Zemřít znamená nežít

29. července 2016 v 10:26 | Řezník
Tak jo, už máme dva dny, kdy neproběhla žádná vybíjená a lidi by zase mohli padnout do iluze, že tím to jako skončilo, no, tak ani bollocks, to bude pokračovat. Po Charliem byla skoro rok pauza, ono se to zase rozjede. Máme aktuálně v Čechyji jednu z posledních šancí se začít důkladně připravovat na nějakej větší evropskej problém, tudíž, kdo ještě není ozbrojen, sebou mrsknout a napravit tento nežádnoucí stav, kdo nemá vehikl k rychlým přesunům sebou mrsknout a napravit tento nežádnoucí stav a kdo nemá ještě aspoň rámcově vyřešený, kam se případně zakrtkuje, kdyby se to podělalo nějak ve velkým…..no, víme co má dělat.
A pořád slyším, být fklidu, být fklidu, hlavně žádný tlaky proti muslům, jinak se radikalizujou a bude to horší. Nuže, ještě jednou. Ano, ISIS chce vyvolat těma útokama všeevropskou odvetu proti muslimstvu, aby pak sjednotili všechno muslimstvo k boji proti Evropě. To je pravda. Takže, ano, ti kdo hecujou ke krokum proti muslimům, vlastně "pomáhají IS". To je taky pravda. Jenže se nesmí zapomenout na jednu věc. Nejde o to, jestli ta válka bude, nebo nebude, ona už je. Už začala, probíhá a otázka je, jestli jí vyhrajem. Velká část musel se radikalizuje stejně, nějakou záminku si vždycky najdou, velká část vidí v týhle politice "klídku a ustupování" a "pomoci" ne humanitu a snahu o smír a pomoc, ale jen obyčejnou slabost, což je hecuje do boje taky. Slabost provokuje a vynucuje si sílu. Ty důvody k radikalizaci stejně budou, ať už to bude (achtung, levičácký kecy) vykořeněnost, sociální problémy, neakceptace většinovou společností, islámofóbije, nebo to, že dostávaj malý dávky, špatný ubytování, stát se o ně nestará, blábláblá a do prdele s nima. Část se k tomu jejich džihádu stejně přidá, část ne.
jenže, Evropan musí přestat trpět syndromem šikanovanýho blbečka, "já se nesmím bránit, protože kdybych toho agresora praštil zpátky, on se nasere víc a zmlátil by mě fakt moc". Syndrom týraný ženy "Furt mě bije a možná mě jednou zabije, ale nemůžu ho opustit, protože to by mě zabil." Případně syndrom ufňukanýho napadenýho "nemůžu se bránit, protože by mě zbil ještě víc". No, tak překvapení, on vás nezbije ani nezabije, když vy jeho pořádně rozsekáte a to tak, že prostě do laktátu. Ne, nepomstí se mi tvrdší šikanou, potom, co já ho zbiju že bude cucat jen jogurty z Olmy brčkem po dobu dvou týdnů, nene, pak se mi bude vyhejbat a když mě potká, bude mi říkat "Sáhibe".
Malej dotaz. Když poldové zastřelí teroristu, nebo mladistvýho radikála, třeba tu svini z toho kostela, myslíte si, že dost velkou část lidí z jeho sociální sítě to nenasere? A že dost dalších ho nebude považovat za hrdinu? Jasně že jo. Čumte v Americe, jak vždycky blbnou, když polda zastřelí černocha, i když je to profláklá kriminální existence, která ještě po těch fízlech střílí. Pamatujete ten randál v Paříži, pár let zpátky, když tam poldové zastřelili nějakýho takovýho přistěhovalýho sígra? Ona se jich velká část radikalizuje tak jak tak.
Jenže, pokud se začne teď, kroky proti muslimstvu se podniknou a začne ta holomajzna, tak a) Evropani budou připravený. Ono z internačního (pro BiS, ne "koncentračního", internačního, to je něco podobnýho, jako to, kam se strkaj azylanti před vyřízením žádosti) se toho moc neudělá. Velká čistka v meshitách odhalí spoustu zbraní a plánů. Plošná deportace spoustu teoristů odlifruje, no a odlifruje jim i spoustu dalších budoucích bojovníků, co by teprve verbovali. Zarazí se doprava dalších bojovníků z Afriky a Arábie. I retard musí pochopit, že je mnohem lepší alternativa "nenáviděj nás všichni, ale prakticky žádný tu nemáme" než nenávidí nás třicet procent, ale máme jich tu několik milionů a přilejzaj další.
Když nás budou nenávidět všichni, ale budou oddělený hranicema, na hranici kulometos a achtung minen, občas jasně, nějakej proleze. A víc jich to schytá. Avšak. Ten co proleze, nebude tu mít pořádný kontakty, nebude tu mít sociální síť, nebude se mít kde zakrtkovat, nebude mít od koho objednávat vybavení, pořádně, je výrazně lepší, když, jak o tom pořád plácaj humanisti, "přiletí terorista normálním linkovým letadlem", ale nebude tu mít žádný pořádný kontakty ze svý země, meshitu se souvěrcema a celý gheto, kam si zaleze a kde bude sestavovat plán útoku a dávat dohromady vybavení, než když přiletí a má půlku Paříže malej Bejrůt, kde jsou jeho lidi, jeho rodnej jazyk, spousta souvěrců a oficiálních a i neoficiálních sympatizantů, atd.
I tajný službě se bude nesrovnatelně sledovat pár případných potenciálních zabijáků, kteří přijedou v rámci obchodu, turizmu, čehokoliv, když nebudou muset sledovat několik set tisíc nových držek opálených, z nichž každá se může radikalizovat kdykoliv na základě čehokoliv a každej ten radikál (francouzská tajná jich eviduje asi 3000 který zatím teda nespáchali akci) má svojí sociální síť a každej z tý jejich sociální sítě je portenciální další radikál a ten má svojí sociální síť a no kurva, jak to maj stíhat.
Čím dřív ta velká řachanda a velký deportace s nima vypuknou, tím větší má Evropa šance, že vyhraje, čím víc se to bude protahovat, tím víc jich tu bude, tím víc budou násobit sílu skrze import, tím víc "žadatelů o azyl" se rozprchne neznámo kam a můžou se z nich stát spící buňky, tím víc tu budou mít rekrutérů, tím víc si naberou vojáků z těch flákačů pubertálních, co už tu jsou a tím víc budou podlamovat morálku Evropanů tím, že "furt nějaký zabíjení, ale furt žádná reakce, protože se proti tomu zabíjení nesmíme bránit, jinak by nás začali zabíjet". Až začne protiakce, policejní, vojenská, možná za civilního přispění, ti, co se "radikalizujou" a zabojujou, budou postříleni, část deportovaná, ti, co už jsou tu etablovaný, moc reagovat nebudou, velká část, budou se chovat stejně, jako většina veřejnosti na území vojenský akce, nevystrkovat rypák a doufat v přežití a ty tu po prověření bude možný i nechat. Kvůli snížení počtu skrz masový deportace a zastavení invaze je bude i mnohem snažší sledovat.
Dobrej test by mohl být, dát jim sežrat švajnešnicl a pokud to jsou tak umírněný muslimové, že ho sežerou, je pravděpodobnost nějakýho radikálního jednání mizivá no a pokud ho nesežerou, tak to asi berou na kost a tudíž asi i to "zabíjejte je, kdekoliv je najdete", a tudíž alou domů a zkus přelézt ty hranice zpátky a čekaj tě dvě dávky.
Je potřeba zahájit deportace a akce co nejdřív a co nejdřív rozmetat invazní vlnu, klidně palbou. Že se naserou, no tak se naserou. Budeme připravený a vyhrajem.
Nechápu logiku toho, že "jsme ve válce", ale každej den pouštíme do Evropy nový potenciální kombatanty a to jen proto, že ještě střílet nezačali. Počítá se s válkou, tak první krok je zavření hranic, druhej krok je vykopnutí občanů oponentskýho státu. Když se začalo válčit mezi USA a Japonskem, Amíci vyhnali, nebo zavřeli, japonský diplomaty z ambasády (kdo chce špiony, že jo) a všechny Američany japonskýho původu a Japonce v USA zavřeli do internačních táborů. Dokud se to nedokončilo. To samý udělali Japonci. To samý dělali Rusové a Němci. Co je na tom do prdele divnýho? Amíci si jako měli říct "Když ty žlutoně zavřeme do internačních táborů, oni se japanizujou a budou nás nenávidět?" No a i kdyby, tak co jako? Jsou zavřený v táboře, co udělaj? A pak po válce je stejně pustili, nebo aspoň totálně drtivou většinu a bylo nějaký pro japonský zabíjení v Americe? Ne. Tak vida. Dějiny radí.
Celej IS nás nenávidí a představuje to akutní problém? Ne, protože jsou od nás pár tisíc kilometrů a oddělený hranicema a troškou tý palebný síly. Když nás teda budou nenávidět všichni "uprchlíci", ale budou vykopnutý zpátky v Africe, je to akutní problém? Samozřejmě, pár se jim podaří sem asi protáhnout a tady něco napáchat, stoprocentně si to neuhlídali ani Rusové v Čečensku, ačkoliv těch útoků v samotným Rusku až tolik nebylo. Ale ano, basajevovci dokázali dostat zbraně a bojovníky až do divadla v Moskvě. Takže, jo, nějaký zabíjení zas proběhne.
Jenže to budou mít komplikovaný. Výrazně víc, než když je půlka evropských měst malá arábie. Ale to už jsem říkal. Uvolní se ruce tajný službě, plus do obrany hranic Evropy bude možno vrazit ty prachy, co tihle paraziti teď prožerou na sociálních dávkách. Je mnohem snažší uhlídat hraniční čáru a kdo jde přes ní, než vohlídat statisíce vořechů, který se pohybujou po území volně.
Takže, jo, dejme IS to, co chce. To, že to chce, neznamená, že to má domyšlený a že je to chytrý. A pro nás je to bezpečnější. Jak to dělá Izrael? Zavřený hranice, striktní kontroly, žádný "uprchlíci", žádný volný trajdání Palestinců a spol dovnitř a ven. Ne že si tam natahá milion neznámých a pak teprve řeší bezpečnost.
Současní politici jsou buď dementi, nebo kolaboranti, což vyjde na stejno ve smyslu, že už tam nemaj co dělat. Normální postup je, když někdo v práci provede nějakou vyšinutost a nesnaží se o nápravu a snaží se v tom pokračovat, že ho vylejou, než by kvůli němu museli tu firmu zavřít. Ukázalo se, že imigrace je průser a že je to potřeba udělat jinak, proč je tam ještě pořád to samý vedení, co se projevilo tak kontraproduktivně?
Kašlat na to, že se ta banda radikalizuje, radikalizuje se stejně. Čím dřív se začne s deportacema a čištěním a tříděním, kdo tu smí zůstat, tím spíš vyhrajem.
Jo a kdo mě teď obviní, že mu to připomíná Hitlera, tak a) já neřekl "zlikvidovat všechny", ale "vyházet většinu" b) nepotřebuju, aby Evropa vyhrála nějaký usoplený morální vítězství, já potřebuju, aby získala takticko strategický vítězství a pokračovala v existenci a svobodě.
Ano, evropský hodnoty. A ne ta mizerná neziskovka stejnýho názvu, kde je nějakej mluvčí Jakub Janda, bývalej gej pornoherec. U všech vypálených Köenigtierů na poli u Budapešti, nějakej prostitut nám bude něco kázat? O hodnotách, morálce a podobně? Chlap, co žužlal jiným chlapům pyje za prachy? Mužská děvka? Jak moc nemocná je společnost, která nechá něco takovýho mluvit veřejně, ještě o věcech, jako jsou "hodnoty"? V každý zdravý společnosti by mu nikdo ani ruku nepodal, i v kriminále jsou ty "mužský děvky" úplně na chvostu společnosti, výraz "udělám si z tebe svojí děvku" mezi chlapama je výraz naprostýho opovržení…….a tohle bude veřejně mluvit?
Heh.
Vyhrajeme.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama