Četl jsem zprávy

7. července 2016 v 16:18 | Řezník


Copak tu máme dneska. Akorát jsem se dopoledne domák, že ve Francii před Bataclanem (jo, ta díra, kde byl zatím největší západoevropskej shootout od války) zevloval vojenskej oddíl a přesně ve stylu EU nedělal nic. Protože neměl oprávnění zasáhnout. Nemohli ani půjčit svojí zabíjecí mašinologii policajtům, protože na to nemaj oprávnění. Perfektní ukázka Europyjskejch keců o tom, jak by zbraně měly mít jen státní složky a vovčan je k ničemu nepotřebuje, protože zmíněný státní složky ho ochrání (tímto zdravím ministra Dýnspívo, s přáním brzkého zahájení kariery ozdoby na chladiči kamionu). Ve Francii je to krásně vidět a je to krásně vidět všude. Tak. Upřímně vůbec neobviňuju ty vojáky. Voják plní rozkazy a rozkazy nebyly, kdyby tam ti vojáci naklusali a ten zásah se nepovedl, tak je pak politici, média a tihle všichni, ukřižujou hlavou dolů, už jen proto, že by měli ten průser na koho hodit. A jejich nadřízení by se po nich pod tlakem médií, politiků, veřejnosti a všeho tohohle cirkusu, vozili ještě deset let. Ty bigoše plně chápu. On nikdo nechce naklusat z voleje někam, kde automatama ozbrojený dementi kostí lidi, kde je tudíž a) riziko, že mě zabijou b) riziko, že když se něco nepovede, tak mě vyvláčej v televizi bahnem, nasadí mi psí hlavu, vykopnou mě z armády a případně mě ještě zašijou, protože celej ten masakr hoděj na mě.
Poliši taky nějak asi neměli rozkazy co a jak a taky někam naběhnout bez přípravy ještě s vypůjčenou výzbrojí, nic moc. Ani jim se nedivim. Jen že hezky vyniknul ten kontrast. Vevnitř se zabíjí a ozbrojený střelci čekaj venku, protože jim nikdo neřekl, co mají dělat a jsou tak sešněrovaný legislativou, že jsou vybobkovaný se sami pohnout. Ještě někdo chce tvrdit, že zbraň na svojí obranu nepotřebuje?
Ještě mi chce nějaká politkurva tvrdit, že tohle nechápe?
Jinak jsem četl speciál střelecký revue o sebeobraně zbraněma, jak bouchačkou, tak nožom a jak se to následně pak soudilo, když se to před soud dostalo, nutno uznat, některý ty lokální soudy na mě dělaly dojem spolku retardů z nějaký Jedličkárny, ta argumentace co jsou schopný použít, z toho by jednomu cukalo levý voko. Některý soudy chtěj prostě vyslat zprávu "nedělej nic, nech se zrušit, pak teda zavolej orgány a pokud ty to nekopnou okamžitě pod stůl, tak si možná toho pachatele i tak nějak podaj, což tobě už bude Kindervejce platný". Díky Bohu, že některý ty otřesný rozsudky pak Vrchní soud a Nejvyšší soud zrušil. Obecně shrnutí, obrana proti protivníkovi ozbrojenýmu, ať už pistolí, nožom, nebo sekerou, atd., pomocí střelný, pravděpodobně projde, pokud ho teda nestřelíte do zad. Oproti tomu obrana proti neozbrojenýmu pomocí střelný zbraně může být celkem problém, pokud a) to soudí nějakej magor b) vytknou si za cíl vyslat zprávu, že bránit se je fuj.
Byl tam případ, že chlap zahájil palbu až když ležel na zemi, zakleknutej a agresor mu sázel bomby do ksichtu a toho prosím zašili (a přičemž důsledně ignorovali zprávu z balistiky, která potvrzovala, že střílel, až když ležel na zemi zakleknutej a agresor mu sázel bomby ) a drželi se striktně pouze výpovědi střelenýho.
No, vlastně něco podobnýho jako v USA kdy Zimmerman zastřelil Martina, když ten mu klečel na hrudi, dával mu bomby a pak mu začal otloukat květák o zem, tam to nejprve prošlo v pohodě, ale pak, když se z toho udělalo "bílej zastřelil černocha", tak se to sáhodlouze řešilo a hledali, na čem ho usmažit. Nepovedlo se. Tady toho v Čechách zašili.
Případně chlap co se dostal do bitky s jiným chlapem a s jeho čoklom (oba ožralý) taky dostal bomby, ležel na zemi, dostával další bomby a ještě ho kousal ten pes, až pak zahájil palbu, no, taky ho šoupli do díry. To byl prosím polda. A tady si všimněme kontrastu, kdyby byl v tu chvíli v uniformě a bylo to v rámci totálně nepřiměřenýho a zpackanýho zásahu, tak se to nějak kopne pod stůl, hodí do zadního šuplíku, nechá vyhnít. Takhle, když uniformu neměl a byl v tu chvíli jen ksindl občanskej, ještě držitel legální zbraně, tzn "bílej negr", tak je možný se po něm povozit. Jak ve Francii, opět (ta země začíná být etalon debilit), polda může mít zbraň jen ve službě, protože to je ZÁKON, "AUTORITA", jenže jakmile tu uniformu sundá, tak je úplně stejně bezcenná občanská mrdka jak každej jinej a nesmí mít nic. Případ toho důstojníka, kterýho vykašil ten muslimák doma i se ženou. Trapný, ten jejich systém. Něco podobnýho nám chtěj vytvořit tady.
Shrnutí znova, střílejte na ty, co po vás (bo po jiných) střílí, případně, jsou ozbrojený, neozbrojený se naučte rozebírat rukama nebo pomocí úderových nástrojů, což má proti střelbě pár nesporných výhod. Například nedohledatelnost (oproti snadný dohledatelnosti v případě střelný zbraně), lepší podmínky u soudu (střelná zbraň je pro mnohý ty byrokraty etalon zla a maj jí jen psychopati, teroristi, surovci, masový vrazi, Putinovi kámoši, nacisti, xenofobové a podobně, v situaci, kdy "bílej negr" zastřelí uprchlíváka, nebo nějakou podobnou svěcenou krávu systému, je jasný, že se ho soudy pod tlakem neziskovek a různých menšinofilních organizací pokusej usmažit, pokud ten případ nebude fakt jasnej - jasněj jako kupříkladu Tanwald, důchodce s bouchačkou versus dva mladý Romíci s nožom, tam ho usmažit nemohli. Ale ne že by se neziskovky nesnažily).
Jeden neozbrojenej, nestřílet, pokud už to není fakt kritický, radši to zkuste klasickou sebeobranou.
Skupina ozbrojená mačetama, vysekává hernu, no, tak tam už asi není co řešit. Tam už to olovo hodně pomůže.
Ale to olovo není rozhodně samospasitelný. Ti agresoři vydrží, no a ta klasická devítka full metal sako není zas až takovej ničivej nástroj (na rozdíl od střeliva se zvýšeným ranivým účinkem, myslím JHP, co maj poliši, opět sledujte ten dvojí metr, když kulkou se zvýšenou ranivostí střeli nějakýho ksindla polda ve službě, je to fajné a ta kulka je skvělá, protože zmastí grázla, okamžitě ho zastaví, zabrání mu dělat další bordel a neproletí skrz něj do dalších lidí, ale když stejnýho grázla střelí takovouhle kulkou ksindl civilní, "bílej negr", tak je to fuj, krutý, protože ta kulka zmastí toho grázla a tím pádem mu nedá třetí, čtvrtou až n tou šanci dělat další bordel a ubližovat dalším lidem no a takový krutý náboje můžou nosit jen surovci, psychopati, xenofobové, nacisti a ti co jsou proti registrovanému partnerství, no na psychotesty bych je všechny nahnal a od těch vyhodil. A to samý platí předpokládám, když by tou samou municí střílel v sebeobraně polda mimo službu. :-D jakmile sundá pyžamo s odznáčkem, stává se týmž euroobčanem kategorie B, jako každej jinej "bílej negr"). Ta kulka často toho hovadsona na místě nezruší, nevypne ani nezastaví, pokud nedostane kuli přímo do CPU, což se stane málokdy, tak je celkem dobře možný, že bude dál pokračovat v boji. Jak na Filipínách ten bejvalej MMA čemp, kterej s nožem naběhnul na kordon policajtů co měli pistole a pušky, padlo snad 35 ran, než ho dostali a on mezitím zvládnul jednoho ubodat a zabít. A těch ran chytil nemálo. Tady v Čechách, ten co střílel ze země na toho, co na něm klečel, mu dal jednu kuli někam poblíž pýnysu a další dvě, do obou rukou a ten ho ještě deset sekund bombil, než se z něj zvednul. Pak zjistil, že je postřelenej a složil se. Ale po zásazích ještě bombil.
Martin po zásahu kulkou do srdce od Zimmermana ještě bombil taky nějaký sekundy, než odpadl. Někdy ten zásah vyřídí na hned, ale někdy fakt ne, takže vůbec není moudrý spoléhat na to, že "teď toho agresora střelím a on se složí na tom místě, kde jí koupil", protože to tak vůbec dopadnout nemusí.
I proto jsou výhodnější na většinu střetů úderový nástroje, který opravdu dokážou toho frajera zastavit na hned (kupříkladu ten bodající magor co ustál pár kulek by na beton neustál řachu tomahawkem do kokosu, jasně, kdo sebou nosí tomahawk, dobře to alternuje teleskop).
Nebojte se bránit, ale pokud možno si rozšiřte obrannej potenciál na ruce, úderový nástroje a podobně, ať je kvér pak zbraní poslední volby, ne první.
Samozřejmě logika některých těch soudců, když argumentujou, že "obránci hrozilo pouhé zbití" je taky dost tragikomická, nějak jim asi nedochází, že u některých lidí "pouhé zbití" znamená, že je oběť ráda, když se příští měsíc na pátej pokud napije z vozejku brčkem. Ale na to si asi musíme zvyknout.

Co tu máme dál. V Dojčlandu chystají zostřit zákon okolo znásilnění, že bude stačit "prosté vyjádření nesouhlasu", nebude nutno prokazovat aktivní odpor. He chm. Už i na Novinkách přišli na to, že je to dost na kindrvejce, protože se vyrojí ještě víc fingovanejch znásilnění, než do teď. To bude klasika "dej mi děngy, nebo řeknu žes mě znásilnil", "tak co, už se rozvedeš, nebo mám říct, žes mě znásilnil", "a jé, já se včera tak vožrala a to by byla vostuda kdyby se rozkecalo, že jsem se s tebou vychrápala dobrovolně a že jsem vlastně mizerná kurva, radši řeknu, žes mě znásilnil" a podobná stará vesta, která se neustále opakuje, ale tady to budou mít ještě snažší. Pokud chtěj čelit rostoucímu sexuálnímu násilí ze strany uprchlíváků, stačí přece, kurva, pořádně vymáhat ten zákon, co už tam maj teď, ne? :-D nezdá se, že by v případě útoků nějakých zevlů na místní ženský ty měly pak problém u soudu, že nedaly jasně najevo, že to dobrovolný není :-D :-D Jako, jasně, ano, samozřejmě v zemi, kde pepřák použít nemůže, praštit ho železnou tyčí se bojí, aby nebyl průser, bránit efektivně holejma rukama se neumí a vrazit mu pěstí neefektivní ránu se bojí v obavě z následný vendety (která by přišla, to ano), se jediná obrana skládá ze strkání a kníkání "nenene, já nechci, říkám nenene, sex je záležitost ženy, to nám říkali ve feministickém kroužku", čemuž negřík a) nerozumí, protože nešpráche dojč, b) je mu to putna, protože to bere jako součást předehry.
Čiže naprosto nekompromisní gender fighter wůmen, která pitomýho hejla v jejich firmě, kterej se na ní nevhodně podívá, ve chvíli kdy má sukni skrz kterou je vidět až do vaječníků, sjede za sexuální harašment na tři doby a případně ho nechá vykopnout, hanebně a totálně prohraje s imigrantem, kterýmu je celej koncept harašmentu u zádě, vyhodit ho není odkud a prostě má ty pravidla tak nějak v paži :-D
A pak je potřeba zesílit zákonnou ochranu na "stačí říct ne" (vlastně jedno kdy, protože se pak blbě dokazuje, kdy co kdo prohlásil :-D ). Čiže Skopčáci maj našlápnuto do situace, jak byla v South Parku, kde na kolejích, po nějakým mejdanu, PC Řiditel obcházel pokoje a vybíral ob členů bratrstva, co tam smilnili s nějakýma čůzama, podepsaný souhlasy :-D "Tak chlapi, kdo včera skóroval, potřebuju podepsanej souhlas". :-D No, třeba to ty lidi odnaučí smilnit. Bůh ví, že neodnaučí, neodnaučil je to ani AIDS, tak už vůbec ne tohle. A sranda je, že ten das new zákon bude platit samozřejmě i v manželství, takže situace "tak mi koukej podepsat ty moje rozvodový papíry, nebo řeknu, žes mě včera znásilnil" bude ideální blafák na zblblý hejly, co si budou myslet, že ženská chce to manželství zachránit nebo se k nim vrací a proto se večer něco dělo. Ne že si vytváří gynekologickou stopu pro účely pozdějšího vyšetřování :-D
To chlapský prokletí skrze spodní okruh tady dostává novou tyranskou linii. A i tohohle si v principu všimli i na novinkách, lidi začínají chápat souvislosti a já se začínám divit. :-D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 10. července 2016 v 18:07 | Reagovat

Já už jenom čekám, až se zruší legální zbraní. Bude legrace sledovat, jak si je lidé budou opatřovat nelegálně na černém trhu. Kde kvete černý trh, neplatí se daně. A když se neplatí daně, stát je okrádán. Na černý trh nemá ani elektronická evidence tržeb.
Navíc, na co střelná zbraň, když si můžu někde sehnat/vyrobit prak. Když budu střílet kuličky z ložiska, tak to bude taky účinný. A chci vidět stát, který chce zakázat stromy, protože ze stromů jde získat větev na vyrobení praku a ložiska, ze kterých si člověk ty kuličky vydloubne.

2 reznikuvrajon reznikuvrajon | 13. července 2016 v 12:32 | Reagovat

No, asi tak nějak. Přecejen ovšem, prak je mnohem míň účinnej než pistole :-) Na druhou stranu, zastřelit prvního pachatele prakem a od něj si tu pistoli vzít je taky možnost. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama