Gangy New Yorku, vlastenectví, lidskej odpad a teď si vyber

15. června 2016 v 16:26 | Řezník
Onehdá kdysi dávno jsem zřel Gangy New Yorku (super film) a můj ještě trošku idealizmem zblblej mozek tam měl trošku problém s jednou věcí. Ona jako probíhá válka Jihu proti Severu a tihle Newyorčani si tam vyřizujou svoje vlastní účty, mají tam svoje organizace, který se rvou o nějaký sídliště, jestli bude přistěhovalých irských katolíků, nebo usedlých amerických protestantů a vůbec, ale vůbec je nezajímá, že je vlast potřebuje do války, jako jak je to možné :-D (jo, byl jsem dlouhý roky naivní trouba).
Pochopil jsem to dávno, ale úplně jsem se do toho vcejtil až poslední dobou. Jo, sice byla nějaká válka, ale ta se jich tam vlastně defacto přímo netýkala. Oni potřebovali nějak přežít a zajistit sebe a svoje lidi, což se vyřizovalo bitkama s těma konkurenčníma skupinama, nějak je moc nezajímalo, jestli válku vyhraje Unie, nebo Konfederace, jestli teda osvobodí otroky a nebo ne (v NY už stejně otroctví nebylo a "negry" tam mnozí obecně nesnášeli), bylo jasný, že pokud vyhraje Unie, nezmění se pro ně nic a dál se budou muset vyhejbat střetům s policií, nebo jí podplácet, no a pokud teda vyhraje Konfederace, tak se vymění estabilishment , chvíli možná bude rambajz, ale pak se prostě situace stabilizuje a bude nutný nějak vyjít s jinou policií, buď se jim klidit z cesty, nebo je podplácet. Přičemž jak zájmy Unie, tak Konfederace, myšleno vedení a velení, jim mohly být tak šumaprdel a rozhodně nestály za to, aby pro ně někdo nasazoval kejhák na frontě (který se každej snažil vyhnout). Situace se vyřizovala akutně přímo tam na místě, na sídlišti Five Points (jeden čas nejnebezpečnější místo na světě).
Ono je to jako teď. Máme tu EU a NATO. Máme tu Rusko. Obojí má celkem nadupanou armádu a dělaj na sebe hudry hudry (stejně jako sedmdesát let předtím). Pak tu máme importovanou sebranku, co se nám sem sere přes hranice, plave i kanálama, aby se dostala do Evropy, pak tu dělá bordel a máme tu islám, kterej je hrozba akutní. A pak tu máme zločince, no a v neposlední řadě protizbraňový aktivisty, který z nás chtějí udělat béébéé vovce. Takže alternativy? Pokud dojde k pouličním bojům, bude to pravděpodobně s tou naplavenou verbeží, stejně jako se to děje v Itálii, kde se s nima začala prát mafie (mimochodem, perou se s africkýma překupníkama drog, zbraní a kurev, kde ti se tam vzali? Když v těch lodích jsou jen samí chudáci utíkající před válkou? He?). Pokud začne konvenční válka, bude to pravděpodobně s Ruskem, o Ukrajinu, Krym, kvůli střetům s Tureckem a podobně.
No a jakej postoj v tu chvíli zaujmu. No, je pro mě naprosto nemyslitelný, že bych nějak šel bojovat na ruskou frontu a kostit tam Ivany, řeči typu "vlast tě potřebuje" by si mohl dotyčnej tak vstrčit do kadele, jedinej způsob, jak mě tam dostat, by bylo dorvat mě tam násilím. Protože upřímně, představa, že bych někde dobrovolně šašil a zabíjel lidi, nedej Bůh ještě riskoval, že tam zabijou, nebo zchromí mě, kvůli "obraně Evropy před ruskou hrozbou", no, ta je tak úsměvná, jako že je nějaká Miss World vítězka ještě panna. Naprosto pro mě nepředstavitelný. Když si představím, že bych někde nasazoval kejhák za Jirku Dinsbiera a jeho agendu, za práva gejů na gejprajdy, za kvoty na počty žen v politice a ve vedení firem, za eurounijní nařízení proti homofobii, xenofobii, diskriminaci, za import uprchlíváků z Afriky, za to, aby mohly v Evropě bejt mešity, za štědrou sociální politiku pro parazity, krmení nefachčenků, bruselský odzbrojovací snahy, ČSSD, ANO, Babiše a ty hovna co říká a prodává, za Kalouska a jeho prachy, Merkelovou, novou cenzuru, policejní státy, všudepřítomnou úřední buzeraci, atd., to je prostě vtip. V takovym případě bych nehnul ani prstem a museli by mě přinutit, abych do vojska nastoupil a stejně bych při první šanci zdrh. To, abych někde bojoval za estabilišment a systém, kterýho vztah ke mně se dá shrnout do věty "plať daně a drž hubu, hajzle", je scifi. V tomhle ohledu už naprosto vlastenec nejsem.
Na druhou stranu bych nebojoval ani za Rusáka. Protože s Rusákem si taky moc nepolepšim. Pravda, ani moc nepohorším. Vlastně si moc nepolepším ani nepohorším, ani kdyby nás tu obsadili "totalitní" Číňani. Jediný, o co bych přišel, by bylo iluzorní právo pyskovat na vládu, což teď mám, ale jim je to stejně šumaprdel a poslouchat je musim, takže je to reálná výhoda jako "teď tě zbiju, ale ty mi můžeš pak poslat strašlivej email".
Ergo, válka mezi NATO a Vladimírem Vladimírovičem Putinem, případně čínským Velkým Pandou, pro mě není válka dobra proti zlu, ale mizérie proti mizérii a v tom bych se naprosto odmítl angažovat, stejně jako se ti newyorčani odmítli angažovat v holomajzně Unie proti Konfederaci.
Jo, naprosto jiná situace by byla, kdyby sem vtrhli nějaký pyžamáři a začali tu mordovat lidi, řezat hlavy a zavádět tyranský praktiky typu šaríja a podobný, kupříkladu vychytávky následovníků ISIL. Tam bych nezaváhal asi vůbec a zapojit bych se, do střílení těch vrahů, prostě musel. A měl bych i důvod. Stejně jako bych měl důvod, kdyby byly reálný důvody se domnívat, že podobný vyhlazovačsko genocidní praktiky tu budou dělat Rusové, kdyby se třeba jako měli chovat jak Japonci v Nankingu. Pak by mi nedělalo vůbec problém zabíjet Ivany. A nebo Číňany, nebo Japonce, nebo třeba Eskymáky, prdel po tom, každej, kdo se zkouší chovat takhle, zaslouží tomahawkem do palice.
Ale nějaká řachanda, ve který je ve hře jen výměna estabilišmentu a jestli mě bude buzerovat vrchnost čínská, nebo vrchnost merkelovská? S tím běžte do háje.
Takže jsem ještě furt vlastenec? Jo, jsem, mám tu svoje lidi, svojí zemi, za kterou se prostě bitkařit vyplatí, už jen i ten princip. Je to prostě moje země, já se tu narodil, ne nějakej ližprdelka, co to sem přišel akorát vyžrat a pak se přesunout dál. Ačkoliv je půlka národa tvořená bandou, který bych ruku nepodal (šejdíři, šmejdi, kurvy prodejný, kurvy prodejný neoficiální, paraziti z mnoha neziskovek, neomarxisti, Anofert…..) tak ani tohle si nezaslouží nějakou genocidu a přechod pod šaríju. A je tu furt spousta velice dobrejch lidí, řekl bych pořád víc, než těch dementů, přes kecy různých odnárodněných "kosmopolitních" tlučhubů se Češi nemaj moc za co stydět.
Ano, je tu ovšem spousta parazitů a česká společnost jako taková, společnost, ne lidi, je nemocná. Je nemocná tím, že dovolila, aby jí vládla a ovládala banda, která by v jakýkoliv zdravý společnosti mohla dělat tak možná pomocníky ve stáji, když vidím Dluhoslava Sralbotku a Jirku Dienspivsona, říkám si, jak se tohle stalo, že o životě a defacto přežití milionů lidí rozhoduje toto. Případně Šabatová a podobný, slovy Theodena, krále Rohanu "Jak k tomu vlastně došlo?" No, tak samozřejmě, pokud by kterejkoliv agresor útočící na ČR měl záměr jen vyměnit estabilišment a poslat tyhle ksichty do uranovýho dolu, odklidím se uctivě z cesty. Sice ti nový možná nebudou lepší, než ti staří, ale aspoň jedny bych viděl skončit v díře a to samo o sobě by z toho dělalo dobrej obchod.
Takže vlastně mám s tou hlavní postavou Billa "Řezníka" Cuttinga z Gangů New Yorku společnýho víc, než jsem si myslel :-D taky mi tu vyhrožujou válkou, na který nemám vůbec žádnej zájem, taky mi leze na území banda, o kterou tu nestojím a je reálná pravděpodobnost že se s ní časem tady střetneme, nezávisle na tom, co kde bude vyřizovat v tu chvíli AČR.
V současný době je být vlastenec dost těžký. Na jednu stranu super zem a super lidi, plus historie, na druhou stranu spousta xindlu a vede to tady něco, co pomalu nedokážu slušně ani definovat a popsat, což se nás kontinuálně snaží dostat do orwellovskýho nevolnictví.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dferesw dferesw | E-mail | 30. ledna 2018 v 13:20 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: http://xfun.cc/ocgn6

**** Download here: Link: http://ssh.tf/hnGWdteCU

@
@

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama