Když to nejde odstranit, aspoň se o tom nesmí mluvit. A divný věci v bedně.

18. srpna 2016 v 17:26 | Řezník
Servus všem, tak na co se mrkneme dneska. Jak víme, lidi jsou si rovni, před Bohem určitě, před zákonem by měli být a z hlediska práv jednotlivce taky. Jinými slovy, neměly by být jiný zákony pro černochy, jiný pro bělochy, jiný pro homogeje a jiný pro heterouše, zákon je zákon. Souhlas, že jo.
Jak víme dál, lidi si nejsou rovni v oblasti schopností, aktivity, inteligence a podobně. Prostě, někdo je chytrej a snaží se, jinej je chytrej a nesnaží se, někdo je blbej a snaží se, někdo je blbej a lempl a někdo je úplně na nic, charakterizovanej slovy "kam ho ráno postavím, tam ho večer najdu", případně "mouchy sežerte mě".
Podle neokomunistů, havlistů, pravdoláskařů a podobně, si ovšem musí být naprosto rovni všichni úplně ve všem, tudíž že blbej a línej by na tom měl být úplně stejně, jako ten, kdo je sice blbej, ale aspoň se snaží. Tudíž tomu, co se snaží, sebereme děngy a dáme je tomu, co se jen válí a chlastá, protože tak je to fér.
Zatímco rovnost z hlediska hodnoty života, zdraví a celkově člověka, před Bohem a před zákonem, je rovnost přirozená, ta uměle generovaná "rovnost" typu "v každým basketballovým týmu musí být aspoň pět žen a dva důchodci, bez ohledu na to, že na to fyzicky opravdu nestačí" je rovnost nepřirozená. Neokomouši, fanatický humanisti, havlisti a diensbírovci, nahrazujou přirozenou rovnost tou nepřirozenou.
A k tomu si pomáhají takovou zvláštní metodou, že rozdíly, který nejsou na první pohled vidět, jsou prostě neexistující a proto je zakázaný vůbec naznačovat, že by existovat mohly. Kupříkladu muž a žena. Od pohledu vypadají jinak (teda, v drtivý většině). Co víc. Mají jinou stavbu některých orgánů, dokonce i svalstva. Kupříkladu jedni maj dickense a koule, oproti tomu ti druzí mají dělohu a rodidla, jedni nemenstruujou a nemají přechod, ti druzí jo, jedni mají obecně nižší obsah tělesnýho tuku (standardně) než ti druzí……jo, tohle zpochybnit prostě (pro fanatický "rovnostáře" bohužel) nejde. Ani nejnovějším nařízením EU, direktivou z Bruselu, ani iniciativou všech feministických hnutí celýho světa, včetně hnutí Femen, dokonce ani se zapojením dementů ze Žít Brno, se nepodařilo přinutit chlapa porodit, dokonce ani otěhotnět, dokonce ani vyrazit z něj mateřský mlíko se nepovedlo. Tohle popřít nemůžou. Ale Bůh chraň, aby se někdo zmínil o jiných rozdílech mezi mužem a ženou. Kupříkladu v povaze, kupříkladu v myšlení, kupříkladu v celkový mentalitě, v přístupu k problémům atd. To ne, to je prostě pro fanatický obhájce rovnosti naprosto zapovězený a totální kacířství. Pro ně je chlap prostě ženská s dělohou, ženská je pro ně prostě chlap s dickensem, jen trochou hardware se to liší, jinak je to prostě naprosto, ale naprosto zaměnitelný, takže když nenecháme děti hrát si "pohlavně stereotypně" tak budeme mít ne "muž a žena" ale třeba "muna a žež" a bude to možný mezi sebou libovolně ve všem prohazovat, pokud teda nedojde k otěhotnění, který v tom furt jako dělá bordel. Ani Diesnbír nezajistí, aby žena, co se cítí spíš jako muž, oplodnila muže, co je tak zženštilý, že je spíš žena a tohle těm debilům způsobuje bolehlav.
Člověk by řekl, že když se něco liší tak důkladně v hardwéru, že je to od sebe na první pohled rozlišitelný a má to jiný funkce, že je na místě domnívat se, že se to může lišit i v softwéru a mít to jiný funkce, ale ne. Tahle úvaha je "verboten". Neexistujou dvě pohlaví, je jen jedno, akorát některý kusy toho jednoho pohlaví vypadají a fungují jinak, než ty druhý kusy :-D S neomarxistickýma sluníčkářskýma krávama se ovšem prostě nedá diskutovat, protože diskutovat s někým, kdo má doublethink, nefunguje. Toho argumentačně do rohu prostě nezaženete. "Jo, voda je mokrá, chápu, ale voda je suchá, takže jsi v řiti." To nejde porazit na úrovni argumentů.
Další logická úvaha by byla, že kdyby Bůh chtěl, aby pohlaví byly naprosto zaměnitelný, tak by netvořil dvě, ale jedno. A z hlediska neznabožský biologie, kdyby bylo efektivnější mít jen jedno pohlaví, ty dvojpohlavní by vychcípali a ti jednopohlavní by je převálcovali. Proč jsou ty pohlaví dvě? Abyzme z nich násilím dělali jedno univerzální? Ne, prostě proto, že je to tak funkčnější, každý má svoje predispozice a svojí primární funkci. Když mám dvojsložkovej epoxid, tak to taky není "mám složku A a pak taky složku A s příměsí barviva, aby vypadala jinak". Ne, "mám složku A a B" a když nebudu mít A a B, nevznikne mi epoxid, ale nějaká srajda, kterou si neslepím ani chlupy.
No a co tu máme dál. Pak tu máme různý rasy lidí. Jedni jsou černí, druhý bílí, třetí zas žlutý, někdo je narudlej (indián, ne komouš), někdo je úplně bledej a živí se někde v Antarktidě tuleněma a taky je mrňavej, atd. Člověk ty lidi od sebe celkem snadno pozná. Ještě se mi nestalo, že bych si splet černocha a žluťáka. Na první pohled jdou poznat. Co dál, oni mají taky jinou stavbu těla, jinak vypadaj vořeši odněkud z Kalahari, takzvaní křováci a jinak vypadají ti, co byli původně Vikingové (no, ti teď teda vypadají ve velkým množství jako feministkám se klanějící buzny, Ragnar Lothbrock by asi radši sežral svoje koule, když by viděl, co za potomstvo s nima vytvoří). Na první pohled jsou rozdíly patrný. O těch se mluvit smí (teda, opatrně, když se obraz jmenuje "Hlava mouřenína" - byl tam nakreslenej černoch - tak se to politicky korektně přejmenuje na "Hlava muže" :-D, atd. atd.) ale o dalších rozdílech, třeba, že Evropani by mohli mít kupříkladu vyšší předpoklady k nějakým činnostem a třeba lidi z rovníkový Afriky k jiným, že třeba jedna skupina může být od narození pracovitější, cílevědomější, akčnější, zatímco jiná spíš lemplové….o tom se už prostě zase mluvit nesmí, nesmí se to ani naznačit, nesmí se o tom spekulovat. Prosím, já tu neobhajuju rasizmus. Nikdo nemá, před Bohem, ani před zákonem, menší hodnotu, kvůli rase, barvě, nebo pohlaví. Ale, člověk má různý předpoklady, fyzický a mentální, kvůli pohlaví a rase a projev rasy je barva. Neříkám, že jedna je lepší, jiná horší, jenže tahle zblblost s tím, aby se nááááhodou nenaznačilo, že jedna by mohla být v něčem "horší" (to zní jako Hitlééééér, buééééé) se odmítá i jen spekulovat o nějakých různých přepokladech různých typů lidí. Ovšem, to že jsou těch lidí různý typy, jasně nabízí, že předpoklady budou mít, obecně, různý. Někdo lepší k tomu, jinej zas k tomu. Ale opět, podle rovnostářů levičáckých neomarxistických nemáme tři (nebo kolik) ras a asi dvacet podtypů lidí, máme jen jednu velkou rasu, z ní některý lidi teda vypadaj jinak než ti další, jiní zas úplně jinak a projevujou se taky jinak, ale ačkoliv jinak vypadaj, jinak se chovaj a jinak se projevujou, tak se vůbec nelišej a jsou všichni úúplně stejný. Až na bělocha, ten je tu omylem a furt nechce zmizet.
Prostě, černoch je jen běloch s černou kůží, žluťas je jen eskymák se žlutou kůží, co nežere tuleně a křovák je vlastně žluťák, jen černej, s jinejma vlasama, jinou stavbou těla atd. Takže můžeme vzít křováky, poslat je lovit tuleně, eskymáky nacpat na Kalahari, černochy z rovníku do Švédska a Švédy na rovník a je to absolutně bambůča, no a pokud ne, pokud se to nějak podělá, tak se řekne, že se "podcenila a nezdařila integrace" :-D
Když někdo řekne, že lidi co sem lezou z určitých částí Afriky, maj jinou barvu ksichtu, sebranka neomarxistická a sluníčková to zpochybnit nemůže (sice ho obviní z rasizmu už preventivně, protože, kdyby nebyl rasista, tak by si toho ani nevšim :-D ) ale když naznačí, že ta banda má výrazně nižší IQ, než je průměrný evropský, tak to už je kec, nenene, stokrát ne a není to vidět, tak to neexistuje a drž hubu ty novej Hitlere.
Furt někdo kydá o nějakých "předsudcích". Jenže, to, že nějakej obraz obecnýho chování určitý skupiny lidí, během času vzniknul, je vesměs podložený pozorováním a nějakou zkušeností. Samozřejmě, "bojovníci proti předsudkům" budou vyřvávat, že nemůžeš odhadovat něčí chování a mentalitu na základě příslušnosti ke skupině, protože neznáš každýho jednoho toho příslušníka samostatně. (Což jim nebrání generalizovat lidi do pojmu "nácci", přičemž a) nácek je ten, o kom to řeknou oni b) nácek je vždycky zlý, zlý, zlý, žádný umírněný nácek neexistuje c) všichni náckové se chovají stejně, žerou děti, lížou žáby, milujou Hitlera a plynovali by židy, jen kdyby mohli, bez ohledu na to, že ten člověk může být pro židovskej , pro Izrael, nenávidět Hitlera a NSDAP, stačí prostě, když zastává nějaký postoje, co ho u neomarxistů kvalifikujou do kategorie "nácek". Jinými slovy, nácek může být i žid. No, když může být Peršan "arijec", tak už je fšechno posíbl).
Vůbec nezohlední to, že a) pokud má nějaká skupina určitý vnější znaky, kterýma se liší, není od věci se domnívat, že má i nějaký "vnitřní" znaky (a zkušenosti to potvrzujou), neboli "přirozenou mentalitu" b) pokud někoho vychovává určitá skupina, jasně ho budou vychovávat v souladu s pravidlama a idejema tý skupiny, tudíž má predikovatelný chování vestavěný dvakrát. Jednou geneticky (příslušnost ke skupině a předpoklady) podruhý výchovou (ta skupina se projevuje nějak a v tom on vyrůstá).
Tohle všechno sluncaři odmítají jako předsudek, žádná třeba "mentalita černochů ze severní Afriky" neexistuje, je co kousek, to originál….obecná mentalita platí jen u Čechů, protože "česká mentalita", "čecháčkovství", "češství" a všechny tyhle sračky jsou registrovaný trademarky týhle ukecaný bandy. Jakkoliv nigga z Afriky nemá, nemá, nemá, v žádným případě, vrozený předpoklady k něčemu a ty ještě rozvinutý výchovou a učením tam u nic, každej Čech má vrozený předpoklady stát se udavačem, zbabělcem, kam vítr tam plášť xenofobním náckem, kterej se bojí tohohle a o tamto a nic nedělá, jen remcá u píva a blábláblábláblá.
Zatímco výrok "migranti jsou vrazi, koukněte na toho, co dobodal tu dobrovolnici ve Swedenu", jsou na lynč za porušení Náboženství korektnosti (a taky jsou celkem mimo, protože spousta migrantů vrazi nejsou, že) a budou oprávněně kritizovány za to, že "přece jí zabod jen jeden nigga a nemůžeme kvůli tomu vpytle házet", blábol typu "Češi jsou sráči, vždyť nebojovali ani v 68 a prohráli Bílou Horu" se považuje za pravdivej, pytla po tom, že to nebyli tihle Češi, co prohráli Bílou Horu :-D
Takže zatímco "předpoklad niggamigrantů k bodání do dobrovolnic na základě původu a barvy" je naprosto odmítnut, "předpoklad Čecha ke sráčství a zbabělosti" na základě toho, že je Čech, je touhle sebrankou beze zbytku přijímán :-D
Je to krásně jednoduchej svět těch neomarxismem vypatlaných dementů, oikofobů, odnárodněných vořechů a xenofilů, s použitím doubletninku se nikdy do úzkých nedostanou a svět je krásně jednoduchej, běloch je špatnej, ať dělá cokoliv a má to v genech, protože je běloch a jiný rasy jsou fajn ať dělají cokoliv a rozhodně nemají nic v genech, protože žádný genetický předpoklady rasy/národa neexistujou :-D a kdo tvrdí že jo, je rasista. Pokud netvrdí, že to existuje u bílejch / Čechů, protože to je zase pravda :-D

No a další věc. Bohužel opět čas od času vidím reklamy v bedně. Podezřele často se tam opakuje idiot z Fíó Banky, kterej říká koze "Vlasto", retard na motorce, co tam má kozla Bronsona a fousatej malej blbeček co chlemtá obarvenou cukrovou vodu……jsem už paranoidní, nebo nám nenápadně cpou do palice fousáče a kozy? Nenápadná propagace jiný "kultury"? Co jako znamená, když nějakej kripl mluví s kozou jako se svojí starou (jo, těch náznaků je tam tři pytle - "Pošlete svojí starou…Mééééé….Vlasto, kam jdeš?", koza mu na hřbetě donese kafe, on "Teď ne Vlasto", atd), to je jako ukázka toho, že být kozomrd je fajn a v pohodě? Nebo co to jako má znamenat? "Mami, proč říká tý koze, že je jeho stará?" "Nooo, víš, ehhh, nooo, to je jako vtip a narážka na určitý lidi, kteří dělají, takový, no……" "Ahááá mami, ty myslíš kozomrdy, o těch jsem slyšel ve škole….ale proč to dávaj do reklamy? To jako, když si uděláš účet u nich v bance, tak jsi kozomrd? A můžu být taky kozomrd?" "Ne, nemůžeš být ani kozomrd ani koňomrd, nic takovýho." "A proč néééé, v televizi to je, proč to tam teda dávají." He? Něco takovýho? A pitomec s kozlím samcem na motorce? Level dvě, samici už neměli, tak propagujeme homosexuální mezidruhovou lásku, bo co?
(Omlouvám se za používání slova "kozomrd", ale když se chlap v reklamě,v hlavním vysílacím čase, schválně předvádí jako zoofil, zoofilníma narážkama, trochu už mě to jako sejří…..)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 19. srpna 2016 v 17:54 | Reagovat

Jo, to je to "Fousaté léto". A mě už od začátku přišla podezřelá. Protože je to sousloví obzvláště nelogické. Zvláště, když se jedná o sirup.
Já tam hledala nějakou přesmyčku. Nějaký zašifrovaný symbol. Tajné sdělení.  Napsala jsem si i text té písně a četla jsem jí i pozpátku, jestli to nebude mít nějaký jiný další význam. A nic jsem nenašla. Ty jsi na to asi kápnul.

2 reznikuvrajon reznikuvrajon | 20. srpna 2016 v 12:03 | Reagovat

Tak děkuji;-)

3 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 20. srpna 2016 v 16:28 | Reagovat

[2]: Není zač.
A ještě musím říct, že dnes jsem byla konfrontována s hrůzostrašnou věcí.
Ségra mi ukázala jeden obrázek, na kterém ukazovali nějakého týpka. Prostě anime postavičku. Nejdřív v komiksu, pak v anime seriálu, pak v japonském filmu. A nakonec v americkém filmu. Proč americká verze anime postavičky musí být černoch? Když původní verze je asiat? A ještě k tomu nějaký bledý?
Koukám na to jako blázen. Další důkaz že na některá místa procpou člověka, který nemá předpoklady k tomu hrát Japonce. A není to rasismus. :-)

4 dferesw dferesw | E-mail | 30. ledna 2018 v 13:17 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: http://xfun.cc/ocgn6

**** Download here: Link: http://ssh.tf/hnGWdteCU

@
@

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama