A co je to nějaké ten ISIL zase, he?

1. srpna 2016 v 15:29 | Řezník


ISIL. Ošklivá, moc fuj, organizace v poušti v Iráku a v Sýrii, která kydlí lidi a dělá sviňárny, rve se prakticky s každým, ačkoliv je celej svět oficiálně nenávidí, tak se jim nějak někde pořád objevuje munice, pěchotní zbraně, dokonce jim někdo udržuje v provozu ty starý tanky, který používají a nějak od někud mají pořád děngy, aby to zvládli provozovat.
Jinak taky, jedinej "islám" kterej lze kritizovat a spojovat s terorismem. Když někde něco řachne a řve se u toho Aloha ag bazar, tak je to vždycky zevlenko "napojený na islámský stát". Jiný radikální organizace, jako Al Kaida, Al Nusta, Hizballah, Hamas, Badr al Tahrir, atd., zřejmě ve chvíli zahájení činnosti IS přestaly existovat, občas něco provede Boko Haram, což je vlastně IS, akorát černej.
Islámský stát samozřejmě není islámský, protože nedělá islám, jen islámizmus a to, jak víme, je úplně něco jinýho a ani podobný si to není.
Nejdřív se podíváme, jak se ta banda hovad objevila. Podle muslimomilů a islámofilů to bylo asi takhle. V Iráku a v Sýrii se najednou otevřela brána do jiný dimenze, do paralelního vesmíru, kde je všechno naopak (jako v South Parku, zlej vesmír a Zlej Cartman :-D) a vyhrnuli se "muslimové", který jsou v našem světě fajn, tak u nich to musely být monstersvině. No a ti se tam ukrtkovali a teď se rvou.
Reálně to bylo takhle. V Iráku zmizel režim Sadáma Hnusáka, co to tam držel pevnou rukou u držky (schvaloval jsem invazi, mýlil jsem se). Různý frakce se samozřejmě porvaly mezi sebou. Podobně v Sýrii, když FSA začala bojovat proti Asadovi. Uvolnila se vnější síla, která to tam držela pohromadě a to umožnilo dostat se ke zbraním a k moci bandě, která stojí na saudskoarabským wahabizmu. Akorát si ho ještě přitvrdili v tom, že neberou už ani Saudskou, jako věrnou islámu a Wahabovi.
Fakt číslo jedna o ISIL. Vzniknul z muslimů, kteří v Iráku a v Sýrii už byli a ve chvíli, kdy tam byl Asad a Hussein a drželi to tam u držky, oni tam "normálně žili" s těma ostatníma. Nikomu neřezali hlavu a podobně. Ale jen proto, že nemohli. Byli to stejný svině už předtím, než se z nich IS oficiálně stal.
Následek. Pokud máme v Evropě pár milionů muslimů, ve chvíli, kdy by nastala stejná situace jako v Iráku (armáda přestane zvládat, různý skupiny lidí se servou mezi sebou) z určitýho počtu muslimů rovněž povstane IS. IS je idea, neohraničená nějakou pouští. Za určitých podmínek vznikne kdekoliv, kde je určitej počet muslimů.
Viz Nigérie. Tam vznikli nezávisle na IS v Sýrii. Ale maj stejnou ideologii, Boko Haram.
Většina muslimů rovněž nesnáší IS, ale ne kvůli jejich velice oblíbený zálibě, kostění nevěřících. On totiž IS jako jedna z mála skupin kosti i muslimy, což Korán zakazuje. Jenže oni to vedou takhle. Buď jsi muslim podle kazatele al Wahaba, neboli "wahabista" , no a nebo nejsi, podle nich, muslim vůbec. Takže ho klidně fraggnou a podle sebe, Korán neporušují, protože žádný jiný muslimy než svojí frakci, neuznávají. Proto jsou schopný se rvát s Hamasem, s Al Kajdou a s těmahle všema. A protože vraždí i muslimy, vydávají proti nim muslimští duchovní fatvy a obecně je odsuzujou. Kdyby zůstali u vraždění židů, křesťanů a jezídů, je to většině muslimských duchovních šumaprdel a vůbec je neřeší, stejně jako asi žbumbiliardu radikálních organizací, který se sice mezi sebou velice ochotně porvou, ale na cílech "islám bude dominovat světu" a "zničit Izrael" se teda shodnou velice dobře.
Obecně je IS "dar od Aláha" pro všechny ostatní radikální organizace, protože celej svět vnímá jako největší hrozbu IS a je moc neřeší (jak často jste slyšeli o Al kajdě, za poslední dva roky?) no a za další, IS vytváří kouřovou clonu, protože když svět vidí, jak sami muslimové horentně odsuzují IS, vypadá to, že většina muslimů je proti teroru a zabíjení. Jenže už nevidí to, že oni odsuzujou IS hlavně proto, že vražděním jiných muslimů porušujou Korán.
Plus tohle. Veškerý státy prachatýho Perskýho Zálivu nemají žádnej zájem na tom, aby se jim IS rozšířil tam u nich, neboť by to znamenalo konec toho sekularistickýho životního stylu, konec válení se za těžký prachy, konec pozlacených koupelen, konec lítání si na nákupy soukromou 747 nebo Airbus 380 (Katar), konec ježdění na nákupy Bugatti Výron, konec vejletů za blond kurvama do Evropy a USA, ne, prostě tumáš Kalašnikova, tumáš černý pyžamo, co se pere jednou do měsíce, orezlej náklaďák a padej bojovat za džihád a zdechnout za Aláha. No a to se těm prachatým nefachčenkům zaručeně nechce, že jo :-D
Byl by to horší skok, než když v Iránu Chomejní sundal Šácha. Jak pravil jeden Iránec, "Za Šácha jsme měli islám jako úhledně zabalený hezký balíček na polici. Chomejní nás přinutil ho sundat, rozbalit a ochutnat. A my zjistili, že zas tak dobrý není." A to Chomejního islám nebyl a není tak krutej a tvrdej, jak ten IS. To by byl fakt šok.
Takže opravdu nepotřebujou, aby se jim tam ta ideologie rozlezla (proto taky Saudská neustále řeší problém, co s učitelema wahabizmu, který jejich školy chrlí, oni je nechtěj u sebe, aby tam nezačali blbnout, tak je lifrujou všude po světě. Sami se jich zbaví a ještě to podělaj těm všem okolo. O tom jindy, třeba).
IS vytváří tu iluzi, že L"radikální muslimové zabíjí ty umírněný" (jen některý) a že "většina je proti radikálům" protože v očích světa vznikla iluze, že všichni radikální muslimové, takzvaní "islámisti" jsou jako teda koncentrovaný v IS. Ale to ani hovno. IS je jen jedna skupina.
Pobavilo mě onehdá, jak někdo vyfotil musla v Německu, jak šaší s černou vlajkou, byl titulek, že to je vlajka IS. No a Hate Free se vrhlo vysvětlovat, že to vůbec není vlajka IS, ale organizace Badr al Tahrir, bo jak, ta že je sice taky radikální, ale není to IS. No, tak jsem si jí vygooglil a zjistil jsem, že to jsou prakticky stejný šmejdi jak IS a že se s nima shodnou skoro ve všem :-D A svazákům z Hate Free to určitě nějakej zlomyslnej milovník faktů otřískal o rypoň, protože během chvíle vymizeli celej ten odstavec, ve kterým o tý organizaci psali, z toho článku. :-D Měl jsem si udělat scan.
IS odvádí pozornost od všech ostatních radikáků a když už se něco proflákne, tak se to hodí na IS. Většině radikálních organizací musí velice vyhovovat, že ten IS v tý poušti je.
Ve chvíli, kdy se podaří ten původní IS v poušti zlikvidovat (jako, mnoho lidí se ptá, proč se s tím mocnosti tak patlaj, no, hele, jak dlouho se Rusové pinožili s Čečenskem a to dam do toho šli fakt na krev….., tady do toho nikdo ještě na plnej plyn nejde. Ona je taky výhoda, když ti infikovaný ideou IS se jezdí vyblbnout do pouště a třeba tam chcípnou, než aby zůstali tady a zkoumali, jak provést džihád zde, že jo) a podaří se zlikvidovat jen část, protože když začnou prohrávat, zbytek zahodí Kalachy, svlíkne ty pyžama a jako refudžíci se nechají CK Frontex dovézt do Evropy. A tím zachovají část vojska, aby jim jí nezabili, zachovají velitelský struktury a budou moc přenést válku na území Evropy. O tom jsem psal jinde. Tak až se podaří IS porazit v tý poušti, on se někde může vytvořit znova, protože lidi, co to žerou, jsou všude, kde jsou muslimové. Čím víc muslimů, tím víc obdivovatelů Wahaba a tudíž IS. A tudíž může povstat kdekoliv, kde k tomu budou dobrý vnější podmínky a z těch "co tam normálně v pohodě žili s ostatníma" se stane přesně tahle sadistická zvěř, jako je v tý poušti. Už jen, tisíce vořechů tam jezdí bojovat z Evropy. No a kdyby v Evropě zkolaboval systém, přesně tihle a spousta dalších, co třeba nenašli odvahu jít bojovat tam, by vytvořili IS tady a spousta by se přidala, protože moc a sviňárny jsou návykový.
Je jen jedno místo, kde prostě nemůže vzniknout skupina vyznavačů ideologie IS. A to je to místo, kde nejsou žádný muslimové.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 dferesw dferesw | E-mail | 30. ledna 2018 v 13:18 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: http://xfun.cc/ocgn6

**** Download here: Link: http://ssh.tf/hnGWdteCU

@
@

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama