Prej nějaký Rusové, jo? Tak a už dost těch kravin.

21. června 2016 v 10:57 | Řezník
Objevujou se čím dál častějc hlášky, že za všechen ten chlívek, co se teď v Evropě děje, včetně toho, že EU už věří málokdo, vlasteneckých tendencí, brexitu, nápadů s czexitem, protiunijních nálad a toho, že se jen čeká, která cihla vypadne z tý rozpadající se zdi, jako první, můžou Rusáci. Prej že Rusáci tu maj ty svý agentý a satelitý a Sputniký a médiá a podobný srágory, kterejma se snaží rozložit EU zpátky na národní státy, aby byli zase jakože velmoc.
Tak se na to koukneme. Ano, překvapivě, ruský agenty tu máme. Máme tu i americký agenty, německý agenty, máme tu veškerý agenty a pokud se člověk podívá do jakýkoliv země, kromě nějakejch ostrovů v tropech, nebo nějaký prdele pod sopkou na rovníku, najde tam ruský a americký agenty, jak si tam jedou to svoje a zkouší tam posílit svojí sféru vlivu. Nic novýho pod sluncem, to bylo vždycky. Třeba celou studenou válku.
Ano, samozřejmě, Rusákům by vadila sjednocená Evropa, kdyby fungovala ( a asi jim vadí i teď, když moc nefunguje), protože pořád lepší roztříštěná banda, která se kočkuje mezi sebou, než konzistentní celek. Takže, ano, Ivani se snaží EU rozložit. Nic novýho pod sluncem, EU existuje už desítky let, to nebyly tehdy ruský snahy to nějak posrat? Buď nebyly a nebo nebyly vidět, protože…..k tomu se dostanu. Ale byly.
Vsuvka. Další velkej hráč ve hře jsou USA. Ani USA nevyhovuje představa silný sjednocený Evropy, protože takhle jsou na světě dva velký hráči (tři, když počítáme Čínu) no a tři jsou lepší, než čtyři, že jo. Stejně jako jim nevyhovuje nějak sjednocenej arabskej svět (to nikomu), tudíž, Američani nemají zájem na jednotný Evropě. Američani i Rusové chtějí svět rozdělenej mezi sebe, jako za studený války, ne aby se vytvořily nějaký další velký konfederace států a kecaly jim do toho. Americký snahy rozložit EU budou asi míň očividný, než ty ruský, ale budou.
Ivani mohli zkoušet rozesrat Evropu desetiletí a až najednou teď by se jim to začalo dařit, protože, ano, nastaly situace, který rozdělujou obyvatelstvo EU a který vytvářejí vznik vlasteneckých a patriotických nálad. Kupříkladu, černá "krize". Černý sem táhnou z Afriky a Arábie, nadělat tu svinčík a vyžrat tu sociální systém a natahat sem islám, tak 60% protiunijních nápadů přímo vychází z obav lidí z tohoto. To udělali Rusové? Jestli se pletu, tak to byly USA a Francouzi, kdo rozstřílel vojsko Kadáfímu (naloďovací dok pro současnej import č.1), USA podporovali FSA, to jsou ti dementi co bojovali proti Asadovi a rozesrali Sýrii (hlavní oficiální zdroj uprchlíváků, teď je každej "Syřan"), dál v Sýrii a Iráku vznikl IS a byl nějakej IS v Iráku když tam byl Saddam Hnusák? Ne. Kdo sundal Hnusáka? USA (tehdy jsem vůbec nebyl proti, ale oni sami už uznávají, že to byla chyba. Jestli to teda nebylo schválně, viz snahy výše). Kde tady máme Rusáky? Eh? Hovno.
Pokud by import černých do Evropy byl dílo Rusů, EU špičky by měli nádhernou, krásnou, přímo ukázkovou šanci vzít Rusákovi vítr z plachet. Tím, že by zavřeli hranice a tu sebranku sem nebrali. Pak by Rusové mohli ostrouhat, ty nacionalistický snahy by během chvíle celkem usnuly, byl by klid? Proč to neudělaj? Jsou tak blbý? Nebyla to Merkelová, co říkala "Přijmeme všechny"? Takže je Merkelová ruskej agent? (Lenin byl německej agent, tak je to teoreticky možný :-D)
Skupina Frontex, co tahá tu bandu z moře a vozí jí do Evropy a felčaři bez hranic, co to sem tahaj, ti jsou taky v ruským žoldu? Ne.
Co dál sere evropský vlastence. Ano, vzrůstající kriminalita související s přivandrovalcema, na což EU reaguje importem dalších přivandrovalců. Švédsko se stalo "multikulti" v šedesátých letech, teď sklízí to, co si tam natahali, to, že si tam natahali sebranku ze všech koutů světa, se kterou si teď nedokážou poradit, je ruská práce? To, že v Dánsku nepopravujou navrátilce od IS, ale dávaj jim bydlení a prachy zdarma, to je ruská práce? Anglie se stala multikulti ne tak dávno, proti importu těch zevlů byla velká většina Britů, ale bylo jim to nacpáno proti jejich vůli (demokracie jako prase) a teď to zase sklízí, kupříkladu případy jako Rotterham a podobně, to jako těch 1400 britských nezletilých holek tam obtáhli a prodávali ruský agenti, převlečený za Pakostánce a další Rusáci nařizovali to nevyšetřovat a tutlat, kvůli předposranosti okolo rasizmu? He? A takových případů tam bylo víc.
Teroristický útoky v Paříži a v Bruselu byly v ruský režii? Jestli ano, buď po sobě Ivani hodně dobře zahladili stopy. Protože jinak by to EU špičky moc rádi vynesly, "hele, za to nemůže naše debilní migrační politika and shit, to Ivan" :-D jenže nemůžou.
Odzbrojování vlastních obyvatel, další věc, co občany v EU nasírá a vyvolává tendence vypadnout z vlivu tý nový Moskvy. To neudělali Rusové, současná zprasená směrnice pro boj s terorizmem (eufemizmus jako prase) taky není ruská práce a v ČR sere víc lidí, než cokoliv předtím. Když ce kouknu na nápady na czexit, hlavní důvody jsou, sestupně podle důležitosti a) černá "krize", nechcem tu mít skrze kvoty ty parazity a islám a šaríju b) odzbrojovací tendence (ještě s kombinací s černou krizí) c) Nová Moskva krafe úplně do všeho, přikazuje, nařizuje, zakazuje, omezuje, včetně věcí, do kterých nemá co kecat ani vlastní stát, natož nějaký politbyro za hranicema a všechny už to sere.
Ale jasně, hrozba pro naší "suverenitu" jsou Rusáci. Tady nám nějaká banda diktuje, co máme mít v zákonech, kde je ta suverenita, kurvaroma?
Jasně, Rusáci toho využili a jasně se svezli na vlně toho odporu, to znamená, že ty vlastenecký hnutí podporujou, jasně mají stránky, kde se šíří zprávy o tom musulmanským bordelu co dělaj, jasně pouští i hoaxy a by to vyhecovali ještě víc, jasně že jo, byli by blbý, kdyby to nedělali. Podobně jako podporovali "národně osvobozenecký" hnutí po celým světě za studený války, podobně jako Američani podporovali kdejaký "rebely" všude možně, no a naposled v Sýrii. Jasně, Rusáci do toho propagandou přilejvaj olej. Jenže, na ten průser si EU politici zadělali sami, zaprvý debilní imigrační politikou, která byla spouštěč a jak pravil DFens před rokem, tohle má potenciál EU rozložit. Předchozí problémy toho spolku byly většině lidem šumák, tohle už ne, tohle už bylo moc.
Snahy EK kecat úplně do všeho taky nepomáhají, původní koncepce EU byla zona volnýho obchodu a pohybu osob, zboží a služeb, ne vytvořit novej orwellovskej nadstát, kterej bude diktovat obyvatelstvu úplně všechno.
Další voda na mlejn ruský propagandě je naprostá debilita merkelstánců v boji proti terorizmu a neustálý prosazování neomarxismu a multikulti, v době, kdy by bylo mnohem taktičtější ubrat plyn, nechat ten tlak uvolnit. To mi připomíná film "Od soumraku do úsvitu", kde kriminálník Seth Gecko říkal svýmu bráchovi "Víš co to znamená, bejt nenápadnej? Já ti povím, jak nenápadnej nebejt. Musíš střílet poldy, brát holky jako rukojmí a musíš zapalovat baráky."
A teď pro EU krávy. "Víte co znamená, uvolnit tlak z kotle? Tak já vám povím, jak ho rozhodně neuvolnit. Musíte importovat další a další potížisty, brát slušným lidem zbraně, cenzurovat média a internet a hlavně musíte trestat kritiky multikulti a islámu."
Nevím teda, kterej ruskej agent má na svědomí tohle :-D ale v situaci, kdy je 80% evropskýho obyvatelstva proti myšlence multikulti a proti islámu, hlavně teda proti importu islámu sem, zavádět cenzuru okolo toho a importovat sem další islamáče, trestat ty, kterým se to nelíbí a pak se divit, že ti lidi zuří čím dál víc, je prostě demence. Nevím, jestli ty EU Überkrávy už jsou tak posedlý myšlenkou "Ó Velkého Multikulti", že nedokážou ani na pár let zpomalit, aby se to uklidnilo.
Protože průměrnej bílej Evropan, čiže člověk, kterej se tak nějak snaží přežít a vyžít, ne nějakej desetiletí nic pořádnýho nedělající intelektuál z neziskovky, už je prostě neskutečně nasranej z toho, že pro svoje politiky, rádoby elity a již zmíněný intelektuály, je jen poslední hovno, který má právo makat, platit daně a poplatky, držet hubu, ustupovat všem menšinám, snášet ústrky a kriminalitu těch, co ze svých daní živí a ještě se bát na to konto pípnout, páč pak zašijou jeho.
Zákony aspoň tady v ČR za posledních pět let, co to nějak sleduju, byly vždycky zpřísněný ve smyslu buzerace širokých mas, ne ve smyslu skutečný kriminality, nezpřísnily se tresty za vraždy, za únosy, za prodej drog, za kupliřství, obchod s masem, za vydírání, mafiánský praktiky, atd., ne, ale pořád se rozšiřujou tresty a likvidační pokuty za věci, co do teď nikomu nevadily, nikoho neohrožovaly, nebo se jich člověk dopustí snadno omylem. Atd. O dvojím metru na příslušníky bílý většiny a etnických menšin darmo mluvit.
Diví se pak někdo tomu, že v kotli roste tlak? A že ten EU papiňák je těsně před výbuchem?
Rusové ty tendence živí, byli by blbý, kdyby ne, ale začala to politika EU a politika EU způsobuje, že to pokračuje, změna politiky EU by znamenala konec těhle ruských snah využít situace a Sergej by si mohl jít pouštět draka.
A propo, Soros, tenhle žiďák, je snad Rus? Ne. A taky tahá z moře tu svoloč a vozí to sem. Ruskej agent? Jo, to nevím, tak čí agent, he? Americkej? Sám za sebe? Rotschildů? Sionistických organizací?
Zájem na rozesrání Evropy má nejen Rus, má ho i Američan a Žid. A tady v negerský krizi se ty jejich zájmy dost protly. Uvidíme, co z toho vyleze. Jenže pořád, prsty na tlakovým ventilu mají špičky EU, změna jejich politiky by to mohla zachránit. Pokud to nedělají, jsou to a) dementi, no a dementi nemají čemu co velet, nebo za b) nepřátelé Evropy, no a ti tím spíš.

K čertu s EU.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama