omezovačům, tak těm evropským, stačí, aby zbraně strčili z kategorie "legální" do kategorie "ilegální". A ve chvíli, kdy budou ilegální, se k nim budou stavět stejně, jako se staví k ilegálním zbraním v současnosti. Tudíž zmizí jim z optiky zájmu. Protože už budou nelegální. V současný době po Čechách prej koluje asi dvojnásobek zbraní nelegálních, než je legálních. A nevidím nikde plošný prohlídky, prohlídky na ulicích, domovní prohlídky plošně a podobně. Tudíž, pokud by si aparát chtěl nějak rozdrtit koule v lovu na ilegální zbraně, může už to dělat teď, vždyť už jsou nelegální. Asi by jako teda mohli plošně zastavovat auta, šacovat lidi, provádět razie jako za Uljanova a koukat, jestli u sebe lidi nemají zbraň, na kterou nemají povolení, no, ale děje se něco z toho? Ne. Jako, pořád nikoho k ničemu nenavádím, nenavádím k porušení zákona, ale nezdá se mi reálný předpokládat, že ve chvíli, kdy by teda 300 000 lidí prohlásilo, že ty zbraně ztratilo, čiže by se teda počet ilegálních zbraní v ČR potenciálně zvýšil asi o polovinu, že by nastalo nějaký staný právo, razie jako za Lenina, šacování na ulicích a podobně. Že tím, že by se potenciálně zvýšil počet nelegálních zbraní v ČR by začala nějaká válka proti ilegálním zbraním, kterou by bylo klidně možný provádět teď, ale žádná tu neprobíhá. Přibylo by 300 000 podezřelých z nedovoleného ozbrojování, což ale spadá do věci, kterou policie už řeší teď a zdaleka ne pomocí razií, sledovaček, atd. Jo, překupníky se zbraněma atd., po těch jde, ale to, jestli má někdo na černo koupenou čezetu, se nějak moc neřeší a nesleduje, nejsou na to hlavně prostředky a lidi.
300 000 těch lidí by bylo podezřelých tak z přestupku na úseku zákona o zbraních a střelivu, co vím já, "přestupku se dopouští ten, kdo vlastní, drží, nebo nosí, zbraň na kterou nemá zbrojní průkaz nebo průkaz zbraně", bo tak to tam je , v tom paragrafu padesát něco, je velice nepravděpodobný, že by policie alokovala nějaký značný zdroje, zahrnující domovní prohlídky a sledovačku, u někoho, kdo je podezřelej z přestupku. I kdyby to byl trestnej čin, tak trestnej čin s nějakou velmi nízkou sazbou a nasazovat tři policajty na full time (minimálně) aby na něm viseli, plus domovní prohlídku (tady ANO zákon fungovat nebude, protože ten umožňuje - jo a ještě ne, ještě neprošel senátem - vstoupit bez soudu do obydlí, kvůli konfiskaci zbraní když je důvodné podezření na jejich zneužití, jenže, když majitel nahlásí, že mu je sebral Aštar Šeran, tak podle zákona už u něj žádný zbraně nejsou. Tudíž je maximálně podezřelej z porušení zákona, ale to už tam nemaj co jít co konfiskovat a potřebujou povolení soudu) a případně sledování nějaký jeho sociální sítě, aby u něj našli čezetu, kterou neodevzdal, to by bylo dost mega brutální ultra bestiální plýtvání zdrojů.
Jako, ano, kdyby s tím nějak šmelil, asi po něm půjdou, ale vždyť i v tom Řecku a Francii a podobně, najdou vesměs ty zbraně pašovaný při nějakých namátkových kontrolách, nebo když si pro někoho jdou za jinou trestnou činnost, ale že by prohlíželi všechny a všude, esli u sebe někdo něco nemá……
Tady by to bylo asi stejně, pokud by u něj náhodou našli neregistrovanou zbraň, třeba při tom, že by ho zašili pro nějakou jinou trestnou činnost, přišijou mu i nedovolený ozbrojování. Pořád nikoho k ničemu nenavádím. Ale jen chci trošku vyvážit ty hysterický reakce, jak den potom, co EU zakáže zbraně, začnou domovní prohlídky jako za Uljanova. Ne, i kdyby se to implementovalo do národní legislativy, je nepravděpodobný, že by začalo nějaký šílený tažení proti teď už ilegálním zbraním, kterých je už teď v ČR hafo (a bude jich asi víc, páč dovoz z Ukrajiny a podobně, kde se toho válí), vždyť do Evropy to vozej mrdky v lodích atd……Ve chvíli, kdy se z legálních zbraní stanou ilegální, majitelé ilegálních se přesunou do kategorie, která je aparátu akorát tak prdel, pokud s tím neobchodujou, nebo nepáchají jinou trestnou činnost.
Vždyť v Britonii a ve Francii, kde mají brutálně přísnou zbraňovou legislativu, jsou ilegální zbraně furt, pořád a stále a člověk by řekl, že to vyhladí, za tu dobu. EU a vesměs i naším zakazovačům stačí, že "to bude zakázané" a v tu chvíli to přestanou nějak brutálně řešit. Překupníci budou pod stejným tlakem jako teď, protože už teď porušujou zákon, možná budou sledovaný víc, protože se bude počítat s větším odběrem nelegálů, ale pořád aparát má omezený zdroje, pořád bude probíhat normální standardní zločin, kterej musí řešit a lidi, který musí sledovat…….Čiže nepředpokládám, že ve chvíli, kdy by 300 000 lidí neodevzdalo do tý doby legální zbraně, že by to vedlo k nějakým leninským metodám. Leninská válka proti ilegálním zbraním se dá vést už teď.
Stále nikoho k ničemu nenavádím. Jen říkám, že ta snaha EU směřuje k tomu, aby je člověk "mít nesměl", ne aby je opravdu reálně neměl, což zařídit nedokážou a nemají na to ani zdroje. Tudíž to píšu hlavně proti hysterickým reakcím, kdy se někdo bojí, že když mu opravdu ukradnou zbraň v tý inkriminovaný době, bude ho sledovat BiS. Ta má svých starostí dost.
Nenavádím k ničemu. Nejlepší bude, když ten paskvil neprojde.
Pokud ten paskvil projde, budou nelegální (v kategorii "nedovolený ozbrojování") i airsoftky, vzduchovky, repliky, všechno tohle haraburdí a rozhodně se nedaj očekávat domovní prohlídky, jestli někdo nemá doma náhodou neodevzdanej airsoftovej kulomet. I v tý nejhorší alternativě (schválí to, vláda to přijme, implementuje do legislativy, bude vymáhat, nebudou vyjímky) je velká šance, že se s tím naloží klasicky po Evropsku, tudíž "stačí že to je zakázané, dál nás to už moc nezajímá". Obecně stejně jako drogy (copak je problém nějaký sehnat) a podobný věci. Tudíž nějak moc nechápu, co si od toho slibujou, no, i když možná asi chápu. Znova opakuju, nikoho k ničemu nenabádám, jen říkám, že je krajně nepravděpodobný, aby týden po nějakým schválení toho paskvilu začaly probíhat domovní razie v sovětským stylu, nebo že by chudák, kterýmu fakt někdo ukradne zbraň, měl najednou na krku mordpartu a sledovací tým, aby ho usvědčili z přestupku.
Jo a cheat č. 2. Pokud se brutálně sníži odbyt zbrojovkám, jako že sníží, spousta těch zbraní se bude muset nastrkat někam do nějakých skladů, čiže šance, že něco "vypadne z kamionu" nebude asi úplně malá.
Nejvíc se v USA chlastalo za prohibice. Ergo děkuji magorům z EU za další snahu o zvýšení naší bezpečnosti.

„Tygr a drak, teda, u nás spíš válečník a předposraný hejl“ :-D

3. června 2016 v 16:10 | Řezník


Tak něco ještě na víkend. Často tu operuju s pojmem "hejl". Definujmež si ho. Hejl je člověk, kterej si prostě nechává nakládat, nechává na sobě páchat bezpráví, bezpráví ustupuje, částečně proto, že se mu postavit bojí, částečně proto, že mu přijde správnější ho snášet a tolerovat (někdy to správnější je), částečně proto, že si myslí, že snese ještě tohle bezpráví a pak mu ti okolo svinit přestanou (ani prd). Hejl plní svoje povinnosti, i když jsou sebevíc debilní, možná mu i škodí, ale prostě jsou to "povinnosti", tak se plnit musí. A hejl taky dost často nesnáší, že se někdo z tohohle vymaní a hejl být přestane, třeba se začne drát sám za sebe, protože mu to prostě připomíná, čím sám mohl být, chápe, že spoustu času v životě akorát dělá někomu děvku a nestojí o to, aby mu někdo připomínal, že to jde jinak. Být hejl ovšem nikterak moc nesouvisí s odvahou, v Sovětským Svazu bylo spousta případů fronťáků, který se pak nechali odvést nějakým Čekistou k mučení a do gulagu, jak největší hejlové. Ačkoliv předtím prokazovali odvahu obrovskou. Východní fronta nebyla pro sraby.
Prostě, zkráceně, hejl je člověk, kterej se sebou nechá vyjebávat (s prominutím za vulgaritu) a nechá to bez reakce (v některých případech je jasně lepší to bez reakce nechat, ale já mluvím o obecném jevu).
Jenže, hejlem se člověk obecně nerodí. A ani to nechce. Jo, někdo je od "přírody" zbabělejší než jinej (a trvá to, než se toho zbaví, jde to pomalu, vím toho o tom dost sám) ale málokdo v dětství touží po tom, být prostě vořech, se kterým si každej vytře díru a kterej zvládne jen šoupat nohama, platit a couvat před každým, kdo na něj zadupe. Naopak, většina malejch šotoušů v dětství toužej po tom, že z nich budou hrdinové, který něco předvedou :-D proto taky pohádky jsou o gerojích, ne o předposranejch přežvykovačích kaštanů, který se strachy podělaj před princeznou a pak se mezidruhově zaregistrujou s drakem (Jo, na mezidruhově homosexuálním svazku s drakem není nic špatnýho, jasný? Nebo si vás zmr. Pelikán podá. Jo a "druhizmus je rasizmus", to říká 269.cz, takže fujky fuj, vy bigoti :-D ) . Tak co se děje, kde se to podělá?
Výchova. Ta to dělá. Výchova člověka k hejlství. "Snášej bezpráví hejle, přece se proti tomu pořádně nevymezíš, to bys byl stejnej jako oni". "Když tě bijou hejle, tak si jich nevšímej, ono je to přestane bavit." "Nepoužívej násilí hejle, to nic neřeší." "Autorita má vždycky pravdu a hlavně se s ní nehádej, nebo budeš mít problémy, moc velký problémy, tak velký, že asi tisíc velký, takže když tě bijou, tak jim to hlavně nevracej, protože bys kromě vyraženejch zubů co ti stejně udělaj, mohl mít i třídní důtku, hudry hudry." "Nejednej za sebe, čekej, protože to někdo udělá za tebe".
Atd. Plus poselství beznaděje. "Když se zbavíš těhle, stejně přijdou zas další." Analogicky kecy u zpráv, "K čemu bude zašít agenta Bureše, stejně tam přijde nějakej další podobnej." Uáááá, co to je za mentalitu. Jasně, proč si léčit stafylokoka, když ho můžu za rok chytnout znova, že jo? Dejte mi zeď ať do ní můžu bacit hlavou.
Tohle je výchova člověka k hejlství. Probíhá celý mládí, skrz neomarxistickou infekci vzdělávacího systému.
Pak je udržování člověka v hejlství. Chudák pracující čelavěk totiž větší část života něco buduje. Nějakej majetek, nějaký zajištění, nějakou rodinu. A přes to se perfektně drží na krátkým řetězu, protože se bojí, že o to prostě přijde a tu rodinu nezajistí. Člověk prostě strávil podstatnou část života tím, že se snažil něco vytvořit, no a teď mu nějaký ksindlové hrozej tím, že když se "nepředkloní a nepodá indulonu", tak že mu to zničej. Takže bude radši couvat. Je to logický, je to přirozený. A jde s tím špatně operovat. Z hlediska hejla. Z tohohle hlediska rostu z těch všech uměleckých kecálistů, co se neustále, ať už normálně kecama, či snad skrz nějakou "tvorbu" vyvěťujou o tom, jaký že jsou ti Češi srabi, že se nervali ve 38, že se nervali v 68, že teď si nechávaj dělat "vězeňskou sprchu" a nervou se, "že rebelujou jen u piva" a já říkám "no protože se snažej udržet aspoň to, co přes život budovali, ty kriple, jako kdybys ty byl nějakej geroj". Přičemž dotyčnej "umělec" je většinou takovej hrdina, že kdybych mu třísk jednu pěstí, tak se složí a případně rozbrečí, vůbec se nezmůže na to, aby se bránil a představa jeho, jak v 38 hrdině čelí s kulometem postupujícímu německýmu vojsku je velice úsměvná, to dřív uvidím Merkelovou tancovat break dance.
Všimněte si, že naši romští spoluobčani ve většině případů prostě nejsou "hejl". Držej při sobě, když jim někdo škodí, daj mu přes hubu, líbit si nenechaj nic a vymáhací aparát je neděsí. Většinu. Proč? No protože díky tomu, že ve velkým množství případů mají školní docházku v paži, přes víc generací, nedošlo u nich k "výchově k hejlství". Stejně tak migranti z Afro, ti taky neprošli neomarxistickou výchovou k hejlství. Proto a nejen proto, jsou akceschopnější.
je to hezky vidět na těch videích, o kterých psala ta ženská na stránkách Klause. Arabáš bije, bílej nebije. Bílej couvá, fňuká, zdrhá, nedělá nic, málokdy by toho arabáše proplesk. Přičemž ti arabáši nejsou žádní meisters of combat, prostě něco na úrovni našich fotbalových chuligánů.
No a to je evropskej problém. Máme málo bojovníků. Máme pár špičkových vojáků, máme skvělý bojový sportovce, atd., my to umíme. A zvládli byzme to plošně. Ale skrze výchovu k hejlství a udržování v hejlství nejsme (obecně) schopni to aplikovat, když nám někdo ubližuje a páchá bezpráví v situaci jiný, než nějaký přesně definovaný.
Přičemž ti, co páchají to bezpráví, často criminales, nejsou žádný nadlidi nebo supermani, jsou úplně stejný, jako ten hejl, kterýho bijou. Jenže ten hejl prostě se neodhodlá k tomu, se efektivně bránit a efektivně to vracet. To pak vede k extrémům, kdy se holka ptá "no a když se budu bránit a zraním ho, nezavřou mě?" No, přesně, výchova k hejlství. Člověk se bojí bránit zlu a přímýmu násilí, aby "neměl nějaký problémy". A pak to vede do extrému, kdy se radši teda nechá znásilnit a pak na zemi uvažuje, jestli jí teda ten pazdrát "finišuje" nebo ne, než aby mu na začátku vrazila tužku do oka.
Ubližovat lidem je fuj, ale houby, není to fuj. Ubližovat lidem, co ubližujou, je správný, protože jinak toho nenechaj a škodit budou furt.
Pěkná ukázka situace je ten britskej magor Bronson. Sedí v lapáku už asi milion let, vždycky ho pustí, on někoho zbuší, jde tam znova, tam buší spoluvězně, případně se pere s dozorcema, stát ho takovou dobu živí, ošetřuje, patlá se s ním, tisíckrát levnější by bylo ho zastřelit a byl by od něj pokoj, nebo že by ho bachny shodili ze schodů tak hezky, aby teda skončil na káře a přestal škodit, atd. Ne, maj ho tam furt, furt ho živí za státní prachy, nic mu neudělaj.
Anders Breivik, posundaval 77 lidí a co se mu stalo? Je mrtvej? Ne. Sedí někde v Quantanamu za terorizmus? Ne. Sedí v nějakým baráku kde má bednu, vídeo a plejstejšn, co vidím nějaký záběry, tváří se celkem šťastně, má se líp než spousta lidí co žijou na hranici chudoby a z podlahy do huby, dává to smysl? Ne.
A přesto má spousta lidí totální zábranu vzít fošnu na zasranýho exekutora, kterej jim přijde vybílit na Vánoce kvartýr skrze dluhy jinýho člena rodiny, kterej u nich nebydlí, ani s ním nemají prakticky nic společnýho. True story.
Výchova ke slušnosti je dobrá, bohužel v Evropě se výchova ke slušnosti změnila na výchovu k hejlství a už hodně dávno. No a když někoho vychovávají jako hejla deset, patnáct, dvacet let, jaká je šance, že se pak zastane v autobuse těhotný ženský, kterou tam mlátí nějakej vomětek? True story. Dost malá, co? Ale to přece mnoho humanistů, sociálních inženýrů, ženských organizací a tohohle všeho, chtěli. Chlapy, který nemají koule, nemají páteř, radši se dívají stranou, kecají o pocitech a makají v oupen spejsu pro blahobyt někoho jinýho. A najednou to mají a ti samý hlavošťouři, sociologové, cvokaři a podobná neužitečná sebranka píšou nějaký rozbory o tom, co je s lidma špatně, že nenasadí svoje zdraví pro někoho, koho ani neznají :-D idioti to jsou, ukecaný.
Půlka týhle humanitně vzdělaný bandy by měla jít do sběrnýho dvora třídit odpad.

Jak teda ven z hejlství? Přestat se bát a přestat se nechat děsit. Zhodnotit situaci střízlivě, ve většině případů ti stejně protistrana udělá celkem prd, maximálně ti zničí, nebo sebere, něco, co ti zničí nebo sebere stejně.

Jak je ten vtip s tím orlem, kterej letí střemhlav, těsně nad zemí to vybere a přejde do stoupání, no a medvěd se ho ptá jak to dělá a orel, no, musíš prostě letět střemhlav do poslední chvíle, chápeš, musíš to mít jako trochu u zádě.
No a takovej válečník je nejefektivnější. Nejefektivnější válečník není ten, kterej se nebojí, nemá vůbec strach ze smrti. Toho zabijou a celkem snadno. Přijde o adrenalin, kterej ho zrychluje, zostřuje mu reflexy, snižuje bolest, atd. Jak říkal ten vězeň Bruci Waynovi v Temný rytíř povstal. "Ty se nebojíš? A jak chceš teda bojovat nejlepší boj, skočit nejdelší skok, uběhnout nejrychlejší běh, bez toho nejsilnějšího motivátoru, co je, strachu o život?" Tohle je velká pravda. Člověk beze strachu si naběhne a chcípne. Avšak člověk paralyzovanej strachem, kterej se pořád něčeho a o něco bojí, dopadne ještě hůř, protože ani nepříteli nezatopí.
Bát se, hájit něco, ale být smířenej se ztrátama a nevyhnutelností možný zkázy a jít dopředu, to je nejefektivnější stav, strach přetvořenej v motivaci / agresi a motivace samotným výsledkem. Užij si ten boj, pak tě strach nezmrazí. Žiješ, vzpomínáš? :-D

Pokračování příště.

"Máme super tank, Tiger III. Akorát čelní pancíř korby je slepenej z kastrólů z Teska a místo kanonu má rouru od kamen“

3. června 2016 v 11:39 | Řezník


Takovej tank by každopádně vypadal děsně strašidelně, že jo, velká bojová mašina, co vypadá, že má pořádnou palebnou sílu a že je fest obrněnej, že ho máloco prosmaží a s málo čím si neporadí. Akorát že v boji by byl totálně k ničemu. K čemu je tank, kterej nemůže střílet a prostřelíš ho puškou? He? Nojo, přesně, k ničemu. No, vlastně teda, je ke spoustě věcí, jen k boji ne.
Jak už ti chytrý pochopili, je to podobenství a to, podobenství o autoritě, která pořád vůči někomu vystupuje z pozice síly, jako "podřiď se, poslouchat budeš, zevle, když ti řekneme skoč, ty se nezeptáš ani, jak vysoko, prostě začneš skákat" a budí dojem, že postavit se proti nim znamená zkázu. Jenže to platí jen do chvíle, než se někdo nepodřídí a do toho jejich "tanku" frkne čínskou kopii ruský kopie italský rakety a ten jim shoří jak tojletpejpr. V přímý konfrontaci najednou nemají prakticky nic, čím by mohli odpovědět.
Nádherná ukázka, školskej systém, na základce, ale i dál. "Hudry hudry, budeš nás poslouchat, protože my máme pravomoc tě potrestat, boj se, když tě bijou a ty ses bránil, potrestáme tě taky, neodporuj, boj se. Že seš o po zvonění venku ze třídy, máš průser, že je to kvůli konfliktu kterej si nezačal? Nezajímá, máš průser, neodporuj, boj se. Tak, tě budeme buzerovat skrze systém trestů kterej je odvyslej i od toho, jak se úča večer vyspala a jestli její muž zas nepřišel domů ožralej. Neodporuj a boj se." Až do chvíle, než se jim objeví někdo, kdo má ty jejich bezzubý tresty úplně u zádě. "Hmm, tak mi dejte dvojku z chování a co jako, já si tím vytřu prdel. A pak vám to podám zpátky, ten hnědej proužek berte jako podpis rodičů." No, co mu můžou? Praštit ho nemůžou, zmlátit ho nemůžou, dát mu hadicí nemůžou, zavřít ho do sklepa do tmy na tři dny nemůžou, vyhodit ho nemůžou……co můžou? Napsat mu nějakej blábol na papír a bonznout ho rodičům a doufat že ti a) nebudou stranit jemu b) mají nějakou páku na toho smrada. Protože, podle sociálky, zmlátit ho nemůžou, dát mu hadicí nemůžou, zavřít ho do sklepa na tři dny nemůžou, etsekera :-D
Parádní ukázka vymáhacího systému, kterej stojí jen na Pavlovově podmíněným reflexu "když dostaneš trest, tak je to špatné". Ve chvíli, kdy Pavlovův pejsek řekne "a dost, já už tu slintat nebudu a ty si tu žárovku, Ivane Pavloviči, strč do zadele", systém shutdown a je to.
Platí to i ve chvíli, kdy třeba mají nějakej trest, kterej by se použít dal, třeba na střední, můžou toho zevlenka vykopnout. Jenže to mnohdy neudělaj, protože se k takovýmu trestu prostě bojej hmátnout. Tudíž to tam vypadá pak i podobně. Pak to vypadá třeba jak na tý škole, kde tři fakani dovedli učitelku do rakve, skrze dlouhou šikanozní kampaň a celej ten neohroženej aparát, se školním řádem velkým jak plachta od Santa Maria, jim šel z cesty. Dokážu si představit, že na jednu stranu ta dotyčná celkem aktivně vymáhala dodržování pravidel od těch, co to žrali, ale nedokázala se ani postavit proti zcela jasnýmu zločinu ze strany těch delikventů.
Jdeme dál, další krásná ukázka je sociální systém v severských státech. "Hudry hudry, bílej ksindle, boj se nás, protože my máme autoritu, seberem ti děcka, kdykoliv budeme chtít", lidi tam choděj před těmahle bazerantama zalomený v předklonu, nastavujou zadek a nechávaj si ho od nich okopávat do hranata, aby náhodou nějakej vedoucí Barnevernu, Oje Ballström a jeho asistentka Sifi Lyticki, nepřišli s tím, že jim ty šotouše seberou na základě nějakýho, ze zadku Aštara Šerana vycucanýho, obvinění. Ne tak u imigrantos. K těm nelezou. "Jo, já jsem Muhamad Al Chumaj, řezal jsem v Iráku hlavy ještě když vy jste tahali kačera, biju ženu, biju děti, nutím je bušit pětkrát denně hlavou o podlahu….a na vás, aparátní poskoci, kakám ze své zadele, kterou si ze zvyku stále utírám pískem. A pokud mi zkusíte sebrat Abdula, všechny vás zabiju, uřežu palice, zapálím vám baráky a mám tady asi tak čtyřicet bratranců, kterým nedělá problém vystřílet celej ten váš hlavní barák." "ehhh, jasně, pane Muhamade, my rozumíme a respektujeme vaše kulturní zvyky, vlastně by bylo fašistický vám bránit dělat si doma co chcete, tak my zase jdeme a už vás nebudeme obtěžovat." Jistě, aparát by tady mohl použít ultimátní řešení a poslat tam ozbrojený, ale neudělá to. Protože by to eskalovalo a mělo dohru, tudíž ke krajnímu nesáhne a radši to nechají být.
Krásná ukázka jsou francouzský poldové. Vídeo, jak pomocí "chvatného hmatání" pacifikujou v pěti starou, neozbrojenou bábu, která neudělala ani nic mega brutálního (třeba že by tomu Ngumovi, kterej tam chrání teroristy, chrstla do ksichtu kýbl chcanek),jen se odmítla rozejít, nebo tak něco. Podobní pak zdrhají před bandou opálených zevlů, aby nedostali přes mordu. Na souboj podle konvencí, (pěsti, obušky, pouta, chvaty) nemají morál a pochopitelně se jim do toho nechce, přejít do "ultimátního" (střelba), částečně nemůžou, eskalovalo by to, částečně se bojí (legislativa, nadřízení), částečně se jim prostě nechce. Takže zdrhaj.
Podobně další hezký vídeo, kdy nějaká verbež z předměstí mlátí policajtům (Francie) do auta, pak jim prorazí okno, hoděj jim tam Molotov, poliš z toho vyleze, stojí jak zvětralej menhir, nechá se párkrát praštit nějakým klackem, s jakýmsi chabým pokusem o kryt, u pasu mu visí železa, že by z toho sběrný suroviny žily tejden, nezkusí použít nic a pak neohroženě zdrhne. Ten polda byl velkej jak zápasník supertěžký váhy. A předvedl "aaaaa, pomoc, maminko, oni mě tu bijou". Ale věřím tomu, že až potká zločince, kterej spáchal smrtelný zločin parkování na zákazu, že mu předvede, zač je toho ocelová pěst systému a bude se tvářit, jako by jednou rukou dokázal zbušit Tysona Furyho a druhou rukou likvidovat teroristy z Beslanu.
Ve Francii zůstaneme. Když se střílelo u Zheblýho Charlieho, první kdo tam přijel, byli……tři poliši beze zbraní a na bicyklech. Opravdu nevím, jestli ten dispečer byl zhulenej, když je tam posílal, protože v tísňovým hlášení muselo být jasný, že "střelba" a on tam pošle hlídku, co nenosí zbraň. Jako, what?
Jak blbá musela být ta hlídka. "Hele, Jacquesi, prej střelba, automatické zbraně." "Ok, Francoisi, jedeme tam, oni se skloní před naší mocnou autoritou tří vořechů na kostitřasech." Nebo nevím. Každopádně, kdybych věřil v Darwina, ocenil bych tohle vyčištění genofondu od tupců a viděno touhle optikou, mohli trefit i toho jejich velitele. Děs a hrůza. Taky to podle toho dopadlo. Údernej oddíl, kterej měl vždycky dost papírový síly někoho srazit do kolen brutální pokutou, absolutně vyhořel v původním úkolu, pro kterej byly policejní sbory vlastně vytvořený. Chránit pořádek a lidi před gaunerama.
Opět Paříž pár let zpátky, válka v ulicích, oheň, hořící auta, opět, zvládnout to "ruce, nohy", na to nestačili, přejít na ostrý a obtáhnout je palbou, to neudělaj.
Teď, až jim tam vyeskaluje ta bitka v Kalé, bude to to samý, nepřijede tam Leclerc s plně nabitým kulometem, aby je obtáhnul, nene, poliši budou zdrhat a hejlům budou hořet auťáky na který platili prachy a DPH.
Tady je třeba krásně vidět, že PEGIDA nejsou žádný extrémisti, ale normální slušný lidi, hejlové, protože se nechaj mlátit, kdyby to byli stejný šmejdi, jako ten ksindl z předměstí pár let zpátky, ty bitky na demonstracích by vypadaly výrazně jinak. Kdy naposledy byl v Čechách zraněnej policajt na demonstraci vlastenců? Nevim. Vim po padesáti raněných policajtech na Czech Teku, kde ale bojovali obecně proti levičáckým zhulencům. Vím o snad 150 raněných policajtech na bitkách okolo MMF. A to opět nebyli "nácci". Tudíž, máme tu skutečný "pravicový extrémisty"? Ni hofghno.
Velká Britonie, která má nejvíc buzerační systém snad na světě, asi s vyjímkou Severní Koreje, no a kde jsou schopný dát člověku dva na tvrdo za kecy na FB (zdravím zmr. Pelikána, kterej sem zatáhnul to samý), přičemž absolutně nebyli schopní dát do cajku, když se několik stovek mladistvejch desperados dalo do přepadání a vykrádání stylem "udeř a uteč", protože ve chvíli, kdy policie vyšetřovala přepadení, který proběhlo, nemohla být poblíž toho, kde probíhalo další. Chytili z těch desperados jen pár, který se nemaskovali pořádně a usvědčili je skrz kamery. Mimochodem hezká scéna je ve filmu Harry Brown, kde si poliši jdou sebrat nějakýho sígra, to se jim povede, no a pak z toho sídliště musí zdrhat, protože quantum sígrů tam po nich hází šutry a Molotovy a je tam parádní le bordel. Celá ta neohrožená síla, kterou dají sežrat hejlovi, kterej jde okolo demonstrace s holí (stařec) nebo si nese z obchodu kladivo, ale ztratil potvrzení, že ho teď zrovna koupil, byla najednou úplně pryč a hoši vypadali jako nějaký pozůstatky divize SS který prchají před Sovětama v Maďarsku a jsou rádi, že uchrání aspoň kůži. V případě těhle Britu, zuby.
To dobodání britskýho vojáka přímo na ulici, kde ti šmejdi desítky minut ještě pozovali na záběry a dávali rozhovory, než se tam konečně dostali ozbrojený, co je vyřídili, bylo taky ukázkový, britskej überkráva pak dal pokyn, že vojáci v civilu nemají nosit uniformy, aby neprovokovali :-D :-D
Ano, bojuj za zájmy naší země, ksindle, ale nepočítej s tím, že ta země pak udělá něco pro tebe a radši teda tu uniformu svlíkni, protože nebudeš provokovat nadrasu. Kam byzme došli, kdybys mohl veřejně nosit uniformu země, za kterou nasazuješ krk……jo a co daně, ksindle? Máš je zaplacené?
Bleju.
Blbešci v Itálii rozhodnutím nejvyššího soudu usoudili, že když šlohneš jen málo žrádla pro svojí potřebu na hlad, není to krádež. Copak se tam nekradlo už staletí? Bezdomáči tam nečorovali? He? Má to důvody, kromě neomarxistických idejí to, že těch případů, kdy africký přisírkové prostě přijdou do obchodu a berou, je strašně moc a není, jak je zastavit :-D prodavač nemůže (čím? Jak?) a poliši? Zase, jak? Je jich moc, jak jim vnutíme svojí vůli, když je jich mnogo a serou na nás a potěhem po zádech je vzít nemůžeme / nedokážeme? No? Tak vole radši to legalizujem, ať to nevypadá, že nedokážeme vymáhat pořádek.
A v tomhle leží klíč. Pokud něco začne dělat větší množství lidí, kteří se nebojí eskalace, aparát jim couvne. Musí. Nedokáže to jinak. Kupříkladu současný nápady Europyjen Uhnije odebírat zbraně (stále doufám, že to neprojde a když, tak že to vláda odmítne) je tu metoda. Všichni když se na to vyserou, ale všichni. "My vám to prostě nedáme a když nám budete chtít vlézt do baráku, budem se s váma rvát". Ne střílet, to by vedlo k eskalaci indukovaný, jen se rvát, aby případná eskalace byla na nich. "A pokud nás budete chtít brát jednoho po druhým, tak všichni půjdem do ulic mlátit a demolovat". Styl francouzský verbeže z předměstí. Co udělaj? Pošlou vojsko, začnou střílet? Třista tisíc držitelů zbraně udělá (beze zbraně, holýma rukama) slušnou pouliční diskotéku, to už nebude Czech Tek. Nebojím se toho, že by se hafo dalších lidí nepřidalo, už jen pro tu srandu. A pak co? Třista tisíc soudních procesů, s dokazováním a tímhle vším? "neee, já jim to auto nezapálil, to udělal támhle Entony…..no to nene, to udělal Franta…. Máte vídeo?" Třista tisíc odvolání? I kdyby všechny obvinili a zavřeli, kam je jako nacpou? Třista tisíc nových vězňů? Třista tisíc plátců daně pryč? Ale šla, Vomáčková, šla. Couvnou. Jasně by mohli vyhlásit "zvláštní stav", ale zvláštní stav je efektivní opět jen ve chvíli, kdy berou jednoho po druhým a střílí jen v excesivních případech. V humanizovaný EU si nikdo nedovolí střílet do davu, no a když do toho davu vezmou pár nezletilých? Střílet se nebude, ani hovno.
Dokáže čtyřicet tisíc polišů, většinou nedostatečně motivovaných, bez použití kulometů, zvládnout statisícovej brajgl? Ale ne pokojný demonstrace, jako 6.2 Hradčanský Náměstí, ale brajgl? Bití? Kdyby jim to vodní dělo chytlo fojrem? Představte si Kliniku. Krát tisíc. Poradí si s tím? Ani hovno. Couvnou. Protože se zatím připravili o největší výhodu totalitních režimů a to je, "střílíme na všechny". Je to hezky vidět na spoustě záběrů, s migrantama, fotbalovýma hooligans, se všema. Zdrhnou, couvnou a pak možná odeberou pár kusů, který mají na vídeu. Nebo bijou ty, co se nebrání, to jo. Ale co styl "pusťte bratry domů, nebo tu ohnivou noc zopakujeme?". Fungoval by, v USA, když Zimmerman zastřelil Trayvona Martina, soud to nejdřív na pohodu uznal na nutnou obranu (správně). Pak se ale začali bát toho, že vypukne zase brajgl, že se černý začnou rvát, dělat ohnivý noci, demolovat, bouřit, čiže začaly tlaky na soud, aby Zimmermana odsoudili.
Vidíte? Tlak síly davu, kterej se nebojí nějakýho bububu a ví, že do nich prostě nikdo nepustí dávku z kulometu (protože nepustí, už to, Bůh ví proč, nedělají ani Izraelci) zvládne ovlivnit i trestní stíhání jednotlivce.
On ten humanizmus je totiž dvojsečnej. Aparát se totiž bojí střílet. Ultimátní výhoda totalitních režimů byla "neserte, nebo pošleme tanky a ty vás rozjezdí". Jenže na to už nemají. To už se nestane. Jasně, kdo tohle udělá, nesmí to do zbraní vyeskalovat sám, ve stylu Majdan, pak to jde, pak se střílí. Ale bitky ve stylu Paříž, před tím budou couvat, aby eskalace do zbraní byla na nich. Tohle už totiž, nedokážou. Prokazujou to pořád.
I kdyby ohnivý noci dělalo jen dvacet tisíc lidí. Pořád je nepostřílí. Ani sto z nich exemplárně nepopraví. Pár možná zavřou, ale za co? Vražda, ne, maximálně výtržnosti, kolik za to je? A opět styl "pusťte bratry domů", je tu víc lidí, než mají míst v lochu, taky ten aparát musí fungovat, nemůže si podříznout dojnou krávu tím, že pozavírá moc plátců daní.
K ničemu tu nenabádám (pro tu hnědku, která to tady čte služebně, zdravím a přeju blízké setkání s Al Kajdou, pokud možno co nejdříve. Pokud ovšem nejsi můj neoficiální sympatizant, pak jsme v dobrým :-D )
Všechno to záleží na momentu, kdy se dav zvedne a půjde si svoje požadavky vydupat silou. Stejně jako imigranti. Jdem. Chcem. A vy nás nepostřílíte. Budete s náma jednat (až vzít je Minigunem z vrtulníku by bylo mnohem jednodušší, rychlejší a celej "problém" by se vyřešil za hodinu, páč by se rozprchli, další nepřišli). Totalitní aparát změknul a ztratil klíčovou schopnost. Zabíjet. Časem jí znova získá, ale teď je mezistupeň, kdy je slabej.

Odevzdej železo, ksindle. No a pak se předkloň a podej indulonu

2. června 2016 v 15:57 | Řezník


Pořád se řeší ta směrnice novodobýho SSSR o odebrání určitýho typu zbraní, s tím, že když se vovce nebudou moc cukat a bečet a trkat, že jim nějaký typy nechaj, minimálně do chvíle, než tu směrnici aktualizujou, nebo přijde zas nějakej ANO ČSSD vylepšovák. Třeba že poliši budou moc legálnímu držiteli zbraní nejen vlízt do kvartýru bez soudu, zbraně mu sebrat, ale rovnou ho taky bez soudu zavřít a nebo ještě líp, ho rovnou legálně na místě popravit, protože je "důvodné podezření", že by něco mohl provést. Neví se co, neví se kdy, neví se jestli, ale prostě, mohl by. Jak to říkal Rico v Soudci Dreddovi "Nikdo není nevinnej, dřív nebo později všichni stejně něco provedou." (Tím obhajoval, proč popravoval "preventivně" :-D)
Mezi lidma je takovej rozšířenej omyl, že ty hoveda z Europyjen Uhnije nevědí, co činí a že si opravdu myslí, že sebráním zbraní řadovým hejlům zabrání terorizmu. Ano, ti vořežpruti z EK jsou možná dementní, možná žijou v akváriu a možná fakt jsou úplně odtržený od reality. Ale každej z nich má milion poradců, mají tajný služby, rozvědčíky, analitiky, fízly, statistiky a všemožný data. Čiže ať mi nikdo neříká, že nemaj přístup k faktům a ty jsou, že po zákazu zbraní v Britonii tam stoupla násilná kriminalita o 40%, že při experimentu britskýho listu The Guardian, kdy reportér zkoušel, za jak dlouho schrastí funkční zbraň, schrastil za dva dny sapík Ingram Mac 10, funkční, automat. Byl to vobyčejnej vořech z redakce, bez jakýchkoliv vazeb na podsvětí. Ve Francii prej čile bují černej trh se zbraněma, prej AK se tam dá schrastit za 1000 - 15000 Euro. (Čemu se divno, v USA se nejvíc chlastalo za prohibice). Ten čmoud co chtěl vystřílet vlak a měl sebou AK47 a devět zásobníků ho taky sehnal nějak docela snadno. No. Taky musí mít ty data o tom, jak se při zákazu zbraní zločin zvedá, při povolení klesá, musí mít výsledky z Izraele poslední doby, musí mít tu analýzu policajtů a rozvědčíků, že když se rozhodnou lidem ty zbraně sebrat, tak 30-50% to prostě neodevzdá, zbraně vysublimujou v šedý zoně, přesunou se do kategorie "ilegální" a zatímco teď jsou pod dozorem, tak nebudou. Jasně taky musí vědět o těch dopadech na zbrojní průmysl.
Reagujou na to? Ne. Proč. Protože image. Vždycky je lepší vypadat jako zaslepenej blb, kterej neví, co činí, než někdo, kdo vás chce zabít. Proto se drží neustále zuby nehty tý dávno vyvrácený historky, že je to o terorismu, když i ten poslední flákač v naší vládě (a že to nejsou žádný duševní giganti často) chápe, že zákaz legálních zbraní se teroristů opravdu nijak nedotkne. (Opačný pohled "Tak, bereme kalašnikovy a vystřílíme tu Zheblýho čárlího….počkej, Abdule, kalašnikovy jsou tu zakázané….nojo kurva, to by nám hrozil trest za nedovolené ozbrojování, když bysme je vystříleli kalašnikovem…..čím je zabijem…..hele, no, nemáme tu žádnou zbraň legální……hmm, to je patová situace, zákaz terorizmu, zákaz vraždy, zákaz ublížení na zdraví, na to jako serem, ale použít zakázané zbraně, to ne, to je nečestné a nesportovní" - to je tak tristní a dementní, že tomu nemůže věřit ani naprostej idiot. A pokud tomu někdo věří, má vrátit občanku a ne někde zkoušet vládnout). Oni i ví, že se to nedotkne mafie, členů gangů, vymahačů, pasáků, obchodníků s drogama, s masem, lupičů, vůbec celýho podsvětí. A ani nevěří tomu, že by jim to široká veřejnost sežrala. Protože ví, že jim to nikdo nesežere. Je to jen image. Image toho, že "my jsme ti co se snaží páchat dobro, ač teda hloupí a zaslepení, ale rozhodně vůbec nejsme sebranka sviní, která vás chce ovládat a případně pozabíjet". Když vám někdo podstrčí otrávený pitivo, jasně se bude hájit tím, že nevěděl, že to je jedovatý, než aby přiznal, že vás chtěl kuchnout. Vždycky je lepší vypadat jak hlupec, než jako vrah a hajzl. Proto se tý historky o terorizmu pořád drží, ne aby jim to lidi žrali, ale aby zachovali image a neprovalilo se , že jim jde jen a pouze o zavedení totality v Evropě, zavedení marxistický Evropy a případnou bílou genocidu, podle jakéhosi Kalergiho plánu, oni musí nechat lidem iluzi, že to může ještě dopadnout dobře, bez toho, aby se musely někomu rozbít hlavy klackem. Stejnou iluzi museli nacisti nechávat žiďákům, pamatujete? U Treblinky visely cedule se zpátečníma jízdníma řádama vlaků, bachny jim odebíraly osobní věci a vydávaly potvrzení, s tím "až vás budeme pouštět, tak vám to vrátíme", jasně že každej nácek tam věděl, že nikdo se nevrátí nikam. Ale potřebovali lidem nechat tu iluzi. Jinak by se rvali a to bylo nežádoucí.
A ta iluze se buduje sama, protože člověk si jí chce budovat. Člověk chce věřit tomu, že "je to jen dočasné nedorozumění a oni se tam proberou", "chvíli si tu posedím a pustí mě", než čelit realitě, "budu se muset bít o život". Proto se spousta lidí v SSSR nervalo, když měli poslední šanci se rvát, proto židáci ve vlacích do Treblinky říkali těm, který pochopili, kam jedou, že to je blbost, že určitě ne, že si jen chvíli posedí a když budou v klidu, všechno bude v pohodě. Člověk tomu věřit chce.
A bohužel mozek si často ladí to co vidí, podle toho, čemu už věřil předtím. Jako dneska. Všem přijde naprosto neuvěřitelný, že by v Evropě mohla proběhnout genocida. Vždyť oni jsou všichni tak hodní a všichni chtějí dělat jen dobro a být solidární s nějakou bandou přisírků, to je přece lidumilné, kde ftom máš nějakou genocidu? Nojo, s polovičkou tvůrců německýho holofaustu by člověk klidně taky šel zachlastat, kdyby nevěděl, co jsou zač.
A problém těch jakýchsi elit je ten, že jsou tak dlouho v tom svým křišťálovým paláci, že už neberou ty dole jako sobě rovný, jako lidi, pro ně je to jen materiál, masa, která se dá budovat, ohýbat, formovat, zvyšovat stavy, snižovat stavy, zvyšovat porodnost, nařizovat sterilizace, všechno pod zájmem jakési "lepší, vyšší společnosti", která bude podle nic. Když ty pamrdy vidím, vybavuju si pasáž z knížky Asfalt, kde se komando majora Kuffenbacha po smrti dostalo do pekla a rube se tam s démonama. No a na konci šéfdémon Balzebul nutí Kuffenbacha, aby dal rozkaz svým mužům, aby se vzdali, jinak nechá démonský ozbrojený vojsko zmasakrovat desetitisíce lidských civilů. No a pokračuje to : Kuffenbach najednou ví, z čeho je ten žhavej objekt v jeho hrudi. Je to vztek. Kuffenbach se zalyká vztekem a ví, že už to nevydrží, že už nevydrží být ve společnosti těhle hošanů, co se považujou za interdimenzionální pokerové velmisty a rovnají do banku žetony s raždou deset tisíc životů, pro který jsou lidi jen věci, materiál, který jde ohýbat, lisovat, přetavit. Jen věci kurva? Tak tyhle věci vás teď s rozběhem kopnou do prdele. Sledujte.
No a pokračovalo to tím že Kufenbach vyhodil démona Astarotha z okna do davu těch lidí (kteřížto ho roztrhali) a pak se na ty démony vrhnul a skončilo to fakt parádní vybíječkou :-D
Tady je to v mnohým podobný. Oni se budou tvářit, že to s náma myslí dobře, až do poslední chvíle, než za spoustou z nás bouchnou vrata koncentráku a pak bude pozdě. Současný odebírání zbraní je jen jeden krok v salámový metodě, jakmile to proběhne, nechaj to chvilku ležet a udělaj další krok, pak seberou revolvery a brokovnice, další krok budou kontaktní zbraně, nože, obušky, tomahawky, mačety, vidíte britskej model? Tak přesně takhle. Může to jít i paralelně, vedle sebe, jedna legislativní linie může být odebírání palných a druhá může být zakazování kontaktních.
Budou nás odzbrojovat přesně do chvíle, dokud si to necháme líbit. Budou nás šikanovat přesně do chvíle, dokud si to necháme líbit. Bez silový rovnováhy je vždycky další krok. To heslo "moudřejší ustoupí" je používaný tak zkurveně mimo kontext. Moudřejší ustoupí ve chvíli, kdy se jedná o ojedinělou situaci, která se nebude opakovat a nebo, ustoupí v situaci, která je pro něj nevýhodná, aby si připravil lepší východisko do další situace, nebo do opakování situace.
Ale pokud se někdo v opakující se situaci řídí tím, že radši tomu, kdo na něj tlačí, bude dávat co chce, aby měl klid, tak to, co nebude mít, bude klid. Bude ustupovat pořád, ten bude tlačit dál a dál (svinit těm, co se nebrání, je přece tak hezký pocit) a skončí to buď tak, že skončí ten dotyčnej jako agresorova děvka, nebo prostě se začne bránit, agresorovi narve koule do svěráku a ten dá pokoj. Nejde to jinak.
Pokud se někdo neustále podvoluje něčímu tlaku, ten co tlačí, bude tlačit pořád víc a víc a tvrdějc. A budou svinit i v situaci, kdy už tím vůbec nemůžou nic získat, jen prostě proto, aby svinili. Tak to je a tak to i bude. Ve chvíli, kdy se lidi budou pokoušet čelit třeba islámský invazi pasivním odporem, to je že nebudou klást odpor, ale budou jen čekat, že ty to přestane bavit, ty to rozhodně bavit nepřestane. Krásná ukázka je IS, když přijdou vymáhat výpalný a ženská jde pro prachy, oni jí mezitím ten barák zapálej a upálí jí tam dvanáctiletou dceru, z toho mohli získat nějakej profit? Ne. To se dělá jen proto, že je to prostě baví. Nebo když tam jde matka prosit aby pustili jejího syna, oni jí dají sežrat nějakou flákotu a až pak jí řeknou, že to bylo z něj a mají z toho prdel, z toho je nějakej efekt? Kromě čistýho bahnění si v bolesti někoho, o kom ví, že jim to prostě nevrátí? Podobný sviňárny se děly v JAR v době apartheidu, dějou se teď v Africe kde je zas silová rovnováha vyosená jinam, děly se ve Rwandě, dějou se všude, kde má někdo sílu a ti druhý ne.
To zgurvený klišé z dětství "Nervi se, nech to být, ono je to přestane bavit když si toho nebudeš všímat" je podobná stupidita, pokud není odpor, ono je to bavit rozhodně nepřestane. Naopak, pak třeba zkusí jestli si začne všímat toho, když mu zapálí kalhoty (i takový případy byly).
A do těhle situací nás aktuálně Merkelzmrdi tlačí. Shrnutí, oni mají tu historku o terorizmu jen jako krytí, ne aby jim to lidi sežrali, ale aby sami nevypadali jako ksindl, co nás chce zotročit a případně nám "snižovat stavy".
Amíci zbraně Britům nedali a vybojovali si svobodu, Arméni se nechali odzbrojit a skončili v rakvi.
Pozitiva. Je to jen hovadská směrnice EU, na kterou se náš stát může prostě tak akorát vysrat. Pokud vláda necouvne. Je potřeba kouknout se, jak se pořád handrkujou o kvótách o uprchlíváky, půlka Evropy jim na to tak kašle, co jsem dělal auditora v letectví, těch směrnic a požadavků bylo taky mučo a spousta provozovatelů to měla slušně na háku a má to na háku pořád…..
Ale je potřeba počítat s tím, že situace se může dost slušně vyhnojit.