Varování - a zas budu mít pravdu, tak ať pak někdo nečumí moc blbě

26. července 2016 v 14:33 | Řezník
Servus, nuže. Ve Francii proběhla nová vybíjená, tentokrát kostel a já jsem mimořádně vytočenej, protože tohle jsou moji lidi a to mě teda sejří. Policie ty debily sundala, jediný pozitivum. Máme tu spoustu zabíjení ve Francii a máme tu spoustu zabíjení v Německu.
To zabíjení proběhne i tady a to není možnost, to je fakt. Proč. Protože a) máme tady určitou skupinu musel, ačkoliv ne tak početnou jako Němci a Francouzi b) hranice je propustná a prakticky kdokoliv od nich může projít sem.
Začnu argumentem a). Máme tu musla. Máme tu Abbase, máme tu "palestinskou ambasádu", na který onehdá něco řachlo. A ty útoky, co proběhly teď, vytvořily precedens, vytvořily inspiraci. Je velice dobře možný, že kterejkoliv syn kterýhokoliv majitele nějaký prodejny salmonely na náměstí se tím inspiruje. Nemusí to být vůbec uprchlík, ani "uprchlík", ani kombatant dovezenej ze Sýrie, ani nikdo od nich draftovanej. A nepřijde to od první generace, útočník bude z druhý, nebo z třetí. Pravděpodobně. Šance, že se tímhle zabíjením inspiruje Turek, co tu patnáct let prodává kebab, je celkem nízká. Šance, že se tím inspiruje jeho osmnáctiletej syn, kterej má aktuálně "sám se sebou problémů dost" a ano, jeho výchova je zasažená střetem jejich dovezený kultury a západní kultury, kterej případně, má před sebou "neradostnou" vyhlídku pokračování kšeftu s kebabem a kterej nemá moc úspěch u bílejch holek, zatímco filmy a porno jsou jich plný, je relativně vysoká. Nenávist je vesměs nástroj první volby frustrovaných lůzrů a náboženství, který ti dá morální východisko k agresi vůči nim, je pro tyhle kusy mimořádně přitažlivý. Ono je těžký si sám přes sebou obhájit "teď jí uříznu hlavu, protože mě nechce, jsem ošklivej, neatraktivní, neperspektivní, museli mi v dětství vázat okolo krku kotletu, aby si se mnou hrál aspoň pes". Ale "zabiju jí, protože je to sukuba která mě chce stáhnout do Džahany a až to dokončím, Allah se mi odmění, dostanu podobných 72", jooo, to už zní o ligu vejš. Pakistán a spol, si objednali ze Saudský učitele islámu, aby pomocí islámu "bojovali" s rozmachem západní kultury. No, tak tenhle jednotlivec bude pomocí islámu "bojovat" se svojí vlastní nevyrovnaností se se situací. No a jistě, může se stát že podobně dementně zareaguje starší muslík, kterýmu třeba žena pod vlivem západní kultury vzala roha za trenérem spinningu, bo cokoliv. Nebo jakejkoliv jinej životní fail. Pak mu samozřejmě bude poskytnut ventil jeho frustrace, vzteku a zuřivosti, pomstít se nám. A proslavit se při džihádu. Vidím do nich, jak do hubený krávy.
Nemyslím jen černý muslimy, máme tu i bílý muslimy (Kosovo) a kterejkoliv synek toho nějakýho prodejce drog, kterej má pocit, že ho fotr nerespektuje, může dojít k závěru, že když předvede džihád, ten respekt si vybojuje.
Argument b) Hranice je propustná, není hlídaná a kdokoliv se může rozhodnout útočit tady. Ovšem, jistě, proč, lákavější cíle jsou na západě. Jenže. Předpokládejme, že i skrze ČR se jim vozí nějakej kontraband (bum na "palestinský" ambasádě). No a kdykoliv se může stát, že někdo, kdo slouží jako spojka, dojde k názoru, "proč mám čekat, zbraně jen předat a nechat jim slávu džihádu, když si můžu slávu vydobít sám a sám se proslavit při džihádu". Urve se a udělá něco na vlastní pěst. To, ano, není až tak pravděpodobný, jako scénář a).
Takže, k tomu dojde. Není to "možný", je to "sicha". Počítejte s tím. Může to bejt nějakej do tý doby bezproblémovej študák, kterej jen žere Prozac a spouštěč může být cokoliv, třeba ho nevybíravým způsobem odmítne spolužačka, do který se sice on zamiloval, ale ona si na studia vydělává jako kurva a je zvyklá na něco jinýho (ochablý svalstvo, však tvrdá šrajtofle), on se přes to nepřenese a zuřivost ulevuje od bolesti a náboženství, který tu zuřivost zušlechtí, nasměruje a obhájí, je věc první volby.
Střílení někde v menze na UK nebo molotov někde na kolejích není vůbec nereálnej scénář.
Tohle varování píšu jen jednou. Někdo pochopí, někdo ne, ale nestojí mi to za to, abych to někomu opakoval, protože mám na práci zábavnější věci, než přesvědčovat lidi, že když to rozpouštědlo vychlastaj, že je to otráví :-D
Takže, držte, noste, cvičte a očekávejte. Pokud ne, následky si přičtěte k tíži sami.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dferesw dferesw | E-mail | 30. ledna 2018 v 13:18 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: http://xfun.cc/ocgn6

**** Download here: Link: http://ssh.tf/hnGWdteCU

@
@

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama