Sociální inženýři – dementní zkáza lidstva

27. června 2016 v 9:39 | Řezník
Při diskuzi s kámošem ohledně Brexitu, když on prohlásil, že za spoustu věcí může "xenofóbije", protože z neznámýho a jinýho jde strach a ze strachu se generuje nenávist, jsem dal dohromady další dobrej point. Když vynechám ty kecy o xenofóbiji, protože, aby něco byla xenofóbije, musí ta strach budící věc být neznámá a to v žádných těhle v Evropě prostě není, tak, on měl dost pravdu.
V tom, že ze strachu vzniká nenávist. Jo, to je fakt, píšou to i v Knize Džunglí, kde říkaj "Ze strachu se líhne vztek", říkal to i Mistr Yoda, ona to není blbost :-D A další věc, ze který vzniká nenávist, je taky závist. Jo, říkal to Hannibal Lecter, ale taky je to recht. Nenávist pochopitelně může vznikat i z křivdy (ať už z domělý, nebo reálný), ale obecně myslím, že lidi se líp vyrovnají s proběhlou nějakou křivdou, než se strachem a se závistí. Jo, je to tak, strach a závist generujou nenávist.
A to je prostě vestavěná lidská vlastnost. Lidi jí obecně (až na loajální křesťany) mají. To se dá brát jako hotová věc. Lidi jsou prostě nějaký. Je lidská povaha a lidský chyby, který jsou v charakteru, budou tam, než se vrátí Ježíš a změní svět a tohle vyčistí, ale ať se na to podíváme z biblickýho, nebo evolucionistickýho hlediska a vezmem, že lidi jsou zasaženi hříchem (dle Bible), nebo že mají svojí přirozenost (a pojem přirozenost vlastně používá i Bible, tady se to spolu ve výsledku vůbec netluče, obojí říká, že člověk je nějakej, akorát Bible jinak definuje příčinu), no tak lidi jsou prostě nějaký a lidská přirozenost je nějaká.
A chytrej vůdce z toho vychází. Chytrej vůdce tvaruje svůj systém podle toho, jaký jsou lidi. Vůdce diletant lidskou přirozenost buď ignoruje, nebo zkouší jít přes a zkouší tvarovat lidskou přirozenost podle svýho systému. A tudíž vytváří napětí, který ho dřív nebo později třískne po hubě. Takovej systém totiž může fungovat jen, dokud působí ta síla, co to drží. Jako když ohejbám lučiště, dokud táhnu, ohýbá se, jak povolím, švihne a vrátí se zpátky. A to je základní fakt, kterej spousta idealistů, dobroserů, tvůrců nových světových řádů, filozofů, intelektuálů a tohohle všeho prostě nedokáže, nebo nechce, pochopit. Takový troubové, jako třeba Jaques Fresco, co chtěj vytvořit nějaký ideální společnosti tím, že tam zrušej prachy, zrušej zbraně, zrušej armády, atd., no, zakládaj jen na to, že se to pak celý podělá a skončí to katastrofou a něco podobnýho zkouší tvořit Evropská Uhnije.
Lidská povaha je důvod, proč systémy, jako an-cap, libertaliánství, komunizmus, multikulti a podobně, nemůžou fungovat jinde, než v malých, striktně dobrovolných, skupinách, ze kterých bude moct kdykoliv kdokoliv odejít. Ve větším to fungovat nemůže a už vůbec ne, když se to lidem nacpe nějak zezhora.
Komunizmus nemohl fungovat proto, že lidi prostě nebudou pracovat všichni na maximum, když budou odměňovaní všichni stejně, dřív nebo pozdějc se na to všichni začnou ignorovat a těžit z práce těch jiných a jde to ke krachu a musí nastoupit represe. Část lidí nebude prostě chtít odevzdat svůj majetek k přerozdělení a zas se jim to bude muset sebrat násilím, no a plus to, že ti, co budou ve velení těch represivních složek, budou mnohdy úplně stejný kurvy, jako ti utlačovatelé a budou to všechno využívat k vlastnímu nahamounění a posílení moci, prostě, klasika. Pak se postřílí mezi sebou a čistky a podobně, komunismus se zkoušel ve spoustě zemí a nikde to neskončilo jinde, než hromadou mrtvol.
Libertaliánství taky fungovat nebude, ona představa, že si všichni budou žít podle hesla "žít a nechat žít, každej na svým a nesrat se jeden do druhýho", je fakt nesmysl. Jasně že se budou srát jedni do druhých a zkoušet si je ochočit a odrbat je, zas se vytvoří skupiny, zas se to porve mezi sebou, anarchokapitalizmus dojede úplně na to samý, zase jedni budou nakrknutý, že jiní maj víc a budou jim to zkoušet sebrat a ti se budou muset bránit, zase se to porve a zas se bude muset vytvořit složka co bude dohlížet na pořádek, prostě, když mají lidi každej jinak odměnu a nemaj všichni stejně, závist se postará (a nebo taky nutnost přežítí těch, kterým se nezadařilo) o to, že se o to porvou a je nutno zbraněma vymáhat pořádek. Když dostanou všichni stejně, bez ohledu na svojí činnost, zas se na to všichni vyserou (nebo teda většina) a pak nic nebude a lidi se porvou o to zbylo.
Výchozí předpoklad prostě musí být, že člověk je nedokonalej, čiže není funkční ho strkat do dokonalých systémů. Protože dokonalej systém z nedokonalých lidí nevyrobíš.
Multikultura rovněž nebude fungovat, protože zavrhuje základní fakt a to ten, že "člověk drží se svejma". Tudíž, když přivezu jednoho někam, tak se tam asi zapojí a asimiluje. Když jich přivezu deset tisíc, nevyhnutelně budou držet pohromadě a i bez nějaký xenofóbije většinový společnosti vytvoří gheto. Mulťáci taky nezohledňujou vůbec to, že perfektně xenofobní můžou být ti přivezení a to se v situaci, kdy jsou aktuálně v přeslabě, může projevit ještě důkladněji. Protože k údajnýmu xenofobnímu strachu "jsou cizí" se připojí ještě strach "maj přesilu". Ha! Proč tohle ti debilové multikulturní nezvažujou? No, jasně, protože uvažujou v tom svým pokřiveným směru, že "špatný vlastnosti může mít jen bílá většina", ale u importantů a různých menšin je ani nenapadne stejný vlastnosti hledat. Smečka idiotů určených k vyhynutí.
Držej při sobě, nevyhnutelně to gheto vytvoří, vždycky, pokud počet přivezených dosáhne určitýho množství. No a pak to vždycky je zase rozdělený na "my" a "oni", i kdyby se nějaký koordinátoři z neziskovek vykleštili kombinačkama. Nejde zničit rozdělení na "my" a "oni", dokud platí "člověk drží se svýma" a to bude platit, dokud jsou lidi jiný a rozdílný.
Je jedinej dobrej tlumič, jak to tlumit a to striktně, ale striktně stejnej přístup autorit k oběma stranám, jakmile se začne jedný stranit, jde to do kopru, to napětí se nesníží, ale bude jen zvyšovat. V tomhle smyslu mulťáci z EU se úplně pominuli, protože sem vozí statisíce lidí, který neumí jazyk, neznaj kulturu, neznaj místní zákony, jsou v cizím prostředí, tím víc se semknou k sobě a gheto nevyhnutelně vznikne i kdyby se většinová společnost přetrhla. No a ještě dvojím přístupem k většině a k menšině ten papiňák ještě víc tlakujou.
Nevyhnutelně to bouchne. Vždycky, to prostě nejde změnit, nezměníš lidskou povahu. Teď jsou multikulti blbečkové v potu z toho, že v Německu zase vzniká nacionalizmus a že by se mohl vrátit nacismus, měli sedmdesát let, tři generace, na to, aby potlačovali nacionalistický tendence v Němcích, tam se ta záležitost s holofaustem brala jako dědičnej hřích, projevy nacionalizmu a vlastenectví byly striktně nežádoucí, byly potlačovaný, vychovávalo se tam ke kamarádství se všema, ve východním s Rusákama a spol, v západním se všema, ve sjednoceným zase se všema, rozhodně tři generace Němců nikdo nevychovával k vlastenectví a nacionálním tendencím a zas se jim to vrací :-D
Za určitých vnějších podmínek se prostě myšlení "my se musíme kurva obhájit" a "bližší košile, než kabát", "my za nás, oni za sebe" objeví, je to nevyhnutelný a jen blbec předpokládá, že tenhle nevyhnutelnej algoritmus lidský povahy odstraní nějakým vzděláváním nebo mudrováním nebo buzerováním. Jo, jde to zpomalit, jde to zkomplikovat, ale prostě to, že (obecně) Němec je Němec, bude držet za Německo, Gruzínec je Gruzínec a bude držet za Gruzii, atd, to se nedá zničit nějakým multikulturním kosmopolitním mindfuckem.
V západní Evropě se objevujou nacionalistický tendence skoro ve všech zemích, po desetiletích výchovy, jak je to špatný. Sociální inženýři jen čumí.
Jugoslávie, Tito to tam padesát let držel pohromadě, dvě generace a víc, Srbové, Chorvati a Bosňáci tak žili pohromadě, měli čas se se sebou sžít a navzájem se poznat, žádná "xenofobie" tam nemohla být, protože se navzájem už znali a nikdo nebyl neznámej. Zmizel Tito, zmizela vnější jednotící síla a bum a šli si po krku. A tam, kde byli promíchaní nejvíc, tam docházelo k nejsurovějším sousedovražedným bojům.
Sovětskej Svaz. Sedmdesát let to tam bylo pohromadě, sedmdesát let tam prováděli migrační politiku podobnou tý současný co dělá Frontex, tihle semhle, tihle támhle, támhle to smíchat, támhle sjednotit, stejně se to po rozpadu SSSR mezi sebou porvalo. Gruzínci s Osetijcema (nežili spolu skoro sto let?) na Kavkaze se servali všichni se všema…….
Němci v českým pohraničí, žili tam milion let, stačilo, aby zmizel bič, kterej nad nima visel a bum.
Kosovo. Srbové a Albánci tam na tý prdeli taky žili desetiletí spolu. Řach.
On totiž člověk prostě drží se svýma a když mu třeba sebereš to, že je Gruzínec (hodně blbě, ale jako, jde to, asi), tak si najde jiný "svoje", na základě toho, že je dělník, pracující, hetero, gay, na základě víry, majetku, čehokoliv a zase se s někým sjednotí, nejvíc v případě, že se mu zdá, že někdo jinej s ním zkouší vykejvat. A tohle lidský tvoření obranných, nebo útočných aliancí, bude, bez ohledu na sny nějakých intošů o "jeden pípl" a "žádné násilí". Jasně, jde to sjednotit násilím a strachem, společným nepřítelem, nebo tak, ale tahle aliance zase bude trvat, než ta vnější hrozba pomine a pak se každej zase připojí k těm, s kterýma má bližší košili, než kabát.
Nejefektivněší předcházení etnickým konfliktům, je, nemíchat to. My tady, vy támhle. V kontaktních zonach striktně dodržovat nestrannej přístup. A velice efektivně násilí zabraňuje silová rovnováha. My se nebudem navážet do vás, a ani vy do nás, jinak vám narveme koule do svěráku. Nerovnováha vede k postupnýmu útlaku a útlak pak k případný vendetě kdykoliv je to možný.
Chyba intelektuálů, utopistů a sociálních inženýrů je, že nerespektujou lidskou přirozenost a myslí si, že lidi se budou chovat podle jejich nějakých představ o novým světovým uspořádání, jenže prostě nebudou. A nebo budou, do chvíle, kdy jim to dokážou oni násilně vnutit, ale dýl ne. No a když o tom přemýšlím, tak mnozí ti soc ing si to vlastně uvědomujou, aspoň částečně, no a proto se snaží o takový vychýlení silový rovnováhy, aby lidem mohli ty svoje teze vnucovat. Viz opět EU humanisti, všechny odzbrojit, aby zbraně měly jen státní složky (abyzme mohli lidem vnucovat tyhle sociální experimenty). Jenže tím jen opět zadělávají na budoucí mnohem větší eskalaci násilí v budoucnu.
Násilně nutit skupiny lidí, co spolu nevyjdou, aby spolu žily, nikdy neudělá nic dobrýho. Ono ani soužití bílých a indiánů se nikdy neosvědčilo na dlouho, stejně se nakonec zase porvali. Vlastně je to všude na světě tak.
Kromě církve. Kdyby se z celýho světa stala církev…..tak se tam v menším stane to samý, sice s menším násilím, ale stane, protože hřích je i v církvi a čím víc lidí, tím větší šance na jeho projev a na konflikt.
Tvořit systémy to chce tak, aby respektovaly lidskou povahu a přirozenost, ne aby jí zkoušely ohýbat podle sebe. Protože to je jako voda, člověk může využívat sílu vody, ale musí vždycky počítat s tím, že voda teče dolů. Pokud nějakej intoš zkusí vymyslet věc, kdy mu voda poteče nahoru, dosáhne jen toho, že vyplaví celý okolí a bude za vola. Jo, voda se dá hnát čerpadlem nahoru, ale jen do chvíle, co čerpadlo běží. Jak běžet přestane…….
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Malkiel Malkiel | E-mail | Web | 10. července 2016 v 15:21 | Reagovat

To není snad možný!!! Tenhle článek jsem snad musel psát já, protože úplně přesně stejný názory na věc mám taky.;-)
Jen bych k tomu dodal, že to, jak si současná euroatlantická civilizace sama šlape po krku, je pouze přirozeným projevem, který se týká všech civilizací či kultur, které kdy na Zemi existovaly a existovat budou. A tím projevem je DEGENERACE.
Každá kultura či společnost má zákonitý vývoj, který se odvíjí po křivce VZESTUP - STAGNACE - DEGENERACE - ZÁNIK.
A my teď máme tu vzácnou možnost jaksi v přímém přenosu sledovat tu degeneraci směřující k zániku. Podobně jako stejnou možnost kdysi měli Římani, Bybylóňani, Egypťani, Peršani, Mayové, atd, atd.

P.S. Mnozí občani Římské říše se kdysi taky nepochybně zlobili, když jim vládnoucí elity do země "dovážely" příslušníky barbarských národů na práce, které už zlenivělí a zpohodlnělí Římani nechtěli vykonávat, nebo dokonce na službu v ozbrojených silách.;-)

2 dferesw dferesw | E-mail | 30. ledna 2018 v 13:19 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: http://xfun.cc/ocgn6

**** Download here: Link: http://ssh.tf/hnGWdteCU

@
@

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama