"Máme super tank, Tiger III. Akorát čelní pancíř korby je slepenej z kastrólů z Teska a místo kanonu má rouru od kamen“

3. června 2016 v 11:39 | Řezník


Takovej tank by každopádně vypadal děsně strašidelně, že jo, velká bojová mašina, co vypadá, že má pořádnou palebnou sílu a že je fest obrněnej, že ho máloco prosmaží a s málo čím si neporadí. Akorát že v boji by byl totálně k ničemu. K čemu je tank, kterej nemůže střílet a prostřelíš ho puškou? He? Nojo, přesně, k ničemu. No, vlastně teda, je ke spoustě věcí, jen k boji ne.
Jak už ti chytrý pochopili, je to podobenství a to, podobenství o autoritě, která pořád vůči někomu vystupuje z pozice síly, jako "podřiď se, poslouchat budeš, zevle, když ti řekneme skoč, ty se nezeptáš ani, jak vysoko, prostě začneš skákat" a budí dojem, že postavit se proti nim znamená zkázu. Jenže to platí jen do chvíle, než se někdo nepodřídí a do toho jejich "tanku" frkne čínskou kopii ruský kopie italský rakety a ten jim shoří jak tojletpejpr. V přímý konfrontaci najednou nemají prakticky nic, čím by mohli odpovědět.
Nádherná ukázka, školskej systém, na základce, ale i dál. "Hudry hudry, budeš nás poslouchat, protože my máme pravomoc tě potrestat, boj se, když tě bijou a ty ses bránil, potrestáme tě taky, neodporuj, boj se. Že seš o po zvonění venku ze třídy, máš průser, že je to kvůli konfliktu kterej si nezačal? Nezajímá, máš průser, neodporuj, boj se. Tak, tě budeme buzerovat skrze systém trestů kterej je odvyslej i od toho, jak se úča večer vyspala a jestli její muž zas nepřišel domů ožralej. Neodporuj a boj se." Až do chvíle, než se jim objeví někdo, kdo má ty jejich bezzubý tresty úplně u zádě. "Hmm, tak mi dejte dvojku z chování a co jako, já si tím vytřu prdel. A pak vám to podám zpátky, ten hnědej proužek berte jako podpis rodičů." No, co mu můžou? Praštit ho nemůžou, zmlátit ho nemůžou, dát mu hadicí nemůžou, zavřít ho do sklepa do tmy na tři dny nemůžou, vyhodit ho nemůžou……co můžou? Napsat mu nějakej blábol na papír a bonznout ho rodičům a doufat že ti a) nebudou stranit jemu b) mají nějakou páku na toho smrada. Protože, podle sociálky, zmlátit ho nemůžou, dát mu hadicí nemůžou, zavřít ho do sklepa na tři dny nemůžou, etsekera :-D
Parádní ukázka vymáhacího systému, kterej stojí jen na Pavlovově podmíněným reflexu "když dostaneš trest, tak je to špatné". Ve chvíli, kdy Pavlovův pejsek řekne "a dost, já už tu slintat nebudu a ty si tu žárovku, Ivane Pavloviči, strč do zadele", systém shutdown a je to.
Platí to i ve chvíli, kdy třeba mají nějakej trest, kterej by se použít dal, třeba na střední, můžou toho zevlenka vykopnout. Jenže to mnohdy neudělaj, protože se k takovýmu trestu prostě bojej hmátnout. Tudíž to tam vypadá pak i podobně. Pak to vypadá třeba jak na tý škole, kde tři fakani dovedli učitelku do rakve, skrze dlouhou šikanozní kampaň a celej ten neohroženej aparát, se školním řádem velkým jak plachta od Santa Maria, jim šel z cesty. Dokážu si představit, že na jednu stranu ta dotyčná celkem aktivně vymáhala dodržování pravidel od těch, co to žrali, ale nedokázala se ani postavit proti zcela jasnýmu zločinu ze strany těch delikventů.
Jdeme dál, další krásná ukázka je sociální systém v severských státech. "Hudry hudry, bílej ksindle, boj se nás, protože my máme autoritu, seberem ti děcka, kdykoliv budeme chtít", lidi tam choděj před těmahle bazerantama zalomený v předklonu, nastavujou zadek a nechávaj si ho od nich okopávat do hranata, aby náhodou nějakej vedoucí Barnevernu, Oje Ballström a jeho asistentka Sifi Lyticki, nepřišli s tím, že jim ty šotouše seberou na základě nějakýho, ze zadku Aštara Šerana vycucanýho, obvinění. Ne tak u imigrantos. K těm nelezou. "Jo, já jsem Muhamad Al Chumaj, řezal jsem v Iráku hlavy ještě když vy jste tahali kačera, biju ženu, biju děti, nutím je bušit pětkrát denně hlavou o podlahu….a na vás, aparátní poskoci, kakám ze své zadele, kterou si ze zvyku stále utírám pískem. A pokud mi zkusíte sebrat Abdula, všechny vás zabiju, uřežu palice, zapálím vám baráky a mám tady asi tak čtyřicet bratranců, kterým nedělá problém vystřílet celej ten váš hlavní barák." "ehhh, jasně, pane Muhamade, my rozumíme a respektujeme vaše kulturní zvyky, vlastně by bylo fašistický vám bránit dělat si doma co chcete, tak my zase jdeme a už vás nebudeme obtěžovat." Jistě, aparát by tady mohl použít ultimátní řešení a poslat tam ozbrojený, ale neudělá to. Protože by to eskalovalo a mělo dohru, tudíž ke krajnímu nesáhne a radši to nechají být.
Krásná ukázka jsou francouzský poldové. Vídeo, jak pomocí "chvatného hmatání" pacifikujou v pěti starou, neozbrojenou bábu, která neudělala ani nic mega brutálního (třeba že by tomu Ngumovi, kterej tam chrání teroristy, chrstla do ksichtu kýbl chcanek),jen se odmítla rozejít, nebo tak něco. Podobní pak zdrhají před bandou opálených zevlů, aby nedostali přes mordu. Na souboj podle konvencí, (pěsti, obušky, pouta, chvaty) nemají morál a pochopitelně se jim do toho nechce, přejít do "ultimátního" (střelba), částečně nemůžou, eskalovalo by to, částečně se bojí (legislativa, nadřízení), částečně se jim prostě nechce. Takže zdrhaj.
Podobně další hezký vídeo, kdy nějaká verbež z předměstí mlátí policajtům (Francie) do auta, pak jim prorazí okno, hoděj jim tam Molotov, poliš z toho vyleze, stojí jak zvětralej menhir, nechá se párkrát praštit nějakým klackem, s jakýmsi chabým pokusem o kryt, u pasu mu visí železa, že by z toho sběrný suroviny žily tejden, nezkusí použít nic a pak neohroženě zdrhne. Ten polda byl velkej jak zápasník supertěžký váhy. A předvedl "aaaaa, pomoc, maminko, oni mě tu bijou". Ale věřím tomu, že až potká zločince, kterej spáchal smrtelný zločin parkování na zákazu, že mu předvede, zač je toho ocelová pěst systému a bude se tvářit, jako by jednou rukou dokázal zbušit Tysona Furyho a druhou rukou likvidovat teroristy z Beslanu.
Ve Francii zůstaneme. Když se střílelo u Zheblýho Charlieho, první kdo tam přijel, byli……tři poliši beze zbraní a na bicyklech. Opravdu nevím, jestli ten dispečer byl zhulenej, když je tam posílal, protože v tísňovým hlášení muselo být jasný, že "střelba" a on tam pošle hlídku, co nenosí zbraň. Jako, what?
Jak blbá musela být ta hlídka. "Hele, Jacquesi, prej střelba, automatické zbraně." "Ok, Francoisi, jedeme tam, oni se skloní před naší mocnou autoritou tří vořechů na kostitřasech." Nebo nevím. Každopádně, kdybych věřil v Darwina, ocenil bych tohle vyčištění genofondu od tupců a viděno touhle optikou, mohli trefit i toho jejich velitele. Děs a hrůza. Taky to podle toho dopadlo. Údernej oddíl, kterej měl vždycky dost papírový síly někoho srazit do kolen brutální pokutou, absolutně vyhořel v původním úkolu, pro kterej byly policejní sbory vlastně vytvořený. Chránit pořádek a lidi před gaunerama.
Opět Paříž pár let zpátky, válka v ulicích, oheň, hořící auta, opět, zvládnout to "ruce, nohy", na to nestačili, přejít na ostrý a obtáhnout je palbou, to neudělaj.
Teď, až jim tam vyeskaluje ta bitka v Kalé, bude to to samý, nepřijede tam Leclerc s plně nabitým kulometem, aby je obtáhnul, nene, poliši budou zdrhat a hejlům budou hořet auťáky na který platili prachy a DPH.
Tady je třeba krásně vidět, že PEGIDA nejsou žádný extrémisti, ale normální slušný lidi, hejlové, protože se nechaj mlátit, kdyby to byli stejný šmejdi, jako ten ksindl z předměstí pár let zpátky, ty bitky na demonstracích by vypadaly výrazně jinak. Kdy naposledy byl v Čechách zraněnej policajt na demonstraci vlastenců? Nevim. Vim po padesáti raněných policajtech na Czech Teku, kde ale bojovali obecně proti levičáckým zhulencům. Vím o snad 150 raněných policajtech na bitkách okolo MMF. A to opět nebyli "nácci". Tudíž, máme tu skutečný "pravicový extrémisty"? Ni hofghno.
Velká Britonie, která má nejvíc buzerační systém snad na světě, asi s vyjímkou Severní Koreje, no a kde jsou schopný dát člověku dva na tvrdo za kecy na FB (zdravím zmr. Pelikána, kterej sem zatáhnul to samý), přičemž absolutně nebyli schopní dát do cajku, když se několik stovek mladistvejch desperados dalo do přepadání a vykrádání stylem "udeř a uteč", protože ve chvíli, kdy policie vyšetřovala přepadení, který proběhlo, nemohla být poblíž toho, kde probíhalo další. Chytili z těch desperados jen pár, který se nemaskovali pořádně a usvědčili je skrz kamery. Mimochodem hezká scéna je ve filmu Harry Brown, kde si poliši jdou sebrat nějakýho sígra, to se jim povede, no a pak z toho sídliště musí zdrhat, protože quantum sígrů tam po nich hází šutry a Molotovy a je tam parádní le bordel. Celá ta neohrožená síla, kterou dají sežrat hejlovi, kterej jde okolo demonstrace s holí (stařec) nebo si nese z obchodu kladivo, ale ztratil potvrzení, že ho teď zrovna koupil, byla najednou úplně pryč a hoši vypadali jako nějaký pozůstatky divize SS který prchají před Sovětama v Maďarsku a jsou rádi, že uchrání aspoň kůži. V případě těhle Britu, zuby.
To dobodání britskýho vojáka přímo na ulici, kde ti šmejdi desítky minut ještě pozovali na záběry a dávali rozhovory, než se tam konečně dostali ozbrojený, co je vyřídili, bylo taky ukázkový, britskej überkráva pak dal pokyn, že vojáci v civilu nemají nosit uniformy, aby neprovokovali :-D :-D
Ano, bojuj za zájmy naší země, ksindle, ale nepočítej s tím, že ta země pak udělá něco pro tebe a radši teda tu uniformu svlíkni, protože nebudeš provokovat nadrasu. Kam byzme došli, kdybys mohl veřejně nosit uniformu země, za kterou nasazuješ krk……jo a co daně, ksindle? Máš je zaplacené?
Bleju.
Blbešci v Itálii rozhodnutím nejvyššího soudu usoudili, že když šlohneš jen málo žrádla pro svojí potřebu na hlad, není to krádež. Copak se tam nekradlo už staletí? Bezdomáči tam nečorovali? He? Má to důvody, kromě neomarxistických idejí to, že těch případů, kdy africký přisírkové prostě přijdou do obchodu a berou, je strašně moc a není, jak je zastavit :-D prodavač nemůže (čím? Jak?) a poliši? Zase, jak? Je jich moc, jak jim vnutíme svojí vůli, když je jich mnogo a serou na nás a potěhem po zádech je vzít nemůžeme / nedokážeme? No? Tak vole radši to legalizujem, ať to nevypadá, že nedokážeme vymáhat pořádek.
A v tomhle leží klíč. Pokud něco začne dělat větší množství lidí, kteří se nebojí eskalace, aparát jim couvne. Musí. Nedokáže to jinak. Kupříkladu současný nápady Europyjen Uhnije odebírat zbraně (stále doufám, že to neprojde a když, tak že to vláda odmítne) je tu metoda. Všichni když se na to vyserou, ale všichni. "My vám to prostě nedáme a když nám budete chtít vlézt do baráku, budem se s váma rvát". Ne střílet, to by vedlo k eskalaci indukovaný, jen se rvát, aby případná eskalace byla na nich. "A pokud nás budete chtít brát jednoho po druhým, tak všichni půjdem do ulic mlátit a demolovat". Styl francouzský verbeže z předměstí. Co udělaj? Pošlou vojsko, začnou střílet? Třista tisíc držitelů zbraně udělá (beze zbraně, holýma rukama) slušnou pouliční diskotéku, to už nebude Czech Tek. Nebojím se toho, že by se hafo dalších lidí nepřidalo, už jen pro tu srandu. A pak co? Třista tisíc soudních procesů, s dokazováním a tímhle vším? "neee, já jim to auto nezapálil, to udělal támhle Entony…..no to nene, to udělal Franta…. Máte vídeo?" Třista tisíc odvolání? I kdyby všechny obvinili a zavřeli, kam je jako nacpou? Třista tisíc nových vězňů? Třista tisíc plátců daně pryč? Ale šla, Vomáčková, šla. Couvnou. Jasně by mohli vyhlásit "zvláštní stav", ale zvláštní stav je efektivní opět jen ve chvíli, kdy berou jednoho po druhým a střílí jen v excesivních případech. V humanizovaný EU si nikdo nedovolí střílet do davu, no a když do toho davu vezmou pár nezletilých? Střílet se nebude, ani hovno.
Dokáže čtyřicet tisíc polišů, většinou nedostatečně motivovaných, bez použití kulometů, zvládnout statisícovej brajgl? Ale ne pokojný demonstrace, jako 6.2 Hradčanský Náměstí, ale brajgl? Bití? Kdyby jim to vodní dělo chytlo fojrem? Představte si Kliniku. Krát tisíc. Poradí si s tím? Ani hovno. Couvnou. Protože se zatím připravili o největší výhodu totalitních režimů a to je, "střílíme na všechny". Je to hezky vidět na spoustě záběrů, s migrantama, fotbalovýma hooligans, se všema. Zdrhnou, couvnou a pak možná odeberou pár kusů, který mají na vídeu. Nebo bijou ty, co se nebrání, to jo. Ale co styl "pusťte bratry domů, nebo tu ohnivou noc zopakujeme?". Fungoval by, v USA, když Zimmerman zastřelil Trayvona Martina, soud to nejdřív na pohodu uznal na nutnou obranu (správně). Pak se ale začali bát toho, že vypukne zase brajgl, že se černý začnou rvát, dělat ohnivý noci, demolovat, bouřit, čiže začaly tlaky na soud, aby Zimmermana odsoudili.
Vidíte? Tlak síly davu, kterej se nebojí nějakýho bububu a ví, že do nich prostě nikdo nepustí dávku z kulometu (protože nepustí, už to, Bůh ví proč, nedělají ani Izraelci) zvládne ovlivnit i trestní stíhání jednotlivce.
On ten humanizmus je totiž dvojsečnej. Aparát se totiž bojí střílet. Ultimátní výhoda totalitních režimů byla "neserte, nebo pošleme tanky a ty vás rozjezdí". Jenže na to už nemají. To už se nestane. Jasně, kdo tohle udělá, nesmí to do zbraní vyeskalovat sám, ve stylu Majdan, pak to jde, pak se střílí. Ale bitky ve stylu Paříž, před tím budou couvat, aby eskalace do zbraní byla na nich. Tohle už totiž, nedokážou. Prokazujou to pořád.
I kdyby ohnivý noci dělalo jen dvacet tisíc lidí. Pořád je nepostřílí. Ani sto z nich exemplárně nepopraví. Pár možná zavřou, ale za co? Vražda, ne, maximálně výtržnosti, kolik za to je? A opět styl "pusťte bratry domů", je tu víc lidí, než mají míst v lochu, taky ten aparát musí fungovat, nemůže si podříznout dojnou krávu tím, že pozavírá moc plátců daní.
K ničemu tu nenabádám (pro tu hnědku, která to tady čte služebně, zdravím a přeju blízké setkání s Al Kajdou, pokud možno co nejdříve. Pokud ovšem nejsi můj neoficiální sympatizant, pak jsme v dobrým :-D )
Všechno to záleží na momentu, kdy se dav zvedne a půjde si svoje požadavky vydupat silou. Stejně jako imigranti. Jdem. Chcem. A vy nás nepostřílíte. Budete s náma jednat (až vzít je Minigunem z vrtulníku by bylo mnohem jednodušší, rychlejší a celej "problém" by se vyřešil za hodinu, páč by se rozprchli, další nepřišli). Totalitní aparát změknul a ztratil klíčovou schopnost. Zabíjet. Časem jí znova získá, ale teď je mezistupeň, kdy je slabej.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dferesw dferesw | E-mail | 30. ledna 2018 v 13:19 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: http://xfun.cc/ocgn6

**** Download here: Link: http://ssh.tf/hnGWdteCU

@
@

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama