Přituhuje, buď připraven

25. července 2016 v 11:03 | Řezník

Servus evrybády, copak tu máme dneska. Do "rambajzu v Nice" už jsem se navážel. A ani jsem se neotočil a máme tu další rambajz, v Německu v Meku střílel nějakej zevlenko z Arábie, kterej byl do tý doby bezproblémovej student, akorát že měl deprese a chudášek bašit antideprešíva a litujte ho, fňuk a vůbec to nemělo nic společnýho s islámem, sice teda řval Alou na bar, ale to je v překladu "jsem Němec" a sice měl asi komplice, ale stejně to nebyl teroristickej útok, nenene, vůbec ne a stokrát ne.
Před nějakou prodejnou střevních problémů s kebabem, co hygiena ještě nezavřela, jinej zevlenko ze Sýrie pokostil mačetou nějaký ženský, byl asi "vyšinutý, pomatený, blázen".
Předtím jinej zevlenko zase z Afghoše vykostil pár lidí ve vlaku sekerou a nožom. Asi byl pomatený. Policie ho zastřelila a nějaká německá levičanda ze Strany Zelených z toho měla spasmus rodidel a doma za něj rituálně pohřbila svýho plyšovýho Pikaču.
No a na závěr, jiná držka opálená je teď držka odpálená, odpálil se s bombou na zádech ve frontě před nějakým hudebním klubem. Überkrávy z německýho vyšetřování teď spekulujou, jestli to byl teroristickej útok (nebyl, nesmí být), nebo velice invenční pokus duševně vyšinutýho jedince o sebevraždu.
Všechno Dojčland. Dojčland nám začíná připomínat Bagdád po svržení Saddama Hnusáka. Sranda je, že ani ta nejdebilnější levičácká kráva už nemůže tvrdit, že to "nesouvisí s migrací", protože a) před migrací se to nedělo b) byli to migranti :-D
Novej level propagandy je, že sice jako ano, je to zabíjení, ale nemůže za to islám ani terorizmus ani vůbec nikdo, oni to jsou jen cvoci. Jo, jsou to blázni, asi ve vzduchu lítá nějakej virus, kterej nakaženýho donutí ječet Aloha, Ag Bazar (jo, komentuje bazar se stříbrem, to není náboženskej řev, jen to zní podobně), nebo Alou na bar (chce jen zachlastat, kdo v tom furt hledá nějaký náboženství) a začne ty lidi okolo kostit, protože si myslí, že mu a) chtěj vybrakovat to stříbro a on už žádný nedostane b) vychlastat mu všechno z toho baru.
No tak, hoši, kdo z nás by je nezabil taky, že jo. Ten s tím náklaďákem v Nice si chtěl taky jen dojet na ten bazar se stříbrem, co viděl jen on. A ty blbý krávy francouzský mu prostě stáli v cestě kvůli nějakýmu pitomýmu svátku Bastily, no vole co s nima.
Tenhle virus je ovšem rasistickej, protože postihuje jen držky opálený, nikdy bílýho usedlíka. Zajimavý. Virus je rasista. Rasismus je v přírodě. No a co je v přírodě, je podle sluníčkářů fajné. Tvrdili, že "homosexualita je v přírodě, tak musíme mít registrovaný partnerství" (na což ovšem bleskem zapomněli, když začali s adopcí dětí gejema, že v přírodě nenastane situace, aby dva samci měli mládě). Rasizmus je v přírodě. Takže? :-D
Tyhle politicky korektní kecy naštěstí už nikdo nežere. Němci jsou mistři ve vytváření debilit. Proběhly jim tam čtyři zabíjení, jen jedno bylo střelnou zbraní. Pořízenou nelegálně. Všechno spáchali migranti. Ty pytle hoven politický z toho ovšem vyvodí, že je potřeba podniknout kroky o omezení přístupu ke zbraním a nikoliv podniknout kroky vůči migrantům. Asi aby to další zabíjení měli ti další teroristi (pardon, pardon, pomatenci, duševně nemocní) snažší. V Německu je asi 40 mega ilegálních zbraní. Asi 5 mega zbraní legálních. Podnikneme kroky proti legálním. Smysl to dává? Je v Německu legální kupovat pistoli na Darkwebu, v 17 letech, bez zbrojního průkazu? :-D Ne. Vy vemena skopčácký, vymáhejte pravidla co už jsou a nezavádějte nový.
Samozřejmě je to symptomatický. Ve chvíli, kdy je největší odpor od Čechů a Slováků, proti zavádění fašistický směrnice EK o držení zbraní, se "přijde na to", že ten duševně nemocný mentál si tu bouchačku koupil v ČR nebo v SR, jaká je to "nááááhoda". Jasně, když už přišli o devět kusů bezcenného usedlického plebsu, tak ať se to aspoň zužitkuje, že jo. Göebels by brečel dojetím :-D
Nakadit jim.
Proti migrantům opět žádný opatření, protože to sice všechno spáchali migranti, ale s migrací to nijak nesouvisí. Kráva pekelná Merkelová prohlásila, že "naší největší zbraní je soucit". To zní jak z nějaký příručky pro psychoterapii, no, tak ok, jak pravil kámoš, "až mě bude nějakej ksindl chtít pobodat, narazí na neproniknutelnou zeď soucitu" :-D Já si vždycky myslel, že největší síla je prostě síla, no tak ono ne. Hele, holky, až vás někdo bude chtít znásilnit, použijte soucit, ono ho to zastaví :-D
Podobně jak to finský vídeo o obraně před napadením, kde to vypadalo jako že "používá sílu", voz Star Wars (tomu vídeu se taky chechtala půlka světa).
Otázka je, jak je to dlouhodobě udržitelný, toto. Jak dlouho se nechají Němci na hulváta zabíjet a budou poslouchat dementní kecy politiků, že si na "ohrožení musí zvyknout" (kurva cože?) a že to nemělo nic společnýho s tou svoločí, co jim tam CK Frontex denně vozí. Jak dlouho budou chtít poslouchat estabilishment, kterej je odzbrojený staví "nahý do trní" a nutí je ze svých (nemalých) daní platit svý vrahy. Jak dlouho bude trvat, než to tam bouchne a začnou se tam pořádně mastit. A policie a vojsko, ke komu se přidá, jakou podporu má teď Merkelice mezi ozbrojenýma složkama.
Je na výběr mezi dvěma pitomýma verzema. Buď si to Skopčáci nechají líbit dál, dál budou pokračovat v "solidaritě", vozit si tam ksindl, krmit ho z daní a chcípat, dál nebudou volit AfD, dál nebudou mlátit tu debilní svoloč od "levicových radikálů" a dál budou volit Zelený, podporovat multikulti, nechat si brát zbraně, nechat si brát všechno a pokoušet se tvořit zcestný ideje. V tom případě si pozabíjet zaslouží, litovat je je plýtvání dechem a silou, ta země je odepsaná, kašlem na ně.
Dál budou jejich fízlové mlátit PEGIDA členy a zavírat "ksenofoby" a odebírat lidem legální zbraně a zatýkat je za to, že se bránili "nepovolenými" prostředky, no, tak v tom případě, až tomu fízlovi sesmahnou nějaký nakažení tím rasistickým virem (jak ho pojmenujem, ať se to neplete…..Virus Aštar, třeba, podle Aštara Šerana, protože za to může stejně on. Koho kdy napadlo vinit islám) jeho haranta nebo ženu, tak se bude dát říct jen "hmmm, tak si to užij, blbečku, nezapomeň strčit novej zásobník soucitu do tvý zbraně solidarity a jít jim to nandat."
No a další alternativa je, že se Němci začnou rvát. A to bude fakt hustý, protože to může vyeskalovat do občanský války. Ta neužitečná svoloč z levicových radikálů se postaví proti vlastencům, basmači se postaví proti vlastencům a ozbrojený složky se možná rozdělí na dvě části. Dost těch pelešišť pro džihádisty na odpočinku lehne popelem, možná nějaká politická kráva vypochoduje z hodně vysokýho okna, padne pár mrtvol, otázka je, kdo vyhraje. Jenže i tak, ekonomika Dojčlandu se na chvíli zastaví a ten charitativní cecek, kterej krmí ty parazity, na nějakou dobu vyschne. A co udělá ta neužitečná sebranka? No to, co umí nejlíp, začnou se přesírat přes hranice k nám. Část přes přechody, no a ti, co se budou bát, aby jim Skopčáci nezapálili hidžáb, pokud budou vlastenci vyhrávat, se nám sem začnou kýblovat přes hranice ilegálně. V případě nějaký velký řachy v Dojčlandu bude dosaženo obrovského vítězství Novýho Chalifátu, protože se jim podaří rozvrátit do teď plně fungující stát (kde to skončí zabíjením Němců Němci, s určitými, ano, škodami na basmačským invazním vojsku) a to invazní vojsko se s brekem, oni nám ubližují, oni jsou ošklivííííí, oni nás bijí jen proto, že jsme černý a muslo (a že jsme jim zabili dost lidí a znásilnili víc ženských a vycucali soc systém a podobně, ale o tom pomlčíme) "přemigrují" do další země a tam nastane…..ha cháááácháá, to samý. Protože ve chvíli, kdy se nám veškerá ta sebranka shromáždí na hranicích, se ČR rozdělí na dva tábory pořádně. Jedni budou ta humanistická sebranka, která bude tvrdit, přece je nemůžeme postřílet na drátech, musíme je sem brát a tady třídit, tady krmit, zvyknout si na rizika….stejný sračky, jako Zelený v Německu budou žvanit, druhá bude říkat "no pasaran" no a ve finále nastanou dvě alternativy. Porvem se mezi sebou rovnou a podělá se další země a ta sebranka bude táhnout v hordách přes území našeho Debilabádu a postupně tu krást, tu čuřit, tu mlátit, tam přepadat, prostě, bereme si co potřebujeme (protože bezpečnostní složky se budou rvát částečně mezi sebou, částečně budou hasit ty největší požáry z občanských nepokojů - no a vlastně, i kdyby byly plně funkční, tak pokud se nám přes hranice přesere milion parazitů, co se tu rozprchnou a budou dělat bordel, tak našim 44 000 policajtům, z nichž drtivá většina je zaměstnaná buzerováním obyčejných lidí, hraju na ty nejmenší housličky na světě, nemaj šanci stíhat vůbec ale lautr kurva nic). V Socialistické Britonii, která je fest policejní stát, když se několik stovek delikventů vydalo rabovat a přepadat stylem "udeř a uteč", nedařilo se proti nim vůbec zasáhnout, protože když policie vyšetřovala trestnej čin, kterej už proběhl, zrovna probíhal nějakej další jinde a oni se naprosto zahltili a nebyli schopní (a to není kritika, ani nemohli být) schopní zasáhnout proti tomu probíhajícímu. Tak si to zdesetinásobte. Náš aparát je dlouhý léta připravovanej na řešení jednotlivých excesů. Milion zevlenků co proběhnou hranice? No. Eh.
Ještě horší je, když ten kombat hned z kraje neproběhne. Nataháme si je humanisticky sem a budeme je tu krmit a opakovat německej scénář, akorát tentokrát ty mrtvoly budou naše. A pak se to možná stejně porve a veškerý ty hovaděnka budou "migrovat" dál na Slovakii, nebo, se to tu neporve a budou nás zabíjet jako morčata. Čiže. Pokud dojde k bouchandě v Německu, ta sebranka se nám shromáždí na hranicích, minimálně část a pokud nebude vůle nasadit armádu a nabít ostrý, projdou dovnitř. A tudíž se nám kriminalita znásobí exponenciálně, v levelech, na který tu vůbec nejsme zvyklý a to, obzvlášť na vesnicích, že prostě třeba naběhnou desítky nájezdníků a vydrancujou. Případná občanská válka v Německu přenese k nám minimálně obrovskou kriminální vlnu a v horším případě to začne i u nás. Ekonomika se zasekne. A dál. I kdyby bezpečnostní složky stíhaly, chytat to na hranicích (a budou zaměstnaný bojem s invazní vlnou) budou chybět jinde. A co to udělá s kriminalitou, když se za chvíli roznese, že "všichni policajti někde lítaj, můžeš klidně vykrást i radnici"? Britskej styl, kdy se policie zahltila, styl hurikán Katrina, New Orlíns, kriminalita vyletí do obrovských levelů a to i taková, kterou tady desetiletí nemáme, jako domácí přepadovky, plus to, že znásilnění, přepadení, mordy, to se opět znásobí. Film "Očista". Zákony sice máme, ale kdo je vymáhá? V týhle situaci by pak stačil jeden ať už úmyslnej, či prostě jen poruchou, "blackout" a to město se stane docela zonou bolesti.
Kdo se nepřipravuje, tzn, nedává si dohromady záložní plán, zbraně, munici, atd., aby se měl tomuto čím bránit, prosím pak chcípněte potichu a neotravujte ty, co se snažili a co vás varovali a který jste měli za cvoky, děkuji.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 25. července 2016 v 16:23 | Reagovat

To jako, že by si migranti mohli troufnout i na naší vesnici? Asi až za hodně dlouhou dobu, než by zruinovali města. Ale co, já mám pořád v záloze ta umělá prášková hnojiva, která snadno můžu rozpustit ve vodě a ve spreji to používat jako pepřák. I kdyby měli přijít o oči. No je pravda, že by mě pak v návalu šoku a bolesti pak mohli jednou ranou poslat poslepu k zemi. Ale to už je můj problém.

2 reznikuvrajon reznikuvrajon | 25. července 2016 v 16:59 | Reagovat

Poslepu už toho moc neudělaj, neboť ty se taky hýbeš. :-)
Ne "nejdřív zruinovat města, pak vesnice", o nějakým plánovaným tažení tu moc řeč není, ale pokud projde několikaset členná banda přes hranice a potáhne nějakým směrem, spíš se vyhne velkým městům a spíš bude chtít zásoby doplnit (možná trochu zablbnout) na malý vsi, kde bude jasný, že nebude moc poldů ani zásahovej oddíl. Čiže vesnice budou na ráně dřív, než velký města, ve smyslu nějakých přepadů.

3 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 25. července 2016 v 18:43 | Reagovat

[2]: Tak to si raději nakoupím rovnou modrou skalici. A udělám si koncentrovaný roztok. Nicméně, když už mě neudeří zmrzačený násilník, tak mě určitě budou popotahovat za ublížení na zdraví. Ať tak či tak, mám vymyšleno, co udělám, když mě napadne jeden. Ale co když ji bude dvacet a všichni poběží na mě? To už aby měl člověk skoro granát. Raději několik granátů.

4 reznikuvrajon reznikuvrajon | 26. července 2016 v 9:55 | Reagovat

No, ublížení na zdraví bych pak moc neřešil (vlastně, v mnoha situacích bych to neřešil ani teď), protože až tohle začne, tak fakt nebudou stíhat řešit nic menšího, než pokud o vypálení Hradu :-D
No a když jich bude víc....přece nejsi na tý vesnici jediná, ne? :-)

5 GeorPouri GeorPouri | E-mail | Web | 12. května 2017 v 2:52 | Reagovat

Cialis Achat Pas Cher Propecia Generic Equivalent  <a href=http://byuvaigranonile.com>viagra</a> Viagra Online From Usa Baclofene Definition Order Diflucan Online No Prescription

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama