Černý, žlutý a „špatný“

9. června 2016 v 10:34 | Řezník
Jak v současný době vidno okolo, ve světě, ale hlavně v pokřiveným světě levicových tlučhubů, být běloch dneska není "cool". Zatímco všechny ostatní rasy maj obhajováno právo na svojí kulturu (podle národů) a dokonce i na hrdost na to, že k tý který rase patřej, běloch má obhajováno právo tak držet hubu, kát se za kdovíco v minulosti a obhajovat preferenci jiných ras. Pokud to dělat odmítne, je "rasista".
Běloch začíná ve světě postupně tvořit menšinu, jo, přesně to, co nám humanisti furt kážou, že máme ochraňovat a respektovat, akorát že žádný neziskovky na ochranu práv bělochů jsem ještě neviděl. Existuje třeba pojem "black pride", to je hrdost na to, že je někdo černej a tak nějak jako hnutí za práva černých, prosazení se černých, sebeuvědomění se černých, atd. To je podle wikipedie dobrý, ač spojený s radikálama jako Černý panteři a podobně, no, budiž, byla doba, kdy svůj smysl měli a ani se nedivím tomu, že vznikli. Být v určitých časech černoch v Americe, tak jsem asi u černejch panterů taky. Ale teď už to smysl nemá. Pak tu máme "asia pride", to je hrdost na to, být žluťák a prosadit se jako žluťáci a sebeuvědomění žluťáků, to je taky fajné. Pak je tu "gay pride", notoricky známý, to je "jsem hrdý na to, že ho jako muž strkám do kaďáku jinému muži a kdo je víc". To je taky fajn. No a pak je tu "white pride" a to je označení pro rasisty, "xenofoby" a "fašisty", prostě white pride je fuj. Jasně, pýcha je hřích, ale když je špatná jen ta v kombinaci se slovem "bílý" tak je asi něco trošku blbě.
Je to vidět i v tom všudypřítomným a otravným multikulti. Všechny kultury jsou si rovnocený a žádní není lepší, než ta jiná, do žádný nemůžeme zasahovat, samozřejmě, pokud dojde k nějakýmu střetu a něco cizího se neslučuje s něčím naším, máme se přizpůsobovat my. A ne nějak jako cik cak, jednou oni, jednou my, ale my vždycky. To pak vede k zajímavým paradoxům, kdy třeba v Dánsku přileze odněkud zevl, kterej jakože nemůže pracovat, ale má tři ženy a dvacet děcek a chce na ně děngy. V příliš očividným faktu že nemaká, tý zemi nikdy nic nedal a nedá, ale chce živit, zaniká další věc a to jsou ty "tři manželky", já nevím, ale ona je tam legální polygamie? Jestli jo, kurva od kdy? Protože jestli není, jak může chtít v rámci nějakýho "slučování rodin" (samo o sobě zkurvenina jako prase) přivézt tři ženy, když už tím nerespektuje zákony tý země, do který se přikýbloval? Když se tam přestěhuju já, můžu mít tři ženy? Nějak se mi zdá, že to asi nepůjde.
Jinde zas řeší, co s dětskejma manželkama těch všech doktorů, inženýrů, právníků a raketových vědců, kteří teda reálně nezvládnou se ani podepsat, identifikujou pár písmen a umí akorát brát dávky, vyrábět další přijímače dávek a demonstrovat, že berou málo. Copak legislativa nějaký Evropský země umožňuje mít desetiletou manželku? Ne. Takže co je zas tohle. Copak je nějakej barbarskej (pro toho kdo to tu čte služebně a reportuje Mořskýmu Ptákovi, když třicetiletej chlap leze na desetiletou holku, je to barbarství, humus a středověk, tak to prostě je) zvyk nadřazenej zákonům země, do který se ten parazit dokýbloval? Evidentně ano.
Opět sever, kdy přisírkové můžou jezdit bez řidičáku, stačí říct, že ho ztratili a pohoda, oproti tomu místní blbeček musí dělat autoškoly a papíry.
Je celkem známej fakt, že rasismus menšin se otevřeně toleruje a bere tak nějak jako "nic se neděje", oproti tomu jakejkoliv "rasistickej" kec bílýho se řeší. Onehdá jsem se dostal do jedný diskuze o tom, že v Americe vzniknul novej trend, jak v některých filmech, i jinde a vzniklo k tomu i speciální odvětví porna, že je to založený na ponižování bělocha, že bílej chlap nýmand, lůzr a zdechloň s mikroolihní, no a černej bejk mu obskakuje ženu, nebo tak, ona vznikla i celá taková podivná subkultura okolo toho, hlavně zaměřená teda na bílý ženský, aby se jim "vysvětlilo", že černej dong je nejlepší a že běloši v tom stojí úplně za prd, protože jsou podměrečný, atd. Celkem prasárna. (vsuvka, ono to má vlastní slang, takže až uvidíte třeba ženskou v tričku s nápisem "BBC Queen" nebo něco takovýho, tak to není, že stanice BBC spolupracuje s britskou královnou, ale znamená to "big black cock", "velkej černej kokot", no a tu "královnu" si k tomu domyslete. A další a další). Zvláštní ovšem je, že v celý tý diskuzi byli za rasisty označovaní ti, který kritizovali tenhle otevřenej černej rasizmus, ačkoliv sami neprojevili žádnej bílej rasizmus. Ono už dneska, aby byl člověk rasista, stačí nesouhlasit s projevama nebilýho rasizmu.
Je to podobný, jako u dávek menšinám za nic. Jseš proti? Tak jseš rasista.Protože, kdybys nebyl rasista, tak by ti nevadilo, že menšiny berou prachy, aniž hnou prstem. Protože ti to vadí, tak proti nim musíš něco mít. A když proti nim něco máš…..no tak jsi rasista! :-D
Podobný kravský uvažování bylo vidět celkem nedávno v případu, kdy člen sousedský hlídky Zimmerman zastřelil Trayvona Martina, v USA, naše podmazaný média to klasicky podávali jako že "bílej zastřelil černý dítě", jak kdyby to bylo někde v JAR za apartheidu, nějak se vytratilo to, že Zimmerman nebyl klasickej běloch, ale byl hispánec, Martin nebyl žádný dítě, bylo mu devatenáct, měl dva metry, už pár škraloupů a hlavně, Zimmerman ho střelil až ve chvíli, kdy ležel na zemi, zastřelenej na něm klečel, dával mu bomby do ksichtu a pak mu začal otloukat palici o chodník. Až pak střílel. Komedie je, že soudce to nejdřív uznal jako nutnou obranu v pohodě, no a pak se do toho vložily "společenský tlaky" a snažilo se to dostat před soud, aby ho zašili. No, snad už je z toho venku. Nejlepší bylo, že do novin dávali fotky zastřelenýho Martina z doby, kdy mu bylo 12 a ještě ho retuší trošku vybělili, aby vypadal sympatičtěji.
O tom, co si dělali černošský kmeny navzájem v Africe, se moc nemluví, o tom, že USA tam brali otroky (přičemž braní otroků byla běžná praxe skoro celýho světa skoro celý dějiny) se krafe furt. O Tibetským otroctví se nemluví. Po Američanech se pořád chce, aby se omluvili za Hirošimu a Nagasaki, Japonci se za Nanking atd, neomluvili do teď, neudělaj to asi nikdy, do toho jim nikdo nekecá, většina (drtivá) lidí ani neví, co se tam dělo a že bodycount nankingskýho masakru byl stejnej, jako Hirošima a Nagasaki dohromady. Ale do toho se nekéruje, protože "to je Asie, to je jiná kultura a to je mezi nima". Ano, i takovej argument jsem slyšel.
Když na evropský hranici střelí uprchlíváka, kecá se o tom furt, neziskovkáři měli spasmus kaďáku z toho, že Bulhaři ty zevly odchytávaj svépomocí a že Dinko Valev je tam mlátí, Turek na hranici rozmisťuje sentry guny, který budou lidi rovnou kosit a nikdo nic.
Když si někdo použije výraz "negr", je rambajz, kecy typu "když je bílá, není to znásilnění" procházej nepovšimnuty. V ČR jsem si nevšimnul toho, že by ne bilýho soudili za rasistický projevy.
Být běloch už není "cool", být běloch je evidentně ostuda, ještě větší ostuda je být Čech, podle těch kecalů. Ale o tom už jsem psal. Odkud tento shit zase přitekl? Nojo, tradičně, přiteklo to ze vzdělávacího systému. Jak jinak. Pokud přijde nějaká mega šílená hovadina, skoro vždycky je to z univerzit. Spousta lidí si myslí, že vzdělání je nějakej spasitel všehomíra, ale ono vůbec není, jsou různý typy vzdělání, některý pomáhá, některý spíš škodí, no a bohužel v současný době, kdy, slovy DFense "Školy chrlí zástupy sociálně deformovaných hnidopichů, kteří si vyberou nicotný problém, furt se v něm vrtají a nafouknou ho do obrovských rozměrů, aby jej mohli následně obřadně celý život řešit, na konci života možná vyřešit."
No a protože intoši mají mimořádně vyvinutý tendence nechat se chytit na "kult slabocha" a pak i na "kult hajzla", no a protože pořád považujou různý "menšiny" (ač už to mnohdy menšiny vůbec nejsou) za slabší, než bílou "většinu", vymýšlej pořád nápady, jak "menšinu" ochránit před "většinou". Podle mě za to taky může to, že americký univerzity (ze kterých se to šíří sem) mají výčitky svědomí za to, že tam černý nebrali, před x lety, chovali se k nim moc fuj (což chovali) a tudíž místo aby začali znova s čistým štítem (žádnej rasizmus, ani bílej, ani černej, jedem na novo - přesně to, co pořád tvrdí, že se musí udělat tuhle a támhle), se to furt snažej nějak odčinit a rozpínaj to na celou společnost. A odtamtud nám to, opět přes provázanej vzdělávací systém a "náboženství vysoký školy" leze sem. Nutno zohlednit, že dost těch, co tam v šedesátých a sedmdesátých studovali a pokoušeli se protáhnout černýho studenta do posluchárny, tam teď učí a tudíž formuje tu mladou gardu a oni pořád žijou v tom, že jsou rasisti a furt těm "menšinám" ubližujou. Takhle vlastně vyrábí nový a nový oikofoby, i třeba neúmyslně a nikdo jim to nemůže zadřít, protože to téma kritizovat je tabu v USA. Stejně jako u nás si dělat prču ze židů (ano, ačkoliv jsem prokazatelně pro Izraelskej, mám půlku Bible judaistickou a mám židovský kámoše….musím to tu zdůraznit jako "deklaraci bezkonfliktnosti"). Můžem si dělat prču z Irů, Skotů, katolíků, protestantů, ftipů na kněze je asi žbumbiliarda, ale, jak se objeví vtip na žida, muslima, nebo rasu, už má spousta lidí nastražený uši. Stejně jako, když někdo popírá genocidu v Arménii, inkvizici, první světovou válku, nebo ruský gulagy, dostane se mu maximálně označení "to je debil". Zkuste někde veřejně zpochybnit holofaust (ač reálně zpochybnit nejde, vždyť proběhl, to může rovnou zkusit popřít celou WW II) a už to není jen debil, už je to nebezpečné monstrum, které představuje hrozbu pro celou společnost. Čím to je? Že zabíjení jedný skupiny, který nebylo ani největší ve svý době, dokonce se netýkalo jen tý skupiny, je takhle nedotknutelný?
No, to je fuk. Každopádně v Americe je tohle téma pořád jakýsi cejch, čiže když bílej Američan řekne "negr", může si, obrazně řečeno, kopat jámu, už se nesmí říkat ani "černej", ale je to "afroameričan", zatímco otevřeně rasistický projevy některých černých skupin zůstávají bez jakýkoliv odezvy.
Ale kdo to šíří? Podporujou, tenhle rasizmus, hlavně bílí, intoši, což souvisí ještě se dvěma pojmy, co dneska zavedu. "Syndrom Lepšího" a "trpitelův syndrom" :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dferesw dferesw | E-mail | 30. ledna 2018 v 13:20 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: http://xfun.cc/ocgn6

**** Download here: Link: http://ssh.tf/hnGWdteCU

@
@

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama