Ninja assasin v Báječným Novým Feg Světě

23. června 2016 v 16:53 | Řezník

Tak jsem si přečet článek, jak Bundeswehr dostal od aktivistů pojeb, že na nějakých dnech armády (což slouží k propagaci armády mezi veřejnost, že jo) půjčovali dětem zbraně a podle nějaký směrnice OSN o právech dítěte je to fuj a zlé a porušuje to práva dítěte a láká je to na zbraně do armády a asi jim to deformuje psychiku, bo co. Čiže německá frojlajn Uršula, kterou Bůh dopustil jako ministryni obrany v Německu, prohlásila, že na dalších dnech armády už střelný zbraně nebudou, aby se to jakože neopakovalo. Tak se na to podíváme.
K čemu jsou tyhle dny vojska. K propagaci vojska. Počítá se s tím, že si tam nezletilej přijde, podívá se na tu mašinologii, kterou mu půjčí když se nechá nalejt, pučí mu zbraň aby si na ní taky tláp (prostě kluci mají rádi zbraně, odjakživa) no a když se v patnácti dítě rozhoduje, co dál dělat, vojenská škola je jasná volba :-D Když jsem byl na Dnech NATO, hrál jsem si tam se vším možným, malý fakani tam blbli s kvérama všech typů, seděli tam v bojových vozidlech, za kulometem, no z toho by ty hipízácký debiloaktivisty a Dojče Uršulu museli křísit, s těma by to seklo až by se jim vysypal veganskej kompost z kapes. Když na rozkaz tý überslepice Němci na další předváděčce vyhází střelný zbraně, no, má to nějakej efekt, když to dítě pak nechají vlézt do tanku? :-D :-D kterej má ještě větší zbraně? Takže bych navrhoval tam žádnou bojovou techniku nemít a rekrutovat stylem "dej se k nám, budeš zametat kasárna, poslouchat školení o multikulti, pohlavní rovnosti a diskriminaci v armádě, o kasíno se budeš dělit s migrantama, budeš tý verbeži nosit žrádlo, potit se v uniformě, ale bojovat umět nebudeš, zbraň ti nedáme a těžkou techniku už vůbec ne, protože to je ošklivé, to zabíjí lidi". Jo. Hodně lidí se jim přihlásí a ty chybějící stavy doplní, tak určitě.
Teď, proč to dělají. Prý že indoktrinovat děti do vojska je špatný. Jenže různý aktivisti a levičácký vemenoidi nedělaj vlastně nic jinýho s dětma, než že je skrz školu indoktrinujou, v duchu Brave New Worldu. Cpou jim do palice eurounijní propagandu, pro migrační propagandu, homolobby propagandu, to jim přijde úča do třídy v muslimských hadrech a hrajou si tam chudáci na meshitu, to je chudáky naženou ven na Faggot Pride, aby se tam děti vzdělávali vedle bandy pošahanců v kožených barevných hadrech, kterým z toho visí chuje a koule, mravní výchova jako prase, to jim takhle vymejvaj palici jak je pohlaví volitelný a zaváděj třetipohlavní hajzly (kupříkladu zrovna Německo), atd., atd., atd., enviromentalistický kecy, globálně oteplovací kecy, ve Švédsku dozorujou děti ve školkách o pauzách, aby si nehráli "pohlavně stereotypně", jinými slovy, když si holka nechce hrát s buldozerem a kluk s bárbínou, tak je to ekl, no a najednou, když voják půjčí děcku kvér (což není ani pohlavně diskriminační, ani etnicky diskriminační, půjčí ho klukovi, holce, černýmu třípohlavnímu gejovi kterej si myslí, že je Pyroliška….) tak se heká a fňuká že to je indoktrinace a nabádání :-D Norové pustili v televizi pro děti od 8-12 let vídeo, kde je nějaká überkráva učí masturbovat a souložit, strká tam gumovej pyj do gumový množírny, tváří se u toho, jak kdyby měla v gatích mravence, říká věci typu "aby to bylo super, musí být vagína celá vlhká" a proti tomu se OSN nebouří :-D (vsuvka, těším se, až nějakej Abdul Musul Chujul, nakrknutej z toho, že televize dělá z jeho syna honimíra u porna a z jeho dcery flundru, což obojí Aláh nerad vidí, přijde a podobný krávě chrstne do ksichtu nějakej hádvěsočtyři, ještě větší psina bude pak to, jak to budou neomarxisti zkoušet zakecat :-D neboť úchylný mrdálizmus je pro ně správný, islám je pro ně ten nejsprávnější, ale navzájem se to nesnese a teď jak z toho :-D ).
Podle OSN je teda dělat z dětí zblblíky, co si nejsou jistý ani pohlavím, ale za to v osmi letech vědí, jak se správně kam strká dick, v pohodě a správný, ovšem vést je k tomu, aby pak v dospělosti dokázali uchopit zbraň a bránit svojí zemi a svoje lidi, je špatný.
Na první pohled se zdá, že to nedává smysl, ale ono dává. Optikou plánované exterminace bílého muže to dává smysl dokonale. Číňany a spol s tímhle nikdo neotravuje, ti si těmahle směrnicema vytíraj prdel. Arabáši tuplem. V Africe znají děti strýce Kalacha už od osmi let, ovšem vyspělý evropský státy takhle blbnou. Je to proto, aby ty děti nebyly ani vedený uvažovat o vojsku, aby nebyly ani schopný pojmout myšlenku na to, že by někdy měly bojovat ozbrojeným bojem, aby pro ně měla zbraň pachuť něčeho tak jako mimo náš vesmír, že jim přijde úplně jako divný jí použít a řešit konflikt jinak, než kecama, slovama, naštvaným emailem, ba dokonce uchopit železo a střelit po teroristovi? Neeeeee, to neumíme, to neděláme, to neznáme……aby se jim to úplně vypařilo z reality současnýho světa. Ono totiž násilí a zbraně ke světu a životu nevyhnutelně patří (viz quantum mých starších článků), no a oni, Helter Skelter exterminátoři a všichni ti dobroserové, co jim v tom, zblble, pomáhají, chtějí, aby moderní Evropan násilí vůbec nechápal a vnímal ho jako něco, co do současnýho světa ani nepatří. Pak je jasný, že ve chvíli, kdy s ním bude konfrontován, selže. Protože si s tím prostě neporadí. I vojáci v budoucnu připadně budou hanebně neefektivní, protože budou tak zblblý propagandou, humanizmem, multikulturalizmem a tímhle vším, že armáda jako celek ani nebude schopná postřílet nájezdníky a agresory, nebude mít ani vůli k boji. Zatím se to ještě do toho stavu nedostalo, ale časem k tomu dojde. Ještě nejaký generace to sežere, než takhle zdegenerujem. Tohle podporuje pacifisticko zženštilej vzdělávací systém, tohle podporuje celková propaganda "člověk neřeší nic sám", "zbraně jsou fuj", "násilí nepatří do civilizované společnosti", můžou lidi, propláchnutí tímhle, následně obstát proti bandě agresivních primitivů, který Kalachy znají od dětství, mačety od útlýho dětství a nemaj obecně problém s tím, někomu useknout karfiol, když je to v jejich zájmu? He?
Druhá linie tý ofenzivy jak udělat z evropských dětí dementní sráče je ta sexuální, oni je programujou na to, aby a) neměli jistotu ani ve svým pohlaví a tudíž ani v roli ve společnosti, prej že pohlaví je konstrukt a podobně…..otázka. jak chci po někom, aby se choval jako pořádnej chlap, když ani nebude správně chápat, co to vlastně chlap je? Jak chci po ženský, aby správně vychovávala svoje děti, když ani nebude vědět, co to je žena a co to je mateřství, atd., jediný, co budou oba chápat, je, jak se bahnit v pocitech, aktuálních potřebách a "pícháme všichni se všema napříč pohlavími (který neexistujou) a živočišnými druhy"?
b) udělat z nich totální otroky pudů. Člověk kterej má obstát v tvrdý situaci, přežít, bojovat, něco dokázat, vyhrát boj, zdrhnout z koncentráku a podobně, musí mít totiž pevnou a silnou vůli. A s tou se někdo rodí, ale obecně se buduje, buduje se překonáváním překážek, překonáváním toho, že bych se na to desetkrát radši vybodnul, ale stejně jdu dopředu, buduje se tím, že člověk se zabejčí a jde proti odporu, proti bolesti, přes nepohodlí a přes bolest, pokud tohle odbouráš, vůli nevybuduješ a z člověka máš jen břečku. Jak to hezky popsal Huxley v tom Báječným novým světě, ta společnost tam byla postavená na tom, že si všichni ve všem okamžitě vyhověli skrze to, že jim to ten systém umožňoval, no a z toho plynulo to, že ty vyšší ctnosti (jo, Huxley rozhodně není křesťan, je to ateista jako prase) plynoucí z vůle, prostě neměli a byli to defacto bezpáteřní houbovitě měkký otroci svých pudů, půlku času nastřelený nějakým fetem, kterej navozoval příjemný pocity i když se nic nedělo.
No tak tohle chce neomarx ksind vyrobit z našich dětí. Zmatený chudáky s bordelem v hlavě, který nebudou znát ani základní hodnoty rodiny a funkce jejich členů, natož aby se jich ujali, no a který budou od dětství otroci nízkých pudů, přičemž čím dřív s tím začnou, bez kontroly a vůle, tím dřív je to omrzí a budou experimentovat se všemožnýma deviacema a tohle bude konec klasický rodiny, protože už o ní nikdo nebude stát. Oni si s tím pak už neporaděj, sice budou vědět, kam správně strkat dicka, že když ti to nevychází s jedním partnerem, bo s jedním pohlavím (a nebude, bez vůle žádnej vztah nevydrží dál, než pár desítek souloží) tak ho vyměň, zkus to s jiným pohlavím, změň to svoje, dej se na Prozac…..a tihle deformanti budou zkoušet vychovávat další deformanty v rozvrácených, čem vlastně, manželství už nebude, pseudorodinách lezbických matek a transspecies otců, vlastně pojem matka a otec už je taky politicky nekorektní, tak třeba Osoba Prcíř Jedna a Osoba Prciř Dvě (až x, kdo řekl, že rodina má jen dva Prcíře, brzo i pojem rodina bude politicky nekorektní, protože třeba transsexuální transdruhový gay, kterej uzavřel registrovaný partnerství s přeoperovaným samcem osla - zoosvazky taky povolí-, mít děti nemůžou……je to ofenzivní. On i ten pojem "rod-ina", od slova rod, rodit, gejové rodit nemůžou, ten pojem je diskriminuje, takže zakázat a nahradit, čím, třeba slovem Prcosvazek, protože trvalý vztahy budou na ústupu a ti lidi spolu budou stejně jen kvůli endorfinům a kvůli souloži, než to vyprchá a přesunou se jinam). V tom geniálním Huxleyho čtivu už trvalý vztahy taky neměli, dává to perfektní smysl.
No a teď. Jak něco takovýho může obstát proti těm, kteří mají vůli, museli se rvát, mají pevný kořeny, pevný rodinný hodnoty, pevnej systém víry a patriarchátu, kterýho se drží a jsou ochotný nejen rozdávat bolest, ale i snášet tu svojí? To bude jak souboj tygrů proti jehňatům po obrně. A jak se taková zpracovaná zblblá břečka dokáže postavit nějaký státní tyranii, nějak se třeba jako cuknout, klást odpor, nebo tak, he? No? Nic, ani prd. A ještě jeden cheat v tom je. Ženský prostě přitahuje chlap, kterej je chlap, chová se jako chlap. Na rovině instinktů jí tohle vždycky v hlavě sepne, můžete jí tísíckrát krmit feminizmem a PC (politická korektnost) ale ve finále, když má volbu, bude volit chlapa, před nějakou břečkou, která neví ani, jestli je chlap a že být chlap je politicky nekorektní, radši být "to ono něco". Minimálně toho změkčilce s tím bejkem podvede. Takže, pudově, instinktivně, to po naprostým zbřečkovatění a zmatení bílých chlapů, potáhne bílý ženy k těm imigrantským, kterým to bude vyhovovat, protože na bílý ženský mají pifku, ačkoliv jima opovrhujou, přitahujou je. V Americe už vznikla celá porno a pop kultura černýho rasizmu zaměřená na ponižování bílýho chlapa a to, že černej chlap je pro bělošku vždycky lepší, ovšem ona je jen něco jako podotrokyně toho velkýho černýho bosse. Vemte si pojetí "bílej massa, černý ženský na plantáži", z americkýho otroctví a otočte to. Tohle tu pofrčí, kdy? Když naši chlapi nebudou ani vědět, co je to chlap. Ten systém je mimořádně konzistentní, sociálka dozoruje, aby z něj nikdo neunikl, povinná školní docházka, v principu dobrá věc, dozoruje, že indoktrinovaní budou všichni (proč jsou Romíci takový, že se sebou orat nenechají a drží při sobě a bílí ne? Protože Romíci většinou pečou na školní docházku a vychovávaj dítě tradičně v rodině, ne aby jim nějakej unijní indoktrinátor vymejval mozek cypovinama). Cenzura frčí, o některých věcech se nemluví a děti jsou tímhle zblblý už od nejmenších základů. Má standardní rodič šanci obstát proti tý pajplajně zavedený školou a televizí do hlavy jeho dítěte, kterou mu do ní lejou hovna? Ne. Rodič s tím dítětem pokecá tři hodiny denně, když jsem ještě optimista. Ve škole ten malej šotouš stráví minimálně pět až osm. Každej den. Rodič si mnohej den s tím děckem ani nepokecá a to se ještě stejně řeší věci akutní potřeby (hadry, žrádlo) pak pitomosti (jak bylo ve škole, známky, úkoly) pak se čumí na bednu, nebo jde fotr čumět na OVRZ, na nějaký hluboký témata se vůbec nedostanou, dítě se o funkci rodiny naučí od učitelky, která měla pět nepodařených heterosexuálních a tři lezbický vztahy a teď žije doma se třema černochama a indiánkou, vystudovala nějakou überhumanitní školu Zigiho Frojda, kde jí naučili spoustu kravin, má načtený příručky od tý poslední nejúspěšnější sexuoložky která umřela na infarkt po styku s oslem, ta přinese do třídy svýho oblíbenýho gumovýho penise, kterýmu říká Ryčrd, no a ukáže jim, jak funguje rodina, teda podle ní to podstatný. Zbytek výchovy obstarají pornostránky.
Ura.
Pak se bude chudák v dvacetipěti divit, že mu žádnej vztah nevydržel a bude uvažovat o tom, jestli náhodou není Pyroliška a neměl by se na ní předělat.

Ve světle tohohle překopnutí páteře bílý rasy vypadá ta EU snaha o odebrání zbraní asi jako kopnutí do hlavy někoho, koho už přejelo Téžévé. Celkem zbytečný, ale proč ne, rozhodně mu to neprospěje a vyhlazení pak bude moct jít i metodou "brute force" a někoho do těch pracovních táborů taky nastrkat musej, až začne nějaká nová "Ježovina", kdo by chtěl, aby ti se bránili, že jo.
Když Japonci obsadili Okinawu, tamní rejžožrouti měli zákaz držet zbraně, tak se stávali majstry v používání těch improvizovaných. Tonfa byl původně nějaký držák na mlýnek, nunčaky byl vlastně cep na mlácení obilí (megaborec Jan Žižka z Trocnova měl tady podobnou ideu), atd. Spousta útoků z okinawskýho karate je vlastně postavený na tom, že se bojovalo proti samurajům, kteří měli brnění, jezdili na koních a podobně. Proto to dneska když se to učí, vypadá, že to jsou děsný voloviny, jenže prostě v tom tehdejším stylu boje a stylu protivníků to smysl mělo.
Brazilská capoiera vznikla tak, že otroci se nesměli učit bitkařit, tak ten tréning maskovali jako tanec. Bojovej systém je to celkem na pikaču, ale z bojových systémů maskovaných jako tanec je to asi nejlepší :-D (tudíž teda nechápu, proč se chce třeba dneska někdo učit rvát skrzevá capoieru, když už to maskovat nemusí a může se učit třeba box :-D ).
Styl nindžů se mi celkem líbí. Bojuj s protivníkem tam, kde to nečeká, udeř a vysmrď, udržuj ho v nejistotě a používej všechny improvizovaný srágory, co najdeš na farmě a co ti ještě nezakázali.
Co je dneska legální a i po přijetí zmrdsměrnice EU bude? Kuše, puškový, pistolový. Luky, praky, meče, nože, mačety, všechno tohle. Pořád nezakázali balistický vesty. Tomahawky. Na internetu je mučo návodů na jedy, nástrahy, něco typu "pandža" a podobně, co tím chci říct. I když vám seberou pistoli, pořád se dá ubránit barák proti nějakýmu Rwanda AIDS komandu. Ono se těžko znásilňuje a vraždí v baráku, kde je magor ve vestě s mačetou a s kladivem, obzvlášť když už při vstupu oknem někdo z agresorů šlápnul na pod oknem nastražený hřebíky napatlaný starým masem a výkaly a může se tak těšit na to, až mu ta noha parádně uhnije. Atd atd.
A v blízkým kombatu v budovách můžou být bodnosečný zbraně efektivnější než střelný. Tohle rozvinu víc příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dferesw dferesw | E-mail | 30. ledna 2018 v 13:19 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: http://xfun.cc/ocgn6

**** Download here: Link: http://ssh.tf/hnGWdteCU

@
@

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama