„Uááá, drž už hubu, ty überkrávo!“

27. července 2016 v 16:31 | Řezník


Tuhle citaci od Johna Kellera, hlavního "hrdiny" z knížky Zabíjení, jsem si půjčil speciálně pro dnešek, kdy jsem četl, že ministr "spravedlnosti" Mořskej pták z hnutí Ano, přitáhl zas návrh nějakýho zákona, kdy za podporu a schvalování terorismu by mělo jako hrozit až 12 let. A napadla mě právě tahle citace. Dvanáct let se tu dává za vraždu a on to chce dávat za kecy, budiž, nemá kdo co podporovat terorismus, jenže ono je na tom vtipný tohle. Máme někde v legislativě definováno, jakej čin je "teroristickej" a jakej ne? Myslím že ne. Ony ani oficiální politkrávy v tom nemaj jasno, tu tam něco vyletí do vzduchu, někdo někoho rozjezdí, někdo někoho postřílí.....no a v bedně se blafe o tom, jestli to teda byl terorismus, nebo ne. To zabíjení v Nice, byl podle zákona terorismus, nebo to byla jen masová vražda? Co Breivik, terorista, nebo masovej vrah? Od kolika obětí se to oficiálně jmenuje "teroristický útok"? Od jakých cílů je to oficiálně teroristický útok? Když Dahmer unášel bazeranty a rozřezával je, byl to obyčejnej sériovej vrah, když nějakej Achmad Ibn Chuj uřezává lidem palice, je to terorista, nebo sériovej vrah?
Tohle mi přijde vtipný, na jednu stranu se jak čert kříži vyhýbají tomu, aby terorismus pořádně pojmenovali, pojmenovali jeho příčinu, kterou je teď aktuálně islám, přiznali si, že Evropa čelí vlně teroru a konečně začali pořádně jednat. Ne. Oni budou řešit zákon, co bude řešit kecy na síti.
Aktuálně by za to stejně nikdo souzenej být nemohl, už proto, že podle oficiálních krav proběhly ty teroristický útoky maximálně dva (kostel a bomba) protože tam se nechaly odkazy na IS. Ty ostatní byly jen činy "duševně narušených jednotlivců, které nesouvisely ani spolu, už vůbec ne s islámem", takže pohoda :-D
A vzhledem k pověstný selektivitě uplatňování těhle cenzorních zákonů u nás, mi nepřijde moc pravděpodobný, že by si Mořskej Pták vytvářel zákon, kterej umožní zašít nějakýho Abáse a podobný, který budou kejvat na zabíjení v Evropě. Spíš se to zas otočí do toho, že "teroristickej čin je ten čin, o kterým jsme my řekli, že je teroristickej", nezávisle na pachateli, počtu obětí, provedení a tom, co u toho útočník řve. Takže se můžeme velice dobře dočkat toho, že zapálený metro v Paříži oficiálně teroristickej čin nebude, protože to bude "akce jednoho ztraumatizovanýho sociálně vykořeněnýho chudáka, kterýmu hnusný rasisti sežrali Kinder Bueno", ergo se to nepočítá, oproti tomu "teroristickej čin" může být jakákoliv protistátní aktivita, přičemž co je protistátní, si zase definujou oni sami a může to být klidně proplesknutí mladýho Stropnickýho, v horším případě vyvěšení špatný vlajky :-D
Takže až následně někomu bude hrozit třeba desetník v lochu za to, že odsouhlasí, že Sto Hoven pověsili trencle na hradě, nebo pochválí nějakýho debila, kterej se bude drápat na vodárnu s tibetskou vlajkou při návštěvě Nejvyšší Pandy, ať si vzpomene na tuhle chvíli, kdy jsem před tím varoval.
Tady v Čechyji máme totiž jedno pravidlo, který funguje zcela spolehlivě a dobře. Do čeho se náš politik s vervou pustí, to se v průser obrátí a jakmile dostane aparát nějakou pravomoc, jakoukoliv, okamžitě jí zneužije a začne jí používat plošně, klidně úplně v rozporu s tím, o čem se deklarovalo, že se to používat bude.
Takže se obecně moc nebojím toho, že by výše zmiňovaný zákon jakkoliv zasáhl nějaký muslo, který bude někde vyřvávat Alou na bar během nějaký minuty ticha za mrtvý někde kde to aktuálně řachlo. Ani se nějak moc nebojím toho, že to schytá nějaká ta levicová radikální svoloč. Protože ti a oni jsou chráněný aparátem jak v Indii bílá kráva se zrzavým přelivem. Spíš to zase schytá nějakej slušnej hejl, kterej na netu napíše koment, který se současný neobolševický garnituře nebude líbit.
Plasticky vidím, jak se někde vznítí nějaký pelešiště pro musloparazity, obratem se to označí za "pravicový terorismus" a aparátní poskoci budou prudit lidi, který prohlásí "dobře tomu tak, koledovali si o to". Pravicovej terorismus bude každý krknutí na veřejnosti, oproti tomu zabíjení od "nedotknutelných" nebo od toho levičácky radikálního ksindlu budou vždycky jen nějaký "kriminální činy jednotlivce", ovšem terorismus nikdy.
Cokoliv doteče z "Hnutí ANO" je buď a) sračka b) podraz. To samý ČSSD. Žádná věc, co tahle sebranka za poslední roky navrhuje, neusnadní život prostýmu, zákona dbalýmu občanovi, jsou to jen, nový výhrůžky lapákem za pitomosti, likvidační pokuty za věci s nulovou nebezpečností, úřední buzerace a šikana, další buzerace a víc šikany, další placení a další výdaje, aby bylo na parazity, zevly, zloděje, Čapí hnízda, elektrárny v Turecku, import syrskejch džihádistů na odpočinku, neziskovky, Romea cz, čelavěka v tísni, víc neziskovek, atd.
Některý ty jejich nápady jsou opravdu Top. Dinsbír a jeho státem placenej cenzor na Fejsbuku, řidičáky na zkoušku, EET, u všech uhnilejch chlupů, to jsou takový hovadiny že nechápu nechápu nechápu, jak můžou s těmahle hovadinama vůbec před lidi lézt s vážným ksichtem.

A další dávka. Tomu agresorovi z kostela bylo, 19. Devatenáctiletej smrad s kudlou a jeho komplic, kterej asi taky nebyl žádnej "mistr nože" si vzali jako rukojmí všechny ty lidi v kostele a podřezali kněze, kurvapráce i průměrně zdatný a aspoň lehce nějak vyzbrojený lidi by měli dokázat takový dementy poslat do sanitky v komatu, ne se od nich nechat vraždit a čekat až to vyřídí zásahovka. Restriktivní buzerantská protizbraňová politika Francie se opět ukázala pro občany mimořádně výhodná, tři, čtyři lidi s teleskopem takový dva debily bez problémů pondaj ještě bez většího rizika pro sebe, jeden ozbrojenej střelnou zbraní tam tomu mohl učinit rychlej konec. A ono ne. Oni béééé, béééé, chcíp. Hlavně že si ten überkráva Holande tam doletěl vrtulníkem, se kouknout. Nikdy neviděl kostel? Mrtvolu? Krev na podlaze? Obzvlášť když je tam ta krev na podlaze z půlky jeho vinou? Co tam šel dělat? Bučet něco o soucitu, evropskejch hodnotách, o tom, jak to zvládnou a jak je to posílí... upřímně, kdybych přežil vražednej útok, poslední co bych chtěl asi vidět, by byl nějakej neomarxistickej prdelní ksicht, co by tam, krytej početnou ochrankou, kvíkal něco o tom, jak musíme být silní. Nemůže už někdo toho vola odstavit?

Co dál. Jakási analitická bezpečnostní skupina přišla překvapivě s tím, že teroristi z IS sem nedováží moc hotových bojovníků a zbraní, ale přišli na to, že si můžou bojovníky verbovat rovnou tady a že je můžou využívat právě na podobný improvizovaný útoky. Hmmm. Taky zjistili, že ideální místa pro nábor novejch kombatantů jsou ty různý muslimský "gheta" ve velkých městech. Hmmm. A že sej im tam verbuje velice snadno a že odtamtud jezdí bojovat basmači do Sýrie a Iráku. Hmmm. No. Chci jejich vejplatu, protože přesně tohle jsem tu psal a jinde jsem to psal už asi před rokem, že sem nemusej vozit bojovníky, stačí poslat verbíře, že zabijáky si můžou draftovat rovnou tady, že je nemusej ani moc cvičit, že až přijdou na to, že jich maj hodně a opustí neefektivní odpalování bomb, ale prostě je vyšlou s nožema a sekerama do ulic, bude ouvej, že já bych to udělal přesně takhle na jejich místě, že největší rekrutační potenciál maj mezi těma smradama ze sídlišť, co se tam lemplujou v na dávkách žijících famíliích, jsou pomalu negramotný a jsou furt jednou nohou v lochu......to už jsem říkal dávno. Uáááá. Nemůžu věřit tomu, že já jsem chytrej a ve funkcích jsou samý dementi, ale ono to tak opravdu vypadá, ve světle toho, že tu něco napíšu, pak dlouho dlouho nic a rok na to přijde nějaká šajba s tím, jak je to překvapivě přesně tak. Jo, na co jsem zapomněl, je rekrutační potenciál ve french kriminálech, to jsem přehlíd.
Ale recht má Konvička s tím, že čím víc kde muslimů, tím víc prostě terorismu a řachand. Vidno ve Francii, muslimů hodně a masakrů hodně. V Německu muslimů míň, masakrů míň a v ČR muslimů minimum a masakry prakticky žádný.
A teď říkám tohle, většina těch pachatelů těch teroristických útoků za poslední dobu byly obyčejný nějaký bačkory, který by průměrně vycvičenej a vyzbrojenej občan bez problémů smáznul. Tak se nikdo nenechte demoralizovat kecama o tom, že "nějak se připravovat stejně nemá smysl", jasně že má, zdaleka ne každej je nějakej suicide bomber, zdaleka ne každej z těch, který teda jsou, to zvládne pořádně odpálit, zdaleka ne každej z nich má pořádnou střelnou zbraň, zdaleka ne každej se s ní taky dokáže pořádně trefit a hlavně, nás je mnohem víc. Když nějakej debilenko začne mordovat lidi ve vlaku, je to prostě on versus celej zbytek toho vlaku. Když dva zasviněnci naběhnou do kostela, jsou to oni versus všichni v tom kostele, ergo, čím víc zbraní bude v tu chvíli na tom místě, tím větší šance pro nás. Zapomenout je třeba na klišé, že by lidi zasahovat neměli a že by měli čekat na policii a podobný kecy, staletí to bylo tak, že lidi prostě zasahovali sami. Plus to, že prostě "aktivní střelec" naboural letitý koncepty policie, protože na to nemají aktuálně (u nás) postupy. Dřív se tohle prostě nedělo a tenhle typ kriminality a zločinu řešit nemuseli. V Americe jo, ale tam mnohem dřív, takže tam už se na to adaptovali. Naši poldové se na to adaptujou taky, ale bude to chvíli trvat.
Naprosto je třeba ignorovat ty kecy kolaborantů a levičáckých vohrndírů o tom, jak za co může vlastně nějaká jejich sociální vykořeněnost a nepřijetí od většiny a psychický problémy a kdovíjaký kecy, koho tohle kurnik zajímá? Až nějakej něco zkusí, odstřelte ho, rozbijte mu palici, propíchněte ho vidlema, cokoliv, vyhoďte ho za plot a pak mu třeba zavolejte sanitku, ale žádný mazání se s nima, toho už bylo dost. Je potřeba vrátit sílu k bělochovi.
Tady je výhoda, že aktuálně (než začne občanská válka v Německu, ale tuhle alternativu jsem tu už rozebíral) hrozí opravdu jen útoky inspirovaných jednotlivců, mimo ten útočnej mainstream, ono totiž, je jich tu málo. A aby mohli rozjet uspokojivý rošambo, potřebujou těch lidí hodně. Takže u nás se momentálně bude většina ještě chovat slušně, budou ty útoky per huba velice odsuzovat a žvanit o tom, jak je to špatný (a tak jeden z pěti to bude myslet i vážně). Oni se vždycky chovaj slušně a votravujou s "tolerancí" a "respektem" a "mírovým soužitím", dokud je jich málo, než shromáždí na nějakým místě dost svých členů, pak začnou prosazovat ty svoje věci tlakem a nakonec násilím, je to tak celkem všude, kam se přiserou. My jsme zatím ve fázi jedna. Infikování.
Samozřejmě do dalších fází to rychle přeroste a každá držka opečená, kterou nám sem naimportujou, tomu přispívá. Nově první skupinka, kterou sem chce naimportovat Sobofertí vláda. Na jednu stranu agent Bureš kadí z huby o tom, jak je potřeba sem žádnou tu bandu nebrat, na druhou stranu se ovšem nikterak nezasazuje o to, aby to neproběhlo, pokud někdo ještě zvolí tohohle lháře, je u mě prostě jen debil. Nechápu, jak tomu vexlákovi může vůbec někdo věřit čumák mezi očima.

No a z jinýho sudu, viděl jsem v Letňanech poutač na sbírku prachů na "slavnostní zvon na počest Václava Havla". Takže, jediná věc, na kterou bych přispěl na počest Václava Havla, by byl velikej nočník, abych do toho mohl nakadit. Případně velkej patník, aby na to mohli močit psi. To by tak nějak zrcadlilo odkaz toho ožralýho kašpara pro naší zemi a pokud někdo hledáte kořeny toho "sluníčkářství" a debilního myšlení, který je prostě derivát neomarxismu, nebo přímo neomarxismus a říkáte si, kdo byl jeden z těch, kdo to sem zatáhnul, no, tak zrovna jeden z nich, velký guru tohohle myšlení, byl Venca Šášula Uslintaný.
Do čeho si kopnu dál. Někteří lidi furt nechápou, že současný blbnutí okolo "adopcí dětí homosexuály" je opět jen další nástroj preference menšin a perzekuce většiny, že se to do tohohle prostě zase rychle přerodí. Tady u nás se totiž jakákoliv vstřícnost většiny vůči jakýkoliv "Menšině" (musí to být menšina s velkým M, to znamená ta vyvolená, to znamená, etnická, sexuální, nebo určitých náboženství, na zbylý menšiny, třeba jiný náboženství, řidiče, střelce, tradiční rodiny a podobně, naprosto sere vlk. Musí to být proneoMarxistická Menšina :-D) přerodí v šikanu většiny prakticky okamžitě. Ale furt se bude argumentovat nějakými "hluboce lidskými příběhy" o ubohých dětech, který jsou v ústavu, protože pro ně není adoptivní rodina a vzali by si je nějaký gejové kdyby teda směli. A já se tážu, máme tu nějaký doložený případy toho, že dítě zakyslo v ústavu, protože pro něj nebyla rodina, kam ho umístit, případně projevili zájem nějaký gejové a byli odmítnuti? Nebo jsou to zase sračky, že takovej případ ani neproběhl, ale hypoteticky, teoreticky, nááááhodou, někdy by proběhnout mohl, tak kvůli tomu radši přijmeme legislativní paskvil, víc se vzdálíme od přirozených, Bohem daných zákonů fungování společnosti, učiníme další krok do propasti neomarxismu a vytvoříme zas perzekuci většiny?
Jenže někdo prostě nedomyslí situaci ani k první zatáčce. Onehdá jsem byl na nějakým školení kvality, systém kvality, ISO, no a ten lektor říkal, že v nějaký firmě byl předpis, že pokud se zboží poškodí, tak že si ho zaměstanci můžou vzít grátis (nějaký věci kosmetický a prací a podobně). No a že pak to koupil Johnson and Johnson no a že ti tenhle předpis zrušili, s tím, že zaměstnanci budou mít možnost si to koupit za levno. No a že prý po tom opatření se kvalita zvýšila a i toho poškozenýho zboží ubylo, myslím že výrazně. A já říkám "Jo, protože už to nemuseli ničit" a on "No.....to mě nenapadlo". :-D Achjo.
Samozřejmě že dokud bylo na střelnici na pouti platný, že když tu věc na špejli trefím, tak si jí můžu vzít (tehdy jako dítě, jasně) tak když mi to nešlo, střelil jsem do toho :-D protože jsem věděl, že i když mi nějakou věc daj poškozenou, lepší než abych dostal prd. :-D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama