Homoadopce - Vždycky zkuste kouknout aspoň na horizont

28. července 2016 v 15:01 | Řezník


Servus, tak copak tu máme dneska. Zas jsem zřel emotivní debatu o adopci dětí gejema. A největší argumentační smršť od zastánců byla "a to je lepší pro ty děti být v ústavu"? "Jasně, tak necháme děti radši hnít v ústavech" and podobně. A já říkám, mají zastánci homoadopcí nějaký data, čísla a fakta, o tom, kolik dětí zůstalo teda trčet v ústavech proto, že se pro ně nenašla hetero rodina, který by je dali? Případně, že nějaký děti zůstaly v ústavu, protože hetero rodiny už pro ně nebyly, přihlásil se o ně gejpár a byl odmítnut? Proběhly vůbec nějaký takový případy? Nebo jsou to zase jenom emotivní sračky, jako předtím, když se zavádělo "registrovaný partnerství" a blafalo se o tom, že když jeden gejík teda kolabuje na AIDS, tak jinej gejík po něm nemůže ani zdědit tu sbírku plastových dickensů, co spolu shromažďovali, ani nemůže dostávat ve špitále informace o jeho zdravotním stavu a brek a fňuk, jeden by se rozplakal a samým dojetím přispěl na financování Prág Prajd. Tohle všechno prosím v situaci, kdy manželství obecně je v ČR na ústupu, lidi se berou čím dál tím míň, žijou spolu obecně jen tak ve smilstvu a gejové jsou v tomhle ještě výrazně "volnější" než heteráci. A teď, "buééééé, ubohé děti trpí v kinderlageru, protože tady tyhle dvě lezbický by si je chtěly vzít ale nemůžou, no to je nelidskéééé". Čuju v tom zase kecy. Co jsem tak slyšel od lidí, co adoptovali, tak není nedostatek zájemců, není to tak, že by se stál pořadník na náhradní rodinu, spíš to zdržujou mnohý obstrukce ze strany státních úřadů, stát adopce moc nepodporuje a hodně to komplikujou původní starci toho děcka, nebo aspoň dřív to tak bylo. Vůbec mi nepřijde reálný, že by nějaký "dítě shnilo v ústavu, protože pro něj není hetero rodina a gejum ho dát nesmí". Spíš tam hnije, protože ten adopční proces je dlouhej a komplikuje ho asi žbumbiliarda faktorů.
Další argument je "lepší dva hodný gejové, než dva mizerný heteráci", kterej má teda hodnotu krknutí do pytlíku, protože a) nikdo neví, jestli ti gejové, kterým ho přidělí, fakt budou "hodný", b) to se dá říct úplně stejně "lepší dva umírnění pedofilové, než dva zlí gejové" , dá se říct "lepší hodnej kdokoliv, než zlej kdokoliv", ale nemá to žádnej reálnej význam.
Kdo prosazuje homoadopce, primárně. Nejvíc to prosazujou různý "neziskovky" a "lidskoprávní" organizace, kterým teda obecně o ty děti nejde ani omylem. Těm jde hlavně o to, vyřvat si další právo, další věc, aby pak mohli začít řvát, že chtěj další. Tihle hlavně potřebujou a) nějakou agendu, kterou povedou, budou z toho dojit granty, dotace, další prachy a popularitu, je to prostě byznys. Dále se chovaj jako prostě prachsprostý rozmazlený haranti, který chtějí všechno, co má někdo jinej, když je to v přírodě, tak to tak musí být, protože to tak je v přírodě, když je to proti přírodě, tak jsme přece společnost a jsme lepší než příroda, prostě "heteráci můžou mít děti tak my je chceme taky a oni nám je musí dát, jinak je to diskriminace a diskriminace je fuj a to, že by jsme si jako dva samci nikdy dítě pořídit nemohli, je irelevantní, oni je mají, my je chceme taky". Když prostě heterák dostane rýmu, tak gej musí dostat rýmy dvě, aby to bylo nediskriminační. Klasický zasraný neziskovky, mentalita rozmazlených fakanů. "něco nemám/to nejde, tak budu ječet a vřískat, než mi to teda daj."
Dál to prosazuje homo lobby, která hlavně, nenávidí tradiční rodinu a podobný věci a je obyčejná prodloužená ruka neomarxismu (i nějaký ty jejich vysoký krávy to přiznaly, resp se prokecly). Vždyť se podívejte na ten doublethink. Pořádat gejský pochody hrdosti je fajn, kdo s tím nesouhlasí je homofobní prase, komu to přijde divný, je rovnou nácek a tudíž si Prahou pochoduje banda lidí v obskurních hadrech, který ukazujou, jak strašně fajn je bejt tepley. Napadne někoho uspořádat "hetero pride"? Ne, protože už jen ten nápad by byl hodnocenej jako homofobní, fašistickej a diskriminační. Gej může mít pochod, kde ukazuje, že je hrdej, že je gej a nikoho nenapadne, ho obvinit, že tím ůuráží heteráky". Pokud by heterák udělal pochod, že je hrdej, že je heterák, homo lobby bude řvát, že je to určitě myšlený homofobně a že to uráží geje. Proč, kurva, já, nemůžu být hrdej veřejně, na to, že jsem hetero? To je stejný, jako "black pride" a "white pride". Black pride je fajn, sebeuvědomění černochů, podpora komunity, prostě "jsem hrdej, že jsem černoch". White pride je ovšem označení pro bandu rasistů a ideálně ještě nacistů. Kdybych byl černej, můžu být vesele hrdej na barvu svýho ksichtu. Když jsem bílej, můžu o barvě svýho ksichtu decentně mlčet, případně se za ní kát. "Jsem hrdej na to, že jsem černý" "ooo, to je fajn, dobře ty". "Jsem hrdý na to, že jsem bílej" "ale fuj ty nacistický prase a co židy, nechceš posílat do koncentráku? Však s tebou Kalergiho plán zatočí, jen počkej." Tady u těch gejů je to úplně to samý.
Jedna část chce prostě vyřvat nějaký práva jen z principu aby je měla, druhá část (nemluvim o řadovejch gejích, ale o těch organizacích) chce rozebrat tradiční rodinu a společenství, protože je jim to trnem v oku. Třetí část chce prachy a granty a dotace a tohle všechno na "boj za práva gejů a boj s homofobií". Pokud si někdo myslí, že tyhle organizace to ve chvíli, kdy se jim podaří vyřvat adopce pro geje, zabalí a půjdou dělat něco jinýho, je na omylu. Budou dělat furt to stejný, protože se zas objeví nějaká menšina, který bude třeba vyřvat nějaký práva, zas bude potřeba trochu podělat tradiční rodinu a zas bude potřeba vytěžit nějaký děngy na dotacích a přece ten rozjetej lidskoprávní byznys nezavřou. Na řadě budou pedofilové. Nejdřív se začne s nějakýma "hluboce lidskýma příběhama", jak to mají vlastně těžký. Pak se "přijde na to", že je spousta pedofilů, co už s dětma pracujou, nebo je mají, ale jsou umírněný a maj to pod kontrolou a občas si jen vyhňástaj oliheň u nějakýho porna, ale děti nezneužívaj…..no ne teda ty úplně malý, tak co jim tu hranici posunout, proč patnáct let, proč ne dvanáct? Hele, vždyť, dvanáctiletá holka některá už je stejně vyspělá jak patnáctiletá, stejně už se to někde děje, tak proč to nepovolit, přece je nenecháme trpět a potlačovat celý život jejich přirozenost, blábláblábláblá. Oprava, spíš než klasických pedofilů se to bude týkat pederastů. Obtahování dvanáctek bude skrze salámovou metodu přijatelnější mnohem,než klasická pedofilie. Ta přijde až potom. Ukrutně tomu pomůže, že Arabáši už tyhle dětský nevěsty mají a kdo má něco proti Arabášům a islámu je hnusný nacistický prase, tudíž tohle kolečko salámu bude relativně snadný. Bude se prosazovat možnost souložení s dvanáctkama, případně jedenáctkama no a pak se to bude po určitý době, vždycky, když si lidi trošku zvyknou, jen snižovat po roce, podle algoritmu "vždyť to je skoro stejný jako….." Tudíž, jedenáct, to je skoro stejný jako dvanáct….deset, to je skoro stejný jako jedenáct a to už funguje…." A takhle se to nakonec procpe snad až k tý klasický pedofilii, protože tohle pozvolný posouvání hranic prostě nemá limitní bod, kdy by si lidi řekli "A dost, od teď budu prostě foooob a už jim to nesmí projít". Tyhle lidskoprávní paraziti s jejich hluboce lidskými příběhy (jasně, jen někoho) a emotivní argumentací, naprosto nepodloženou fakty, to maj fakt zmáknutý.
Neomarxismus nastavil vzdělávací systém a vytvořil tyhle organizace a ty jejich myslitele, který mají touhle mentalitou ten mozek úplně prosáklej a teď už to jede samo, ten systém už je samosvornej, prostě tyhle organizace samy vyhledávají nový a nový věci, kde můžou prudit většinu skrze nějakou menšinu, celkem dobře se replikujou a díky vymejvání mozků a emotivní propagandě zamezujou jakýkoliv účinný protireakci. Kdokoliv si může otřít svojí špinavou držku o třeba řidiče, nebo držitele legálních zbraní, ale Bůh chraň, aby řekl něco nelichotivého o homosexuálech, to je pak poprask a rambajz a dělá se z toho haló jak kdyby hajloval v Osvětimi. Ten systém už prostě jede sám.
Samozřejmě, pokud se adopce dětí homo schválí, nastane to, že homo budou ty děcka dostávat přednostně. Pokud úředník bude vybírat mezi umístění dítěte do hetero rodiny, na kterou samozřejmě defekuje canis lupus a do homo páru, kterej, v případě neúspěchu, okamžitě začne vyřvávat něco o fobiji, diskriminaci a podobně a asi milion parazitních ziskovek a onbudsčuba se za něj postaví, komu ho dá? Ono se mu fakt nebude chtít vysvětlovat, že opravdu nebyl veden předsudky a nacizmem a že to bylo oprávněný a mít ještě v médiích psí hlavu, to se tomu radši preventivně vyhne a dá to děcko gejum, i kdyby to byl převlečenej Marc Dutroux a jeho dodavatel kamerových paměťových karet.
Kombinace rekvírování dětí z rodin podle norskýho vzoru a přerozdělování do homopárů udělá opět škodu tradiční rodině, podpoří genocidu bílého muže a potěší všechny, co si jeho genocidu přejou, jmenovitě neomarxisty a sionistický organizace, který tyhle debily pasou.
Zřete. Afričani a Arabáši nic takovýho neřeší, nehrabou se v kravinách typu homosňatky, homoadopce, práva gejů na první poslední, neřeší transsexuály, nic podobnýho, populačně expandujou, jdou nahoru, lezou sem a my je máme živit. Evropan a Američan řeší nějaký sračky okolo LGBTI (kolik tam těch písmen ještě přidaj) organizací, "svobodu volby", homosňatky, homoadopce, feminizmus, sexuální svobodu….a vymírá. Největší genocida se aktuálně neprovádí skrze plyn, ale skrz lidský práva.
Aktuálně, homoadopce nepomůžou prakticky žádným dětem, protože takových případů, ,kdy by to teda mělo smysl, bude nula až úplný minimum. Kdyby to bylo nějaký smysl dávající číslo (děti co hnijou v ústavu, protože už pro ně nejsou hetero rodiny a gejové by to zachránili) už by s tím zastánci dávno argumentovali. Homoadopce jen ale zase vzdálí naší společnost od přirozenýho fungování a dál rozeserou vnímání toho, co je normální a co ne, což je přesně to, co genocideři bílýho muže chtějí.
Jinak, všimněte si, že jsem popsal asi tři stránky tím, proč homoadopce ne, proč fakt nedávat děti tátě a mámovi, aniž bych ani jednou použil slovo hřích. Tudíž naprosto neplatí, že protestovat proti homoadopcím má smysl jen z náboženských důvodů. A samozřejmě, homosex hřích je, aby nebyla mýlka. A ještě si kopnu do těch jejich organizací.
O míře rozmazlenosti a nulový sebereflexi těhle bojovníků za geje krásně vypovídal případ toho nějakýho třináctiletýho blba, kterej si hodil provaz, protože v kostele farář říkal, že homosex je hřích (což je pravda) a on se s tím nevyrovnal. Jeho televizní teta, Ester Kdovíjaká, vyhlásila džihád proti homofobiji v církvi. Přičemž se úplně zapomnělo na a) nikdo ho nenutil do toho kostela lézt a mohl tam klidně nechodit b) ona sama přiznala, že znala faráře, kterej měl k homosexu "smířlivý" postoj, no a kterej tudíž mohl informace podaný tím původním farářem zmírnit, nebo upravit, ten mu byl na funusu c) celá famílie si nevšimla, že mladej trpí nějakýma depresemi a uvažuje o sebekillu. Pochybuju že to bylo "jeden den jsem úplně v poho, no ale teď jsem se vzbudil a řekl jsem si, že si to hodím". To asi ne. Pravděpodobně to řešil dlouho a muselo to na něm být vidět.
Ergo. Rodina selhala v pozorování. Rodina selhala v komunikaci a následným řešení traumatu s mladým. Rodina to dokurvila teda fest. Ale jasně, než říct "nevšímali jsme si ho a radši řešili kdovíjaké pykačůoviny a teď už je pozdě", je lepší osočit faráře a vyhlásit válku "homofóbiji". Všimli si vůbec, že je tepley? Neříkám, že ten farář to udělal asi nějak úplně šťastně, jádro křesťanskýho učení je Boží odpuštění a milost pro člověka, jak pro heteráka, tak pro geje a hříšníci jsme původně prostě všichni, tudíž měl zdůraznit i tohle, možná fakt ty kázání byly jednostranně zaměřený a možnost odpuštění se mu tam vytratila, taky třeba nezdůraznil rozdíl mezi "orientací" a "činem", orientace hřích není, hřích je až čin. Jako je hřích smilnit s prostitutkama, ovšem ne být orientován na ženský. Ale stejně, hlavní vinu nese rodina, páč si toho prostě měla všimnout.
On totiž člověk za svůj život potká a uslyší spoustu věcí, co ho nějak "zraní" (jak absurdní slovní spojení, ale používaný, tak si ho půjčím) a co se těm slabejm dostane pod kůži a možná až do orgánů. Ať je tepley, blbey, tlustey, ošklivey, nesportovní, chudey, cokoliv. A je a) na něm, aby to nějak zpracoval b) na rodině, aby mu pokryla záda. Ale ne "my tu přece nejsme od toho, abychom se s tím svým mladým bavili a řešili, co ho žere, radši nasadíme všem okolo náhubek". Homototalita v praxi. Prakticky žádná jiná skupina takhle agresivní není, kromě muslimů.
A o těch napíšu dál :-D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama