Gromada srágor, už i ve vodě

24. června 2016 v 15:56 | Řezník
Včera psala známá na fejsu, že se bavila s nějakým hlavounem od vodařů a prej, co se dá v tý vodě testama zjistit. On že prej vlastně cokoliv. A ona, jestli i množství hormonů. A on, že to si nikdo neriskne. A ona, jako proč? A on, že ten bordel už se dostal nejen do vody, kterou pijem, ale i do dešťů, takže to na nás prší a to je teda fakt bahno.
O jakých hormonech a bordelu tu mluvím. O hormonální antikoncepci, kterou do sebe holky od patnácti let tlačí jako bagrem, většinou proto, aby mohly souložit a nemusely řešit následky (ačkoliv stejnej efekt by provedlo odstranění dělohy nožem Ka Bar, bylo by to levnější, na trvalo, nemusely by řešit nespolehlivost a podobně :-D - ftíp) mnohdy se to používá i z důvodů, že si tím laděj cyklus, některý to žerou v pubertě kvůli problémům s beďarama a podobně. No a co jde do těla, musí jít i z těla, takže jak pak močej, tak se ty quanta hormonů dostávaj do vod, tam se to dostává a) do ryb a všech vodních potvor, kterým to dělá v těle ještě větší kekel, než ten normální bordel, co je ve vodě b) se to dostává do všeho co potřebuje vodu, ergo do všeho, co pak žerem c) čističky tohle neodfiltrujou d) je to ve děšti.
Ura. Lachtáš se, chlape, v ženských hormonech. Congrats. Když jsem před deseti, dvanácti lety, na jednom diskuzním foru hájil stanovisko, že celý HA bude pěkná sračka, protože tlačit do těla quantanamo hormonů, co tam normálně takhle nejsou, byl jsem tam skoro jedinej, byli jsme dva. Všichni ostatní byli proti, že "to je vyzkoušené" a "předepisuje to lékař, tak to musí bét v pohodě" a podobně. No, po pár letech se objevujou články od nějakých doktorek, gynekoložek a kdovíkoho, jaká že je to hnusoba, co to v těle nadělá, že to občas zruší schopnost otěhotnět úplně, občas to někomu zruchá nějaký orgány a občas na to taky někdo zdechne (to už nemám od doktora, ale od kámošky co z toho měla trombózu v noze a prej, podle felčarů, fest klika, že z toho neměla trombózu v hlavě, což se taky stává a pak má holka "format C enter", musí se učit všechno znova. Pokud na to nechcípne).
Takže je to asi hezká věc i v tom ženským hardware. No a co to činí s mužským hardware, když chlap ve vodě slope ty nachcaný ženský antikoncepční pilule, co to vlastně u něj udělá? Když to má taky s benefitem, že se mu smíchají všechny značky a různí výrobci a tohle všechno, nesouvisí ono to zesráčovatění a zženštění evropskýho muže taky trošku s tímhle? Když v DDR začali dávat sportovkyním mužský hormony, ty se začaly dost podobat chlapům, stavbou těla a podobně, opačnej efekt tam určitě bude taky, ne? Plus byly případy, kdy do chlapů cpali tolik mužských hormonů, že se to tělo zblblo a začalo vyrábět ženský, takže chlapům pak rostly cecky a museli jim je odstraňovat. Otázka je, co to udělá tady, vzhledem k tomu, že chlap je tý kůře podroben dlouhodobě, ne jen před nějakýma závodama (pravda, nedostává toho tolik, zdaleka) a za další, do těch nových se to už cpe tudíž od totálního dětství, protože, i když je matka zodpovědná a tyhle srágory vysadí, když kojí, aby to do toho šotouše neproteklo, tak je to stejně ve vodě, ve který se koupe, ve vodě, která na něj prší a od pár let i ve vodě, kterou pije a teď by mňau zajímalo, jestli se za pár let nepřijde na to, že musíme všechnu vodu převařovat.
Měl bych nutkání zase obvinit ty strupy, co chtějí vyhladit Evropana, že je to jejich práce, ale o tom pochybuju, protože a) nejsou zdaleka tak geniální aby tohle promysleli tak daleko dopředu b) když se to svinstvo začalo zavádět, tak nikdo pořádně netušil, co to vlastně dělá a že se to vůbec do tý vody dostane atd,. to by museli uvažovat hodně dopředu a taky, sami by se tomu vystavovali a to se mi nezdá. Takže je to asi klasickej fail, kdy někdo něco vyrobil s touhou vyvařit uhlí, což vyvařil, stal se z toho fenomén, kterej používá prakticky každej až na naprostou menšinu vyjímek (udělejte si průzkum u holek 15-50 ve svým okolí, která žere freefukcing bobule a která ne). A napadá mě, že v tý vodě toho musí bejt už jako nemálo hodně, protože když vemu, kolik se toho vyrobí a kolik se toho sežere a furt a pořád a znova, tak i kdyby se v tom těle odbouralo 99%, což se neodbourá ani omylem, tak se pořád do vody dostane nezanedbatelnej podíl biohazardu, kterej se pak následně usazuje naprosto ale naprosto ve všem, v rostlinách, živočuchách, ve všem (taky u ryb se z toho mnohde prej rodí pěkný mutanti a u ledních medvědů, který jsou na tu čistotu vody celkem citlivý, se taky vytvářej zajímavý benefity - zvýrazním ještě ten fakt, tak příliš očividný, že se snadno přehlídne - ledních, kurva, medvědů. Vzhledem k tomu, že tam v tý Antarktidě to asi nikdo nežere, eskymačky tam lékárny Doktor Maximengele nemaj, tak to tam musí dotýct odsud a to ještě v takový koncentraci, aby to tam ovlivnilo medvěda. Kolik toho máme asi my tady). A pokud se to bossové od vodařů bojí měřit, kolik tam těch sranců vlastně je, tak se obávám, že by ta hladina asi dost lidí šokla.
No, nic jako moc, co?
A nejhorší je, že se s tím nedá nic moc dělat, protože naučit celý tak dvě generace, plus jednu právě přicházející do provozního času, ženských všude, aby to koukaly přestat žrát, je naprosto nereálný. Oni jasně ví, teda většina, že je to svinstvo a že jim to škodí, jenže když je na misce vah vlastní zdraví a na druhý možnost si píchat se svým aktuálně současným, než ho vymění, bez starostí, co bude, když otěhotní, zdraví nemá šanci vyhrát. Vždyť ani jeden čas akutní hrozba různých chorob nenaučila ty lidi věrnosti a tohle nedělat. A momentálně jim otrnulo, ten akutní strach z AIDSu přešel, no a tudíž počet nakažených zase stoupá. Pravda, furt nejvíc u fagotů a ti těhotný být nemůžou :-D ale princip, že prostě riskujou, zůstává.
Muž v současný době to má teda fakt těžký, na jednu stranu z něj propaganda a média zkouší udělat holku (a když se jim to podaří, začne se brečet, kde jsou skuteční muži), z druhý stany se do něj ještě cpou ženský hormony, aby to bylo snažší :-D pak se člověk nemůže divit, že tu pobíhá něco jako nějaká Konshita Buřt (kterou bych teda zfleku poslal na dovolenou do Falůdže).
No nic moc toto :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama