Zakázat kurva! Hmm a co dál.

26. července 2016 v 12:02 | Řezník


Mentalita zakazování je v ČR dost v kurzu. V EU taky. Po tý řachandě v Mnichově zase přišli na to, že by měli něco okolo zbraní zakázat, něco zpřísnit, něco víc regulovat, samozřejmě, nic z toho nebylo zaměřený k černýmu trhu s ilegálama. Ale, ať pořád nekecám jen o zbraních, natrefil jsem nedávno na jinej příklad. Nezletilej vořech odněkud z Tábora tak vehementně kombinoval vodku a Pít Bull, nebo Shock, nebo co, až z toho chcíp, našli ho pak promodralýho, pumpa mu to nevydržela, prej toho vychlastal asi galon. No a hned potom se objevily názory, že by se prodej Šoků, PítBulů, Monsterů a podobných laků na rakve nezletilým měl zakázat a stát by to měl regulovat a kupodivu to nebylo hned z kraje odmítnutý jako nesmysl a pitomost, ale chvíli se o tom mluvilo jako o věci, co je myšlená vážně. No a já říkám, "kurva, všimnul si někdo z těch, co tohle tvrdí, že už je asi milion let zakázaný prodávat nezletilým ten CHLAST?" Tudíž kdyby se ty zákazy opravdu dodržovaly, vůbec by se nedostal k tomu chlastu, tudíž by to nezkombinoval a tudíž by se maximálně poblil, nebo zhnětal, ale to by bylo všechno? A když už se prodejce, nebo barman na diskárně, nebo kdekoliv, naprosto vyignoroval na zákaz mu prodat chlast (nebo nevěděl, že je nezletilej), tak by mu úplně stejně prodal PítBull? Takže by se nezměnilo zase reálně nic, stejně by to chlastali furt, jen by přibyl do zákona další paskvil a případně tu a tam by se po někom povozili vořeši od městskejch, kdyby někdo někoho prásknul, že tam prodal PítBull nějakýmu harantovi, zas prohloubení buzerace s nulovým efektem.
Ten džihád proti chlastání mladejch se tu vede už milion let, chlastaj? Jo. Potkávám vožralý puberťáky? Jo. Vidím puberťáky s chlastem v parku? Jo. Smí kouřit? Ne. Jsou cigára prodejný od osmnácti? Ano. Hulí čtrnáctiletý smradi? Jo. Je nějaká páka, jak to zarazit? Moc ne, tak když se nedaří vymáhat současný pravidla, proč přidávat nový? Jako, čemu pomůže, že dám "od osmnácti let" nejen cigára, ale i zapalovače, když si zapalovač koupí stejným způsobem, jak si kupujou cigára? Buď od prodejců, co na to pečou, nebo pošlou nějakýho zletilýho vořecha, ať jim nakoupí zásoby.
Samozřejmě, v souladu s neomarxistickým programem "znevolňování" a vyrábění vovcí je potřeba, aby těch zákonů bylo co nejvíc, protože když se ohneš tisíckrát, nedělá ti už takovej problém ohnout se po tisíc první. Jak pravil Ježíš, "kdo je věrný v malém, je věrný i ve velkém". A neomarxisti to otočili, "kdo couvne v prkotině, je víc ochoten pak couvnout i když o něco jde" (což vychází z testů vojenských psychologů a tajných služeb v padesátých a šedesátých letech, něco z USA, něco z SSSR). Jak o tom hezky psal Suvorov (což samozřejmě nebyl neomarxista, to byl klasickej rudej, než pak utekl na západ). "Vezmi si pochodový cvičení, copak je pro vojáka důležitý, v boji, pochodovat přesně stejným krokem, s vypnutým hrudníkem, zvedat nohy nepokrčené do úrovně pasu a neodhalit u toho fusekle, v přesném, pravidelném čtyřstupu? Copak se něco z toho ve válce používá? Ne. Jde o to, přinutit množství lidí udělat najednou něco, nikoliv na základě rozumu a logiky, ale na základě toho, že to po nich chceme." "A ty chceš teda miliony civilistů nechat pochodovat ve čtyřstupu?" "Ne, ty přinutíme dělat něco jinýho." "A co?" "Co třeba je donutit dvakrát ročně přeřídit hodinky?"
(Ano, celej "letní čas", v reálu úplně k ničemu, spíš ke škodě, spadá přesně do tohohle ranku. "Když my pravíme, ty i čas si změníš. A když řekneme, že den je noc a noc je den, ty respektovat to budeš. Pak nás budeš poslouchat ve všem.") Současná vládnoucí garnitura totiž ze zkušeností komoušů a spol velmi vychází, ač se vůči nim per tlama furt vymezuje.
Ona to ale většina z nich už takhle nepromejšlí, on ten neokomunizmus je v lidským myšlení narvanej ze vzdělávacího systému tak důkladně (u mnohých) že oni ani nevědí, že tak jednají. Vlk taky neuvažuje "jsem vlk, tak bouchám tyhle vlčí věci". Ne, on je prostě vlk, nepřemýšlí o tom, že je vlk, aby dělal vlčí věci, dělá vlčí věci, protože je to on. Taktéž politik, kterýmu timhle vypláchli mozek za 19 let škol a od tý doby je v politice, kde je to tím zas prosáklý. Jiný myšlení mu ani nenaskočí.
To jsem odbočil.
Ergo na zákaz Shocků, PítBullů a toho všeho by se zase kašlalo stejně jako na to, že mladiství nemaj lejt. No a samozřejmě, by to zase přispívalo k dementizaci obyvatelstva. Neboť nahrazovat zdravej rozum zákonama a zákazama není příliš šťastný. Kupříkladu, na tom PítBullu je napsaný, nekombinovat s chlastem a nepřekračovat denní dávku. Pokud někdo překračuje dávku a kombinuje to s chlastem, ideálně tak, že toho vychlemtá galon, je předpokládejme srozuměn s tím, že to s ním taky může seknout. No a pokud sekne a bohužel to nepřežije, prostě, no, pravděpodobně by ho dostalo časem něco jinýho, nějaký jiný varování, na který by machrovsky kašlal. Člověku musí zůstat svoboda chovat se jako vůl, protože "toto je nebezpečnéééé, tak to radši zakážeme" vede k tvorbě lidí, co si neporadí vůbec s ničím a když se k něčemu nebezpečnýmu dostanou, akorát se tím pozabíjí.
No a ke zpřísňování zbraňových věcí. Ten vořech z Mnichova, kupříkladu. Ono je teď legální kupovat pistoli někde na Darkwebu, která ma odbroušený sériový čísla (ergo jasná černota), v situaci, kdy jsem nezletilej a nejsem držitel zbrojního průkazu? Není? Tak co chtěj zase zpřísňovat? Jak ten co kupoval, tak ten, co prodával, porušili minimálně čtyři zákony tím prodejem, bude je nějak deptat to, že porušej pátej? Jako "ty vole, čtyři zákony porušit, to bych ještě dal, klidně prodám zbraň někomu na netu, klidně z ní odbrousím sériový čísla, klidně se vyrovnám s tím, že s ní asi něco provede a klidně jí i sám šlohnu, abych měl co prodat, ale, no, ona je samonabíjecí a to spadá do nové zakázané kategorie….to už prostě neudělám…" Nakolik je tohle reálný?
A sranda je, že nejen politici, u kterých je teda jasný, že dělají, co dělají a proč to dělají, ale i u jinak chytrých lidí tohle lze vidět, jako "on měl pistoli, to by se mělo víc zpřísnit". No tak to zpřísníš, tak neporuší čtyři zákony, ale třeba sedm, stejně plánuje několikanásobnou vraždu, to ho jako zastaví, že se u toho dopustí nedovoleného ozbrojování? A tyhle nový regulace ani nezkomplikujou přístup k těm černým zbraním, protože zákony ohledně nelegálních zbraní jsou už mnoho let celkem stejný. No, to nemá zas smysl rozepisovat, protože už jsem to popsal mnohokrát, jen prostě bych rád pochopil, jakou má logiku chtít zakazovat něco povolenýho, když ke zločinu bylo použito něco dávno zakázanýho.
U těch politiků to chápu, ale nechápu lidi, co to žerou a i prosazujou. Prostě jakej má smysl zavádět nový a nový pravidla, když se nedodržujou ani ty původní a jestli by nemělo větší smysl věnovat ten čas a sílu tomu, aby se aspoň dodržovaly ty současný pravidla.
To je podobně Dojčland, kdy na základě sexuálních útoků kdejakých Čitoslavů z Buga Wuga změní definici znásilnění na to, že "ženě stačí říct ne", přičemž teda u naprostý většiny těch útoků byla obhajoba "absencí odporu" naprosto scestná, když u toho maj dobitej ksicht, tři jí držej, čtvrtej przní, nebo před nima zdrhaj s roztrhanejma hadrama a běžej někam do kasina, kde je teda dvoumetrovej Jugoš jako hlídač, atd., atd., atd…..celkově je jasný, že to asi dobrovolně nebylo. Tady na to zase dojede nějakej hejl, co si myslí, že manželka si ten rozvod rozmyslela a chce se udobřit, no a ráno se dozví že "řekla ne a podepiš mi ty rozvodový papíry, nebo uvidíš to disko". A podobně.
přičemž nějakýmu pološimpanzovi z Mumulandu může říkat "ne, nein, nicht šíze" nebo cokoliv, on jí stejně pytla rozumí a bude stejně argumentovat, že to neslyšel a že se teda nebránila :-D
Zavádět nový a nový zákony ve chvíli, kdy se nedodržujou ani ty původní je podle mě prostě volovina a nikam to nevede. Ale vlastně jo, k větší ovladatelnosti lidí, protože člověk, kterej už tím, že ráno vyjde z baráku, poruší minimálně čtyři federální, dvě státní a tři městský vyhlášky a kterej neví, co je teda dneska zakázaný, co včera bylo povolený a co je dneska nařízený, co se včera nemuselo, se ovládá mnohem líp.
Si lidi dělaj prču ze starozákonních Židů, že měli 613 přikázání (hlavní, směrodatný, bylo Desatero, no a další příkazy a zákazy jsou třeba v knize Leviticus), že měli nařízeno spoustu a spoustu věcí a spoustu nesměli. Heh. My máme Nový občanský zákoník, kde číslo posledního paragrafu je asi 3089. Už to někdo z vás četl? Máme občanský zákoník, trestní zákoník, pak máme správní řád, podle kterýho se jede zase jinde (kupříkladu u pokut a podobně) a kterej má zase milion paragrafů, on každej zákon je dlouhej jako telefonní seznam a ta sbírka je těch zákonů plná a každej den se to mění, existuje tady v republice někdo, kdo to má všechno načtený? Aby teda věděl, že opravdu nic neporušuje? Vždyť ve mnoha těch věcech se už nevyznaj ani právníci a ti se tím a) živí b) specializujou se na určitej segment, třeba obchod, nebo trestní právo, atd.
jsem přesvědčen o tom, že kdybych všechny ty zákony, vyhlášky, předpisy, nařízení, atd., vzal, vytisknul a naskládal na sebe, tak by to bylo tlustší, než celej regál Biblí v knihkupectví.
Což ale mnohým nebrání, aby chtěli chrlit další a další nařízení, zákony, zákazy, příkazy, povinnosti a podobně. Když si člověk ráno pustí zprávy, to je furt "zvažuje se zpřísnění", "zavádí se povinnost", "zakazuje se"….nechtěj už táhnout někam do řitě? Chytá mě z toho fakt beznaděj. A nejvíc z lidí, co jim to žerou.
Octoberfest. Kvůli riziku výbuchu a terorizmu tam chtěj "zakázat batohy". No tak basmač ponese bombu v batohu a až mu řeknou "tam s tím nemůžete", odpálí jí u vchodu v tlačenici, udělá stejnej bordel jako vevnitř. Nebo jí nacpe do invalidního vozejku. Nebo převleče svojí Fatimu za těhotnou a bombu jí dá pod ty hadry. Nebo se zamaskuje jako tlustej a nacpe to pod svoje hadry. Nebo vezme malýho haranta svýho do kočáru a nacpe to pod něj. A nebo tím prostě nacpe dodávku a tu bránu s ní projede. Nebo se nechá zaměstnat u firmy co tam něco poveze a narve to do toho. Nebo zabije řidiče firmy co tam něco poveze a vezme si tu jeho dodávku. A nebo unesou rodinu někomu, kdo tam dělá a přinutí ho, aby tam něco protáhnul ještě před začátkem, než kontroly začnou.
Nic jsem nepromejšlel, sypal jsem nápady jen z hlavy. Jo, zákaz batohů jim to možná trošku zkomplikuje. Ale když budou chtít, stejně to tam protáhnou. Reálný řešení? Nepustit tam žádnou arabskou držku vyuzenou, už vůbec ne v těch jejich všivejch hadrech pod který se vejde i RPG.
Řešení dvě, všechny ty náplavy zavřít do internačního tábora a deportovat.

Ale tohle "zakazování", to je prostě na palici.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 26. července 2016 v 18:14 | Reagovat

To nám zase v práci řekli, že máme nosit jen průhledné tašky, aby bylo vidět, že nic nekrademe. Až budu chtít ale něco ukrást, tak to samozřejmě nebudu tahat v původním obalu v igelitce. Ne, to ho roztrhnu, část obsahu dám do nějakého svačinového sáčku a vrazím do kapsy. Zbytek pak to odepíšu jako poškozené zboží.

2 reznikuvrajon reznikuvrajon | 27. července 2016 v 16:25 | Reagovat

No vždyť :-) Máš recht.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama