Bachna z koncentráku musela být krutá svině. A ty dnešní nabeton budou lepší :-D

1. června 2016 v 16:08 | Řezník


Neustále slyším o bachařích z koncentráku (primárně německých, z těch vyhlazovacích, ale i z internačních) jaký že to byli sadisti a svině a jak hnusný věci těm zavřeným prováděli. Jo, byli to sadisti, jo, byli to svině. A jo, dělali odporný věci. Jen kurva že. Drtivá většina z nich se tak nenarodila. A kdyby je někdo potkal v civilu, než nastoupili, nikterak by je neodlišil od normálního, bežnýho občana.
Častá představa dozorce z koncentráku je, že se narodil malej děsivej harant s temným pohledem, mateřským znamínkem ve tvaru čísla 666 na čele, kterej když se zašklebil, tak mouchy padaly mrtvý, ptáci přestávali zpívat, těhotný matky dostávaly křeče, atd. No a kterej v dětství řezal zvířátkům nohy a pak, když se v patnácti rozhodoval, co dál dělat, obsluha plynový komory byla jasná volba. Jasně, člověk musí tím kohoutem otáčet, ale když vyrábíte ty mrtvoly pořádně, lidi to ocení :-D
No, jasně, nějakej potenciální sériovej vrah tam určitě byl, ale většina byli prostě, aspoň ze začátku, "obyčejný chlapi, který dělali svojí práci". To je klíčový. Oni prostě dělali svojí práci a ta zrovna spočívala v kostění bezzbrannejch lidí. Samozřejmě, byl k tomu potřeba ideologickej základ, tzn., "Ty tu nezabíjíš lidi jako jseš sám, to je prostě věčnej žid, kterej může za všechno zlo ve světě, ty je potřeba zničit, ty tu vlastně děláš službu svojí rase a národu, bojuješ tu za svý děti". No a analogicky u komoušů, "Ti nejsou naši, ti nám chtějí zničit naši beztřídní společnost a jde jim o to, aby zase zavedli vykořisťování a kapitalizmus a nevolnictví". Atd. No, čiže, pokud člověk tomu ideologickýmu základu věřil, začal ty terče k likvidaci jednoznačně nenávidět. Což svědčilo o tom, že je normální (když prováděl toto někomu, koho nenávidí). Pokud by si držel klinickej odstup, bez nenávisti, bez emocí, to by byla opravdu narušená a vyosená osoba.
Vsuvka, ti, co tomu ideologickýmu základu nevěřili, se stejně museli tvářit že jo, aby si je ti ostatní nepodali, což znamenalo, že se těch sviňáren museli účastnit, no a někdy byli ještě aktivnější, než ti aktivní, aby na ně nepadlo podezření. Jak ta ženská v 1984, která nesouhlasila s "dvěma minutama nenávisti", ale byla při nich nejaktivnější, aby na ní nepadlo podezření že je proti straně.
No tudíž tu máme nenávist z ideologickýho základu. A pak ten jeden důležitej faktor, kterej se moc n nezmiňuje, ale já o něm mluvím často, to je, že lidi začne (mnohý a často) bavit, svinit těm, o kterých ví, že jim to nemůžou vrátit. Bezmoc jednoho mnohdy provokuje druhýho a je to častější, než by jeden čekal, obzvlášť, děje li se to ve skupině. Opět příklad z běžnýho života, šikana ve škole. Začne jeden, dva. Postupně se připojujou další a nakonec toho jednoho blbečka bijou a tejraj úplně všichni.
V rodině. Manžel bije ženu a mnohdy se k němu prostě přidaj i haranti a bijou jí taky.
Další případ, ženská měla hlídat dvě holky, místo toho je zamkla ve sklepě a mučila je, no a k tomu mučení se přidali nejen její vlastní fakani, ale i fakani ze sousedství. Způsobovaný utrpení je pro mnohý návykový, no a pokud se ty dávky zvyšujou postupně (tak mu zasviníme jen trošku, no, tak trošku přitvrdíme, on se furt nebrání, no tak ještě trochu, vole to je hlína, no tak co mu provedeme teď….) no a začne to tím, že se vězňovi třeba vychčijou do žrádla a donutí ho to sežrat (což mimochodem dělali i ošetřovatelé v jedný britský klinice pro mentálně postižený….tam nebyl ani ten ideologickej základ, tam byl jen a pouze ten "rajc z cizí bezmoci") končí to tím, že ho upálej, nebo skopnou do jámy s hovnama a nechaj ho tam utopit, stojí okolo a tlemí se. Příkladů mnogo. Abu Grajb. Nějakej českej kriminál, kde bachny nutily vězně pít vodu z kýblu jako psi a štěkat (a kterých se následně zastával marxista Pelikán, jo, ten, co nás chce zavírat za kecy o islámu). Doporučuju ten instruktážní film Dogville.
No a teď. Víme, že se übersadistická svině může stát defacto skoro z jakéhokoliv člověka, pokud mu dáme ideologickej základ a bezmocný terče. A někdy, i když nemá ten základ a má jen bezmocný terče. A tudíž myslí si někdo, že neomarxistický bachny v případným novým sběrným táboře, kam se budou třeba zavírat vlastenci, budou lepší? Když už teď slyším ty jejich kecy o bití nácků, vybíjení nácků, jaký jsou vlastenci potrati, jak je každá parazitní tlama kdoví odkud lepší atd? Plus vesměs velice invenční řetězce vulgarit? Vážně by, pokud by situace dospěla takto daleko, havlisti, sluníčkáři a multikulturalisti nezacházeli se zavřenejma vlastencema / bělochama jako komouši s těma vězněma v lágrech? Ale jasně že jo a ještě hůř. Většina tý skvadry je plná pravdy a lásky a odporu k násilí a k nenávisti jen perorálně a ještě na jednu stranu. Na druhou jsou plný násilí a agrese. Akorát půlka z nich, takový ty komický alternativní figurky, který by průměrně zdatnej chlap proplivnul skrz, nemají na to, to násilí realizovat, nebo aspoň ne na těch vhodných terčích. Proto se pořád schovávají za legislativu, neziskovky, iniciativy, paragrafy a aplikujou násilí aspoň zprostředkovaně. Ale dejte jim obuch, autoritu a beztrestnost a uvidíte to disko, chvíli (na extrémní level násilí se musí nastoupat) a předvedli by Nanking Revival.
Jaký jsou vyhlídky odzbrojeného bílýho vlastence v neomarxistickým koncentráku? Mizerný, protože "tolerance a láska pro všechny-----kromě nácků, ti patří do plynu a nácek je ten, o kom jsme to řekli." Když čtu ty kecy toho jakéhosi Vrobela a spol, no chraň Bůh všechny, kdyby se takovýhle onaněnkové někdy dostali k moci, to by bylo jak za Rudých Khmerů. Přesně to, z čeho podezírají vlastence, by dělali oni.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama