Odevzdej železo, ksindle. No a pak se předkloň a podej indulonu

2. června 2016 v 15:57 | Řezník


Pořád se řeší ta směrnice novodobýho SSSR o odebrání určitýho typu zbraní, s tím, že když se vovce nebudou moc cukat a bečet a trkat, že jim nějaký typy nechaj, minimálně do chvíle, než tu směrnici aktualizujou, nebo přijde zas nějakej ANO ČSSD vylepšovák. Třeba že poliši budou moc legálnímu držiteli zbraní nejen vlízt do kvartýru bez soudu, zbraně mu sebrat, ale rovnou ho taky bez soudu zavřít a nebo ještě líp, ho rovnou legálně na místě popravit, protože je "důvodné podezření", že by něco mohl provést. Neví se co, neví se kdy, neví se jestli, ale prostě, mohl by. Jak to říkal Rico v Soudci Dreddovi "Nikdo není nevinnej, dřív nebo později všichni stejně něco provedou." (Tím obhajoval, proč popravoval "preventivně" :-D)
Mezi lidma je takovej rozšířenej omyl, že ty hoveda z Europyjen Uhnije nevědí, co činí a že si opravdu myslí, že sebráním zbraní řadovým hejlům zabrání terorizmu. Ano, ti vořežpruti z EK jsou možná dementní, možná žijou v akváriu a možná fakt jsou úplně odtržený od reality. Ale každej z nich má milion poradců, mají tajný služby, rozvědčíky, analitiky, fízly, statistiky a všemožný data. Čiže ať mi nikdo neříká, že nemaj přístup k faktům a ty jsou, že po zákazu zbraní v Britonii tam stoupla násilná kriminalita o 40%, že při experimentu britskýho listu The Guardian, kdy reportér zkoušel, za jak dlouho schrastí funkční zbraň, schrastil za dva dny sapík Ingram Mac 10, funkční, automat. Byl to vobyčejnej vořech z redakce, bez jakýchkoliv vazeb na podsvětí. Ve Francii prej čile bují černej trh se zbraněma, prej AK se tam dá schrastit za 1000 - 15000 Euro. (Čemu se divno, v USA se nejvíc chlastalo za prohibice). Ten čmoud co chtěl vystřílet vlak a měl sebou AK47 a devět zásobníků ho taky sehnal nějak docela snadno. No. Taky musí mít ty data o tom, jak se při zákazu zbraní zločin zvedá, při povolení klesá, musí mít výsledky z Izraele poslední doby, musí mít tu analýzu policajtů a rozvědčíků, že když se rozhodnou lidem ty zbraně sebrat, tak 30-50% to prostě neodevzdá, zbraně vysublimujou v šedý zoně, přesunou se do kategorie "ilegální" a zatímco teď jsou pod dozorem, tak nebudou. Jasně taky musí vědět o těch dopadech na zbrojní průmysl.
Reagujou na to? Ne. Proč. Protože image. Vždycky je lepší vypadat jako zaslepenej blb, kterej neví, co činí, než někdo, kdo vás chce zabít. Proto se drží neustále zuby nehty tý dávno vyvrácený historky, že je to o terorismu, když i ten poslední flákač v naší vládě (a že to nejsou žádný duševní giganti často) chápe, že zákaz legálních zbraní se teroristů opravdu nijak nedotkne. (Opačný pohled "Tak, bereme kalašnikovy a vystřílíme tu Zheblýho čárlího….počkej, Abdule, kalašnikovy jsou tu zakázané….nojo kurva, to by nám hrozil trest za nedovolené ozbrojování, když bysme je vystříleli kalašnikovem…..čím je zabijem…..hele, no, nemáme tu žádnou zbraň legální……hmm, to je patová situace, zákaz terorizmu, zákaz vraždy, zákaz ublížení na zdraví, na to jako serem, ale použít zakázané zbraně, to ne, to je nečestné a nesportovní" - to je tak tristní a dementní, že tomu nemůže věřit ani naprostej idiot. A pokud tomu někdo věří, má vrátit občanku a ne někde zkoušet vládnout). Oni i ví, že se to nedotkne mafie, členů gangů, vymahačů, pasáků, obchodníků s drogama, s masem, lupičů, vůbec celýho podsvětí. A ani nevěří tomu, že by jim to široká veřejnost sežrala. Protože ví, že jim to nikdo nesežere. Je to jen image. Image toho, že "my jsme ti co se snaží páchat dobro, ač teda hloupí a zaslepení, ale rozhodně vůbec nejsme sebranka sviní, která vás chce ovládat a případně pozabíjet". Když vám někdo podstrčí otrávený pitivo, jasně se bude hájit tím, že nevěděl, že to je jedovatý, než aby přiznal, že vás chtěl kuchnout. Vždycky je lepší vypadat jak hlupec, než jako vrah a hajzl. Proto se tý historky o terorizmu pořád drží, ne aby jim to lidi žrali, ale aby zachovali image a neprovalilo se , že jim jde jen a pouze o zavedení totality v Evropě, zavedení marxistický Evropy a případnou bílou genocidu, podle jakéhosi Kalergiho plánu, oni musí nechat lidem iluzi, že to může ještě dopadnout dobře, bez toho, aby se musely někomu rozbít hlavy klackem. Stejnou iluzi museli nacisti nechávat žiďákům, pamatujete? U Treblinky visely cedule se zpátečníma jízdníma řádama vlaků, bachny jim odebíraly osobní věci a vydávaly potvrzení, s tím "až vás budeme pouštět, tak vám to vrátíme", jasně že každej nácek tam věděl, že nikdo se nevrátí nikam. Ale potřebovali lidem nechat tu iluzi. Jinak by se rvali a to bylo nežádoucí.
A ta iluze se buduje sama, protože člověk si jí chce budovat. Člověk chce věřit tomu, že "je to jen dočasné nedorozumění a oni se tam proberou", "chvíli si tu posedím a pustí mě", než čelit realitě, "budu se muset bít o život". Proto se spousta lidí v SSSR nervalo, když měli poslední šanci se rvát, proto židáci ve vlacích do Treblinky říkali těm, který pochopili, kam jedou, že to je blbost, že určitě ne, že si jen chvíli posedí a když budou v klidu, všechno bude v pohodě. Člověk tomu věřit chce.
A bohužel mozek si často ladí to co vidí, podle toho, čemu už věřil předtím. Jako dneska. Všem přijde naprosto neuvěřitelný, že by v Evropě mohla proběhnout genocida. Vždyť oni jsou všichni tak hodní a všichni chtějí dělat jen dobro a být solidární s nějakou bandou přisírků, to je přece lidumilné, kde ftom máš nějakou genocidu? Nojo, s polovičkou tvůrců německýho holofaustu by člověk klidně taky šel zachlastat, kdyby nevěděl, co jsou zač.
A problém těch jakýchsi elit je ten, že jsou tak dlouho v tom svým křišťálovým paláci, že už neberou ty dole jako sobě rovný, jako lidi, pro ně je to jen materiál, masa, která se dá budovat, ohýbat, formovat, zvyšovat stavy, snižovat stavy, zvyšovat porodnost, nařizovat sterilizace, všechno pod zájmem jakési "lepší, vyšší společnosti", která bude podle nic. Když ty pamrdy vidím, vybavuju si pasáž z knížky Asfalt, kde se komando majora Kuffenbacha po smrti dostalo do pekla a rube se tam s démonama. No a na konci šéfdémon Balzebul nutí Kuffenbacha, aby dal rozkaz svým mužům, aby se vzdali, jinak nechá démonský ozbrojený vojsko zmasakrovat desetitisíce lidských civilů. No a pokračuje to : Kuffenbach najednou ví, z čeho je ten žhavej objekt v jeho hrudi. Je to vztek. Kuffenbach se zalyká vztekem a ví, že už to nevydrží, že už nevydrží být ve společnosti těhle hošanů, co se považujou za interdimenzionální pokerové velmisty a rovnají do banku žetony s raždou deset tisíc životů, pro který jsou lidi jen věci, materiál, který jde ohýbat, lisovat, přetavit. Jen věci kurva? Tak tyhle věci vás teď s rozběhem kopnou do prdele. Sledujte.
No a pokračovalo to tím že Kufenbach vyhodil démona Astarotha z okna do davu těch lidí (kteřížto ho roztrhali) a pak se na ty démony vrhnul a skončilo to fakt parádní vybíječkou :-D
Tady je to v mnohým podobný. Oni se budou tvářit, že to s náma myslí dobře, až do poslední chvíle, než za spoustou z nás bouchnou vrata koncentráku a pak bude pozdě. Současný odebírání zbraní je jen jeden krok v salámový metodě, jakmile to proběhne, nechaj to chvilku ležet a udělaj další krok, pak seberou revolvery a brokovnice, další krok budou kontaktní zbraně, nože, obušky, tomahawky, mačety, vidíte britskej model? Tak přesně takhle. Může to jít i paralelně, vedle sebe, jedna legislativní linie může být odebírání palných a druhá může být zakazování kontaktních.
Budou nás odzbrojovat přesně do chvíle, dokud si to necháme líbit. Budou nás šikanovat přesně do chvíle, dokud si to necháme líbit. Bez silový rovnováhy je vždycky další krok. To heslo "moudřejší ustoupí" je používaný tak zkurveně mimo kontext. Moudřejší ustoupí ve chvíli, kdy se jedná o ojedinělou situaci, která se nebude opakovat a nebo, ustoupí v situaci, která je pro něj nevýhodná, aby si připravil lepší východisko do další situace, nebo do opakování situace.
Ale pokud se někdo v opakující se situaci řídí tím, že radši tomu, kdo na něj tlačí, bude dávat co chce, aby měl klid, tak to, co nebude mít, bude klid. Bude ustupovat pořád, ten bude tlačit dál a dál (svinit těm, co se nebrání, je přece tak hezký pocit) a skončí to buď tak, že skončí ten dotyčnej jako agresorova děvka, nebo prostě se začne bránit, agresorovi narve koule do svěráku a ten dá pokoj. Nejde to jinak.
Pokud se někdo neustále podvoluje něčímu tlaku, ten co tlačí, bude tlačit pořád víc a víc a tvrdějc. A budou svinit i v situaci, kdy už tím vůbec nemůžou nic získat, jen prostě proto, aby svinili. Tak to je a tak to i bude. Ve chvíli, kdy se lidi budou pokoušet čelit třeba islámský invazi pasivním odporem, to je že nebudou klást odpor, ale budou jen čekat, že ty to přestane bavit, ty to rozhodně bavit nepřestane. Krásná ukázka je IS, když přijdou vymáhat výpalný a ženská jde pro prachy, oni jí mezitím ten barák zapálej a upálí jí tam dvanáctiletou dceru, z toho mohli získat nějakej profit? Ne. To se dělá jen proto, že je to prostě baví. Nebo když tam jde matka prosit aby pustili jejího syna, oni jí dají sežrat nějakou flákotu a až pak jí řeknou, že to bylo z něj a mají z toho prdel, z toho je nějakej efekt? Kromě čistýho bahnění si v bolesti někoho, o kom ví, že jim to prostě nevrátí? Podobný sviňárny se děly v JAR v době apartheidu, dějou se teď v Africe kde je zas silová rovnováha vyosená jinam, děly se ve Rwandě, dějou se všude, kde má někdo sílu a ti druhý ne.
To zgurvený klišé z dětství "Nervi se, nech to být, ono je to přestane bavit když si toho nebudeš všímat" je podobná stupidita, pokud není odpor, ono je to bavit rozhodně nepřestane. Naopak, pak třeba zkusí jestli si začne všímat toho, když mu zapálí kalhoty (i takový případy byly).
A do těhle situací nás aktuálně Merkelzmrdi tlačí. Shrnutí, oni mají tu historku o terorizmu jen jako krytí, ne aby jim to lidi sežrali, ale aby sami nevypadali jako ksindl, co nás chce zotročit a případně nám "snižovat stavy".
Amíci zbraně Britům nedali a vybojovali si svobodu, Arméni se nechali odzbrojit a skončili v rakvi.
Pozitiva. Je to jen hovadská směrnice EU, na kterou se náš stát může prostě tak akorát vysrat. Pokud vláda necouvne. Je potřeba kouknout se, jak se pořád handrkujou o kvótách o uprchlíváky, půlka Evropy jim na to tak kašle, co jsem dělal auditora v letectví, těch směrnic a požadavků bylo taky mučo a spousta provozovatelů to měla slušně na háku a má to na háku pořád…..
Ale je potřeba počítat s tím, že situace se může dost slušně vyhnojit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dferesw dferesw | E-mail | 30. ledna 2018 v 13:19 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: http://xfun.cc/ocgn6

**** Download here: Link: http://ssh.tf/hnGWdteCU

@
@

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama