Ohněm a mečem, řachanda, Tataři, Pokémoni, focení samofotek a otravní „doomsayeři“.

22. srpna 2016 v 15:36 | Řezník


Servus všem. O víkendu se mi konečně podařilo dokoukat überkvalitní polskou sérii "Ohněm a mečem" (mimochodem doporučuju všem), kde se Poláci na Ukrajině režou a rubají s Kozákama a Tatarama, pod vedením nějakýho homosexuálního chána. Když pominu řemeslný zpracování filmu, kterýžto je na svojí dobu velice dobrý (bitvy se opravdu točí s tisícovkama lidí, žádný máchání sekerou před zeleným plátnem), ti hlavní hrdinové tam jsou vesměs ukrutně sympatický a člověk by se k nim klidně přidal. Celkem jsem v něčem fandil i těm kozákům. Tatarum ne, to jsou musla a můj vztah k muslům je obecně známý :-D
Tak dočumím tenhle geniální film a pak mrknu na FB, kde kámoš v jednom statusu řeší nejnovější starost Amnesty Internacionál a to…..wait for it…..uznání "polyamorie". Tak kdo by nevěděl, co to zas je za sračkoblábol, tak poly to je jako více, že jo, něco jak polygamie, mám víc manželek, kupříkladu. No a amory, to jako že "láska". No a tohle je teda ve finále to, že spolu na smilstvoknížku žije více lidí, tzn tři a více, který spolu jako se nějak cikcak pelešej, chlap se dvěma ženskejma, ženská se dvouma chlapama, dva původně páry a jedna bisexuální transka, no, prostě Sodoma křížená s Gomorou. Což se, ano, děje, ano, někdo to asi provozuje, samozřejmě teda na psí knížku, no a Amnesty Internacionál chce jako řešit, aby tahle banda dostala stejný práva, jako třeba homoděj dvojice, aby se to spolu mohlo nějak cikcak pooddávat a uzavřít nějakej oficiální multisvazek. No a kámoš tam psal ve smyslu jako že tohle už je moc a ať s takovýmhle bordelem a rozkladem tradiční rodiny jdou k čertu (s čímž jsem nadšeně souhlasil) no a jinej vořech mu tam oponoval, že jakože proč, že jako tihle perverti maj přece právo na nějakej takovejhle svůj miltifuck pakt a proč jako ne.
A tu jsem si uvědomil opět ten šílenej paradox v myšlení mnoha lidí, obzvlášť těch přemoudřelých intelektuálů a bojovníků za lidský práva, kdy na jednu stranu kritizujou společnost za to, že jen konzum a žít tady a teď a znova konzum, no a kašle se na "vyšší hodnoty" a "budoucnost společnosti" a "další generace" a "planetu zemi"……na druhou stranu dělají všechno proto, aby veškerý hodnoty a tradiční hodnoty úplně zrelativizovali, sebrali tomu význam, udělali z toho snůšku keců, kterou nikdo nebere vážně a ještě si myslí, jakou že dělaj lidstvu službu. A já jim vzkazuju. Držte-už-tlamu. Ale vážně.
Na jednu stranu se ohání budoucíma generacema a "jakej příklad dáváme dětem, když se jim nevěnujeme, ale jsme v práci a když dítě zlobí, tak mu vrazíme do ruky tablet ať si paří Kántrstrajk, nebo Modern Wankfare a drží hubu, rodiče už se svým dětem nevěnují, konzum konzum blábláblábláblá." Na druhou stranu to, že dítě ke zdravýmu vývoji potřebuje prostě pevnou, stabilní rodinu, tvořenou prostě fotrem, matkou a ideálně fotrem a matkou, co spolu žijou a vydrží, totálně ideologicky zanedbávají. Na jednu stranu je fuj, že se rodiče honí za děngama a děti zanedbávaj (a jo, to fuj opravdu je), na druhou stranu je charašo úplně ignorovat tradiční koncept rodiny a vytvářet pseudorodiny ze dvou gejů, dvou lezeb, bandy, s prominutím, voprcálů, co žijou v jakýsi "polyamorii"…..a to jako přispívá ke zdravýmu a fajn vývoji, jo? Plus rozvody, střídat fotry, střídat matky, když to nevyjde, tak jí vyměň a děti si zvyknou, pak tu trajdaj ženský třikrát rozvedený, každý dítě s jiným chlapem…a to většině těch intoušů, psychologů, sociologů a týhle sebrance nikterak extra nevadí. Osobně tohle považuju za větší problém, než celej "konzum" a to, že dítě paří Zaklínače na Xboxu.
To, že má basmač víc manželek, není diskriminace, protože je to basmač, když má ortodoxní žid víc manželek, je to taky v pohodě, protože kváknout proti židům znamená popřít holofaust, ale když by chtěl bílej muž víc manželek, sesype se na něj déšť ohně a síry od feministických a lidskoprávních organizací, že to je diskrimináce a sexismus (jo, asi je), pokud by to nebylo v rámci "polyamorie", kdy se tři kokainový pseudomodelky přilepí na prachatýho dědka :-D pak by to bylo v pohodě. Jednu věc těm muslimským zemím fakt musím nechat. Maj tam pořádek právě v těch hodnotách, o kterých nám intoši pořád kážou, nic tam nerelativizujou a neřeší tam takový zhovadilosti.
Do podobný kategorie spadaj vořeši, který na jednu stranu považujou slovo "vlast" za sprostý, vlastence za bandu nacistů a pokud by někdo řekl, že "chce hájit zájmy vlasti, řeknou o něm, že je jak druhej Hitler, protože ten taky hájil zájmy vlasti"…..na druhou stranu do nekonečna krafou o "obraně evropských hodnot, obraně Evropy před nepřítelem a nepřítel je Rusko, občane, musíš být připraven bránit naší Evropu s našima hodnotama proti ošklivýmu Rusákovi a hrozbě z Moskvy". Hájit vlast, být pro vlast a chtít hájit zájmy vlasti je špatný, ale pokud se pojem "vlast" vztáhne na ten bruselskej panevropskej paskvil řízenej smečkou neomarxistů, v tom případě je to fajn a bezvadný. Kdo by byl ochotnej bojovat za zájmy Český Republiky, koukala by na něj ta banda intošů jak na něco co uteklo z ústavu pro duševně choré. Kdyby ovšem prohlásil, že je ochotnej bojovat proti Rusku a kostit Ivany, při obraně evropských hodnot, Evropský Unie a "evropský svobody", byl by u nich za kinga :-D
Když jsem sledoval ty Poláky, Ohněm a mečem, rvali se primárně za svojí zemi, svojí vlast, krále, za svojí víru, svojí rodinu a svoje práva. Teď si představím, že jim to někdo celý sebere a zrelativizuje, tzn "vlast je blbost a je irelevantní, národ je jen jakýsi zbytečný konstrukt páč všichni jsme jeden pýpl, rodina je taky jen sociální konstrukt, kterej nemá význam, králi jseš úplně u prdele, tvoje víra je nesmysl, jako, milostivě ti jí necháme, ale moc o ní nemluv, pokud to není islám, práva máš platit daně, držet tlamu, snášet zločin a podporovat sociální inženýrství." Bojoval by za tohle někdo? Takovej král by si mohl být jistej, že by mu ti vojáci okamžitě přeběhli k těm Kozákům a Tatarům, protože by měli důvod se domnívat, že s nima uzavřou pak lepší deal :-D
Ti co burcujou lidi proti Rusákovi, si asi neuvědomujou, že po desetiletích neomarxistickýho vyplachování mozku tady už lidi opravdu nemají jako nic, za co by jim stálo nasadit kejhák :-D Obzvlášť proti nepříteli, kterej by je apriori na životě neohrožoval, genocidu by neplánoval, a většině by víru ani nebral, protože většina tu stejně nevěří pořádně v nic. A Rusák proti křesťanství nic nemá.
Paradoxně se intoši diví, že lidi nejsou ochotni jít případně proti Rusákovi při obraně "lidských práv", rozuměj "práv menšin a toho, že většina může tak držet fekál", "svobody vyznání, pokud teda je tvoje víra islám", atd.
Neziskovka "Evropský hodnoty", která straší Rusákem, mluvčí je tam bývalej gej pornoherec, podporuje import musulmanskejch nájezdníků, no, jako za tohle by měl někdo něco nasadit v nějaký pošahaný steči? Opravdu? Když pominu to, že v době těch polských bitkařů by byl chlap, co si vydělával prachy ožužláváním pyjů jiných chlapů, buď někde nacpanej v pranýři, nebo rovnou setnutej a vůbec by nebylo jako možný, aby někde vykládal o "hodnotách", tak pochybuju, že by kdokoliv z nich byl ochotnej podstoupit konflikt s kýmkoliv, aby se za jejich daně mohlo do Evropy navozit víc musulmanů. Prostě "S Rusákem bojuj za Turka a za to, ať je tu více islámu" :-D :-D dává to smysl? Mě teda ně. Pak se diví, že Rusáka nikdo pořádně jako hrozbu pro nic nevnímá.
Všimli jste si už někdy toho, že takovej komickej intelektuální křikloun bude něco neustále mektat o tom, jak jsou dneska lidi sobecký, nemaj žádnej "vyšší cíl" a nic pro co by se obětovali, jak nemyslí na další a na to, co tu po nich zůstane, ale když teda promluvíte o Bohu, o věčnosti, o rodině, vlasti a podobně, začne vyřvávat, ať s tím omezováním jdete do zádě, že každej má právo žít tak jak chce a kdo určil, co je správný a co je špatný a že vlastně nic není dobrý, nic není špatný, ale všechno je nějak jako, no, já nevim co vlastně?
Ať už drží hubu, fakt že jo, mě z těch pseudointošů už shoří palice.
No a do týhle kategorie otravných plkalů patří ti různý "doomsayeři", kteří se zaměří na nějakou úplně druhořadou pitomost a dělají z toho symptom zkázy civilizace a rozkladu společnosti (přičemž ty skutečný symptomy rozkladu jim unikají, no a nebo o nich mlčí, protože mluvit o nich je bekané).
Kupříkladu, jeden čas jela móda focení těch "selfie" fotek. Teď je to zase skoro pryč, dva tři roky a neštěkne po tom pes, ale to bylo keců, jakej je to symbol doby, narcizmu, sobectví, že dřív lidi fotili věci, teď fotí sebe a blábláblá, uááááá. Jasně, dřív se fotky vyvolávaly packoručně někde v komoře nebo ve fotolabu, film stál prachy, jedna fotka tak stála prachy za film a pak za vyvolání, no a foťák měl kapacitu pár desítek snímků, člověk tudíž zvažoval, na co je vyplýtvat. Teď má foťák každej mobil za pětikilo, kapacitu tisíce fotek, takže každej může naflešovat stovky fotek svýho ksichtu, svýho psa, svých bot, svýho záchoda, svýho čehokoliv a furt mu zbyde stovková, tisícová a větší kapacita aby cvakal cokoliv, co má nějakej smysl. A buď pak pár tisíc fotek promaže, nebo si je někde nechá na harddisku, nemůže to mít něco společnýho i s tímhle, he? :-D No a tak si banda mlamojů fotí vlastní ksicht, kde je v tom problém? Byla to nějaká módní pitomost, která už mizí.
Teď zase "Pokémoni" a hroznej slovní průjem spousty psychologů a podobných o tom, jaká je to demence lidstva, že lidi chodí s founama a chytaj Pokémony. Ach jo. V každý době se přece dělala nějaká úplně zbytečná volovina, tlučení mičudou o zeď taky není žádnej odkaz geniality, běhání za nějakým kruhem do kterýho dloubu klackem, taky ne, jeden čas se sbíraly nějaký kartičky, jiná skupina lidí sbírala "céčka", já si pamatuju, že jako malej jsem měl nějaký nalepovací album zvířátek a kupoval jsem nálepky jak blbačenko, tak dneska se dělá tohle, no, za pár měsíců celek pokémon gou zmizí, zas po tom neštěkne ani pes, jen v kyberprostoru zůstane sepsaná halda srágor o tom, jak paření pokémonů značí příznak konce světa.
Oproti tomu dotyčným intošům uniká, že se nám tu opakujou symptomy zhnití starýho Říma, tzn přebujelá byrokracie, od reality odrtžená, právě neustálý řešení hovadin a relativizace skutečných hodnot, rozstoucí sexuální zvrácenost obyvatelstva, ústup manželství a klasický rodiny ve prospěch volnejch svazků, homosvazků, již zmiňovaný "polyamorie", ústup rození dětí, čímž pádem nás barbaři během pár generací totálně přečíslí a sežerou zaživa, relativizace hodnot i v rodině a ve výchově, takže učí děti růst jak dříví v lese……tohle jsou všechno věci, který mají potenciál společnost rozložit a jsou opravdová ukázka toho, že to jde do kopru a bez návratu k základům to brzo shnije a klekne ve velkém stylu, ale o tom ti chytráci nemluví. Protože tohle kritizovat je politicky nekorektní. Ale fotit si držku mobilem, to je fakt téma, na to se dají psát psychologický posudky :-D
Podobně jeden čas ten "studená voda z kýblu čelendž". To bylo keců, jakej je to symbol zdementnělý populace, žvástů, jak jsou lidi sobecký, že tady vodou plejtvaj a v Africe maj sucho (dotyčný kecálista asi nikdy neslyšel o koloběhu vody, o tom, že co se kde vyleje, vypije, vypotí, vymočí, vycintá, vhatever (schválně to v) že se to zase vypaří a zas to jinde vyprší, takže a) je šance, že jim to proudy vzduchu zanesou do Afro a vyprší se jim to tam, mnohem lepší, než kdyby si tu vodu sobecky křečkoval ve sklepě :-D b) tudíž touhle jejich optikou by jim teda měl bejt vděčnej každej v nějaký zátopový oblasti :-D
Opakovaně jsem psal, jestli tihle kritici "západního sobectví" běhali vždycky za deště jímat vodu do kýblu, aby jí pak přes PPL posílali třeba do Ghany. :-D
No, byla to moda půl roku a je to zase pryč, už to nikdo nedělá, pes po tom neštěkne, ale toho textu co se nakydalo psaním zbytečných keců, kritik, teorií, varování, všemožnýho "blábláblá" na tohle téma, to zůstalo :-D
Podobně jako neustálý kritizování, že lidi čtou věci na tabletech a ne na tištěným médiu, já teda nezpochybňuju že spousta lidí je čím dál blbějších, když vidím diskuzní fora, kam přispívají mladý lidi a vidím psanej projev dnešních puberťáků, přemýšlím, jestli to napsala opice na khatu nohou, nebo co se děje (málokdo okolo 15-17 nepíše jako dement, nějaký i, y, malý a velký písmena, slovosled a podobně, to evidentně je pro ně vilidž in Spain :-D, o něčem tak drsným, jako čárky ve větě už úplně darmo mluvit), ale neviděl bych to na to, že zrovna za tohle můžou moderní komunikační prostředky. Oproti tomu si dokážu představit, že když byla na ústupu doprava koněm, jak spousta uvědomělých lidí říkala, jaká je to chyba, že ti mladý ani neumí jezdit na kóni, že ty parní mašiny se snadno porouchaj, ale kůň, to je spolehlivý atd…….
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 PhillipVep PhillipVep | E-mail | Web | 20. dubna 2018 v 19:49 | Reagovat

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult><img>http://lastnewstoday.ru/pr/adult/images/9068b248538e.jpg</img></a>

<a href=http://lastnewstoday.ru/pr/adult>знакомства бесплатно для серьезных отношений</a>

Онлайн клуб знакомств для интима. Реальные знакомства для XXX в твоем городе. Заглядывай - тебе понравится!

знакомства в питере, шерлок холмс знакомство 1979, сайт знакомств для отношений без регистрации, новокузнецки знакомства, знакомства в саратове, знакомства новокузнецк, табор бесплатных знакомств мобильных, шерлок холмс и доктор ватсон 1979 знакомство, популярные сайты знакомств, знакомства табор бесплатно мобильная версия, знакомства кемерово, сайт знакомств для серьезных отношений без регистрации, знакомства с парнями, знакомства в краснодаре, знакомства для взрослых без регистрации бесплатно девушки, табор знакомства моя страница войти бесплатно, знакомства с номерами без регистрации бесплатно, рамблер знакомства, скачать сайт знакомств, tabor знакомства моя страница, сайты знакомств для взрослых без бесплатно, сайт знакомства взрослых регистрации бесплатно, сайты знакомств для взрослых без регистрации бесплатно, служба знакомств, знакомства ру бесплатный сайт знакомств, мамба знакомства без, табор знакомства вход на сайт, знакомства в области без регистрации, мамба знакомства бесплатные

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama