„Bačkory“ a taky diskuze o potratech. Achtung, obsahuje nadkritické množství hejtu.

15. srpna 2016 v 16:20 | Řezník

Samozřejmě by to nebyl správnej den, abych nedostal do palice nálož kravin. Dočetl jsem se, že v nějakým švédským vidlákově se snaha o multikulturu nějak nedaří vysvělovat nový generaci, neboli děckám. Neboť, ty chodí do školy se "ztraumatizovanými uprchlickými dětmi" no a ty je samozřejmě bijou. Jak jinak. Když pominu to, že děti musla jsou vychovávaný v tom, že jsou vyšší rasa, než ten bílej europovl, tak za další, v různých oblastech, jako Afghán, Pakistán, Sýrie, vlastně i celá Afrika, ty haranti nejsou žádný zženštilý metrosexuálové, ale maj sílu a nebojí se dát ránu (přičemž pro spoustu evropských děcek, obzvlášť těch starších, je dát někomu granát "chyba v Matrixu", protože eurokultura je kultura postavená na blábláblá, aktuálně, no a ano, máme tady i agresory a šikanátory, jenže ti jsou zvyklí na poddajný oběti, nejsou schopný čelit tý tvrdosti, co maj v sobě tihle negros), oproti tomu drtivá většina evropských harantů je vychovávaná v kultuře a mentalitě ustupování, snášení ústrků a ještě se u toho tvářit, že to je vlastně fajn, protože jsme civilizovaní.
Takže bílý fakáňata tam dostávaj po držce. Řiditelka školy o který byla v tom článku řeč, se zmohla na úderný prohlášení, že ti místní mají brát na děti těch přivandrovalců ohledy, protože ty mají za sebou traumatický zážitky (na tom byla nedávno postavená obhajoba toho čitoida, kterej ubodal tu dobrovolnici, rovněž Švédsko, odsouzenej byl do cvokhauzu, za "neúmyslné zabití" - bodat do někoho nožem, tam jasně není úmysl ho oddělat, neeee, ale zkuste tam vypálit varovnej výstřel pod nohy nějaký svini). Putin by tu zemi už měl zplazmovat a udělal by službu lidskýmu genofondu.
Připomíná mi to film "Nemilosrdná spravedlnost", kde polda Gino (hraje Seagal) pronásleduje obchodníka s drogama Ritchieho, kterejžto mu zabil parťáka. No a pátrá i v baru Ritchieho bráchy a při tý příležitosti se tam strhne slušná holomajzna, no a brácha dostane do držky. No a pak se objeví (později) Ritchie a říká tomu bratrovi "Ty jeden sráči, ty ses nechal od něj zmlátit". No, to je podobný, jak v tom pitomým Swedenu. Proč, kurnik, ty rodiče, místo neplodných keců u řiditelky, neučí ty svoje děcka se rvát, aby to prostě těm zevlům vrátili i s úrokama, oni pak dají pokoj? Místo toho, aby někde kdákali, že "jejich děcka se necítí ve škole v bezpečí". No, "Tajemství, Wade?" Svět není postavenej na to, aby ses v něm cejtil v bezpečí, jestli chceš bezpečí, musíš si ho vybojovat.
Ale ne, autority, místní, se přetrhly v tom, že vydaly instrukci, že pokud maj děcka lokálů konflikt s děckaa zevlenků, "mají odejít". To je rada. Ještě doporučuju českou verzi, hele, už zkoušeli si jich nevšímat? To prej funguje spolehlivě. Proč to nezkouší oběti vražd, znásilnění a loupežných přepadení? Prostě si toho zabijáka nevšímej :-D To měla udělat ta puberťačka ve Vřískotu, když na ní nastoupil Ghostface :-D prostě ho ignorovat :-D jo a nebo odejít.
Hromada keců, ale možnost první volby, prostě začít ty haranty připravovat, ať si to vyřídí sami, vůbec nepadla. Děs. Co takhle je učit, ať jsou organizovaný, drží pohromadě, "biješ jednoho, tak útočíš na všechny…" nic? Ale takhle se to dělalo vždycky a vždycky to fungovalo. Hele, test. Ať zkusí jít skini na romský sídliště a začnou tam někoho mlátit. Jak dlouho bude trvat, než se tam na ně všichni sesypou a zbijou je? He? Dlouho ne. Žiďáci v Izraeli to dělaj stejně. Proč to nedělá bílej Evropan? No?
Učitelům ve Swedenu gratuluju a přeju jim hodně úspěchů na poli boje proti pohlavním stereotypům, pohlavně stereotypním hračkám, tomu, aby si děcka, když jsou bez dozoru těch bazerantů, hrály "pohlavně stereotypně" (jo, to se tam opravdu děje, ne to, že si děcka takhle hrajou, že kluci si hrajou jako kluci a holky jako holky, to je přece normální, ale že jim to tam vadí) a přeju jim brzkou prohru v tý vyhlazovací válce, co tam nastane, protože upřímně, radši ať je tam novej Kuvajt, než tohle.
Další věc byla diskuze ohledně potratů. Ach jo. Říkám si vždycky, nepolezu do toho, ne, no a stejně neodolám. Protože když někdo vykládá úplně blbý hovadiny, tak mi to vždycky podrásá mozek a reagovat prostě musím. Takže. Zastánci interrupcí mají a) hromadu emotivních sraček (stejně jako zastánci regulací zbraní) b) dva skutečný příklady do diskuze (otěhotnění po znásilnění a pokud porod ohrožuje život matky) kterýma se neustále ohánějí c) pseudoargument, že "je to součást těla ženy".
Takže to rozcupuju jedno po druhým. Začnu tím b). Po znásilnění. Kolik je těhotenství po znásilnění? A kolik % tvoří z provedených interrupcí? Až mi "pro choice" vořeši dodaj nějaký relevantní čísla, bude mít smysl se s nima o tom bavit dál. K tomuhle se vrátím. No a pokud porod ohrožuje život matky, tak tady jsem jasně pro interrupci taky. Analogicky nutná obrana a zabití. Je nemorální někoho oddělat. Ale pokud zabiju někoho při obraně života svýho, či někoho jinýho, je to morálně čistý. Tady problém není. Jo a problém nestojí tady ani "umře jeden nebo druhej" ale "umře jeden, nebo oba" a to už není vůbec co řešit. Tady se s nima nehádám.
Oproti tomu, "součást těla ženy". Ne. Dítě není, nebylo a nebude součást těla ženy. Je uvnitř ní, ale ne její součást. Zvláštní je, že kdyby měla dotyčná pro choice kráva v zadeli tasemnici, vůbec nebude spekulovat o tom, jestli je to její součást, vůbec nebude zpochybňovat, že to její součást teda není a nikdy nebyla. Stejně jako ta überkráva co si maže Idelin, má taky ve vagíně nějaký kvasinky a je to jeji součást? Evidentně ne.
Když dotyčný pro choice krávě vrazím do břicha Ballisong, je to součást jejího těla? Neee? A jakto že ne? Vždyť to je uvnitř? Tak podle jakýho klíče to tihle propotratáři teda rozlišujou, že "teď to součást těla ženský ještě je….a teď už je to dítě", heh. Dítě je to prostě od početí, protože v okamžiku početí vzniká novej živočuch a pokud se něco fatálně nepodělá, nebo do toho nebude hrabat nějakej kat v zástěře, dítě už to jednoznačně bude. Časová osa života jednotlivce začíná početím. Končí smrtí.
Tudíž nepochopím to pitomý pozérství mnohých, který na jednu stranu obhajujou ženskou, co jde na vejškrab (a jak říkám, nemyslím situaci, kdy by porod ohrozil její život, tady to beru), ale příšerně by jí odsoudili a zhodnotili jako lidskou kreaturu, monstrum, vražedkyni, dračici, kdoví co, kdyby to dítě porodila a pak utopila v kýblu. Rozdíl? Osm měsíců nečinnosti. Není v tom jinej. Nebyla to sebeobrana, nebyl to boj, to dítě nebyl zločinec odsouzenej k popravě, ani nic takovýho. Jedinej rozdíl je, osm měsíců její nečinnosti, kdy teda časová osa života toho šotouše nebyla ukončena v měsíci jedna, ale v měsíci devět. Není tam jinej faktickej rozdíl, ale v jednom případě je to úplně v pohodě, v druhým případě by jí většina ženských ubodala rozžhavenýma vidličkama.
Takže, co je interrupce? Zabití jednotlivce. Ať se to zabalí do jakéhokoliv okecávacího hávu, je to prostě kill. Kill, jak děcka, tak dospělýho, může být na místě, či dokonce morálně správnej, ospravedlnitelnej a dokonce žádoucí (dítě sebevražednej atentátník běží s trhavinou, no tak střílíme a neváháme) ale je to prostě kill a ocenil bych to, kdyby se tomu tak říkalo. Ne "jdu si to nechat vzít", ale "jdu nechat oddělat svoje dítě". Nazývat věci pravým jménem, prosím.
Kecy o shluku buněk. Takjo. Podle nás, křesťanů (a stejně tenhle název nesnáším, protože je to paskvil, budu používat původní, kristovec. Mnohem srozumitelnější, nejde o "křest", ale o Krista) život má věčnej přesah, člověk má ducha a život vzniká ve chvíli početí. Pro kristovce dítě není shluk buněk nikdy. Evoluční ateistický hledisko? Člověk nemá ducha, život nemá věčnej přesah, no a teď, "Tajemství, Wade?" člověk je z tohohle hlediska celej život jen shluk buněk. Větší a jinak karosovanej, než to embryo, ale jinak, z hlediska evoluční biologie, bez věčnýho přesahu, bez ducha, prostě opravdu jen shluk buněk. Všechno živý je z tohohle hlediska jen shluk buněk, kterej provádí látkovou výměnu a blbne elektrickýma výbojema v mozku. Tudíž, shluk buněk X a shluk buněk Y, proč se tomu X říká "shluk" a Y už je "čelavěk"? Protože je jich tam víc? Jsou rozdělený jinak? Má to jinej tvar? A není to šumaprdel, když se stejně, vždycky, to Y vyvine z X?
Tak prosím. Ne "jdu si nechat odsát shluk buněk", ale "jdu zabít svý děcko". Jo a mimochodem, pro zdraví ženy je fakt lepší ho porodit a pak uškrtit, aspoň se jí nikdo nemusí vrtat v děloze nějakým ostrým paskvilem. Ale, vlastně, neeee, když už je to po porodu, tak to už ho zabije jen lidská zrůda, novej rostovskej řezník :-D Správně politicky korektní je toho chudáka sešrotovat před porodem.
Ještě jednou. Pokud porod ohrožuje život matky, jsem pro interrupci. Stejně jako jsem pro to, zabít chlapa, kterej útočí na můj život. Stejně jako bych odříznul člověka z lana, na kterým byzme viseli, kdyby problém stál "umře on nebo umřeme oba" (pro debily co nerozumí psanému textu, doufám že tu nikdo takovej není - on by umřel tak jako tak, proměnná je, jestli já umřu s ním, no a nebo ne, jeho smrt je ale daná - a stejně to zas někdo nepochopí). Tady jsem pro.
Interrupce po znásilnění. Schvalujete, vendetu? Najít si toho, co znásilnil a vrazit mu tomahók do palice? Kdo schvaluje vendetu zabitím, může uznávat interrupci po znásilnění. Neboť, prostě, zabiješ toho, co z toho znásilnění vzniknul. Tady se moc nehádám, jen tvrdím, že těch případů bude promile. A kdo neschvaluje vendetu zabitím, ale obhajuje tu interrupci, je pozér. Pokud neuznává zabití toho, kdo se tím násilím provinil, proč schvaluje zabití toho, kdo se nepodílel?
No a samozřejmě, opět vypadla možnost první volby. Pokud si, kurva, nemůžu dovolit dítě (z různých důvodů) a nechci riskovat otěhotnění, tak, prostě…..nesouložím. To je celý. Pokud nechci riskovat, že se ožeru, nepiju alkohol. Pokud nechci riskovat bouračku, nelezu do auta. Vždyť je to prostý. Kdo souloží, vždycky nějak riskuje otěhotnění ženský, i když používá antikoncepci. Takže zapnutej zip je nejlepší prevence a nazdar. Nechápu zas, v čem je problém. Chápu, že v některých případech nějakýho toho zdravotního zkolabování je ta interrupce nevyhnutelná, ale prostě ženská, co oddělá svoje dítě, aby mohla dál nezávazně trtkat, je u mě na úrovni tý, co porodí do popelnice, ergo někde mezi kýblem hnoje a syfilitickou krysou. Analogicky chlap, co jí k tomu donutí.
Rozumím že tohle bude pro někoho těžko stravitelný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dferesw dferesw | E-mail | 30. ledna 2018 v 13:18 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: http://xfun.cc/ocgn6

**** Download here: Link: http://ssh.tf/hnGWdteCU

@
@

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama