Randál v Nice. It is very nice :-D

15. července 2016 v 15:11 | Řezník
Servus všichni, co tu máme dneska. Überřachanda ve Francii, 80 tuhých, sto raněných, pochybuju, že si toho někdo nevšim, koho by to náhodou minulo, zjistí to, až zas uvidí fesjbuk zamořenej vlajkama Francie. Pokud někdo plánoval dovolenou ve Francii, doporučuju mu, ať se na to vybodne a zvolí bezpečnější lokaci, prej v Grozným je už teď docela klid, je tam levno a prej levný reality :-D
A teď si přestaneme dělat prdel. Ono to už totiž vtipný není, to, co jsme slýchali po svržení Sadáma Hnusáka, jak tu bouchla bomba v Bagdádu, tam zase ve Falůdži, atd, sto mrtvých tuhle, padesát támhle, člověk by nečekal, že něco takovýho budeme mít kousek od hranic. Samozřejmě spousta lidí bude tvrdit, že to nikterak nesouvisí s migrací, ani s islámem. Jo, tak fajn, kolik takových akcí proběhlo do roku 2010? He? No, oukej, furt to může být korelace, ne kauzalita. Sice po tom dneska nejdu, ale zmíním to. To že pachatel aktuálního zabíjení není z migrační vlny, neznamená že a) nebyl rekrutován někým, kdo v migrační vlně přišel (kupříkladu nějakej politruk IS, kterýho sem poslali právě proto, jak jsem už psal, plýtvat školený kombatanty co maj výcvik v boji, na akce proti měkkým terčům, je zbytečný, ti se šetří na akce který jsou hustý. Na tohle stačí zverbovat nějakýho blbečka, kterej se lempluje v patnáctičlenný, z dávek žijící, rodině na předměstí, nasranýho z toho, že nemá prachy, lambo a silikonovou blondýnu za otrokyni, za což neobviní sebe, že je tupej, negramotnej, do školy nechodil, jazyk neumí a je furt jednou nohou v lochu, ne, za to může společnost, protože je rasistická) b) migrační vlna zaměstnává rozvědčíky a špionážní složky (který jmenovitě ve Francii dávno přiznaly, že nestíhají těžce) a tudíž jim nějakej omrděnko s bombou mnohem snáz proklouzne.
No, ještě jedna odbočka. Když jsem onehdá nadhodil tezi, že snahy o odzbrojení Evropanů a import tý sebranky, je prostředek k totalitě / budoucí genocidě, bylo mi jedním, jinak velmi moudrým mužem, namítnuto, že ne, že to jsou jen nepromyšlený "populistický akce". Tak se na to mrkneme.
Populista v "oldspeaku" je někdo, kdo se veze na vlně aktuální nálady. Říká lidem, co chtějí a slíbí jim věci, co chtějí, i když ví, že je nesplní. Kupříkladu, když ví, že 70% lidí nechce žádnou muslobandu v zemi, tak jim prostě slíbí, že do roka tu žádnej migrant nebude, bykoz je všechny odvozí do země původu a jako bonus že sníží daně o půlku. To je populista. Stejně nedokáže ani jedno z toho, ale drbe lidem uši.
Pak je pojem "populista", v "newspeaku". Dneska se za "populistu" označuje každej ten, kdo explicitně nesere na to, co lidi chtějí a dokonce se tím i zkouší řídit. I kdyby nesliboval nesmysly, ale celkem reálný věci. Kupříkladu, říká že odmítne bruselský kvoty na migranty.
No a pak je tu něco, co rozhodně nemůže být ani populista, ani "populista". A to je ten, kterej explicitně defekuje na to, co lidi chtěj, jede si po nějaký linii a zajímá ho spíš to, jak to lidem vnutit, nacpat, přinutit je neremcat, případně je propagandou zpracovat, že je to vlastně pro ně fajn. Kupříkladu, když tu 90% lidí nechce "patnáctiletý, sto třicetikilový, dvoumetrový Syřany", tak on ne že je sem nepustí, ale pustí, zavře ty, co proti tomu pyskujou a vytvoří propagandistickou masáž, jak je skvělé je tu mít a že je vlastně všichni chceme, protože bez nich se propadneme za živa do Sheolu. To je Dluhoslav Sralbotka, to je EU, to je EK.
Když je většina lidí toho názoru, že odebírat zbraně slušným lidem v rámci "boje s terorizmem" je hovadina, tak to, že to tlačej a tlačej přes sílu, není populistický ani omylem. To sleduje nějakej plán a ten plán může být "páchání dobra dementním způsobem", nebo "páchání zla". Ale je za tím nějakej plán, kterej mají oni a my z něj evidentně nebudeme nadšeni. Kdyby se teď "populisticky" chtěli zavděčit lidem, ty zbraně jim nechaj. Když jdou přes odpor, o něco jim jde. Ergo, tuhle námitku jsem vypořádal.
Vždyť je to furt to samý. Nějakej aktivista si vytyčí "vyšší dobro", s tím, že my si teď jako zatrpíme, ale v budoucnu a případně pro budoucí generace to bude děsně fajné. Kupříkladu teď nebudeme topit, jezdit, budeme mrznout a zdraží nám potraviny o polovinu, ale zase za šedesát let se Země neoteplí o 0,002°C, teda, možná, pokud to vydrží, vydrží to dodržovat ti po nás, atd. Případně, když se objeví nějakej technickej pokrok, kterej ten problém učiní irelevantním, se to celý stane zbytečným.
Takže závěr, my se teď budeme mít hůř, ale za šedesát let, pokud se nepodělá něco úplně jinýho, bude vůbec nějaká další generace, atd., nenastane nějakej problém, kterej by vůbec třeba nenastal ani tak. Proč tihle pitomci ještě nemají svěrací kazajku?
Ohledně klasiky "nenoste zbraně, policie a armáda vás spolehlivě ochrání" se už nemusím ani vyjadřovat, neboť komu nestačí aktuálních 80 tuhošů a sto raněných, který evidentně neochránili (a to tu nehaním práci Fr policie, podle mě tentokrát předvedla dobrej výsledek) tak je ten člověk duševně ztracenej a ať jde do prdele, ale hlavně ať cestou mlčí.
Rád bych věřil tomu, že tohle evropským (j)elitám otevře bulvy, ale Bůh ví, že ne. Ti si dál pojedou to svoje, import černoksichtých a odebírání zbraní, část ve jménu "vyššího dobra" a tyhle mrtvý berou jako kolaterální ztráty, než si to sedne, část ve jménu "ještě vyššího dobra" zmizení bílého ksindlu, no a pro ty jsou ty ztráty fajné. Jediný, čeho se aktuálně bojej, je, že tomu bělochovi, kterej je tady pořád ještě ve většině, bouchnou nervy a začne se to vyřizovat v klasickým stylu. A že je policie a armáda nebude ve finále poslouchat. Pomalu, zdá se, se k tomu schyluje. Tak uvidíme, co bude.
Každopádně budeme zase svědky obrovských mindfuck kampaní, jak "nesmíme házet všechny do jednoho pytle", jak "nesmíme šířit nenávist", případně nějakých akcí proti "xenofobům" a podobně. Vyjadřování soustrasti, solidarity a podobně, těm, co jsou mrtvý, to bude taky frčet. Jojo, uvolnit zadřenej motor šlapáním na plyn, v tom jsou EU jelita a naši neziskovkáři esa a to je naše výhoda. Nedostatečně salámujou, neupouští ten tlak, aby bělocha v tom papiňáku Kalergiho plánu uvařili v pohodě, ne, tlakujou to moc a on jim ten papiňák buchne do ksichtu. :-D
Opět jsem ovšem zřel kecy, že "nejhorší jsou ti, co šíří strach a nenávist" :-D Jasně. On člověk nemůže projít ve Francii po zasraný ulici, aby mu nehrozilo, že ho rozjezdí nějakej magor náklaďákem a ještě ho pokropí z korby kverem, ale špatnej je ten, komu to vadí :-D protože "strach a strach jde teroristům na ruku" :-D případně, "naši nenávist nesmí dostat, protože o tu jim jde" :-D u všech prasat po lobotomii, to jsou kecy. To jsou stejný bláboly, jako "když si těch, co tě šikanujou, nebudeš všímat, oni tě nechají být". Jak se to prosím dělá, mohl by mi to nějakej ten dotyčnej kecálista předvést? Já mu jí třeba natáhnu do ksichtu a seberu mu prachy a uvidíme, jak dlouho si mě vydrží nevšímat. Jak se prosím mají lidi nebát, když jim hrozí, že jim někdo ustřelí květák a ta hrozba už není pouze teoretická? He? Dotyčný filozofický tlučhubo, já si vezmu svůj oblíbený Buck 120, vyjedu do města tvýho bydliště, s tím, že pokud se potkáme, tak tě vyvrhnu. Třeba tě nepotkám a třeba jo a útok se mi nepodaří. A vždyť jaká je šance, že tě v tom městě najdu? No malá, vždyť se tam můžeme míjet několik let, nemusíme se potkat vůbec. Ale, mám velkej nůž a hrozí, že tě s ním zabiju. Budeš chtít zbraň? No jasně. Budeš koukat kde se co hejbe, jestli náhodou nejsem poblíž? No jasně. Budeš se bát? Jasně že jo. Odvaha je strachu se nepoddat, ale strach je prostě přirozená lidská reakce.
A odvahu člověk může projevit, ale to taky musí dostat šanci něco dělat a nějak ten svůj survive ovlivnit. A ne jen chodit do práce, platit daně a doufat, že zrovna to nebouchne v tom podělaným metru ve chvíli, kdy on, nebo někdo z jeho kámošů, bo rodiny, tam bude. To je totiž co. To je bezmocnej stres. A to je nejhorší forma stresový situace. Hrozí mi riziko, ale já nemůžu aktivně podnikat žádný kroky, tohle vyrábí tu nejhorší nenávist. Nebo jednu z nejhorších. Když někoho zmlátím v souboji, kde dostal šanci se projevit, třeba mě bude nenávidět, ale spíš ne a bude se připravovat na další. Ale pokud budu někoho týrat v situaci, kde je bezmocnej a budu v tom pokračovat, to bude nenávist jako prase a chraň Bůh, aby někdy dostal příležitost k odvetě. Pak mi to dá vyžrat i s bonusem.
Pořád se to všechno točí okolo silový rovnováhy, nerovnováha vede k tyranii a útisk jedněch druhýma vede k mega nenávisti, která dřív, nebo později vybublá.
Jinak já nesouhlasím s těma klišoidníma kecama, že "když teroristi nedostanou naší nenávist, tak budou prohrávat", jako že jim to děsně natřeme, když to sneseme s klidem a nebudeme se hněvat a budeme dál "normálně žít" jako předtím. Já přece nepotřebuju, aby mě nepřítel nenáviděl, nebo miloval, nebo ignoroval (i když jo, to se hodí) když ho můžu zabíjet. Vlastně v takový situaci mi může být šumaprdel co cejtí, když ho stejně zabíjím. Jasně, ISIL jasně sám deklaruje, že jeho cíl je terorem vytočit bělochy k celoevropský vendetě vůči muslimstvu, aby sjednotil celý muslimstvo v boji proti Evropanovi, bo Západu. Takže, vlastně ano, ti, kteří volají po razantní vendetě, v prvním tahu zdánlivě jdou IS na ruku, ale není to úplně tak. Zaprvý, i když se Evropan rozhodne, že to bude stoicky snášet, je to celý jen záležitost tlaku, při určitým počtu zabitých už ta situace dosáhne svůj lámavej bod, kdy Evropan bude mít podobný riziko, že ho zabijou při nějakým takovým zákeřným zabíjení, nebo v tý celoetnický válce.
Jasně, další námitka bude, že Evropa nepřipustí takovej level zabíjení, aby to riziko bylo tak značný, to je pravda, jenže, ona ani nemusí. Oni totiž basmači si jako záminku k rekrutaci dalších a dalších a dalších bojovníků vezmou cokoliv. Kupříkladu. "Už nebereme migranty" "Ha!Vidíte jak nás nenávidí? Připojte se ke svaté válce." "Migranty bereme, ale nemáme pro ně prachy, takže se musí uskromnit." "Ha! Vidíte jaký to jsou zmrdi? Sami si tu žerou a nám nedají, co si zaslouží, připojte se ke svaté válce!" "Přijďte, dáme vám všechno a uskromníme se my." "Ha! Vidíte jak jsou slabí, jak se nás ten dekadentní západ bojí? Dorazíme je, připojte se ke svaté válce!" Ona ta válka a tou nemyslím válku s celým muslimstvem, ale s velkou částí ano, je nevyhnutelná.
Slabost provokuje a Evropa tu slabost ukazuje. A nemůže být Evropa jako týraná ženská, "nechám se tlouct a neuteču od něj ani nebudu bojovat, protože by mi pak ublížil." No, krávo, ublíží ti stejně, jednou to osolí moc a ty zdechneš. Tak vem pánev a rež a růbaj.
Psala to Vojteková na Idnesu, že Evropa trpí syndromem týraný ženy a má recht, ještě před pár lety by tu lidem přišlo nemyslitelný takový zabíjení v Evropě a teď tu je a furt se s tím nic nedělá, protože strach z reakce, strach z rasizmu, hlavně nebýt jako oni, blábláblá, stejně jako ta bitá slepice si vždycky najde asi tak milion výmluv, proč nedělat nic, strpět další nakládačku a čekat na tu další. Je to opět mizerná lidská vlastnost.
Francie má na výběr, razantně zasáhnout (a tím nemyslím popiči silný prohlášení, jak "to zvládnou", "jak je to posílí" - Holande, ty demente, kdyby vás každá taková akce posílila, tak za chvíli zvládneš obsadit Rusko. - "Jak nesmí sáhnout k kdovíčemu") a dál nedělat nic, nechat přetíženou tajnou službu dál nestíhat, případně fízlovat běžný lidi a těm brát zbraně, ne, musí udělat něco, zavřít radikální mešity, vykopat spoustu lidí ze země, spoustu jiných ozbrojit, ano, basmači v reakci na to asi přitvrdí.
Nebo nedělat nic a dál držet status quo, kterej evidentně nefunguje. Basmači stejně přitvrdí. Když vidím, že protivník svojí taktiku nezlepšuje a netlačí na mě, couvnu, nebo zatlačím na něj, abych způsobil větší škodu? He? Můžu vyhrát.
Ve všech případech basmači přitvrdí, ale v jednom můžou Francouzi vyhrát a v druhým dostanou do koulí. Je to teď na nich. Buď zvolí někoho, kdo vezme vidle a vykydá ten bordel co tam maj, no a nebo budou pokračovat v nastoupeným sebedestruktivním kurzu a z jejich země se stane brzo novej Irák.

Ohledně "posílení". Tohle nás posílí. Ni shit. Zabíjení který není pro zemi fatální, je jako bolest, která nezpůsobuje fatální fyzický poškození. Tvrdýho nabudí a nakopne do boje. Sráče zlomí. Viděl někdo Vřískot? Jak tam ghostfejs tím Buck 120 (jo, líbí se mi, no, koupim si ho asi, stejně chci loveckej nůž :-D ) řízl tu holku do ruky a ona kník kník kník. No, tak to je přesně stejný, to říznutí bylo přes hřbet, nic to nepoškodilo, jen bolest. No a jedna reakce, kdyby to byla třeba nějaká Avivit Cohen, tak mu v tu chvíli rozbije tu pivní láhev o palici, vrazí mu jeden palec do oka, no a druhou rukou mu vrazí do krku to hrdlo láhve, co by jí zůstalo v ruce. Gudbáj ghostfejs :-D
No a když to bude nějaká cosmo frfňa, která vůbec nečeká, že tohle na světě existuje, půjde do kolen a bude brečet. A on jí vykuchá. (Tu v tom filmu taky zrušil).
Pár set mrtvých na ulici nabudí třeba Rusy. Ukrajince. Čečence (ty na beton). Izraelce. Prostě země, který se nezapomněly rvát. Ale Frantíky, chlemtače vína a žrouta Camembertu a Brie, který se a) nervali už padesát let b) absolovovali padesátiletou výchovnou kampaň výchovy a vzdělávání v neomarxismu, humanismu, řešení problémů slovy, feminismu, nenásilí, "civilizovanosti" a podobně, ty to zlomí. Jo, část toho národa jsou tvrďáci, někteří vždycky byli, ale ten národ jako celek je měkkej a tu sjednocující zuřivost v sobě nenajde. Britové to měli, ve čtyřicátých letech, vydrželi bombardování Londýna, atd., Rusové jako národ ustáli mnohamilionový ztráty. Ale tahle vlastnost se z Evropy vytrácí.
Takže, ne Holande, vás to neposílí, ještě pár takových akcí a začne ti to tam kolabovat. A jestli to povedeš, ty vole, stejně, jako se to vedlo kdysi proti Viet Minhu, ztratíš vlastní zemi. Viet Minh byl část obyvatel Vietnamu, stejně jako jsou imigranti, mezi nima basmači, atd., část obyvatel Francie. Tvoje země je teď "Vietnam", blbečku, zaber. Jo a nepodceň to, protože o Viet Minhu se taky říkalo, že je to banda pitomejch rudejch vidláků, co nemůžou porazit francouzský vojsko, no, tak mohli.
A pamatuj si, že už tehdy nebyla vůle french army k boji vysoká, teď je ještě nižší no a oni se nebudou rubat v konvenční válce (basmači neumí konvenční válku a tady na ní ani nemaj nářadí). Tady to ale může být častý a masivní střílení ve městech, v ucpaných ulicích a k čemu jsou vám tam Leclercý a Rafalý, když to tam nemůžou pořádně rozstřílet? Scénářů je mnoho. Ale jediná možnost kterou to nakonec skončí, je oddělení, buď bude část Francie "sharia France" kde budou musla a zbytek Francie klasická, mezi sebou se to míchat nebude, no a nebo je vyžeňte rovnou a tvrdě jim dupněte na krk, žádná džungle, žádný ghetta, žádný krmení z dávek, nesnažíš se, tak chcípni. A nikoho novýho nebrat. Nic nemíchat. Je to na nich.
Zabíjení bude pokračovat, ať Frantíci udělaj cokoliv, včetně toho, že neudělají nic. Bylo by od nich fér, kdyby dali svým lidem fér šanci se bránit, třeba povolením tý dementní zbraňově restriktivní legislativy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mtb mtb | Web | 15. července 2016 v 15:29 | Reagovat

Zajímavý článek

2 reznikuvrajon reznikuvrajon | 16. července 2016 v 11:07 | Reagovat

Díky! ;-)

3 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 20. července 2016 v 19:12 | Reagovat

Zajímalo by mě, jestli až budou útočit v Čechách, jestli se to bude taky tak idiotsky tutlat a vláda bude strkat hlavy do písku a vytvářet ještě k tomu všemu akutní nejistotu v lidech. Já už vím, co mi to připomíná. Toho ministra Popletala v Harrym Potterovi. Taky nechtěl uznat, že lord Voldemort povstal. Dělal, jako by se nic nestalo a ještě k tomu škodil.
Já už jsem ale nedávno zjistila proč. Čím déle je nějaký člověk u moci, tím víc se bojí, že se někomu znelíbí a tím víc se i bojí, že o svou funkci přijde. A najednou se objeví nějaký vážný problém, na který je upozorňován a se kterým se často i konfrontován. Přesto ho zlehčuje nebo dokonce dělá, že neexistuje. Proč? Protože ví, že kdyby uznal existenci toho zmíněného problému, musel by ho i řešit. A protože to řešit nedokáže, musel by uvolnit místo někomu schopnějšímu. Jenže to už by pak nikdy nebyl u svého koryta. Je to zapeklitá situace, když se touha po moci skloubí s neschopností.
Vlastně je ještě jiná paralela. Ta baba v Bradavících studenty nechtěla učit obranná kouzla. A nám zakazujou zbraně a taky nechtějí, abychom se bránili.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama