Červenec 2016

Zemřít znamená nežít

29. července 2016 v 10:26 | Řezník
Tak jo, už máme dva dny, kdy neproběhla žádná vybíjená a lidi by zase mohli padnout do iluze, že tím to jako skončilo, no, tak ani bollocks, to bude pokračovat. Po Charliem byla skoro rok pauza, ono se to zase rozjede. Máme aktuálně v Čechyji jednu z posledních šancí se začít důkladně připravovat na nějakej větší evropskej problém, tudíž, kdo ještě není ozbrojen, sebou mrsknout a napravit tento nežádnoucí stav, kdo nemá vehikl k rychlým přesunům sebou mrsknout a napravit tento nežádnoucí stav a kdo nemá ještě aspoň rámcově vyřešený, kam se případně zakrtkuje, kdyby se to podělalo nějak ve velkým…..no, víme co má dělat.
A pořád slyším, být fklidu, být fklidu, hlavně žádný tlaky proti muslům, jinak se radikalizujou a bude to horší. Nuže, ještě jednou. Ano, ISIS chce vyvolat těma útokama všeevropskou odvetu proti muslimstvu, aby pak sjednotili všechno muslimstvo k boji proti Evropě. To je pravda. Takže, ano, ti kdo hecujou ke krokum proti muslimům, vlastně "pomáhají IS". To je taky pravda. Jenže se nesmí zapomenout na jednu věc. Nejde o to, jestli ta válka bude, nebo nebude, ona už je. Už začala, probíhá a otázka je, jestli jí vyhrajem. Velká část musel se radikalizuje stejně, nějakou záminku si vždycky najdou, velká část vidí v týhle politice "klídku a ustupování" a "pomoci" ne humanitu a snahu o smír a pomoc, ale jen obyčejnou slabost, což je hecuje do boje taky. Slabost provokuje a vynucuje si sílu. Ty důvody k radikalizaci stejně budou, ať už to bude (achtung, levičácký kecy) vykořeněnost, sociální problémy, neakceptace většinovou společností, islámofóbije, nebo to, že dostávaj malý dávky, špatný ubytování, stát se o ně nestará, blábláblá a do prdele s nima. Část se k tomu jejich džihádu stejně přidá, část ne.
jenže, Evropan musí přestat trpět syndromem šikanovanýho blbečka, "já se nesmím bránit, protože kdybych toho agresora praštil zpátky, on se nasere víc a zmlátil by mě fakt moc". Syndrom týraný ženy "Furt mě bije a možná mě jednou zabije, ale nemůžu ho opustit, protože to by mě zabil." Případně syndrom ufňukanýho napadenýho "nemůžu se bránit, protože by mě zbil ještě víc". No, tak překvapení, on vás nezbije ani nezabije, když vy jeho pořádně rozsekáte a to tak, že prostě do laktátu. Ne, nepomstí se mi tvrdší šikanou, potom, co já ho zbiju že bude cucat jen jogurty z Olmy brčkem po dobu dvou týdnů, nene, pak se mi bude vyhejbat a když mě potká, bude mi říkat "Sáhibe".
Malej dotaz. Když poldové zastřelí teroristu, nebo mladistvýho radikála, třeba tu svini z toho kostela, myslíte si, že dost velkou část lidí z jeho sociální sítě to nenasere? A že dost dalších ho nebude považovat za hrdinu? Jasně že jo. Čumte v Americe, jak vždycky blbnou, když polda zastřelí černocha, i když je to profláklá kriminální existence, která ještě po těch fízlech střílí. Pamatujete ten randál v Paříži, pár let zpátky, když tam poldové zastřelili nějakýho takovýho přistěhovalýho sígra? Ona se jich velká část radikalizuje tak jak tak.
Jenže, pokud se začne teď, kroky proti muslimstvu se podniknou a začne ta holomajzna, tak a) Evropani budou připravený. Ono z internačního (pro BiS, ne "koncentračního", internačního, to je něco podobnýho, jako to, kam se strkaj azylanti před vyřízením žádosti) se toho moc neudělá. Velká čistka v meshitách odhalí spoustu zbraní a plánů. Plošná deportace spoustu teoristů odlifruje, no a odlifruje jim i spoustu dalších budoucích bojovníků, co by teprve verbovali. Zarazí se doprava dalších bojovníků z Afriky a Arábie. I retard musí pochopit, že je mnohem lepší alternativa "nenáviděj nás všichni, ale prakticky žádný tu nemáme" než nenávidí nás třicet procent, ale máme jich tu několik milionů a přilejzaj další.
Když nás budou nenávidět všichni, ale budou oddělený hranicema, na hranici kulometos a achtung minen, občas jasně, nějakej proleze. A víc jich to schytá. Avšak. Ten co proleze, nebude tu mít pořádný kontakty, nebude tu mít sociální síť, nebude se mít kde zakrtkovat, nebude mít od koho objednávat vybavení, pořádně, je výrazně lepší, když, jak o tom pořád plácaj humanisti, "přiletí terorista normálním linkovým letadlem", ale nebude tu mít žádný pořádný kontakty ze svý země, meshitu se souvěrcema a celý gheto, kam si zaleze a kde bude sestavovat plán útoku a dávat dohromady vybavení, než když přiletí a má půlku Paříže malej Bejrůt, kde jsou jeho lidi, jeho rodnej jazyk, spousta souvěrců a oficiálních a i neoficiálních sympatizantů, atd.
I tajný službě se bude nesrovnatelně sledovat pár případných potenciálních zabijáků, kteří přijedou v rámci obchodu, turizmu, čehokoliv, když nebudou muset sledovat několik set tisíc nových držek opálených, z nichž každá se může radikalizovat kdykoliv na základě čehokoliv a každej ten radikál (francouzská tajná jich eviduje asi 3000 který zatím teda nespáchali akci) má svojí sociální síť a každej z tý jejich sociální sítě je portenciální další radikál a ten má svojí sociální síť a no kurva, jak to maj stíhat.
Čím dřív ta velká řachanda a velký deportace s nima vypuknou, tím větší má Evropa šance, že vyhraje, čím víc se to bude protahovat, tím víc jich tu bude, tím víc budou násobit sílu skrze import, tím víc "žadatelů o azyl" se rozprchne neznámo kam a můžou se z nich stát spící buňky, tím víc tu budou mít rekrutérů, tím víc si naberou vojáků z těch flákačů pubertálních, co už tu jsou a tím víc budou podlamovat morálku Evropanů tím, že "furt nějaký zabíjení, ale furt žádná reakce, protože se proti tomu zabíjení nesmíme bránit, jinak by nás začali zabíjet". Až začne protiakce, policejní, vojenská, možná za civilního přispění, ti, co se "radikalizujou" a zabojujou, budou postříleni, část deportovaná, ti, co už jsou tu etablovaný, moc reagovat nebudou, velká část, budou se chovat stejně, jako většina veřejnosti na území vojenský akce, nevystrkovat rypák a doufat v přežití a ty tu po prověření bude možný i nechat. Kvůli snížení počtu skrz masový deportace a zastavení invaze je bude i mnohem snažší sledovat.
Dobrej test by mohl být, dát jim sežrat švajnešnicl a pokud to jsou tak umírněný muslimové, že ho sežerou, je pravděpodobnost nějakýho radikálního jednání mizivá no a pokud ho nesežerou, tak to asi berou na kost a tudíž asi i to "zabíjejte je, kdekoliv je najdete", a tudíž alou domů a zkus přelézt ty hranice zpátky a čekaj tě dvě dávky.
Je potřeba zahájit deportace a akce co nejdřív a co nejdřív rozmetat invazní vlnu, klidně palbou. Že se naserou, no tak se naserou. Budeme připravený a vyhrajem.
Nechápu logiku toho, že "jsme ve válce", ale každej den pouštíme do Evropy nový potenciální kombatanty a to jen proto, že ještě střílet nezačali. Počítá se s válkou, tak první krok je zavření hranic, druhej krok je vykopnutí občanů oponentskýho státu. Když se začalo válčit mezi USA a Japonskem, Amíci vyhnali, nebo zavřeli, japonský diplomaty z ambasády (kdo chce špiony, že jo) a všechny Američany japonskýho původu a Japonce v USA zavřeli do internačních táborů. Dokud se to nedokončilo. To samý udělali Japonci. To samý dělali Rusové a Němci. Co je na tom do prdele divnýho? Amíci si jako měli říct "Když ty žlutoně zavřeme do internačních táborů, oni se japanizujou a budou nás nenávidět?" No a i kdyby, tak co jako? Jsou zavřený v táboře, co udělaj? A pak po válce je stejně pustili, nebo aspoň totálně drtivou většinu a bylo nějaký pro japonský zabíjení v Americe? Ne. Tak vida. Dějiny radí.
Celej IS nás nenávidí a představuje to akutní problém? Ne, protože jsou od nás pár tisíc kilometrů a oddělený hranicema a troškou tý palebný síly. Když nás teda budou nenávidět všichni "uprchlíci", ale budou vykopnutý zpátky v Africe, je to akutní problém? Samozřejmě, pár se jim podaří sem asi protáhnout a tady něco napáchat, stoprocentně si to neuhlídali ani Rusové v Čečensku, ačkoliv těch útoků v samotným Rusku až tolik nebylo. Ale ano, basajevovci dokázali dostat zbraně a bojovníky až do divadla v Moskvě. Takže, jo, nějaký zabíjení zas proběhne.
Jenže to budou mít komplikovaný. Výrazně víc, než když je půlka evropských měst malá arábie. Ale to už jsem říkal. Uvolní se ruce tajný službě, plus do obrany hranic Evropy bude možno vrazit ty prachy, co tihle paraziti teď prožerou na sociálních dávkách. Je mnohem snažší uhlídat hraniční čáru a kdo jde přes ní, než vohlídat statisíce vořechů, který se pohybujou po území volně.
Takže, jo, dejme IS to, co chce. To, že to chce, neznamená, že to má domyšlený a že je to chytrý. A pro nás je to bezpečnější. Jak to dělá Izrael? Zavřený hranice, striktní kontroly, žádný "uprchlíci", žádný volný trajdání Palestinců a spol dovnitř a ven. Ne že si tam natahá milion neznámých a pak teprve řeší bezpečnost.
Současní politici jsou buď dementi, nebo kolaboranti, což vyjde na stejno ve smyslu, že už tam nemaj co dělat. Normální postup je, když někdo v práci provede nějakou vyšinutost a nesnaží se o nápravu a snaží se v tom pokračovat, že ho vylejou, než by kvůli němu museli tu firmu zavřít. Ukázalo se, že imigrace je průser a že je to potřeba udělat jinak, proč je tam ještě pořád to samý vedení, co se projevilo tak kontraproduktivně?
Kašlat na to, že se ta banda radikalizuje, radikalizuje se stejně. Čím dřív se začne s deportacema a čištěním a tříděním, kdo tu smí zůstat, tím spíš vyhrajem.
Jo a kdo mě teď obviní, že mu to připomíná Hitlera, tak a) já neřekl "zlikvidovat všechny", ale "vyházet většinu" b) nepotřebuju, aby Evropa vyhrála nějaký usoplený morální vítězství, já potřebuju, aby získala takticko strategický vítězství a pokračovala v existenci a svobodě.
Ano, evropský hodnoty. A ne ta mizerná neziskovka stejnýho názvu, kde je nějakej mluvčí Jakub Janda, bývalej gej pornoherec. U všech vypálených Köenigtierů na poli u Budapešti, nějakej prostitut nám bude něco kázat? O hodnotách, morálce a podobně? Chlap, co žužlal jiným chlapům pyje za prachy? Mužská děvka? Jak moc nemocná je společnost, která nechá něco takovýho mluvit veřejně, ještě o věcech, jako jsou "hodnoty"? V každý zdravý společnosti by mu nikdo ani ruku nepodal, i v kriminále jsou ty "mužský děvky" úplně na chvostu společnosti, výraz "udělám si z tebe svojí děvku" mezi chlapama je výraz naprostýho opovržení…….a tohle bude veřejně mluvit?
Heh.
Vyhrajeme.

Homoadopce - Vždycky zkuste kouknout aspoň na horizont

28. července 2016 v 15:01 | Řezník


Servus, tak copak tu máme dneska. Zas jsem zřel emotivní debatu o adopci dětí gejema. A největší argumentační smršť od zastánců byla "a to je lepší pro ty děti být v ústavu"? "Jasně, tak necháme děti radši hnít v ústavech" and podobně. A já říkám, mají zastánci homoadopcí nějaký data, čísla a fakta, o tom, kolik dětí zůstalo teda trčet v ústavech proto, že se pro ně nenašla hetero rodina, který by je dali? Případně, že nějaký děti zůstaly v ústavu, protože hetero rodiny už pro ně nebyly, přihlásil se o ně gejpár a byl odmítnut? Proběhly vůbec nějaký takový případy? Nebo jsou to zase jenom emotivní sračky, jako předtím, když se zavádělo "registrovaný partnerství" a blafalo se o tom, že když jeden gejík teda kolabuje na AIDS, tak jinej gejík po něm nemůže ani zdědit tu sbírku plastových dickensů, co spolu shromažďovali, ani nemůže dostávat ve špitále informace o jeho zdravotním stavu a brek a fňuk, jeden by se rozplakal a samým dojetím přispěl na financování Prág Prajd. Tohle všechno prosím v situaci, kdy manželství obecně je v ČR na ústupu, lidi se berou čím dál tím míň, žijou spolu obecně jen tak ve smilstvu a gejové jsou v tomhle ještě výrazně "volnější" než heteráci. A teď, "buééééé, ubohé děti trpí v kinderlageru, protože tady tyhle dvě lezbický by si je chtěly vzít ale nemůžou, no to je nelidskéééé". Čuju v tom zase kecy. Co jsem tak slyšel od lidí, co adoptovali, tak není nedostatek zájemců, není to tak, že by se stál pořadník na náhradní rodinu, spíš to zdržujou mnohý obstrukce ze strany státních úřadů, stát adopce moc nepodporuje a hodně to komplikujou původní starci toho děcka, nebo aspoň dřív to tak bylo. Vůbec mi nepřijde reálný, že by nějaký "dítě shnilo v ústavu, protože pro něj není hetero rodina a gejum ho dát nesmí". Spíš tam hnije, protože ten adopční proces je dlouhej a komplikuje ho asi žbumbiliarda faktorů.
Další argument je "lepší dva hodný gejové, než dva mizerný heteráci", kterej má teda hodnotu krknutí do pytlíku, protože a) nikdo neví, jestli ti gejové, kterým ho přidělí, fakt budou "hodný", b) to se dá říct úplně stejně "lepší dva umírnění pedofilové, než dva zlí gejové" , dá se říct "lepší hodnej kdokoliv, než zlej kdokoliv", ale nemá to žádnej reálnej význam.
Kdo prosazuje homoadopce, primárně. Nejvíc to prosazujou různý "neziskovky" a "lidskoprávní" organizace, kterým teda obecně o ty děti nejde ani omylem. Těm jde hlavně o to, vyřvat si další právo, další věc, aby pak mohli začít řvát, že chtěj další. Tihle hlavně potřebujou a) nějakou agendu, kterou povedou, budou z toho dojit granty, dotace, další prachy a popularitu, je to prostě byznys. Dále se chovaj jako prostě prachsprostý rozmazlený haranti, který chtějí všechno, co má někdo jinej, když je to v přírodě, tak to tak musí být, protože to tak je v přírodě, když je to proti přírodě, tak jsme přece společnost a jsme lepší než příroda, prostě "heteráci můžou mít děti tak my je chceme taky a oni nám je musí dát, jinak je to diskriminace a diskriminace je fuj a to, že by jsme si jako dva samci nikdy dítě pořídit nemohli, je irelevantní, oni je mají, my je chceme taky". Když prostě heterák dostane rýmu, tak gej musí dostat rýmy dvě, aby to bylo nediskriminační. Klasický zasraný neziskovky, mentalita rozmazlených fakanů. "něco nemám/to nejde, tak budu ječet a vřískat, než mi to teda daj."
Dál to prosazuje homo lobby, která hlavně, nenávidí tradiční rodinu a podobný věci a je obyčejná prodloužená ruka neomarxismu (i nějaký ty jejich vysoký krávy to přiznaly, resp se prokecly). Vždyť se podívejte na ten doublethink. Pořádat gejský pochody hrdosti je fajn, kdo s tím nesouhlasí je homofobní prase, komu to přijde divný, je rovnou nácek a tudíž si Prahou pochoduje banda lidí v obskurních hadrech, který ukazujou, jak strašně fajn je bejt tepley. Napadne někoho uspořádat "hetero pride"? Ne, protože už jen ten nápad by byl hodnocenej jako homofobní, fašistickej a diskriminační. Gej může mít pochod, kde ukazuje, že je hrdej, že je gej a nikoho nenapadne, ho obvinit, že tím ůuráží heteráky". Pokud by heterák udělal pochod, že je hrdej, že je heterák, homo lobby bude řvát, že je to určitě myšlený homofobně a že to uráží geje. Proč, kurva, já, nemůžu být hrdej veřejně, na to, že jsem hetero? To je stejný, jako "black pride" a "white pride". Black pride je fajn, sebeuvědomění černochů, podpora komunity, prostě "jsem hrdej, že jsem černoch". White pride je ovšem označení pro bandu rasistů a ideálně ještě nacistů. Kdybych byl černej, můžu být vesele hrdej na barvu svýho ksichtu. Když jsem bílej, můžu o barvě svýho ksichtu decentně mlčet, případně se za ní kát. "Jsem hrdej na to, že jsem černý" "ooo, to je fajn, dobře ty". "Jsem hrdý na to, že jsem bílej" "ale fuj ty nacistický prase a co židy, nechceš posílat do koncentráku? Však s tebou Kalergiho plán zatočí, jen počkej." Tady u těch gejů je to úplně to samý.
Jedna část chce prostě vyřvat nějaký práva jen z principu aby je měla, druhá část (nemluvim o řadovejch gejích, ale o těch organizacích) chce rozebrat tradiční rodinu a společenství, protože je jim to trnem v oku. Třetí část chce prachy a granty a dotace a tohle všechno na "boj za práva gejů a boj s homofobií". Pokud si někdo myslí, že tyhle organizace to ve chvíli, kdy se jim podaří vyřvat adopce pro geje, zabalí a půjdou dělat něco jinýho, je na omylu. Budou dělat furt to stejný, protože se zas objeví nějaká menšina, který bude třeba vyřvat nějaký práva, zas bude potřeba trochu podělat tradiční rodinu a zas bude potřeba vytěžit nějaký děngy na dotacích a přece ten rozjetej lidskoprávní byznys nezavřou. Na řadě budou pedofilové. Nejdřív se začne s nějakýma "hluboce lidskýma příběhama", jak to mají vlastně těžký. Pak se "přijde na to", že je spousta pedofilů, co už s dětma pracujou, nebo je mají, ale jsou umírněný a maj to pod kontrolou a občas si jen vyhňástaj oliheň u nějakýho porna, ale děti nezneužívaj…..no ne teda ty úplně malý, tak co jim tu hranici posunout, proč patnáct let, proč ne dvanáct? Hele, vždyť, dvanáctiletá holka některá už je stejně vyspělá jak patnáctiletá, stejně už se to někde děje, tak proč to nepovolit, přece je nenecháme trpět a potlačovat celý život jejich přirozenost, blábláblábláblá. Oprava, spíš než klasických pedofilů se to bude týkat pederastů. Obtahování dvanáctek bude skrze salámovou metodu přijatelnější mnohem,než klasická pedofilie. Ta přijde až potom. Ukrutně tomu pomůže, že Arabáši už tyhle dětský nevěsty mají a kdo má něco proti Arabášům a islámu je hnusný nacistický prase, tudíž tohle kolečko salámu bude relativně snadný. Bude se prosazovat možnost souložení s dvanáctkama, případně jedenáctkama no a pak se to bude po určitý době, vždycky, když si lidi trošku zvyknou, jen snižovat po roce, podle algoritmu "vždyť to je skoro stejný jako….." Tudíž, jedenáct, to je skoro stejný jako dvanáct….deset, to je skoro stejný jako jedenáct a to už funguje…." A takhle se to nakonec procpe snad až k tý klasický pedofilii, protože tohle pozvolný posouvání hranic prostě nemá limitní bod, kdy by si lidi řekli "A dost, od teď budu prostě foooob a už jim to nesmí projít". Tyhle lidskoprávní paraziti s jejich hluboce lidskými příběhy (jasně, jen někoho) a emotivní argumentací, naprosto nepodloženou fakty, to maj fakt zmáknutý.
Neomarxismus nastavil vzdělávací systém a vytvořil tyhle organizace a ty jejich myslitele, který mají touhle mentalitou ten mozek úplně prosáklej a teď už to jede samo, ten systém už je samosvornej, prostě tyhle organizace samy vyhledávají nový a nový věci, kde můžou prudit většinu skrze nějakou menšinu, celkem dobře se replikujou a díky vymejvání mozků a emotivní propagandě zamezujou jakýkoliv účinný protireakci. Kdokoliv si může otřít svojí špinavou držku o třeba řidiče, nebo držitele legálních zbraní, ale Bůh chraň, aby řekl něco nelichotivého o homosexuálech, to je pak poprask a rambajz a dělá se z toho haló jak kdyby hajloval v Osvětimi. Ten systém už prostě jede sám.
Samozřejmě, pokud se adopce dětí homo schválí, nastane to, že homo budou ty děcka dostávat přednostně. Pokud úředník bude vybírat mezi umístění dítěte do hetero rodiny, na kterou samozřejmě defekuje canis lupus a do homo páru, kterej, v případě neúspěchu, okamžitě začne vyřvávat něco o fobiji, diskriminaci a podobně a asi milion parazitních ziskovek a onbudsčuba se za něj postaví, komu ho dá? Ono se mu fakt nebude chtít vysvětlovat, že opravdu nebyl veden předsudky a nacizmem a že to bylo oprávněný a mít ještě v médiích psí hlavu, to se tomu radši preventivně vyhne a dá to děcko gejum, i kdyby to byl převlečenej Marc Dutroux a jeho dodavatel kamerových paměťových karet.
Kombinace rekvírování dětí z rodin podle norskýho vzoru a přerozdělování do homopárů udělá opět škodu tradiční rodině, podpoří genocidu bílého muže a potěší všechny, co si jeho genocidu přejou, jmenovitě neomarxisty a sionistický organizace, který tyhle debily pasou.
Zřete. Afričani a Arabáši nic takovýho neřeší, nehrabou se v kravinách typu homosňatky, homoadopce, práva gejů na první poslední, neřeší transsexuály, nic podobnýho, populačně expandujou, jdou nahoru, lezou sem a my je máme živit. Evropan a Američan řeší nějaký sračky okolo LGBTI (kolik tam těch písmen ještě přidaj) organizací, "svobodu volby", homosňatky, homoadopce, feminizmus, sexuální svobodu….a vymírá. Největší genocida se aktuálně neprovádí skrze plyn, ale skrz lidský práva.
Aktuálně, homoadopce nepomůžou prakticky žádným dětem, protože takových případů, ,kdy by to teda mělo smysl, bude nula až úplný minimum. Kdyby to bylo nějaký smysl dávající číslo (děti co hnijou v ústavu, protože už pro ně nejsou hetero rodiny a gejové by to zachránili) už by s tím zastánci dávno argumentovali. Homoadopce jen ale zase vzdálí naší společnost od přirozenýho fungování a dál rozeserou vnímání toho, co je normální a co ne, což je přesně to, co genocideři bílýho muže chtějí.
Jinak, všimněte si, že jsem popsal asi tři stránky tím, proč homoadopce ne, proč fakt nedávat děti tátě a mámovi, aniž bych ani jednou použil slovo hřích. Tudíž naprosto neplatí, že protestovat proti homoadopcím má smysl jen z náboženských důvodů. A samozřejmě, homosex hřích je, aby nebyla mýlka. A ještě si kopnu do těch jejich organizací.
O míře rozmazlenosti a nulový sebereflexi těhle bojovníků za geje krásně vypovídal případ toho nějakýho třináctiletýho blba, kterej si hodil provaz, protože v kostele farář říkal, že homosex je hřích (což je pravda) a on se s tím nevyrovnal. Jeho televizní teta, Ester Kdovíjaká, vyhlásila džihád proti homofobiji v církvi. Přičemž se úplně zapomnělo na a) nikdo ho nenutil do toho kostela lézt a mohl tam klidně nechodit b) ona sama přiznala, že znala faráře, kterej měl k homosexu "smířlivý" postoj, no a kterej tudíž mohl informace podaný tím původním farářem zmírnit, nebo upravit, ten mu byl na funusu c) celá famílie si nevšimla, že mladej trpí nějakýma depresemi a uvažuje o sebekillu. Pochybuju že to bylo "jeden den jsem úplně v poho, no ale teď jsem se vzbudil a řekl jsem si, že si to hodím". To asi ne. Pravděpodobně to řešil dlouho a muselo to na něm být vidět.
Ergo. Rodina selhala v pozorování. Rodina selhala v komunikaci a následným řešení traumatu s mladým. Rodina to dokurvila teda fest. Ale jasně, než říct "nevšímali jsme si ho a radši řešili kdovíjaké pykačůoviny a teď už je pozdě", je lepší osočit faráře a vyhlásit válku "homofóbiji". Všimli si vůbec, že je tepley? Neříkám, že ten farář to udělal asi nějak úplně šťastně, jádro křesťanskýho učení je Boží odpuštění a milost pro člověka, jak pro heteráka, tak pro geje a hříšníci jsme původně prostě všichni, tudíž měl zdůraznit i tohle, možná fakt ty kázání byly jednostranně zaměřený a možnost odpuštění se mu tam vytratila, taky třeba nezdůraznil rozdíl mezi "orientací" a "činem", orientace hřích není, hřích je až čin. Jako je hřích smilnit s prostitutkama, ovšem ne být orientován na ženský. Ale stejně, hlavní vinu nese rodina, páč si toho prostě měla všimnout.
On totiž člověk za svůj život potká a uslyší spoustu věcí, co ho nějak "zraní" (jak absurdní slovní spojení, ale používaný, tak si ho půjčím) a co se těm slabejm dostane pod kůži a možná až do orgánů. Ať je tepley, blbey, tlustey, ošklivey, nesportovní, chudey, cokoliv. A je a) na něm, aby to nějak zpracoval b) na rodině, aby mu pokryla záda. Ale ne "my tu přece nejsme od toho, abychom se s tím svým mladým bavili a řešili, co ho žere, radši nasadíme všem okolo náhubek". Homototalita v praxi. Prakticky žádná jiná skupina takhle agresivní není, kromě muslimů.
A o těch napíšu dál :-D

„Uááá, drž už hubu, ty überkrávo!“

27. července 2016 v 16:31 | Řezník


Tuhle citaci od Johna Kellera, hlavního "hrdiny" z knížky Zabíjení, jsem si půjčil speciálně pro dnešek, kdy jsem četl, že ministr "spravedlnosti" Mořskej pták z hnutí Ano, přitáhl zas návrh nějakýho zákona, kdy za podporu a schvalování terorismu by mělo jako hrozit až 12 let. A napadla mě právě tahle citace. Dvanáct let se tu dává za vraždu a on to chce dávat za kecy, budiž, nemá kdo co podporovat terorismus, jenže ono je na tom vtipný tohle. Máme někde v legislativě definováno, jakej čin je "teroristickej" a jakej ne? Myslím že ne. Ony ani oficiální politkrávy v tom nemaj jasno, tu tam něco vyletí do vzduchu, někdo někoho rozjezdí, někdo někoho postřílí.....no a v bedně se blafe o tom, jestli to teda byl terorismus, nebo ne. To zabíjení v Nice, byl podle zákona terorismus, nebo to byla jen masová vražda? Co Breivik, terorista, nebo masovej vrah? Od kolika obětí se to oficiálně jmenuje "teroristický útok"? Od jakých cílů je to oficiálně teroristický útok? Když Dahmer unášel bazeranty a rozřezával je, byl to obyčejnej sériovej vrah, když nějakej Achmad Ibn Chuj uřezává lidem palice, je to terorista, nebo sériovej vrah?
Tohle mi přijde vtipný, na jednu stranu se jak čert kříži vyhýbají tomu, aby terorismus pořádně pojmenovali, pojmenovali jeho příčinu, kterou je teď aktuálně islám, přiznali si, že Evropa čelí vlně teroru a konečně začali pořádně jednat. Ne. Oni budou řešit zákon, co bude řešit kecy na síti.
Aktuálně by za to stejně nikdo souzenej být nemohl, už proto, že podle oficiálních krav proběhly ty teroristický útoky maximálně dva (kostel a bomba) protože tam se nechaly odkazy na IS. Ty ostatní byly jen činy "duševně narušených jednotlivců, které nesouvisely ani spolu, už vůbec ne s islámem", takže pohoda :-D
A vzhledem k pověstný selektivitě uplatňování těhle cenzorních zákonů u nás, mi nepřijde moc pravděpodobný, že by si Mořskej Pták vytvářel zákon, kterej umožní zašít nějakýho Abáse a podobný, který budou kejvat na zabíjení v Evropě. Spíš se to zas otočí do toho, že "teroristickej čin je ten čin, o kterým jsme my řekli, že je teroristickej", nezávisle na pachateli, počtu obětí, provedení a tom, co u toho útočník řve. Takže se můžeme velice dobře dočkat toho, že zapálený metro v Paříži oficiálně teroristickej čin nebude, protože to bude "akce jednoho ztraumatizovanýho sociálně vykořeněnýho chudáka, kterýmu hnusný rasisti sežrali Kinder Bueno", ergo se to nepočítá, oproti tomu "teroristickej čin" může být jakákoliv protistátní aktivita, přičemž co je protistátní, si zase definujou oni sami a může to být klidně proplesknutí mladýho Stropnickýho, v horším případě vyvěšení špatný vlajky :-D
Takže až následně někomu bude hrozit třeba desetník v lochu za to, že odsouhlasí, že Sto Hoven pověsili trencle na hradě, nebo pochválí nějakýho debila, kterej se bude drápat na vodárnu s tibetskou vlajkou při návštěvě Nejvyšší Pandy, ať si vzpomene na tuhle chvíli, kdy jsem před tím varoval.
Tady v Čechyji máme totiž jedno pravidlo, který funguje zcela spolehlivě a dobře. Do čeho se náš politik s vervou pustí, to se v průser obrátí a jakmile dostane aparát nějakou pravomoc, jakoukoliv, okamžitě jí zneužije a začne jí používat plošně, klidně úplně v rozporu s tím, o čem se deklarovalo, že se to používat bude.
Takže se obecně moc nebojím toho, že by výše zmiňovaný zákon jakkoliv zasáhl nějaký muslo, který bude někde vyřvávat Alou na bar během nějaký minuty ticha za mrtvý někde kde to aktuálně řachlo. Ani se nějak moc nebojím toho, že to schytá nějaká ta levicová radikální svoloč. Protože ti a oni jsou chráněný aparátem jak v Indii bílá kráva se zrzavým přelivem. Spíš to zase schytá nějakej slušnej hejl, kterej na netu napíše koment, který se současný neobolševický garnituře nebude líbit.
Plasticky vidím, jak se někde vznítí nějaký pelešiště pro musloparazity, obratem se to označí za "pravicový terorismus" a aparátní poskoci budou prudit lidi, který prohlásí "dobře tomu tak, koledovali si o to". Pravicovej terorismus bude každý krknutí na veřejnosti, oproti tomu zabíjení od "nedotknutelných" nebo od toho levičácky radikálního ksindlu budou vždycky jen nějaký "kriminální činy jednotlivce", ovšem terorismus nikdy.
Cokoliv doteče z "Hnutí ANO" je buď a) sračka b) podraz. To samý ČSSD. Žádná věc, co tahle sebranka za poslední roky navrhuje, neusnadní život prostýmu, zákona dbalýmu občanovi, jsou to jen, nový výhrůžky lapákem za pitomosti, likvidační pokuty za věci s nulovou nebezpečností, úřední buzerace a šikana, další buzerace a víc šikany, další placení a další výdaje, aby bylo na parazity, zevly, zloděje, Čapí hnízda, elektrárny v Turecku, import syrskejch džihádistů na odpočinku, neziskovky, Romea cz, čelavěka v tísni, víc neziskovek, atd.
Některý ty jejich nápady jsou opravdu Top. Dinsbír a jeho státem placenej cenzor na Fejsbuku, řidičáky na zkoušku, EET, u všech uhnilejch chlupů, to jsou takový hovadiny že nechápu nechápu nechápu, jak můžou s těmahle hovadinama vůbec před lidi lézt s vážným ksichtem.

A další dávka. Tomu agresorovi z kostela bylo, 19. Devatenáctiletej smrad s kudlou a jeho komplic, kterej asi taky nebyl žádnej "mistr nože" si vzali jako rukojmí všechny ty lidi v kostele a podřezali kněze, kurvapráce i průměrně zdatný a aspoň lehce nějak vyzbrojený lidi by měli dokázat takový dementy poslat do sanitky v komatu, ne se od nich nechat vraždit a čekat až to vyřídí zásahovka. Restriktivní buzerantská protizbraňová politika Francie se opět ukázala pro občany mimořádně výhodná, tři, čtyři lidi s teleskopem takový dva debily bez problémů pondaj ještě bez většího rizika pro sebe, jeden ozbrojenej střelnou zbraní tam tomu mohl učinit rychlej konec. A ono ne. Oni béééé, béééé, chcíp. Hlavně že si ten überkráva Holande tam doletěl vrtulníkem, se kouknout. Nikdy neviděl kostel? Mrtvolu? Krev na podlaze? Obzvlášť když je tam ta krev na podlaze z půlky jeho vinou? Co tam šel dělat? Bučet něco o soucitu, evropskejch hodnotách, o tom, jak to zvládnou a jak je to posílí... upřímně, kdybych přežil vražednej útok, poslední co bych chtěl asi vidět, by byl nějakej neomarxistickej prdelní ksicht, co by tam, krytej početnou ochrankou, kvíkal něco o tom, jak musíme být silní. Nemůže už někdo toho vola odstavit?

Co dál. Jakási analitická bezpečnostní skupina přišla překvapivě s tím, že teroristi z IS sem nedováží moc hotových bojovníků a zbraní, ale přišli na to, že si můžou bojovníky verbovat rovnou tady a že je můžou využívat právě na podobný improvizovaný útoky. Hmmm. Taky zjistili, že ideální místa pro nábor novejch kombatantů jsou ty různý muslimský "gheta" ve velkých městech. Hmmm. A že sej im tam verbuje velice snadno a že odtamtud jezdí bojovat basmači do Sýrie a Iráku. Hmmm. No. Chci jejich vejplatu, protože přesně tohle jsem tu psal a jinde jsem to psal už asi před rokem, že sem nemusej vozit bojovníky, stačí poslat verbíře, že zabijáky si můžou draftovat rovnou tady, že je nemusej ani moc cvičit, že až přijdou na to, že jich maj hodně a opustí neefektivní odpalování bomb, ale prostě je vyšlou s nožema a sekerama do ulic, bude ouvej, že já bych to udělal přesně takhle na jejich místě, že největší rekrutační potenciál maj mezi těma smradama ze sídlišť, co se tam lemplujou v na dávkách žijících famíliích, jsou pomalu negramotný a jsou furt jednou nohou v lochu......to už jsem říkal dávno. Uáááá. Nemůžu věřit tomu, že já jsem chytrej a ve funkcích jsou samý dementi, ale ono to tak opravdu vypadá, ve světle toho, že tu něco napíšu, pak dlouho dlouho nic a rok na to přijde nějaká šajba s tím, jak je to překvapivě přesně tak. Jo, na co jsem zapomněl, je rekrutační potenciál ve french kriminálech, to jsem přehlíd.
Ale recht má Konvička s tím, že čím víc kde muslimů, tím víc prostě terorismu a řachand. Vidno ve Francii, muslimů hodně a masakrů hodně. V Německu muslimů míň, masakrů míň a v ČR muslimů minimum a masakry prakticky žádný.
A teď říkám tohle, většina těch pachatelů těch teroristických útoků za poslední dobu byly obyčejný nějaký bačkory, který by průměrně vycvičenej a vyzbrojenej občan bez problémů smáznul. Tak se nikdo nenechte demoralizovat kecama o tom, že "nějak se připravovat stejně nemá smysl", jasně že má, zdaleka ne každej je nějakej suicide bomber, zdaleka ne každej z těch, který teda jsou, to zvládne pořádně odpálit, zdaleka ne každej z nich má pořádnou střelnou zbraň, zdaleka ne každej se s ní taky dokáže pořádně trefit a hlavně, nás je mnohem víc. Když nějakej debilenko začne mordovat lidi ve vlaku, je to prostě on versus celej zbytek toho vlaku. Když dva zasviněnci naběhnou do kostela, jsou to oni versus všichni v tom kostele, ergo, čím víc zbraní bude v tu chvíli na tom místě, tím větší šance pro nás. Zapomenout je třeba na klišé, že by lidi zasahovat neměli a že by měli čekat na policii a podobný kecy, staletí to bylo tak, že lidi prostě zasahovali sami. Plus to, že prostě "aktivní střelec" naboural letitý koncepty policie, protože na to nemají aktuálně (u nás) postupy. Dřív se tohle prostě nedělo a tenhle typ kriminality a zločinu řešit nemuseli. V Americe jo, ale tam mnohem dřív, takže tam už se na to adaptovali. Naši poldové se na to adaptujou taky, ale bude to chvíli trvat.
Naprosto je třeba ignorovat ty kecy kolaborantů a levičáckých vohrndírů o tom, jak za co může vlastně nějaká jejich sociální vykořeněnost a nepřijetí od většiny a psychický problémy a kdovíjaký kecy, koho tohle kurnik zajímá? Až nějakej něco zkusí, odstřelte ho, rozbijte mu palici, propíchněte ho vidlema, cokoliv, vyhoďte ho za plot a pak mu třeba zavolejte sanitku, ale žádný mazání se s nima, toho už bylo dost. Je potřeba vrátit sílu k bělochovi.
Tady je výhoda, že aktuálně (než začne občanská válka v Německu, ale tuhle alternativu jsem tu už rozebíral) hrozí opravdu jen útoky inspirovaných jednotlivců, mimo ten útočnej mainstream, ono totiž, je jich tu málo. A aby mohli rozjet uspokojivý rošambo, potřebujou těch lidí hodně. Takže u nás se momentálně bude většina ještě chovat slušně, budou ty útoky per huba velice odsuzovat a žvanit o tom, jak je to špatný (a tak jeden z pěti to bude myslet i vážně). Oni se vždycky chovaj slušně a votravujou s "tolerancí" a "respektem" a "mírovým soužitím", dokud je jich málo, než shromáždí na nějakým místě dost svých členů, pak začnou prosazovat ty svoje věci tlakem a nakonec násilím, je to tak celkem všude, kam se přiserou. My jsme zatím ve fázi jedna. Infikování.
Samozřejmě do dalších fází to rychle přeroste a každá držka opečená, kterou nám sem naimportujou, tomu přispívá. Nově první skupinka, kterou sem chce naimportovat Sobofertí vláda. Na jednu stranu agent Bureš kadí z huby o tom, jak je potřeba sem žádnou tu bandu nebrat, na druhou stranu se ovšem nikterak nezasazuje o to, aby to neproběhlo, pokud někdo ještě zvolí tohohle lháře, je u mě prostě jen debil. Nechápu, jak tomu vexlákovi může vůbec někdo věřit čumák mezi očima.

No a z jinýho sudu, viděl jsem v Letňanech poutač na sbírku prachů na "slavnostní zvon na počest Václava Havla". Takže, jediná věc, na kterou bych přispěl na počest Václava Havla, by byl velikej nočník, abych do toho mohl nakadit. Případně velkej patník, aby na to mohli močit psi. To by tak nějak zrcadlilo odkaz toho ožralýho kašpara pro naší zemi a pokud někdo hledáte kořeny toho "sluníčkářství" a debilního myšlení, který je prostě derivát neomarxismu, nebo přímo neomarxismus a říkáte si, kdo byl jeden z těch, kdo to sem zatáhnul, no, tak zrovna jeden z nich, velký guru tohohle myšlení, byl Venca Šášula Uslintaný.
Do čeho si kopnu dál. Někteří lidi furt nechápou, že současný blbnutí okolo "adopcí dětí homosexuály" je opět jen další nástroj preference menšin a perzekuce většiny, že se to do tohohle prostě zase rychle přerodí. Tady u nás se totiž jakákoliv vstřícnost většiny vůči jakýkoliv "Menšině" (musí to být menšina s velkým M, to znamená ta vyvolená, to znamená, etnická, sexuální, nebo určitých náboženství, na zbylý menšiny, třeba jiný náboženství, řidiče, střelce, tradiční rodiny a podobně, naprosto sere vlk. Musí to být proneoMarxistická Menšina :-D) přerodí v šikanu většiny prakticky okamžitě. Ale furt se bude argumentovat nějakými "hluboce lidskými příběhy" o ubohých dětech, který jsou v ústavu, protože pro ně není adoptivní rodina a vzali by si je nějaký gejové kdyby teda směli. A já se tážu, máme tu nějaký doložený případy toho, že dítě zakyslo v ústavu, protože pro něj nebyla rodina, kam ho umístit, případně projevili zájem nějaký gejové a byli odmítnuti? Nebo jsou to zase sračky, že takovej případ ani neproběhl, ale hypoteticky, teoreticky, nááááhodou, někdy by proběhnout mohl, tak kvůli tomu radši přijmeme legislativní paskvil, víc se vzdálíme od přirozených, Bohem daných zákonů fungování společnosti, učiníme další krok do propasti neomarxismu a vytvoříme zas perzekuci většiny?
Jenže někdo prostě nedomyslí situaci ani k první zatáčce. Onehdá jsem byl na nějakým školení kvality, systém kvality, ISO, no a ten lektor říkal, že v nějaký firmě byl předpis, že pokud se zboží poškodí, tak že si ho zaměstanci můžou vzít grátis (nějaký věci kosmetický a prací a podobně). No a že pak to koupil Johnson and Johnson no a že ti tenhle předpis zrušili, s tím, že zaměstnanci budou mít možnost si to koupit za levno. No a že prý po tom opatření se kvalita zvýšila a i toho poškozenýho zboží ubylo, myslím že výrazně. A já říkám "Jo, protože už to nemuseli ničit" a on "No.....to mě nenapadlo". :-D Achjo.
Samozřejmě že dokud bylo na střelnici na pouti platný, že když tu věc na špejli trefím, tak si jí můžu vzít (tehdy jako dítě, jasně) tak když mi to nešlo, střelil jsem do toho :-D protože jsem věděl, že i když mi nějakou věc daj poškozenou, lepší než abych dostal prd. :-D

Varování - a zas budu mít pravdu, tak ať pak někdo nečumí moc blbě

26. července 2016 v 14:33 | Řezník
Servus, nuže. Ve Francii proběhla nová vybíjená, tentokrát kostel a já jsem mimořádně vytočenej, protože tohle jsou moji lidi a to mě teda sejří. Policie ty debily sundala, jediný pozitivum. Máme tu spoustu zabíjení ve Francii a máme tu spoustu zabíjení v Německu.
To zabíjení proběhne i tady a to není možnost, to je fakt. Proč. Protože a) máme tady určitou skupinu musel, ačkoliv ne tak početnou jako Němci a Francouzi b) hranice je propustná a prakticky kdokoliv od nich může projít sem.
Začnu argumentem a). Máme tu musla. Máme tu Abbase, máme tu "palestinskou ambasádu", na který onehdá něco řachlo. A ty útoky, co proběhly teď, vytvořily precedens, vytvořily inspiraci. Je velice dobře možný, že kterejkoliv syn kterýhokoliv majitele nějaký prodejny salmonely na náměstí se tím inspiruje. Nemusí to být vůbec uprchlík, ani "uprchlík", ani kombatant dovezenej ze Sýrie, ani nikdo od nich draftovanej. A nepřijde to od první generace, útočník bude z druhý, nebo z třetí. Pravděpodobně. Šance, že se tímhle zabíjením inspiruje Turek, co tu patnáct let prodává kebab, je celkem nízká. Šance, že se tím inspiruje jeho osmnáctiletej syn, kterej má aktuálně "sám se sebou problémů dost" a ano, jeho výchova je zasažená střetem jejich dovezený kultury a západní kultury, kterej případně, má před sebou "neradostnou" vyhlídku pokračování kšeftu s kebabem a kterej nemá moc úspěch u bílejch holek, zatímco filmy a porno jsou jich plný, je relativně vysoká. Nenávist je vesměs nástroj první volby frustrovaných lůzrů a náboženství, který ti dá morální východisko k agresi vůči nim, je pro tyhle kusy mimořádně přitažlivý. Ono je těžký si sám přes sebou obhájit "teď jí uříznu hlavu, protože mě nechce, jsem ošklivej, neatraktivní, neperspektivní, museli mi v dětství vázat okolo krku kotletu, aby si se mnou hrál aspoň pes". Ale "zabiju jí, protože je to sukuba která mě chce stáhnout do Džahany a až to dokončím, Allah se mi odmění, dostanu podobných 72", jooo, to už zní o ligu vejš. Pakistán a spol, si objednali ze Saudský učitele islámu, aby pomocí islámu "bojovali" s rozmachem západní kultury. No, tak tenhle jednotlivec bude pomocí islámu "bojovat" se svojí vlastní nevyrovnaností se se situací. No a jistě, může se stát že podobně dementně zareaguje starší muslík, kterýmu třeba žena pod vlivem západní kultury vzala roha za trenérem spinningu, bo cokoliv. Nebo jakejkoliv jinej životní fail. Pak mu samozřejmě bude poskytnut ventil jeho frustrace, vzteku a zuřivosti, pomstít se nám. A proslavit se při džihádu. Vidím do nich, jak do hubený krávy.
Nemyslím jen černý muslimy, máme tu i bílý muslimy (Kosovo) a kterejkoliv synek toho nějakýho prodejce drog, kterej má pocit, že ho fotr nerespektuje, může dojít k závěru, že když předvede džihád, ten respekt si vybojuje.
Argument b) Hranice je propustná, není hlídaná a kdokoliv se může rozhodnout útočit tady. Ovšem, jistě, proč, lákavější cíle jsou na západě. Jenže. Předpokládejme, že i skrze ČR se jim vozí nějakej kontraband (bum na "palestinský" ambasádě). No a kdykoliv se může stát, že někdo, kdo slouží jako spojka, dojde k názoru, "proč mám čekat, zbraně jen předat a nechat jim slávu džihádu, když si můžu slávu vydobít sám a sám se proslavit při džihádu". Urve se a udělá něco na vlastní pěst. To, ano, není až tak pravděpodobný, jako scénář a).
Takže, k tomu dojde. Není to "možný", je to "sicha". Počítejte s tím. Může to bejt nějakej do tý doby bezproblémovej študák, kterej jen žere Prozac a spouštěč může být cokoliv, třeba ho nevybíravým způsobem odmítne spolužačka, do který se sice on zamiloval, ale ona si na studia vydělává jako kurva a je zvyklá na něco jinýho (ochablý svalstvo, však tvrdá šrajtofle), on se přes to nepřenese a zuřivost ulevuje od bolesti a náboženství, který tu zuřivost zušlechtí, nasměruje a obhájí, je věc první volby.
Střílení někde v menze na UK nebo molotov někde na kolejích není vůbec nereálnej scénář.
Tohle varování píšu jen jednou. Někdo pochopí, někdo ne, ale nestojí mi to za to, abych to někomu opakoval, protože mám na práci zábavnější věci, než přesvědčovat lidi, že když to rozpouštědlo vychlastaj, že je to otráví :-D
Takže, držte, noste, cvičte a očekávejte. Pokud ne, následky si přičtěte k tíži sami.

Zakázat kurva! Hmm a co dál.

26. července 2016 v 12:02 | Řezník


Mentalita zakazování je v ČR dost v kurzu. V EU taky. Po tý řachandě v Mnichově zase přišli na to, že by měli něco okolo zbraní zakázat, něco zpřísnit, něco víc regulovat, samozřejmě, nic z toho nebylo zaměřený k černýmu trhu s ilegálama. Ale, ať pořád nekecám jen o zbraních, natrefil jsem nedávno na jinej příklad. Nezletilej vořech odněkud z Tábora tak vehementně kombinoval vodku a Pít Bull, nebo Shock, nebo co, až z toho chcíp, našli ho pak promodralýho, pumpa mu to nevydržela, prej toho vychlastal asi galon. No a hned potom se objevily názory, že by se prodej Šoků, PítBulů, Monsterů a podobných laků na rakve nezletilým měl zakázat a stát by to měl regulovat a kupodivu to nebylo hned z kraje odmítnutý jako nesmysl a pitomost, ale chvíli se o tom mluvilo jako o věci, co je myšlená vážně. No a já říkám, "kurva, všimnul si někdo z těch, co tohle tvrdí, že už je asi milion let zakázaný prodávat nezletilým ten CHLAST?" Tudíž kdyby se ty zákazy opravdu dodržovaly, vůbec by se nedostal k tomu chlastu, tudíž by to nezkombinoval a tudíž by se maximálně poblil, nebo zhnětal, ale to by bylo všechno? A když už se prodejce, nebo barman na diskárně, nebo kdekoliv, naprosto vyignoroval na zákaz mu prodat chlast (nebo nevěděl, že je nezletilej), tak by mu úplně stejně prodal PítBull? Takže by se nezměnilo zase reálně nic, stejně by to chlastali furt, jen by přibyl do zákona další paskvil a případně tu a tam by se po někom povozili vořeši od městskejch, kdyby někdo někoho prásknul, že tam prodal PítBull nějakýmu harantovi, zas prohloubení buzerace s nulovým efektem.
Ten džihád proti chlastání mladejch se tu vede už milion let, chlastaj? Jo. Potkávám vožralý puberťáky? Jo. Vidím puberťáky s chlastem v parku? Jo. Smí kouřit? Ne. Jsou cigára prodejný od osmnácti? Ano. Hulí čtrnáctiletý smradi? Jo. Je nějaká páka, jak to zarazit? Moc ne, tak když se nedaří vymáhat současný pravidla, proč přidávat nový? Jako, čemu pomůže, že dám "od osmnácti let" nejen cigára, ale i zapalovače, když si zapalovač koupí stejným způsobem, jak si kupujou cigára? Buď od prodejců, co na to pečou, nebo pošlou nějakýho zletilýho vořecha, ať jim nakoupí zásoby.
Samozřejmě, v souladu s neomarxistickým programem "znevolňování" a vyrábění vovcí je potřeba, aby těch zákonů bylo co nejvíc, protože když se ohneš tisíckrát, nedělá ti už takovej problém ohnout se po tisíc první. Jak pravil Ježíš, "kdo je věrný v malém, je věrný i ve velkém". A neomarxisti to otočili, "kdo couvne v prkotině, je víc ochoten pak couvnout i když o něco jde" (což vychází z testů vojenských psychologů a tajných služeb v padesátých a šedesátých letech, něco z USA, něco z SSSR). Jak o tom hezky psal Suvorov (což samozřejmě nebyl neomarxista, to byl klasickej rudej, než pak utekl na západ). "Vezmi si pochodový cvičení, copak je pro vojáka důležitý, v boji, pochodovat přesně stejným krokem, s vypnutým hrudníkem, zvedat nohy nepokrčené do úrovně pasu a neodhalit u toho fusekle, v přesném, pravidelném čtyřstupu? Copak se něco z toho ve válce používá? Ne. Jde o to, přinutit množství lidí udělat najednou něco, nikoliv na základě rozumu a logiky, ale na základě toho, že to po nich chceme." "A ty chceš teda miliony civilistů nechat pochodovat ve čtyřstupu?" "Ne, ty přinutíme dělat něco jinýho." "A co?" "Co třeba je donutit dvakrát ročně přeřídit hodinky?"
(Ano, celej "letní čas", v reálu úplně k ničemu, spíš ke škodě, spadá přesně do tohohle ranku. "Když my pravíme, ty i čas si změníš. A když řekneme, že den je noc a noc je den, ty respektovat to budeš. Pak nás budeš poslouchat ve všem.") Současná vládnoucí garnitura totiž ze zkušeností komoušů a spol velmi vychází, ač se vůči nim per tlama furt vymezuje.
Ona to ale většina z nich už takhle nepromejšlí, on ten neokomunizmus je v lidským myšlení narvanej ze vzdělávacího systému tak důkladně (u mnohých) že oni ani nevědí, že tak jednají. Vlk taky neuvažuje "jsem vlk, tak bouchám tyhle vlčí věci". Ne, on je prostě vlk, nepřemýšlí o tom, že je vlk, aby dělal vlčí věci, dělá vlčí věci, protože je to on. Taktéž politik, kterýmu timhle vypláchli mozek za 19 let škol a od tý doby je v politice, kde je to tím zas prosáklý. Jiný myšlení mu ani nenaskočí.
To jsem odbočil.
Ergo na zákaz Shocků, PítBullů a toho všeho by se zase kašlalo stejně jako na to, že mladiství nemaj lejt. No a samozřejmě, by to zase přispívalo k dementizaci obyvatelstva. Neboť nahrazovat zdravej rozum zákonama a zákazama není příliš šťastný. Kupříkladu, na tom PítBullu je napsaný, nekombinovat s chlastem a nepřekračovat denní dávku. Pokud někdo překračuje dávku a kombinuje to s chlastem, ideálně tak, že toho vychlemtá galon, je předpokládejme srozuměn s tím, že to s ním taky může seknout. No a pokud sekne a bohužel to nepřežije, prostě, no, pravděpodobně by ho dostalo časem něco jinýho, nějaký jiný varování, na který by machrovsky kašlal. Člověku musí zůstat svoboda chovat se jako vůl, protože "toto je nebezpečnéééé, tak to radši zakážeme" vede k tvorbě lidí, co si neporadí vůbec s ničím a když se k něčemu nebezpečnýmu dostanou, akorát se tím pozabíjí.
No a ke zpřísňování zbraňových věcí. Ten vořech z Mnichova, kupříkladu. Ono je teď legální kupovat pistoli někde na Darkwebu, která ma odbroušený sériový čísla (ergo jasná černota), v situaci, kdy jsem nezletilej a nejsem držitel zbrojního průkazu? Není? Tak co chtěj zase zpřísňovat? Jak ten co kupoval, tak ten, co prodával, porušili minimálně čtyři zákony tím prodejem, bude je nějak deptat to, že porušej pátej? Jako "ty vole, čtyři zákony porušit, to bych ještě dal, klidně prodám zbraň někomu na netu, klidně z ní odbrousím sériový čísla, klidně se vyrovnám s tím, že s ní asi něco provede a klidně jí i sám šlohnu, abych měl co prodat, ale, no, ona je samonabíjecí a to spadá do nové zakázané kategorie….to už prostě neudělám…" Nakolik je tohle reálný?
A sranda je, že nejen politici, u kterých je teda jasný, že dělají, co dělají a proč to dělají, ale i u jinak chytrých lidí tohle lze vidět, jako "on měl pistoli, to by se mělo víc zpřísnit". No tak to zpřísníš, tak neporuší čtyři zákony, ale třeba sedm, stejně plánuje několikanásobnou vraždu, to ho jako zastaví, že se u toho dopustí nedovoleného ozbrojování? A tyhle nový regulace ani nezkomplikujou přístup k těm černým zbraním, protože zákony ohledně nelegálních zbraní jsou už mnoho let celkem stejný. No, to nemá zas smysl rozepisovat, protože už jsem to popsal mnohokrát, jen prostě bych rád pochopil, jakou má logiku chtít zakazovat něco povolenýho, když ke zločinu bylo použito něco dávno zakázanýho.
U těch politiků to chápu, ale nechápu lidi, co to žerou a i prosazujou. Prostě jakej má smysl zavádět nový a nový pravidla, když se nedodržujou ani ty původní a jestli by nemělo větší smysl věnovat ten čas a sílu tomu, aby se aspoň dodržovaly ty současný pravidla.
To je podobně Dojčland, kdy na základě sexuálních útoků kdejakých Čitoslavů z Buga Wuga změní definici znásilnění na to, že "ženě stačí říct ne", přičemž teda u naprostý většiny těch útoků byla obhajoba "absencí odporu" naprosto scestná, když u toho maj dobitej ksicht, tři jí držej, čtvrtej przní, nebo před nima zdrhaj s roztrhanejma hadrama a běžej někam do kasina, kde je teda dvoumetrovej Jugoš jako hlídač, atd., atd., atd…..celkově je jasný, že to asi dobrovolně nebylo. Tady na to zase dojede nějakej hejl, co si myslí, že manželka si ten rozvod rozmyslela a chce se udobřit, no a ráno se dozví že "řekla ne a podepiš mi ty rozvodový papíry, nebo uvidíš to disko". A podobně.
přičemž nějakýmu pološimpanzovi z Mumulandu může říkat "ne, nein, nicht šíze" nebo cokoliv, on jí stejně pytla rozumí a bude stejně argumentovat, že to neslyšel a že se teda nebránila :-D
Zavádět nový a nový zákony ve chvíli, kdy se nedodržujou ani ty původní je podle mě prostě volovina a nikam to nevede. Ale vlastně jo, k větší ovladatelnosti lidí, protože člověk, kterej už tím, že ráno vyjde z baráku, poruší minimálně čtyři federální, dvě státní a tři městský vyhlášky a kterej neví, co je teda dneska zakázaný, co včera bylo povolený a co je dneska nařízený, co se včera nemuselo, se ovládá mnohem líp.
Si lidi dělaj prču ze starozákonních Židů, že měli 613 přikázání (hlavní, směrodatný, bylo Desatero, no a další příkazy a zákazy jsou třeba v knize Leviticus), že měli nařízeno spoustu a spoustu věcí a spoustu nesměli. Heh. My máme Nový občanský zákoník, kde číslo posledního paragrafu je asi 3089. Už to někdo z vás četl? Máme občanský zákoník, trestní zákoník, pak máme správní řád, podle kterýho se jede zase jinde (kupříkladu u pokut a podobně) a kterej má zase milion paragrafů, on každej zákon je dlouhej jako telefonní seznam a ta sbírka je těch zákonů plná a každej den se to mění, existuje tady v republice někdo, kdo to má všechno načtený? Aby teda věděl, že opravdu nic neporušuje? Vždyť ve mnoha těch věcech se už nevyznaj ani právníci a ti se tím a) živí b) specializujou se na určitej segment, třeba obchod, nebo trestní právo, atd.
jsem přesvědčen o tom, že kdybych všechny ty zákony, vyhlášky, předpisy, nařízení, atd., vzal, vytisknul a naskládal na sebe, tak by to bylo tlustší, než celej regál Biblí v knihkupectví.
Což ale mnohým nebrání, aby chtěli chrlit další a další nařízení, zákony, zákazy, příkazy, povinnosti a podobně. Když si člověk ráno pustí zprávy, to je furt "zvažuje se zpřísnění", "zavádí se povinnost", "zakazuje se"….nechtěj už táhnout někam do řitě? Chytá mě z toho fakt beznaděj. A nejvíc z lidí, co jim to žerou.
Octoberfest. Kvůli riziku výbuchu a terorizmu tam chtěj "zakázat batohy". No tak basmač ponese bombu v batohu a až mu řeknou "tam s tím nemůžete", odpálí jí u vchodu v tlačenici, udělá stejnej bordel jako vevnitř. Nebo jí nacpe do invalidního vozejku. Nebo převleče svojí Fatimu za těhotnou a bombu jí dá pod ty hadry. Nebo se zamaskuje jako tlustej a nacpe to pod svoje hadry. Nebo vezme malýho haranta svýho do kočáru a nacpe to pod něj. A nebo tím prostě nacpe dodávku a tu bránu s ní projede. Nebo se nechá zaměstnat u firmy co tam něco poveze a narve to do toho. Nebo zabije řidiče firmy co tam něco poveze a vezme si tu jeho dodávku. A nebo unesou rodinu někomu, kdo tam dělá a přinutí ho, aby tam něco protáhnul ještě před začátkem, než kontroly začnou.
Nic jsem nepromejšlel, sypal jsem nápady jen z hlavy. Jo, zákaz batohů jim to možná trošku zkomplikuje. Ale když budou chtít, stejně to tam protáhnou. Reálný řešení? Nepustit tam žádnou arabskou držku vyuzenou, už vůbec ne v těch jejich všivejch hadrech pod který se vejde i RPG.
Řešení dvě, všechny ty náplavy zavřít do internačního tábora a deportovat.

Ale tohle "zakazování", to je prostě na palici.

Přituhuje, buď připraven

25. července 2016 v 11:03 | Řezník

Servus evrybády, copak tu máme dneska. Do "rambajzu v Nice" už jsem se navážel. A ani jsem se neotočil a máme tu další rambajz, v Německu v Meku střílel nějakej zevlenko z Arábie, kterej byl do tý doby bezproblémovej student, akorát že měl deprese a chudášek bašit antideprešíva a litujte ho, fňuk a vůbec to nemělo nic společnýho s islámem, sice teda řval Alou na bar, ale to je v překladu "jsem Němec" a sice měl asi komplice, ale stejně to nebyl teroristickej útok, nenene, vůbec ne a stokrát ne.
Před nějakou prodejnou střevních problémů s kebabem, co hygiena ještě nezavřela, jinej zevlenko ze Sýrie pokostil mačetou nějaký ženský, byl asi "vyšinutý, pomatený, blázen".
Předtím jinej zevlenko zase z Afghoše vykostil pár lidí ve vlaku sekerou a nožom. Asi byl pomatený. Policie ho zastřelila a nějaká německá levičanda ze Strany Zelených z toho měla spasmus rodidel a doma za něj rituálně pohřbila svýho plyšovýho Pikaču.
No a na závěr, jiná držka opálená je teď držka odpálená, odpálil se s bombou na zádech ve frontě před nějakým hudebním klubem. Überkrávy z německýho vyšetřování teď spekulujou, jestli to byl teroristickej útok (nebyl, nesmí být), nebo velice invenční pokus duševně vyšinutýho jedince o sebevraždu.
Všechno Dojčland. Dojčland nám začíná připomínat Bagdád po svržení Saddama Hnusáka. Sranda je, že ani ta nejdebilnější levičácká kráva už nemůže tvrdit, že to "nesouvisí s migrací", protože a) před migrací se to nedělo b) byli to migranti :-D
Novej level propagandy je, že sice jako ano, je to zabíjení, ale nemůže za to islám ani terorizmus ani vůbec nikdo, oni to jsou jen cvoci. Jo, jsou to blázni, asi ve vzduchu lítá nějakej virus, kterej nakaženýho donutí ječet Aloha, Ag Bazar (jo, komentuje bazar se stříbrem, to není náboženskej řev, jen to zní podobně), nebo Alou na bar (chce jen zachlastat, kdo v tom furt hledá nějaký náboženství) a začne ty lidi okolo kostit, protože si myslí, že mu a) chtěj vybrakovat to stříbro a on už žádný nedostane b) vychlastat mu všechno z toho baru.
No tak, hoši, kdo z nás by je nezabil taky, že jo. Ten s tím náklaďákem v Nice si chtěl taky jen dojet na ten bazar se stříbrem, co viděl jen on. A ty blbý krávy francouzský mu prostě stáli v cestě kvůli nějakýmu pitomýmu svátku Bastily, no vole co s nima.
Tenhle virus je ovšem rasistickej, protože postihuje jen držky opálený, nikdy bílýho usedlíka. Zajimavý. Virus je rasista. Rasismus je v přírodě. No a co je v přírodě, je podle sluníčkářů fajné. Tvrdili, že "homosexualita je v přírodě, tak musíme mít registrovaný partnerství" (na což ovšem bleskem zapomněli, když začali s adopcí dětí gejema, že v přírodě nenastane situace, aby dva samci měli mládě). Rasizmus je v přírodě. Takže? :-D
Tyhle politicky korektní kecy naštěstí už nikdo nežere. Němci jsou mistři ve vytváření debilit. Proběhly jim tam čtyři zabíjení, jen jedno bylo střelnou zbraní. Pořízenou nelegálně. Všechno spáchali migranti. Ty pytle hoven politický z toho ovšem vyvodí, že je potřeba podniknout kroky o omezení přístupu ke zbraním a nikoliv podniknout kroky vůči migrantům. Asi aby to další zabíjení měli ti další teroristi (pardon, pardon, pomatenci, duševně nemocní) snažší. V Německu je asi 40 mega ilegálních zbraní. Asi 5 mega zbraní legálních. Podnikneme kroky proti legálním. Smysl to dává? Je v Německu legální kupovat pistoli na Darkwebu, v 17 letech, bez zbrojního průkazu? :-D Ne. Vy vemena skopčácký, vymáhejte pravidla co už jsou a nezavádějte nový.
Samozřejmě je to symptomatický. Ve chvíli, kdy je největší odpor od Čechů a Slováků, proti zavádění fašistický směrnice EK o držení zbraní, se "přijde na to", že ten duševně nemocný mentál si tu bouchačku koupil v ČR nebo v SR, jaká je to "nááááhoda". Jasně, když už přišli o devět kusů bezcenného usedlického plebsu, tak ať se to aspoň zužitkuje, že jo. Göebels by brečel dojetím :-D
Nakadit jim.
Proti migrantům opět žádný opatření, protože to sice všechno spáchali migranti, ale s migrací to nijak nesouvisí. Kráva pekelná Merkelová prohlásila, že "naší největší zbraní je soucit". To zní jak z nějaký příručky pro psychoterapii, no, tak ok, jak pravil kámoš, "až mě bude nějakej ksindl chtít pobodat, narazí na neproniknutelnou zeď soucitu" :-D Já si vždycky myslel, že největší síla je prostě síla, no tak ono ne. Hele, holky, až vás někdo bude chtít znásilnit, použijte soucit, ono ho to zastaví :-D
Podobně jak to finský vídeo o obraně před napadením, kde to vypadalo jako že "používá sílu", voz Star Wars (tomu vídeu se taky chechtala půlka světa).
Otázka je, jak je to dlouhodobě udržitelný, toto. Jak dlouho se nechají Němci na hulváta zabíjet a budou poslouchat dementní kecy politiků, že si na "ohrožení musí zvyknout" (kurva cože?) a že to nemělo nic společnýho s tou svoločí, co jim tam CK Frontex denně vozí. Jak dlouho budou chtít poslouchat estabilishment, kterej je odzbrojený staví "nahý do trní" a nutí je ze svých (nemalých) daní platit svý vrahy. Jak dlouho bude trvat, než to tam bouchne a začnou se tam pořádně mastit. A policie a vojsko, ke komu se přidá, jakou podporu má teď Merkelice mezi ozbrojenýma složkama.
Je na výběr mezi dvěma pitomýma verzema. Buď si to Skopčáci nechají líbit dál, dál budou pokračovat v "solidaritě", vozit si tam ksindl, krmit ho z daní a chcípat, dál nebudou volit AfD, dál nebudou mlátit tu debilní svoloč od "levicových radikálů" a dál budou volit Zelený, podporovat multikulti, nechat si brát zbraně, nechat si brát všechno a pokoušet se tvořit zcestný ideje. V tom případě si pozabíjet zaslouží, litovat je je plýtvání dechem a silou, ta země je odepsaná, kašlem na ně.
Dál budou jejich fízlové mlátit PEGIDA členy a zavírat "ksenofoby" a odebírat lidem legální zbraně a zatýkat je za to, že se bránili "nepovolenými" prostředky, no, tak v tom případě, až tomu fízlovi sesmahnou nějaký nakažení tím rasistickým virem (jak ho pojmenujem, ať se to neplete…..Virus Aštar, třeba, podle Aštara Šerana, protože za to může stejně on. Koho kdy napadlo vinit islám) jeho haranta nebo ženu, tak se bude dát říct jen "hmmm, tak si to užij, blbečku, nezapomeň strčit novej zásobník soucitu do tvý zbraně solidarity a jít jim to nandat."
No a další alternativa je, že se Němci začnou rvát. A to bude fakt hustý, protože to může vyeskalovat do občanský války. Ta neužitečná svoloč z levicových radikálů se postaví proti vlastencům, basmači se postaví proti vlastencům a ozbrojený složky se možná rozdělí na dvě části. Dost těch pelešišť pro džihádisty na odpočinku lehne popelem, možná nějaká politická kráva vypochoduje z hodně vysokýho okna, padne pár mrtvol, otázka je, kdo vyhraje. Jenže i tak, ekonomika Dojčlandu se na chvíli zastaví a ten charitativní cecek, kterej krmí ty parazity, na nějakou dobu vyschne. A co udělá ta neužitečná sebranka? No to, co umí nejlíp, začnou se přesírat přes hranice k nám. Část přes přechody, no a ti, co se budou bát, aby jim Skopčáci nezapálili hidžáb, pokud budou vlastenci vyhrávat, se nám sem začnou kýblovat přes hranice ilegálně. V případě nějaký velký řachy v Dojčlandu bude dosaženo obrovského vítězství Novýho Chalifátu, protože se jim podaří rozvrátit do teď plně fungující stát (kde to skončí zabíjením Němců Němci, s určitými, ano, škodami na basmačským invazním vojsku) a to invazní vojsko se s brekem, oni nám ubližují, oni jsou ošklivííííí, oni nás bijí jen proto, že jsme černý a muslo (a že jsme jim zabili dost lidí a znásilnili víc ženských a vycucali soc systém a podobně, ale o tom pomlčíme) "přemigrují" do další země a tam nastane…..ha cháááácháá, to samý. Protože ve chvíli, kdy se nám veškerá ta sebranka shromáždí na hranicích, se ČR rozdělí na dva tábory pořádně. Jedni budou ta humanistická sebranka, která bude tvrdit, přece je nemůžeme postřílet na drátech, musíme je sem brát a tady třídit, tady krmit, zvyknout si na rizika….stejný sračky, jako Zelený v Německu budou žvanit, druhá bude říkat "no pasaran" no a ve finále nastanou dvě alternativy. Porvem se mezi sebou rovnou a podělá se další země a ta sebranka bude táhnout v hordách přes území našeho Debilabádu a postupně tu krást, tu čuřit, tu mlátit, tam přepadat, prostě, bereme si co potřebujeme (protože bezpečnostní složky se budou rvát částečně mezi sebou, částečně budou hasit ty největší požáry z občanských nepokojů - no a vlastně, i kdyby byly plně funkční, tak pokud se nám přes hranice přesere milion parazitů, co se tu rozprchnou a budou dělat bordel, tak našim 44 000 policajtům, z nichž drtivá většina je zaměstnaná buzerováním obyčejných lidí, hraju na ty nejmenší housličky na světě, nemaj šanci stíhat vůbec ale lautr kurva nic). V Socialistické Britonii, která je fest policejní stát, když se několik stovek delikventů vydalo rabovat a přepadat stylem "udeř a uteč", nedařilo se proti nim vůbec zasáhnout, protože když policie vyšetřovala trestnej čin, kterej už proběhl, zrovna probíhal nějakej další jinde a oni se naprosto zahltili a nebyli schopní (a to není kritika, ani nemohli být) schopní zasáhnout proti tomu probíhajícímu. Tak si to zdesetinásobte. Náš aparát je dlouhý léta připravovanej na řešení jednotlivých excesů. Milion zevlenků co proběhnou hranice? No. Eh.
Ještě horší je, když ten kombat hned z kraje neproběhne. Nataháme si je humanisticky sem a budeme je tu krmit a opakovat německej scénář, akorát tentokrát ty mrtvoly budou naše. A pak se to možná stejně porve a veškerý ty hovaděnka budou "migrovat" dál na Slovakii, nebo, se to tu neporve a budou nás zabíjet jako morčata. Čiže. Pokud dojde k bouchandě v Německu, ta sebranka se nám shromáždí na hranicích, minimálně část a pokud nebude vůle nasadit armádu a nabít ostrý, projdou dovnitř. A tudíž se nám kriminalita znásobí exponenciálně, v levelech, na který tu vůbec nejsme zvyklý a to, obzvlášť na vesnicích, že prostě třeba naběhnou desítky nájezdníků a vydrancujou. Případná občanská válka v Německu přenese k nám minimálně obrovskou kriminální vlnu a v horším případě to začne i u nás. Ekonomika se zasekne. A dál. I kdyby bezpečnostní složky stíhaly, chytat to na hranicích (a budou zaměstnaný bojem s invazní vlnou) budou chybět jinde. A co to udělá s kriminalitou, když se za chvíli roznese, že "všichni policajti někde lítaj, můžeš klidně vykrást i radnici"? Britskej styl, kdy se policie zahltila, styl hurikán Katrina, New Orlíns, kriminalita vyletí do obrovských levelů a to i taková, kterou tady desetiletí nemáme, jako domácí přepadovky, plus to, že znásilnění, přepadení, mordy, to se opět znásobí. Film "Očista". Zákony sice máme, ale kdo je vymáhá? V týhle situaci by pak stačil jeden ať už úmyslnej, či prostě jen poruchou, "blackout" a to město se stane docela zonou bolesti.
Kdo se nepřipravuje, tzn, nedává si dohromady záložní plán, zbraně, munici, atd., aby se měl tomuto čím bránit, prosím pak chcípněte potichu a neotravujte ty, co se snažili a co vás varovali a který jste měli za cvoky, děkuji.

Randál v Nice. It is very nice :-D

15. července 2016 v 15:11 | Řezník
Servus všichni, co tu máme dneska. Überřachanda ve Francii, 80 tuhých, sto raněných, pochybuju, že si toho někdo nevšim, koho by to náhodou minulo, zjistí to, až zas uvidí fesjbuk zamořenej vlajkama Francie. Pokud někdo plánoval dovolenou ve Francii, doporučuju mu, ať se na to vybodne a zvolí bezpečnější lokaci, prej v Grozným je už teď docela klid, je tam levno a prej levný reality :-D
A teď si přestaneme dělat prdel. Ono to už totiž vtipný není, to, co jsme slýchali po svržení Sadáma Hnusáka, jak tu bouchla bomba v Bagdádu, tam zase ve Falůdži, atd, sto mrtvých tuhle, padesát támhle, člověk by nečekal, že něco takovýho budeme mít kousek od hranic. Samozřejmě spousta lidí bude tvrdit, že to nikterak nesouvisí s migrací, ani s islámem. Jo, tak fajn, kolik takových akcí proběhlo do roku 2010? He? No, oukej, furt to může být korelace, ne kauzalita. Sice po tom dneska nejdu, ale zmíním to. To že pachatel aktuálního zabíjení není z migrační vlny, neznamená že a) nebyl rekrutován někým, kdo v migrační vlně přišel (kupříkladu nějakej politruk IS, kterýho sem poslali právě proto, jak jsem už psal, plýtvat školený kombatanty co maj výcvik v boji, na akce proti měkkým terčům, je zbytečný, ti se šetří na akce který jsou hustý. Na tohle stačí zverbovat nějakýho blbečka, kterej se lempluje v patnáctičlenný, z dávek žijící, rodině na předměstí, nasranýho z toho, že nemá prachy, lambo a silikonovou blondýnu za otrokyni, za což neobviní sebe, že je tupej, negramotnej, do školy nechodil, jazyk neumí a je furt jednou nohou v lochu, ne, za to může společnost, protože je rasistická) b) migrační vlna zaměstnává rozvědčíky a špionážní složky (který jmenovitě ve Francii dávno přiznaly, že nestíhají těžce) a tudíž jim nějakej omrděnko s bombou mnohem snáz proklouzne.
No, ještě jedna odbočka. Když jsem onehdá nadhodil tezi, že snahy o odzbrojení Evropanů a import tý sebranky, je prostředek k totalitě / budoucí genocidě, bylo mi jedním, jinak velmi moudrým mužem, namítnuto, že ne, že to jsou jen nepromyšlený "populistický akce". Tak se na to mrkneme.
Populista v "oldspeaku" je někdo, kdo se veze na vlně aktuální nálady. Říká lidem, co chtějí a slíbí jim věci, co chtějí, i když ví, že je nesplní. Kupříkladu, když ví, že 70% lidí nechce žádnou muslobandu v zemi, tak jim prostě slíbí, že do roka tu žádnej migrant nebude, bykoz je všechny odvozí do země původu a jako bonus že sníží daně o půlku. To je populista. Stejně nedokáže ani jedno z toho, ale drbe lidem uši.
Pak je pojem "populista", v "newspeaku". Dneska se za "populistu" označuje každej ten, kdo explicitně nesere na to, co lidi chtějí a dokonce se tím i zkouší řídit. I kdyby nesliboval nesmysly, ale celkem reálný věci. Kupříkladu, říká že odmítne bruselský kvoty na migranty.
No a pak je tu něco, co rozhodně nemůže být ani populista, ani "populista". A to je ten, kterej explicitně defekuje na to, co lidi chtěj, jede si po nějaký linii a zajímá ho spíš to, jak to lidem vnutit, nacpat, přinutit je neremcat, případně je propagandou zpracovat, že je to vlastně pro ně fajn. Kupříkladu, když tu 90% lidí nechce "patnáctiletý, sto třicetikilový, dvoumetrový Syřany", tak on ne že je sem nepustí, ale pustí, zavře ty, co proti tomu pyskujou a vytvoří propagandistickou masáž, jak je skvělé je tu mít a že je vlastně všichni chceme, protože bez nich se propadneme za živa do Sheolu. To je Dluhoslav Sralbotka, to je EU, to je EK.
Když je většina lidí toho názoru, že odebírat zbraně slušným lidem v rámci "boje s terorizmem" je hovadina, tak to, že to tlačej a tlačej přes sílu, není populistický ani omylem. To sleduje nějakej plán a ten plán může být "páchání dobra dementním způsobem", nebo "páchání zla". Ale je za tím nějakej plán, kterej mají oni a my z něj evidentně nebudeme nadšeni. Kdyby se teď "populisticky" chtěli zavděčit lidem, ty zbraně jim nechaj. Když jdou přes odpor, o něco jim jde. Ergo, tuhle námitku jsem vypořádal.
Vždyť je to furt to samý. Nějakej aktivista si vytyčí "vyšší dobro", s tím, že my si teď jako zatrpíme, ale v budoucnu a případně pro budoucí generace to bude děsně fajné. Kupříkladu teď nebudeme topit, jezdit, budeme mrznout a zdraží nám potraviny o polovinu, ale zase za šedesát let se Země neoteplí o 0,002°C, teda, možná, pokud to vydrží, vydrží to dodržovat ti po nás, atd. Případně, když se objeví nějakej technickej pokrok, kterej ten problém učiní irelevantním, se to celý stane zbytečným.
Takže závěr, my se teď budeme mít hůř, ale za šedesát let, pokud se nepodělá něco úplně jinýho, bude vůbec nějaká další generace, atd., nenastane nějakej problém, kterej by vůbec třeba nenastal ani tak. Proč tihle pitomci ještě nemají svěrací kazajku?
Ohledně klasiky "nenoste zbraně, policie a armáda vás spolehlivě ochrání" se už nemusím ani vyjadřovat, neboť komu nestačí aktuálních 80 tuhošů a sto raněných, který evidentně neochránili (a to tu nehaním práci Fr policie, podle mě tentokrát předvedla dobrej výsledek) tak je ten člověk duševně ztracenej a ať jde do prdele, ale hlavně ať cestou mlčí.
Rád bych věřil tomu, že tohle evropským (j)elitám otevře bulvy, ale Bůh ví, že ne. Ti si dál pojedou to svoje, import černoksichtých a odebírání zbraní, část ve jménu "vyššího dobra" a tyhle mrtvý berou jako kolaterální ztráty, než si to sedne, část ve jménu "ještě vyššího dobra" zmizení bílého ksindlu, no a pro ty jsou ty ztráty fajné. Jediný, čeho se aktuálně bojej, je, že tomu bělochovi, kterej je tady pořád ještě ve většině, bouchnou nervy a začne se to vyřizovat v klasickým stylu. A že je policie a armáda nebude ve finále poslouchat. Pomalu, zdá se, se k tomu schyluje. Tak uvidíme, co bude.
Každopádně budeme zase svědky obrovských mindfuck kampaní, jak "nesmíme házet všechny do jednoho pytle", jak "nesmíme šířit nenávist", případně nějakých akcí proti "xenofobům" a podobně. Vyjadřování soustrasti, solidarity a podobně, těm, co jsou mrtvý, to bude taky frčet. Jojo, uvolnit zadřenej motor šlapáním na plyn, v tom jsou EU jelita a naši neziskovkáři esa a to je naše výhoda. Nedostatečně salámujou, neupouští ten tlak, aby bělocha v tom papiňáku Kalergiho plánu uvařili v pohodě, ne, tlakujou to moc a on jim ten papiňák buchne do ksichtu. :-D
Opět jsem ovšem zřel kecy, že "nejhorší jsou ti, co šíří strach a nenávist" :-D Jasně. On člověk nemůže projít ve Francii po zasraný ulici, aby mu nehrozilo, že ho rozjezdí nějakej magor náklaďákem a ještě ho pokropí z korby kverem, ale špatnej je ten, komu to vadí :-D protože "strach a strach jde teroristům na ruku" :-D případně, "naši nenávist nesmí dostat, protože o tu jim jde" :-D u všech prasat po lobotomii, to jsou kecy. To jsou stejný bláboly, jako "když si těch, co tě šikanujou, nebudeš všímat, oni tě nechají být". Jak se to prosím dělá, mohl by mi to nějakej ten dotyčnej kecálista předvést? Já mu jí třeba natáhnu do ksichtu a seberu mu prachy a uvidíme, jak dlouho si mě vydrží nevšímat. Jak se prosím mají lidi nebát, když jim hrozí, že jim někdo ustřelí květák a ta hrozba už není pouze teoretická? He? Dotyčný filozofický tlučhubo, já si vezmu svůj oblíbený Buck 120, vyjedu do města tvýho bydliště, s tím, že pokud se potkáme, tak tě vyvrhnu. Třeba tě nepotkám a třeba jo a útok se mi nepodaří. A vždyť jaká je šance, že tě v tom městě najdu? No malá, vždyť se tam můžeme míjet několik let, nemusíme se potkat vůbec. Ale, mám velkej nůž a hrozí, že tě s ním zabiju. Budeš chtít zbraň? No jasně. Budeš koukat kde se co hejbe, jestli náhodou nejsem poblíž? No jasně. Budeš se bát? Jasně že jo. Odvaha je strachu se nepoddat, ale strach je prostě přirozená lidská reakce.
A odvahu člověk může projevit, ale to taky musí dostat šanci něco dělat a nějak ten svůj survive ovlivnit. A ne jen chodit do práce, platit daně a doufat, že zrovna to nebouchne v tom podělaným metru ve chvíli, kdy on, nebo někdo z jeho kámošů, bo rodiny, tam bude. To je totiž co. To je bezmocnej stres. A to je nejhorší forma stresový situace. Hrozí mi riziko, ale já nemůžu aktivně podnikat žádný kroky, tohle vyrábí tu nejhorší nenávist. Nebo jednu z nejhorších. Když někoho zmlátím v souboji, kde dostal šanci se projevit, třeba mě bude nenávidět, ale spíš ne a bude se připravovat na další. Ale pokud budu někoho týrat v situaci, kde je bezmocnej a budu v tom pokračovat, to bude nenávist jako prase a chraň Bůh, aby někdy dostal příležitost k odvetě. Pak mi to dá vyžrat i s bonusem.
Pořád se to všechno točí okolo silový rovnováhy, nerovnováha vede k tyranii a útisk jedněch druhýma vede k mega nenávisti, která dřív, nebo později vybublá.
Jinak já nesouhlasím s těma klišoidníma kecama, že "když teroristi nedostanou naší nenávist, tak budou prohrávat", jako že jim to děsně natřeme, když to sneseme s klidem a nebudeme se hněvat a budeme dál "normálně žít" jako předtím. Já přece nepotřebuju, aby mě nepřítel nenáviděl, nebo miloval, nebo ignoroval (i když jo, to se hodí) když ho můžu zabíjet. Vlastně v takový situaci mi může být šumaprdel co cejtí, když ho stejně zabíjím. Jasně, ISIL jasně sám deklaruje, že jeho cíl je terorem vytočit bělochy k celoevropský vendetě vůči muslimstvu, aby sjednotil celý muslimstvo v boji proti Evropanovi, bo Západu. Takže, vlastně ano, ti, kteří volají po razantní vendetě, v prvním tahu zdánlivě jdou IS na ruku, ale není to úplně tak. Zaprvý, i když se Evropan rozhodne, že to bude stoicky snášet, je to celý jen záležitost tlaku, při určitým počtu zabitých už ta situace dosáhne svůj lámavej bod, kdy Evropan bude mít podobný riziko, že ho zabijou při nějakým takovým zákeřným zabíjení, nebo v tý celoetnický válce.
Jasně, další námitka bude, že Evropa nepřipustí takovej level zabíjení, aby to riziko bylo tak značný, to je pravda, jenže, ona ani nemusí. Oni totiž basmači si jako záminku k rekrutaci dalších a dalších a dalších bojovníků vezmou cokoliv. Kupříkladu. "Už nebereme migranty" "Ha!Vidíte jak nás nenávidí? Připojte se ke svaté válce." "Migranty bereme, ale nemáme pro ně prachy, takže se musí uskromnit." "Ha! Vidíte jaký to jsou zmrdi? Sami si tu žerou a nám nedají, co si zaslouží, připojte se ke svaté válce!" "Přijďte, dáme vám všechno a uskromníme se my." "Ha! Vidíte jak jsou slabí, jak se nás ten dekadentní západ bojí? Dorazíme je, připojte se ke svaté válce!" Ona ta válka a tou nemyslím válku s celým muslimstvem, ale s velkou částí ano, je nevyhnutelná.
Slabost provokuje a Evropa tu slabost ukazuje. A nemůže být Evropa jako týraná ženská, "nechám se tlouct a neuteču od něj ani nebudu bojovat, protože by mi pak ublížil." No, krávo, ublíží ti stejně, jednou to osolí moc a ty zdechneš. Tak vem pánev a rež a růbaj.
Psala to Vojteková na Idnesu, že Evropa trpí syndromem týraný ženy a má recht, ještě před pár lety by tu lidem přišlo nemyslitelný takový zabíjení v Evropě a teď tu je a furt se s tím nic nedělá, protože strach z reakce, strach z rasizmu, hlavně nebýt jako oni, blábláblá, stejně jako ta bitá slepice si vždycky najde asi tak milion výmluv, proč nedělat nic, strpět další nakládačku a čekat na tu další. Je to opět mizerná lidská vlastnost.
Francie má na výběr, razantně zasáhnout (a tím nemyslím popiči silný prohlášení, jak "to zvládnou", "jak je to posílí" - Holande, ty demente, kdyby vás každá taková akce posílila, tak za chvíli zvládneš obsadit Rusko. - "Jak nesmí sáhnout k kdovíčemu") a dál nedělat nic, nechat přetíženou tajnou službu dál nestíhat, případně fízlovat běžný lidi a těm brát zbraně, ne, musí udělat něco, zavřít radikální mešity, vykopat spoustu lidí ze země, spoustu jiných ozbrojit, ano, basmači v reakci na to asi přitvrdí.
Nebo nedělat nic a dál držet status quo, kterej evidentně nefunguje. Basmači stejně přitvrdí. Když vidím, že protivník svojí taktiku nezlepšuje a netlačí na mě, couvnu, nebo zatlačím na něj, abych způsobil větší škodu? He? Můžu vyhrát.
Ve všech případech basmači přitvrdí, ale v jednom můžou Francouzi vyhrát a v druhým dostanou do koulí. Je to teď na nich. Buď zvolí někoho, kdo vezme vidle a vykydá ten bordel co tam maj, no a nebo budou pokračovat v nastoupeným sebedestruktivním kurzu a z jejich země se stane brzo novej Irák.

Ohledně "posílení". Tohle nás posílí. Ni shit. Zabíjení který není pro zemi fatální, je jako bolest, která nezpůsobuje fatální fyzický poškození. Tvrdýho nabudí a nakopne do boje. Sráče zlomí. Viděl někdo Vřískot? Jak tam ghostfejs tím Buck 120 (jo, líbí se mi, no, koupim si ho asi, stejně chci loveckej nůž :-D ) řízl tu holku do ruky a ona kník kník kník. No, tak to je přesně stejný, to říznutí bylo přes hřbet, nic to nepoškodilo, jen bolest. No a jedna reakce, kdyby to byla třeba nějaká Avivit Cohen, tak mu v tu chvíli rozbije tu pivní láhev o palici, vrazí mu jeden palec do oka, no a druhou rukou mu vrazí do krku to hrdlo láhve, co by jí zůstalo v ruce. Gudbáj ghostfejs :-D
No a když to bude nějaká cosmo frfňa, která vůbec nečeká, že tohle na světě existuje, půjde do kolen a bude brečet. A on jí vykuchá. (Tu v tom filmu taky zrušil).
Pár set mrtvých na ulici nabudí třeba Rusy. Ukrajince. Čečence (ty na beton). Izraelce. Prostě země, který se nezapomněly rvát. Ale Frantíky, chlemtače vína a žrouta Camembertu a Brie, který se a) nervali už padesát let b) absolovovali padesátiletou výchovnou kampaň výchovy a vzdělávání v neomarxismu, humanismu, řešení problémů slovy, feminismu, nenásilí, "civilizovanosti" a podobně, ty to zlomí. Jo, část toho národa jsou tvrďáci, někteří vždycky byli, ale ten národ jako celek je měkkej a tu sjednocující zuřivost v sobě nenajde. Britové to měli, ve čtyřicátých letech, vydrželi bombardování Londýna, atd., Rusové jako národ ustáli mnohamilionový ztráty. Ale tahle vlastnost se z Evropy vytrácí.
Takže, ne Holande, vás to neposílí, ještě pár takových akcí a začne ti to tam kolabovat. A jestli to povedeš, ty vole, stejně, jako se to vedlo kdysi proti Viet Minhu, ztratíš vlastní zemi. Viet Minh byl část obyvatel Vietnamu, stejně jako jsou imigranti, mezi nima basmači, atd., část obyvatel Francie. Tvoje země je teď "Vietnam", blbečku, zaber. Jo a nepodceň to, protože o Viet Minhu se taky říkalo, že je to banda pitomejch rudejch vidláků, co nemůžou porazit francouzský vojsko, no, tak mohli.
A pamatuj si, že už tehdy nebyla vůle french army k boji vysoká, teď je ještě nižší no a oni se nebudou rubat v konvenční válce (basmači neumí konvenční válku a tady na ní ani nemaj nářadí). Tady to ale může být častý a masivní střílení ve městech, v ucpaných ulicích a k čemu jsou vám tam Leclercý a Rafalý, když to tam nemůžou pořádně rozstřílet? Scénářů je mnoho. Ale jediná možnost kterou to nakonec skončí, je oddělení, buď bude část Francie "sharia France" kde budou musla a zbytek Francie klasická, mezi sebou se to míchat nebude, no a nebo je vyžeňte rovnou a tvrdě jim dupněte na krk, žádná džungle, žádný ghetta, žádný krmení z dávek, nesnažíš se, tak chcípni. A nikoho novýho nebrat. Nic nemíchat. Je to na nich.
Zabíjení bude pokračovat, ať Frantíci udělaj cokoliv, včetně toho, že neudělají nic. Bylo by od nich fér, kdyby dali svým lidem fér šanci se bránit, třeba povolením tý dementní zbraňově restriktivní legislativy.

„Kameny, tyče, nože, sekery….pistole?“

14. července 2016 v 10:10 | Řezník


Servus evrybády, jak už znalý vědí, ten název je citát z Gangů New Yorku (mimochodem geniální film kterej doporučuju každýmu, minimálně vyléčí člověka z pár pitomých iluzí :-D ), kdy si americký usedlíci a irský přistěhovalci domlouvaj vzájemný souboj, kde se konečně definitivně rozsekají a vyřídí, čí je jedna oblast v NY. No a Bill Cutting navrhuje zbraně který se budou používat.
No a protože dost lidí trpí pár mýtama z oblasti zbraní a použití zbraní a moje stránka se snaží fungovat jako bořič mýtů a klišobijec, vyřídím i tohle.
Zbraň musí mít nějaký účinek, že jo. Proto jí vyrobili. Jsou ovšem různý účinky. Jeden je ranivý (smrtící) účinek a další je zastavující účinek. Jak je patrno z názvu, smrtící znamená, jak efektivně a dobře to oponenta usmrtí. Oproti tomu zastavující znamená, že ho prostě zarazím v pohybu, v útoku, ideálně tam kde zrovna je, aby už ke mně nestihnul doklusat a rozbít mi sekerou hlavu.
Extrémní příklady, rybí hlavy otrávený nějakým kurare (jo, tak zabila Ellie Driverová Pai Meie v Kill Bill 2 :-D ) budou mít vysokej smrtící účinek, ale chvíli potrvá, než to začne působit, tudíž od okamžitýho úmyslu to protivníka nezastaví. Jinej příklad, šipka potřená shnilým masem a výkaly, když ho tím střelím, pravděpodobně zemře hnusnou smrtí (bez lékařský pomoci) ale zastavující účinek je nula a než prostě chcípne, tak mě desetkrát stihne zabít (a možná si sám zasaženou končetinu amputovat). Oproti tomu, když na někoho vystřelím síť, do který se zamotá, smrtící účinek je nula, ale zastavující je vysoký (zamotá se a padne na držku).
Podtyp smrtícího účinku je "ranivý", neboli "ranivost". Jak moc ho to zraní a způsobí smrt. Vysoká ranivost ovšem neznamená vysoký zastavující účinek. Kupříkladu řez břitvou přes krk je velice ranivý útok, pravděpodobně se s ní proříznu snadno přes obě hlavní tepny, ale zastavující účinek je nízký, než ho ta ztráta krve složí (a ta rána je tenká) stihne ještě podniknout několik útoků. Rána cihlou do ksichtu nemá takový smrtící účinek (pravděpodobně bez lékařský pomoci přežije spíš, než ten fiklej krk) ale mnohem spíš ho složí tam, kde stojí.
V bojovém využití potřebujeme jak ranivost (ten protivník musí do kopru, ne aby se za chvíli oklepal, nebo ho medik během chvíle vrátil do oběhu) tak zastavující účinek (opravdu chci, aby po prvním výstřelu lehnul, ne aby ještě vystřílel zásobník, ideálně na mě, pak teprve tělu došlo, že vykrvácelo a složil se). Toho se dosahuje různou volbou munice. Kupříkladu americká M14 a ruskej AKM používaj 7.62 kulky, který mají docela slušnou kinetickou energii, je dobrá šance, že frajera složí na hned, prý ta M14 spolehlivě pošle vořecha k zemi na jeden zásah. Používají ovšem klasickou munici, která dělá pouhou rovnou díru (která se ošetřuje celkem dobře), pokud nepoužijou upravenou munici, k tomu se dostanu. No a americký M4, M16 a ruský Ak 74 používají, Američani, 5,56 a Rusové 5,45 munici, která má teda nižší kinetickou energii, tudíž i nižší zastavující účinek, ale kvůli deformacím střely při zásahu dělá nepravidelnou ránu a způsobuje uvnitř mnohem větší škody.
Obecně se dá říct, že větší průbojný účinek je vykoupen menším zastavujícím, protože když má prorazit, tak prostě prorazí, ale míň energie při zásahu předá. Když americký Rangers a Delta Force bojovali v Mogadišu, tak ty jejich kulky 5,56 (který tam měli právě v té průbojné verzi, prý) velmi často ty Somálce nesložili na místě ani při opakovaném zásahu, prolítly, udělaly malej otvor, případně několik, ale on ještě nějakou dobu bojoval dál, než mu teda došlo, že by měl umřít. Bohužel na ty khatem sjetý Afričany tahle munice zrovna moc okamžitý účinek neměla. Kulometný náboje, to už bylo něco trošku jiného. Podle vyjádření jednoho chlapíka z Delta Force, myslím že to byl seržant Hoowe "Potom jsme se přestali chechtat jednomu členovi týmu, kterej sebou tahal starou M14 z Vietnamu, ano, sice byla těžší, větší, ale spolehlivě složila chlapa na jednu ránu." Další situace, jako že stříleli do skupiny vychrtlíků, viděli jak to na nich škube oblečením, že ty kulky prochází a oni běželi pořád dál, případně střelili několikrát tři, všichni tři šli k zemi, pak se dva zvedli, popadli toho třetího a zdrhli s ním……..Jako u tanků, lehčí projektil s vysokou úsťovou rychlostí projde spíš dovnitř, ale těžký projektil s nižší úsťovou rychlostí klidně urazí celou věž tanku. Pancíř neprobije, ale utrhne to.
Kupříkladu sovětský ISU 152 pomocí protipancířovýho náboje nedokázali moc prostřelit tank Panther, ale často se stávalo, že zásah mu utrhl celou věž, rovněž když Němci na začátku války stříleli na tanky KV 1 a KV2, nedokázali je prostřelit prakticky ničím, ale těžké dělostřelectvo je dokázalo poškodit i tak, třeba právě urváním věže.
To je boj.
V sebeobraně potřebujem spíš účinek zastavující, než smrtící, protože a) potřebuju, aby útočník přestal útočit v tu chvíli, kdy ho natankuju a ne abych čekal ještě minutu, než mu dojde, že je mrtvej b) smrt útočníka není vždycky žádoucí.
Tudíž, na sebeobranu se spíš hodí zbraně, které předávají okamžitě velké množství energie, tzn., úderové. V případě bodných/sečných, ty často nepředají energii prakticky žádnou (nože, břitvy, tlačné dýky, ), prostě proto, že cílem projdou a účinku je dosaženo devastací orgánů protivníka. Specifické jsou třeba težší mačety, kukri a meče. Ty sice procházejí, ale zase jsou schopny odseknout celou končetinu, nebo přetínat i kosti v těle a způsobují poranění velmi rozsáhlá. Kupříkladu, obrana nožem je velice problematická, protože (až na pár technik, kterými to jde) je problém protivníka zastavit v útoku jinak, než fatálem. Pokud na mě útočí a je pod drogama, ve vzteku, v adrenalinu, říznutí si ani nevšimne, bodnutí možná pocítí (i při adrenalinu běžné bitky) jako lehký úder a bude útočit a bojovat dál. No a abych ho zastavil v útoku kupříkladu Stilletem, nebo něčím podobným, tak ho musím prostě (obecně) rozpárat a vykrvit, což chvíli trvá, ne každej na to má žaludek a právní posouzení taky není nic moc. Musím kuchat orgány.
Mačeta a meč, podobně. Lehkého seku si nemusí všimnout a pořádný sek, kdy mu teda odseknu ruku nebo nohu, je dost fatální. Nebo že ho tím mečem prostě rozpářu.
Sečný zbraně (sekera, tomahók, meč, mačeta, velký Bowie nůž) mají (obecně) větší ranivost, než střelný zbraně, protože prostě pořádným mocným rozpáráním přeruším víc cév, tepen, orgánů, než zásahem kulkou (bo šípem).
Hlavní výhoda střelných zbraní je vzdálenost. Když jsem od protivníka dvacet metrů, může mít meč od Hatori Hanza a není mu moc platnej, páč já do něj prostě nasázím olovo. Opět. U pistole, stejně jako u pušek, ranivost a zastavující účinek. A platí, zastavující účinek je horší, čím je lepší průbojnost. Klasická kulka 9 mm FMJ proletí tím ometákem třikrát, ale to je nám celkem ku škodě, protože málokdy je potřeba zastřelit tři za sebou. Spíš je potřeba hned složit toho jednoho. Kulky se zvýšeným ranivým účinkem (který bohužel smí mít jen policie) neproletí skrz, zůstanou v tom prvním a toho a) spolehlivě zastaví b) slušně rozeberou.
Munice 4,7 mm Herstall projde prý skoro každou vestou, ale zastavující účinek je malý. K čemu mířím. Nedá se spoléhat na to, že ometáka trefím jednou kulkou a on se složí tam kde jí dostal (může, ale nemusí). Může se taky stát, že ke mně ještě doběhne a vrazí mi tu kudlu co má, do ksichtu. Dost často se stane, že střelná rána z pistole klasickým nábojem toho zasviněnka nezastaví a on útočí dál a může se stát, že po první ráně lehne. Pár případů z praxe. Když v Krušných horách jeden chlapík zaklekl druhého a dával mu bomby do ksichtu, ten vytáhnul pistoli a střelil ho jednou někam k pýnysu, dvakrát do rukou (do obou) a on ještě bombil, asi deset sekund, pak vstal, došlo mu, že je zasaženej a teprve se složil. Když Zimmerman střelil Martina, jedna kulka šla přímo do srdce, ale on ještě chvíli bombil, než odpadnul (obojí byla ráže 9mm). Oproti tomu, když v Bechyni rotmistr Severa v sebeobraně odbouch dva zasviněnky, oba trefil jednou, oba šli hned k zemi a to byla ráže 7,65 nebo tak něco, jeden mrtvej, druhýho zachránili. Když v Tanwaldu ten důchodce sesmahl dva romský delikventy, co na něj útočili s kudlou, taky je sundal a zastavil rovnou. Jeden mrtvej. Oproti tomu, na Filipínách bývalý MMA šampion vletěl s nožem na zásahovej oddíl policie a těch nábojů co do něj narvali, jak z pistolí, tak z pušek, bylo nemálo, on ještě jednoho ubodal. Kámoš mi říkal, že prý byl případ, kdy policajti naprali do chlapa 39 kulek (9mm) a k zemi šel až po tý 39. Že na fotkách z patologie vypadal jak tečkovanej, jak řešeto, ale držel.
V USA od určitého období rezignovali na ráže 0,38 a 9mm a přešli na 0,45, 0,40 a 10mm, protože se jim velmi často stávalo, že klasická devítka nebo osmatřicítka toho zasviněnka prostě nestopla, obzvlášť, když byl něčím sjetej.
Ono se klasický střelný zranění klasickou municí dá přirovnat k prostýmu bodnutí, statisticky člověk to zabalí až asi po 12 bodnořezný ráně, tohle je podobný, akorát z dálky. Hlavní výhoda střelných zbraní je vzdálenost na který můžu ničit.
V sebeobraně je ovšem nevýhoda střelných zbraní ta, že je riziko vedlejších škod. Ne každá kulka trefí, ne každá zůstane v tom šmejdovi, je značný riziko, že trefím někoho, koho vůbec nechci trefit, ať už tím, že minu, nebo že to naperu sice do toho šmejda, ale ono to proletí (a vzhledem k tomu, že nemůžeme jako civilisti používat náboje se zvýšeným ranivým účinkem) ta šance není úplně malá. Tudíž v MHD, na zastávce, ve vlaku, před diskotékou, v hospodě, atd., se střílí dost blbě, v případě že nechci riskovat, že zastřelím někoho, kdo s tím nemá nic společnýho. Plus je tady to, jak jsem zmiňoval, že ho sice můžu střelit, ale ta střela ho nezastaví a vzhledem k tomu, že většina těch bitek na uzavřených prostorech je na krátkou vzdálenost, má možnost tu vzdálenost zkrátit a začít mě mastit, než ho trefím tak, aby ho to vyplo. Nejhorší alternativa je, že já ho několikrát střelím, ono to projde skrz něj, sesmahne nějakýho chudáka za ním a naopak jeho to nezastaví, on na mě ještě skočí a bude mě sekat nebo tlouct než teda tomu tělu dojde, že má chcípnout a zabalí to.
Oproti tomu úderový zbraně předají značný množství kinetický energie vždycky, protože cílem neprocházejí, celá síla zásahu se rozloží do terče. Taky jsou rozhodně těžší, kladivo je výrazně těžší, než kulka (zase je pomalejší). Mají větší plochu, tudíž je velká šance, že trefí kost, při čemž se síla do terče přenese komplet a tu kost to pravděpodobně zruší. Je větší šance trefit holenní kost půl metru dlouhým klackem, než 9mm širokou kulkou. Rovněž zásah do hlavy (kde to s největší pravděpodobností protivníkovi vytáhne baterky jak kulkou, tak tyčí) je pravděpodobnější půl metrovou tyčí než 9mm kulkou.
U úderu si volím intenzitu útoku, nemusím řešit jen "stisknu spoušť ano/ne", můžu si zvolit, jak moc ho přes ten ksicht vezmu, jestli ho jen klepnu, nebo jestli mu teda tu mordu zruším. Zásahu si všimne okamžitě, jak jsem psal, říznutí přes ruku nebo přes krk si může všimnout až když je dávno dobojováno, rána železnou tyčí přes ruku má efekt okamžitě, zaprvý to tu ruku odrazí z cesty, za druhý jí to pravděpodobně přerazí a pak už se s ní blbě operuje. Rána do hlavy přenese velkou sílu a pořádně a) otřese CPU b) možná prorazí lebku a pak může boj vzít rychlej konec.
Ano, jsou lidi, co ustojí i ránu železnou tyčí do hlavy, ale těch je dost málo a předpokládám, že s takovou úrovní odolnosti by vydrželi i nějakou tu kuli do těla.
U úderu rovněž nebudu tolik kontaminovanej krví protivníka, případně, jako v případě nože, mi nehrozí, že se zraním sám (kdo někdy zkoušel bodat nožom, kupříkladu třeba v rámci tréningu nebo simulace, ví, jak snadno mu sklouznou prsty na čepel a knifne se sám) a tudíž promíchám svojí krev s tou jeho.
Takže teď jednoduchý shrnutí.
Potřebuju eliminovat protivníka na dlouhou vzdálenost, tzn od padesáti metrů výš, no, tak to chce pušku, nebo kladkovou kuši. Puška větší ráže, větší poškození, větší šance, že zůstane hned ležet. Puška menší ráže, poberu víc nábojů.
Potřebuju bojovat na vzdálenost pod 50 metrů, tak puška pořád (čím je blíž, tím víc upřednostním rychlost palby na úkor brutálního účinku…..sniperky, nebo lovecký kulovnice, mají efekt na velkou vzdálenost , stovky metrů až km, kupříkladu, ale do souboje okolo budov jsou zoufale neefektivní, oproti tomu útočnou puškou se na 500m pravděpodobně netrefím, ale do přestřelky kolem baráků je mnohem lepší) potažmo teda pistole, nebo samopal.
Pokud potřebuju nástroj nosit skrytě, nosit stále, mít u sebe, tak pistole. Pistole je ovšem nad 50 metrů už záležitost pro fakt hodně dobrý střelce, reálná vzdálenost na pistoli při palbě na živej cíl je tak do 15 m. Dá se, jasně, trefit i na větší vzdálenost, ale už to záleží na více faktorech.
Pokud potřebuju bojovat na vzdálenost menší než sedm metrů, s protivníkem, který po mě nestřílí, je už celkem lepší kontaktní zbraň než pistole (stejně jako v případech, kdy protivník nemá střelnou a já nechci střílet kvůli možnosti vedlejších ztrát). Pokud potřebuju zabíjet, tak meč, mačeta, kukri, nebo muj oblíbenej tomahók :-D (ten kombinuje výhody sečných i úderových zbraní, ruku rozsekne, ale kvůli vysoký KE i přerazí a odpálí z cesty, při ráně do palice totální otřes a průraz, pravděpodobně smrt no a když mám verzi s bodcem na druhé straně, dobře se s ním dostává i k orgánům a to i přes mnohé překážky, co na sobě může mít navěšený).
Pokud nepotřebuju / nechci zabíjet, teleskop obušek. Rány jsou efektivní, pravděpodobně protivníka vyřadí z provozu, pokud ale vyloženě nechci, nebude poslán do rakve.
Nástin situací, debil s nožem útočí na mě, nebo na jiný lidi, před diskotékou, kde je víc lidí, hýbeme se mezi nima…..střílení je neefektivní (vedlejší ztráty) radši ho zbít obuškem. Jsme tam sami, ale vzdálenost je krátká a střelba by ho nemusela zastavit (nemám takový náboje abych se na to mohl spolehnout) radši mlátit železem, obuch.
Neozbrojení protivníci, chtějí mě seřezat a vzdálenost není moc velká, radši obuch.
Magor střílí a já se musím krýt někde za stolem, no, tak jasně pistole a vracím palbu.
Skupina niggas vběhne do mekáče a s řevem "kráva je můj bratr" začne rozsekávat lidi mačetama, no tak ideálně nabrat co největší vzdálenost od nich a střelba, ideálně vytvořit si úzkej koridor aby mě neobešli a střelba samozřejmě z pohybu. Tady už nemusím extrémně řešit vedlejší ztráty, že někoho omylem trefím, protože, stejně jde všem o život.

Shrnutí, při boji na krátkou vzdálenost, místnosti, parkoviště, chodby, atd., můžou být sečný a úderový zbraně stejně efektivní nebo efektivnější než střelný, z hlediska ranivosti a u mnoha stejně efektivní, nebo efektivnější, z hlediska zastavujícího účinku na protivníka, kulka běžný ráže ho mnohdy zastavit nemusí, rána železnou tyčí nebo tomahawkem ho zastaví celkem spolehlivě.
Úderový zbraně jsou efektivnější než sečný / řezný z hlediska zastavujícího účinku, obecně, jsou legislativně líp průchozí a volím si intenzitu síly, jak moc ho chci zrakvit. Příklad, vyhazovač na vesnický diskotéce mi chce zlámat sanici, já ho a) vezmu teleskopem přes obě ruce b) vezmu tomahawkem přes obě ruce. Z čeho bude větší průser……
Hádka u autonehody, on mi chce rozbít držku, já ho a) složím úderama b) mačetou mu rozpářu teřich. Z čeho bude větší průser…..
Pro účely osobní obrany jednotlivce jsou tudíž v 90% případů nejefektivnější úderový zbraně. Těch 10% jsou buď střelci, nebo prostě extrémy typu parta psychopatů s mačetama.
Ohledně úderových zbraní, nejefektivnější je podle mě, teleskopickej obuch. Výhody. Skladnost (nos sebou baseballovou pálku). Pohyblivost a obratnost (rychlejší a variabilnější na údery, než kladivo, baseballová pálka, atd.), dosah (oproti třeba boxeru, který přidá sílu, ale ne dosah). Síla je výrazně větší než u úderu boxerem (zrychlení na konci tyče) a výrazně nižší než u baseballový pálky (nebo většího kladiva), oproti tomu rychlost úderu, kadence úderů a možnost údery kombinovat je mnohem větší, než u pálky, bo kladiva (menší setrvačnost a váha). Pálkou jednou rukou, nic moc, teleskopem jednou rukou, jasně a mám volnou druhou.
Nouzovka, když není teleskop, tak kubotan, nebo boxer (pro ty, co vědí jak s ním). O těch třeba někdy příště. Pro ženský, kvůli obecně jiným situacím kdy musí bojovat, kubotan asi lepší, než teleskop.

Psychosraní

12. července 2016 v 11:07 | Řezník
Servus evrybády, dneska jsem den zahájil u zprávy, jak osmiletá holka oblafla "psycholožku" a nabulíkovala jí, že jí nevlastní fotr tak nějak jako zneužívá a málem ho poslala do ďoury. Navedla jí její babka, ze který měla ta holka strach, babka se chtěla tomu chlapovi pomstít a zbavit se ho. Chlapa poliši smažili pět měsíců (výslechy, vyšetření u jinýho cvokaře) no a protože u jinýho vyšetření u něj nezjistili žádnou deviaci, znova vyslechli tu holku, ta se přiznala, že to byl kec. Doteď stará vesta, to se dělo, děje, dít bude, klidně se to může stát zítra a klidně i vám, ale chci aby se každej zaměřil na tohle.
Co kdyby doktor, kterej prováděl to fotrovo vyšetřování, nebyl nestrannej, byl předpojatej, nebo "byl přesvědčen" že to ten chlap určitě dělá (riziko pokud by to prováděla ženská, to vyšetření, stoupá). Případně by se mu dotyčnej nějak nelíbil, znelíbil, nebo mu "přišel nějakej divnej". Tak by si ty výsledky dokázal snadno naštelovat tak, aby to sedělo k jedinýmu správnýmu konečnýmu řešení. Ona to totiž vůbec není exaktní věda, "mám zlomenou ruku ano/ne", tam je obrovskej prostor pro spekulace a to, že se ty "posudky" píšou na objednávku, nepřímo potvrdil jeden českej überpsychokráva. Kupříkladu Breivik měl jeden psychoposudek, že má schizofrenii, jinej byl zas, že nemá nic, otázka je, kdo je zadavatel. Může si to psycholog a sexuolog "zadat" sám sobě, aby někoho dostal do díry, pokud se k tomu rozhodne? No jasně. Pokud se dá sepsat posudek tak, že má schízu, i když nemá, dá se klidně napsat tak, aby vypadal člověk jako děckomrd, i když není. A jsteeeeee…….fřiti.
Sociální poprava v ceně, prznitele dětí nemá nikdo rád, proto tihle musí sedět taky v separaci od klasických vězňů, jinak bolest a možná i skutečná poprava v tom lochu. Člověk nevysvětlí, že to je kec a znáte to, jak se říká, není šprochu….. Podobně se bude k tomu dotyčnýmu přistupovat, i když je z díry venku. Štvavá kampaň z médií se sice zastavila, ale už proběhla, už mu vylili za krk kýbl špíny a už smrdí. A ne ke každýmu se donese, že to byl kec. Ale to je opět stará vesta, tohle si všichni představit dokážete.
Ale to, jak je snadný v tom skončit, asi ne. Vzhledem k tomu, že existuje určitý nenulový procento prznitelů děcek, se poldové a úřady snaží nic nezanedbat a to je správný. Jenže se tady přistupuje k podezřelýmu s extrémní porcí presumpce viny (ono taky, svědci u toho nejsou nikdy, diváci taky ne, je to vždycky tvrzení proti tvrzení a pokud to není klasický hardcore znásilnění, co zanechává fyzický stopy, klasický vyšetření nic neukáže), vyšetřuje se to blbě. A proto tu dostává enormní prostor faktor "psycholožka/sexuolog". Což jsou vesměs zástupci druhu, kterej musí nějak obhájit svojí existenci a to, aby je někdo platil, tudíž často vymejšlej úplný capoviny. Studenti z těhle škol, co je chrlí, jsou díky humanitnímu zaměření obecně mnohem víc propláchnutý neomarxismem, než ti z jiných škol, často u nich v hlavě straší ten nesmysl "bílý muž je ten vždycky špatný", nějaký takový krávě, která se vrtá lidem v hlavách a tváří se u toho děsně chytře, je pro chlapa extrémně snadný se znelíbit. Obzvlášť, když přemýšlí v tý rovině "všichni chlapi jsou jen lachtanem myslící dementi kteří nám nebohým ženám ubližují a to už jak zde vidíme, od dětství". Plus, spousta těhle "psycholožek" jsou logicky ženský a u ženských když se nadhodí "zneužívání dětí", tak jim mateřskej pud vyhlásí DefCon1. A těm, který jsou tak karierně zaměřený a hozený do módu "gender fighter woman, která odmítá tradiční role a teď prostě drtí karieru, na děti je čas v padesáti, nebo si adoptuju černouška z Afriky, třeba", že maj mateřskej pud potlačenej, no, tak ty maj v hlavě takovej maglajz, že člověk nemůže vůbec tušit, co jim to vyplivne.
O nějaký objektivitě si ve většině takových případů nechte zdát. Tady to nebude "tak musíme zjistit, kde je pravda", tady to bude "tak, ty jseš mizernej děckomrd a prznič, jen se ti to nepovedlo přišít, tak zkusíme, jestli se nám to povede teď". Každá blbost bude totálně interpretovaná proti vám, čiže, jak jsem psal už dávno, bez právníka ani prd.
Celá psychologie je obor neobjektivní, subjektivní, do kterýho se promítá vidění světa psychologem, vidění světa vyšetřovaným, aktuální nálady, aktuální rozpoložení, atd. Vezměme si, že psycholožce, která je dejme tomu militantní veganka a před půl rokem jí opustil starej kvůli tomu, že ty její blafy se už nedaly žrát, no a která teď trpí traumatem, že se jí možná nepovede skloubit dítě a kariéru, protože chlapa "normálního" (tenhle pojem jsem rozcupoval jinde) nesežene, přijde třeba řezník, kterej je obviněnej z prznění nevlastní dcery. No, to potěš. Do toho si promítne všechny svoje frustrace, všechny svoje křivdy a i křivdy nebohýho dobytka a řezník půjde na hák, pokud nebude mít velice schopnýho právníka. Ono už jen proto, že spousta věcí se dá interpretovat z obou stran, tak, jak se chce. "Chodíte někdy před dítětem nahej?" Ano. No a máme ho, úchyla, už to dítě zvyká na pohled na jeho lachtana. Ne? To jako považujete nahotu a tělo za něco nenormálního? To je nějaká deviace, tak jdeme hledat nějaký další……
Uaaaaf. Stejně by to bylo u "psychotestů" ohledně zbraní. Pacifistovi, gejomilovi, muslomilovi, sluníčkovýmu idiotovi, typu Dinspivson, tam přijde chlapík vzhledu URNA, s vojenským sestřihem, že chce zbraň na účely ochrany zdraví, života a majetku. Už mezi dveřma po pozdravu je verdikt "ne, ty nic nedostaneš" a zbytek "testování" se ponese v duchu "najít nějakou záminku mu to nedat". Která se najde vždycky, protože u oboru z půlky postavenýho na názorech a spekulacích se těžko vyvozuje nějaká odpovědnost, nebo dokonce opravný prostředky.
Pro dítě aktuálně není problém vás dostat do obrovských problémů, případně do lochu, i když to neskončí lochem, znamená to dlouhý měsíce vyšetřování, pohledů skrz prsty atd. Vzpomeňme na nedávnej případ, kdy si logopedka hrála na cvokařku a vyrobila obvinění ze zneužívání a fotr se vezl víc než ten pes ve vyjmenovaných slovech. Pak spáchal sebevraždu, nezjistilo se, že by něco dělal, aparát se omluvil a děti vrátili. Tady prostě nenadávám na policejní práci, tohle se a) nesmí zanedbat b)vyšetřuje se to fakt blbě (když nejsou fyzický stopy)
Ale ty různý psycholog sociolog neomarx femi zblblý überkrávy jsou fakt problém. Co pro ně není problém je, pomocí správně vedených a správně tendenčních otázek z toho dítěte vytáhnout tu "správnou" odpověď. A situace okolo rozvodů, rozchodů, majetkových vyrovnání, pomsty bývalých žen chlapovi a podobně, mluví taky sama za sebe. A bude to jen horší, jak bude přibývat těch tendencí "bezpečnost dítěte über alles" (už teď vidím ty malý dementíky v těch reflexních vestách, když jdou ze školky za bílýho dne po ulici….co bude příště, plovací vesta, kdyby přišla povodeň a kevlarová helma na hlavu?) se tohle bude jen přitvrzovat. Na jednu stranu budou neomarxistický kravsoni ve škole učit děti z pomalu pornografických příruček, kam se strká dick (true story, na Slovensku v knihkupectvích už to maj), případně jim pouštět úchylácký vídea (Norsko, "tak takhle se strká plastovej dick do plastový množírny a aby to bylo fakt super, musí být vagína úplně vlhká" - opět true story i s tím koncem citace), případně je budou učitelky ve třídě učit masturbovat (true story) na druhou stranu aby se pak fotr bál dítě pohladit po hlavě, nebo s ním být někde sám, aby se nezrodilo nějaký obvinění. A děti z toho budou mít v hlavě teda totální vnitřek tanku po zásahu DU střelou, "tak je to špatný, nebo to není špatný, mám s otcem koukat na porno a řešit s ním dicky nebo ne, nebo jako teda jak" no a v tomhle bordelu, kdy v tomu bude totální hyperbordel, se těch obvinění bude rodit ještě víc, obzvlášť, když falešný obvinění nebudou trestaný.
Kdož z vás má dítě, nedej Bůh nevlastní, jste furt jednou nohou ve vyšetřovací cele a s nohou jinýho mukla na krku.
FSM. 1) dítě naučit, že s cizíma se nebavíme, vůbec se nebavíme s nějakýma hlavošťourama, učitelkama (mimo nutnost), psycholožkama (bez přítomnosti starců) vůbec s žádnýma vořechama z aparátu, protože to nejsou kamarádi.
2) Pro chlapy, nebuďte s tím harantíkem nikde sami tak dlouho, aby se za tu dobu cokoliv stihlo. Je to sice omezující, ale jistý.
3) nemějte děti vůbec. Pak vás neobviní nikdo z ničeho - a tím se dostávám k tomu, jak řekl Donutil, "Komu tím prospějete". Komu tohle celý prospívá? Aby se lidi pomalu báli mít děti, protože si tím vlastně nasadí do bytu malýho režimního fízla (viz další školní a podobný bonzácký programy, v USA a jinde)? Ano, genociderům bílý rasy. Přesně tak. Je to další demotivace a další rozbíjení klasických bílých rodin, protože rodina, ve který se fotr bude bát být s dcerou sám v pokoji, aby ho následně někdo nemohl obvinit, že jí zkoušel prznit (a to přijde, jakmile se ty případy rozmnoží, zatím to dělají dost diletantsky, třeba Barnevern poštval ty lidi proti sobě a na obvinění od něj se všelidově reaguje spíš "to je zas výmysl", ale oni se zlepší a stačí až padne pár rozsudků) bude zas poškozená a s dalším poškozením se to nasčítá.
Neomarxismus zasvinil vzdělávací systém a teď už stačí nechat to jet samospádem, ono už to dělá svoje samo. Dvě, tři generace a evropskej běloch skončil.

Je tak fajn si protiřečit - člověk může blafat co ho napadne a nepřipadat si jak hňup

11. července 2016 v 9:18 | Řezník
 1. Jdeme ničit. Pojem "doublethink" jsem zmiňoval opakovaně, v definici podle Orwella, znamená to "říkat dvě protichůdné věci a oběma zároveň věřit". Český výraz je "dvojí myšlení", nebo "podvojné myšlení". Jak to naťuk DFens, teď okolo Brexitu se to tím všude hemží a nejen okolo Brexitu, k tomu se dostanu.
  Kupříkladu. "Referendum o vystoupení z EU je špatné, protože plebs nemůže o takhle důležitých věcech rozhodovat sám". Oproti tomu "referendum o vstupu do EU je fajn, protože lidi demokraticky ukázali, co chtějí".
  "Pro vystoupení hlasovali jen důchodci, lůzři, dementi a socky a proto je potřeba to referendum zneplatnit". Oproti tomu, kupříkladu stejný důchodci, lůzři, dementi a socky mohli hlasovat předtím pro vstup a tam to nikomu nevadilo. A jinde, samy multikulti krávy prohlašovaly, že "hlas jako hlas", takže hlas britskýho celoživotního plátce daní je ekvivalentní jako hlas nějakýho Hakuna Matata, kterýho před rokem vyklopili z člunu a od tý doby žije na dávkách. Takže když "hlas jako hlas", kde je kurva problém že hlasovali starci a socky?
  Spousta vohnoutů, lůzrů, dementů a sociálů volí ČSSD a Ozubený pleši to vůbec nevadí.
  Co dál. Demokracie. "Demokracie je fajn, když hlasování vyjde podle našeho". "Pokud vyjde jinak, je vyjádření vůle většiny nedemokratický a hrozbou pro demokracii". Viděno nááádherně na český prezidentský volbě, kdy vyhrál Zeman. A roky potom. Spousta těch, co mají neustále demokracie plnou hubu, se prostě nesmířili s tím, že to nedopadlo po jejich a "bylo to špatný", "hlasovalo se blbě", "lidi byli zblblý propagandou"……..stejný jako rakouský prezidentský volby. Když to nakonec dopadlo hezky po neomarxisticku (vyhrál Zelenej), tak "fajn, zvítězila demokracie". Kdyby si stejným postupem většina lidí zvolila toho vlastence, byla by to "hrozba pro demokracii, výhra populizmu, propagandou zblbý chudáci, volili jen ksenofobové, volili jen lidi s nízkým IQ, mělo by se to zneplatnit", atd., atd.
  "Diktatura je špatná", ale jen, pokud to není tak, že něco nařídí Evropská Komise. Protože Evropská Komise ví všechno nejlíp a kdo má kecy proti jejím nařízením a odmítá se bez okolků podřídit (jinými slovy odmítá diktaturu) je špatnej, blbej, divnej, určitě ještě rasista a volil by Konvičku.
  Umlčovat lidi za názory je fuj a fuj a fuj, pokud to teda nejsou lidi s nesprávnými názory, to je pak totiž fajn. Kupříkladu zakázat na netu propagaci homosexuality (kupříkladu Rusko) je totalitní a nedemokratický, zakazovat kritiku islámu a trestně stíhat kritiky islámu je paráda, demokratický a chraní to demokracii. Jo a svobodu. Tu hlavně.
  Omezení přístupu na internet je fuj a zlo (Čína) a ta země je totalitní. Ale ANOČSSD navrhovalo omezení internetu kvůli ochraně proti "xenofobním výrokům" a to je fajn, kritici Číny a Ruska nadšeně hýkali.
  Zavírat lidi za kritiku politiků je špatný, ale zavírat lidi za kritiku menšin je dobrý. Mělo by být právo kritizovat náboženství a dělat si z něj prdel, pokud to teda není islám, pak je to špatný, xenofobní, rasistický, fašistický a etalon zla.
  Jdeme do Ameriky. Když bílej fízl zastřelí černocha, je to zaručeně rasizmus. Když Zimmerman zastřelil Martina (sebeobrana, čistá), taky se o rasizmu řvalo. Když teď radikální nigga postřílel pět bílejch poldů, jednoznačně to rasizmus není, on byl prostě vyšinutý a divný a stejně za to může AR 15.
  Chlap vystřílí gejklub, může za to zbraň, protože jí měl. Halasně u toho deklaruje, že střílí za Aláha a za Bagdádího, ale rozhodně to nesouvisí s islámem.
  Zpět do Čech, netový diskuze. Rasisti nejsou ti, kdo vytváří stránky typu "když je bílá, není to znásilnění", nenene, rasista je ten, kterej prohlásí, že to je fakt rasistický :-D
  Když ženskou znásilní běloch, rozhodně, ale rozhodně, ale nenene vůbec ne, to není ani trošku její chyba (kupříkladu že jde v noci zpitá ve vyzývavých hadrech). Pokud jí ale obtáhne muslimskej migrant, je to prostě její chyba, protože šla sama (!) okolo nějakýho jejich pelešiště (!!) a dokonce v hadrech který se neslučujou s islámem (!!!) tak co jako čeká. Obojí argumentaci používají ti stejní lidi.
  Mlátit lidi je eklhaft, pokud nemlátíte ty, co říkají špatné věci, pak je to potřeba. Když policajti bijou lidi, co protestujou proti migrantům, je to super, když jim vyrvou z pracek českou vlajku, je to super. Když policajti zbijou lidi, co protestujou proti Číňanovi, je to totalitní humus a když jim u toho zlámou tibetský vlajky, je to überhumus.
  Odposlechy v Rusku jsou nedemokratický, odposlechy v Čechách jsou fajn, chrání lidi před xenofoby.
  Überdebil Kohout si vyhoní oliheň v Polsku v kostele, rozhodně není žádnej "křesťanofob" a nikdo ho nepranýřuje za hanobení náboženství. Konvičkovci udělaj obscénní exces před meshitou (ne že bych to schvaloval) a stejný lidi řvou, jak je to nízký a blééé.
  Tak. Už. Kurva.
  Vidíme, že celej neomarxismus a tahle levičácká humanistická multikulti antirasistická zblblost je postavená na doublethinku, dvojím metru, rozdílným přístupům a diskriminaci. Ještě kupříkladu, "je špatné, špatné, špatné, při výběru pracovníka přihlížet k pohlaví------proto musíme zavést kvoty na zastoupení žen, aby se muselo vybírat podle pohlaví".
  Feministky protestují proti protestům vůči sexuálnímu násilí na Evropankách, protože "ty protesty jsou stejně rasistický" (a ty napadený Evropanky si za to stejně můžou samy, protože jsou hezčí než já, feministická muslimofilní marxistická kopie Anduly Šabatový, o kterou by si nezasvinil kudlu ani Michael Mayers).
  Pomalu kdykoliv nějakej multikulturní zblblík promluví, tak si kadí do krku. U některých se mi vybavuje ten výrok z knížky od Kinga, "Pod kupolí", kde tam o jednom prohlásili "Ten chlap sere z obou stran." Kecy těch multikulti humanistů se nesou v duchu "Demokracie je ta nejvyšší meta a je potřeba jí hájit za všech okolností ----ale jen do chvíle, dokud je to demokraticky po našem. Jak to vypadá, že by si lidi zvolili něco jinýho, na demokracii serem, vnutíme jim to zákonem a silou a hlasovat by měli smět jen ti, kteří jsou zasloužilí, prověření (a je jasný, že budou hlasovat správně)."
  Velice, velice se podobají komunistům, proti kterým se pořád perorálně vymezujou. Ona se ta nová levice od tý rudý bandy moc neliší a ten vzdělávací systém je tím tak zasviněnej, že vznikají jinak velmi chytrý lidi, kterým ale nepřijde divný, že jednou půlkou huby obhajujou princip demokracie a svobody a druhou půlkou huby policejní stát. Orwell byl génius.

  Tak a teď si trochu (pořádně) kopnu do vlastních. Nejlepší a největší doublethinkaři, který mám tu čest slyšet a občas poslouchat, jsou mnozí křesťanský kazatelé, představitelé kalvinistický doktríny.
  Ujasnění pojmů. Kalvinismus je křesťanský učení pojmenovaný podle kazatele Jana Calvina (Kalvína), ze Ženevy. V mnoha mnoha věcech s ním na sto procent souhlasím, ale ne už s mnoha jeho pohrobkama v dalších věcech.
  Kalvinismus má pět základních nosných předpokladů, zde viz wikipedie.
  úplná zkaženost (angl. total depravity) - V důsledku prvotního hříchu se člověk stal otrokem hříchu a kvůli své zkažené přirozenosti není schopen z vlastní vůle zatoužit po následování Boha. Všechno, co člověk v tomto stavu dělá, je proto hřích.
 2. nepodmíněné vyvolení (unconditional election) - Bůh si od věčnosti vybral ty, které chce přivést k sobě. Toto vyvolení není podmíněné zásluhami nebo vírou, ale je založené výlučně na Boží milosti.
 3. ohraničené smíření (limited atonement) - Kristova smrt na kříži je cenou jen za hříchy těch, nad kterými se Bůh rozhodl smilovat. Nevztahuje se stejným způsobem na celé lidstvo, ale její moc vykoupit se omezuje jen na vyvolené.
 4. neodolatelná milost (irresistible grace) - Boží vyvolení překonává všechny vnější překážky i odpor konkrétního člověka. Není možné odolat vlivu Ducha Svatého.
 5. zachování svatých (perseverance of saints) - Každý, kdo byl jednou vyvolen pro spasení, už nemůže být zavržen. Kdo např. odpadne od víry, byl buď od začátku předurčen k zatracení, nebo - pokud je vyvolený - se v budoucnosti k víře vrátí a bude spasený.
Když dáme první písmena těch pěti bodů za sebe, zkratka je TULIP. Až na to někdy narazíte. Tak. Zaprvý. Jak vidíme, těch pět bodů na sebe navazuje. Prostě, navazuje, jeden nedává smysl bez toho předchozího, protože je to konzistentní věroučnej systém. Tudíž mě strašlivě ničí lidi, kteří prohlásí "já jsem kalvinista, ale ne pětibodový". Říkám, ehhhh, jak je to jako možný? Vždyť to na sebe navazuje, vyhoď z toho jeden ten bod a už to nedává smysl (kdo mi chce oponovat, může, nechť si to ovšem promyslí důkladně). To je jako "jo, jasně, výroba dítěte, ale vynechám početí, to tam být nemusí. No a porod, ten je tam taky celkem zbytečnej." Vznikne mi něco? Něco možná, dítě ne.
Jdu stavět střechu, jo trámy? Kdo by je tam dával, frknem tam rovnou krytinu. Stane se co? Zkydá se mi to na palici, jasně.
To ještě ale není to nejhorší. Ti kazatelé, do kterých budu rejt, jsou pětibodový, aspoň v tomhle jsou konzistentní. Jenže. Jak víme, v kalvinismu je spasení člověka (záchrana od pekla) jedině, jen a pouze, Boží práce. Člověka rozhodnutí nebo jeho vůle v tom nehraje roli žádnou, naprosto žádnou, vůbec žádnou a Bůh buď člověka předurčil do nebe, nebo do pekla.
Prostě, pokud jsi vyvolen, tak za tvoje hříchy Kristus zemřel, Bůh ti dá víru v něj, ty uvěříš, začneš se chovat správně, půjdeš do nebe. Pokud jsi vyvolen nebyl, Kristus za tvoje hříchy nezemřel, ty v něj neuvěříš, nezačneš se chovat správně a půjdeš do pekla. To co předurčí tvůj věčnej úděl je to, "byl jsi vyvolen-ano/ne". Tečka. Což ovšem určitý sortě kazatelů nebrání v těch svých řečech pořád přehazovat odpovědnost za svůj věčnej ortel zpátky na jednotlivce, ve smyslu "čiň pokání (ale to opravdový, ne nějaký falešný) jinak půjdeš do pekla", "kontroluj se, jestli nežiješ v hříchu, jinak taky můžeš odpadnout a půjdeš do pekla", "pokud si nejsi jistý, že jsi spasen, tak čiň další pokání, pros Boha ať tě znovuzrodí…." Eh. Neříkají náááhodou, že to na člověku nezávisí? Že se člověk, pokud není vyvolen, nemůže pro Boha sám rozhodnout? Že pokud nebyl vyvolen, tak ze něj Kristus nezemřel a on i kdyby se příčně přetrhnul, tak do toho pekla stejně půjde? Tak jak má co činit, jak má prosit, jak se má snažit, když není vyvolenej? Stejně to udělat nemůže, nebo třeba jako může, ale ne tak, aby se to počítalo. A pokud vyvolenej je, tak to všechno udělá Bůh, bez ohledu na to, co ten člověk dělá teď, protože teď to třeba ještě neprobíhá, ale proběhne to v budoucnu.
Má teda smysl toho člověka kontrolovat, napomínat, varovat, kibicovat, když na něm stejně vůbec nic nezáleží? Ne. To je jak řvát na ležícího v komatu "jseš v komatu! Jseš v komatu! Musí ti přijet sanitka, nebo umřeš, slyšíš? Musí ti přijet sanitka nebo umřeš!" Hezký. Udělá on s tím něco? Ne. Proč teda radši nešetřim kyslík? Ok, budiž, to by teda nebylo ještě nejhorší.
Nejhorší je, že tahle skupina (jmenovitě Piper, Paul Washer, R.C. Sproul, A. W. Pink a další a další a další) si vytvořili doktrínu o "falešný víře", tzn., že jsi jako v Krista teda uvěřil, ale ne tou "opravdovou" vírou, skrz kterou můžeš být spasen, ale nějakou jako "falešnou", která se nepočítá a je ti úplně na nic. Buď od ní odpadneš, nebo teda zůstaneš falešně věřit až do závěru, ale ono je to úplně fuk, protože stejně jsi vyvolenej nebyl a stejně půjdeš do pekla. No a pak je tak dvě třetiny jejich kázání plný toho, jak se máš kontrolovat a poznávat, jestli máš opravdu tu pravou víru, nebo tu padělanou, jestli jsi teda "skutečný věřící", jestli náhodou není důvod domnívat se, že jsi jen "falešný věřící", no a spousta dalších výroků o tom, jak že jsou ti lidi hrozný, protože "žijou v hříchu a odmítají Krista".
A já říkám "kurvanoha, oni jako někoho odmítají? A není to teda podle vás tak, že nejsou vyvolení, tím pádem nemůžou vůbec jinak, než odmítat, protože přijmout ho prostě nemůžou? I kdyby třeba chtěli?" Celkem mi to přijde jako řvát na mentála, "jak si můžeš dovolit, se nechat narodit jako mentál? Co si to jako dovoluješ, to jsi fakt přehnal, kdyby Bůh chtěl, tak z tebe může udělat normálního hned, tak jak se opovažuješ zůstávat mentál???"
Plus samozřejmě, jak všichni ti "falešní věřící" a nevěřící skončí v pekle a dobře jim tak, protože si za to můžou sami, tím, že "odmítli Krista" a "nečinili pokání" a "odmítli skončit s hříchem"……což by bylo na místě, kdyby…..podle jejich vlastní doktríny měli ti lidi možnost odmítnout (nebo přijmout), možnost činit nebo nečinit a možnost skončit s hříchem, jenže, podle nich oni tu možnost prostě nemaj.
"Všichni lidi by chtěli do nebe, jen nechtějí, aby tam byl Bůh, až se tam dostanou", Paul Washer (ten je vůbec v tom kecání mimořádně aktivní). Heh, Paule a není to náhodou tím, že oni byli předurčeni aby tak dopadli? A že nemají vůbec možnost přemýšlet jinak, protože, když jsou teda úplně zkažení v hříchu, nemaj vůbec nijakou kapacitu se pro Boha rozhodnout a s tím hříchem chtít přestat? Pokud nejsou vyvolení a tihle tudíž nejsou?
A další, jak jsou na světě levárny a bordel kvůli tomu, že lidi "neposlouchají Boha". Jo, jasně, to je pravda, ale když to říká tahle skupina, zas to dostává zvláštní pachuť, protože prostě ti, co nejsou vyvolení, nemůžou Boha začít poslouchat, protože prostě to nedokážou. Když se někdo narodil jako "modrej", přičemž existence ve stavu "modrej" zahrnuje i "pořád chtít zůstat modrej" a ten člověk ani jedno z toho nemůže změnit, může to změnit jen Bůh, tak proč toho člověka buzerovat a prudit, za to, že je "modrej"? Má nějakou možnost volby, změny, čehokoliv? Ne. Buď to Bůh udělá a pak ho změní do stavu "bílej", no a nebo neudělá a pak ten člověk prostě bude "modrej" a bude chtít zůstat "modrej", protože to tak je. Zebra si taky nezmění svoje pruhy, ona asi ani neví, že je má.
Tudíž u týhle skupiny, vždycky když rozjedou ty svoje teze o těch "moc fuj a ošklivých falešných věřících, kteří jsou špatný, protože nepřijali Krista doopravdy" a o těch špatnejch hříšnících ze světa, který způsobujou to zlo, protože "odmítají Krista a odmítají poslouchat Boha", napadá mě jen "držte už, kurva, hubu, nebo si okamžitě přestaňte protiřečit, protože takhle to vypadá, že ani nechápete, co sami učíte". Ano, všechny ty jejich výroky by začaly dávat smysl, pokud by opustili doktrínu dvojího předurčení (předurčení do nebe/předurčení do pekla) a uznali, že člověk má svobodu se rozhodnout uvěřit, nebo neuvěřit, poslechnout Krista, nebo neposlechnout, podřídit se Bohu, nebo nepodřídit, no, ale tohle oni tvrdošíjně odmítají.
A nepřiznají si, že pokud platí doktrína dvojího předurčení, tak za to, že jsou na světě hříšníci a páchají hříchy, nemůže nikdo jinej, než Bůh, protože je nepředurčil ke spasení, předurčil je ke smrti v hříchu, no a tudíž nese odpovědnost za to, že lidi zůstávají hříšníci a nevyhnutelně páchají hříchy. Jenže to oni prostě neřeknou, protože v Bibli je napsáno (a je to pravda, ona Bible je pravdivá komplet) že Bůh je milující. No a to se s představou Boha, který drtivou většinu lidstva předurčil k plácání se v hříchu a tím pádem ve zle a následně k věčnýmu utrpení v pekle (kterýmu bude předcházet teda soud, jenže opět, pokud platí dvojí předurčení, bude ten soud jen spíš komedie, fraška a něco jako "politický proces", než spravedlivej soud - "ty jsi odmítnul přestat hřešit, sice jsi nemohl, nešlo to, ale to je fuk, no a ty jsi odmítnul věřit v Krista, no, sice jsi taky doopravdy uvěřit nemohl, ta situace je něco jako - můžeš dostat milost, když si podepíšeš žádost, ale předtím ti uřízneme obě ruce- no tak mazej do pekla, protože si to zasloužíš. Sice jsem rozhodl, že tam půjdeš, než ses narodil, ale stejně je to spravedlivej proces") dost jako tluče.
Čiže neustále vykládají věci typu "koukej dělat to, to a ono, jinak se třeba ukáže, že si tě Bůh vůbec nevyvolil a to bys byl teda pěknej ksindl" a nejhorší je, že to nedělají schválně, ale opravdu těm naprosto protichůdným tezím sami věří.
To z nich dělá suverénně nejlepší doublethinkery, který znám.

Četl jsem zprávy

7. července 2016 v 16:18 | Řezník


Copak tu máme dneska. Akorát jsem se dopoledne domák, že ve Francii před Bataclanem (jo, ta díra, kde byl zatím největší západoevropskej shootout od války) zevloval vojenskej oddíl a přesně ve stylu EU nedělal nic. Protože neměl oprávnění zasáhnout. Nemohli ani půjčit svojí zabíjecí mašinologii policajtům, protože na to nemaj oprávnění. Perfektní ukázka Europyjskejch keců o tom, jak by zbraně měly mít jen státní složky a vovčan je k ničemu nepotřebuje, protože zmíněný státní složky ho ochrání (tímto zdravím ministra Dýnspívo, s přáním brzkého zahájení kariery ozdoby na chladiči kamionu). Ve Francii je to krásně vidět a je to krásně vidět všude. Tak. Upřímně vůbec neobviňuju ty vojáky. Voják plní rozkazy a rozkazy nebyly, kdyby tam ti vojáci naklusali a ten zásah se nepovedl, tak je pak politici, média a tihle všichni, ukřižujou hlavou dolů, už jen proto, že by měli ten průser na koho hodit. A jejich nadřízení by se po nich pod tlakem médií, politiků, veřejnosti a všeho tohohle cirkusu, vozili ještě deset let. Ty bigoše plně chápu. On nikdo nechce naklusat z voleje někam, kde automatama ozbrojený dementi kostí lidi, kde je tudíž a) riziko, že mě zabijou b) riziko, že když se něco nepovede, tak mě vyvláčej v televizi bahnem, nasadí mi psí hlavu, vykopnou mě z armády a případně mě ještě zašijou, protože celej ten masakr hoděj na mě.
Poliši taky nějak asi neměli rozkazy co a jak a taky někam naběhnout bez přípravy ještě s vypůjčenou výzbrojí, nic moc. Ani jim se nedivim. Jen že hezky vyniknul ten kontrast. Vevnitř se zabíjí a ozbrojený střelci čekaj venku, protože jim nikdo neřekl, co mají dělat a jsou tak sešněrovaný legislativou, že jsou vybobkovaný se sami pohnout. Ještě někdo chce tvrdit, že zbraň na svojí obranu nepotřebuje?
Ještě mi chce nějaká politkurva tvrdit, že tohle nechápe?
Jinak jsem četl speciál střelecký revue o sebeobraně zbraněma, jak bouchačkou, tak nožom a jak se to následně pak soudilo, když se to před soud dostalo, nutno uznat, některý ty lokální soudy na mě dělaly dojem spolku retardů z nějaký Jedličkárny, ta argumentace co jsou schopný použít, z toho by jednomu cukalo levý voko. Některý soudy chtěj prostě vyslat zprávu "nedělej nic, nech se zrušit, pak teda zavolej orgány a pokud ty to nekopnou okamžitě pod stůl, tak si možná toho pachatele i tak nějak podaj, což tobě už bude Kindervejce platný". Díky Bohu, že některý ty otřesný rozsudky pak Vrchní soud a Nejvyšší soud zrušil. Obecně shrnutí, obrana proti protivníkovi ozbrojenýmu, ať už pistolí, nožom, nebo sekerou, atd., pomocí střelný, pravděpodobně projde, pokud ho teda nestřelíte do zad. Oproti tomu obrana proti neozbrojenýmu pomocí střelný zbraně může být celkem problém, pokud a) to soudí nějakej magor b) vytknou si za cíl vyslat zprávu, že bránit se je fuj.
Byl tam případ, že chlap zahájil palbu až když ležel na zemi, zakleknutej a agresor mu sázel bomby do ksichtu a toho prosím zašili (a přičemž důsledně ignorovali zprávu z balistiky, která potvrzovala, že střílel, až když ležel na zemi zakleknutej a agresor mu sázel bomby ) a drželi se striktně pouze výpovědi střelenýho.
No, vlastně něco podobnýho jako v USA kdy Zimmerman zastřelil Martina, když ten mu klečel na hrudi, dával mu bomby a pak mu začal otloukat květák o zem, tam to nejprve prošlo v pohodě, ale pak, když se z toho udělalo "bílej zastřelil černocha", tak se to sáhodlouze řešilo a hledali, na čem ho usmažit. Nepovedlo se. Tady toho v Čechách zašili.
Případně chlap co se dostal do bitky s jiným chlapem a s jeho čoklom (oba ožralý) taky dostal bomby, ležel na zemi, dostával další bomby a ještě ho kousal ten pes, až pak zahájil palbu, no, taky ho šoupli do díry. To byl prosím polda. A tady si všimněme kontrastu, kdyby byl v tu chvíli v uniformě a bylo to v rámci totálně nepřiměřenýho a zpackanýho zásahu, tak se to nějak kopne pod stůl, hodí do zadního šuplíku, nechá vyhnít. Takhle, když uniformu neměl a byl v tu chvíli jen ksindl občanskej, ještě držitel legální zbraně, tzn "bílej negr", tak je možný se po něm povozit. Jak ve Francii, opět (ta země začíná být etalon debilit), polda může mít zbraň jen ve službě, protože to je ZÁKON, "AUTORITA", jenže jakmile tu uniformu sundá, tak je úplně stejně bezcenná občanská mrdka jak každej jinej a nesmí mít nic. Případ toho důstojníka, kterýho vykašil ten muslimák doma i se ženou. Trapný, ten jejich systém. Něco podobnýho nám chtěj vytvořit tady.
Shrnutí znova, střílejte na ty, co po vás (bo po jiných) střílí, případně, jsou ozbrojený, neozbrojený se naučte rozebírat rukama nebo pomocí úderových nástrojů, což má proti střelbě pár nesporných výhod. Například nedohledatelnost (oproti snadný dohledatelnosti v případě střelný zbraně), lepší podmínky u soudu (střelná zbraň je pro mnohý ty byrokraty etalon zla a maj jí jen psychopati, teroristi, surovci, masový vrazi, Putinovi kámoši, nacisti, xenofobové a podobně, v situaci, kdy "bílej negr" zastřelí uprchlíváka, nebo nějakou podobnou svěcenou krávu systému, je jasný, že se ho soudy pod tlakem neziskovek a různých menšinofilních organizací pokusej usmažit, pokud ten případ nebude fakt jasnej - jasněj jako kupříkladu Tanwald, důchodce s bouchačkou versus dva mladý Romíci s nožom, tam ho usmažit nemohli. Ale ne že by se neziskovky nesnažily).
Jeden neozbrojenej, nestřílet, pokud už to není fakt kritický, radši to zkuste klasickou sebeobranou.
Skupina ozbrojená mačetama, vysekává hernu, no, tak tam už asi není co řešit. Tam už to olovo hodně pomůže.
Ale to olovo není rozhodně samospasitelný. Ti agresoři vydrží, no a ta klasická devítka full metal sako není zas až takovej ničivej nástroj (na rozdíl od střeliva se zvýšeným ranivým účinkem, myslím JHP, co maj poliši, opět sledujte ten dvojí metr, když kulkou se zvýšenou ranivostí střeli nějakýho ksindla polda ve službě, je to fajné a ta kulka je skvělá, protože zmastí grázla, okamžitě ho zastaví, zabrání mu dělat další bordel a neproletí skrz něj do dalších lidí, ale když stejnýho grázla střelí takovouhle kulkou ksindl civilní, "bílej negr", tak je to fuj, krutý, protože ta kulka zmastí toho grázla a tím pádem mu nedá třetí, čtvrtou až n tou šanci dělat další bordel a ubližovat dalším lidem no a takový krutý náboje můžou nosit jen surovci, psychopati, xenofobové, nacisti a ti co jsou proti registrovanému partnerství, no na psychotesty bych je všechny nahnal a od těch vyhodil. A to samý platí předpokládám, když by tou samou municí střílel v sebeobraně polda mimo službu. :-D jakmile sundá pyžamo s odznáčkem, stává se týmž euroobčanem kategorie B, jako každej jinej "bílej negr"). Ta kulka často toho hovadsona na místě nezruší, nevypne ani nezastaví, pokud nedostane kuli přímo do CPU, což se stane málokdy, tak je celkem dobře možný, že bude dál pokračovat v boji. Jak na Filipínách ten bejvalej MMA čemp, kterej s nožem naběhnul na kordon policajtů co měli pistole a pušky, padlo snad 35 ran, než ho dostali a on mezitím zvládnul jednoho ubodat a zabít. A těch ran chytil nemálo. Tady v Čechách, ten co střílel ze země na toho, co na něm klečel, mu dal jednu kuli někam poblíž pýnysu a další dvě, do obou rukou a ten ho ještě deset sekund bombil, než se z něj zvednul. Pak zjistil, že je postřelenej a složil se. Ale po zásazích ještě bombil.
Martin po zásahu kulkou do srdce od Zimmermana ještě bombil taky nějaký sekundy, než odpadl. Někdy ten zásah vyřídí na hned, ale někdy fakt ne, takže vůbec není moudrý spoléhat na to, že "teď toho agresora střelím a on se složí na tom místě, kde jí koupil", protože to tak vůbec dopadnout nemusí.
I proto jsou výhodnější na většinu střetů úderový nástroje, který opravdu dokážou toho frajera zastavit na hned (kupříkladu ten bodající magor co ustál pár kulek by na beton neustál řachu tomahawkem do kokosu, jasně, kdo sebou nosí tomahawk, dobře to alternuje teleskop).
Nebojte se bránit, ale pokud možno si rozšiřte obrannej potenciál na ruce, úderový nástroje a podobně, ať je kvér pak zbraní poslední volby, ne první.
Samozřejmě logika některých těch soudců, když argumentujou, že "obránci hrozilo pouhé zbití" je taky dost tragikomická, nějak jim asi nedochází, že u některých lidí "pouhé zbití" znamená, že je oběť ráda, když se příští měsíc na pátej pokud napije z vozejku brčkem. Ale na to si asi musíme zvyknout.

Co tu máme dál. V Dojčlandu chystají zostřit zákon okolo znásilnění, že bude stačit "prosté vyjádření nesouhlasu", nebude nutno prokazovat aktivní odpor. He chm. Už i na Novinkách přišli na to, že je to dost na kindrvejce, protože se vyrojí ještě víc fingovanejch znásilnění, než do teď. To bude klasika "dej mi děngy, nebo řeknu žes mě znásilnil", "tak co, už se rozvedeš, nebo mám říct, žes mě znásilnil", "a jé, já se včera tak vožrala a to by byla vostuda kdyby se rozkecalo, že jsem se s tebou vychrápala dobrovolně a že jsem vlastně mizerná kurva, radši řeknu, žes mě znásilnil" a podobná stará vesta, která se neustále opakuje, ale tady to budou mít ještě snažší. Pokud chtěj čelit rostoucímu sexuálnímu násilí ze strany uprchlíváků, stačí přece, kurva, pořádně vymáhat ten zákon, co už tam maj teď, ne? :-D nezdá se, že by v případě útoků nějakých zevlů na místní ženský ty měly pak problém u soudu, že nedaly jasně najevo, že to dobrovolný není :-D :-D Jako, jasně, ano, samozřejmě v zemi, kde pepřák použít nemůže, praštit ho železnou tyčí se bojí, aby nebyl průser, bránit efektivně holejma rukama se neumí a vrazit mu pěstí neefektivní ránu se bojí v obavě z následný vendety (která by přišla, to ano), se jediná obrana skládá ze strkání a kníkání "nenene, já nechci, říkám nenene, sex je záležitost ženy, to nám říkali ve feministickém kroužku", čemuž negřík a) nerozumí, protože nešpráche dojč, b) je mu to putna, protože to bere jako součást předehry.
Čiže naprosto nekompromisní gender fighter wůmen, která pitomýho hejla v jejich firmě, kterej se na ní nevhodně podívá, ve chvíli kdy má sukni skrz kterou je vidět až do vaječníků, sjede za sexuální harašment na tři doby a případně ho nechá vykopnout, hanebně a totálně prohraje s imigrantem, kterýmu je celej koncept harašmentu u zádě, vyhodit ho není odkud a prostě má ty pravidla tak nějak v paži :-D
A pak je potřeba zesílit zákonnou ochranu na "stačí říct ne" (vlastně jedno kdy, protože se pak blbě dokazuje, kdy co kdo prohlásil :-D ). Čiže Skopčáci maj našlápnuto do situace, jak byla v South Parku, kde na kolejích, po nějakým mejdanu, PC Řiditel obcházel pokoje a vybíral ob členů bratrstva, co tam smilnili s nějakýma čůzama, podepsaný souhlasy :-D "Tak chlapi, kdo včera skóroval, potřebuju podepsanej souhlas". :-D No, třeba to ty lidi odnaučí smilnit. Bůh ví, že neodnaučí, neodnaučil je to ani AIDS, tak už vůbec ne tohle. A sranda je, že ten das new zákon bude platit samozřejmě i v manželství, takže situace "tak mi koukej podepsat ty moje rozvodový papíry, nebo řeknu, žes mě včera znásilnil" bude ideální blafák na zblblý hejly, co si budou myslet, že ženská chce to manželství zachránit nebo se k nim vrací a proto se večer něco dělo. Ne že si vytváří gynekologickou stopu pro účely pozdějšího vyšetřování :-D
To chlapský prokletí skrze spodní okruh tady dostává novou tyranskou linii. A i tohohle si v principu všimli i na novinkách, lidi začínají chápat souvislosti a já se začínám divit. :-D

Tet 2.0

1. července 2016 v 9:44 | Řezník
Tak čemu dupneme na krk teď. Poblíž nějaký meshity v Dojčlandu našli veeeelkou gromadu Kalašnikovů, když pomineme obligátní kecy, že to nemá nic společnýho s islámem a zapomeneme na ten vtipnej paradox, že řadovej Fric nemůže mít ani teleskop, blbě se na něj dívaj i za pepřák a tady nějakej Abdul Ibn Chumaj přehazuje AK vidlema, napadá mě jedna věc. Podobný nálezy by asi dělali Amíci v 68 ve velkých jihovietnamských městech před ofenzivou Tet, kdyby se teda tehdy neflákali, ukolíbaný myšlenkou, že ta válka už je hotová a že za chvíli to spláchnou.
Ono totiž došlo k tomu, že v rámci příprav na svátek Tet (velkej budhistickej) docházelo k velkýmu pohybu (ano, migraci) obyvatel Jihu, kdy se hodně lidí z venkova sunulo do velkých měst, na ty oslavy a za rodinama a podobně. Čehož využil Viet Kong, aby v přestrojení za řadový Jižany (on totiž Viet Kong byli Jižani, nikoliv Seveřani, Viet Kong byla frakce Jihu, usilující o připojení k Severu, Sever je podporoval, proto se ofenzivy Tet účastnily i jednotky NVA, v množství nemalém) natahal spoustu bojovníků do velkých měst. Jmenovitě Saigonu, Hue, ale i dalších. A vozili zbraně, který rozstrkali všude, měli to zamaskovaný v různým zboží, v rakvích, klidně pod mrtvolama, zakopávali je na hřbitově, atd. Přesuny kombatantů probíhaly dlouho předem a přesuny zbraní taky. Primárně šlo o zbraně pěchotní, tzn Kalašnikovy, čínský kopie Kalašnikovů, kulomety RPK, Děgtarjev atd, pancéřovky RPG 7 a podobně, asi se čas od času objevilo i něco většího. Těžkou mašinologii pak používali jinde, to se jim moc nedařilo do těch měst protáhnout.
No a v jednu chvíli spustili koordinovanou akci, kdy NVA a Viet Kong zaútočili na většinu amerických základen na území Jihu, v tu samou chvíli bojovníci VietKongu a NVA ve velkých městech navlíkli černý pyžama, vykopali zbraně a rozpoutali řachandu, napadli kupříkladu americkou ambasádu v Saigonu, americký letiště Tan Son Nhut, obsadili vlastně městou Hue a prezidentskou citadelu, kterou pak Amíci a ARVN horko těžko dobývali zpátky, na Hue bylo vypáleno asi 8000 těžkých granátů z amerických válečných lodí, řečeno slovy jednoho americkýho důstojníka, "Abychom to město zachránili, museli jsme ho zničit". No, rozstřílelo se to tam na sračky.
Viet Kong a NVA sice prohráli, hlavně (vlastně jedině) kvůli americký armádě, ale závar udělali.
Dá se Tet zopakovat dneska? A udělat z velkých evropských měst Hue, nebo, ještě líp, Groznyj 2? No, jak vidíme, vozit sem kombatanty v přestrojení za "uprchlíky", není těžký, to se děje. Francouzi (tajná služba) prej registruje asi 3000 islámistů (nikoliv muslimů) a už je nestíhá sledovat, dejme tomu, že každej indoktrinuje pár dalších, na to, aby udělali závar ve městech, nepotřebujou žádný špičkový bojovníky typu Džochar Dudajev, Šamil Basajev a podobnou elitu, tam stačí debil co má dvě ruce, dvě nohy, jedno oko a umí mačkat spoušť a mířit směrem od sebe.
V Tetu bylo nasazeno asi cca 100 000 bojovníků Viet Kongu a NVA, (asi o 61 000 přišli a neschytali to všichni, takže je to dost konzervativní odhad), na celym území Jihu. Vezmeme teda Německo. Dali by tam dohromady 100 000 bojovníků, basmači? Podle mě v pohodě dali, protože jen přes milion je těch nově příchozích a stačí když se zapojí jeden z deseti. Plus nepočítám s indoktrinací a zapojení mnohých z těch, co už tam dávno jsou. Ano, navozit zbraně pro sto tisíc bojovníků by možná chvíli trvalo, ale oni jich tolik zdaleka nepotřebujou.
Oni totiž nepotřebujou ten Dojčland dobýt, stačí rozložit. Tak dejme tomu, že by třeba v Berlíně dali dohromady 2000 mužů (s prstem v nose a i se zbraněma) a na totální paralyzování města to stačí. Vezmeme dejme tomu pár kulometčíků, který v určitěj čas, ideálně v době nějaký dopravní špičky, zahájí palbu na důležitých křižovatkách, něco rozstřílí, něco vyděsí, vznikne totální dopravní zácpa jak z apokalypsy. Celý město se totálně dopravně zadře. Protože do toho přijde pár explozí, nebo shootoutů na zalidněných místech. Všechno se dá do pohybu, jenže důležitý křižovatky budou pod palbou. Ha. Nikdo nikam, panika a chaos. Policajti samozřejmě zareagujou, jenže v tu chvíli dojde k velkýmu zabíjení (dejme tomu pětičlenný týmy s automatama) ve stovce obchodních center a ti budou mít za úkol a) kosit b) to centrum jakoby "držet". Poldové a zásahovky se přednostně vydaj tam. A když budou zkoušet ty centra obkličovat a zahájit boj ve stylu zásahovky, tzn obklíčit, průzkum, pak vpadnout, vykašit teroristy…..budou napadeni odjinud, záložními týmy, který budou mít dejme tomu dvacet členů, ale bude jich míň. Tohle fakt nebudou čekat a obecně dostanou do koulí, minimálně je to pěkně rozhodí (takhle se to dělalo v Čečensku). Běžný policajti brzo zjistěj, že maj obrovskej problém, protože a) protivník má značnou palebnou sílu b) pokud to budou provádět stylem "někde opískovat hlídku, zbalit zbraně, zahodit hadry, vmíchat se mezi civily a přesunout se jinam", budou mít velkej problém je vůbec detekovat a začít efektivně likvidovat. Zásahovek bude pár a ti budou mít plný cvičky s těma bitkama u obchodních center.
Během chvíle poldum dojde, že jsou fakt pořádně v prdeli a začnou prchat. Případně, ti, co tam budou mít rodiny, se v tom bordelu půjdou přednostně starat o ně. A ti, co budou mít rodiny v dalších městech, mnozí zmizí a půjdou se starat o ně tam, protože si nebudou jistí, jestli to samý nenastane i tam (příklad jihovietnamských výsadkářů u An Loc, myslím). Do toho chaos s civilistama. Poldové teda dostanou do koulí, stejně jako dostali ti jihovietnamský v Saigonu a Hue.
Na řadu přichází armáda.
(Poznámka, to jsem si tady jen tak zaspekuloval, jak by to mohlo probíhat, scénářů je milion, ale všechny zahrnujou to, že policajti už dávno nejsou připravený na skutečný násilí zahrnující několik set střelců, tudíž to přestanou zvládat a tudíž pozice vykliděj, protože nikdo se nechce nechat zastřelit, že jo, no a vyvolání totálního dopravního záseru parádně pomůže).
Armáda. Německá armáda je ve stavu bojový připravenosti asi jako boxer těžký váhy v penzi, po infarktu, dvojitým bajpásu, s morbidní nadváhou. Na vozejku. Ergo vůbec. Ze spousty kasáren maj ubytovny pro migranty (a pokud ti se zapojej jen pasivním odporem, ty vojáky stejně zdržej). Než se zkoordinuje nějaká akce, potrvá to. Zaprvý, musí se zjistit, co se vlastně děje a krávy musí vydat nějaký povely. Musí se vydat munice, do bojových strojů, kterých většina akorát stojí někde v garáži, se musí natankovat palivo, vyhnat z toho krysy a pavouky, zjistit, jestli ty třeba tankový kanony, ještě vůbec střílej, když to tam leží ve skladišti a jestli náhodou není potřeba opravit hlavně, atd.
Jediný co bude schopný okamžitýho nasazení jsou nějaký rychlý jednotky, jenže ti zase nedisponujou těžkou technikou. Takže boj bude probíhat s tou nejhorší alternativou, tzn čištění města čtvrt po čtvrti, blok po bloku, barák po baráku, přesně to, s čím měli Američani takovej voser ve Faludži a podobně, přesně to, s čím měli Rusové takovej šílenej voser v Groznym, stejně to, co se děje Asadovu vojsku v Sýrii. Ty baráky jsou vysoký, každej má milion oken, spousta je pak už mimo dosah elevace tankovýho kanonu, nebo kanonu z M3, Bradleyho, Warriora, nebo co teď Němci používají, perfektní střílení na ně zezhora, z RPG, jasně, Amíci, Rusáci i Asadovci se poučili, že jezdit s tankama mezi barákama je tak jako docela o hubu, ale místama se tomu stejně nedá vyhnout.
A ten postup, co použili Američani v Hue, nebo Rusové v Grozným, masivním nasazením dělostřelectva, tankový střelby, leteckýho bombardování a v případě Rusů i termobarických náloží ty protivníky zatlačovat, aby je pak pěchota mohla dobíjet, tady půjde použít až potom, co aspoň naprostá většina civilů z toho města zdrhne (což se stane, ale chvíli to potrvá, protože jezdit se nebude dát, všechny silnice budou zadřený - což dost zkomplikuje armádní přesuny pomocí vozidel a v mnoha částech toho vidlákova se budou muset vojáci pohybovat po svejch, což je zase zpomalí, než se za nima těžká technika dostane), ti civilisti stejně nezdrhnou všichni, některý tam uvíznou, některý si basmači vezmou jako rukojmí a štíty, některý budou moc blbý, protože "mám doma všechny věci, přece to tam nenechám", jako při povodních, takže vojáci nebudou moc postupovat nějak extra bezohledně. No, ani z Hue, ani z Groznýho, ani z Faludži a podobně, nezdrhli všichni civilisti, stejně tam byli. S dobytím Hue zpátky se Američani patlali pěkně dlouho, ta bitva trvala od 30 ledna do 3 března, přes měsíc se tam rvali. A to byly americký jednotky ve Vietnamu a jednotky ARVN už ve válečným stavu, tudíž ve stavu bojový pohotovosti, munice, paliva, všeho dost, organizace funkční, atd. Ne armáda, která pořádně necvičí od konce studený války, většinu zbraní má někde zakonzervovaný a maj jen pár kusů v provozu na provádění výcviku a pár na nějaký předváděčky, kdoví pro co maj vůbec munici, atd. No, noční můra.
Rychlý nasazení samo nedokáže dobýt zpátky velký město, uváznou v pomalejch a otravných pouličních bojích, bez podpory pěchoty, tanků a dělostřelectva to půjde fakt pomalu. A tanky a dělostřelectvo než nachystaj….
První bitva o Groznyj trvala tři měsíce, druhá minimálně měsíc, spíš dva. Nutno uznat, tam proti Rusákům byli fakt špičkový bojovníci, na druhou stranu, Rusáci do toho šlapali mnohem víc těžkýma zbraněma, než by si tady Skopčáci dovolili.
Osobně si myslím, že dva tisíce střelců s AK, RPK a RPG, by dokázali město o velikosti Berlína nejen totálně paralyzovat, vylidnit a prakticky vyřadit z provozu na dost dlouho, ale minimálně tak týden, dva, by ho dokázali i držet mimo kontrolu vládních sil. Jasně, nakonec je armáda postřílí, potažmo jim dojde munice a pak je armáda postřílí, většina z nich budou stejně diletanti (takže taky boj nebude trvat měsíce, jak Groznyj a Hue, ale jen třeba týdny) no ale stejně, mrtvol bude dost, chaos bude neskutečnej a škody půjdou do miliard euro.
A Bůh chraň, aby to provedli koordinovaně v několika velkých městech, to by taky mohla nastat alternativa, že se z toho celá armáda Fritzů nervově zhroutí, protože nebude mít prostředky dostat ty města pod kontrolu všechny najednou. Rychlých jednotek tolik není, běžný sily, o těch jsem psal, přesuny, plus na silnicích ten dopravní chaos (což taky basmači můžou jedině a pouze vylepšit tím, že tu tam odpálí most, nebo jen prostě pokropí z kulometu pár aut na mostě a vznikne megakolona, jak první zastaví - mrtví - a další nebudou moct tam, ani zpátky, tak z těch aut vyskáčou, nebo někde odpálit pár bomb na dálnici, jednu a pár kilometrů od toho druhou, tudíž zavřít tisíce aut mezi troskama) což zkomplikuje a zpomalí dopravování posil, zbraní, munice, tohoto všeho, celá země by byla totálně paralyzovaná a otázka je, jestli by armáda zůstala konzistentní, nebo by začala trpět stejným nešvarem, jako ARVN na konci války, že se vojáci mnohde radši rozprchli starat o svoje rodiny, než aby bojovali s NVA a Kongy. Plus to, že jakmile začne takováhle diskotéka a všechny silový složky se koncentrujou tam, v jiných městech, tam, kde se nebude bojovat, vznikne rabování a anarchie, protože, no, nebude to tam mít kdo pořádně dozorovat, že jo.
Což opět umocní přesvědčení vojáků radši se vysrat na boj o Berlín a radši jít do Dýzldorfu dohlídnout na děcka a ženu, aby je tam někdo nekuchnul.
Minimálně dva tejdny by trvala anarchie a chaos a boj a byla by otázka, jestli to teda ta země ustojí konzistentní, nebo se rozloží a všechno se složí.
Někdo by řekl, to není možný zorganizovat. Čistě technicky je, Tet se NVA a Kongům podařilo zorganizovat taky a to ti bojovníci Kongů, kteří se zapojili v počtu desítek tisíc, nebyli spolu v elektronickým kontaktu ani v ničem takovým (to by nebyli ani teď, kvůli sledování), bez jakýchkoliv technických vymožeností se jim podařilo roztahat bojovníky do většiny velkých měst v Jižním Vietnamu, natahat tam postupně zbraně pro ně všechny (a dostatek munice aby jim to vystačilo minimálně na měsíc bojů) a najednou zahájit koordinovanej útok. Sice, ano, prohráli, ale jak říkám, bez US Army by to vyhráli. ARVN by to sama nedala a rozložila by se.
Německý vojsko je na tom podle mě teď stejně, jako ARVN tehdy, lepší morálka, ale výrazně horší technická a bojová připravenost (nejsou nachystaný). Tehdy se Kongům podařilo protáhnout zbraně pro desítky tisíc vojáků, v současný době by stačilo odhadem 20 000 bojovníků, 2000 - 1000 do velkých měst podle velikost, někde by stačila třeba stovka, no a dvacet tisíc Kalašnikovů, pár stovek RPG a podobně, to se dá přivézt, navozit a rozvozit celkem bez větších problémů, jo, něco jim pochytaj, ale něco projde a když to budou vozit trpělivě…..stejně jako ty drogy co se vozej do Evropy a vozej do Ameriky a vozily se do Ameriky i za tý největší války proti drogám, kdy proti kolumbijským atd., drogovým kartelům zasahovala i americká armáda a měli špionážní vybavení a všechno toto, stejně se tam ty sračky vozily dál. Zbraně se budou vozit analogicky stejně.
Když budou opatrný a nebudou chvátat, aby udělali chybu, tohle se zorganizovat podaří a pak celej Dojčland srazej do kolen, minimálně na chvíli. Jasně ho nedobyjou, asi prohrajou a většina z nich zdechne, ale to jim stejně nevadí.
A teď čísla. Do Dojčlandu dorazilo asi milion uprchlíváků. Prej dvě procenta z nich jsou "radicales". Procento z milionu je 10 000, dvě procenta jsou dvacet tisíc a to je těch dvacet tisíc, o kterých jsem mluvil a to jsem vůbec nezohlednil, že si můžou naverbovat další už na místě a celkem snadno naočkovat spoustu těch, který už tam jsou.
Takže když vezmu, že by měli třeba 20 000 střelců a bojovníků no a k tomu třeba sto tisíc těch, co by dělali podpůrný činnosti, třeba dav, pasivní odpor, překážení v kasárnách, překážení na silnicích…..a známe mentalitu těhle blbů, ono by se jich touhle formou spousta zapojila…..kolik tisíc těch debilů figurovalo v tom silvestrovským sexuálním násilí? Třeba 1700 v rámci jednoho města? He? Dát jim AK, cíle, místa kam maj jít a kde se začít rvát…
No, bude prdel.