Srpen 2016

Šrédingrova číča, přísloví, tupýni, nelogikové a bolest z toho

31. srpna 2016 v 14:49 | Řezník

Tak jo, o Schroedingerově kočce slyšel předpokládám skoro každej. Říká se o tom, že vědec zavřel kočku do krabice, do tý krabice dal zároveň zařízení, co vypouští jedovatej plyn, jenže on neví, jestli ho vypustí, nebo ne, no a tudíž, kočka v tý škatuli může být živá, nebo mrtvá, to on neví a nezjistí to, dokud tu škatuli neotevře. No a lidi to používají na podporování různě debilních tvrzení, z nichž jedno je, že neexistuje žádná objektivní pravda, ale "každej má tu svojí", "realita závisí na pozorovateli", podpíraj to tím, že ta kočka může být živá, může být mrtvá, jeden říká živá, druhej mrtvá, ale když se nepřesvědčí, jsou obě možnosti ekvivalentní, takže mají pravdu oba…..no a další teze, který jsou až fantasmagorický. Z tohohle si dobře vystřelil chlapík ve filmu Repo Men, kde to na začátku řeší a říká "Jen jsem to nepochopil, jak něco může být živý i mrtvý zároveň?"
No, tak jsi to pochopil chlape správně. Nemůže. Ono totiž, reálně, on tam tu kočku nezavřel. Byl to jen myšlenkovej experiment. A Schrodinger na něm chtěl dokázat nekompletnost některých tezí z kvantové fyziky, kdy se tvrdilo, že nuklid může být zároveň v rozloženém i nerozloženém stavu (ten přístroj s jedem měl právě detekovat rozpad nuklidu a podle toho vypustit plyn) a on konstatoval, že může existovat zároveň jen jeden stav. Stejně jako kočka nemůže být zároveň živá, i mrtvá, musí ten nuklid být rozložený, nebo ne. Ten vědec rozhodně nezamýšlel dokázat "relativitu stavů, kočka je živá i mrtvá, než se do tý bedny podívám a vykecám výsledek", chtěl ukázat nekompletnost jiných tezí, právě na příkladu toho, že ta kočka může být živá, může být mrtvá, ale nemůže být obojí.
Citace z wikipedie: "Schrödinger samozřejmě nikdy nezamýšlel tento pokus praktikovat, aby zjistil, zda se kočka opravdu nachází v tomto polomrtvém/položivém stavu. Namísto toho konstatoval, že je teorie kvantové mechaniky nekompletní a neodpovídá skutečnosti v tomto znění. Kočka musí být buď živá, nebo mrtvá (neexistuje žádný stav mezi životem a smrtí) a stejné pravidlo (dovozuje Schrödinger) musí platit i pro nuklid. Musí být buď rozložený, nebo ne."

Sám by asi čučel, jaký absurdity z toho byli lidi schopní vytvořit. Plus to, že naprostý většině lidí co se tím ohánějí, z toho ty paradoxy kvantový fyziky úplně vypadly a bez těch to zní debilně už úplně. Ona totiž kvantová fyzika je asi zdánlivých paradoxů plná, na to můj mozek prostě nestačí, ale když z toho experimentu lidi vyhodí částice a vlny co teoreticky můžou být v rozloženém i nerozloženém stavu zároveň, tím pádem to, že systém s jedem se aktivuje na základě toho, jestli ten dotyčný nuklid zkolabuje, nebo ne, no a nechaj v tom jen "zavřel kočku do krabice, ta mašina jí možná otráví, možná ne" je to už úplně mimo smysl :-D a když z toho dovodí "ta kočka je i mrtvá, i živá, než se tam teda koukneš" tak už to říkají úplně obráceně než Schrödinger, protože ten právě tvrdil opak, kočka může být živá, může být mrtvá, nic mezi tím není a na základě týhle pravdivý premisy prověřoval jinou.
Shrnutí…většina lidí co o tom kecá, to pochopila úplně kravsky a dovozujou z toho úplnej opak jeho výchozích předpokladů. To už je dost umění.
Nuže necháme je v tom. Představme si kočku v bedně a tam nějakou mašíne, která vypustí plyn, nebo ne a já nevim, jestli jo, nebo ne. Ta kočka je živá a nebo mrtvá. To není proměnná. Proměnná je jen to, co vím já. I kdyby mě vteřinu na to zabili a já se do tý škatule nikdy nepodíval, nic to nemění na skutečnosti tý kočky uvnitř. Je buď živá, nebo mrtvá. A v obou případech je jí úplně šumaprdel, jestli já to vím. Skutečnost její smrti nenastane ve chvíli, kdy já se to dovim, to už nastalo dávno předtím.
Napoleon nevyhrál u Slavkova ve chvíli, kdy já se to dočetl v dějepise, on už to vyhrál dávno předtím. Když se mi zabije holka v autě, já o tom nevím, to nic nemění na tom, že už je dávno mrtvá, někde třeba namotaná na sloup veřejnýho osvětlení a i když to nikdo nevidí, nikdo to nepotvrdí, nikdo jí nenajde, je po ní a je to fakt.
Některým dotyčným který tvrdí ty rádoby filozofický pitomosti, bych někdy rád navrhnul, že teda do tý škatule nacpu jeho. On by tam velmi rychle pochopil, že opravdu neexistuje stav "živý" a "mrtvý" zároveň a pochopil by to nejpozději ve chvíli, kdy by se díval na ten krám s plynem a přemýšlel, jestli to teda pustí, nebo ne. Ve stejnou chvíli by pochopil i to, že neexistuje žádná "vlastní pravda", pravda je jen jedna, jsou rozdílný jen názory, interpretace a tvrzení.
Holka třeba může obhajovat tezi že "každý má svojí pravdu" a "žádná objektivní pravda není", do chvíle, než jí někdo znásilní, pak bude fakt, že se jí stalo násilí, považovat za naprosto objektivní, naprosto nerelativní a zajímalo by mě, jak by se tvářila, kdyby soudce uznal obhajobu "jo, to je jen její pravda, ale já mám svojí pravdu, kde to bylo se souhlasem" :-D :-D Najednou by žádná "pravda moje" a "pravda obžalovanýho" nebyla. Najednou by byla jen ta jedna, čistá, nezpochybnitelná, krystalická pravda "on mi udělal násilí". Zajimavý. Lidi dumaj nad blbostma a řeší kraviny, do chvíle, než to začne bolet, pak se rychle vrátí k základům.
Uáááá, ty mi držíš ruku na plotně….Ne. To je jen tvoje pravda. V mojí pravdě tam žádná plotna není, nazdar.
V pravdě kterýhokoliv Žida nemusela existovat Osvětim. Když ho strkali do sprchy C, furt si to ještě mohl namlouvat.
Takže, co jsou tyhle teze? Zase sračky, nic jinýho. No a podobně lidi dokážou naložit i s úplně jednoduchým příslovím, bo psaným textem. Kupříkladu. "Nevstoupíš dvakrát do stejný řeky". Mnogo mnogo lidí z toho dovozuje, že prostě nevlezeš do tý řeky ještě jednou. Ne. Ono je to myšlený tak, že ta řeka prostě teče, ergo, se neustále mění, ergo, když do ní vlezu znova, tak už není "stejná" jako byla předtím, (nějaký šutry se hnuly, voda se vyměnila, ty konkrétní m3 ve kterých jsem byl, jsou už dále po proudu, tohle jsou jiný m3, nějaký větve a ryby popopluly, nějaký hovna dotekly po proudu…) Takhle. Takže je jedno, jestli do tý řeky vlezeš jednou, dvacetkrát, padesátkrát, nebo tam rovnou skočíš kufr, prostě se mění a při každým dalším vlezení je trošku jiná, než byla předtím.

The best of bolest hlavy. "Vyjímka potvrzuje pravidlo". Totálně nepochopený a přímo dementně podávaný přísloví. Inspirováno z 1000 věcí co mě serou. "Neexistujou žádný dobrý český seriály". "Co Comeback?" "No, ale to je vyjímka a ta potvrzuje pravidlo". WTF? Vyjímka žádný pravidlo nepotvrzuje, vyjímka pravidlo vyvrací. Když mi někdo řekne "Všichni jaguáři jsou skvrnitý" a já mu ukážu černýho jaguára, rozhodně jsem tím nepotvrdil jeho tezi, že "všichni jaguáři jsou skvrnitý". Naopak jsem mu jí zničil, protože jsem mu ukázal, že všichni jaguáři nejsou skvrnitý.
"Nikdy se nemýlím." "Tady ses zmýlil"……no, tak to, že jsem se tady zmýlil, rozhodně nepotvrzuje to, že se nikdy nemýlím, ne? Naopak to ukazuje, že se zmýlit můžu, tudíž, pravidlo "nikdy se nemýlím" rozhodně neplatí. Zase sračky. Jak je to správně? "Existence vyjímky potvrzuje existenci pravidla", myšleno pravidlo někým stanovené, čiže ve smyslu zákon, vyhláška, herní pravidlo a podobně. Jinými slovy, když je někde zákaz vjezdu, s vyjímkou dopravní obsluhy, tak to, že tam neplatí zákaz vjezdu pro dopravní obsluhu, potvrzuje to, že nikdo, kdo není dopravní obsluha, tam vjet nesmí. Takhle "vyjímka potvrzuje pravidlo". "Údery jsou povoleny kamkoliv, kromě ohryzku a genitálií". No, takže zákaz bití do ohryzku a do koulí jen potvrzuje, že kamkoliv jinam se bít může, protože stanoven je jen ohryzek a koule. Takhle to je.
A ne "Billy Kid se vždycky trefil." "Tady se netrefil" "Ale to je vyjímka a ta potvrzuje pravidlo, takže se vždycky trefil."

No a další. "Zbabělec umírá tisíckrát, hrdina jednou". Opět nejde o to, že by zbabělec měl tisíckrát větší životnost, že bych ho musel zabít tisíckrát a on mi to vždycky přežil a měl bych ho tam za chvíli znova, ne. Tohle přísloví není na straně zbabělců, ale na straně hrdinů. Jde o to, že zbabělec si ve svojí hlavě prožije smrt mnohokrát, i když mu reálně nehrozí, protože je prostě podělanej. Oproti tomu hrdina si jí prožije jen jednou a to až ve chvíli, kdy si pro něj přijde doopravdy. Jiná verze je totiž "Sketa než umře, stokrát umírá, hrdina jen jednou", nebo tak. Což je už o něco srozumitelnější, že jo.

Člověk by si řekl, že tyhle přísloví a hesla jsou celkem jednoduchý a nejde z nich vytvořit žádnej paskvil, no, jak vidíme, jde. Když jsem to vždycky slyšel v těch zpackaných podáních, jsem si skoro pokaždý říkal "co to je zase za žvást, vždyť to nedává vůbec žádnej smysl". Až jsem toho měl dost a kupříkladu tu kočku jsem si vygooglil, jak to vlastně myslel, atd. No a teď si vezmeme, když dokáže dost lidí vytvořit takový paskvily z celkem jasných věcí a dokážou ještě pokus interpretovat tak, že je v rozporu s axiomem, ze kterýho autor vycházel (podobně jako by se jim povedlo interpretací Newtonova pokusu zpochybnit gravitaci, to by byl taky výkon hodnej mistra…..což teda neznamená, že by to někteří nezvládli tvrdit :-D ) co může někdo dokázat vytvořit za paskvil třeba z teologických textů, které mnohdy nejsou jednoduché teda vůbec. A mnozí to fakt dokážou, vytvoří takovou sbírku protimluvů, že by se z toho člověku rozskočila hlava.
Kupříkladu, v deklaracích víry jedné církve (nebudu jmenovat, není to ta moje :-D ) je, že "člověk, který je křesťan, nemůže setrvávat v hříchu, protože setrvávání v hříchu ukazuje, že vlastně křesťan není a tudíž víru, tu pravou, nemá". Další bod je ovšem "setrvávání v hříchu negativně ovlivní víru věřícího, který o ní následně může přijít a tudíž být zavržen a skončit v pekle". (zkrátil jsem to a zesrozumitelnil). Takže. Jestli to správně chápu, ten, kterej zůstává v hříchu, vlastně křesťan není a víru nemá, tudíž to setrvávání v hříchu negativně ovlivní tu víru, kterou nemá, ztratí tu víru, kterou vlastně nemá a přestane být křesťanem, kterým vlastně nebyl a bude zavržen do toho pekla, do kterýho měl našlápnuto už předtím, neboť se z něj nikdy "nevysmekl".
A nebo, pokud teda křesťan je, tak si musí dávat pozor, aby nezůstal v nějakým hříchu, což technicky stejně udělat ani nemůže, protože jinak by tu víru ztratil a přišel o ní, což by ukazovalo, že jí nikdy neměl, ale protože jí má, tak nikdy neudělá to, skrze co by jí ztratit. Protože to by ukázalo, že jí nikdy neměl, ale on jí má, takže nemůže dokázat, že jí nikdy neměl. Uaaaaah, no tak jo, no.
By mě zajímalo, jestli to ti lidi po sobě nečtou, nebo jak, protože vytvořit takovýhle paradox a protimluv a ještě si to strčit do oficiální deklarace "čemu věříme", to je docela machrovina, abych řekl pravdu.

Zlom jim ducha a pak už je to snadný

30. srpna 2016 v 16:57 | Řezník


Servus všem, název jsem opět, jak určitě někdo poznal, obsmažil ze Simpsonů :-D. Je to z jednoho dílu, kde byli haranti na Krustyho letním táboře, on to byl teda spíš pracovní lágr než dětský tábor, na konci tam vypukla rebelie, všechno tam zdemolovali a vedoucí tam řval na sígry, co si najal jako dozorce "Říkal jsem, že jim máte zlomit ducha". (Pak museli zdrhat, aby neskončili vismo na větvi :-D ). A on ten výrok je dost přesný, když někomu zlomíš ducha, vůli, on už pak neudělá nic, aby se postavil na odpor, bude snášet všechno, co mu protistrana provede. Zlomit jde prakticky kdokoliv, záleží na tom, co se použije a jak intenzivně, někdo je ovšem tak odolný, že se to pomalu nevyplatí. Evropani odolný byli. Britové vydrželi skopčácký bombardování, Rusáci vydrželi obrovský ztráty ve válce na východní frontě, Němci dostávali kotel ze všech stran na konci a stejně se rvali až do konce a rvali se ještě v Berlíně, i když i tomu nejblbějšímu muselo být jasný, že tohle prostě už vyhrát nejde.
Vždyť i Židi ve varšavským ghetu se rvali a rvali se i ve vyhlazovacím táboře Treblinka, kterejžto zdemolovali tak, že se to tam muselo zavřít (dobrej výsledek).
Asi proto a taky na základě poznatků z těch různých vojenských experimentů a testů tajných služeb během studené války, došlo těm, co chtějí Evropu zlikvidovat a bělocha vyhladit, že výrazně efektivnější, než "silový lámání" (který taky nese riziko, že jim někdo vytříská zuby) je "plíživé rozežrání". Aby tomu oponentovi tu vůli k jakýmukoliv odporu kompletně rozežrali a on si toho, ideálně, ani nevšiml. Tudíž, proto, v souladu s "pomalým pochodem institucema", "ovládnutím kultury" a podobně, přetváří Evropany na bezpáteřní bačkory, který si nechají líbit prakticky úplně všechno. Jasně, někde to jde hůř, u některých to jde pomaleji, u některých to nejde skoro vůbec, ale obecně to běží a je to vidět v mnoha situacích.
Který teda rozepisovat nebudu. Ale vztáhnu to ke svý oblíbený invazi dle Kalergiho plánu. Země, který nebyly zasažený tyfovou infekcí neomarxistickýho myšlení, s tím problémy nemaj. "Tady je hranice, tady jsou dráty, jestli se přes ně přesereš, uděláme z tebe cedník a nazdar, pokud chceš dovnitř, tady jsou hraniční přechody, lez přes ty a tam se legitimuj". Vždyť Turci už chtějí na hranicích rozmisťovat nějaký automatický střelecký systémy. Případně zevly pochytaj a nacpou někam za dráty, tady seďte, držte hubu a jestli si to tu zdemolujete, budete sedět na těch troskách. Jak prosté.
V Evropě je s tím problém, protože "natáhnout dráty nemá smysl, oni je přelezou…..krejt ty dráty palbou? Cože? Palbou? To přece…..NEJDE…." Jo, nejde :-D A proto ta situace "nemá řešení" :-D Jasně že nemá řešení, když není vůle použít to jediný, co může zastavit jakoukoliv invazi. Ve chvíli kdy někdo zjistí, že není vůle ho odněkud vykopnout, bude si tam chodit jak do průchoďáku. A když se jako zeptám, "proč to nejde" a "jak jinak chcete zabránit tomu, aby se nám celá Afrika zkoušela nakýblovat do Evropy", tak řeknou "ehm, no, to nevíme….je to složitá situace….ožehavý problém….nemá to řešení." Plíživý rozežrání vůle použít obranu je tu krásně vidět. Vymejvání mozku skrze vzdělávací systém a různý indoktrinační programy je jasně pozorovatelný.

Ale o tý helter skelter invazi jsem dneska psát nechtěl, to okopávám skoro pořád, skoro všechno už bylo řečeno, takže přejdeme k něčemu jinýmu, čeho se toto týká. Včera jsem viděl celkem obstojnej film "Plivu na váš hrob 2", byl teda míň krutej, než ten první (což mi vůbec nevadilo, od určitý úrovně už brutalita ve filmu začíná být samoúčelná a to nemám rád, ani se mi to nějak nelíbí"), s celkem vyváženějším poměrem "provinění:vendeta" no a hlavně mi připomněl asi dva případy, který proběhly v ČR. Vlastně tři. Jde tam totiž o to, že nějaká modelka se jde někam fotit, jeden z těch, co jí fotili, jí pak vyčenichá až do kvartýru, tam jí přepadne, zprzní, předtím teda zabije souseda, co jí jde pomoc no a pak neví co s tou raněnou a s tou mrtvolou, tak si zavolá ty svoje dva pobratimy ať mu to tam přijdou pomoc vyřešit a uklidit, dál to pokračuje, detaily vynechám s ohledem na případný citlivý povahy. No a to mi připomnělo případ, jak ten vořech v Jihlavě buď jen po hádce, nebo po znásilnění a hádce, vyhodil nějakou patnáctku z okna, ta to přežila, on jí zatáhnul zpátky do kvartýru a zavolal dvěma svým kámošům, ať mu jí přijdou pomoc dodělat, oba přišli a oba se zapojili (wtf č.1) a mrtvolu pak hodili do kontejneru před barák (wtf č.2). Druhej případ, chlap a ženská někde uvízli v rámci obchodní cesty (byli spolu teda), ujel jim poslední vlak a zatímco v nějakým nonstopáči řešili, co budou dělat, nějakej vořech, co už tam chlastal, jim nabídnul, že můžou nocovat u něj na baráku. Skrz sérii mnoha špatných rozhodnutí (z jejich strany) to skončilo tím, že on skončil rozsekanej v kotli a ona přivázaná v tý samý místnosti k pelechu, kde, ehm, no, jo, přesně. Pak z toho teda zdrhla. Třetí případ, ženská nocovala někde na půjčený chatě, ani se tam, geniálně, nezamkla a přikýbloval se tam ožralej majitel, mimochodem ex polda, kterej jí zprznil (jak nečekaný). Ona prej, že jí předtím vůbec nenapadlo, že by se něco takovýho mohlo stát.
Stejně jak ten oddělanej soused v tom filmu, naprostá absence taktickýho myšlení, on vleze do kvartýru, vidí tam sousedku svázanou na podlaze, jak vydává nějaký zvuky a aniž by se rozhlídnul po tý cimře, jestli tam náááhodou ještě někdo není, tak tunelový vidění jak prase a jde rovnou k ní. Samozřejmě, smeták vykročil z poza dveří a bodnul ho, chlap úplně ztuhnul že dostal nožem….dostal další, další, dalšídalšídalší a bylo, překvapivě, po něm. Ačkoliv kdyby zareagoval hned po tý první ráně, kterou koupil do břicha a zdaleka nemusela být smrtelná, měl celkem slušnou šanci se z toho dostat a aspoň zmizet. To je ten problém, že jako ti napadený z těch tří (mimochodem českých, jestli jsem to nezmínil) případů, vůbec nečekal, že se a) tohle může stát b) že se to může stát zrovna jemu. Protože, jak jsem řekl, vzdělávací a kulturní systém je nastavený tak, aby z lidí dělal obrany neschopný ovce a proto, je krmí iluzema, že tohle se neděje, když, tak jen v televizi, no a když teda ne jen v televizi, tak někde strašně daleko no a když ne strašně daleko, tak prostě si najdeme jinou záminku, proč to nebrat vážně.
Na jednu stranu vidím malý děti na procházce s učitelkou ze školky bo čeho, jestli je to první stupeň, nevim, navlečený v reflexních vestách (i za úplně jasnýho dne, vypadají v tom teda jak naprostý dementi), na druhou stranu ani dospělí lidi si nepřipouští, že se jim může stát něco fakt mrzáckýho od jiných lidí. No a nebo vlastně jo. Politici neustále žvaní o něčem pro "vaše bezpečí", neustále se zavádí další a další zákony a zákazy a buzerační opatření, co chvíli se objeví s tím, aby se člověk zase vzdal části svobody výměnou za větší "bezpečí" a je to někde vidět? Ne. Mnoho a mnoho dospělých lidí si prostě neuvědomuje, že v případě nějaký krize nejjistější pomoc najdou na konci vlastní ruky a ne u aparátu.
No a v tom "Plivání na hrob" se ta ženská z toho dostala (neboť oni jí někam hodili v bedně, mysleli si, že se udusí a ta bedna se rozbila", následně ona provedla krutou vendetu. Jakkoliv jako kristovec vendetu neprovádím, neznamená, že jí nerozumím a v mnoha případech jí nepovažuju za nejefektivnější řešení. No a nějak jsem si vzpomněl na tu znásilněnou ženskou (z ČR), která to ani nenahlásila a dotyčnej vořech jí ještě opakovaně vyhrožoval, že jí zabije, na což bych teda očekával reakci "tak jsem sehnala bouchačku a čekala, jestli to přijde zkusit, že mu napálim tak pět šest ran do ksichtu" (řečeno se vzteklým "mývalem" Racketem z filmu Strážci galaxie), ona ani prd, že se rok klepala strachy, nebo jak dlouho a pak že šla na nějakou psychoterapii a na nějakej podobnej májndfak, tam jí nahustili do hlavy spoustu mouder, jedno z toho taky že má toho chlapa kontaktovat a říct mu, že už na něj kašle a že ho pouští z hlavy a že si jím nenechá dál otravovat život. Což teda učinila a prej "od tý doby zas může normálně žít". A já to zas nepochopil. Ten dement jí vyhrožoval, že jí zabije, ta hrozba se mi zdá nezmizela tím, že tomu dementěvovi řekla, že ho pouští z hlavy (jakkoliv možná předtím nebyla moc reálná), no a nebylo učiněno žádný reálný opatření, aby mu v tom teda bylo zabráněno. A jí už to najednou netrápí, protože se někde vykecala.
Podobně jsem rostl z toho, když jsem četl, jak černoušové, co zdrhaj před Boko Haram z Nigérie, musí "dostávat psychoterapii a psycho poradenství, aby byli zase schopni začlenit se do života", jenže furt žijou v oblasti, kde působí ta Boko Haram, nebo kousek od ní, takže za nejlepší terapii proti traumatum z činů Boko Haram bych považoval vytvoření nějakýho obrannýho oddílu, s tím, že pokud to ti dotyční dementi zkusí znova, skončí v rakvi, nebo jako kočičí žrádlo.
Ono totiž, nejděsivější na aktu násilí, kterej na vás proběhl, nebo na někom blízkým, není to, že to proběhlo, nejhorší na tom je, že to může proběhnout znova a toho se ty lidi primárně bojej. Jenže, veškerý "řešení" na úrovni jednotlivce se zabývají maximálně tím, jak si o tom pokecat a jak se z toho vykecat a ne jak by měl jednotlivec zabránit tomu, aby se mu to nestalo znova.
Protože v současný výchově je spoluodpovědnost jednotlivce za to, aby se mu násilí nedělo, něco jako "chyba v Matrixu". A opět je to cílený, což je děsivý.
Udělejte anketu mezi dětma ve školce, nebo na prvním stupni, zeptejte se jich, co jim kdo radí, když přijdou s tím, že je někdo mlátí. Kolik rad bude "vem ho klackem přes nohy" a kolik rad bude "někomu to řekni", "zkus je ignorovat", "zkus se vžít do jejich kůže", "když se dostaneš do konfliktu odejdi", "Moudřejší ustoupí", "silou se nic nevyřeší" a podobný kydy.
Jak má potom Evropan nový generace, kterýho vychovávají jako změkčilou buznu, obstát proti nějakým mladým muslimským janičářům, kteří jsou s rozbíjením palic od mládí minimálně na teoretický a morální rovině smířený velice dobře…….
Jestli se neproberem a tu výchovu nezačnem linkovat trošku do "nenech si kurva nic líbit", další generace už bude z naprostý většiny jen neužitečnej kanonfutter.

Volby, Bagdád v Bruselu, zelená plíseň

29. srpna 2016 v 12:51 | ŘezníkServus všichni, tak co dneska. Otevřu zprávy a vidím, v Bruselu zas nějaký "bum", bouchnul jim tam kriminalistický ústav, nebo něco podobnýho, auťák naloženej trhavinou nejdřív proboural ochranný ploty, najel dovnitř, pak to řachlo. Co se stalo s útočníkama, není jistý. Nooo, co nám tahle metoda připomíná? Nebyla to ještě celých několik minulých desetiletí častá charakteristika útoků v Africe a Arábii? Kupříkladu Mogadišo, Irák, Libanon, Gaza, atd.? Nedělali to tam furt? Někam najet s autem plným náloží a pak řach? Jasně, bomby v autech se používaly i v Evropě, jenže, to mělo trošku jinej štýl. Když v něm byla aktivovaná bomba, už tam nebyl řidič :-D Buď se bomba strčila do auta někomu, nebo se ta kára zaparkovala poblíž cíle a pak se to odpálilo na dálku, když už byl řidič dávno v kopru. I v Americe, když McWeigh odpálil tu vládní budovu v Oklahoma City, taky zaparkoval dodávku s náloží do garáže, vysmahnul a bomba řachla dáávno potom, co byl pryč. Bomby se jasně používaly kupříkladu v Itálii, když si to mafie vyřizovala se státní mocí (tam byl taky podstatnej rozdíl ten, že mafie se snažila moc nemasit nezůčastněný lidi, pokud si správně pamatuju), používala je IRA, ETA, Brigáda svobodnýho Ulsteru, všichni tihle, ale jak jsem říkal, vypadalo to trochu jinak. Tyhle suicidní útočníky jsme tu neměli. A v Evropě už byl od bomb klid relativně velkej, teď je to co chvíli nějaká pecka. Tohle léto je fakt hustý a když jsem předvídal, že tohle léto bude hustý, ani já jsem nečekal, že až tak moc.
Evropa mi začíná připadat jako Bagdád po tý zpackaný Americký invazi, která odstranila Sadáma Hnusáka. To bylo co chvíli potom, každej den zprávy, "V Iráku došlo k bombovému útoku, tenhle byl zatím nejkrvavější…", otázka je, za jak dlouho takhle přitopí tady. Samozřejmě, pokud útočníci byli držky opálený, dozvíme se, že to byl čin pár vyšinutých jednotlivců, který omylem zrovna včera pustili z Arkhamu, že to nemá nic společnýho ani s islámem, ani s migrací, i kdyby jeden byl minulej tejden vylovenej mulláh, že Breivik byl kupříkladu křesťan, tak ať držíme hubu (ačkoliv nevím, jestli Breivik někde prohlásil že je křesťan a vím celkem spolehlivě, že svůj útok s křesťanstvím nijak nespojoval, rozhodně při mačkání spouště neřval "Kristus je veliký", protože to by toho bylo všuuude plno…)….no a nebo, že se k útoku přihlásil Islámský Stát, protože když něco udělá IS, tak je to vlastně v pohodě, to jsou totiž ti jediný zlí muslimáči, to co jsem plave, jsou ti hodný muslimáči, kteří taky prchají před IS, no a IS už přece bombardujeme, že jo. Tak se zase proletí dva Rafaly nad nějakou pouští, shodí tam pár bomb, možná i něco trefí a něco jim usmaží a to musí stačit. No a když se těch tlučhubů zeptáme, jak se teda zlý muslo dostalo sem, když sem lezou jen ti hodní, bleskově a rychle se z toho vymotají pomocí doublethinku a keců o vykořenění, sociální nerovnosti, chudobě, většinovýmu rasizmu a blábláblá.
To je klasika, tomu se nebudeme ani divit.
Co je v týhle optice zajímavý, je, že během víkendu vlastizrádci vylovili dalších 1100 migrantů a dosockovali je do Evropy. Kalergiho plán, financovanej Sorosem a podobnou svoločí a podporovanej prodejnýma politprostitutama, prostě jede, jet musí a ne že ne, občasný excesy typu pár mrtvých se nějak zakecaj, než se podaří Evropany komplet odzbrojit, pak to bude šumavejce, pak už se to může pustit ze řetězu komplet. Četl jsem článek o tom, jak nám tady Zelení kážou o trvale udržitelným rozvoji, nutí třídit odpad, nesvítit klasickýma žárovkama, počítaj nám uhlíkovou stopu, některý by nás nutili močit si ve sprše pod nohy, aby se ušetřila voda, jinde zase, aby ženský menstruovaly do nějakýho kalíšku, kterej pak vypláchnou, aby se ušetřil matroš, jiný tvrdí (zdravím mladýho Stropnickýho s přáním brzké deportace na Sibiř) že je nepřijatelný, aby Češi lítali na dovolenou letadlem, no a furt žvaní o přelidnění. Ti samí ovšem nijak neřeší populační explozi v Africe, že se v některých afrických oblastech počet lidí zdvojnásobil, jinde zečtyřnásobil, jinde zosminásobil za posledních padesát let, celkem v průměru je v Africe dvakrát víc lidí než v roce 50, prý ročně přibude 50 mega lidí, cca jedna Francie. V Evropě od roku 1950 stoupl počet lidí cca o pětinu za stejnou dobu. No a zelený řešení? Vozit lidi z oblastí, kde se množí jak vačice, sem, kde se tolik nemnoží, do Afriky naopak vozit zdravotní a potravinovou pomoc, po quantech aby se mohli množit vesele dál. Z čeho je to usvědčuje a psal jsem to už dávno. Drtivá většina těch zelených keců jsou jen a pouze nástroje eugeniky, neomarxismu, likvidace Evropy a hlavně vymizení bílého muže. Nemám nic proti ekologii, ale aby mě na jednu stranu nějakej magor počítal uhlíkovou stopu, na druhou stranu vůbec neřešil, naopak podporoval, že v jiných částech světa se lidi množí jak vzteklý (protože maj taky za co, když se po nás chce, abyzme jim to tam sponzorovali) a chce mi je vozit sem, abych si je sponzoroval rovnou u sebe, na to mu víte co. Enviromentalismus je jen jedna větev marxismu a jako takovou to opravdu odmítám podporovat.
Zelený marxisti se sami zase škrtí na vlastních argumentech, protože a) podporujou množení v Africe a import jich sem b) chtějí, aby ti, co budou tady, měli stejnou životní úroveň, jako Evropani, jinak budou smutní, nakrknutí, vykořenění, vyloučení, nepochopení a proto se daj na džihád a uříznou nám hlavišky.
Jenže, vozit sem Afričany a dávat jim evropskou životní úroveň je vlastně stejný, v principu, jako množit Evropany a vyrábět tu další konzumenty :-D což ale oni tvrdí, že je fuj a že bysme to neměli dělat, že "země je přelidněná" a "moc konzumujeme". Zas samej protimluv. Jasně, vychází z toho, že "běloch musí svojí životní úroveň snížit, při zachovaný kvotě práce, aby se jiným etnikum životní úroveň zvedla, při stejný, nebo vyšší, úrovni flákání". No, na to jim opravdu pliju a doufám, že nejsem jedinej. Průměrnej Čech chodí pětkrát týdně (a více) do arbajtu na osm (a více) hodin, nepočítaje časový ztráty na dopravu, mnohdy svojí familii vidí pořádně jen o víkendech, jeho děti sedí šest (a více) hodin denně ve škole a drtí si palici vším možným, těch dětí má (obecně ) tolik, kolik zvládne slušně uživit, no a měl by to, co zarobí, věnovat těm, který se akorát flákaj a vyrábí si další a další děti, s tím, že se o ně někdo jako postará a když ne, tak se budou hněvat a začnou se rvát. Jak se tomu říká?
Nejsem vůbec proti štědrosti a solidaritě, ale, to, aspoň v křesťanství, musí být dobrovolný. Ne, že tomu, kdo se snaží, násilím něco seberu a strčím to tomu, kdo se fláká. A v tomhle, na první dobrou, poznáte, kdo zastává opravdový křesťanský hodnoty a kdo do nich jen balí neomarxismus. Ten, co staví na těch pravých křesťanských, bude apelovat na to, aby se ten, kdo má, rozdělil s tím, kdo nemá a snaží se, nebo prostě nemá, protože nemůže. Ale nebude do toho nikoho nutit násilím.
Ten, kdo jen balí neomarxismus do keců o křesťanských hodnotách, bude něco prosazovat plošně, chtít lidem násilím (daně) brát prachy, aby je rozdal nějaký svojí vyvolený sortě flákačů a hlavně taky, bude rozdávat z cizího, ale nikoliv ze svýho. Politštětky většinou nemají plnou hubu solidarity, když se hlasuje o jejich platech (obzvlášť ta eurounijní úřednická šlechta, s tím rancem, co berou, neřeknou "tak mi půlku svejch děngů dáme na azylanty, i tak nám toho zbude mrtě", ne) ale maj plnou hubu solidarity, když se jedná o přerozdělování prachů vybraných od plebsu.
Kdo jim to žere?
Na veškerý enviromentalistický nápady tudíž kašlu z vysoka. Ať se s tím jdou zahrabat.
K čemu je, že se tady budeme stavět na hlavu s ekologií a řešit "budoucí generace za sto let", pomalu jímat prdy do pytlíků, aby se nezvýšila hladina CO2, na druhou stranu budeme schválně podporovat populační výbuch v jiný části světa? Všimněte si, že podle statistických údajů se počet obyvatel Afghanistánů za posledních padesát let zdvojnásobil a to se tam pořád perou. V Nigeru osmkrát, v Nigérii čtyřikrát a to se pořád vyřvává, jak se tam maj blbě. Jak rychle se zmnoží, když jim zařídíme, aby se tam měli dobře? Během těch "sto let" do budoucna nás tímhle způsobem sežerou. Dvojtvářnost zelených a těch jejich idejí jsem předpokládám, demonstroval dost názorně. Opět je v tom zase Kalergiho plán, nahradit Evropany míšencema. Případně o teze Římskýho klubu (banda zbohatlíků, co považuje lidstvo za nepřítele) , tudíž "člověk je zlo", ale líznutý neomarxismem a oikofobií ("ne bílý jsou squělý"). Slyšeli jste, mimochodem, někdy říct africkýho nějakýho vůdce a vládce, že "musí řešit přelidnění" a že "lidí je na světě moc"? Já ne. Tyhle žvásty slýcháme jen od bílejch, zblblejch blahobytem.
Zelený jsou plíseň. Zelená plíseň. Savo do kýble a chce to drhnout.
Volby. Volby se blíží a já zase vidím ty billboardy s těma ovarovýma držkama, jak vykládají tohle, tamto, támhlencto….a říkám si, jak může mít tahle sebranka ještě nějaký morální kredit na to, vystavit ty svoje ksichty před lidi a něco jim zase bulíkovat, po tom, co předvádí? Jmenovitě teda ANO, ČSSD, TOP09, KDU ČSL, ODS. Volební programy se už nevyplácí pomalu ani číst, protože ať vyhraje z těhle vládnoucích klik kterákoliv, hned po volbách se na jakejkoliv program vykašle a dál si jede to svoje, tzn omezování svobody občana, zvyšování finanční zátěže, množení úředních nařízení a různých zákonů a vyhlášek, lezení do zadele menšinám, čím je ta menšina otravnější, tím více, vytváření nesmyslných projektů, atd.
The best of za poslední 4 roky. Kdo tady byl u voleb, kdo z vás chtěl aby vám mohl poliš vlézt bez povolení do bejváku pro zbraně, aby vám mohl nějakej ouřada z magoostrátu lézt do baráku kontrolovat, čím topíte, aby se zakázaly veškerý akce po 22 hodině, pokud nejsou nahlášený na obecním úřadě, aby poliši mohli svévolně rozpouštět povolený demonstrace, aby poliš mohl někomu zakázat pokračovat v jízdě autem na základě svýho subjektivního uvážení o technickým stavu, kdo tu chtěl EET, nějakou další buzeraci ohledně DPH, čím dál větší komplikování a omezování dopravy v Praze, likvidační pokuty za kdejakou pitomost, chtěl tu někdo auťáky se speciálním skenovacím systémem, který objíždí části Prahy, snímají SPZ a rovnou to porovnávají se systémem, kdo má zacvakaný (nově vymyšlený) placení za parkování, ještě přísnější bodovej systém, inkluzi, povinnej poslední rok školky, imigranty, Hate Free, dva roky na tvrdo za urážku kterýkoliv menšiny, snahy o cenzuru internetu, pokutu za urážku úředníka (deset táců), snahy o zpřísňování zbrojní legislativy, lezení do kadele EU a podobně?
Pomůže cokoliv z toho, tomu, aby se tu našinci žilo líp? Ne. Ani deko. Naopak, nad čím musí člověk přemýšlet, hned jak ráno vstane z pelechu, je, co mu zase dneska zakážou, co mu zase dneska nařídí, za co mu zase dneska už můžou napařit pokutu, případně, za co už ho zase dneska můžou zavřít, přičemž včera to bylo úplně legální.
Samozřejmě za nadšeného hýkání "obhájců demokracie", kteří budou tvrdit, že a) část z toho je na ochranu demokracie b) ano, část se nám nemusí líbit, ale ty vořechy jsme si "demokraticky zvolili", takže musíme držet hubu a snášet to (pokud teda demokraticky neproběhne něco, co se jim nelíbí, kupříkladu Brexit nebo nějaký odmítání nájezdníků, pak to je "populismus", "stejně volili jen dementi, takže by měli volit jen ti chytrý", "to neplatí, mělo by se to opakovat", "s tím se nesmíříme", blábláblábláblá).
A že teda "teď to sice dopadlo úplně na vejce, ale naděje jsou další volby". Já říkám, kurvaroma, proč není možnost ve chvíli, kdy ta vládnoucí sebranka neplní sliby daný ve volebním programu, jí vykopnout a vyhlásit nový volby? Přistoupil by někdo na to, že může vyměnit zaměstnance jen jednou za čtyři roky, přičemž, když ten už se teda nechá najmout, tak se může druhej den začít flákat, v práci chlastat, dělat úplně něco jinýho, než na co jsem ho najal, ale vykopnout ho nemůžu, protože "měnění zaměstnanců" je až za čtyři roky? A tak bych čtyři roky jen každej den trnul hrůzou, co ten debil za moje prachy zase napáchá za škodu? No nepříčí se toto naprosto a úplně zdravýmu rozumu?
Jinak, chtěl tu někdo například tohle?
https://www.novinky.cz/domaci/412721-matka-objala-sve-syny-socialka-ji-dala-pokutu.html

Nejen že to tady nějaký soudci soudí jak někde za faraona (obhajoba je součást obžaloby, připustíme jen ty důkazy, co se hodí nám) ale opět, tady dostala ženská dvakrát flastr za věc, která měla nulovou nebezpečnost pro kohokoliv, oproti tomu, v Praze několikrát bourá ožralej fízl, co má za ty předešlý bouračky akorát nějak tehdy jít k soudu a neděje se nic.
Tyhle zásahy českýho Barnevernu do rodin a další pravomoci, aby mohly nějaký "psycholožky" a podobně, rozebírat rodinu jen na základě svýho uvážení, vznikaj v iniciativě ministryně Marxový (nomen omen jako prase) z ČSSD. Kdo volil ČSSD, chtěl tu někdo něco takovýho? Nebo aby Šabatová a Dienspívo rozhodovali, koho můžete odmítnout jako žadatele o byt a koho ne?
Kurnik práce, chtěl někdo, kdo byl u voleb, aby nám tu zaváděli ve velkým nějaký sociální inženýrství?
Tyhle volby co teď budou možná budou poslední možnost, jak to vyřešit demokraticky, aniž by muselo dojít k nějaký revoluci, nebo povstání, jinak je možný, že za čtyři roky už bude půlka z nás v kriminále a druhá půlka někde nevolničit na panským.
Nebo ještě líp, procpou, aby mohli volit i cizinci a to i ti, co tu nemaj trvalej pobyt a to i ti ze zemí mimo EU, no a vnutí nám tady Šaríju a chalifát "demokratickou cestou".
Ono jde všechno, když není relevantní protisíla.

Tlachy a kecy

26. srpna 2016 v 11:05 | Řezník

U všech oslů zpitých sežráním zkvašených meruněk, jak já nemám rád ty všechny různý marketingový kecy, reklamní žvásty, pseudomotivační tlachy a tlachy, který se vehementně zabývají problémem, co vlastně žádnej problém není. Problémem, kterej napřed musí teda vyrobit.
Reklamní žvásty, to je prostě klasika. "Spotřeba se sníží AŽ o 10%". "Vaše řasy budou až o 0,369% plnější." "Pomáhá budovat imunitu." "Pomáhá při léčbě zadkohnití." Nuže, operátor "AŽ", znamená, rozmezí 0-to něco, co tvrdí. Takže až 10% znamená 0-10%, samozřejmě, není nutný zmiňovat, že mnohem blíž to bude mít k tý nule, v případě reálnýho provozu to k ní bude mít fakt blízko hodně, těch 10% tu udělá za nějakých přesně nastavených podmínek, kterých se v běžným provozu nedosáhne ani omylem (a jasně, je to napsaný tou trojkou písmem u hvězdičky dole na obrazovce, nebo je tam na to u tý hvězdičky aspoň odkaz). Pomáhá při léčbě, defacto znamená "minimálně neškodí, možná to i něco udělá". Já už na to mám fakt vycvičenou alergii a jak nevidím konkrétní data, o který se dá opřít, nebo vidím tenhleten zmrdispeak (až, pomáhá, může být součástí, již od….) beru to jako nějakej informační spam, něco jako kdyby si vedle mě někdo krknul do igelitky a pak mi začal vykládat o syfilisu Ornely Štikový, bo jak se ta coura jmenuje. Protože to je mi u zádě úplně stejně. Ale tohle asi všichni znáte.
A to už nikomu ani na nervy neleze, to je prostě součást světa, jako to, že vlaky ČD jezdí pozdě, na silnicích je to samá díra, Babiš prodává šmejd, atd.
Víc mě unavujou ty tlachy, kdy se banda patolízalů, primárně ve velkých firmách, snaží tvářit jak vaši nejlepší kámoši, "Jde nám o vaše zájmy", "Jsme tu pro vás", "Vaše radost naše štěstí", "Potřeby zákazníka jsou pro nás prioritou", jako, neříkám, že nemaj ukazovat člověku, že když pro něj něco za ty jeho prachy udělaj, budou to dělat teda pořádně a tak jak chce on, to jooo, ale prostě, ať se vykašlou na tu přetvářku, že by to pro něj dělali klidně se ztrátou, protože jim na něm záleží :-D Ať to pojmou víc k tomu "Ty máš prachy, my produkt, uděláme prostě deal a chceme, aby ses vracel a kupoval dál, tak se budem snažit spolu vzájemně nevyjebávat, ok?" Kurnik, tenhle přístup by mi byl mnohem sympatičtější, než "jsme ochotni zemřít pro zájmy zákazníka", nebo když se vořech, co mi chce něco naprodávat, tváří jako můj kamarád a nejlepší přítel, přičemž je úplně jasný, že jsem mu úplně u zádě a kdyby mě zejtra přejel Family Frost, tak je mu to úplně fuk :-D
To ještě není to nejotravnější. Ještě o třídu otravnější jsou různí prodejci verze "female", čiže prodejkyně, který se snaží vyvolat dojem, jako že sympatie a že vás hrozně žerou, "Hahaha, vy jste vtipný pane Řezník, vy jste tak squělý, no a jaké máte skvělé vypocené půlměsíce v podpaždí, no já nebýt zrovna od včera vdaná, tak vás hněěěd pozvu na rande, tak takhle můžeme být aspoň kámoši, ne? Hned jak ode mě nakoupíte tyhle předražený sračky, který vám vůbec k ničemu nebudou." :-D :-D
Úsměv semhle, támhle, cheche chichi, hehe hihi, oslovování křestním jménem, vyptávání se na capoviny, významný pohledy, ideálně rozepnutý tři knoflíky u košile, aby byly vidět ty jejich upocený věšáky, no a čekáme, kterej vořech se chytí. Esence trapnosti, u tohohle mám pokaždý lehkej pocit neskutečna, jako "to si fakt myslíš, že ti na tohle skočim? To mě máš za takovýho trotla?" Jenže nejhorší je, že jsou chlapi, který na to prostě opravdu skočí a začnou tu dotyčnou pak balit, to je pak strašně vtipný :-D třeba sledovat, jak on hledá způsoby, jak jí vytáhnout někam zachlastat a ona jak horečně vymejšlí ty vejmluvy, jako "že by s nim strašně ráda někam vyrazila, ale nejde to protože….". To člověk může přímo poslouchat, jak se jí otáčí ty kolečka v palici, jak se horečně snaží neurazit hejlovo hypertrofované ego, aby nepřišla o kšeft, na druhou stranu představa rande s tím vořechem, co má na zádech vypocenou siluetu Elvise, jí ničí a snaží se zachovat tu úzkou hranici, že ty krámy fakt nebude prodávat zároveň se sebou :-D
Pseudomotivační tlachy. Tím nemyslím "motivační proslovy" ani "buduj vůli", protože motivovanej člověk je, samozřejmě, neporovnatelně efektivnější, než nemotivovanej, no a o nutnosti budovat vůli jsem tu psal opakovaně. Tím myslím to, že se normálně funkční motivační hesla vztáhnou na nereálnej cíl. Pak to lidem vnucuje nerealistický představy, nereálný cíle a ve finále, samozřejmě narazí do zdi, zkolabujou v půlce cesty, no a padnou do deprese. Asi to není moc srozumitelný, vysvětlím. Člověk, kterej je motivovanej, se hecne, udělá toho hodně, zamaká, předvede výsledek, ale, na výsledek má vliv spousta vnějších faktorů a okolností, nikoliv pouze jeho vůle (jediný, kdo může udělat cokoliv podle svojí vůle, je Bůh). Jinými slovy. Ztroskotá loď. Člověk, kterej má obrovskej morál a vůli k přežití, doplave nesrovnatelně dál, než člověk, co to vzdá. Ale ani ten morál a vůle ho nezachrání, pokud se to potopí 80 mil od nejbližší pevniny a teplota vody je 5°C. To se prostě stejně utopí jako křeček v záchodě.
Motivovanej boxer co si věří zaboxuje líp, než demotivovanej, co si nevěří, ale ani ta největší motivace, vůle a chtění mu nepomůže, když bude mít za sebou rok boxu a proti němu půjde David Tua. To prostě hoch půjde k zemi, do bezvědomí, do komatu a udělá s tím kulový.
Chápeme se? I to největší chtění prostě nepomůže, když jsou vnější okolnosti tak krutý, že síla jednotlivce nestačí. Tím neříkám něco vzdávat, protože člověk skoro nikdy neví, jestli to fakt nedá a dost často může přijít nějaká pomoc, atd, často se protivník zlomí dřív než on, případně Boží intervence, ale prostě jen tím říkám, stanovovat si reálný cíle. Reálný cíle a za těma jít.
Ne že si každej vořech, pod tlakem keců, že dokáže úplně cokoliv, když bude chtít, myslí, jaká bude filmová hvězda, super zpěvák, supr světovej sportovec, kdovíkdo, no a ve finále zjistí, že nebude ani kdoví, ani kdo, že bude prostě do konce života jen jeden z miliardy a bude někde hákošit v kolbence za pár vorlů. Dost lidí se s tím nevyrovná a pak vyváděj capoviny. Tajemství, Wade? On je to totiž souboj, souboj o to, kdo vyhraje, bude šampion, prorazí u toho filmu a podobně. No a každej souboj může vyhrát jen někdo. Na určitý úrovni rozhoduje vůle a snaha, od určitý chvíle už se do toho začnou promítat předpoklady a vice versa. Tudíž, chlapík, co má jednu nohu kratší, prostě při stejný úrovni tréningu nemůže porazit chlapa, co má rozměry nohou ideální k běhu (myslím teda v běhu).
Pokud je někdo barvoslepej, nebude prostě stíhací pilot ani kdyby se příčně přetrhl, chlap se slabým srdcem nemůže být astronaut, atd.
Holka která je malá a má široký pánevní kosti, nebude modelka pro nějakýho teplýho návrháře (a jedině dobře pro ní), protože jí porazej jiný, s lepší stavbou kostry (a ještě větším sklonem ke šňupání kokeše a potlačenějším dávícím reflexem).
Takže tak, jak říkám, stanovovat si reálný cíle. Odhadnout, střízlivě, na co mám, na co ne a pak za tím cílem jít. Ne si vysnít nějakou pitomost, pak padnout do deprese, že to v životě nepůjde. Občas strčím čumák na různý internetový profily, minule jsem koukal na nějakou seznamku (z podobných věcí si spíš dělám tak srandu) a koukám, že nějaký ženský tam jsou už třeba osm let, maj tam 800 přihlášení na svůj profil, sedmdesát tisíc zobrazení toho jejich profilu jinýma lidma, naposledy přihlášená včera a furt tam je :-D :-D jako, kdyby to byla jedna, ale ono je tam takových fakt mučo :-D Si říkám, jo, to jsou přesně takový, co si vysnily "Kristiána Greje", kterej pro ně přijede v limošce, nic míň neberou, protože si ubahnuly, že "mají právo na to nejlepší a na své štěstí" a že "my jsme ta elita" (jak to zpívá Pilsner Oiquel v jednom songu) a neuvědomujou si, že jsou prostě čím dál starší, ošklivější, ochablejší, atrofovanější, repro hardware se stává neužitečným, z pětačtyřicítky už dítě nevyrazíš (jasně, Abrahamova žena porodila ve stáří, ale tý to Bůh osobně slíbil, no a takových moc není) a tudíž, čím dál a déle čekají na holuba na střeše, tím je menší šance, že časem tou artritickou rukou udrží v hrsti aspoň toho holuba :-D
Když jsem to viděl, musel jsem se tak nějak cynicky uchechtávat, neboť prostě že by ze sedmdesáti tisíc návštěvníků a za osm set svých přihlášení netrefili žádnýho, s kým by to mělo smysl, to je fakt nereálný :-D Sedmdesát tisíc lidí člověk ani nepotká během života na ulici. :-D
Sranda je, že tyhle si neuvědomujou, že zatímco ony stárnou, nová a nová konkurence se jim stále rodí. A to je smutnej konec každýho bojovníka, i toho nejlepšího, i kdyby byl ten úplně nejvíc nejlepší válečník na celým světě, nevyhnutelně nakonec zestárne a dřív, nebo pozdějc, ho nakonec někdo stejně převálcuje, už jen proto, že on už sám nebude moc nic. Tudíž, ani ten nejlepší šampion není šampion navěky (ano, opět to odkazuje k tomu, buď zadobře s Bohem, protože ten jediný je věčný, ale tohle není primárně evangelizační text). Jo, tudíž bojovník po sobě asi chce zanechat výsledek, typu "byl jsem šampion", "udělal jsem tohle, byl jsem hrdina támhle". Protože to už nikam nezmizí, činy už člověku nikdo nesebere. To co se stalo, už zůstane navěky.
No a taktéž ženská, pokud chce děti, rodinu, atd., nechť to udělá, dokud k tomu má předpoklady, pokud se bude celej život honit za pitomostma typu "osamělý znuděný milionář", nakonec pravděpodobně zůstane na vocet a až doma sama zhebne na přežrání čokoládou a uchlastání se vínem při čtení Cosmopolitanu (kde jí budou v těch kravinách podporovat), pak jí ohryžou její vlastní kočky a najdou jí až podle puchu, když sousedi zavolaj policii.
Zřím, že takových je čím dál tím víc, jak chlapů, tak ženských a hodně za to může ta pitomá propaganda že "můžeš mít ten ideál, kterej sisi vysnil a vybájil a na kterej máš právo/nárok". Heh. Máš hovno, ne nárok :-D nebo právo. Právo máš na to, co si vyválčíš, obhájíš. To je jediný. No a nebo, ti to může někdo mocnější věnovat. Ale to už není právo, to už nemůžeš vymáhat. Opět, je to souboj, pokud chceš obsadit nejlepší naleziště surovin, musíš mít vojsko, co vyklepne konkurenci. Pokud máš jen rotu zevlů, obsaď nějakej bezejmenej kopec a doufej, že žádný silnější vojsko nebude mít důvod tě odtamtud vystrnadit :-D (byla to alegorie, to je snad jasný :-D )

Na druhou stranu, v totálním opozitu s touhle propagandou "můžeš mít cokoliv/kohokoliv, protože prostě na to máš jakejsi nárok", probíhá jiná propaganda, opět cílená primárně na ženský, ať se nenechají svazovat trendy, nepodléhají tlaku okolí, přijmou samy sebe, jsou takové, jaké jsou a jsou s tím spokojené, jinými slovy, jsi tlustá, tak se tím netrap a nedrť se hubnutím, jsi kostnatá jak ten Kostěj Nesmrtelný, no tak se přece nemusíš nutit vybudovat svaly, vždyť měj ráda sama sebe a buď spokojená. Jo. Beru, jasně, dává to smysl. Jenže, bohužel, oba ty myšlenkový proudy mají svoje ruby a líce. "Dři, snaž se, jdi za svým ideálem, možná porazíš většinu konkurence, možná taky nakonec prohraješ, ale určitě urveš lepší výsledek, než ten, kdo se nesnaží". To je pozitivum i negativum toho jednoho. Můžeš jít za svým ideálem a teoreticky ho můžeš i dostat, ale je to vykoupený tou dřinou a snahou.
No a nebo "vykašli se na to, přijmi se, jakej jseš, nedři, nedrť si bolocks….ale pak zas zapomeň na to, že porazíš většinu konkurence a nějakej ideál urveš". Tady si ušetříš snahu. Ale je to vykoupený tím, že můžeš zapomenout na nějakej lepší výsledek. Obojí má svoje a nevnucuju nikomu ani jeden styl. Na rozdíl právě od těch různých pseudomotivátorů.
Ale, netřeba dodávat, že spooousta zblblých slípek si vezme z obojího jen část, jinými slovy "kašli na snahu a na zlepšování se podle toho, co je žádaný……ale neustále očekávej, že dostaneš toho ideála, kterýho sis vybájila". Hehehe. Člověk nemusí být génius taktiky, aby si uvědomil, jaká je to kravská past :-D Pak z toho vzniknou ty, který sice čekají, že se z nich posadí na sedák nějakej ekvivalent Kristiána Greje (a co na tom úchylovi s rákoskou tolik ženských vidí, "To jsem nepochopil, Pankratove, nepochopil" :-D :-D ) ale samozřejmě s tím, že ten bude respektovat jejich nadváhu, celulitidu, plus plejádu různých chyb :-D
No, samozřejmě, tohle se děje i u chlapů. :-D akorát, že u těch je to o něco jednodušší, ti jsou někteří prostě jen a pouze, nesoudný :-D. No a nikdo nepíše články o tom, jakej "je na moderního muže tlak ze všech stran, protože musí být to, tohle, tamto a ještě něco dalšího". Ačkoliv to pravda je.
Takže se zase vracíme k tomu, že spousta věcí je prostě souboj a abys obstál v souboji, musíš porazit protivníka. Což se dá obejít tím že si vybereš protivníka, kterej je snadnej.
Ale, jak to říkal magor Ryan ve filmu "Nikdy to nevzdávej" (a hele, příhodnej název :-D ) "Abys byl nejlepší, musíš ty nejlepší porazit." Ne to postavit tak, že "já se přijmu taková, jaká jsem, se všema chybama, ochablostma atd., ale budu očekávat ideálního muže" a když mě ty ostatní okolo převálcujou, budu brečet že "normální chlapi už nejsou" :-D
Prostě, pokud něco chceš (platí pro ženský i pro chlapy), snaž se, ale stanovuj si reálný cíle.
Jinak se dá opět aplikovat Stephen King a jeho "Do jedný ruky chytej přání, do druhý sračky a čekej, která se ti naplní rychleji." :-D

Co mě vedlo k sepsání tohohle slintu, no, v první řadě to, že jsem včera viděl těch 70 000 zobrazení, 800 přihlášení a to, že tam furt ještě je, no a dneska jedno pitomý vídeo, jak je na chudáky holky ve společnosti tlak, aby vypadaly nějak a jak se na to maj vykašlat (mohly by, klidně můžou, v mnoha ohledech je to správné, v mnoha ohledech dokonce naprosto žádoucí……ale prostě, má to svoje "ale").

Řezník je King :-D :-D

25. srpna 2016 v 16:45 | Řezník


Kdysi jsem psal o tom, že ISIL a spol sem nemusí posílat hotový teroristy, že stačí, když pošle rekrutéry, kteří si bojovníky zverbujou ať už z flákačů středovýchodních post pubertálních už usedlých, případně z "uprchlíků". No, to se dělo. Pak jsem říkal, že se nepotřebujou patlat s bombama a převážet Kalašnikovy, že těch pitomců si zverbujou dost, aby stačilo zaúkolovat je na zabíjení pomocí různých improvizovaných nástrojů, no a teď je to co chvíli nějakej masaka nožom, mačetou, sekerou, kdoví čím. No a už to běží. Co chvíli někdo někoho dobodá nebo rozseká a řve u toho Alou na bar. Pak jsem říkal, že je jen otázka času, než se nějakej dement s držkou umaštěnou od kebabu inspiruje i u nás. No a máme tu blba co ohrožoval lidi na Mácháči a řval Alou na bar. Jasně, ožralej člověk, ještě něčím sjetej, toho vyřvává hodně, spousta lidí, když se někde ožerou, řve síghajl nebo nějaký jiný voloviny a vůbec k tý ideologii nepatří, pustil bych to z hlavy, kdyby to ovšem….nebyl "Pražák" s alžírským fotrem, zas teda nějaká huba opálená africká a u toho už mi to smrdí tím, že to bylo vážně. Během krátký doby to někdo zopakuje tentokrát funkčně. Možná zrovna ten samej, jako vyšinutej babochlap "Myšel", co zkoušel uškrtit ženskou na záchodě v kavárně, na což se vyignorovali jak fízlové, tak psychiatři, babochlapa nechali běžet a babochlap pak udělal zabíjačku fTesku.
Říkal jsem dlouhý roky, s mnoha dalšíma, že gun control je sračka, protože to odzbrojuje akorát zákona dbalý lidi, kterým to bere možnost obrany, oproti tomu grázly zvýhodňuje, poslední dobou mi dávaj za pravdu už skoro všichni, no a k čemu vede kontrola zbraní? No mimojiné třeba k tomu, že hovado neužitečný v Austrálii vykuchá ženskou a chlapa, třicet lidí na to čumí, nikdo neudělá nic, protože nemají čím a upřímně, vběhnout holýma rukama do odhodlanýho magora s nožom, to se prostě nikomu nechce. Což se nedivím. Nebo jako v Británii, kdy dvě držky opálený rozsekají vojáka na ulici a lidi jen čumí, oni se u mrtvoly ještě deset minut natáčí, fotí selfie, vykecávaj se, aniž by jim někdo rozptýlil myšlenky……atd. Tímto zdravím toho kluka, co bojoval proti vyšinutý ženský s nožom v tom Žďáru nad Sázavou a pravím, je to hrdina.
Atd. Říkal jsem, že s "uprchlíkama" se sem budou přesunovat basmači, dva roky potom to samý vypadlo z německý a francouzský tajný služby. Co tím chci říct. Zatím mi každá prognóza ohledně týhle situace vyšla a to si nemyslím, že jsem nějakej übergénius. Schválně, vyjde mi i ta velká, TET 2.0?
Když vidím ty zástupy infiltrátorů, který každej den lezou do Evropy, nemůžu si prostě nevybavit členy Viet Kongu, který se natáhli do všech velkých měst v Jižním Vietnamu pod záminkou svátku Tet. Ani hafo kubánských vojáků, kteří se v převlečení za civily nakýblovali do Angoly. U Tetu tam delší čas tahali kombatanty a průběžně pašovali zbraně. Řecká pobřežní stráž tu tam chytne loď nacpanou zbraněma, támhle v Německu u meshity našli hromadu zbraní, Kalašnikovy, například, těch zbraní už tu bude dost.
Někdo odmítá možnost Tet 2.0 kvůli tomu, že přece basmačům musí být jasný, že to tu nedobyjou a neobsadí. No a co když jim je to úplně jasný a prostě nechtějí nic dobývat ani obsazovat, jen udělat totální závar, protože, oni to tu nemusí obsadit, stačí poškodit a rozložit. Vlastně ekvivalent toho, že blb vyběhne do vlaku se sekerou a rozseká tam pár lidí. Nebo vleze do TGV s Kalašnikovem s úmyslem dělat kris kros. Jen tisíckrát větší a trochu sofistikovanější. Vždyť většině těch kombatantů je i jedno, že to nepřežijou. On i původní Tet ve Vietnamu skončil neúspěchem, spousta jednotek Kongu byla úplně vybitá, devadesátiprocentní ztráty, ale oni se ty hovada rudý stejně nevzdávali, i když byli magoři úplně obklíčený v Citadele v Hue, místo toho, aby zastřelili politruka a kapitulovali, rvali se skoro do posledního muže.
On pro velký vykrvácení Viet Kongu ani režim v Hanoji moc nebrečel. On totiž Viet Kong a Severní Vietnam byli sice spojenci a bojovali proti stejnýmu protivníkovi, ale nebyli stejná frakce, stejně by si to pak musel Ho Či Min s vedením Viet Kongu nějak pořešit a dohodnout se, takže strýčkovi Ho nijak nevadilo, když Viet Kong udělal závar, poškodil ARVN, poškodil Američany a sám skončil jako samostatná bojová síla a dál to celý převzala NVA. Proč by mělo světovýmu basmačstvu vadit, vyplýtvat pár desítek tisíc svých pobratimů v Evropě, když stejně věří, že ti se při džihádu dostanou do nebe? Tomuhle komouši nevěřili a jakej randál podnikli.
Za další, to, že my víme, že ta akce neskončí výhrou, neznamená, že to ví oni, nebo že nevěří v opak. Hitler si myslel, že se SSSR zhroutí po první ofenzivě, Ho předpokládal, že se lid Jižního Vietnamu přidá k Viet Kongu, během Tetu, co když oni spoléhaj na to, že Evropa je tak slabá, že se složí, pokud tady nějaká taková rozsáhlejší akce proběhne? A nemusí tomu věřit oni, stačí, když tomu uvěří ti, co to budou mít provést.
Koordinace. Pamatujete na to sexuální násilí na Silvestra? Že neproběhlo jen v Kolíně nad Rýnem, ale v mnoha dalších městech? Co když to byl jen test, jak rozsáhlou akci dokážou zpytlíkovat dohromady? A povedlo se to. Ono "v půlnoci 25 února vyraž do ulice Kozí, do hospody u Chrchelu, tam dostaneš Kalacha, náboje a granáty a tady máš cíle, na který zaútočíš", tím komunikace končí, se dá zbuntovat celkem snadno. I Američanům a ARVN něco takovýho proběhlo přímo před nosem a to prosím ve válečným stavu, kdy hlídali teda pořádně a protivník neměl motivaci takovou, že když to proflákne a zradí džihád, pomaže do pekla.
Pokud to buchne ve Francii, v Německu, atd. , mají tam statisíce těch vořechů v různých táborech, Džungle for igzampl. A když se to tam začne rvát a silový složky budou zaměstnaný zvládáním boje, nevydají se tihle po městech rabovat? A dělaj überbordel? A nepřeleje se to okamžitě přes hranice k nám? Stačí když prosákne pár desítek tisíc lidí, nebo pár tisíc, během chvíle to naše silový složky přestanou stíhat a ve chvíli, kdy přestanou stíhat, vzroste megabrutálně ultrabestiálně zločin i mezi našima, je to klasika, kde není dozor, tam se rve, krade, rabuje, przní, morduje, vemte si místa živelných katastrof, jakej tam mnohhdy vznikne brajgl , třeba po Katrině, že jo. No a musí tam mnohdy armáda nastolit stanný právo. No ale naše armáda, poddimenzovaná, minimálně početně, bude mít šance zvládat jen nějaký části území. Zbytek se snadno, snadno, může ocitnout v chaosu. On stačí rozsáhlejší blackout, kterej teda vznikne, když při zabíjení v Německu zničí část rozvodný sítě.
On je ten chaos blíž než si lidi myslí a s každým kombatantem, co se vylodí, je to blíž. Tet 2.0 a z toho plynoucí kolaps není vůbec utopie a tudíž s tím počítejte. No a připravte se. Až to vznikne, bude pozdě něco řešit a hledat někde, čím se bránit. No a až to začne, prosím, žádný řešení jestli smím bránit svůj barák, lidi v něm atd, za pomoci smrtící síly, prostě bojujte, jasný? Spoléhat na následnej soucit nějaký kriminální vši, nebo nějaký náplavy z kohotozajímáistánu, kde má váš kejhák menší hodnotu, než žrádlo v ledničce, je fakt nesmysl.

No a není to tak, že Fricové už nějak čekají, že se něco podobnýho semele, že jim bude chvíli trvat, než to dostanou pod kontrolu a mezitím budou lidi odkázaní na sebe? Proto to varování, ať se lidi připraví zásobama na nějakou krizi, doporučujou žvanec atd., na deset dní. Za deset dní se válka s Velkým Zlým Rusem nestihne, leda nukleární, ale na tu nemá cenu se doma předzásobovat :-D když většina krytů atd stejně už nefunguje a z 99% lidí by bylo během chvíle tak leda hnojivo. A následky nuke strajku by trvaly teda dost déle. Ale boj s omezeným množstvím protivníků, mající charakter Tet ofenzivy a následnýho chaosu, anarchie a rabování, v místech, kde by to silový složky nedostaly pod kontrolu, to by se za deset dní stihlo. To je i v souladu s mým odhadem, když jsem o možnosti týhle "ofenzivy" psal. To by se v tom čase stihlo. Ono to ten stát nezničí, aspoň ne najednou, oni ho takhle nedobudou a neobsadí, ale uvrhnou na chvíli do chaosu, všechno se zastaví, zásoby, doprava, služby, elektrika, voda……jo, tohle už by šlo. Není možný, že skopčácký tajný službě zase došlo něco, o čem Řezník vykládal před půl rokem a uvažoval dávno předtím?
Skopčáci doporučujou lidem se zásobit a nedoporučujou jim se ozbrojit. Co se stane s někým, kdo má zásoby, ale nemá zbraň, aby si to pohlídal? Bude koukat, jak mu to nějaký chuligáni berou, žerou, případně ho ještě zbijou a případně mu pravděpodobně obtáhnou ženu, potažmo dceru. Nojo. A to nemusí být migranti. Ve chvíli, kdy silový složky přestanou stíhat, začne se jako svoloč projevovat i spousta bílých. I Čechů. Počítej s tím. Takových vořechů se po regionu pohybuje spousta, velký města mají nevýhodu, že je tam hodně lidí, tím pádem i hodně ksindlu. Vesnice, tam se líp organizuje obrana (ti lidi se navzájem znají), ale pokud je malá, je to snadnej cíl nějaký hordy nájezdníků a silový složky budou primárně dostávat pod kontrolu velký města.
Proto, "Kdo nemá, prodej plášť a kup si meč" pravil Ježíš z Nazareta. A já říkám, přesně tak a současnej meč je pistole. Kdo ještě nemá doma dost železa, aby ubránil sebe a rodinu před zbitím, zprzněním, zamordováním, v případě nějakýho kolapsu, nechť tento stav urychleně napraví, protože člověk by byl překvapenej, jak rychle se lidi v situaci bez dozoru změní ve zvěř a ksindl. To by jeden až vejral a divil by se, čeho jsou schopný.
Takže tohle je varování druhý. Dá se to dobře opřít o to prohlášení vlády Friců. Dva roky žvaní o tom, že "to zvládnou", s migrantama nebude žádnej problém, oni se integrujou a bude pohoda, přímo vánoční….a najednou si do toho hodí vidle s tím, že lidi se mají předzásobit na případ průseru? A riskujou, že lidi se budou ptát, jako proč? Riskovali by to, když se snažili ututlat i hromadný sexuální násilí ve velkých městech, když se, aby se neblblo s "rasizmem", snaží zakecat stovky případů imigrantský kriminality? To, že v situaci, kdy lžou, falšujou statistiky, zakazujou je dělat, zakazujou referovat o původu pachatelů a podobně, vůbec nějaký varování dobytkové pustili, ukazuje, že se asi fakt schyluje k vejprasku.

Homofóbie znova, ještě jednou a výživnějc

24. srpna 2016 v 15:20 | Řezník

No, znova včera se ke mně dostal opět ten velenechutný případ čtrnáctiletýho vořecha, který spáchal sebevraždu (provazom), údajně proto, že byl gej, že farář v církvi na tý vsi, kde žil, měl "homofobní" kázání a dotyčný vořech prohlásil, že "nechce žít v tak netolerantní společnosti". Jeho televizní tetka Ester zbuntovala veškerý ten bulvár a vyhlásila "džihád" proti "homofóbiji" v církvi. Na funusu toho mladýho mluvil nějakej člen gejskýho hnutí, nevím přesně, co tam blábolil, načež ten farář, kvůli jehož kázání to údajně bylo, nějak zareagoval. Dotyčná Ester dostala hysterák a začala vřískat "To vy jste ho zabil, lidi jako jste vy" a podobné slovní kakání. Na funusu se účastnilo i "křesťanský hnutí homosexuálů" (jak absurdní pojem) Logos. Vořecha pohřbíval jeho strýc, rovněž katolík farář, kterej evidentně buď proti sodomii nic nemá, nebo se do toho tématu nepouští.
Pokud jsem prohlašoval, že smrt toho mladýho vořecha zužitkuje homolobby do poslední chrupavky, měl jsem zase pravdu. No a četl jsem několik správně tendenčních a štvavých článků (včera, jak mi to bylo přeposláno), slovo "homofobie" tam bylo snad dvacetkrát, spojení "homofobní kněz" několikrát, pak tam bylo porovnání faráře - strejdy a faráře "homofoba" ve stylu "světaznalý, inteligentní pokrokový" kněz a "tupej vesnickej bigot, kterej byl nejdál za hranicí okresu" (samo o sobě štvavá kampaň jako prase), plus několik výživných detailů z funusu, kdy, kromě zmíněnýho výstupu televizní Ester bylo, jak na toho faráře ségry mrtvýho řvaly "vypadněte, mlčte", na funusu v kostele nechaly zahrát nějakej homosong a ó hrůza, rozdaly překlady toho homosongu do lavic a on jim to někdo roztrhal. Dále se na funuse vybíraly prachy na "pomník" pro mrtvýho vořecha a nakonec, vyšlo najevo, že fotřík a matka toho mrtvýho tam chodili každý týden, ještě dva roky potom, co tam mladej vořech chodit přestal, protože ho ničila ta "homofobie". Prý věděl od jedenácti, že je gej a "to, že tam jeho rodiče každý týden chodí, vnímal jako, že tu homofóbiji schvalují", prohlásila televizní Ester.

Tak jo. Já si to včera pročetl (já už se v tom vrtat nechtěl, ale kámoška mi to z jistýho důvodu poslala) a zase-jsem-se-fakt-nasral. Už jen proto, že ty vemeněnka z LGBTIYXZBŽFŇkdovíkolikpísmentamještěpřidaj využijou úplně cokoliv, i sebevraždu mladýho lobotoma, kterej měl sám se sebou evidentně problémů dost, k šíření svojí naprosto nechutný propagandy. Za druhý. Pokud chce někdo někoho obviňovat, že někoho "zabil", nechť si posvítí na rodiče dotyčnýho. Rodič by měl vědět, co se jeho dítěti honí v palici, nebo by měl mít aspoň rámcovej přehled. Málokdo ráno vstane a řekne si, "Vole, dneska je skvělej den na to, oběsit se na trámu, hele, támhle mám dokonce špagát a židli, tak jdu na to, stejně nemám nic lepšího na práci." Ne, ne, ne. Než někdo dospěje k rozhodnutí si umotat kaťák, musí ho něco žrát pěkně dlouho. Jeho starci si evidentně ničeho nevšimli. Dva roky po tom, co on do toho kostela přestat chodil, oni v chození pokračovali, ergo, poslouchali ty kázání další dva roky, evidentně je to nikterak neničilo, nepovažovali to za nějakej problém, to co se tam říká. Sama to přiznala ta jeho tetka, že "on to mohl vnímat tak, že jeho starci tu údajnou homofobii schvalují". Aha, takže už se blížíme, tady z tý věty (mediální ksindl jí citoval několikrát) plyne, že to nebylo kvůli tomu, že farář něco řekl, ale že to mohlo být kvůli tomu, že si myslel, že jeho starci s tím souhlasí. Aha. Co dál. Evidentně si jeho starci vůbec nedali do souvislosti jeho ukončení chození do kostela s kázáním proti gejum. Věta "já už tam chodit nebudu, jsem gej a on tam proti gejům pořád káže", vůbec nepadla, pravděpodobně. Protože kdyby padla, tak a) měli v záloze jeho strýce, taky faráře, kterej tak tvrdej vůči gejům nebyl b) mohli zkusit jeho starci nechodit sem, ale kostel změnit, případně sami mu zkusit dopad toho kázání trošku otupit.
Nabízí se otázka, věděli oni vůbec, že on je gej, gej, tepley? No? Hele, ono to vypadá, že ani ne. A nebo možná jo. A věděli to, že mu to pořádně drtí hlavu? To asi určitě ne. Nějak mi to přijde, že na něj srali jak na placatej kámen. Já teda děti nemám, ale kdyby se mnou dítě chodilo do kostela a najednou odmítlo chodit, trochu bych se v tom vrtal a zjišťoval, proč. Ale tak já nejsem moderní pokrokovej rodič, tak co můžu vědět, že jo. Takže v první řadě, na vině je rodina, nedostatečná komunikace, prostě tradičně, na dítě kašlou, než se stane průser a pak obviní všechny okolo.

Teď se podíváme na toho hangmana. On se oběsí proto, že "nechce žít v tak netolerantní společnosti". Jak je vidět, moc strach z Boha, z Božího soudu, z toho, že sodomie je v Bibli zapovězená a že, pokud bude chtít být loajalista, bude muset nesouložit (protože, o "orientaci" není v Bibli ani slovo. Prostě hřích je skutek. Pokud chlap se vychrápe s chlapem, spáchal hřích a je jedno, jestli je hetero, gej, magor, jen vožralej, nebo si chce v krimu dokázat dominanci. Pokud se s ním nevychrápe, tak hřích nespáchal, i kdyby byl teplej jak první baleťák).
Ne, "nechci žít v tak netolerantní společnosti". Takže ho asi ničilo, že mu na to všichni nekejvou a "neberou ho takého, aký je". U všech jeseterů, kdo v jedenácti až čtrnácti letech řeší takovýhle sračky, jako je netolerantní společnost a podobně? To mu musel někdo parádně propláchnout palici a nadělat mu z mozku bramboračku, ale budiž. No a teď, "Tajemství, Wade?" Společnost je "netolerantní". Je jedno, jestli jsi tepley, tlustey, ošklivey, divnej, nespolečenskey, máš neobvyklý zájmy, nebo jsi třeba věřící, nechlastáš jak sovětský paragán a říkáš, že budeš dělat sex až po svatbě. Ve všech těch případech tě bude minimálně část lidí považovat za horšího, za podivína, v horším případě ti to budou dávat sežrat, sny o "společnosti, kde každý bere každýho takovýho, jakej je", sem dotáhli nějaký poděsové snad odněkud z Mumulandu, protože je to kravina. Jo, budou tě brát takovýho, jakej jseš, pokud si to obhájíš, můžeš být cokoliv, ale musíš si to vyválčit. Jinak budeš od někoho dostávat kouř, tak to je a tak to i bude.
Jo a jinak. Tolerance znamená "nesouhlasím, ale nechám to existovat", to je tolerance. To co dotyčný vořech chtěl, byla "bezpodmínečná akceptace", to je to, co chce celá homolobby, tzn ne "nesouhlasím s tvým stylem života, ale nechám to být a nebudu ti to zkoušet zakazovat", nýbrž "plně souhlasím s tím, že jsi tepley a považuju za úplně dobré, přirozené a fajn být tepley, jak lituji, že nejsem taky tepley". Sranda je, že když se producíruje horda gejů v obscénních hadrech po ulici a předvádí, jak je skvělý být gej, je to v pohodě, fajn, cajk, ale když někdo prohlásí, že provozovat homosex je špatný, hned je oheň na střeše. Přičemž sama "tolerance" implicitně zahrnuje nesouhlas. Když s něčím souhlasím, tak proč bych to "toleroval"? Abych něco mohl tolerovat, musím s tím napřed nesouhlasit. Ach jo.
Popoplujem. Být člen církve není žádný lidský právo. Církev je shromáždění lidí, kteří vyznávají nějakou víru, nějaký hodnoty a z toho plynoucí chování. Pokud s tím někdo nedokáže souhlasit, nebo nedokáže dotyčný hodnoty a chování akceptovat a vzít za svý, nikdo ho nenutí do církve lézt. Může se vždycky sebrat a zmizet. A ne vyřvávat krávoviny o "toleranci" a o tom, že církev by měla změnit svoje přístupy, aby on se v ní cejtil fajn. Pokud si někdo připadá, že by ho nežrat vepřový fyzicky a psychicky zničilo, asi nebude moct být Žid, pokud se někdo odmítá modlit pětkrát denně a věřit Mohamedovi, asi nebude muslim, pokud chce někdo žrát krávy, asi nebude budhista, no a nebo prostě pokud chce být, musí to akceptovat. Ale s nějakým "já chci být členem tý víry, ale přizpůsobte jí mě, ať mi to sedí, s tím ať prosím, táhnou do prdele.
Mnohem zajímavější je, že jak muslimové, tak ortodoxní židi jsou nesrovnatelně "homofobnější", než kristovci. Muslimové a židi mají totiž ve svatých textech instrukci geje kamenovat a v mnoha muslimských zemích se to pořád dělá a dělat bude. Ovšem nikdo nepřijde do mešity vyřvávat "jsem gej, tak mě tu jako akceptujte, protože chci být homosexuální muslim". Kdyby se dotyčnej vořech exterminoval proto, že ho rodina vzala do mešity a tam by slyšel od imáma, jak všichni gejové patřej do Džahany, Aláhův hněv je zmasakruje a je nutné je kamenovat a případně házet z věže, bylo by o tom celkem ticho a Televizní Ester by tak šoupala poslušně nohama. Aby jí náááhodou neosočili z islamofobie. No a kdyby za tím bylo kázání v synagoze, bylo by už ticho tuplem, protože to by se holka mohla taky dozvědět, že popírá holofaust.
Jestli něco na těch "bojovnících za toleranci" a podobně, šíleně nenávidím, tak je to ta dvojtvářnost.

Co teda víme. Primárně mohla za ten fail rodina, protože fungovali úplně typicky. "Kašlem na to, než se stane průser." No a jakmile se stane průser, tak se horečně hledá viník úplně fšude okolo. Věta ze South Parku Peklo na Zemi "Rychle to na někoho hodit, než někoho napadne hodit to na nás" je mimořádně přesná.
I kdyby církev byla tisíckrát homofobní (a není), má na to prostě právo, protože nikdo nikoho nenutí do ní lézt a být tam členem.
Bulvár je špína a nasazuje faráři psí hlavu, házej na něj odpovědnost za věc, za kterou fakt nemůže. Plus to štvavý tendenční srovnávání.
Pitomečci rozhází po kostele papíry s nějakým gejsongem a jsou na trosky z toho, že jim to někdo roztrhá. No, zkuste to v mešitě.
Hyeny z LGBT bandy to vskutku využily do posledního a zrádci mezi našima se neváhali zapojit.

K celý kauze, no, prostě, třikrát fuj.

Alternativní hipíci a kovový kůň

23. srpna 2016 v 17:02 | Řezník
Onehdá jsem četl článek nějakýho vořecha přemoudřelýho, jak je v Praze moc aut a jak je to fuj a strašný a že tam není žádná pořádná infrastruktura pro ježdění bicyklem, přičemž při ježdění na bicyklu jako že je to všechno mnohem lepší a končil to tím, jak je potřeba prostě omezovat automobilovou dopravu v Praze, nastrkat všude třicítky, aby se jezdilo míň a aby lidi chodili víc zu fus, jezdili sockou a na škarpolezu, přičemž by následně zjistili, "jak krásné a přátelské je město bez aut".
Já teda nevim. Autem jezdim, když se chci dopravit odněkud někam. Když provádím transportní úkon, nepojímám to většinou jako vejlet. Čiže, pokud se mám rozhodnout, jestli na místo určení dolezu za 17 minut, nebo za čistou hodinu, mám mnohem radši těch sedmnáct minut. Moje časový rezervoáry rozhodně nejsou bezedný, osobně považuju 80% času strávenýho někde na cestě za ztracenej, tvrdím, že nejlepší vynález poslední doby by byl teleport. Ano, jasně, čas od času se chci projít, tak jdu. Někam kde to jde, nebo jen tak někam. Nebo, kdybych chtěl někam jezdit na kole, tak taky pojedu, teda, asi, neseděl jsem na tom dobrejch pět let. Osobně vůbec nemám nic, ale opravdu nic proti těm, kdo provozujou cyklistiku jako sport, závodí v tom, provádí klidně ty extrémní sjezdy (což teda já nedělám, protože je mi jasný, že bych se u toho děsivě zrakvil :-D ) atd., já zas lezu do ringu si nechat otloukat škebli, tak ničevo proti.
Ale osobně nepovažuju škarpolez za ekvivalentní dopravní prostředek k autu, protože a) je to použitelný jen část roku, jen za určitýho počasí, prostě v lednu na sněhu ve vánici s tím nikam nedojedu b) nic na tom neodvezu, když potřebuju převézt víc věcí z jedný části města jinam, nevim, jak bych to naložil na škarpolez, abych se na tom nezabil. C) je to pomalý a jak říkám, potřebuju uspořit čas a ne ho plencat na transportní mezičasy. Když můžu být v práci za čtvrt hodiny károu, na škarpolezu bych tam jel suverénně víc než hodinu, to znamená o hodinu dřív vstávat, o hodinu dřív končit veškerý aktivity všude, abych ještě dojel, z toho plynoucí otravný stresy…..jasně, bueno, udělal bych něco pro svoje zdraví. Teda, asi, pokud bych si někde za vlhkýho mlžnýho rána neuhnal zápal plic, nebo napůl spící nesjel do škarpy a netrefil palicí strom. Ale upřímně, to radši dojedu z práce o tu hodinu dřív, navlíknu kecky a půjdu se proběhnout, nebo o víkendu teda bych vzal ten škarpolez a jel na nějakou tůru někam.
Přátelské město bez aut, nevim, mě s autama nikterak nepřátelský nepřipadá. Když jsem byl naposledy na Václaváku, kam auta teda nemůžou, mnohem víc mě iritovaly davy lidí, africký prodejci drog, kurvy táhnoucí na střídání směn z jednoho bordelu do druhýho (nebo něco, co tak aspoň vypadalo), uřvaný vožralové, davy, davy, divný lidi…..no, byl jsem rád, když jsem odtamtud vypadnu. A tohle zahrnuje i ježdění sockou. Jezdím, když potřebuju někam, kam se károu nedostanu, případně, když je to tam metrem rychlejší, je tam problém zaparkovat, případně, když auťák čeká oprava, potažmo chci ušetřit za beňál. Ale, co si to neříct, je to totální znouzectnost a nebýt nucen okolnostmi (který jsem zmínil) fakt do toho nelezu. Už jen davy a mnoho lidí, který nechci potkat a vůbec s nima interagovat, samozřejmě spousta divných lidí, různý potetovaný existence se skelným pohledem, u kterých teda člověk čeká, jestli jim hrábne teď, nebo za deset minut, ožralové, chmatáci, když si zapomenu sluchátka tak ještě musím poslouchat ty kraviny co okolo žvaní a zvuky co vyluzujou při přežvykování……No, děkuji, ale já nechtít toto, mnohem přátelštější mi to město přijde když si sednu do kovovýho koně, dojedu tam, kam chci, aniž by mě někdo otravoval, krkal a prudil, aniž bych se musel s někým otravovat, hlídat si šrajtofli, aby mi jí někdo neprolustroval, atd.
V pohodě, já žádnýho ekologa kterej chce snižovat uhlíkovou stopu, nenutím být petrolhead a jezdit károu, na druhou stranu ať prosím mě sociální inženýři všeho typu nezkouší skrze omezování dopravy ve městě násilím nahnat do socky (kterou občas, jak jsem řekl, jezdím, ale fakt nerad) a nebo na škarpolez a na cyklostezku, což mi všechny dopravní úkony kravsky zkomplikuje. Z doby, kdy jsem ještě dělal na Ruzyni a auto nepoužíval, skoro hodinu a půl mi trvala cesta do práce, hodinu cesta na tréning a hodinu a půl, cca, cesta z tréningu domů, jinými slovy, vyplýtval jsem denně cca čtyři hodiny jen na přesunech. O který jsem musel seškrtat další činnosti, potažmo spaní. Pokud si někdo myslí, že tím, že někomu vnutí takovejhle voser, mu "zvedne kvalitu života", tak, tajemství, Wade? Nezvedne. Jedině mu tím přivodí žaludeční vředy, který jsem z toho vopruzu a sucku, málem dostal.
Teď mi cesta do práce trvá dvacet minut, z práce na box dvacet minut a z boxu domů něco přes třicet, vyplýtvám denně jen asi hodinu, je to znát, víc spím, nejsem jak ohřátá mrtvola, napůl v komatu a nemusím furt někam sprintovat, abych chytnul spoj, kterej se stejně někde zasekne, navazující mi ujede a já budu stejně zevlovat na zastávce další půl hodinu jako king eshol.
Ještě sranda je, že v nějakým tom buse se ukazuje čas na třech displejích, takže to, že máš opravdu zpoždění jako prase a budeš chvátat jako retard, si můžeš ověřit na třech ukazatelích :-D :-D
Nic proti MHD z principu občas stále využívám a má to svoje výhody, nic proti škarpolezu na sport, ale, vy sociálně inženýrský hipíci, nenuťte mi ani jedno na dopravu a nechtějte mě nutit plýtvat mým časem.


Podělály integrácy (jako vždycky a všude) + „připrav si zásoby Skopčáku“

23. srpna 2016 v 16:19 | Řezník
Servus všem. Integrace, tzn integrace menšin, úderný heslo multikulturalistů, jejich defacto životní moto, jako pro toho vepře a surikatu ze Lvího krále "Hakuna matata", pro komouše "třídní boj" a pro zlatokopky "finančně zajištěný" :-D
Poslední dobou o tom posloucháme v souvislosti s "integrací" zevlenků z Afro do společnosti v Euro. No a ve Francii, v Německu, v Britonii a všude se to zehnojilo. U nás dementi budou tvrdit, že už se to jako povede, chce to jen, aby se "netvořily sociálně vyloučený ghetta", aby tam "ti lidi nežili v chudobě", "nebyli vykořeněný" a podobný srance. Jenže. Ono to tak vždycky dopadne. Proč. Protože lidi drží se svýma, vždycky. Když někam přivezu jednoho cizince, on se zamíchá mezi většinu, nemá s kým držet. Když jich tam dovezu deset, udělaj společný nějaký bydlení a nějak držej už pogromadě, když jich dovezu sto tisíc, vznikne malý město, kam se mi nakýblujou a tam si pojedou to svoje. Není potřeba žádná "xenofobie" těch většinových, stačí "bližší košile, než kabát" těch dovezených. Budou pohromadě, vznikne tam enkláva jejich myšlení, mentality, principů, přístupu a podobně. Kdo by pochyboval, dobrá poučka těch, co jezdí do ciziny kvůli jazyku, je "Nejezdi tam s dalšíma Čechama, když tam budeš sám, budeš muset mluvit s těma okolo, když tam budeš s Čechama, budeš kecat s Čechama a naučíš se tak bollocks". Ha.
Ale budiž, dejme tomu, že základní pravda "člověk drží se svýma" je blbost, tak jí ideologicky zanedbejme, když už se dá zanedbat to, že žena se liší od muže a že nemáme jednu rasu v jinak barevnejch verzích, ale několik ras, po vzoru multikulti blbů zanedbejme tohle. Ok. Pořád zůstane další věc, která je pro "integraci" a "nevznikání ghet" stejně zničující, jako kyslíkatá atmosféra pro "vznik života" podle evoluční teorie (neznabozi prominou, musel jsem si rýpnout :-D, jen offtopic vtípek :-D ) A to je tohle. Životní úroveň Evropana je založená na pracovní morálce Evropana a porodnosti Evropana. Evropská familia má v průměru dvě až jedno dítě, na to dva lidi, který chodí do práce. Proto mají nějakou životní úroveň. Některý Evropani taky dřou fakt fest, třeba mají dvě práce, nebo chodí do arbajtu od sedmi do sedmi a chodí oba. Oproti tomu, mnohý, většinový, černý zevlenko z Afro leží pod palmou a čeká až banán spadne, případně jich dvě stě sedí okolo nějaký louky a čekají, až jim bílý kolonizátor vykope studnu. Dětí mají tak sedm na jednu la familia. Teď s tímhle přístupem "my rozhodně od úsvitu do soumraku nedřeme" přijedou sem, tady vypadnou z lodi. V tý rodině ještě vesměs chodí do rachoty jen chlap. Takže i když se povede integrace v prvním kroku a ten přivandrovalec si najde aspoň nějakou práci, stejně to bude nějaká nekvalifikovaná za nic moc děngů (s tím počítají i ti ekonomický pseudogéniové, jako že je tu potřebujeme, na tu nekvalifikovanou práci). Matka dělat nepůjde, to je proti tradici. Takže máme rodinu, co žije se sedmi harantama z jednoho platu, kde budou asi bydlet? Jestlipak ne někde, kde je hodně levný bydlení, no a nebudou tam bydlet všichni co přijedou? A tam si jejich haranti mezi sebou podporovat mindráky, že tady ti bílí ksindlové okolo mají fotry co jim půjčujou auta a mají ženský co vypadaj jak ty z televize a podobně, zatímco oni žijou na nějakým zasmrádlým sídlišti? No a dál. Sedm dětí na familii, z jednoho platu, kolik z nich se dostane přes střední školu? Vzhledem k původní mentalitě "já se fakt nepředřu"? Ano, část se někam dostane, ale bude to jeden z deseti, z patnácti, ze dvaceti. Zbytek v tom logicky zakysne. A protože se samozřejmě, jak z důvodů "držím se svýma" (ok, teď zanedbáváme) tak kvůli prachům, shromáždí na určitý lokalitě, kde si budou moc dovolit bydlet, to gheto stejně nevyhnutelně vznikne. No a tam samozřejmě bude 90% vychovávat svoje malý šotouše nikoliv po evropsku, ale po svým, s neustálým důrazem na "my a oni" bezpochyby (kterýžto myšlení se levičáci snaží vymlátit, ale jen u nás, u nich jim na "jejich kulturu a myšlení" sahat odmítají) a tudíž každej z těch sedmi harantů si tam zase pořídí sedm svých, zas to bude živit z nekvalifikovanýho platu……prostě, Evropani jsou fachčenkové, drtí si bollocks v jedenáct až osmnáct a víc let trvajícím vzdělávacím systému a pak jsou ochotni makat a přijít i o čas s rodinou, aby tu rodinu zajistili finančně, mají jen tolik dětí, kolik ví, že uživí a mají tudíž nějakou životní úroveň. Menšina, která se prostě z hlediska svojí mentality předřít odmítá, množí se jako hlodavci, ačkoliv to nemaj pak bez dávek a podpor šanci uživit, nikdy na tu životní úroveň nedokáže dosáhnout, takže ve finále stejně nakonec vytvoří sociálně vyloučený gheto. Jedinej způsob, jak to změnit by bylo celkem jim přetvořit postoje k práci a k počtu dětí a celkovou mentalitu na tu "Evropskou". Takže "integrace" by znamenalo vzít africkýho černocha, kterej nějak žije, nějak myslí, nějak uvažuje a kompletně ho předělat aby byl vlastně "běloch s tmavou kůží". Aby chodil do školy jako běloch, dodržoval zákony který třeba k jeho tradicím vůbec nesedí, myslel jako evropskej běloch, vychovával děti jako evropskej běloch a vlastně, kromě barvy ksichtu a pár svátků a nekonfrontačních tradic, který mu necháme, byl k nepoznání od evropskýho bělocha. Jenže, kde je teda ta neustále okecávaná "multikultura"? Tohle je snaha o brutální monokulturu.
Kultury jsou různý. Šáhneme k extrémnímu příkladu, ať to vynikne. Některý národy dělají ženskou obřízku. Je to jejich kultura, dělaj to tam staletí, prostě to dělají, když jim přijede běloch tam do osady a řekne "tak tohle ne, na to se vyserte, protože je to děsný a krutý" je to vlastně, ano, vnucování naší kultury jim. Oni to dělají, my ne. Multikulturalisti tvrdí, že všechny kultury jsou si stejně rovný a není jedna výš, než druhá. Třeba že Evropan nemá právo vnucovat Afričanům "jefferonovskou demokracii", protože oni jí tam nedělají, oni s tím neumí a oni jí prostě nechtějí. A tudíž, ale, má běloch právo jim v Africe zakazovat ženskou obřízku? Z tohohle hlediska nemá, ať přijdou sami na to, že je to barbarský. Celá multikultura je založená na stupidním předpokladu, že když ti lidi přitáhnou sem, okamžitě zahodí svoje zvyky, který bouchali tisíc let, protože je to v rozporu s "lidskými právy" v našem pojetí. A že my zase zahodíme nějaký svoje zvyky, který by je rozčilovaly. A proto se naše kultury jako sjednotí. Jenže se obě otupí. Vlastně to není žádný "multi". Jen unifikace, každej si tu svojí kulturu změní tak, aby byla nekonfrontační. Nastane to někdy? Ne.
I mulťáci chápou, že když přijede bílej kolonizátor do Afriky a začne jim tam zavádět západní moresy, západní "lidský práva" a západní metody, vyvolá to akorát odpor a ti místní se s ním porvou. A mimochodem, když Američani a spol někam "vyvážejí demokracii", tihle humanistický křiklouni řvou nejvíc, kdo jim k tomu dal mandát, ať se na to koukají vybodnout, že oni si to tam nějak dělají po svým a co jsme my za nadřazenou skupinu, abyzme jim to měnili. Plně souhlas.
Ale stejný kecálisti si myslí, že když se milionová banda relokuje o tisíc km vedle, že jsou stejný metody najednou v pohodě. Jako že teda "přišli oni sem, tak musí respektovat naše pojetí lidských práv a naší demokracii a podobně". A hlavně, že musí přece chtít a být k tomu ochotni, ne? Protože přišli oni sem. Tajemství Wade? Oni to nechtějí a ochotní k tomu nejsou. Oni sem nepřišli s brekem a s prosbou "vemte nás sem", oni se sem prostě relokovali, protože tady je tráva zelenější. To je všechno. Když Hunové táhli přes římský provincie, nepřišli se tam učit metody fungování republiky a latinu. Přišli to tam vyplenit a vyžrat, rozhodně Hun nezačal odmítat být Hun jen proto, že se překýbloval přes římský hranice :-D Oni sem táhnou proto, že zděs zdroje. My tu nejsme pro ně někdo, s kým se chtějí bratřit, my jsme pro ně ti vyhryzové, co tady překáží, ale zatím nás tu potřebujou, protože bez nás by nebyly ty dávky a děngy.
Když kouknu na Džungli u Calais, to je prostě jak tábor Tatarů u polských hranic. Tam jako přišel někdo, aby se učil žít ve francouzský kultuře, měnil svojí mentalitu, stal se evropským neurotickým workoholikem, dřel od slunce do sundownu, za pár šušňů, jak to děláme my dementi tady? A aby zredukoval svojí porodnost na dvě děti? Když může pohodlně, s prstama v nose, vyžít s deseti šotoušema, na sociálních dávkách, přičemž teda on bude v pohodě, ale celá ta další generace od něj bude zase bez pořádnýho vzdělání, bez pořádný motivace, bez pořádnýho zajištění, žít v nějakým sociálně vyloučeným ghetu, bez teda perspektivy, ale se spoustou motivace plivat žluč na většinu okolo a zapojovat se do různých kriminálních aktivit, lemplovin a podobně?
Ta první generace, co sem táhne, jsou nevzdělaní nekvalifikovaní flákači. Jsou to nekvalifikovaní flákači se spoustou dětí, který tudíž rovněž vyrostou nevzdělaní, rovněž budou nekvalifikovaní, spousta z nich přijme styl flákačů žijících na dávkách a to zas naučí ty další, někteří si budou k dávkám přilepšovat kriminalitou. Ti, co budou pracovat, budou pro posměch těch, co se flákaj, část se bude hněvat že se nemaj tak dobře jako většina okolo, ale do školy kvůli tomu chodit nezačnou. A když jim ty dávky sebereš, akorát se naserou, začnou dělat bordel, ještě víc se namočej do kriminality. Plus samozřejmě to, že jich bude hodně na jednom místě (se sestěhujou) a začnou dělat "já na bráchu, brácha na mě" tak, aby přilepšili sobě a co nejvíc odrbali ty "okolo", protože ti nejsou z nich.
Bez obrovskejch investic se nedá zařídit to, aby všichni, nebo aspoň většina těch jejich mladejch dostala vzdělání, no a stejně a) je nepřinutíš se osm hodin denně drtit jako blbeček, když na to od sebe z domoviny nejsou zvyklí b) když je vzděláš, budou chtít zase kvalifikovanou práci, přičemž ti ekonomičtí pseudogéniové tvrdí, že je tady potřebujeme hlavně na ty nekvalifikovaný práce :-D
Je to spirála dolů.
Kurvaroma, kolik let se tady už patlaj s plošnou "integrací" romský menšiny, aby teda jejich děti chodili do školy, jasně, tam je možný je nahnat, ale není možný je přinutit, aby se tam učili, aby pak teda pokračovali dál, vzdělání a přístup pak předávali dál, atd. Děje se to? Ani prd, furt to nefunguje. A to rom je prostě Čech, akorát černej. Už tu žijou staletí, kulturní rozdíly mezi menšinou a většinou nejsou tak velký. Ano, u mnoha se to jako povedlo, já , jak pravím, znám několik, o kterých nemůžu říct ani jediný křivý slovo a těch znám osobně mnohem víc, než těch, o kterých říct křivý slovo můžu.
Ale co tak vidím zprávy a nějaký diskuze na toto téma a podobně, furt to asi jako plošně hotový není a to to probíhá už přes generace.
A tohle budou lidi z jinýho kontinentu, z kulturou z úplně jinýho světa. A někdo si myslí, že tihle jako přijdou, zahodí svoje zvyky, svůj styl přemýšlení, svůj zažitej styl chování a začnou se chovat jako Evropani, jen proto, že jsou v Evropě? Ale notáááák. Samozřejmě, jistě, můžu adoptovat malýho černouška, vytáhnout ho z jeho komunity, vychovávat ho nějak, učit ho nějak, naučit ho myslet nějak. No ale jak říkám, to úplně popírá celou multikulturu, protože jsem ho sebral z jeho komunity, čiže jsem ho "vykořenil" a udělal jsem z něj Evropana. Jeho kulturu jsem mu sebral a nacpal jsem mu tu svojí. A "kořeny". Proč se ten seriál o černých otrocích v Americe jmenoval "Kořeny"? No protože jejich kořeny byly v Africe, jejich myšlení bylo nějaký, jiný než těch Američanů, co je teda jinýho, celá integrace, než zlikvidování původních kořenů a nacpání jim nějak těch našich? Kdy zrušil Lincoln v Americe otroctví? Někdy okolo roku 1780? Asi? A furt stejně tam není černá a bílá část Ameriky sžitá, furt tam blbne nějaký rasový napětí, mnohde. A to není ve hře islám a to ta původní integrace probíhala přes otroctví, násilí a podobně (což nebylo hezký, pravda) ne s rasizmem "naruby", jak tady v Evropě. Osobně nejsem zvědavej na to, natahat si někam dav lidí s tím, že možná za dvěstě let to bude nějak fungovat, za další, v Americe, jak jsem řekl, skrze to otrokářství no a mnohem tvrdší přístup celkově, ke všem, spoustu věcí z nich vymlátili, spoustu do nich namlátili. To byla úplně jiná hra, než to bude tady.
Multikulturalizmus sám sebe usvědčuje z blbosti, neboť na jednu stranu tvrdí, že žádná kultura není nadřazena druhý, na druhou stranu sám počítá s tím, že každá kultura se vzdá nějakýho porušování lidských práv, protože je to tak správně. Čímž pádem sami mulťáci považujou evropský pojetí lidských práv za nadřazený tomu cizímu. Multi znamená "více", ne to všechno unifikovat násilím a nechat jen to "nekonfrontační", všechno vykastrovat a udělat z toho místo něčeho barevnýho, jednu hnědou břečku s "nejvyšší metou" neomarxistickým pojetím lidských práv. To ať si strčej do sedele. Když jsem koukal na to Ohněm a mečem, tak bylo pěkně vidět, "tohle je u Kozáků", protože se chovali jako Kozáci, dělali randál jako Kozáci, chlastali jako Kozáci……podobně bylo vidět, co je u Poláků, že je to prostě jiná skupina lidí a jinak se chová. Tohle je multikultura pravá, že každá má svoje a každá je někde, nemíchá se to, aby se nervali, ale když je člověk na Ukrajině, tak ví, že je na Ukrajině, když je v Číně, ví, že je v Číně, ne že je to všude stejný, všude unifikovaný, jen je tam pár jiných státních svátků (a lidi nemaj ani jinou barvu ksichtu, protože se to všechno prokříží).
No a teď. Skopčácká vláda říká svejm vovcím, ať si připraví zásoby na případ nějaký holomajzny, výpadku, atd. Zásoby na deset dní a podobně. Hmmm, tak copak se tu zase šije, he? Že by se chystala überholomajzna s Ivanem, teda, spíš Vladimírem? A Skopčáci by čekali, že na ně ruský dálkový letectvo nakydá pár překvápek, nebo případně, že to schytají nějakýma raketama? Osobně, za mě, tohle se mi nezdá. Všichni jsou celkem v klidu, nejsou řeči o žádných krutých diplomatických přestřelkách, není vidět žádnej obrovskej pohyb vojsk, ani po Německu, ani nikde, kdyby Rusové přesouvali vojska někam k hranicím NATO, celý zprávy by toho byly plný, naše armáda, ačkoliv člen NATO, hnípe, nejsou slyšet žádný interní dohady v NATO o postupu proti Ivanovi, předpokládám, že do týhle holomajzny by se spousta zemí opravdu nechtěla zapojit, Japonci nevysouvají lodě, Rusové nevysouvají lodě, jako jo, hecujou se, provokujou se, ale kdyby skutečně reálně hrozila válka NATO s Ruskem, měsíc by se nekecalo o ničem jiným. Před Barbarossou taky nebyl žádnej klid, před žádným tažením to není tak, že by celou zemí neprojížděly vojenský kolony, neuvádělo se všechno do pohotovosti, nevyháněly se krysy z Leopardů ve skladištích a nesfoukával prach z tý munice, co tam leží, atd. Neprobíhají ani žádný rozsáhlý vojenský cvičení, tohle mi nepřijde jako čas před válkou. Jo, jasně, jedině že by to chtěli provést jako Rusové v knížce Rudá bouře, nic co by naznačovalo útok až do poslední chvíle, to by šlo. To by ovšem znamenalo, že by vládnoucí vepři byli ochotní obětovat obrovský množství civilů, protože přiznejme si, většina těch krytů ze studený války už dávno nefunguje, není v nich nic, atd. A pokud by jim bylo fuk tohle, jak by záleželo na utajení, tak by to neproflákli tak diletantsky nějakým varováním, ať se lidi předzásobí. A za deset dní se válka s Váňou stejně nestihne.
Mě to přijde, že se mají připravit na nějakou řachandu s novejma usedlíkama, která rychle přeroste do nějakých větších komplikací a problémů. No, to se každopádně uvidí, ale….nenecháme se překvapit, navrhoval bych poslechnout varování těch Skopčáků a předzásobit se taky.
Člověk musí být připraven.


Ohněm a mečem, řachanda, Tataři, Pokémoni, focení samofotek a otravní „doomsayeři“.

22. srpna 2016 v 15:36 | Řezník


Servus všem. O víkendu se mi konečně podařilo dokoukat überkvalitní polskou sérii "Ohněm a mečem" (mimochodem doporučuju všem), kde se Poláci na Ukrajině režou a rubají s Kozákama a Tatarama, pod vedením nějakýho homosexuálního chána. Když pominu řemeslný zpracování filmu, kterýžto je na svojí dobu velice dobrý (bitvy se opravdu točí s tisícovkama lidí, žádný máchání sekerou před zeleným plátnem), ti hlavní hrdinové tam jsou vesměs ukrutně sympatický a člověk by se k nim klidně přidal. Celkem jsem v něčem fandil i těm kozákům. Tatarum ne, to jsou musla a můj vztah k muslům je obecně známý :-D
Tak dočumím tenhle geniální film a pak mrknu na FB, kde kámoš v jednom statusu řeší nejnovější starost Amnesty Internacionál a to…..wait for it…..uznání "polyamorie". Tak kdo by nevěděl, co to zas je za sračkoblábol, tak poly to je jako více, že jo, něco jak polygamie, mám víc manželek, kupříkladu. No a amory, to jako že "láska". No a tohle je teda ve finále to, že spolu na smilstvoknížku žije více lidí, tzn tři a více, který spolu jako se nějak cikcak pelešej, chlap se dvěma ženskejma, ženská se dvouma chlapama, dva původně páry a jedna bisexuální transka, no, prostě Sodoma křížená s Gomorou. Což se, ano, děje, ano, někdo to asi provozuje, samozřejmě teda na psí knížku, no a Amnesty Internacionál chce jako řešit, aby tahle banda dostala stejný práva, jako třeba homoděj dvojice, aby se to spolu mohlo nějak cikcak pooddávat a uzavřít nějakej oficiální multisvazek. No a kámoš tam psal ve smyslu jako že tohle už je moc a ať s takovýmhle bordelem a rozkladem tradiční rodiny jdou k čertu (s čímž jsem nadšeně souhlasil) no a jinej vořech mu tam oponoval, že jakože proč, že jako tihle perverti maj přece právo na nějakej takovejhle svůj miltifuck pakt a proč jako ne.
A tu jsem si uvědomil opět ten šílenej paradox v myšlení mnoha lidí, obzvlášť těch přemoudřelých intelektuálů a bojovníků za lidský práva, kdy na jednu stranu kritizujou společnost za to, že jen konzum a žít tady a teď a znova konzum, no a kašle se na "vyšší hodnoty" a "budoucnost společnosti" a "další generace" a "planetu zemi"……na druhou stranu dělají všechno proto, aby veškerý hodnoty a tradiční hodnoty úplně zrelativizovali, sebrali tomu význam, udělali z toho snůšku keců, kterou nikdo nebere vážně a ještě si myslí, jakou že dělaj lidstvu službu. A já jim vzkazuju. Držte-už-tlamu. Ale vážně.
Na jednu stranu se ohání budoucíma generacema a "jakej příklad dáváme dětem, když se jim nevěnujeme, ale jsme v práci a když dítě zlobí, tak mu vrazíme do ruky tablet ať si paří Kántrstrajk, nebo Modern Wankfare a drží hubu, rodiče už se svým dětem nevěnují, konzum konzum blábláblábláblá." Na druhou stranu to, že dítě ke zdravýmu vývoji potřebuje prostě pevnou, stabilní rodinu, tvořenou prostě fotrem, matkou a ideálně fotrem a matkou, co spolu žijou a vydrží, totálně ideologicky zanedbávají. Na jednu stranu je fuj, že se rodiče honí za děngama a děti zanedbávaj (a jo, to fuj opravdu je), na druhou stranu je charašo úplně ignorovat tradiční koncept rodiny a vytvářet pseudorodiny ze dvou gejů, dvou lezeb, bandy, s prominutím, voprcálů, co žijou v jakýsi "polyamorii"…..a to jako přispívá ke zdravýmu a fajn vývoji, jo? Plus rozvody, střídat fotry, střídat matky, když to nevyjde, tak jí vyměň a děti si zvyknou, pak tu trajdaj ženský třikrát rozvedený, každý dítě s jiným chlapem…a to většině těch intoušů, psychologů, sociologů a týhle sebrance nikterak extra nevadí. Osobně tohle považuju za větší problém, než celej "konzum" a to, že dítě paří Zaklínače na Xboxu.
To, že má basmač víc manželek, není diskriminace, protože je to basmač, když má ortodoxní žid víc manželek, je to taky v pohodě, protože kváknout proti židům znamená popřít holofaust, ale když by chtěl bílej muž víc manželek, sesype se na něj déšť ohně a síry od feministických a lidskoprávních organizací, že to je diskrimináce a sexismus (jo, asi je), pokud by to nebylo v rámci "polyamorie", kdy se tři kokainový pseudomodelky přilepí na prachatýho dědka :-D pak by to bylo v pohodě. Jednu věc těm muslimským zemím fakt musím nechat. Maj tam pořádek právě v těch hodnotách, o kterých nám intoši pořád kážou, nic tam nerelativizujou a neřeší tam takový zhovadilosti.
Do podobný kategorie spadaj vořeši, který na jednu stranu považujou slovo "vlast" za sprostý, vlastence za bandu nacistů a pokud by někdo řekl, že "chce hájit zájmy vlasti, řeknou o něm, že je jak druhej Hitler, protože ten taky hájil zájmy vlasti"…..na druhou stranu do nekonečna krafou o "obraně evropských hodnot, obraně Evropy před nepřítelem a nepřítel je Rusko, občane, musíš být připraven bránit naší Evropu s našima hodnotama proti ošklivýmu Rusákovi a hrozbě z Moskvy". Hájit vlast, být pro vlast a chtít hájit zájmy vlasti je špatný, ale pokud se pojem "vlast" vztáhne na ten bruselskej panevropskej paskvil řízenej smečkou neomarxistů, v tom případě je to fajn a bezvadný. Kdo by byl ochotnej bojovat za zájmy Český Republiky, koukala by na něj ta banda intošů jak na něco co uteklo z ústavu pro duševně choré. Kdyby ovšem prohlásil, že je ochotnej bojovat proti Rusku a kostit Ivany, při obraně evropských hodnot, Evropský Unie a "evropský svobody", byl by u nich za kinga :-D
Když jsem sledoval ty Poláky, Ohněm a mečem, rvali se primárně za svojí zemi, svojí vlast, krále, za svojí víru, svojí rodinu a svoje práva. Teď si představím, že jim to někdo celý sebere a zrelativizuje, tzn "vlast je blbost a je irelevantní, národ je jen jakýsi zbytečný konstrukt páč všichni jsme jeden pýpl, rodina je taky jen sociální konstrukt, kterej nemá význam, králi jseš úplně u prdele, tvoje víra je nesmysl, jako, milostivě ti jí necháme, ale moc o ní nemluv, pokud to není islám, práva máš platit daně, držet tlamu, snášet zločin a podporovat sociální inženýrství." Bojoval by za tohle někdo? Takovej král by si mohl být jistej, že by mu ti vojáci okamžitě přeběhli k těm Kozákům a Tatarům, protože by měli důvod se domnívat, že s nima uzavřou pak lepší deal :-D
Ti co burcujou lidi proti Rusákovi, si asi neuvědomujou, že po desetiletích neomarxistickýho vyplachování mozku tady už lidi opravdu nemají jako nic, za co by jim stálo nasadit kejhák :-D Obzvlášť proti nepříteli, kterej by je apriori na životě neohrožoval, genocidu by neplánoval, a většině by víru ani nebral, protože většina tu stejně nevěří pořádně v nic. A Rusák proti křesťanství nic nemá.
Paradoxně se intoši diví, že lidi nejsou ochotni jít případně proti Rusákovi při obraně "lidských práv", rozuměj "práv menšin a toho, že většina může tak držet fekál", "svobody vyznání, pokud teda je tvoje víra islám", atd.
Neziskovka "Evropský hodnoty", která straší Rusákem, mluvčí je tam bývalej gej pornoherec, podporuje import musulmanskejch nájezdníků, no, jako za tohle by měl někdo něco nasadit v nějaký pošahaný steči? Opravdu? Když pominu to, že v době těch polských bitkařů by byl chlap, co si vydělával prachy ožužláváním pyjů jiných chlapů, buď někde nacpanej v pranýři, nebo rovnou setnutej a vůbec by nebylo jako možný, aby někde vykládal o "hodnotách", tak pochybuju, že by kdokoliv z nich byl ochotnej podstoupit konflikt s kýmkoliv, aby se za jejich daně mohlo do Evropy navozit víc musulmanů. Prostě "S Rusákem bojuj za Turka a za to, ať je tu více islámu" :-D :-D dává to smysl? Mě teda ně. Pak se diví, že Rusáka nikdo pořádně jako hrozbu pro nic nevnímá.
Všimli jste si už někdy toho, že takovej komickej intelektuální křikloun bude něco neustále mektat o tom, jak jsou dneska lidi sobecký, nemaj žádnej "vyšší cíl" a nic pro co by se obětovali, jak nemyslí na další a na to, co tu po nich zůstane, ale když teda promluvíte o Bohu, o věčnosti, o rodině, vlasti a podobně, začne vyřvávat, ať s tím omezováním jdete do zádě, že každej má právo žít tak jak chce a kdo určil, co je správný a co je špatný a že vlastně nic není dobrý, nic není špatný, ale všechno je nějak jako, no, já nevim co vlastně?
Ať už drží hubu, fakt že jo, mě z těch pseudointošů už shoří palice.
No a do týhle kategorie otravných plkalů patří ti různý "doomsayeři", kteří se zaměří na nějakou úplně druhořadou pitomost a dělají z toho symptom zkázy civilizace a rozkladu společnosti (přičemž ty skutečný symptomy rozkladu jim unikají, no a nebo o nich mlčí, protože mluvit o nich je bekané).
Kupříkladu, jeden čas jela móda focení těch "selfie" fotek. Teď je to zase skoro pryč, dva tři roky a neštěkne po tom pes, ale to bylo keců, jakej je to symbol doby, narcizmu, sobectví, že dřív lidi fotili věci, teď fotí sebe a blábláblá, uááááá. Jasně, dřív se fotky vyvolávaly packoručně někde v komoře nebo ve fotolabu, film stál prachy, jedna fotka tak stála prachy za film a pak za vyvolání, no a foťák měl kapacitu pár desítek snímků, člověk tudíž zvažoval, na co je vyplýtvat. Teď má foťák každej mobil za pětikilo, kapacitu tisíce fotek, takže každej může naflešovat stovky fotek svýho ksichtu, svýho psa, svých bot, svýho záchoda, svýho čehokoliv a furt mu zbyde stovková, tisícová a větší kapacita aby cvakal cokoliv, co má nějakej smysl. A buď pak pár tisíc fotek promaže, nebo si je někde nechá na harddisku, nemůže to mít něco společnýho i s tímhle, he? :-D No a tak si banda mlamojů fotí vlastní ksicht, kde je v tom problém? Byla to nějaká módní pitomost, která už mizí.
Teď zase "Pokémoni" a hroznej slovní průjem spousty psychologů a podobných o tom, jaká je to demence lidstva, že lidi chodí s founama a chytaj Pokémony. Ach jo. V každý době se přece dělala nějaká úplně zbytečná volovina, tlučení mičudou o zeď taky není žádnej odkaz geniality, běhání za nějakým kruhem do kterýho dloubu klackem, taky ne, jeden čas se sbíraly nějaký kartičky, jiná skupina lidí sbírala "céčka", já si pamatuju, že jako malej jsem měl nějaký nalepovací album zvířátek a kupoval jsem nálepky jak blbačenko, tak dneska se dělá tohle, no, za pár měsíců celek pokémon gou zmizí, zas po tom neštěkne ani pes, jen v kyberprostoru zůstane sepsaná halda srágor o tom, jak paření pokémonů značí příznak konce světa.
Oproti tomu dotyčným intošům uniká, že se nám tu opakujou symptomy zhnití starýho Říma, tzn přebujelá byrokracie, od reality odrtžená, právě neustálý řešení hovadin a relativizace skutečných hodnot, rozstoucí sexuální zvrácenost obyvatelstva, ústup manželství a klasický rodiny ve prospěch volnejch svazků, homosvazků, již zmiňovaný "polyamorie", ústup rození dětí, čímž pádem nás barbaři během pár generací totálně přečíslí a sežerou zaživa, relativizace hodnot i v rodině a ve výchově, takže učí děti růst jak dříví v lese……tohle jsou všechno věci, který mají potenciál společnost rozložit a jsou opravdová ukázka toho, že to jde do kopru a bez návratu k základům to brzo shnije a klekne ve velkém stylu, ale o tom ti chytráci nemluví. Protože tohle kritizovat je politicky nekorektní. Ale fotit si držku mobilem, to je fakt téma, na to se dají psát psychologický posudky :-D
Podobně jeden čas ten "studená voda z kýblu čelendž". To bylo keců, jakej je to symbol zdementnělý populace, žvástů, jak jsou lidi sobecký, že tady vodou plejtvaj a v Africe maj sucho (dotyčný kecálista asi nikdy neslyšel o koloběhu vody, o tom, že co se kde vyleje, vypije, vypotí, vymočí, vycintá, vhatever (schválně to v) že se to zase vypaří a zas to jinde vyprší, takže a) je šance, že jim to proudy vzduchu zanesou do Afro a vyprší se jim to tam, mnohem lepší, než kdyby si tu vodu sobecky křečkoval ve sklepě :-D b) tudíž touhle jejich optikou by jim teda měl bejt vděčnej každej v nějaký zátopový oblasti :-D
Opakovaně jsem psal, jestli tihle kritici "západního sobectví" běhali vždycky za deště jímat vodu do kýblu, aby jí pak přes PPL posílali třeba do Ghany. :-D
No, byla to moda půl roku a je to zase pryč, už to nikdo nedělá, pes po tom neštěkne, ale toho textu co se nakydalo psaním zbytečných keců, kritik, teorií, varování, všemožnýho "blábláblá" na tohle téma, to zůstalo :-D
Podobně jako neustálý kritizování, že lidi čtou věci na tabletech a ne na tištěným médiu, já teda nezpochybňuju že spousta lidí je čím dál blbějších, když vidím diskuzní fora, kam přispívají mladý lidi a vidím psanej projev dnešních puberťáků, přemýšlím, jestli to napsala opice na khatu nohou, nebo co se děje (málokdo okolo 15-17 nepíše jako dement, nějaký i, y, malý a velký písmena, slovosled a podobně, to evidentně je pro ně vilidž in Spain :-D, o něčem tak drsným, jako čárky ve větě už úplně darmo mluvit), ale neviděl bych to na to, že zrovna za tohle můžou moderní komunikační prostředky. Oproti tomu si dokážu představit, že když byla na ústupu doprava koněm, jak spousta uvědomělých lidí říkala, jaká je to chyba, že ti mladý ani neumí jezdit na kóni, že ty parní mašiny se snadno porouchaj, ale kůň, to je spolehlivý atd…….

Když to nejde odstranit, aspoň se o tom nesmí mluvit. A divný věci v bedně.

18. srpna 2016 v 17:26 | Řezník
Servus všem, tak na co se mrkneme dneska. Jak víme, lidi jsou si rovni, před Bohem určitě, před zákonem by měli být a z hlediska práv jednotlivce taky. Jinými slovy, neměly by být jiný zákony pro černochy, jiný pro bělochy, jiný pro homogeje a jiný pro heterouše, zákon je zákon. Souhlas, že jo.
Jak víme dál, lidi si nejsou rovni v oblasti schopností, aktivity, inteligence a podobně. Prostě, někdo je chytrej a snaží se, jinej je chytrej a nesnaží se, někdo je blbej a snaží se, někdo je blbej a lempl a někdo je úplně na nic, charakterizovanej slovy "kam ho ráno postavím, tam ho večer najdu", případně "mouchy sežerte mě".
Podle neokomunistů, havlistů, pravdoláskařů a podobně, si ovšem musí být naprosto rovni všichni úplně ve všem, tudíž že blbej a línej by na tom měl být úplně stejně, jako ten, kdo je sice blbej, ale aspoň se snaží. Tudíž tomu, co se snaží, sebereme děngy a dáme je tomu, co se jen válí a chlastá, protože tak je to fér.
Zatímco rovnost z hlediska hodnoty života, zdraví a celkově člověka, před Bohem a před zákonem, je rovnost přirozená, ta uměle generovaná "rovnost" typu "v každým basketballovým týmu musí být aspoň pět žen a dva důchodci, bez ohledu na to, že na to fyzicky opravdu nestačí" je rovnost nepřirozená. Neokomouši, fanatický humanisti, havlisti a diensbírovci, nahrazujou přirozenou rovnost tou nepřirozenou.
A k tomu si pomáhají takovou zvláštní metodou, že rozdíly, který nejsou na první pohled vidět, jsou prostě neexistující a proto je zakázaný vůbec naznačovat, že by existovat mohly. Kupříkladu muž a žena. Od pohledu vypadají jinak (teda, v drtivý většině). Co víc. Mají jinou stavbu některých orgánů, dokonce i svalstva. Kupříkladu jedni maj dickense a koule, oproti tomu ti druzí mají dělohu a rodidla, jedni nemenstruujou a nemají přechod, ti druzí jo, jedni mají obecně nižší obsah tělesnýho tuku (standardně) než ti druzí……jo, tohle zpochybnit prostě (pro fanatický "rovnostáře" bohužel) nejde. Ani nejnovějším nařízením EU, direktivou z Bruselu, ani iniciativou všech feministických hnutí celýho světa, včetně hnutí Femen, dokonce ani se zapojením dementů ze Žít Brno, se nepodařilo přinutit chlapa porodit, dokonce ani otěhotnět, dokonce ani vyrazit z něj mateřský mlíko se nepovedlo. Tohle popřít nemůžou. Ale Bůh chraň, aby se někdo zmínil o jiných rozdílech mezi mužem a ženou. Kupříkladu v povaze, kupříkladu v myšlení, kupříkladu v celkový mentalitě, v přístupu k problémům atd. To ne, to je prostě pro fanatický obhájce rovnosti naprosto zapovězený a totální kacířství. Pro ně je chlap prostě ženská s dělohou, ženská je pro ně prostě chlap s dickensem, jen trochou hardware se to liší, jinak je to prostě naprosto, ale naprosto zaměnitelný, takže když nenecháme děti hrát si "pohlavně stereotypně" tak budeme mít ne "muž a žena" ale třeba "muna a žež" a bude to možný mezi sebou libovolně ve všem prohazovat, pokud teda nedojde k otěhotnění, který v tom furt jako dělá bordel. Ani Diesnbír nezajistí, aby žena, co se cítí spíš jako muž, oplodnila muže, co je tak zženštilý, že je spíš žena a tohle těm debilům způsobuje bolehlav.
Člověk by řekl, že když se něco liší tak důkladně v hardwéru, že je to od sebe na první pohled rozlišitelný a má to jiný funkce, že je na místě domnívat se, že se to může lišit i v softwéru a mít to jiný funkce, ale ne. Tahle úvaha je "verboten". Neexistujou dvě pohlaví, je jen jedno, akorát některý kusy toho jednoho pohlaví vypadají a fungují jinak, než ty druhý kusy :-D S neomarxistickýma sluníčkářskýma krávama se ovšem prostě nedá diskutovat, protože diskutovat s někým, kdo má doublethink, nefunguje. Toho argumentačně do rohu prostě nezaženete. "Jo, voda je mokrá, chápu, ale voda je suchá, takže jsi v řiti." To nejde porazit na úrovni argumentů.
Další logická úvaha by byla, že kdyby Bůh chtěl, aby pohlaví byly naprosto zaměnitelný, tak by netvořil dvě, ale jedno. A z hlediska neznabožský biologie, kdyby bylo efektivnější mít jen jedno pohlaví, ty dvojpohlavní by vychcípali a ti jednopohlavní by je převálcovali. Proč jsou ty pohlaví dvě? Abyzme z nich násilím dělali jedno univerzální? Ne, prostě proto, že je to tak funkčnější, každý má svoje predispozice a svojí primární funkci. Když mám dvojsložkovej epoxid, tak to taky není "mám složku A a pak taky složku A s příměsí barviva, aby vypadala jinak". Ne, "mám složku A a B" a když nebudu mít A a B, nevznikne mi epoxid, ale nějaká srajda, kterou si neslepím ani chlupy.
No a co tu máme dál. Pak tu máme různý rasy lidí. Jedni jsou černí, druhý bílí, třetí zas žlutý, někdo je narudlej (indián, ne komouš), někdo je úplně bledej a živí se někde v Antarktidě tuleněma a taky je mrňavej, atd. Člověk ty lidi od sebe celkem snadno pozná. Ještě se mi nestalo, že bych si splet černocha a žluťáka. Na první pohled jdou poznat. Co dál, oni mají taky jinou stavbu těla, jinak vypadaj vořeši odněkud z Kalahari, takzvaní křováci a jinak vypadají ti, co byli původně Vikingové (no, ti teď teda vypadají ve velkým množství jako feministkám se klanějící buzny, Ragnar Lothbrock by asi radši sežral svoje koule, když by viděl, co za potomstvo s nima vytvoří). Na první pohled jsou rozdíly patrný. O těch se mluvit smí (teda, opatrně, když se obraz jmenuje "Hlava mouřenína" - byl tam nakreslenej černoch - tak se to politicky korektně přejmenuje na "Hlava muže" :-D, atd. atd.) ale o dalších rozdílech, třeba, že Evropani by mohli mít kupříkladu vyšší předpoklady k nějakým činnostem a třeba lidi z rovníkový Afriky k jiným, že třeba jedna skupina může být od narození pracovitější, cílevědomější, akčnější, zatímco jiná spíš lemplové….o tom se už prostě zase mluvit nesmí, nesmí se to ani naznačit, nesmí se o tom spekulovat. Prosím, já tu neobhajuju rasizmus. Nikdo nemá, před Bohem, ani před zákonem, menší hodnotu, kvůli rase, barvě, nebo pohlaví. Ale, člověk má různý předpoklady, fyzický a mentální, kvůli pohlaví a rase a projev rasy je barva. Neříkám, že jedna je lepší, jiná horší, jenže tahle zblblost s tím, aby se nááááhodou nenaznačilo, že jedna by mohla být v něčem "horší" (to zní jako Hitlééééér, buééééé) se odmítá i jen spekulovat o nějakých různých přepokladech různých typů lidí. Ovšem, to že jsou těch lidí různý typy, jasně nabízí, že předpoklady budou mít, obecně, různý. Někdo lepší k tomu, jinej zas k tomu. Ale opět, podle rovnostářů levičáckých neomarxistických nemáme tři (nebo kolik) ras a asi dvacet podtypů lidí, máme jen jednu velkou rasu, z ní některý lidi teda vypadaj jinak než ti další, jiní zas úplně jinak a projevujou se taky jinak, ale ačkoliv jinak vypadaj, jinak se chovaj a jinak se projevujou, tak se vůbec nelišej a jsou všichni úúplně stejný. Až na bělocha, ten je tu omylem a furt nechce zmizet.
Prostě, černoch je jen běloch s černou kůží, žluťas je jen eskymák se žlutou kůží, co nežere tuleně a křovák je vlastně žluťák, jen černej, s jinejma vlasama, jinou stavbou těla atd. Takže můžeme vzít křováky, poslat je lovit tuleně, eskymáky nacpat na Kalahari, černochy z rovníku do Švédska a Švédy na rovník a je to absolutně bambůča, no a pokud ne, pokud se to nějak podělá, tak se řekne, že se "podcenila a nezdařila integrace" :-D
Když někdo řekne, že lidi co sem lezou z určitých částí Afriky, maj jinou barvu ksichtu, sebranka neomarxistická a sluníčková to zpochybnit nemůže (sice ho obviní z rasizmu už preventivně, protože, kdyby nebyl rasista, tak by si toho ani nevšim :-D ) ale když naznačí, že ta banda má výrazně nižší IQ, než je průměrný evropský, tak to už je kec, nenene, stokrát ne a není to vidět, tak to neexistuje a drž hubu ty novej Hitlere.
Furt někdo kydá o nějakých "předsudcích". Jenže, to, že nějakej obraz obecnýho chování určitý skupiny lidí, během času vzniknul, je vesměs podložený pozorováním a nějakou zkušeností. Samozřejmě, "bojovníci proti předsudkům" budou vyřvávat, že nemůžeš odhadovat něčí chování a mentalitu na základě příslušnosti ke skupině, protože neznáš každýho jednoho toho příslušníka samostatně. (Což jim nebrání generalizovat lidi do pojmu "nácci", přičemž a) nácek je ten, o kom to řeknou oni b) nácek je vždycky zlý, zlý, zlý, žádný umírněný nácek neexistuje c) všichni náckové se chovají stejně, žerou děti, lížou žáby, milujou Hitlera a plynovali by židy, jen kdyby mohli, bez ohledu na to, že ten člověk může být pro židovskej , pro Izrael, nenávidět Hitlera a NSDAP, stačí prostě, když zastává nějaký postoje, co ho u neomarxistů kvalifikujou do kategorie "nácek". Jinými slovy, nácek může být i žid. No, když může být Peršan "arijec", tak už je fšechno posíbl).
Vůbec nezohlední to, že a) pokud má nějaká skupina určitý vnější znaky, kterýma se liší, není od věci se domnívat, že má i nějaký "vnitřní" znaky (a zkušenosti to potvrzujou), neboli "přirozenou mentalitu" b) pokud někoho vychovává určitá skupina, jasně ho budou vychovávat v souladu s pravidlama a idejema tý skupiny, tudíž má predikovatelný chování vestavěný dvakrát. Jednou geneticky (příslušnost ke skupině a předpoklady) podruhý výchovou (ta skupina se projevuje nějak a v tom on vyrůstá).
Tohle všechno sluncaři odmítají jako předsudek, žádná třeba "mentalita černochů ze severní Afriky" neexistuje, je co kousek, to originál….obecná mentalita platí jen u Čechů, protože "česká mentalita", "čecháčkovství", "češství" a všechny tyhle sračky jsou registrovaný trademarky týhle ukecaný bandy. Jakkoliv nigga z Afriky nemá, nemá, nemá, v žádným případě, vrozený předpoklady k něčemu a ty ještě rozvinutý výchovou a učením tam u nic, každej Čech má vrozený předpoklady stát se udavačem, zbabělcem, kam vítr tam plášť xenofobním náckem, kterej se bojí tohohle a o tamto a nic nedělá, jen remcá u píva a blábláblábláblá.
Zatímco výrok "migranti jsou vrazi, koukněte na toho, co dobodal tu dobrovolnici ve Swedenu", jsou na lynč za porušení Náboženství korektnosti (a taky jsou celkem mimo, protože spousta migrantů vrazi nejsou, že) a budou oprávněně kritizovány za to, že "přece jí zabod jen jeden nigga a nemůžeme kvůli tomu vpytle házet", blábol typu "Češi jsou sráči, vždyť nebojovali ani v 68 a prohráli Bílou Horu" se považuje za pravdivej, pytla po tom, že to nebyli tihle Češi, co prohráli Bílou Horu :-D
Takže zatímco "předpoklad niggamigrantů k bodání do dobrovolnic na základě původu a barvy" je naprosto odmítnut, "předpoklad Čecha ke sráčství a zbabělosti" na základě toho, že je Čech, je touhle sebrankou beze zbytku přijímán :-D
Je to krásně jednoduchej svět těch neomarxismem vypatlaných dementů, oikofobů, odnárodněných vořechů a xenofilů, s použitím doubletninku se nikdy do úzkých nedostanou a svět je krásně jednoduchej, běloch je špatnej, ať dělá cokoliv a má to v genech, protože je běloch a jiný rasy jsou fajn ať dělají cokoliv a rozhodně nemají nic v genech, protože žádný genetický předpoklady rasy/národa neexistujou :-D a kdo tvrdí že jo, je rasista. Pokud netvrdí, že to existuje u bílejch / Čechů, protože to je zase pravda :-D

No a další věc. Bohužel opět čas od času vidím reklamy v bedně. Podezřele často se tam opakuje idiot z Fíó Banky, kterej říká koze "Vlasto", retard na motorce, co tam má kozla Bronsona a fousatej malej blbeček co chlemtá obarvenou cukrovou vodu……jsem už paranoidní, nebo nám nenápadně cpou do palice fousáče a kozy? Nenápadná propagace jiný "kultury"? Co jako znamená, když nějakej kripl mluví s kozou jako se svojí starou (jo, těch náznaků je tam tři pytle - "Pošlete svojí starou…Mééééé….Vlasto, kam jdeš?", koza mu na hřbetě donese kafe, on "Teď ne Vlasto", atd), to je jako ukázka toho, že být kozomrd je fajn a v pohodě? Nebo co to jako má znamenat? "Mami, proč říká tý koze, že je jeho stará?" "Nooo, víš, ehhh, nooo, to je jako vtip a narážka na určitý lidi, kteří dělají, takový, no……" "Ahááá mami, ty myslíš kozomrdy, o těch jsem slyšel ve škole….ale proč to dávaj do reklamy? To jako, když si uděláš účet u nich v bance, tak jsi kozomrd? A můžu být taky kozomrd?" "Ne, nemůžeš být ani kozomrd ani koňomrd, nic takovýho." "A proč néééé, v televizi to je, proč to tam teda dávají." He? Něco takovýho? A pitomec s kozlím samcem na motorce? Level dvě, samici už neměli, tak propagujeme homosexuální mezidruhovou lásku, bo co?
(Omlouvám se za používání slova "kozomrd", ale když se chlap v reklamě,v hlavním vysílacím čase, schválně předvádí jako zoofil, zoofilníma narážkama, trochu už mě to jako sejří…..)

Ulovte si svojí svini – díl jedna, úvod.

17. srpna 2016 v 14:13 | Řezník
V minulým článku jsem se díval na to, že se mezi kámošema může objevit takzvaná "svině převlečená za kamaráda" (stává se to dost často, ač motivace jsou různé), postupně se koukneme na to, jak takovou svini odhalit a buď eliminovat, nebo využít jejího škodění.
Nejdřív si definujeme různý levely kámošů. Máme tu "kámoše až na smrt". Těch moc není, jestli má průměrně člověk jednoho, je to úspěch. Takovej pobratim s člověkem vydrží, i když jeden má prachy, druhej nemá prachy, oba maj nebo oba nemaj prachy, případnej neúspěch, případnou nemoc nebo zranění jednoho, krizový situace, atd. Jak se říká, "kámoše poznáš v nouzi", je to tak, jak říkám já, skutečný pobratimství se projeví ve chvíli, kdy začnou praskat kosti, hroutit se finanční plány, nebo se objeví felčar s nějakou svinskou diagnozou. Tenhle druh pobratimství je obvyklejší mezi chlapama (je to zmíněný už v Bibli, Davit a Jonathan), obecně je pevnější než partnerský vztahy. Mezi ženama se objevuje víc často, ženský, primárně mladý, sice víc ukazujou vnější afektovaný projevy, jako "Jsi moje BFF, já tě müluju" and shit, ale skutečná odolnost je obecně nižší.
Jsou případy, kdy se tohle objevuje i mezi chlapem a ženskou, vesměs to vznikne u manželů, který spolu pak držej až na kost a nejde se dostat k jednomu bez toho, aby se šlo přes druhýho. Tak by to mělo být, bohužel 50% rozvodovost ukazuje, že to moc častý není.
"Kámoš do určitýho levelu krize" - míň odolná verze toho předchozího, výrazně častější, na rozdíl od předchozího má sice svoje limity, ale ty jsou u různých lidí různě vysoký a mnoha mnoha lidem to umožňuje projít s pobratimem spousta krizema a problémama, aniž by trefili ten level, kdy se to už rozpadne. Velmi dobrá varianta.
Máme tu "barter upgrade". Při tomhle má někdo něco, co potřebuje ten druhej, ten druhej zas něco, co má ten první, nějak spolu tudíž kooperujou a na základě toho vznikne i pobratimství, kterýžto je o něco pevnější, než obyčejná kooperace, tudíž může nějakou dobu přetrvat, i když jeden, nebo oba, už nemaj tu věc, kterou ten druhej potřebuje. Pak samozřejmě časem vyčpí. Kupříkladu "šprt a bitkař". Bitkař chrání šprta, šprt protáhne bitkaře školou. Životnost obecně maximálně pár let po maturitě :-D
"Barter standard" podobně jako předchozí typ, jen míň pevný, vydrží do konce existence spolupráce.
Do barter upgrade a barter standard spadá tak cca 60% vztahů mezi chlapama a ženskýma, jak smilstva, "kamarádství s benefitama" (což je samozřejmě smilstvo taky), tak i mnoho manželství. "Ty máš vizuál, já mám keno, nějak nám to drží pohromadě." Jakmile ženská přijde o vizuál, je během krátký chvíle nahrazena novou, mladší a lepší, jakmile chlap přijde o keno, je nahrazen výkonnějším. (Keno = prachy :-D)
"společný zájem upgrade" - lidi spojuje společný zájem, spojenectví vydrží nějakou dobu i po zmizení společnýho zájmu. Samozřejmě, pak bez toho společnýho zájmu kontakt řídne a nakonec to vyčpí.
"Společný zájem" - lidi jsou spojeni zájmem, spojenectví zmizí jakmile zmizí společný zájem, pak už není důvod vlastně toho člověka vidět.
"Kravín" - mizerná a drbanská verze barteru, kdy jeden, sebevědomější, má kámoše, kterej je nesebevědomej, případně má nějakej problém a nějakej mindrák, ten sebevědomější mu "dává" to, že se s ním aspoň někdo baví a že si ho všímá a že on není úplně odkopnutej, oproti tomu z něj "dojí" prachy, služby, vědomosti, cokoliv a ten slabší mu to nadšeně, jako dojná kráva, odevzdává, s tím, že takhle má aspoň nějakýho kámoše, pokud by tok benefitů utnul, neměl by už nikoho. Častý mezi holkama na škole, kdy třídní šereda dělá úkoly těm überfrojlajn a ty jí občas přihodí do žrádla med typu jak je squělá a co by bez ní dělaly a jestli nechce jít někdy s nima zachlastat a podobně, ovšem že za zády se jí vychechtaj. Podobně kombinace "oblíbenec-šprt", objevuje se to samozřejmě i v práci "jasně Alenko, já za tebe tu dřinu rád udělám, hele a kdy spolu zajdem na to kafe, nebude to rande, neboj….příští pololetí? Ok, já si počkám." Ani chlapi vůči tomuhle nejsou rezistentní a mnoho kamarádství mezi chlapem a ženskou je verze kravín, kdy dojenou krávu ten chlap rád a ochotně dělá.
Pro všechny ošklivý a neatraktivní opičáky, ve chvíli, kdy se s váma začne bratřit nějaká krasava, první co prověřte, je, jestli si z vás nechce udělat dojnou krávu :-D tady samozřejmě je to trošku jiná verze klasickýho "kravína", protože tady chlap kráva pořád doufá, že bude něco víc, než kámoš :-D (minuta ticha za jejich IQ, které padlo a zahynulo v boji s uchcaným pudem, o kterej žádnej chlap nežádal).
"Egoboosting" - praktikujou lidi, který mají nějakej, ať už reálnej, nebo virtuální, problém se sebevědomím, buď jsou loseři, nebo si myslí, že jsou loseři. A proto si pořídí kámoše, kterej je ještě větší loser než oni, aby vedle něj vypadali jak před sebou, tak před ostatníma, líp :-D dobře to popsal chlapík, co psal parodistickou recenzi na čerodějnickej sračkoromán Harry Potter "Ron Weasley, toho si Potter pořídil, aby nebyl sám ten nejpitomější, ale udělal chybu, protože Weasley umí aspoň hrát šachy" :-D :-D :-D
Opět častější mezi ženama, ten, co praktikuje egoboosting, rozhodně nezkouší kámoše zvednout nahoru, naopak, snaží se ho udržet dole, pod sebou. Ve chvíli, kdy to vypadá, že ten, co měl být větší loser, jde nahoru a vylepší se a začne se mu dařit, z druhý strany se dočká sabotáže, nějakýho hezkýho podrazu, konce pobratimství a nakonec přímo nepřátelství. Často propojeno s "kravínem". Takový to, když si jedna říká, proč s tou druhou vlastně kámoší, když ta jí akorát využívá a ještě se k ní při sebemenším jejím úspěchu chová hnusně a vypadá to, jako by se jí to snažila pochcat.
Je to opět jako v práci a podobně, kdy, když je vedoucí debil, nastrká okolo sebe ještě větší debily, aby ho neohrozili. A kdo začne projevovat větší IQ než on, je bleskem odstaven.

Jak vidíme, ze spousta typů pobratimství se může zrodit nepřátelství, může se tudíž "zrodit" svině převlečená za kamaráda a projevit se. Obecně platí dobrý pravidlo, je trošku paranoidní, ale funkční a platí kdekoliv, v práci, v byznyse a podobně……"Člověk je pro mě tím důvěryhodnější, čím míň mým podražením/obelháním získá a čím víc ztratí." Pokud si nejsem jistej, jestli mi nekecá (jasně, tohle není nutné aplikovat u dobrých prověřených kámošů, ale u cizích lidí ano), "Co získá tím, když mi lže?" A….cheat. Je potřeba uvážit i nemateriální profit uspokojení z mojí případný ztráty, jinými slovy, "je pravděpodobný, že by chtěl vidět, jak narazim do zdi? Vyplatí se mu to i přes riskování mojí reakce?" Čím míň příznivá je odpověď, tím je potřeba být opatrnější.

Pak tu jsou takový ještě mizernější stavy pobratimství.
"Hyena". Hyena nikterak neškodí, ani z nikoho netahá moc profit, jen se drží poblíž, občas něco užere a když jdete k zemi, tak se vám vychechtá. A případně vás "sežere". Jinými slovy, drží se poblíž a čeká na vaše selhání, stejně tak jako se hyena drží poblíž zvířete a čeká až půjde oslabený k zemi.
"Tygr a šakal". Vlastně obrácená verze egoboostingu a kravína. Někdo kdo má úspěch/prachy/vzhled, cokoliv, z čeho se dá těžit, přitahuje skupinu "šakalů", který se snaží se na těch jeho výsledcích přiživovat, s dotyčným se ukazovat, s dotyčným obrážet různý akce a podobně. Přičemž se opravdu snažej tvářit jako pravý kámoši. Mnohdy se taky šakali porvou mezi sebou, kdo bude blíž tygrovi, aby se hierarchicky přiživoval víc. Výhoda šakalů pro tygra. Jde je využívat na míň populární činnosti. Nevýhoda, svinsky kalkulujou výsledek. Jak v přírodě, šakal potřebuje tygra živýho a funkčního, aby z něj měl profit. Tudíž, tygrovi aktivně nezaškodí, dokud je tygr funkční. Šakal nikdy nerafne tygra, pokud je tygr ještě akceschopnej, protože ví, že odvetu nepřežije. Na druhou stranu, pokud je tygr vyřízenej a šakal vidí, že z něj už žádnej profit fakt nebude, počká až bude úplně oslabenej a pak se na něj šakali klidně vrhnou a sežerou ho.
Stejný mezi lidma, pokud je člověk "tygr" už naprosto vytěženej a žádný profit z něj už nekápne, "šakali" mu nejen z krize nepomůžou, ale klidně ho v ní vymáchají ještě víc, aby z toho aspoň něco urvali.
Důležitej faktor mezilidských vztahů je nenávist. Jak víme, nenávist vzniká z křivdy a bezpráví. Nenávist vzniká taky ze strachu. Ale, jak pravil Hannibal Lecter, "Nenávist vzniká ze závisti." Z původního pobratima se může svině snadno vytvořit tím, že začne něco závidět, no a ještě hůř, on může dotyčnýho nenávidět od začátku, jen se k němu pseudokamarádsky přilepit, provozovat barter, nebo společný zájem (takže netratí), případně "dělat šakala", ale přitom prostě jenom čekat na dobrou šanci dát to dotyčnýmu sežrat. A to můžou být třeba uniklý informace, se kterýma se člověk svěří a škůdce je pak promptně využije proti němu, případně rozšíří aby mu situaci co nejvíc pohnojil.
Dobrý chování k závistivci může jeho nenávist zmírnit, případně otupit, ale není úplně ideální na to sázet.
Největší sranda se závistí je, že je fest iracionální. Někdo závidí někomu něco, co by vůbec nikoho ani nenapadlo odhadnout. Ale většina lidí není tak nečitelná. Nejčastější věci k závisti jsou partnerský úspěchy, úspěch celkově, děngy, vzhled, u někoho děti. Prostě pokud se vám podařilo rozjet byznys, vydělat dost děngů, schrastit krásnou starou, atd., počítejte s tím, že velká část pobratimů se vám právě proměnila v šakaly a hyeny, ačkoliv a to je na tom ta největší sranda, by to nepřiznali ani sami sobě. Závist je svinská vlastnost v tom, že jí nemá rád ani ten, kdo závidí. Ono obecně, závidět skoro nikdo nechce, protože i dotyčnej ví, že z toho má prd, že mu to jen otravuje mozek a není to ničemu ku prospěchu. Jenže ono se to moc neptá. Tohle je tak nějak jako "zamilovanost". Prostě najednou ty určitý hormony a pochody v hlavě naskočí. Jenže u zamilovanosti má dotyčnej touhu donýst dotyčný kytky, tady u toho má nutkání jí probodnout, shodit z mostu, nebo jí aspoň zapálit barák :-D pak je na loajalitě a morální integritě toho člověka, jak to zpracuje a vypořádá se s tím. Jak jsem psal jinde, vůle vede, pocity se pak přizpůsobí. Jenže protože spousta lidí vůli moc nemá, (Hybí jim disciplin), je to pro ně velkej problém.

Takže jsme celkem rozebrali, jak můžou vznikat "svině převlečený za kamarády". Dál, jak je odhalit.

„V deset zhasnout a chrápat, dementi nesvéprávný“ + informace, důkazy, bonzáctví, jelimanství (dvě témata najednou :-D )

16. srpna 2016 v 17:06 | ŘezníkNuže, od října bude prý platit novej a další zákon, o tom, že veškerý veřejný i soukromý oslavy budou muset končit do 22 h, pokud nebude nahlášeno včas obci něco jinýho. Dál, že agent Bureš, buzeriášů král, hodlá zavést účtenky na spropitný. He chmm, tak se na to koukneme.
Nejdřív ta 22 hodina. Lidi budou, předpokládám, vyplesklý z toho, že jim ve 22 přijde policie zavřít grilovačku na dvorku, atd. Jak tahle hovadina asi vznikla. Vznikla předpokládám z toho, že různý famílie "nepřizpůsobivých" (a kakat, jestli bílých, nebo černých) chlastaj do noci na dvoře, dělaj bordel, porušujou noční klid a z opakovanýho příjezdu policie maj leda prdel. Tak se to zas vyřešilo übergeniálně, evropskou cestou. Kde nefunguje jeden zákon a nedaří se ho vymáhat, tam se přidá další zákon, kterej se taky nebude dařit vymáhat a když ti neslušní kašlou na existující zákony, vytvoříme další zákony, který budou buzerovat zase ty slušný. Zákon o rušení nočního klidu už přece je dávno, ne? Tak pokud ho rušej, je možný je postihnout už teď, pokud ho nerušej, tak co koho zas otravovat s vyhláškou? No a druhej důvod je klasickej, sociálně inženýrskej, jak o tom psal Suvorov, prostě nutit lidi podřizovat se, podřizovat se, podřizovat se, čím blbějšímu pokynu, tím líp, aby jim v hlavě probíhalo čím dál tím větší programování na defacto nevolníka. "Přeřídíš si hodinky, když řekneme, zhasneš, když řekneme, spát půjdeš, když řekneme, dítě budeš učit, jak řekneme….." Vychází to z těch vojenských experimentů z 50 a 60 let, že kdo se podřídí v prkotině, postupně se podřídí i když o něco jde. Analogicky z Bible, "Kdo je věrný v malém, je věrný i ve velkém." Státní šikanátoři tenhle princip jen pochopili, potvrdili a zneužili.
Čiže, jak z toho. V první řadě. Mít dvůr, do kterýho není vidět. Když přijede fízl, "vy tu máte nějakou akci". Ne, nemám, noční klid ničím neruším, nashle pane orgán. Dovnitř bez povolení k prohlídce stejně nemůže, pouštět ho nikam nemusíte, může tam vrazit jen když má důvodný podezření na probíhající trestnej čin, myslím, no a kalba po 22 hodině trestnej čin není.
Mám dvůr, do kterýho je vidět. No, tak tady se zaoperuje s definicí slova "akce". Ne, tady žádná akce neprobíhá, už vůbec ne veřejná, je to "schůze čtenářskýho klubu, jo, v noci, jo, venku, ale hele, tady se svítí tím ohněm a támhle máme knížku" :-D ok, budiž, možná i schůze čtenářskýho klubu musí končit v deset, ok. Tak jinak. Tohle není žádná akce, mám tu jen pět na sobě naprosto nesouvisejících návštěv, z nichž každá v jinou hodinu přišla, taky v jinou hodinu odejde a s částí řeším bydlení a ti tu přenocujou v rámci testování nemovitosti. Je někde omezený, kolik smím mít v baráku návštěv? Kdy musí návštěva odejít? Ne? No tak si trhněte, děkuji.
Za další, kašlete na to, stejně se to zas vymáhat nebude, bengoši maj svých starostí dost, na to aby objížděli někde vesnický žranice. A ještě jednou, tady žádná akce neprobíhá, nic tu nezačalo, tak ani nemůže nic končit, jen tu s návštěvama naprosto nezávislýma na sobě sedím na svým dvoře a vůbec nic tu nepořádám.
Analogicky, když to bude venku. "Co? Tady nic neprobíhá, já tu jen stojím, naprosto nezávisle na těhle vořeších okolo, je to veřejný místo, být tu můžu a nemůžu se rozejít, neboť jsem se ani neshromáždil" :-D
Je zakázaný vytáhnout si židle na ulici a sedět na ní? Asi ne, ne? A když to udělá dvacet lidí, naprosto nezávisle na sobě, kteří k sobě vůbec, ale vůbec, nepatří? Jasně, jo, vypadá to jako nějaká akce, ale není.
Takže asi tak.
Teď spropitný pinglovi. Kdo, jak, na základě čeho a čím, chce kontrolovat, jestli jsem mu ho dal, nebo ne? Prostě mu dejte děngy a je to. Nikdo neví, jestli je dostal, kolik jich dostal, jaký dostal. Jooo, samozřejmě, v homometrosex hospodách, kde se i tuzéry dělaj kartou, "Zadejte spropitné" je to na bolocks, tady je další důkaz, že bezhotovostní platby jsou zas další prostředek eráru, jak vás fízlovat a buzerovat, ale i tady to jde obejít. Útratu zaplatím kartou a tuzér mu dám fkeši (všimněte si, jak člověk snadno unikne z radaru Velký Svině, když platí v keši, proto taky ty tlaky, aby se co nejvíc plateb provádělo přes karty, přes mobil, elektronicky…..). Dám mu prachy. Nikde se to neobjeví, nikde nezobrazí, oficiálně nedostal nic.
Dál, jako mnoho a mnoho dementních byrokratických hovadin se to dá obejít snadnou změnou pojmu. Od zavedení toho předpisu až navždy jsem mu nedal "spropitný", ale "poskytl jsem mu bezúročnou půjčku s neurčeným datem návratu" / "dal jsem mu příspěvek na jeho sportovní aktivity, na který nehodlám uplatňovat daňovou slevu" / "koupil jsem od něj cigaretu, vtip, kilo vzduchu, neviditelného pokémona, whatever" / "vyliž si, hipíku, co po mě vůbec chceš" (pokud se s nějakým dementním kontrolorem účtenek nebudu chtít vůbec bavit).
Případně, ty prachy jsem ztratil. A on je našel. A já je zpátky už nechci. - Ty prachy jsem zahodil, protože se mi chtělo a on je našel. - chce to jen trošku kreativity.
Dál. Jedinej, kdo vás v ČR může legitimovat a ztotožňovat a zadržovat, je přislušník PČR, možná po vás občanku může chtít i městskej polda. I když to nevím jistě, viděl jsem kdysi scénu, jak ochranka v obchoďáku chytila chmatačku (což teda nemůže) a přišli městský a ti jí taky nemohli zadržet a museli čekat na státní. Prostě měšťáci museli čekat na státní.
Ergo, občanku po mě nemůže chtít a) revizák v metru. Ten může chtít jízdenku, ale to je všechno a rozhodně nemá právo mě zadržovat. Pokud si permici zapomenu (nenabádám k jízdě na černo) tak "zaplatíte pokutu" - "trhni si" (odchod). "Občanský průkaz" "nemám" "Tak počkáme na policii" "Trhni si". Odchod.
b) nějakej vořech v mysliveckým v lese. "Pane, vlezl jste do lesa, zaplatíte pokutu 30 000" "Zdechni" (odchod). Co udělá, střelí mě do zad?
c) Jakejkoliv dement, co bude kont rolovat účtenky v tom Burešově fašosystému. "Předložte ke kontrole účtenku" "Zdechni" (ochod).
d) kontroloři z jakéhokoliv "úřadu". "Vy tu hlídáte obchod majiteli/prodáváte za kasou/cokoliv?" "Pane, zdechněte." (odchod).
Nenabádám tady k ježdění na černo, porušování zákona a podobně, vždyť víme, nepokradeš, což zahrnuje i na černo nejezdíš a podobně. Ale je potřeba se zbavit tý až "I. P. Pavlovský" předposranosti z různých "autorit". Pokud je pošlete per rectum, oni udělaj co? Neudělaj nic. A nebudou vás prudit. Nebudete muset nic platit. Ve chvíli, kdy se necháte ztotožnit do nějakýho protokolu, už se o vás můžou otírat.
Tudíž, mít odpověď "zdechni" v záloze pro cokoliv šikanozního, co není policista (kterej se samozřejmě musí prokázat uniformou, bo odznakem) je víc než žádoucí. Prostě se s nima vůbec nebavte. Nějakej dement, co bude pro EET kontrolovat účtenky, on až třikrát, čtyříkrát, skončí v popelnici, zjistí, že by měl změnit povolání.
Poslušnost můžou vymáhat jen když vás k ní můžou přinutit.

Co tu máme dál. Spousta lidí uvádí Čechy jako národ práskačů. Já s tím nesouhlasím, myslím, že zas tak bonzáckej národ nejsme, ale jako ano, bonzáků je tu dost. Je oprávněný bonz (někdo škodí a je na místě ho nahlásit), naprosto debilní bonz (někdo dělá něco, čím vůbec nikomu neškodí a de facto je to každýmu fuk, ale je to proti nějaký vyhlášce, třeba proti tý osmý, co vydali tenhle víkend), přátelský bonz (někdo dělá z mýho kámoše vola a já ho chci informovat), pseudopřátelský bonz (tvářím se jako kámoš, ale chci to dotyčnýmu parádně pohnojit), zbytečný bonz (bonzuju někomu, po kom mi nic není, něco o někom, po kom mi taky nic není - ale ano, i z tohohle bonzu se dá profitovat) no a pak je lživý bonz (nemám co bonznout, tak si něco vymyslím). Lživý bonz je jinak známý jako pomluva.
Bonzování je mnoho druhů, každej by určitě ještě přišel na nějaký další, než ty případy, co jsem tu jmenoval.
Oproti tomu motivací zas tolik není. Může být motivace informováním zjednat spravedlnost a pořádek, motivace získat osobní profit (materiální či nemateriální) no a motivace to někomu nějak pohnojit. Ty motivace se někdy dost prolínají. Tohle téma je velice, koukám, plodný, proto ho asi ještě rozvedu v dalším článku. Zde se podívám na nakládání s informacema, pokud chci někomu něco bonznout na někoho a nasměruju to směrem k partnerským vztahům, protože okolo těch se bonzuje hodně.
První věc. Držení tajemství. Jak pravil Benjamin Franklin, "Tři udrží tajemství, jen, když dva jsou mrtví." Nechci být sexista (ale jo, jsem), obzvlášť to platí mezi ženskýma. Jak starozákonní Židi, tak vlastně každá starší kultura, i ti pitomý indiáni z Ameriky, prostě vycházeli z toho, že ženský žvaněj. Jasně, jsou vyjímky, jako prakticky ve všem, jako existuje ženská, co sundá 80% chlapů pravým hákem (namátkou Gina Carano) a jako existuje ženská, která oderve 200 kil na benchpress, tak existuje i ženská, co má taktický myšlení, může mít mentalitu agenta a dokáže udržet hubu zavřenou. Jenže, situace není charakterizovaná vyjímkama. Obecně, opět říkám obecně, pokud někdo svěří ženský tajemství (vyjímku může tvořit jeho žena, nebo žena ve vážném vztahu), je to podobný, jak kdyby to napsal na papír a ten poslal po větru. Jasně že se to rozkecá. Apeluju primárně na ženský s jejich "svěřováním se kámoškám". Uvědomte si, že podobnej tlak v hlavě, co máte vy, se s tím svěřit tý kámošce, bude mít ta kámoška (obzvlášť pokud je to dost výživný info) a stejně jako jste to nezvládly vy, nezvládne to ani ona. Minimálně starýmu svýmu to vykváká na beton a on, protože už přijde o tu urgenci utajení (Alena mi říkala, ale prosímtě nikomu to neříkej…..co to je za urgenci na utajení) ten to pravděpodobně vykváká zas někomu. Atd. Dále samozřejmě, tak 33% kámošek budou mít škodolibou radost z toho, že se dozvěděly nějakej šit, pokud se týká vás, nebo jiný ženský, se kterou jsou ve vztahu "kámoška" (což znamená, tvářím se, jak jí mám ráda, těžím z toho profit, který může být i obousměrný, ale závidím jí to, ono, tamto a v reálu když jí vidím šťastnou, trpím a když jí vidím na kolenou, jásám. Obecně proto, že má něco, co mě chybí - ženský, poznáváte tohle? Z vašich compadres bude tohle tak jedna ze čtyř minimálně, i když si to nepřizná).
Takže pokud chcete, aby se nějaká informace zaručeně rozšířila, vypusťte jí do ženskýho kolektivu. Jak říkám, jsou ženský, který tomu odolat dokážou, ale není jich většina ani omylem.
Obdobně je taky "moudrý" někomu něco na někoho prásknout (ať už reálně, nebo lživě) a říct "ale neříkej mu, že jsem ti to řekl". Heh. Devadesát procent lidí nedokáže neprofláknout utajení, obzvlášť když v tom mají nějakej osobní interes. A profláknout utajení nemyslím jen něco explicitně vykdákat, ale, i změnit chování. Změna chování způsobuje pozornost a jak moudrý fízl, nebo někdo, kdo má "Opičí oko", ví, věci se dějí z příčin. Změna chování je vždycky podezřelá, pokud druhá osoba není úplnej dudek.
Příklad, ženská řekne kámošce, že má podezření, že její starej randí s nějakou jinou, ale ať si to zatím nechá pro sebe, než bude nějakej důkaz. Za předpokladu, že dotyčná jí uvěří, zvládne nezměnit chování? Jasně že ne. Začne se chovat jinak. A ten starej, pokud není úplnej dacanoid, si toho všimne, zahladí stopy a přijme kroky. Tudíž byl úplně zbytečně varován, místo toho, aby byl nechán v bezstarostnosti a byla mu pak "utažena smyčka". (Samozřejmě je pravděpodobná i varianta, že ženská tý kámošce neuvěří, k tomu se dostanu dál).
Jinej příklad. Chlap si chce udobřit svojí starou, se kterou má krizi. Začne se tudíž chovat výrazně jinak. Dosáhne…..podezření že je nevěrnej. Protože změna chování poutá pozornost. Tak ať má už nachystanou "důvodovou zprávu" a ideálně, ať jí nahlásí předem, protože nečekaná změna chování, i k lepšímu, vyvolá akorát tak podezření a možná si víc naběhne, než aby to vylepšil.
Samozřejmě, pokud pouštím informaci, je dobrá šance, že mi protistrana neuvěří. Třeba chci (pytla po motivaci) bonznout kámošce, že její starej je nevěrná svině a že jí podvádí. Pustím to a ona co? Tak na 70% mi věřit nebude. I tak buď a) změní chování a tím toho starýho varuje, ten stopy zahladí a zaměří se na mě, protože mu možná rychle dojde, odkud zafoukalo, i za předpokladu, že se mu jí nepodaří "vytěžit". Což asi podaří. B) ona se mu s tím rovnou svěří a on má šanci zahladit všechny stopy včas a za další, ustát tu obžalobu, naopak, to celý stočit proti mně.
Pokud mi věřit nebude, rozhodně se s tím starýmu svěří (jak přes změnu chování, tak i nebo rovnou) a spolu tu "hnusnou pomluvu zvládnou a ustojej", já budu odstaven a už se nikdy nedostanu k "informačnímu lizu" :-D
Co z toho plyne. Nepouštím informace, dokud nemám důkaz. A důkaz musí být pádnej, nestačí fotka, jak vychází z bordelu, protože, pokud je do něj zabouchlá, on ní bez problémů přesvědčí, že tam nesl jen ztracenou občanku kamarádce, co tam dělá za barem (a dvě hodiny tam s ní krafal). Samozřejmě, pokud mají nějakou krizi, už tyhle pocity vysmrádly a já to chci jen dorazit (opět, prd po motivaci), stačí ťuknout a může ťuknutí být klidně záběr, jak dává přátelskou pusu kolegyni z práce :-D Jak vidíme, účinnost bonzu závisí na vnějších vlivech a pevnosti loajality mezi informovaným a informantem :-D
Výrazně efektivnější je informaci vypustit oklikou, někam do ženskýho kolektivu okolo tý, kterou chci informovat. Ono se to, skrze ženské kecálizmo, tam velice rychle rozšíří a nějaká to stejně donese k ní. Vy, jako "agent" jste z obliga, protože že to vyšlo od vás, bude za chvilku nedohledatelný. Případný hněv a vendeta tudíž padne na tu, co to vytáhla na světlo. Samozřejmě, jak víme, v každým kolektivu a okruhu kamarádek, je nějaká "kamarádka", co dotyčnou nesnáší a pokud na ní má nějakej silnej drb, co umožní snížit její "credits" v okolí, moc ráda ho rozkecá. A od tý se to dostane zase k nějaký, co jí chce pomoc, buď jak buď, za chvíli vědí všechny okolo, že její starej je nevěrná svině. A teď přichází ten závěrečnej cheat. Když za ní příjde kámoš a řekne jí "tvůj chlap je nevěrná svině", ona mu moc věřit nebude, protože v tom bude hledat postranní motivaci a ten její to snadno odrazí tím že "nojoooo, on tě vždycky chtěl a mám tě já, tak nám zkouší podělat naší lááásku blábláblá" a ustojí to celkem nepoškozen. A agent je profláknut.
Oproti tomu, když se to dozví od třech kamarádek, nezávisle na sobě, bude to pro ní mnohem věrohodnější. Tam postranní motivaci hledat nebude. Roli zde hraje i důvěřivost, protože spousta lidí prostě jiným lidem bezmezně věří a netuší, že existujou lidi, který podvědomě celkem rádi potopí i svýho kámoše (samozřejmě pokud jim to v pohodě projde) aby z toho trhli nějakej materiální, i nemateriální profit. Těm se říká "svině převlečená za kamaráda", je extrémně těžký je odhalit, nejvíc se projeví v nějaký krizi, analogie je "v nouzi poznáš přítele" což je mimořádně pravdivý heslo a bohužel musím konstatovat, že v ženským kolektivu je to zase častější než v chlapským.
Pokud jste hezká ženská, co trhla dobrýho chlapa a má dobrej džob, byly byste překvapený, kolik holek, co se s váma kamarádí a objímá vás a takový ty slepičince semhle támhle, vám vlastně reálně přeje rozvod, hysterektomii, finanční krach, nejlépe všechno najednou. Ač by to na plnou hubu nepřiznaly ani sobě. Maister v popisování těhle zahnojených vod lidských povah je Stephen King.
I mezi chlapama takový jsou.
Tak. Teď. Nenabádám tu nikoho k pomluvám. Pomluva je hřích, Bible se o ní explicitně zmiňuje, pomlouvač je člověk, který tam není hodnocený vůbec dobře. Mluvil jsem o situaci, když chci vypustit pravdivou informaci tak, aby zamezila dalšímu podvádění a obelhávání někoho a samozřejmě jsem zmínil taktický chyby, kterých se dopouštějí lidi, ať už vypouští informaci pravdivou, nebo lživou.
Kupříkladu se někdy objeví křivák, který vám to chce pohnojit (je jedno, jakou má motivaci, lidi jsou různý a ta nemateriální motivace je pro mnohý různá…..jinak, kdybyste uvažovali, proč prostě některý lidi škodí tak šíleně nelogicky, že ani nedává smysl, co by z toho mohli mít, jedno vodítko poskytne opět King, větou "Když to nemůžeš mít, aspoň to pochčij, aby to nechtěl ani nikdo jinej." - sem spadají kupříkladu tupýni, co nikdy nevystudovali a proto, kudy chodí, tudy říkají, jak jsou školy na nic a jen pro blbečky a jak je zbytečný tam chodit. Atd. ) Tudíž, pokud se vaše stará, nebo starej, nebo kámoši, najednou začnou chovat nějak jinak, než předtím a vy nevíte, co se jako děje…..je dobrej důvod se domnívat, že máte v kurníku tchoře kterej vám to tam fest zasmradil. Je tudíž na místě, začít informační těžbu, odkud jako fouká. Některý tchořoidi používají diletantský metody pomluv, či bonzu, ke kterým patří "hele, já ti tady něco vykdákám, ale neříkej mu, že to víš, jo?", což, jak víme, je na úrovni zimbabwský rozvědky, protože většina prostě utajovat neumí. Po krátké informační těžbě následně víme, že nás někdo zkoušel podělat, víme, že máme v kurníku tchoře a víme, čím nás zkoušel podělat. To co nevíme je většinou kdo, protože, lidi trpí často jakýmsi ochranitelským syndromem k těm pomlouvačům. "Jo, on tady o tobě vypustil nějaký tchořoviny, ale já ti neřeknu, kdo to byl, protože ty by ses na něj hněval." Hmm, překvapivý, že bych se hněval.
Ovšem, to že víme, čím škodil, nám umožňuje zúžit okruh podezřelých. Kterej se dá následně seříznout ještě mnohem víc. Jak?
O tom v dalších dílech Řezníkova rajonu :-D

„Bačkory“ a taky diskuze o potratech. Achtung, obsahuje nadkritické množství hejtu.

15. srpna 2016 v 16:20 | Řezník

Samozřejmě by to nebyl správnej den, abych nedostal do palice nálož kravin. Dočetl jsem se, že v nějakým švédským vidlákově se snaha o multikulturu nějak nedaří vysvělovat nový generaci, neboli děckám. Neboť, ty chodí do školy se "ztraumatizovanými uprchlickými dětmi" no a ty je samozřejmě bijou. Jak jinak. Když pominu to, že děti musla jsou vychovávaný v tom, že jsou vyšší rasa, než ten bílej europovl, tak za další, v různých oblastech, jako Afghán, Pakistán, Sýrie, vlastně i celá Afrika, ty haranti nejsou žádný zženštilý metrosexuálové, ale maj sílu a nebojí se dát ránu (přičemž pro spoustu evropských děcek, obzvlášť těch starších, je dát někomu granát "chyba v Matrixu", protože eurokultura je kultura postavená na blábláblá, aktuálně, no a ano, máme tady i agresory a šikanátory, jenže ti jsou zvyklí na poddajný oběti, nejsou schopný čelit tý tvrdosti, co maj v sobě tihle negros), oproti tomu drtivá většina evropských harantů je vychovávaná v kultuře a mentalitě ustupování, snášení ústrků a ještě se u toho tvářit, že to je vlastně fajn, protože jsme civilizovaní.
Takže bílý fakáňata tam dostávaj po držce. Řiditelka školy o který byla v tom článku řeč, se zmohla na úderný prohlášení, že ti místní mají brát na děti těch přivandrovalců ohledy, protože ty mají za sebou traumatický zážitky (na tom byla nedávno postavená obhajoba toho čitoida, kterej ubodal tu dobrovolnici, rovněž Švédsko, odsouzenej byl do cvokhauzu, za "neúmyslné zabití" - bodat do někoho nožem, tam jasně není úmysl ho oddělat, neeee, ale zkuste tam vypálit varovnej výstřel pod nohy nějaký svini). Putin by tu zemi už měl zplazmovat a udělal by službu lidskýmu genofondu.
Připomíná mi to film "Nemilosrdná spravedlnost", kde polda Gino (hraje Seagal) pronásleduje obchodníka s drogama Ritchieho, kterejžto mu zabil parťáka. No a pátrá i v baru Ritchieho bráchy a při tý příležitosti se tam strhne slušná holomajzna, no a brácha dostane do držky. No a pak se objeví (později) Ritchie a říká tomu bratrovi "Ty jeden sráči, ty ses nechal od něj zmlátit". No, to je podobný, jak v tom pitomým Swedenu. Proč, kurnik, ty rodiče, místo neplodných keců u řiditelky, neučí ty svoje děcka se rvát, aby to prostě těm zevlům vrátili i s úrokama, oni pak dají pokoj? Místo toho, aby někde kdákali, že "jejich děcka se necítí ve škole v bezpečí". No, "Tajemství, Wade?" Svět není postavenej na to, aby ses v něm cejtil v bezpečí, jestli chceš bezpečí, musíš si ho vybojovat.
Ale ne, autority, místní, se přetrhly v tom, že vydaly instrukci, že pokud maj děcka lokálů konflikt s děckaa zevlenků, "mají odejít". To je rada. Ještě doporučuju českou verzi, hele, už zkoušeli si jich nevšímat? To prej funguje spolehlivě. Proč to nezkouší oběti vražd, znásilnění a loupežných přepadení? Prostě si toho zabijáka nevšímej :-D To měla udělat ta puberťačka ve Vřískotu, když na ní nastoupil Ghostface :-D prostě ho ignorovat :-D jo a nebo odejít.
Hromada keců, ale možnost první volby, prostě začít ty haranty připravovat, ať si to vyřídí sami, vůbec nepadla. Děs. Co takhle je učit, ať jsou organizovaný, drží pohromadě, "biješ jednoho, tak útočíš na všechny…" nic? Ale takhle se to dělalo vždycky a vždycky to fungovalo. Hele, test. Ať zkusí jít skini na romský sídliště a začnou tam někoho mlátit. Jak dlouho bude trvat, než se tam na ně všichni sesypou a zbijou je? He? Dlouho ne. Žiďáci v Izraeli to dělaj stejně. Proč to nedělá bílej Evropan? No?
Učitelům ve Swedenu gratuluju a přeju jim hodně úspěchů na poli boje proti pohlavním stereotypům, pohlavně stereotypním hračkám, tomu, aby si děcka, když jsou bez dozoru těch bazerantů, hrály "pohlavně stereotypně" (jo, to se tam opravdu děje, ne to, že si děcka takhle hrajou, že kluci si hrajou jako kluci a holky jako holky, to je přece normální, ale že jim to tam vadí) a přeju jim brzkou prohru v tý vyhlazovací válce, co tam nastane, protože upřímně, radši ať je tam novej Kuvajt, než tohle.
Další věc byla diskuze ohledně potratů. Ach jo. Říkám si vždycky, nepolezu do toho, ne, no a stejně neodolám. Protože když někdo vykládá úplně blbý hovadiny, tak mi to vždycky podrásá mozek a reagovat prostě musím. Takže. Zastánci interrupcí mají a) hromadu emotivních sraček (stejně jako zastánci regulací zbraní) b) dva skutečný příklady do diskuze (otěhotnění po znásilnění a pokud porod ohrožuje život matky) kterýma se neustále ohánějí c) pseudoargument, že "je to součást těla ženy".
Takže to rozcupuju jedno po druhým. Začnu tím b). Po znásilnění. Kolik je těhotenství po znásilnění? A kolik % tvoří z provedených interrupcí? Až mi "pro choice" vořeši dodaj nějaký relevantní čísla, bude mít smysl se s nima o tom bavit dál. K tomuhle se vrátím. No a pokud porod ohrožuje život matky, tak tady jsem jasně pro interrupci taky. Analogicky nutná obrana a zabití. Je nemorální někoho oddělat. Ale pokud zabiju někoho při obraně života svýho, či někoho jinýho, je to morálně čistý. Tady problém není. Jo a problém nestojí tady ani "umře jeden nebo druhej" ale "umře jeden, nebo oba" a to už není vůbec co řešit. Tady se s nima nehádám.
Oproti tomu, "součást těla ženy". Ne. Dítě není, nebylo a nebude součást těla ženy. Je uvnitř ní, ale ne její součást. Zvláštní je, že kdyby měla dotyčná pro choice kráva v zadeli tasemnici, vůbec nebude spekulovat o tom, jestli je to její součást, vůbec nebude zpochybňovat, že to její součást teda není a nikdy nebyla. Stejně jako ta überkráva co si maže Idelin, má taky ve vagíně nějaký kvasinky a je to jeji součást? Evidentně ne.
Když dotyčný pro choice krávě vrazím do břicha Ballisong, je to součást jejího těla? Neee? A jakto že ne? Vždyť to je uvnitř? Tak podle jakýho klíče to tihle propotratáři teda rozlišujou, že "teď to součást těla ženský ještě je….a teď už je to dítě", heh. Dítě je to prostě od početí, protože v okamžiku početí vzniká novej živočuch a pokud se něco fatálně nepodělá, nebo do toho nebude hrabat nějakej kat v zástěře, dítě už to jednoznačně bude. Časová osa života jednotlivce začíná početím. Končí smrtí.
Tudíž nepochopím to pitomý pozérství mnohých, který na jednu stranu obhajujou ženskou, co jde na vejškrab (a jak říkám, nemyslím situaci, kdy by porod ohrozil její život, tady to beru), ale příšerně by jí odsoudili a zhodnotili jako lidskou kreaturu, monstrum, vražedkyni, dračici, kdoví co, kdyby to dítě porodila a pak utopila v kýblu. Rozdíl? Osm měsíců nečinnosti. Není v tom jinej. Nebyla to sebeobrana, nebyl to boj, to dítě nebyl zločinec odsouzenej k popravě, ani nic takovýho. Jedinej rozdíl je, osm měsíců její nečinnosti, kdy teda časová osa života toho šotouše nebyla ukončena v měsíci jedna, ale v měsíci devět. Není tam jinej faktickej rozdíl, ale v jednom případě je to úplně v pohodě, v druhým případě by jí většina ženských ubodala rozžhavenýma vidličkama.
Takže, co je interrupce? Zabití jednotlivce. Ať se to zabalí do jakéhokoliv okecávacího hávu, je to prostě kill. Kill, jak děcka, tak dospělýho, může být na místě, či dokonce morálně správnej, ospravedlnitelnej a dokonce žádoucí (dítě sebevražednej atentátník běží s trhavinou, no tak střílíme a neváháme) ale je to prostě kill a ocenil bych to, kdyby se tomu tak říkalo. Ne "jdu si to nechat vzít", ale "jdu nechat oddělat svoje dítě". Nazývat věci pravým jménem, prosím.
Kecy o shluku buněk. Takjo. Podle nás, křesťanů (a stejně tenhle název nesnáším, protože je to paskvil, budu používat původní, kristovec. Mnohem srozumitelnější, nejde o "křest", ale o Krista) život má věčnej přesah, člověk má ducha a život vzniká ve chvíli početí. Pro kristovce dítě není shluk buněk nikdy. Evoluční ateistický hledisko? Člověk nemá ducha, život nemá věčnej přesah, no a teď, "Tajemství, Wade?" člověk je z tohohle hlediska celej život jen shluk buněk. Větší a jinak karosovanej, než to embryo, ale jinak, z hlediska evoluční biologie, bez věčnýho přesahu, bez ducha, prostě opravdu jen shluk buněk. Všechno živý je z tohohle hlediska jen shluk buněk, kterej provádí látkovou výměnu a blbne elektrickýma výbojema v mozku. Tudíž, shluk buněk X a shluk buněk Y, proč se tomu X říká "shluk" a Y už je "čelavěk"? Protože je jich tam víc? Jsou rozdělený jinak? Má to jinej tvar? A není to šumaprdel, když se stejně, vždycky, to Y vyvine z X?
Tak prosím. Ne "jdu si nechat odsát shluk buněk", ale "jdu zabít svý děcko". Jo a mimochodem, pro zdraví ženy je fakt lepší ho porodit a pak uškrtit, aspoň se jí nikdo nemusí vrtat v děloze nějakým ostrým paskvilem. Ale, vlastně, neeee, když už je to po porodu, tak to už ho zabije jen lidská zrůda, novej rostovskej řezník :-D Správně politicky korektní je toho chudáka sešrotovat před porodem.
Ještě jednou. Pokud porod ohrožuje život matky, jsem pro interrupci. Stejně jako jsem pro to, zabít chlapa, kterej útočí na můj život. Stejně jako bych odříznul člověka z lana, na kterým byzme viseli, kdyby problém stál "umře on nebo umřeme oba" (pro debily co nerozumí psanému textu, doufám že tu nikdo takovej není - on by umřel tak jako tak, proměnná je, jestli já umřu s ním, no a nebo ne, jeho smrt je ale daná - a stejně to zas někdo nepochopí). Tady jsem pro.
Interrupce po znásilnění. Schvalujete, vendetu? Najít si toho, co znásilnil a vrazit mu tomahók do palice? Kdo schvaluje vendetu zabitím, může uznávat interrupci po znásilnění. Neboť, prostě, zabiješ toho, co z toho znásilnění vzniknul. Tady se moc nehádám, jen tvrdím, že těch případů bude promile. A kdo neschvaluje vendetu zabitím, ale obhajuje tu interrupci, je pozér. Pokud neuznává zabití toho, kdo se tím násilím provinil, proč schvaluje zabití toho, kdo se nepodílel?
No a samozřejmě, opět vypadla možnost první volby. Pokud si, kurva, nemůžu dovolit dítě (z různých důvodů) a nechci riskovat otěhotnění, tak, prostě…..nesouložím. To je celý. Pokud nechci riskovat, že se ožeru, nepiju alkohol. Pokud nechci riskovat bouračku, nelezu do auta. Vždyť je to prostý. Kdo souloží, vždycky nějak riskuje otěhotnění ženský, i když používá antikoncepci. Takže zapnutej zip je nejlepší prevence a nazdar. Nechápu zas, v čem je problém. Chápu, že v některých případech nějakýho toho zdravotního zkolabování je ta interrupce nevyhnutelná, ale prostě ženská, co oddělá svoje dítě, aby mohla dál nezávazně trtkat, je u mě na úrovni tý, co porodí do popelnice, ergo někde mezi kýblem hnoje a syfilitickou krysou. Analogicky chlap, co jí k tomu donutí.
Rozumím že tohle bude pro někoho těžko stravitelný.

Tesko „kuchyňský festival“, cvokotesty, blbý kecy a konečná zkáza

15. srpna 2016 v 10:17 | Řezník
Hajl Hydra všem, po návratu z dovolený jsem si uvědomil, že jsem si naprosto nechal ujít ultimátní šanci nakopnout různý sociální inženýry celýho světa a hlavně, moje nejmíň oblíbený, regulátory zbraní. Jak víme, nebo, ví skoro každej, v Tescu na Smíchově (chodil jsem tam dost často) jedna vyšinutá transsexuální ženská (evidentně měla ten mozek pěkně rozbředlý) vykuchala v převlíkací kabince jinou ženskou. Nožom, kterej tam sebrala v Tesku z regálu. Když naprosto pominu taktickou stránku věci a to, že útok, naprosto nečekaný, magora s nožom, na malým, omezeným prostoru, přičemž ten není motivovanej ničím pořádně racionálním, jako prachy nebo tak, ale chce rovnou zabít, je mimořádně obtížná situace a celkem zkouška dospělosti i pro trénovanýho bojovníka, všimnout je si potřeba tohoto.
Ta ženská byla zavřená za napadení s cílem uškrtit, na základě toho se ocitla v Bohnicích. Opakovaně deklarovala, že někoho oddělá, že chce žrát lidský vnitřnosti (její slova) a podobně. Říkám si, to jí jako v těch Bohnicích nedali psychotest? Ten všespásný dotazník, kterej oddělí dobré lidi od špatných a zjistí, "jaké má dotyčný sklony k násilí", jak o tom pořád bučej příznivci státní regulace zbraní a dementi z neziskovek a hipíci? Kurnik na to, abych zjistil, že ta kráva má sklony k násilí, nepotřebuju žádnej certifikovanej test od Šotousch und Pakosch psychiatric research institute, stačí se podívat, zkoušela uškrtit jinou ženskou na záchodě a vykládá, že chce kuchat lidi a žrát je. Hmmm. Jasně, ano, asi jí nemůžou zavřít bez soudu do cvokárny (i když to se prý děje zcela běžně, to, že někoho "omylem" zavřou se stává), nebo pokud tam nechce jít dobrovolně, ale stejně, nějakej návrh od dotyčnýho psychokrávy, kterej jí měl na starost, jednoznačně padnout měl. Pokud se cítí tak jistí v kramflecích, že na základě nějakých popy paste testů chtějí rozhodovat o právu lidí držet to, vlastnit tamto a používat ono, měl by dokázat, na základě seriozního vyšetřování a pozorování, identifikovat opravdu skutečně nebezpečný hovado (což tohle bylo) a přijmout kroky.
Není to první případ. Předtím pustili ženskou z pakárny a ona pak ve Žďáru nad Sázavou vykostila nožom nějakýho kluka. Mizérie, opět. Jinej vořech, taky pod psychiatrickým dozorem, zabil někde knihovnici, tím, že jí bodl do zad.
Hoši, nic moc výsledek. Jakejkoliv exces držitele legální zbraně se bleskem přetaví ve volání po přísnější regulaci a po zavedení psychotestů, tady proběhly tři případy vraždy, kdy byli pachatelé pod přímým dohledem psychologů a psychiatrů a dotyční poznali hovno co se děje. A to prosím je vyšetřovali asi důkladněji, než by proběhlo nějaký testování za prachy na potvrzení. S tímhle výsledkem chtějí někomu kecat do možností obrany? Jasně, ano, splést se může každej, chybu může udělat každej, ale jen bych zvážil, jestli oboru, kterej za poslední dva roky předvedl tak fatální chyby, dát nějakou pravomoc kecat komukoliv do čehokoliv a doufám, že po tomhle už je jasný, že jedinej přínos psychotestů by byl, že se na tom část lidí napakuje (felčaři a psychotestovací lobby), pár lidí zas prohne (občan, jak jinak), mnohým bude znemožněna efektivní obrana (protože cvokař bude odpůrce civilního držení, nebo se mu dotyčnej nebude líbit, on si to okecá vždycky) a na ulici se bude trajdat nijak nezmenšená a tímhle nedotčená skupina criminales, kteří prostě budou zabíjet nelegálníma zbraněma, na tenhle cirkus se komplet vybodnou no a dál ne úplně zanedbatelná menšina idiotů, kteří "chtějí pít krev a žrát vnitřnosti" a který zrovna ti samý felčaři vypustili zpátky mezi lidi.
The best of psychiatric control: Harris a Clebold, střelci z Columbine, za nějakej kiks byli odsouzeni, mimo jiné i k návštěvám psychologa. Poznal? Charles Whitman, střelec z Austinu. Svěřil se svýmu cvokaři, "někdy mám chuť vylézt na tu věž na náměstí a postřílet všechny ty lidi dole." Cvokař řekl dobře, přijďte příští úterý. Charles šel, zabil ženu a matku, vzal pušky a šel na tu věž. Edmund Kemper, zabil svoje prastarce, byl zavřenej ve cvokárně. Pak prej, že už je v poho, pustili ho a Edmund se až pak pořádně rozjel. Jeden z nejznámějších sériových vrahů. Albert Fish, kanibal, co žral malý děti a o posledním ještě napsal dopis její matce. Podle psychiatrickýho vyšetření, "nebyl nebezpečný". Hmm. Když ne on, tak kdo. Lutz, nebo jak se jmenoval. Pilot linkovýho letadla, vyšetření měl celou sadu a pak poslal Airbus do hory. Heh. Tihle tři killeři z Čech. Lesní střelec, Kalivoda. Psychotestů měl celou sadu, byl to bývalej polda. A tak dále, mohl bych dohledávat případy a sypat je sem celej den.
Těch případů, kdy jim tam přijde nějakej "starej Brůna", oni se ho zeptaj, do kdy se pomočoval, pak řeknou "přijďte příští týden, zas si pokecáme" a Brůna jde domů a rozseká familii sekerou, není vůbec málo.
Hele já nemám nic proti psychologii a psychiatrii obecně, je to obor, má v jistých ohledech i výsledky, má v mnoha ohledech opodstatnitelnou existenci a určitý rozsah využití, taky určitou chybovost, jako skoro cokoliv. Jde mi jen o to nadhodnocování psychologie a různých testů a dotazníků a profilování a tý jakože módy "dáme někomu dotazník a zjistíme, jak to s ním je". Doprdele, vždyť tohle může být maximálně totálně orientační, ale opravdu jen jako mega orientační. Spousta lidí někoho zná deset, dvacet let a pak je překvapí to, co v nějaký situaci udělá. A jako někdo chce poznat člověka pořádně z testu typu "ano-určitě ano-ani ano ani ne-spíše ne-určitě ne" a podobně? Jako vážně? Ukázali jsme si, že mnohdy nejsou schopný poznat ani skutečnýho psychopata ani když jim to řekne.
To je podobný, jako se nikdo nediví, že předpověď počasí týden dopředu je fakt jen totálně orientační a spíš na úrovni "možná bude hezky a možná pršet nebude. No a možná taky bude a bude hnusně" ale nějaký modely toho, jak se za padesát let změní teplota o 0,2°C a podobně se berou vážně. Jako, cože?
Shrnutí, kdo to ještě nepochopil.
Psychotesty
Jsou
Naprosto
K hovnu
Byl bych rád, kdybych už o tomhle tématu nikdy neslyšel (Bůh ví, že uslyším). A pak stejnej vořech, co někomu sebere možnost se bránit pořádně, protože na Vysoké Univerzitě Neomarxistické ho naučili, že bouchačky musí mít jen poliši a armáda a to jen ve službě, pustí nějakýho novýho Alberta Fishe, protože "určitě už není nebezpečný no a musíme mu dát n šancí" (viz kult hajzla) a ten pak dotyčnýho případně doma vykaší. Hezký. Ideální svět, kde bude všechno tak krásně regulovaný a dozorovaný, že se tam půlka lidí vyvraždí.
No a co dál. Propaganda o bezproblémovém multikulti se hroutí čím dál tím víc. Na Korzice se porubali místní s muslimama, musla začali bitku, s tím, že se jim nelíbilo, že nějakej kluk fotil jejich ženský v těch "burkinách" (plavky stylu neoprén) a pár lidí šlo do špitálu, z obou stran, jeden Korzičan, původně Čech a jeho syn, dostali několik zásahů z harpuny. No a v článku bylo o více bitkách mezi Korsičany a musly, s tím, že "vláda se snaží přimět místňáky, ať rozlišují mezi muslimy a islámisty" (to umělý dělení, ze kterýho jsem si tu tropil šašky nedávno). No a v diskuzi k tomu byl trefnej příspěvek "Teď teda nevím, toho kluka harpunou střelili muslimové, nebo islámisti?" :-D trefa přímo na komoru :-D Je to prostě to samý, neexistuje žádnej "islámista", to je umělej konstrukt.
Mimochodem, spousta lidí tvrdilo, že se sluncařům otevřou oči, až nějakej nigga znásilní, nebo zbije, je, nebo někoho z jejich kámošů, hele, tvrdil jsem to taky a evidentně jsem se splet. Aktuálně si vybavuju několik případů těch multikulti slepic, který ta banda znásilnila a ony jim to nejen nezazlívaj, ale ještě obviňujou naši společnost, že za to může, na jejich proimigračních postojích to nic nezměnilo. Dokonce i chlap, co dostal od Somálce bo koho, naloženo do hnědky, má spíš trauma z toho, že toho Fifty centa deportovali, než z toho, že od teď bude muset nosit slipy s igelitovou vložkou. Zajimavý. Naposledy v Německu nějaká Selin něco, kterou zprznili tři paraziti a ona se to snažila zakecat, že jí prej "přepadli nějaký Němci" a pak napsala na fejs vzkaz nějakýmu fiktivnímu uprchlíkovi,jak je ráda, že se dostal do Evropy a jak se tu o něj bojí a jak za všechno může fašistická a sexistická západní společnost". Nevím, ale chvíli předtím jí nějak sexuálně zneužili tři vořeši, co k naší společnosti nepatřili ani omylem, to sexistický nebylo? :-D Jak vidíme, pro sluníčkářku není sexistický zneužití od imigranta, ale je pro ní naprosto sexistický cokoliv od bílého muže. :-D Dá se s tímhle materiálem pracovat jinak, než to poslat pracovat do uranovýho dolu? Má nějakej smysl s nima vést diskuzi? Jakej smysl má přesvědčovat někoho, kdo má rozvinutej doublethink? Doublethink se nedá argumentačně porazit, na tom je postavenej. Orwell byl génius.
Je to vidět u mnoha lidí, kteří jsou jinak inteligentní, ale v určitých ohledech se chovají a uvažujou jako dementi a zdravej rozum nahradili nějakýma ideologickýma kecama.
Poslední exces je ta současná olympiáda, kde teda musla pokračujou v těch svých excesech, že teda jako jo, pošlou tam závodit i ženský, ale v těch jejich pyžamech, je tam "tým uprchlíků" a jejich plavkyně zaostává o za kvalifikačním limitem o 9 sekund (tak co tam jako dělá, do řiti), zápasník odmítne podat po souboji ruku oponentovi, protože ten je Žid, libanonská výprava dělá bordel, že nepojede se Židama v jednom autobuse, jiná tlama zabalená v hadrech radši ukončí a zdrhne, aby nemusela zápasit se soupeřkou z Izraele, krucimíca, co to jako zase je tohle? I v Berlíně za Hitlera závodili árijci s černýma a takovouhle krávu tam nikdo nedělal. Když se nedokážou chovat slušně ani tady a chvíli, jak mě chce někdo přesvědčit, že nějaká koexistence na stejným prostoru je možná?
Zakončím to pozitivně, v Nigerii vznikla ozbrojená frakce křesťanských bojovníků, říkají si Křižáci Niggeru, nebo tak nějak, hodlaj to parádně natřít Boko Haram a já jim jedině fandim, jen se divím, že to vzniklo až teď. Proč to vždycky tak dlouho trvá.
No a nás budou krmit kecama o integraci, o nutnosti učit imigranty naše hodnoty, o tom, že ještě musíme strpět tohle, tamto a ještě tohle, aby se tu menšiny cítily hezky a byly náš kamarád, no a mezitím bude probíhat snaha o kompletní odzbrojení Evropanů, o to, procpat držky zahalený do nějakých zastupitelstev a tudíž se nám tu pak chalifát a šaríja vnutí "demokratickou cestou". Plán vytvořit nahnědlou unifikovanou rasu, s průměrným IQ tak 90, která bude moc blbá na to, aby o něčem uvažovala, ale dost chytrá na to, aby pracovala, poběží. Mazivo bude krev bílého muže.
Veselý vyhlídky, nijak pozitivně jsem teda asi neskončil :-D
"Konečným cílem je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vzniku jediné průměrné světlehnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem bude vznik populace s průměrným IQ 90. Toto budou lidé, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní na to, aby pracovali."
Napsal jakýsi Barnett, americká globalizační überkráva. Jenže bohužel, nebo, Bohu dík, se mu stalo to, co se děje sociálním inženýrům pořád, neberou v úvahu lidskou přirozenost a povahu. Když k době natlačím nemíchatelný kultury, oni se nepromnoží mezi sebou, ne, ono se to mezi sebou porve.
Když dám k sobě žlutý a mandarinský sršně, oni se nesmíchají, oni se vyvraždí. Vidíme ale, že ten import tý sebranky sem je řízenej a cílenej. První krok byl, odstranit Sadáma Hnusáka a Kadáfího, otevřít přístupový cesty. Teď je sem vozej. Co z toho plyne? Jsou to vojáci, vojáci novýho typu války.
Do budoucna, "no mercy".

Hybí jim disciplin

9. srpna 2016 v 17:18 | Řezník
Hybí jim disciplin

Servus všem, název dnešního článku jsem si opět vypůjčil z ultrageniálního seriálu South Park, v jedný části tam hlavní hrdinové cvičili karate v dojo a Cartman vyváděl nějaký zběsilosti, instruktor se ho ptal "Cartman sane, co ty děláš?" :-D Cartman začal něco vysvětlovat a instruktor prohlásil "Erik sane, ty musíš řídit pokyny. Hybí ti disciplin." (Což tou zpotvořenou asijskou angličtinou v originále bylo "you rack the disciprin" a je to "chybí ti disciplína" :-D) A o to u mnoha lidí jde.
Prostě jim chybí disciplína. A vůle. Přičemž ale bez těhle dvou věcí jde všechno ukrutně těžko, špatně a blbě. Slyším hafec lidí říkat "a nemůžu se k ničemu dokopat", "jen tak se flákám a nemůžu začít nic užitečnýho", "sere mě, že se nedokážu vyhrabat z týhle závislosti", "prostě musím běhat za ženskýma a strašně, ale strašně, ale neskutečně mě to sere" a podobně, toho je fakt hodně.

A říkám. "No tak to prostě udělej, ne? Prostě přestaň zevlovat, na tu dotyčnou věc se vybodni, jasně, párkrát zase selžeš a zapadneš do toho, ale postupně to zlomíš, vždyť to jde" Ale vždycky to přece začíná prvním krokem a to je, hnout se, zvednout zadnici a začít s tou situací něco dělat. Super klauniáda je taková ta přehlídka článků z časáků "pro úspěšný", typu First Class a podobně, lidi si načtou nějakých "deset postupů jak být úspěšný", "pravidla jak rozjet monsterbyznys", "jak být lepším ve všem, jak být super ve všem" blábláblá, nasdílej na fejsbuk, jak je to super a pak stejně v 95% udělaj kulový a ani se nehnou :-D
Ženský fňukaj, že nemůžou zhubnout, že to prostě nejde, chlapi fňukaj, že se nemůžou dostat do formy, že to "prostě nejde" a podobně. A furt se válej u bedny, furt žerou ty stejný srágory, atd., já rozumim, spoustu věcí nedělám taky, na spoustu věcí dlabu, jenže hlavně proto, že je mi to prostě putna a na dotyčným výsledku mi nikterak moc nezáleží, ve chvíli, kdy by mě to začalo kriticky krkat, začnu s tím něco dělat.
Jasně, málokoho baví nějaká pitomá dřina, ale bez toho, aby se člověk dokopal k činnosti to přece fungovat nemůže. Samozřejmě, většinu lidí donutí k činnosti až nouze, tzn., že zůstat na statusu quo je větší voser, než se začít snažit, ale takhle lidská přirozenost prostě funguje, to je jasný. Člověk se podvědomě vyhejbá mizérii. A nepříjemným věcem. To plně chápu. Nechápu ovšem, když je situace už tak nějak mizerná, že to toho dotyčnýho samotnýho sere, že jí aspoň pořádně nezkusí změnit. "Neumím říkat ne" (tak ze sebe radši nechám udělat blbýho otroka, než bych se to naučil). "Neumím mluvit s lidma" (a co to jednou zkusit). "Neumím se dokopat něco dokončit" (heh). Jak to říkal ten záporák Wadeovi Wilsonovi v Deadpool. "Tajemstvíčko Wade?" :-D Bez toho, aby se člověk jednou kousnul a udělal něco, prostě proto, že se rozhodl, nic samo nepřijde. A sedět na anusu a čekat, že se to jako zlepší, typu "přestanu ze sebe nechat dělat otroka, jakmile mi nějak naskočí schopnost říkat ne" (Asi až mu jí nahrajou Tank a Dozer přes matrixovej kabel, nebo jak) no tak to prostě nepůjde nikdy a bude to jen horší. Protože zatímco aktama vůle (udělám něco, protože jsem se rozhodl) ta vůle sílí a dělat rozhodnutí a dokonce je i dokončovat je pak snažší a donutit se k něčemu je pak čím dál snažší, je to rutina, aktama ustupování, "Jako, měl bych, chtěl bych, ale, eh, radši se podvolím svojí kašlunato přirozenosti" ta vůle měkne a člověk je pak čím dál tím větší břečka, čím dál tím větší měkkopáteřní bačkora která jen jako nějak teče s proudem, kam ho jeho pudy a bačkorovitost a vnější podmínky zanesou, něco jako nějakej gumovej krám co plave v řece, plave v proudu, tu a tam se ohne o šutr nebo o větev, na něčem se zasekne, pak se ohne víc a zas plave.
Nepochopte mě špatně, já neříkám, že by se člověk měl dřít jak pít bull a rvát se o každou kravinu a nějaký "nechť zhynu jestli ustoupím", ne, člověk si musí vybírat bitvy, kdy je nutno bojovat, kdy je třeba bojovat, kdy je třeba ustoupit, o co má cenu se snažit, na co je lepší se vykašlat, o co nemá vůbec smysl se snažit a podobně, člověk si musí vybrat, ale bez vůle a snahy žádnej výsledek pořádně nikdy nepřijde. A sem spadaj takový ti bagouni, který se klidně užerou k smrti, než aby začali žrát aspoň trošku civilizovaně, atd.
Psal to chlapík na Dfensu, že jeho matka dlouhý leta odmítala přestat hulit, že prej "tělo musí do hrobu zhuntovaný", "teď přestat dejmit, to by mě zabilo" a podobně, no a pak jí doktor diagnostikoval rozedmu, s tím, že pokud okamžitě nepřestane dejmit, během pěti let je na prkně. No a najednou to šlo, najednou ani cigáro a bez keců :-D
Já kdysi dávno, ještě jako pubertální šotouš, jsem měl takovou tu hovadinu, obsedantně kompulzivní porucha, OKP se tomu nadává, hromada otravných jakýchsi "rituálů", postupů, kontrol toho a tamtoho, kupříkladu chorobný mytí pracek až jsem měl úplně dorakvenou kůži, atd. No a jednoho dne jsem toho měl pokrk a řekl jsem "kašlu na to". A toho chorobnýho mytí pracek jsem nechal okamžitě. Zbytek zmizel potom, co jsem uvěřil, říkám "Bůh prostě neschvaluje hromadu dementních pseudorituálů který když neudělám, tak se něco podělá", prostě se nestane nic a kašlu na to. To je podobný, jak různý nutkavý kontrolování všeho možnýho, že se člověk furt k něčemu vrací a není schopnej odejít z baráku a podobně, vždyť to jde zlikvidovat, já to dal, tak to jde. Není to zas až takovej problém. Chce to jen se k tomu dokopat. Samozřejmě mi ten bordel oficiálně tehdy nediagnostikovali, ale až pozdějc, časem, kdy už to bylo pryč, jsem zjistil, že to vlastně bylo ono. Tudíž šance pro každýho, kterej se s něčím podobným rve, že to jde prostě se toho zbavit. Stačí se zabejčit.
Stačí začít budovat vůli a disciplínu, není to tak těžký. Prostě jednou něco udělej a příště to půjde snáz.

A co je to nějaké ten ISIL zase, he?

1. srpna 2016 v 15:29 | Řezník


ISIL. Ošklivá, moc fuj, organizace v poušti v Iráku a v Sýrii, která kydlí lidi a dělá sviňárny, rve se prakticky s každým, ačkoliv je celej svět oficiálně nenávidí, tak se jim nějak někde pořád objevuje munice, pěchotní zbraně, dokonce jim někdo udržuje v provozu ty starý tanky, který používají a nějak od někud mají pořád děngy, aby to zvládli provozovat.
Jinak taky, jedinej "islám" kterej lze kritizovat a spojovat s terorismem. Když někde něco řachne a řve se u toho Aloha ag bazar, tak je to vždycky zevlenko "napojený na islámský stát". Jiný radikální organizace, jako Al Kaida, Al Nusta, Hizballah, Hamas, Badr al Tahrir, atd., zřejmě ve chvíli zahájení činnosti IS přestaly existovat, občas něco provede Boko Haram, což je vlastně IS, akorát černej.
Islámský stát samozřejmě není islámský, protože nedělá islám, jen islámizmus a to, jak víme, je úplně něco jinýho a ani podobný si to není.
Nejdřív se podíváme, jak se ta banda hovad objevila. Podle muslimomilů a islámofilů to bylo asi takhle. V Iráku a v Sýrii se najednou otevřela brána do jiný dimenze, do paralelního vesmíru, kde je všechno naopak (jako v South Parku, zlej vesmír a Zlej Cartman :-D) a vyhrnuli se "muslimové", který jsou v našem světě fajn, tak u nich to musely být monstersvině. No a ti se tam ukrtkovali a teď se rvou.
Reálně to bylo takhle. V Iráku zmizel režim Sadáma Hnusáka, co to tam držel pevnou rukou u držky (schvaloval jsem invazi, mýlil jsem se). Různý frakce se samozřejmě porvaly mezi sebou. Podobně v Sýrii, když FSA začala bojovat proti Asadovi. Uvolnila se vnější síla, která to tam držela pohromadě a to umožnilo dostat se ke zbraním a k moci bandě, která stojí na saudskoarabským wahabizmu. Akorát si ho ještě přitvrdili v tom, že neberou už ani Saudskou, jako věrnou islámu a Wahabovi.
Fakt číslo jedna o ISIL. Vzniknul z muslimů, kteří v Iráku a v Sýrii už byli a ve chvíli, kdy tam byl Asad a Hussein a drželi to tam u držky, oni tam "normálně žili" s těma ostatníma. Nikomu neřezali hlavu a podobně. Ale jen proto, že nemohli. Byli to stejný svině už předtím, než se z nich IS oficiálně stal.
Následek. Pokud máme v Evropě pár milionů muslimů, ve chvíli, kdy by nastala stejná situace jako v Iráku (armáda přestane zvládat, různý skupiny lidí se servou mezi sebou) z určitýho počtu muslimů rovněž povstane IS. IS je idea, neohraničená nějakou pouští. Za určitých podmínek vznikne kdekoliv, kde je určitej počet muslimů.
Viz Nigérie. Tam vznikli nezávisle na IS v Sýrii. Ale maj stejnou ideologii, Boko Haram.
Většina muslimů rovněž nesnáší IS, ale ne kvůli jejich velice oblíbený zálibě, kostění nevěřících. On totiž IS jako jedna z mála skupin kosti i muslimy, což Korán zakazuje. Jenže oni to vedou takhle. Buď jsi muslim podle kazatele al Wahaba, neboli "wahabista" , no a nebo nejsi, podle nich, muslim vůbec. Takže ho klidně fraggnou a podle sebe, Korán neporušují, protože žádný jiný muslimy než svojí frakci, neuznávají. Proto jsou schopný se rvát s Hamasem, s Al Kajdou a s těmahle všema. A protože vraždí i muslimy, vydávají proti nim muslimští duchovní fatvy a obecně je odsuzujou. Kdyby zůstali u vraždění židů, křesťanů a jezídů, je to většině muslimských duchovních šumaprdel a vůbec je neřeší, stejně jako asi žbumbiliardu radikálních organizací, který se sice mezi sebou velice ochotně porvou, ale na cílech "islám bude dominovat světu" a "zničit Izrael" se teda shodnou velice dobře.
Obecně je IS "dar od Aláha" pro všechny ostatní radikální organizace, protože celej svět vnímá jako největší hrozbu IS a je moc neřeší (jak často jste slyšeli o Al kajdě, za poslední dva roky?) no a za další, IS vytváří kouřovou clonu, protože když svět vidí, jak sami muslimové horentně odsuzují IS, vypadá to, že většina muslimů je proti teroru a zabíjení. Jenže už nevidí to, že oni odsuzujou IS hlavně proto, že vražděním jiných muslimů porušujou Korán.
Plus tohle. Veškerý státy prachatýho Perskýho Zálivu nemají žádnej zájem na tom, aby se jim IS rozšířil tam u nich, neboť by to znamenalo konec toho sekularistickýho životního stylu, konec válení se za těžký prachy, konec pozlacených koupelen, konec lítání si na nákupy soukromou 747 nebo Airbus 380 (Katar), konec ježdění na nákupy Bugatti Výron, konec vejletů za blond kurvama do Evropy a USA, ne, prostě tumáš Kalašnikova, tumáš černý pyžamo, co se pere jednou do měsíce, orezlej náklaďák a padej bojovat za džihád a zdechnout za Aláha. No a to se těm prachatým nefachčenkům zaručeně nechce, že jo :-D
Byl by to horší skok, než když v Iránu Chomejní sundal Šácha. Jak pravil jeden Iránec, "Za Šácha jsme měli islám jako úhledně zabalený hezký balíček na polici. Chomejní nás přinutil ho sundat, rozbalit a ochutnat. A my zjistili, že zas tak dobrý není." A to Chomejního islám nebyl a není tak krutej a tvrdej, jak ten IS. To by byl fakt šok.
Takže opravdu nepotřebujou, aby se jim tam ta ideologie rozlezla (proto taky Saudská neustále řeší problém, co s učitelema wahabizmu, který jejich školy chrlí, oni je nechtěj u sebe, aby tam nezačali blbnout, tak je lifrujou všude po světě. Sami se jich zbaví a ještě to podělaj těm všem okolo. O tom jindy, třeba).
IS vytváří tu iluzi, že L"radikální muslimové zabíjí ty umírněný" (jen některý) a že "většina je proti radikálům" protože v očích světa vznikla iluze, že všichni radikální muslimové, takzvaní "islámisti" jsou jako teda koncentrovaný v IS. Ale to ani hovno. IS je jen jedna skupina.
Pobavilo mě onehdá, jak někdo vyfotil musla v Německu, jak šaší s černou vlajkou, byl titulek, že to je vlajka IS. No a Hate Free se vrhlo vysvětlovat, že to vůbec není vlajka IS, ale organizace Badr al Tahrir, bo jak, ta že je sice taky radikální, ale není to IS. No, tak jsem si jí vygooglil a zjistil jsem, že to jsou prakticky stejný šmejdi jak IS a že se s nima shodnou skoro ve všem :-D A svazákům z Hate Free to určitě nějakej zlomyslnej milovník faktů otřískal o rypoň, protože během chvíle vymizeli celej ten odstavec, ve kterým o tý organizaci psali, z toho článku. :-D Měl jsem si udělat scan.
IS odvádí pozornost od všech ostatních radikáků a když už se něco proflákne, tak se to hodí na IS. Většině radikálních organizací musí velice vyhovovat, že ten IS v tý poušti je.
Ve chvíli, kdy se podaří ten původní IS v poušti zlikvidovat (jako, mnoho lidí se ptá, proč se s tím mocnosti tak patlaj, no, hele, jak dlouho se Rusové pinožili s Čečenskem a to dam do toho šli fakt na krev….., tady do toho nikdo ještě na plnej plyn nejde. Ona je taky výhoda, když ti infikovaný ideou IS se jezdí vyblbnout do pouště a třeba tam chcípnou, než aby zůstali tady a zkoumali, jak provést džihád zde, že jo) a podaří se zlikvidovat jen část, protože když začnou prohrávat, zbytek zahodí Kalachy, svlíkne ty pyžama a jako refudžíci se nechají CK Frontex dovézt do Evropy. A tím zachovají část vojska, aby jim jí nezabili, zachovají velitelský struktury a budou moc přenést válku na území Evropy. O tom jsem psal jinde. Tak až se podaří IS porazit v tý poušti, on se někde může vytvořit znova, protože lidi, co to žerou, jsou všude, kde jsou muslimové. Čím víc muslimů, tím víc obdivovatelů Wahaba a tudíž IS. A tudíž může povstat kdekoliv, kde k tomu budou dobrý vnější podmínky a z těch "co tam normálně v pohodě žili s ostatníma" se stane přesně tahle sadistická zvěř, jako je v tý poušti. Už jen, tisíce vořechů tam jezdí bojovat z Evropy. No a kdyby v Evropě zkolaboval systém, přesně tihle a spousta dalších, co třeba nenašli odvahu jít bojovat tam, by vytvořili IS tady a spousta by se přidala, protože moc a sviňárny jsou návykový.
Je jen jedno místo, kde prostě nemůže vzniknout skupina vyznavačů ideologie IS. A to je to místo, kde nejsou žádný muslimové.

A co sou to nějaké ty kurva islámisti, he?

1. srpna 2016 v 9:22 | Řezník

Servus všem, dneska rozkopeme další newspeakovej pojem. Je fajn a paráda, jak si neomarxisti, propagandisti, humanisti a sluníčkomilové dávají práci s vymýšlením nových pojmů a slov, měněním významu původních slov a vůbec vytvářením takových všemožných obratů, aby to podporovalo ten jejich z kloubů vymknutej světonázor. Tak fajn ovšem už není, že jsou v tom fakt dobrý, spousta lidí jim to žere a člověk aby si do diskuze dneska pomalu bral výkladovej slovník, co co vlastně znamená.
Pro ukázku a shrnutí minulého, pár příkladů. (Pozn. "Oldspeak" (O) = původní význam slova. "newspeak"(N) = nový, sluníčkový, význam.)

Rasista (O) - člověk, kterej považuje jiného za méněcenného kvůli barvě kůže a rase.
Rasista (N) - člověk, kterej odmítá pozitivní diskriminaci jiných ras a odmítá tolerovat skutečný rasismus páchaný jeho směrem. Rasista může být pouze běloch.
Solidarita (O) - ochota pomoc někomu, kdo je ve srabu, podmíněná snahou toho ve srabu se zas postavit na nohy za co nejkratší čas. "Zpomalím kvůli slabšímu, ale nutím ho, aby se zlepšil".
Solidarita (N) - časově neomezené sponzorování a ohledy směrem k těm, kteří na cokoliv a vyhrabání se z čehokoliv, kašlou a parazitujou na úkor těch "solidárních".
Fašista (O) - zastánce režimu stylu Mussoliniho
Fašista (N) - kdokoliv, kdo říká cokoliv jinýho, než aktuální neomarxistická propaganda, i kdyby ta byla reálně skutečně fašistická. Rovněž každý kdo odmítá preferenci menšin.
Nenávist (O) -silná negativní emoce, provázená touhou ublížit, směřovaná k něčemu, nebo k někomu.
Nenávist (N) - nedostatečná ochota schválit a nadšeně odsouhlasit, cokoliv, co provádí kdokoliv, kdo není bílý heterosexuál.
Xenofobie (O) - nenávist a strach k neznámemů
Xenofobie (N) - jakákoliv i tisíckrát oprávněná, obava z importu množství nijak neprověřených lidí na naše území, z nichž mnozí jsou kriminálníci a mnozí nebezpeční magoři. Xenofobie se může vyskytovat i u někoho, kdo tu dotyčnou menšinu dobře zná.

Ovšem ve finále je největší úspěch je dřívější sjednocení slova "vlastenec" se slovem "nacionalista", následná rychlokonverze na "nacista", dnes zkráceně "nácek". Čiže, "nácek" dřív znamenalo "souhlasící s programem Hitlera a NSDAP", dneska "nácek" znamená "kdokoliv, kdo je pro vlast". Není nutno dodávat, jak tenhle změněný pojem mění diskuzi.
No a nově, poslední asi dva roky, tu máme pojem "islamizmus", "islamista" a "islamistický radikál".
Je to samozřejmě prostý, když už neomarxisti a jejich následovníci neumí a nedokážou popřít fakta, začnou se snažit aspoň slovíčkařit, udělat naprostej bordel v pojmech a podobně, jak sépie vypouští to černý mračno, aby se zamaskovala, tak oni udělaj to samý. A v nekonečný hromadě blábolů, keců a zmatených změněných pojmů se jasný fakta hůř hledaj. Diskuze se sluncařem se během chvíle změní v nepřehledný maglajz .:-D
Tudíž, Vrchní výbor politbyra pro propagandu určil, že islám je fajné, přátelské, mírumilovné náboženství, které rozhodně nenařizuje nikoho kydlit ani šířit se násilím. No a tudíž, všechy frakce islámu, který nenařizujou zabíjení nevěřících a krvavej džihád, jsou ty pravý, správný a je to ten pravej islám. Je to ten pravej, protože jsme to řekli. No a tudíž ty frakce islámu, který nařizují zabíjení nevěřících a krvavej džihád jsou ten falešnej a nepravej islám (protože jsme to řekli) a tudíž to vlastně islám není a musíme to pojmenovat nějak jinak. A protože maj taky Korán a Mekku a podobně a blbejm ovcim by se nějaká radikální změna názvu mohla zdát divná, musí to být podobný. Dost podobný, aby to část ovcí zaměnila, ale trošku jiný, abyzme se na ten rozdíl mohli kdykoliv odvolat. Čiže ten nepravý, falešný islám, je od teď "Islamizmus".
Následovník toho pravého islámu je tudíž muslim, no a následovník toho levého je "islamista".
Tudíž, když následovník levého islámu se někde odpálí, tak už to není "muslimský radikál", dokonce ani "islamský radikál", ale je to "islamistický radikál". Pak se dá jasně říkat "Joooo, jasně, odpálil se, řval u toho Alou na bar, atd, ale to nebyl muslim, to byl islámista, on nezabíjel ve jménu islámu, ale islámizmu a to je něco úplně jinýho."
Co na tom, že o překladech a výkladech Koránu se dohadujou jejich učenci už stovky let, že hlavní překlady Koránu jsou asi čtyři, že část muslimů uznává doktrínu "satanských veršů" (že Muhamed přiznal, že část veršů mu nadiktoval satan, že to byl test od Aláha) a jiní ne, no a že se pak tudíž nedá říct, jestli některý další nejsou taky satanský, protože když se Muhamad spletl jednou, mohl se splést znova, že část muslimů uznává "násk" doktrínu, která tvrdí, že novější texty jsou nadřazené těm starším, část tohle neuznává a stejně, kvůli chaotickému zapisování těch textů nikdo nedokáže na beton říct, které ty texty jsou novější a které starší……tudíž, že celý to učení je prostě synonymum pro bordel a není v tom možný najít žádnej pevnej bod, od kterýho by se šlo odpíchnout.
Sluncaři a EU vyřešili to, co se muslimským učencům nedaří století, nabeton potvrdit, kterej islám je ten pravej. Je to ten, kterej nenařizuje zabíjení nevěřících. A hotovo. :-D
Jinak, ještě existuje pojem "umírněný muslim" a pak "radikální muslim". Radikální muslim se už moc nepoužívá, kvůli konverzi významu do slova "islamista", umírněný muslim se už taky moc používat nebude, protože to vyvolává dojem, že když umírněný je ten v pohodě, tak radikální je ten, se kterým je problém (a to je pravda) a že se nebezpečnost muslima odvíjí od toho, jak vážně bere Korán (což je taky pravda, potřeba zohlednit, jakej Korán. Jsou čtyři verze, nezapomenout). Původní význam byl "umírněný muslim" = ten, kterýmu je Korán víceméně šumák. Tudíž, čím víc je mu Korán šumák, tím pohodovější muslim, no a tudíž nejpohodovější muslim je ten, kdo není muslim vůbec. Což ale nebezpečně nahrávalo vlastencům :-D takže tohle spojení zmizí. Nově už to bude jen "muslim" nebo "islámista".
Tady se to ovšem Neogöebelsovcům noc nevydařilo, neboť slovo "islámista" v sobě má to slovo "islám" už zahrnutý, takže když někde zabíjel "islámista", lidi v tom slyší to "islám" a ví, co je vlastně to zlo, co stálo v pozadí toho zabíjení :-D Jenže. Tohle chápe jen ještě naše generace starejch psů. Ta další už bude tak vycvičená na doublethink, že jim nepřijde divný, že někdo zabíjel jménem islámu, ale islám s tím nemá nic společnýho, protože to bylo vlastně jménem islámizmu a to není islám, protože je to nepravej islám. Oni už v tom to "islám" slyšet nebudou, protože když je slovo "islám" spojený se zlem, s islámem to nesouvisí, ale když je slovo islám spojený s dobrem (nevím kdy, ale někdy určitě) tak to s islámem souvisí na sto procent.
V EU regulovaným světě, kde můžou mít samci mláďata, muslimové a gayové si udělaj společný průvod duhových turbanů a zbraně jsou špatné, proto potřebujeme policii vyzbrojit pořádnou palebnou silou, zločiny migrantů nijak nesouvisí s migrantama ani migrací a fašista je ten, kdo kritizuje fašismus, je možný úplně všechno.
Ukázka "umírněnýho muslima", kterej fajn, protože na Korán a přikázání proroka peče, je "muslimská pornohvězda" Nadia Ali, o který jsem se dočetl dneska na zprávách, že jí vyhrožujou killem (což se ani nedivím). :-D Jo, je to "muslimka" ale točí porno .:-D (přičemž Islám a to i ten pravej, nejen "islámizmus" cizoložství, smilstvo a prostituci zakazuje a dokážu si představit jen málo větších urážek islámu, než když se ženská veřejně svlíká a veřejně trtká s chlapama za prachy), tudíž je to muslimka tak mizerná, jak maximálně je to možný, nějakej ekvivalent by možná bylo v meshitě sežrat vepřový žebra, pak je odhodit za kazatelnu a pochcat jim tam ty koberečky :-D Kurnik, jakej je to muslim, kterej žije v naprostým rozporu s Koránem? "Umírněnej" :-D takže dotyčná Nadia Ali by byla tou nejlepší a neumírněnější muslimkou, kdyby se vybodla na islám úplně a dala se radši na zenbudhizmus, nebo New Age, to by mohla točit porno klidně s Aštarem Šeranem a nikdo by jí to z hlediska víry nemohl vyčítat :-D
jenže sluncaři prostě nechápou, že náboženství, který se projevuje tak, "čím víc ho mám u prdele, tím je to se mnou lepší" prostě není hezký, protože ono se to nemůže brát podle těch, co na to pečou, ale podle těch, co to berou vážně :-D
No a k odvedení pozornosti slouží právě vytvoření slova "islamista" a "islamizmus". Teď už ten, kdo bere vážně Korán a zabíjení nevěřících, nespadá do kategorie "muslim", tudíž problém s islámským terorismem byl vyřešen :-D žádný islámský terorismus neexistuje :-D Muslim je od teď ten, kdo klidně točí porno :-D
Trochu mi to připomíná, kdyby chtěl estabilishment snížit počet dopravních nehod. Proto by za dopravní nehodu ze zákona prohlásil událost, kdy došlo ke škodě za aspoň 15 000 000 czk a zahynulo aspoň 15 osob. Počet dopravních nehod by statisticky klesnul prakticky na nulu :-D


Kázání - 31.7

1. srpna 2016 v 7:21 | Řezník
Původní text -Zjevení, kapitola 3
14Andělu církve v Laodikeji piš: Toto praví ten, jehož jméno jest Amen, svědek věrný a pravý, počátek stvoření Božího:
 • 15"Vím o tvých skutcích; nejsi studený ani horký. Kéž bys byl studený anebo horký!
 • 16Ale že jsi vlažný, a nejsi horký ani studený, nesnesu tě v ústech.
 • 17Vždyť říkáš: Jsem bohat, mám všecko a nic už nepotřebuji! A nevíš, že jsi ubohý, bědný a nuzný, slepý a nahý.
 • 18Radím ti, abys u mne nakoupil zlata ohněm přečištěného, a tak zbohatl; a bílý šat, aby ses oblékl a nebylo vidět tvou nahotu; a mast k potření očí, abys prohlédl.
 • 19Já kárám a trestám ty, které miluji; vzpamatuj se tedy a čiň pokání.
 • 20Hle, stojím přede dveřmi a tluču; zaslechne-li kdo můj hlas a otevře mi, vejdu k němu a budu s ním večeřet a on se mnou.
 • 21Kdo zvítězí, tomu dám usednout se mnou na trůn, tak jako já jsem zvítězil a usedl s Otcem na jeho trůn.
 • 22Kdo má uši, slyš, co Duch praví církvím."

  Kázání
  Zdravím všechny. Dneska budu mluvit na poslední ze sedmi listů sedmi církvím, které dal Ježíš Kristus apoštolu Janovi. Abych shrnul ty předchozí, Jan byl ve vyhnanství, ve vytržení Ducha se mu zjevil Ježíš, ovšem ne v podobě, jakou měl po vzkříšení, kdy měl vlastně zpátky svoje fyzické tělo, které měl před ukřižováním, ale už ve slávě Boží, což bylo pro Jana asi celkem obtížné popsat.
  Jak víme, v tom vidění měl Ježíš v pravé ruce sedm hvězd a okolo něj stálo sedm zlatých svícnů. On stál uprostřed. Ježíš řekl Janovi, že těch sedm hvězd jsou "andělé sedmi sborů" a těch sedm svícnů je sedm sborů. Ten výraz "anděl", z řeckého "angelos", neboli "posel" tady označuje vedoucího církve, ne klasického anděla, ten by dostával instrukce rovnou od Boha a hlavně, nebylo by potřeba ho napomínat, neboť andělé, co zůstali věrní Bohu, sklony k hříchu a tudíž k selhávání, nemají.
  Taky nikde v Bibli jinde není případ, že by člověk tlumočil instrukce od Boha andělovi, vždycky to bylo naopak.
  Tudíž, vedoucí sedmi sborů a sedm sborů. Všimněme si, že těch "sedm svícnů" se od sebe vůbec neliší. Je to prostě sedm zlatých svícnů. Není to tak, že jeden je zlatý, druhý orezlý a třetí před rozpadnutím, ne, je to sedm zlatých svícnů. Proč to říkám, k tomu se dostanu.
  Sedm hvězd je opět, sedm hvězd. Nikoliv jedna rozpadlá, vlastně jen šest hvězd, protože ta jedna vlastně není hvězda vůbec, atd. Ne. Sedm hvězd. Tudíž, těch sedm církví je prostě, sedm církví, některá lepší a zaslouží pochvalu, některá horší a zaslouží pokárání, ale všechno to jsou církve, ne "banda lidí, co se za církev považuje". A těch sedm poslů, opět, sedm věřících lidí, kteří mají v církvi funkci a poslouchají Ježíše, někdo víc a zaslouží pochvalu, někdo to dělá špatně, zaslouží pokárat, ale všichni to jsou věřící znovuzrození lidi. Kdyby někdo z nich nebyl, Ježíš by mu nic ani nevzkazoval, ten dotyčný by prostě nebyl "hvězda v Ježíšově ruce". Touhle optikou je potřeba se dívat na ty listy. Stejně jako je většina epištol adresována "svatým, posvěceným ve jménu Páně" a podobně, tudíž prostě víme, komu je to psáno a dává to minimální prostor pro nějaké spekulace. Objevují se tuhle a támhle různé spekulace, že některý ten adresát listů vlastně ani věřící nebyli, že byli jen jako pozéři, falešní věřící a podobně. Tak ještě jednou, každý ten posel sboru je tu ukázán jako "hvězda v Ježíšově ruce" a Ježíš říká, že nikdo věřícího z jeho ruky nevyrve. Všichni tihle adresáti věřící a spaseni byli. Ono taky, kdyby nebyli, je otázka, jestli by se s nima Ježíš vůbec bavil. Ten, kdo se jako věřící jen tváří, je úplně stejný, jako nevěřící a nemá nějaký nárok na zvláštní zacházení od Boha.
  No, tak pokračujeme. Ježíš tady vzkazuje poslovi sboru, že je "vlažný", není ani studený, ani horký a protože je jen vlažný, Ježíš ho nemůže snést. Jak je to tady vlastně myšleno. Jasně, je to myšleno částečně obrazně, "studený, horký, vlažný, v ústech" atd.....ale poselství je celkem jasné. Kdo není "ani horký, ani studený", kdo je "vlažný"? Ten, co dělá věci napůl. Na půl plynu. "Umírněně". To lidi pořád říkají, "buď v tom umírněný, nebuď radikál", nebo, "je to, křesťan, ale nebere to až tak moc vážně". Jenže, jak se to dá brát jinak, než vážně? Prostě, ber to vážně, nebo toho nech. Jak to říkali ve filmu "Nikdy to nevzdávej". "Buď jdi do toho, nebo jdi od toho." Ježíš to tady sám říká, "kdybys byl horký, nebo studený". Ber to vážně, nebo to už můžeš pusťtit úplně. Znám lidi, kteří říkají "tak jako jasně, žiju podle Desatera, ale jen to lhaní a nevěru jsem si z toho tak nějak vypustil". No, ale, to už pak nežiješ podle "Desatera", že jo, Desatero je to podle toho, že je těch přikázání "deset. No a pokud z nich nějaký vyřadíš, už jich nedržíš deset, tudíž už to není Desatero, ale jen nějaký vlastní věroučný systém. Je dost lidí, kteří sice věří, ale spoustu věcí si upravili podle svýho, některý vypustili, kupříkladu "věřím, jo to jo, ale odpouštět, to ne, to už je moc", "věříme Kristovi, ale čekat se sexem až do svatby, to ne, to nebereme až tak radikálně". "Jo, tak jasně, občas odnáším materiál z práce, ale to se nemůže brát tak vážně"....atd. Příkladů by se dal najít ranec. No, Ježíš právě říká, buď horký, "dělej to tak, jak to má být", a dál říká, že snesitelnější je ten, který to teda pustil a nedělá nic, protože, ten se může probrat, být probrán a začít se chovat právě správně a dělat věci, tak jak má. Jak ten text pokračuje, co je totiž největší problém toho "vlažnýho"? No, to, že říká "Jsem bohat, mám všecko a nic už nepotřebuji!" a Ježíš říká "A nevíš, že jsi ubohý, bědný a nuzný, slepý a nahý." Jinými slovy, on si myslí, že je s ním všechno v pořádku, že už nemusí nic zlepšovat, je v pohodě, žádný problém, nic už nepotřebuje, evidentně asi podle svého dojmu žádný hřích nemá a je v klidu. Kristus tu jasně nemluví o fyzickém bohatství, už jen proto, že kdyby té církvi chybělo fyzické bohatství a oni si na to nestěžovali, to by nebyl důvod je kárat. On tu mluví o jejich duchovním stavu, že si myslí, jak jsou na tom dobře, ale evidentně nejsou a jsou na tom duchovně ukrutně mizerně. A to by se mělo právě zlepšit. Kristus jim říká "nakupte si zlata ohněm přečištěného, a tak zbohatl; a bílý šat, aby ses oblékl a nebylo vidět tvou nahotu; a mast k potření očí, abys prohlédl." Opět tady nemluví o klasickém zlatu jako kovu a podobně, ne, tím zlatem ohněm přečištěným je myšlena věrnost a loajalita k Bohu a činy takto provedené, které mají přesah do věčnosti. Jak se píše v knize Malachiáš, "Posadí se jako zlatník a čistič stříbra, pročistí syny Léviho, přečistí je jako zlato a stříbro a budou Hospodinu přinášet spravedlivé přídavné oběti"
  A podobně v První Korintským,
  Neboť nikdo nemůže položit jiný základ nežli ten, který je položen, a ím je Ježíš Kristus.Jestliže někdo na tomto základě staví zezlata, stříbra, drahých kamenů, dřeva, sena nebo slámy, dílo každého se stane zjevným. Ten den je ukáže, neboť se zjeví v ohni, a oheň vyzkouší dílo každého, jaké je. Tak tohle "zlato", které vydrží do věčnosti a bude oceněno v den, kdy nás Ježíš bude hodnotit, tohle zlato je tu myšleno.
  Dál pojem "bílý šat", tenhle pojem jsme viděli v listu církvi do Sard, kde Kristus říká, že někteří budou chodit s ním v bílém rouchu, protože jsou toho hodni, bílé roucho je obecně v Bibli obraz pro čistotu a očištěnost od hříchu, je to samozřejmě míněno obrazně. No a Ježíš vzkazuje tomu Laodikejskému vedoucímu, ať si u něj pořídí "bílý šat, aby se neukazovala hanba jeho nahoty", protože je "nahý". Být "nahý" je opět tady v Bibli symbol pro ostudu a pro hanbu (myšleno, nahý veřejně) jak píše apoštol Pavel opět v knize První Korintským, "ty méně důstojné části těla zakrýváme", no a v Genezis, když se Noe zpil vínem jak ruský paragán, pobíhal nahej a pak vytuhl, jeho synové šli k němu s pláštěm pozpátku, aby ho neviděli, protože vidět otce bez šatů bylo nedůstojné. Je tu vidět, že Laodikejský žil v nějaké hanbě, ale sám to ani nevěděl, proto mu Ježíš říká, ať tu situaci vyřeší a té hanby se zbaví, obrazně, ať si od něj "koupí bílý šat, aby hanba jeho nahoty nebyla vidět". No a protření očí, když je "slepý", to je celkem jasné. Nechápal asi a neviděl, pravý stav věcí a Bůh mu je chce ukázat, aby konečně pochopil a uviděl, jak je na tom. Třeba taky, ve chvíli kdy by konečně uviděl, by si uvědomil, že je "slepý a nahý", ale to už spekuluju. Bůh tady říká, že trestá a kárá ty, které miluje, ať se vzpamatuje a činí pokání. Dobrá zpráva pro laodikejské je, že i přes to, jak mizerně na tom jsou, je Bůh miluje. A kárá je a případně bude trestat, pro jejich dobro a výchovu. Jak je to psáno v knize Židům, výchova je pro naše dobro, ač se nám nezdá příjemná, no a že i pozemští otcové nás trestali pro naše dobro a to bylo jen na omezený čas života tady, tak o to spíš máme přijímat Boží výchovu, která má přesah do věčnosti. Ježíš říká laodikejským, ať činí pokání, přičemž "pokání" znamená "změna myšlení", změna přemýšlení a z ní logicky tudíž plynoucí změna chování. Ať si uvědomí, že jsou na tom špatně, rozhodnou se pro nápravu stavu a další krok bude, že se podle toho začnou chovat.
  Pak tam jsou ještě dvě důležitá sdělení, v našem textu. Ježíš říká, že stojí přede dvěřma a tluče a kdo uslyší jeho hlas, tak k němu vejde a bude s ním večeřet a on s ním. Někteří to interpretují tak, že tady mluví o spasení toho jednotlivce, ačkoliv je to možné interpretovat i takhle, v souladu s evangeliem podle Jana, kde Ježíš říká "moje ovce slyší můj hlas, jdou za mnou", dá se to vztáhnout i na věřící, již spasené lidi, kteří ovšem Boží hlas, který jim něco říká, neposlouchají, poslouchat nechtějí, případně, vědomě ignorují. Ale pokud poslechnou a zachovají se podle toho, obrazně řečeno "otevřou", Bůh, Ježíš, k nim "vejde a bude s nima večeřet", jinými slovy, budou k sobě mít s Bohem mnohem blíž. Tady je to jasně opět myšlené obrazně, ještě jsem nikoho neslyšel popisovat "Včera u mě byl Ježíš, seděli jsme v obýváku a cpali se pečeným kuřetem". Ale je to myšlené tak, že kdo se rozhodne zareagovat na Boží volání a zachovat se podle toho, bude mít k Bohu mnohem blíž. Tady to má dvě roviny, pro nespasené lidi, ti musí zaslechnout Boží hlas, který je volá ke spáse, neboli k uvěření v to, že Ježíš umřel za jejich hříchy, na kříži, pak po třech dnech vztal z mrtvých, jak je psáno v knize Římanům, Vyznáš li Ježíše svými ústy jako Pána a uvěříš v srdci, že ho Bůh vzkřísil z mrtvých, budeš spasen." A ten Boží hlas a tlučení můžou zaslechnout skrz cokoliv, skrz kázání, čtení Bible, rozhovor s někým, skrz cokoliv. Ale jasně, musí zareagovat tím, že "otevřou", neboli, rozhodou se tu pravdu přijmout a podle ní žít. No a má to rovinu i pro již spasené a věřící lidi, prostě poslechnout Boha když k nim mluví a zachovat se podle toho, co jim říká. Plus to, s Bohem prostě mluvit a komunikovat a budovat s ním vztah. Ono tam není napsáno "kdo mi otevře, tomu nařídím jít na sebevražednou misi, která bude strašlivě bolet" ani "toho přinutím obětovat všechno, co dělá rád", ale "budu s ním večeřet a on se mnou". Bůh je sice náš Pán, ale taky i náš přítel a tudíž s náma chce budovat ten přátelský vztah, důvěru, atd. Na to je potřeba nezapomínat. No a náš text končí opět pasáží, "kdo zvítězí". Tomu kdo zvítězí, dá Ježíš usednout na trůn, jako On zvítězil.
  Kdo vítězí? Ten, kdo zaprvé, Kristovi věří. Jak píše apoštol Jan ve svém prvním listě,
  Kdo je ten, který přemáhá svět, ne-li ten, kdo věří, že Ježíš je Syn Boží?
  A taky, "
  neboť vše, co se narodilo z Boha, přemáhá svět. A to je to vítězství, které přemohlo svět: naše víra.
  Vítězí ten, kdo věří, no a samozřejmě, z kontextu jiných pasáží, kdo podle víry jedná, poslouchá Boha.
  Ježíš věřil Otci a poslechl ho, zvítězil, byl vzkříšen a usedl na trůn. My jsme uvěřili Bohu a tomu, co nám říká, poslechli jsme a posloucháme ho, budeme vzkříšeni a na ten trůn půjdeme taky. Jistě ne na ten Kristův, ale nějaký tam asi bude tedy i pro nás.
  Takže shrnutí, co si z toho můžeme odnést, každý z nás? Ježíš říká vlastně, "dělej to pořádně, ber tu víru vážně, jinak je pro mě snesitelnější, kdybys byl studený, neboli,nechal to ležet úplně, protože pak bych s tebou mohl snáz jednat." Člověk, který je vlažný, bere tu víru tak nějak uvolněně, napůl, si může myslet, že je úplně v pořádku a nemá žádný problém, přičemž, reálně je na tom duchovně fakt mizerně. Ježíš takovým říká, ať se proberou, nakoupí si to zlato, bílý šat a mast k protření očí, aby se dali duchovně do pořádku, mohli být Bohem dáni do pořádku a konečně začali budovat svojí věčnou odměnu.
  Bůh říká, že trestá a kára ty, které miluje, tudíž, to je dobrá zpráva. I když jsi na tom stejně mizerně, jako ti Laodikejští, Bůh tě prostě miluje. A neskončil s tebou, bude na tobě pracovat dál. Ježíš říká, že "stojí u dveří a tluče, a kdo mu otevře...." což mí dvě roviny, pro dosud nevěřící, že musí zaslechnout jeho hlas (skrze cokoliv) a rozhodnout se pravdu přijmout, uvěřit v Ježíše jako v Mesiáše, no a pro již spasené, poslouchat Boží hlas, jednat podle něj a tím budovat obecenství s Bohem. Bůh chce být náš přítel. Vítězí ten, kdo věří Bohu, ve smyslu, věří evangeliu no a taky, kdo Boha poslouchá.

  Amen.