Ahmedova olověná léčba AIDSu a hipízákův doublethink

13. června 2016 v 16:11 | Řezník
Tak v Americe proběhlo další disko, jakejsi Afghánec vykostil gay club, pomocí pušky AR 15 (mokrej sen protizbraňových aktivistů, můžou si zase podat AR 15, což činí, ta jim chuděra leží v žaludku…..), další nějakej Abdul se prej s kvérama vydal trošku rozvířit zábavu na pochodu gejů.
Protizbraňový aktivisti se toho samozřejmě okamžitě chytí a budou vyřvávat o tom, že zbraně jsou nejen moc fuj a zlé, ale že jsou i diskriminační, protože zabíjí i gaye (jenže jim nedochází, že kdyby ta zbraň odmítla na geje vystřelit, bylo by to pěkně homofobní :-D jak pravil Deadpool, "Jsem z toho zmatenej, je sexistický tě praštit? Není víc sexistický tě nepraštit? Ty pravidla jsou tak strašně matoucí…" :-D ) Jenže tady se jim dostává trošku písek do ložisek. Ten střelec v tom ptákoklubu byl zaměstnanec bezpečnostní agentury. Měl různý prověrky, nevím jestli teda psychotesty, no a ta AR 15 nebyla jeho, neměl jí soukromě, šlohnul jí ve firemním sejfu. Takže tady není problém "samonabíjecí zbraň komukoliv bez psychotestů do soukromýho držení", nene, tohle je firemní zbraň prověřených profesionálů, kterou ten pazdrát zčuřil. Podobně jako to bylo u případu magora Adama Lanzy, kterej vykostil školu, tam ty zbraně taky nebyly jeho, ukradnul je matce, kterou předtím oddělal.
To, že zastánci odzbrojení přehlíží to, že opět střelce vyřídili ozbrojený policajti, kdyby tam přijela nějaká patrola pravdy a lásky beze zbraní, stejně jako v rudý Francii a rudý Britonii, tak tam magor střílí ještě dneska a že mohl zase rozpoutat takovej kris kros jen proto, že tam v celým tom pajzlu nebyl nikdo, kdo by ho dokázal odstřelit, je už klasika, tohle přehlídnou vždycky. Možná měla ta putika nálepku Gun free zone, možná to byla dokonce i růžová hate free zone, prostě místo, kde se může každej cítit v bezpečí, nejvíc teda střelec. Pročpak by tyhle samolepky střelce nezastavily? No, můžeme vzít v úvahu, že to byl klasickej "právník, lékař, nebo inženýr" z uprchlický vlny, což znamená, že se podepíše a identifikuje pár písmen, no a nebo…..se na ty cedulky prostě vybodnul :-D
Vidíme, že pokud znemožníme legální přístup ke zbraním, magor si je obstará nelegálně (což dělají skoro vždycky) a znemožní se obrana těm dudkům, co ty zákony dodržujou. Komu není po tom všem, co jsem napsal, tenhle základní fakt jasnej, nechť jde do prdele a hlavně ať cestou mlčí.
Tohle všechno je notoricky známý. Co je ovšem na těhle případech krásný, je ten nádhernej doublethink levicovýho regulátora. Vždycky chtějí zakazovat zbraně a tudíž preventivně trestat ty držitele legálních zbraní, kteří nic neudělali, naprosto pomocí kolektivní viny. "Jeden něco provedl (s nelegální) zbraní, tak všem radši zakážeme ty legální, protože co kdyby něco provedli taky, i kdyby to mělo zachránit jeden život (a stovku dalších jich zmařit, kvůli znemožněný obraně) tak to má smysl."
Ale naprosto totálně tvrdohlavě přehlíží a odmítají zohlednit, že společnej jmenovatel mnoha těhle zabíjaček je islám. A nedochází jim, že ve chvíli, kdy by zakázali v Americe veškerý zbraně v soukromým držení, zakázali i bezpečnostní agentury a nechali zbraně jen policii a armádě, on by si tu zbraň stejně někde schrastil (buď koupil od nějakýho desátníka, kterej má dluhy, koupil na černým trhu, nechal dovézt nějakýma pazmrděnkama tam od nich, nebo jí prostě zase někde šlohnul), případně to zkoordinoval s někým, kdo už u armády nebo policie je (střelba ve Fort Hood, kde střílel major, doktor, jenže, muslim, tak tam vykropil vojáky na základně, kteří se, samozřejmě, po základě pohybovali neozbrojený, než ho sundala ozbrojená policajtka) no a nebo, kdyby prostě vůbec nic nesehnal, tak by ten cock tail bar prostě podpálil a bylo by to. Nebo by tam odpálil rozvod plynu, nebo by přišel na nějakej jinej šprýmovnej způsob, jak udělat pár gejum žhavou noc :-D
A nedočkám se toho, že "muslim něco provede, tak zavedeme opatření proti islámu". Jakto? Proč to nefunguje stejně jako u střelců? Jeden něco provede se zbraní, tak se budeme vozit po všech se zbraní, oproti tomu muslim něco provede, tak bacha, aby se to nevztáhlo na všechny muslimy a nevedlo to k nějaký nenávisti k nim, protože můžeme obviňovat jen toho jednoho konkrétního……není to od těch regulátorských tlučhubů nějaký divný? Když po excesu provedeným střelnou zbraní si hned všimnou společnýho jmenovatele "zbraň" a chtěj proti nim přijímat kroky, ale po mnoha a mnoha zabíjeních, kde se zabijáci přiznávají ke společnýmu jmenovateli "islám", oni tento naprosto ignorujou?
Jak je to možné? Jakto, že žádnýho humanistickýho lidskoprávníka nenapadlo, že by teda, když chtějí kvůli střílení jednotlivců zakazovat zbraně všem, kvůli excesům některých muslimů zakazovat islám všem, naopak, oni to náboženství budou pořád hájit a to ne v ještě jakž takž pochopitelným smyslu, že "každej má právo vyznávat co chce, i když je to surovej nesmysl" a že ho nebudou trestat, dokud něco nespáchá (i když i to by bylo v úplným protikladu s tou jejich preventivní opatrností, protože takhle by to mělo být "ať má doma kdokoliv jakou bouchačku chce a je to v pohodě, dokud s ní něco nespáchá", jenže to od nich člověk neuslyší), naopak budou pořád tvrdit, že to je náboženství míru co nemá s nikým problém. Druhou půlkou huby dodají to, že je nemáme krkat a nemáme dělat nic, co by je urazilo, neboť pak se víc zradikalizujou a uvidíme ten randál. Tak je to teda náboženství míru, co nemá s nikým problém, nebo jsou to agresivní magoři, okolo kterých se musí po špičkách, aby se nenasrali?
Je vidět, že ty kecy humanistů a lidumilů z neziskovek, celý tý Hejtfrý bandy popírají samy sebe už asi okolo třetí věty a nějakou vnitřní logiku a konzistenci aby v tom člověk fakt hledal. Celá ta banda těhle levičáckých dobroserů frčí na doublethinku dost důkladně, Evropa je špatná, protože jsme ještě přes Středozemní moře nepostavili most a občas se nějakej přisírka utopí. Turek vůbec není špatný, Turek je hodný, ačkoliv Turek rozmisťuje na hranici sentry guny, který budou po varováních ve třech jazycích (zdravím každýho kdo mluví jiným) ty přisírky rovnou bez lidský obsluhy kosit. Vtipný.
Zbraně jsou špatný a hrozně zlý, pokud je nedrží v ruce někdo ze silových složek, pak jsou fajné a děsně skvělé (zdravim všechny dozorce v gulagu). Za zabíjení tuhle a támhle může zbraň a držet jí by mělo být trestný, nikoliv ideologie která toho magora k zabíjení navedla, ta je fajn a kritizovat jí je trestný. Adorujeme geje a adorujeme muslimy, nesmíme kritizovat geje ani kritizovat muslimy, no a muslimové nenávidí geje a co teď s tím :-D Církev je krutá protože diskriminuje ženy a geje, proto je potřeba se vůči ní vymezovat, mešitáři jsou fajn, sice diskriminujou geje a ženy doopravdy, ale kdo je kritizuje je nacista, takže se proti kritikům mešitářů musíme vymezovat :-D
Nacisti chtěli vymlátit židy a to bylo špatný (bylo), islám chce vymlátit židy, tudíž kdo kritizuje islám je nacista, musíme chránit židy tím, že chráníme muslimy :-D (proto musí být ve Švédsku každá synagoga chráněná pomalu ostnatým drátem a betonovým zátarasem) :-D
Je potřeba nepodporovat lidi, který nepracujou, pokud to teda není nějaká etnická menšina, případně feťák nebo kriminálník, pak je ho potřeba podporovat, i kdyby v životě nepracoval :-D
Násilí vůbec nic neřeší, proto je potřeba co nejsilnější policie a policejní stát, aby pozavírala a zbušila všechny nácky a kdo je nácek, to řekneme my. Násilí nic neřeší a proto je potřeba názorový oponenty násilím umlčovat……mohl bych pokračovat do skoro nekonečna, ale je fakt sranda, jak si ti kytičkáři nevidí do huby. Je potřeba chránit demokracii a to se dělá nejvíc tak, že se politik vykašle na vůli lidu a jede si to, co je podle nás "správný". Demokracie je nejvyšší hodnota, proto když hlasování nevyjde podle nás a zvolí "špatnýho" prezidenta, serem z toho ježky ještě čtyři roky.
Feminizmus je fajn a evropská společnost je špatná, protože je feministická málo, no a nejlepší společnost je islámská, protože ta není feministická vůbec a na práva žen tam leda sere pes. A dál a dál, do zblbnutí ty jejich doublethinkový kecy. Feministická aktivistka která je obhájkyně islámu, no, bez podvojnýho myšlení by jí mozek brzo vyhlásil "systém overload" a nazdar.

A takovou bandu blbečků my necháváme o něčem rozhodovat, do něčeho kecat a dokonce, ovlivňovat to, za co budeme platit prachy, koho budeme živit, jestli a jak moc se budeme bránit agresi, jestli a jak moc budeme chránit náš život a majetek a další lidi v případě napadení, jinými slovy, necháváme bandu pitomejch dvojmyšlenkářskejch zblblíků přímo ovlivňovat naše šance na přežití, no jako chtěl někdo něco takovýho? Co za nemocnou společnost dovolí, aby banda příživníků, co se živí tak kafráním a blekotáním nesmyslů, rozhodovala o přežití většiny?

Blil bych.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama