Brexit

24. června 2016 v 14:07 | Řezník

Tak Britonie vysmahla z EU, další země chtěj ty referenda taky, na jednu stranu jsem značně potěšen (daří se konečně zranit to monstrum) na druhou stranu, ono to opravdu není nic hezkýho. Já jsem byl od začátku pro myšlenku EU, idea sjednocený Evropy se mi líbila, společnej obchod, bezcelní zony, volnej pohyb pracujících, aspoň rámcově nějakej pokud o společnou obranu, hlavně to hospodářský sjednocení a univerzálnost se mi ze začátku líbilo a ani v tom civilním letectví nebyly všechny ty nápady zdaleka špatný. Tak co se změnilo? No to, že jsem věřil věcem, popsaným nahoře. Ale rozhodně jsem nechtěl to, aby nám všem vládla banda sociálních inženýrů, částečně zblblých idejem nějakých šílených duševně chorých intelektuálů, částečně nenávidících bílou rasu, částečně trpících nějakým pseudomesiášským komplexem, částečně zblblých dobroserstvím a částečně v žoldu nějakých sionistických organizací a Rostchildovy banky.
Rozhodně jsem nechtěl, aby vzniknul nějakej kvazistát, kterej bude veškerý kroky směřovat k tomu, aby z Evropana udělal nesvéprávnýho ovládanýho bezbrannýho debila, kterej bude jen vyklízet pozice v daňovým koncentráku a přispívat na bandu nových a lepších obyvatel Evropy, který sem ta sebranka vozí. Kdyby se EU držela původního poslání, vybodla se na sociální inženýrství, "vyšší dobro lidstva a planety", eugeniku a podobně, byl bych pro ní pořád, ale v tomhle současným stavu to prostě už nešlo. Tohle sociální inženýrství je vždycky cesta ku zkáze, nebo ke koncentrákům. Když se furt někdo ohání pojmem Evropan, přičemž ale veškerej živej Evropan je mu šumafuk, pokud to není homosexuální černej muslim jezdící na kole, nic dobrýho nevymyslí. A Komise, ve kterých je většina členů neomarxistů, komunistů, nebo maoistů, nevymyslí pro Evropu prospěšnýho dohromady nic.
Jedna stupidita za všechny, "kvoty na zastoupení žen ve vedeních". Bheh. Pokud je ta ženská schopná, prosadí se bez kvót (jsou takový, různý femičasopisy nás s nima furt bombardujou). Pokud schopná není, její procpání někam skrze kvoty to celý jen potáhne ke dnu.
Celkově ta preference menšin vede akorát do kopru, jenže poraďte těm slepounům, když vidět nechtěj. Už jen to, co jsem četl o tý německý ministryni obrany. Merkelová jí vybrala, protože byla "zaujata myšlenkou ženy v čele armády" a ta prohlásila že "to bude výzva, ale armáda je zajímavý zaměstnavatel." Kurvaroma, a kde je jako "předpoklady pro porozumění obraně vlasti a boje", případně"nadšení pro to, že budu řídit vojsko, co by mělo bránit mojí vlast"? Vždyť je to vojsko, to není obchoďák s letní módou, ani organizace průvodu milovníků polygamie, tady se operuje se střelnýma zbraněma a cela ta organizace je vytvořená k tomu, že má pak na povel začít zabíjet lidi a to tak, že ve velkým. Co mi to jen připomíná, připomíná mi to (netradičně) Sovětskej Svaz, kde byli důstojníci a velitelé vybíraní podle politickýho klíče, no a podle toho to pak v akci mnohdy vypadalo. Jen podle politickýho klíče a kamarádství se Stalinem se do čela RA dostal neschopák Vorošilov, kterej pak pohnojil invazi do Finska fakt ve velkým stylu a nechal si od Mannerheima parádně nakopat.
Jasně, jmenování velitelů podle politických tlaků, to je víceméně všude, ale nemělo by se to přehánět.
Podobně jako u nás, ministr obrany komediant "Kriminálka Anděl / vyženil jsem Hanychovou" Stropnický. Kurvaroma, jako tiskovýho mluvčího, proč ne, krafat umí, slyšel jsem ho na živo, sice bych za ty jeho kecy po něm nejradši fláknul mrtvou kočku, ale jako ten projev má vymáknutej. Ale ministr? Je to komediant, co je jeho kvalifikace na to, vést armádu?
Ještě kdyby z něj udělali třeba ministra filmu a komedie, nebo něco takovýho, ale toto? :-D
Spolek sociálních inženýrů a rádoby diktátorů z Brusele teď dostal trošku ťafku, ale, poučí se? Jasně že ne. Uberou trochu? A pochopí že metoda "navalte nám vaše legální zbraně a my vám za to přivezeme nebezpečný negry" plus "zakážeme vám první poslední, protože můžeme" není zrovna funkční a lidi to celkem sere? Ne. Nepochopí, nemůžou, na to nemaj kapacity. Pro tyhle überkrávy jsou ty lidi pod nima jen masa, co se v zájmu vyššího dobra lidstva a planety může přesouvat, různě tvarovat, osekávat, množit a regulovat, ale která se hlavně musí podřídit a odevzdaně to všechno snášet, protože to děláme přece pro lidstvo za dvěstě let (jo a zisk náš a zisk Rotschildovi banky a tak, ale toho si nevšímejte).
Takže budou muset odcházet další státy (ono stačí, že má člověk nad sebou vládu státu, která vymejšlí cypoviny, provádí sociální inženýrství, zkouší "páchat dobro", u toho ještě krade a člověk aby se klepal, co z nich zase vyteče, ještě mít nějakou übervládu, která je ještě víc zaslepená, ještě víc odtržená od reality a ještě víc vymýšlející suicidní pitomosti a buzerační aktivity), no, až se celej ten spolek definitivně rozsype a bude konec nápadu se sjednocenou Evropou, kterej se mi vždycky líbil. Škoda, kdyby to nevedly krávy, mohlo to fungovat.
Ještě, ohledně strachu z Rusáků. "Odejdeme z EU, tak nás Ivan napadne". Ne. Vypadneme z EU, ale pořád jsme v NATO. Útočí Rusové na NATO? Ne. Turek je v EU? Ne. Útočí na něj Rusové? Ne. Dělaj mu něco? Ne. A to jim Turkyš sestřelil Suchoje. Švajcerlant, je v EU? Ne. Parkujou tam někde ruský tanky? Ne.
Ekonomickej vliv Ruska, bude? Možná jo, možná ne, ekonom nejsem. Ale opět, Turecko v EU není, Švýcarsko v EU není, Norsko v EU není a nevidím, že by to tam Rusáci skoupili na stojato a jejich vlády si volaly pro rozkazy do Moskvy. To, že nebudeme v EU přece neznamená, že musíme hned do nějaký nový RVHP, furt jsme v NATO, furt jsme západ, můžeme dál obchodovat s těma, co do teď, tak jaký strašení Ivanem?
Jsou teď akutnější hrozby, než Rusák. Ale jak říkám, rozklad EU si zavinila sama EK a Europarlament, buzerací, vymýšlením cypovin, ale hlavně, imigrační politikou. To jinak nešlo.

A Britonum gratuluju, zlepšili mi den.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dferesw dferesw | E-mail | 30. ledna 2018 v 13:20 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: http://xfun.cc/ocgn6

**** Download here: Link: http://ssh.tf/hnGWdteCU

@
@

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama