Star Wars – Pomsta Sithů, Europe edition (nežerte hada těm sviním)

20. června 2016 v 18:09 | Řezník
Servus. Kdo sledoval druhou trilogii hvězdných válek? První trilogie byla ta nesmrtelná klasika, Epizoda 4 Nová naděje, kde Luke Skywalker vysmahnul hvězdu smrti, pak Epizoda 5 Impérium vrací úder, kde Darth Vader usekl Lukovi pracku, řekl mu, že je jeho fotřík, no a zalil Hana Sola do nějakýho toho zmrzlýho soplu, Epizoda 6 Návrat Jediho, kde se to definitivně pomlátilo a Impérium šlo do kytek, císař taky. No a pak byla ta nová trilogie, Skrytá hrozba, Klony útočí a Pomsta Sithů.
Ty už byly víc politický, ne tak černobílý, no a co se mi tam líbilo, bylo to, že císař (tehdy to ještě nebyl císař, jen senátor) vystupoval na jednu stranu jako senátor Palpatine (mimochodem, Zeman v některých výrazech vypadá jak jeho míň chytrý dvojče :-D ) na druhou stranu jako Darth Sidius, no a jako Sidius si přetáhl na svojí stranu Separatisty, který chtěli zničit galaktickou republiku, vykydlit Senát a zabít Palpatina, na druhou stranu si jako Palpatin vytvářel armádu proti separatistům, armáda měla být oficiálně a původně jako podpora pro rytíře Jedi, když jim separatisti začali slušně zatápět, jenže císař to pak zaonačil tak, že vrchním velitelem tý armády se stal on. Pak nechal Darth Vadera vybušit separatistický velení, armáda rozdrtila separatisty a jako velký finále armáda rozsekala i rytíře Jedi. Tudíž jediný pořádný kanony v celý oblasti galaktický republiky a přilehlých soustav teď měl Palpatine a mohl se klidně sám prohlásit za císaře :-D což udělal. (Ultra fans Star Wars mi prominou, že jsem to zkrátil, zrychlil a mnoho vynechal :-D )
Co mi to jen připomíná. Vzpomeňme, že Darth Sidius neměl problém nechat zmastit pár svých vlastních lidí jinýma svýma lidma, aby to posloužilo vyššímu účelu.
Přejdeme do Europe. Němci neměli problém si zapálit Říšskej sněm, aby to mohli hodit na židy, nebo komouše, či kdoví koho. Neměli ani problém si v převleku za polský vojáky vystřílet vlastní hlídkovej post, aby byla záminka k válce. V klasický Clancyho knížce Rudá bouře si Rusáci sami vyhodili do vzduchu nějakou vládní budovu, včetně harantů co tam byli na exkurzi, aby to mohli hodit na západní Němce a vletět na ně.
V těch Star Wars císař postupně vršil mrtvoly a hecoval emoce proti sobě, aby nakonec měl jedinou pořádnou palebnou sílu galaxii on.
Co se děje teď. Tu a tam vybuchne v Europě nějaká ta bomba. Tu a tam někdo něco obtáhne Kalašnikovem. Tuhle a támhle tajný služby nějakej útok překazí. Ale všimli jste si něčeho? Ještě žádnej z těch, co proběhl a nebo měl proběhnout, necílil na politiky, bo nějaký špičky, na armádní cíle, taktický a strategický body. Vždycky střílí jen do nějakýho plebsu.
Možnosti jsou následující. Tajný služby ty útoky na politiky a strategický cíle včas zlikvidujou, ale veřejnost o tom neinformujou, informujou jen o těch zmařených na plebs. To nedává smysl, že jo.
Druhá, teroristi jsou líný útočit na politický a strategický cíle, protože je to riskantní a pravý kombatanty tu maj v malých počtech, aktuálně tu maj jen nevycvičený polodebily, co se hodí jen na akce typu "vejdi na diskotéku a drž tady toto, dokud to dělá ratatatata, až to udělá cvak, strč tohle semhle a opakuj". To je znatelně reálnější, na druhou stranu, co si pamatuju z dřívějška, když útočila IRA a spol, ti si vybírali politický cíle, vojenský cíle, policejní cíle, nikoliv plebs. Jejich cíl byl, aby Angličani vysmrděli z Irska a to se neudělá tím, že někde zabijou nějakou prodavačku věnců.
Podobně bitky Indie - Pakistán, podobně ETA ve Španělsku, podobně útoky čečenských bojovníků na Rusáky, zas tolik toho nebylo na civilní cíle, většinou na vojenský a policejní, aspoň ty větší.
Jo, je možný, že arabášskej styl je jinej, vlastně i v tom Bagdádu si pořád vyhazujou do luftu civily, v Izraeli taky útočí do davu, ale útoky na vojáky nejsou řídký.
Tady na politický cíle ovšem neútočí vůbec a přičemž, ty nejsou nikterak extrémně chráněný, na to nepotřebujou špičkový bojovníky, to není útok na ruskou základnu gardový tankový divize, což už je i pro chlapy od Šamila Basajeva zkouška dospělosti, vždyť ty mrdky politický se klidně trajdaj po ulici. Mnohý jsou celkem snadnej cíl, obzvlášť pro toho, kdo se nebojí umřít, protože věří, že ho v ráji čeká 7+-2 panen. Tak proč nic takovýho ještě neproběhlo, aspoň ve fázi pokusu?
Většina musulmanskejch radikálů se ohání tím, že chce, aby se jim západ přestal sejřit do jejich věcí a do jejich zemí and shit, tak proč aspoň nezkouší útočit na západní politiky a aspoň nějaký strategický cíle?
No, protože by to bylo kontraproduktivní. Oni totiž ti basmači, jakkoliv neumí vést konvenční válku, nejsou vůbec pitomí a ví, že evropskej multikulturní politik je jejich spojenec. Trochu mi to připomíná film Tucet špinavců, ten asi třetí díl, kdy spojenecký komando mělo zabránit vraždě Hitlera, protože slovy jednoho britskýho generála "Hitler je přece náš spojenec, ochromuje jejich armádu". Jo, díky Hitlerovým diletantským rozhodnutím se válka mrvila čím dál víc (pro Němce) taky proto se ho část generality pokusila zlikvidovat. No, takže takovej Bagdádí si musí říkat "Jo, EU je náš spojenec, dělá debilní rozhodnutí a tím pomáhá výhře islámský věci". Sice si tam občas Francouzi a spol přeletí s Rafalem nebo něčím podobným a shodí dvě, tři bomby na nějakou pozici IS a možná i něco trefí (na to nemá IS ani nikdo podobnej jak reagovat, pořád platí, že evropský armády a evropský letectvo se v arábii dostanou kam chtějí a udělají si tam, co chtějí), na druhou stranu EU nikterak nereaguje na přívoz statisíců nových kombatantů (potenciálních) do Evropy, no a ještě podporujou odzbrojení obyvatelstva, čímž pádem v širším kontextu (o kterej v islámu jde), otvírají dveře Evropy na a) přečíslení množením b) snadný zabíjení v budoucnu, až bude dosaženo určitýho stavu.
Pro IS and shit je rozhodně výhodný neútočit na politiky, kteří sice občas pošlou pár letadel, aby jim něco sesmahlo, na druhou stranu si vozí nový bojovníky do Evropy, dokonce je tam ještě živí. Já být nějakým lampasákem od IS, tak už dávno posadím starou a haranty do lodi s refudžíkama a pošlu jí do Evropy, ať je mimo bojovou zonu, kde nehrozí, že jí někdo trefí a kde jí budou celkem dobře živit a přede všema možnýma hrozbama chránit.
Plus si taky otevírají únikovou cestu, ve chvíli, kdy prohrajou, stejně ti co zbyli zahodí Kalachy a černý pyžama, nacpou se do lodí mezi refudžíky taky a odkýblujou se do Evropy. Vždyť Evropa teď umožňuje fluktuaci bojovníků z Evropy do Sýrie a zpátky, evropských dobrovolníků no a některý země ty zmrdy nejen nestřílí, ale ještě pro ně provádí sociální programy a podobný zhovadilosti. Oproti tomu jsou další evropský země ochotný trestat lidi, kteří pojedou do Sýrie zabíjet členy IS. Sranda. Proč tyhle politiky střílet?
No a proč teda neútočí na ty protiislámský? :-D no to se má tak. Politici jsou jedna banda a drží při sobě, to je, jak to vždycky říkají poliši v těch filmech, "Sice byl křivej, zkorumpovanej, ale byl to jeden z nás". Tady se to má stejně, prostě, i když říká něco jinýho, než ten druhej (oficiálně, co říká kdo v soukromí, taky vůbec nevíme), oni spolu kecaj, oni spolu chlastaj, oni spolu choděj za kurvama se šnorchlem do výřivky, no a když pak nějakej basmač zastřelí někoho, kdo byl s dotyčnou eurounijní überkrávou sice názorovej oponent, ale třikrát si léčili filcky na stejný klinice, mohlo by to vyvolat nežádoucí reakci, neboli reakci, co by se přiblížila zdravýmu rozumu. Politkurvy by mohly začít trojčit, kdyby se začalo kácet v jejich lese. A proč je provokovat, když jim jdou tak na ruku, že jo.
No a pohled evropských, proimigračních, unijních politkurev? No, ti si hrajou na senátora Palpatina, myslí si, že využijou basmače k vyvolání strachu u plebsu (čemuž pomáhají tím, že jich sem tahají čím dál víc), čas od času nějakýho toho útoku (kterej není zaměřenej proti nim a oni spoléhají na svojí ochranu od tajných služeb a ochranky, takže je to nepálí), no a celý basmače a ty útoky použijou ke svýmu posílení pravomocí, headcountu a rozpočtu tajných služeb, prolamování ústavních práv, odzbrojování obyvatelstva (je to přece pro ochranu před terorizmem), další a další utahování šroubů a znevolňování plebsu.
Plus samozřejmě, čím víc "refudžíků" si sem natahaj, tím víc potenciálních voličů těch jejich band do budoucna a tím lepší příjmy, plus další nezaměstnaný a sociální politika a granty a dotace a neziskovky jsou taky šťastný, jedinej kdo není šťastnej, je bílej pracující debil co to musí všechno cvakat a nést ty rizika, ale na něj sereme, protože je odzbrojenej, pod dohledem posílených silových složek (který kriminalitu přivandrovalců nijak akutně neřeší, ale "xenofoby" mají pod palcem), ta část politických überkrav, která je pro genocidu a Kalergiho plán, je spokojená brutálně, ta část, která chce jen bagrovat prachy, je spokojená taky, jen trošku nedomysleli to, že jim většina lidí už ty propaganda kecy nic moc nežere a v kotli roste tlak. Před tím, aby ten papiňák řachnul, je chrání ne armáda a benga, protože ti jsou povětšinou na straně těch, co by je šli věšet. Je to vrozená slušnost přetavená do tupý ovcovitosti (o tom jsem psal v článku Předposraný hejl) a to, že na silový složky a většinu lidí pořád funguje jako Pavlovův reflex, že "něco je zákon", i kdyby to byla sebevětší cypovina. Jo, je to tak, "je zákon provést si v 65 povinně eutanazii" a část lidí bude opravdu řešit, jestli si to můžou dovolit neudělat, protože by měli opletačky s úřady. Stejně jako je "zákon pálit lidi v peci", no, to fakt bylo a "prostě je to zákon, tak to neřešíme". Prolomit tenhle podmíněnej reflex je vždycky těžký, ale často to jde. O tom jindy.
A papiňák má ještě jeden pojistnej ventil a to je banda multikulti hatefree zblblých křiklounů a pacifistů, kterých je sice málo, zato jsou fest slyšet a plní funkci ovcí v Orwellově "Farmě zvířat". "Béééé, čtyři nohy dobréé, dvě nohy lepšíííí".
Überkrávy evropský si myslí, že ty basmače ovládají, jenže neovládají nic.
No a do toho se tu a tam objeví nějakej naprosto spektakulární útok. Starostku Kolína nad Rýnem pobodá "xenofobní agresor". Oni nikoho nezatkli, nikoho nemaj, neví se kdo to byl, ale už se ví, že to byl "xenofobní agresor". Oproti tomu ten, co vopískoval ten gejbar v Orlandu, rozhodně neměl nic společnýho s islámem :-D Holka to přežila, bez trvalých následků, už je zas v politice. To jí nevobtáhnul tím nožem moc důkladně.
Čistě nááááhodná podobnost s tím českým muslíkem černým, kterýho měly pobodat nějaký holý lebky a pak se ukázalo, že si to celý vycucal z paže? :-D
Támhle zase chytne ubytovna pro parazity a líheň štěnic v Dýzldorfu, dělá se mediální humbuk jak nacisti pálí lidi jak za starejch časů a pak z nich vypadne že to udělali ty zevlové sami, o světlici chrstnutý do záclony v tom zavšiveným veťáckým doupěti a podobných esech ani mluvit nebudu.
A teď nějakej trouba vykaší na ulici nějakou britskou političku, která od osmnácti nedělala nic jinýho, než tahala muslíky do Anglie, vyráběla sociální politiku pro co největší parazity a škodila vlasti a prej jí krocnul nějakej "duševně vyšinutej, co u toho řval Britain First". Ne že by byla škoda, že taková "Rotterhamová syfilitická Méry" je kaput, aspoň už neškodí, ale, nesmrdí to trochu? Těsně před nějakým tím hlasováním o brexitu se provede tohle? Z toho ta snaha zdiskreditovat ty vlastence a udělat z nich bandu psychopatů tak trochu smrdí, nezdá se? A vyšetřování asi nebude mediálně nijak extra vděčný. A už teď to spousta dudků žere, když přirovnávají Britain First k IS atd., zas vyřvávají o islamofobech a ksenofobech.......Bylo by zajímavý zjistit, kdo s tím "duševně vyšinutým" v poslední době mluvil, atd., jaký návštěvy měl. Jenže nad tím případem se zavře voda. To nebude jako fajrující láhve na Vítkově, kde proces probíhal skoro online, ani případ Kramný, kterej byl taky pomalu v přímým přenosu. To se rychle pohřbí asi tak dva dny po hlasování o brexitu, aby se v tom nikdo moc neryl.
Ale na druhou stranu, celkem se mi tenhle vývoj líbí. Pokud jsou Helter Skelter Überkrávy ochotný nechat oddělat jednoho svýho platnýho neomarx NGO člena, aby si pomohli situačně, znamená to, že se ten systém dostává pod tlak, pokud už nestačí klasický metody "student Zifčák" č. 1 (1989) a student Zifčák č.2 (ten dement 6.2 na hradčanským), znamená to, že oni už musejí obětovat zápěstí, aby zachránili paži. Takže je potřeba ten tlak zesílit, ne zeslabit. Ať toho musí obětovat ještě mnohem mnohem víc.
Snaha ukázat, že "i vy bílí máte ošklivé radikály, kteří zabíjejí lidi, tak držte hubu a mlčky podporujte import musulmanů, protože nejste lepší", nemusí nikterak fungovat, pokud to bude prokouknuto a nebo, ignorováno.
Část politiků se bude možná muset probrat, protože, ať už to s tím killem bylo zfixlovaný, nebo ne (a ať už to ví, nebo ne), tak jim musí dojít že a) jako obětoval někdo jí, tak může později někdo obětovat jeho b) když nasraný člen veřejnosti tu mindu dokašil a zákazy toho, tamtoho, onoho a všeho mu v tom nezabránily, může taky nějakej nakrknutej pitbul vykašit jeho, on tu ochranku nebude mít navěky a jeho fakáňata někudy chodí ze školy, tudíž je možný, že si taky začnou veřejnosti všímat.

Co bude dál se uvidí, ale ono to tak či tak nic veselýho nebude, čiže doporučuju nakupovat neregistrované ošklivé věci, co ubližují lidem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kristin Kristin | Web | 20. července 2017 v 18:34 | Reagovat

Každý z nás tak či onak aspoň raz tvárou v tvár s akciami, ktoré sľubujú veľké ocenenie - televízory, autá, chladničky alebo iPhone6. Ale je to naozaj - získať zdarma iPhone? Podrobností WEB!

2 dferesw dferesw | E-mail | 30. ledna 2018 v 13:19 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: http://xfun.cc/ocgn6

**** Download here: Link: http://ssh.tf/hnGWdteCU

@
@

3 Scottjen Scottjen | E-mail | 5. května 2018 v 16:02 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*--

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama