Řezník je King :-D :-D

25. srpna 2016 v 16:45 | Řezník


Kdysi jsem psal o tom, že ISIL a spol sem nemusí posílat hotový teroristy, že stačí, když pošle rekrutéry, kteří si bojovníky zverbujou ať už z flákačů středovýchodních post pubertálních už usedlých, případně z "uprchlíků". No, to se dělo. Pak jsem říkal, že se nepotřebujou patlat s bombama a převážet Kalašnikovy, že těch pitomců si zverbujou dost, aby stačilo zaúkolovat je na zabíjení pomocí různých improvizovaných nástrojů, no a teď je to co chvíli nějakej masaka nožom, mačetou, sekerou, kdoví čím. No a už to běží. Co chvíli někdo někoho dobodá nebo rozseká a řve u toho Alou na bar. Pak jsem říkal, že je jen otázka času, než se nějakej dement s držkou umaštěnou od kebabu inspiruje i u nás. No a máme tu blba co ohrožoval lidi na Mácháči a řval Alou na bar. Jasně, ožralej člověk, ještě něčím sjetej, toho vyřvává hodně, spousta lidí, když se někde ožerou, řve síghajl nebo nějaký jiný voloviny a vůbec k tý ideologii nepatří, pustil bych to z hlavy, kdyby to ovšem….nebyl "Pražák" s alžírským fotrem, zas teda nějaká huba opálená africká a u toho už mi to smrdí tím, že to bylo vážně. Během krátký doby to někdo zopakuje tentokrát funkčně. Možná zrovna ten samej, jako vyšinutej babochlap "Myšel", co zkoušel uškrtit ženskou na záchodě v kavárně, na což se vyignorovali jak fízlové, tak psychiatři, babochlapa nechali běžet a babochlap pak udělal zabíjačku fTesku.
Říkal jsem dlouhý roky, s mnoha dalšíma, že gun control je sračka, protože to odzbrojuje akorát zákona dbalý lidi, kterým to bere možnost obrany, oproti tomu grázly zvýhodňuje, poslední dobou mi dávaj za pravdu už skoro všichni, no a k čemu vede kontrola zbraní? No mimojiné třeba k tomu, že hovado neužitečný v Austrálii vykuchá ženskou a chlapa, třicet lidí na to čumí, nikdo neudělá nic, protože nemají čím a upřímně, vběhnout holýma rukama do odhodlanýho magora s nožom, to se prostě nikomu nechce. Což se nedivím. Nebo jako v Británii, kdy dvě držky opálený rozsekají vojáka na ulici a lidi jen čumí, oni se u mrtvoly ještě deset minut natáčí, fotí selfie, vykecávaj se, aniž by jim někdo rozptýlil myšlenky……atd. Tímto zdravím toho kluka, co bojoval proti vyšinutý ženský s nožom v tom Žďáru nad Sázavou a pravím, je to hrdina.
Atd. Říkal jsem, že s "uprchlíkama" se sem budou přesunovat basmači, dva roky potom to samý vypadlo z německý a francouzský tajný služby. Co tím chci říct. Zatím mi každá prognóza ohledně týhle situace vyšla a to si nemyslím, že jsem nějakej übergénius. Schválně, vyjde mi i ta velká, TET 2.0?
Když vidím ty zástupy infiltrátorů, který každej den lezou do Evropy, nemůžu si prostě nevybavit členy Viet Kongu, který se natáhli do všech velkých měst v Jižním Vietnamu pod záminkou svátku Tet. Ani hafo kubánských vojáků, kteří se v převlečení za civily nakýblovali do Angoly. U Tetu tam delší čas tahali kombatanty a průběžně pašovali zbraně. Řecká pobřežní stráž tu tam chytne loď nacpanou zbraněma, támhle v Německu u meshity našli hromadu zbraní, Kalašnikovy, například, těch zbraní už tu bude dost.
Někdo odmítá možnost Tet 2.0 kvůli tomu, že přece basmačům musí být jasný, že to tu nedobyjou a neobsadí. No a co když jim je to úplně jasný a prostě nechtějí nic dobývat ani obsazovat, jen udělat totální závar, protože, oni to tu nemusí obsadit, stačí poškodit a rozložit. Vlastně ekvivalent toho, že blb vyběhne do vlaku se sekerou a rozseká tam pár lidí. Nebo vleze do TGV s Kalašnikovem s úmyslem dělat kris kros. Jen tisíckrát větší a trochu sofistikovanější. Vždyť většině těch kombatantů je i jedno, že to nepřežijou. On i původní Tet ve Vietnamu skončil neúspěchem, spousta jednotek Kongu byla úplně vybitá, devadesátiprocentní ztráty, ale oni se ty hovada rudý stejně nevzdávali, i když byli magoři úplně obklíčený v Citadele v Hue, místo toho, aby zastřelili politruka a kapitulovali, rvali se skoro do posledního muže.
On pro velký vykrvácení Viet Kongu ani režim v Hanoji moc nebrečel. On totiž Viet Kong a Severní Vietnam byli sice spojenci a bojovali proti stejnýmu protivníkovi, ale nebyli stejná frakce, stejně by si to pak musel Ho Či Min s vedením Viet Kongu nějak pořešit a dohodnout se, takže strýčkovi Ho nijak nevadilo, když Viet Kong udělal závar, poškodil ARVN, poškodil Američany a sám skončil jako samostatná bojová síla a dál to celý převzala NVA. Proč by mělo světovýmu basmačstvu vadit, vyplýtvat pár desítek tisíc svých pobratimů v Evropě, když stejně věří, že ti se při džihádu dostanou do nebe? Tomuhle komouši nevěřili a jakej randál podnikli.
Za další, to, že my víme, že ta akce neskončí výhrou, neznamená, že to ví oni, nebo že nevěří v opak. Hitler si myslel, že se SSSR zhroutí po první ofenzivě, Ho předpokládal, že se lid Jižního Vietnamu přidá k Viet Kongu, během Tetu, co když oni spoléhaj na to, že Evropa je tak slabá, že se složí, pokud tady nějaká taková rozsáhlejší akce proběhne? A nemusí tomu věřit oni, stačí, když tomu uvěří ti, co to budou mít provést.
Koordinace. Pamatujete na to sexuální násilí na Silvestra? Že neproběhlo jen v Kolíně nad Rýnem, ale v mnoha dalších městech? Co když to byl jen test, jak rozsáhlou akci dokážou zpytlíkovat dohromady? A povedlo se to. Ono "v půlnoci 25 února vyraž do ulice Kozí, do hospody u Chrchelu, tam dostaneš Kalacha, náboje a granáty a tady máš cíle, na který zaútočíš", tím komunikace končí, se dá zbuntovat celkem snadno. I Američanům a ARVN něco takovýho proběhlo přímo před nosem a to prosím ve válečným stavu, kdy hlídali teda pořádně a protivník neměl motivaci takovou, že když to proflákne a zradí džihád, pomaže do pekla.
Pokud to buchne ve Francii, v Německu, atd. , mají tam statisíce těch vořechů v různých táborech, Džungle for igzampl. A když se to tam začne rvát a silový složky budou zaměstnaný zvládáním boje, nevydají se tihle po městech rabovat? A dělaj überbordel? A nepřeleje se to okamžitě přes hranice k nám? Stačí když prosákne pár desítek tisíc lidí, nebo pár tisíc, během chvíle to naše silový složky přestanou stíhat a ve chvíli, kdy přestanou stíhat, vzroste megabrutálně ultrabestiálně zločin i mezi našima, je to klasika, kde není dozor, tam se rve, krade, rabuje, przní, morduje, vemte si místa živelných katastrof, jakej tam mnohhdy vznikne brajgl , třeba po Katrině, že jo. No a musí tam mnohdy armáda nastolit stanný právo. No ale naše armáda, poddimenzovaná, minimálně početně, bude mít šance zvládat jen nějaký části území. Zbytek se snadno, snadno, může ocitnout v chaosu. On stačí rozsáhlejší blackout, kterej teda vznikne, když při zabíjení v Německu zničí část rozvodný sítě.
On je ten chaos blíž než si lidi myslí a s každým kombatantem, co se vylodí, je to blíž. Tet 2.0 a z toho plynoucí kolaps není vůbec utopie a tudíž s tím počítejte. No a připravte se. Až to vznikne, bude pozdě něco řešit a hledat někde, čím se bránit. No a až to začne, prosím, žádný řešení jestli smím bránit svůj barák, lidi v něm atd, za pomoci smrtící síly, prostě bojujte, jasný? Spoléhat na následnej soucit nějaký kriminální vši, nebo nějaký náplavy z kohotozajímáistánu, kde má váš kejhák menší hodnotu, než žrádlo v ledničce, je fakt nesmysl.

No a není to tak, že Fricové už nějak čekají, že se něco podobnýho semele, že jim bude chvíli trvat, než to dostanou pod kontrolu a mezitím budou lidi odkázaní na sebe? Proto to varování, ať se lidi připraví zásobama na nějakou krizi, doporučujou žvanec atd., na deset dní. Za deset dní se válka s Velkým Zlým Rusem nestihne, leda nukleární, ale na tu nemá cenu se doma předzásobovat :-D když většina krytů atd stejně už nefunguje a z 99% lidí by bylo během chvíle tak leda hnojivo. A následky nuke strajku by trvaly teda dost déle. Ale boj s omezeným množstvím protivníků, mající charakter Tet ofenzivy a následnýho chaosu, anarchie a rabování, v místech, kde by to silový složky nedostaly pod kontrolu, to by se za deset dní stihlo. To je i v souladu s mým odhadem, když jsem o možnosti týhle "ofenzivy" psal. To by se v tom čase stihlo. Ono to ten stát nezničí, aspoň ne najednou, oni ho takhle nedobudou a neobsadí, ale uvrhnou na chvíli do chaosu, všechno se zastaví, zásoby, doprava, služby, elektrika, voda……jo, tohle už by šlo. Není možný, že skopčácký tajný službě zase došlo něco, o čem Řezník vykládal před půl rokem a uvažoval dávno předtím?
Skopčáci doporučujou lidem se zásobit a nedoporučujou jim se ozbrojit. Co se stane s někým, kdo má zásoby, ale nemá zbraň, aby si to pohlídal? Bude koukat, jak mu to nějaký chuligáni berou, žerou, případně ho ještě zbijou a případně mu pravděpodobně obtáhnou ženu, potažmo dceru. Nojo. A to nemusí být migranti. Ve chvíli, kdy silový složky přestanou stíhat, začne se jako svoloč projevovat i spousta bílých. I Čechů. Počítej s tím. Takových vořechů se po regionu pohybuje spousta, velký města mají nevýhodu, že je tam hodně lidí, tím pádem i hodně ksindlu. Vesnice, tam se líp organizuje obrana (ti lidi se navzájem znají), ale pokud je malá, je to snadnej cíl nějaký hordy nájezdníků a silový složky budou primárně dostávat pod kontrolu velký města.
Proto, "Kdo nemá, prodej plášť a kup si meč" pravil Ježíš z Nazareta. A já říkám, přesně tak a současnej meč je pistole. Kdo ještě nemá doma dost železa, aby ubránil sebe a rodinu před zbitím, zprzněním, zamordováním, v případě nějakýho kolapsu, nechť tento stav urychleně napraví, protože člověk by byl překvapenej, jak rychle se lidi v situaci bez dozoru změní ve zvěř a ksindl. To by jeden až vejral a divil by se, čeho jsou schopný.
Takže tohle je varování druhý. Dá se to dobře opřít o to prohlášení vlády Friců. Dva roky žvaní o tom, že "to zvládnou", s migrantama nebude žádnej problém, oni se integrujou a bude pohoda, přímo vánoční….a najednou si do toho hodí vidle s tím, že lidi se mají předzásobit na případ průseru? A riskujou, že lidi se budou ptát, jako proč? Riskovali by to, když se snažili ututlat i hromadný sexuální násilí ve velkých městech, když se, aby se neblblo s "rasizmem", snaží zakecat stovky případů imigrantský kriminality? To, že v situaci, kdy lžou, falšujou statistiky, zakazujou je dělat, zakazujou referovat o původu pachatelů a podobně, vůbec nějaký varování dobytkové pustili, ukazuje, že se asi fakt schyluje k vejprasku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Scottjen Scottjen | E-mail | 5. května 2018 v 16:04 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*--

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama