Tesko „kuchyňský festival“, cvokotesty, blbý kecy a konečná zkáza

15. srpna 2016 v 10:17 | Řezník
Hajl Hydra všem, po návratu z dovolený jsem si uvědomil, že jsem si naprosto nechal ujít ultimátní šanci nakopnout různý sociální inženýry celýho světa a hlavně, moje nejmíň oblíbený, regulátory zbraní. Jak víme, nebo, ví skoro každej, v Tescu na Smíchově (chodil jsem tam dost často) jedna vyšinutá transsexuální ženská (evidentně měla ten mozek pěkně rozbředlý) vykuchala v převlíkací kabince jinou ženskou. Nožom, kterej tam sebrala v Tesku z regálu. Když naprosto pominu taktickou stránku věci a to, že útok, naprosto nečekaný, magora s nožom, na malým, omezeným prostoru, přičemž ten není motivovanej ničím pořádně racionálním, jako prachy nebo tak, ale chce rovnou zabít, je mimořádně obtížná situace a celkem zkouška dospělosti i pro trénovanýho bojovníka, všimnout je si potřeba tohoto.
Ta ženská byla zavřená za napadení s cílem uškrtit, na základě toho se ocitla v Bohnicích. Opakovaně deklarovala, že někoho oddělá, že chce žrát lidský vnitřnosti (její slova) a podobně. Říkám si, to jí jako v těch Bohnicích nedali psychotest? Ten všespásný dotazník, kterej oddělí dobré lidi od špatných a zjistí, "jaké má dotyčný sklony k násilí", jak o tom pořád bučej příznivci státní regulace zbraní a dementi z neziskovek a hipíci? Kurnik na to, abych zjistil, že ta kráva má sklony k násilí, nepotřebuju žádnej certifikovanej test od Šotousch und Pakosch psychiatric research institute, stačí se podívat, zkoušela uškrtit jinou ženskou na záchodě a vykládá, že chce kuchat lidi a žrát je. Hmmm. Jasně, ano, asi jí nemůžou zavřít bez soudu do cvokárny (i když to se prý děje zcela běžně, to, že někoho "omylem" zavřou se stává), nebo pokud tam nechce jít dobrovolně, ale stejně, nějakej návrh od dotyčnýho psychokrávy, kterej jí měl na starost, jednoznačně padnout měl. Pokud se cítí tak jistí v kramflecích, že na základě nějakých popy paste testů chtějí rozhodovat o právu lidí držet to, vlastnit tamto a používat ono, měl by dokázat, na základě seriozního vyšetřování a pozorování, identifikovat opravdu skutečně nebezpečný hovado (což tohle bylo) a přijmout kroky.
Není to první případ. Předtím pustili ženskou z pakárny a ona pak ve Žďáru nad Sázavou vykostila nožom nějakýho kluka. Mizérie, opět. Jinej vořech, taky pod psychiatrickým dozorem, zabil někde knihovnici, tím, že jí bodl do zad.
Hoši, nic moc výsledek. Jakejkoliv exces držitele legální zbraně se bleskem přetaví ve volání po přísnější regulaci a po zavedení psychotestů, tady proběhly tři případy vraždy, kdy byli pachatelé pod přímým dohledem psychologů a psychiatrů a dotyční poznali hovno co se děje. A to prosím je vyšetřovali asi důkladněji, než by proběhlo nějaký testování za prachy na potvrzení. S tímhle výsledkem chtějí někomu kecat do možností obrany? Jasně, ano, splést se může každej, chybu může udělat každej, ale jen bych zvážil, jestli oboru, kterej za poslední dva roky předvedl tak fatální chyby, dát nějakou pravomoc kecat komukoliv do čehokoliv a doufám, že po tomhle už je jasný, že jedinej přínos psychotestů by byl, že se na tom část lidí napakuje (felčaři a psychotestovací lobby), pár lidí zas prohne (občan, jak jinak), mnohým bude znemožněna efektivní obrana (protože cvokař bude odpůrce civilního držení, nebo se mu dotyčnej nebude líbit, on si to okecá vždycky) a na ulici se bude trajdat nijak nezmenšená a tímhle nedotčená skupina criminales, kteří prostě budou zabíjet nelegálníma zbraněma, na tenhle cirkus se komplet vybodnou no a dál ne úplně zanedbatelná menšina idiotů, kteří "chtějí pít krev a žrát vnitřnosti" a který zrovna ti samý felčaři vypustili zpátky mezi lidi.
The best of psychiatric control: Harris a Clebold, střelci z Columbine, za nějakej kiks byli odsouzeni, mimo jiné i k návštěvám psychologa. Poznal? Charles Whitman, střelec z Austinu. Svěřil se svýmu cvokaři, "někdy mám chuť vylézt na tu věž na náměstí a postřílet všechny ty lidi dole." Cvokař řekl dobře, přijďte příští úterý. Charles šel, zabil ženu a matku, vzal pušky a šel na tu věž. Edmund Kemper, zabil svoje prastarce, byl zavřenej ve cvokárně. Pak prej, že už je v poho, pustili ho a Edmund se až pak pořádně rozjel. Jeden z nejznámějších sériových vrahů. Albert Fish, kanibal, co žral malý děti a o posledním ještě napsal dopis její matce. Podle psychiatrickýho vyšetření, "nebyl nebezpečný". Hmm. Když ne on, tak kdo. Lutz, nebo jak se jmenoval. Pilot linkovýho letadla, vyšetření měl celou sadu a pak poslal Airbus do hory. Heh. Tihle tři killeři z Čech. Lesní střelec, Kalivoda. Psychotestů měl celou sadu, byl to bývalej polda. A tak dále, mohl bych dohledávat případy a sypat je sem celej den.
Těch případů, kdy jim tam přijde nějakej "starej Brůna", oni se ho zeptaj, do kdy se pomočoval, pak řeknou "přijďte příští týden, zas si pokecáme" a Brůna jde domů a rozseká familii sekerou, není vůbec málo.
Hele já nemám nic proti psychologii a psychiatrii obecně, je to obor, má v jistých ohledech i výsledky, má v mnoha ohledech opodstatnitelnou existenci a určitý rozsah využití, taky určitou chybovost, jako skoro cokoliv. Jde mi jen o to nadhodnocování psychologie a různých testů a dotazníků a profilování a tý jakože módy "dáme někomu dotazník a zjistíme, jak to s ním je". Doprdele, vždyť tohle může být maximálně totálně orientační, ale opravdu jen jako mega orientační. Spousta lidí někoho zná deset, dvacet let a pak je překvapí to, co v nějaký situaci udělá. A jako někdo chce poznat člověka pořádně z testu typu "ano-určitě ano-ani ano ani ne-spíše ne-určitě ne" a podobně? Jako vážně? Ukázali jsme si, že mnohdy nejsou schopný poznat ani skutečnýho psychopata ani když jim to řekne.
To je podobný, jako se nikdo nediví, že předpověď počasí týden dopředu je fakt jen totálně orientační a spíš na úrovni "možná bude hezky a možná pršet nebude. No a možná taky bude a bude hnusně" ale nějaký modely toho, jak se za padesát let změní teplota o 0,2°C a podobně se berou vážně. Jako, cože?
Shrnutí, kdo to ještě nepochopil.
Psychotesty
Jsou
Naprosto
K hovnu
Byl bych rád, kdybych už o tomhle tématu nikdy neslyšel (Bůh ví, že uslyším). A pak stejnej vořech, co někomu sebere možnost se bránit pořádně, protože na Vysoké Univerzitě Neomarxistické ho naučili, že bouchačky musí mít jen poliši a armáda a to jen ve službě, pustí nějakýho novýho Alberta Fishe, protože "určitě už není nebezpečný no a musíme mu dát n šancí" (viz kult hajzla) a ten pak dotyčnýho případně doma vykaší. Hezký. Ideální svět, kde bude všechno tak krásně regulovaný a dozorovaný, že se tam půlka lidí vyvraždí.
No a co dál. Propaganda o bezproblémovém multikulti se hroutí čím dál tím víc. Na Korzice se porubali místní s muslimama, musla začali bitku, s tím, že se jim nelíbilo, že nějakej kluk fotil jejich ženský v těch "burkinách" (plavky stylu neoprén) a pár lidí šlo do špitálu, z obou stran, jeden Korzičan, původně Čech a jeho syn, dostali několik zásahů z harpuny. No a v článku bylo o více bitkách mezi Korsičany a musly, s tím, že "vláda se snaží přimět místňáky, ať rozlišují mezi muslimy a islámisty" (to umělý dělení, ze kterýho jsem si tu tropil šašky nedávno). No a v diskuzi k tomu byl trefnej příspěvek "Teď teda nevím, toho kluka harpunou střelili muslimové, nebo islámisti?" :-D trefa přímo na komoru :-D Je to prostě to samý, neexistuje žádnej "islámista", to je umělej konstrukt.
Mimochodem, spousta lidí tvrdilo, že se sluncařům otevřou oči, až nějakej nigga znásilní, nebo zbije, je, nebo někoho z jejich kámošů, hele, tvrdil jsem to taky a evidentně jsem se splet. Aktuálně si vybavuju několik případů těch multikulti slepic, který ta banda znásilnila a ony jim to nejen nezazlívaj, ale ještě obviňujou naši společnost, že za to může, na jejich proimigračních postojích to nic nezměnilo. Dokonce i chlap, co dostal od Somálce bo koho, naloženo do hnědky, má spíš trauma z toho, že toho Fifty centa deportovali, než z toho, že od teď bude muset nosit slipy s igelitovou vložkou. Zajimavý. Naposledy v Německu nějaká Selin něco, kterou zprznili tři paraziti a ona se to snažila zakecat, že jí prej "přepadli nějaký Němci" a pak napsala na fejs vzkaz nějakýmu fiktivnímu uprchlíkovi,jak je ráda, že se dostal do Evropy a jak se tu o něj bojí a jak za všechno může fašistická a sexistická západní společnost". Nevím, ale chvíli předtím jí nějak sexuálně zneužili tři vořeši, co k naší společnosti nepatřili ani omylem, to sexistický nebylo? :-D Jak vidíme, pro sluníčkářku není sexistický zneužití od imigranta, ale je pro ní naprosto sexistický cokoliv od bílého muže. :-D Dá se s tímhle materiálem pracovat jinak, než to poslat pracovat do uranovýho dolu? Má nějakej smysl s nima vést diskuzi? Jakej smysl má přesvědčovat někoho, kdo má rozvinutej doublethink? Doublethink se nedá argumentačně porazit, na tom je postavenej. Orwell byl génius.
Je to vidět u mnoha lidí, kteří jsou jinak inteligentní, ale v určitých ohledech se chovají a uvažujou jako dementi a zdravej rozum nahradili nějakýma ideologickýma kecama.
Poslední exces je ta současná olympiáda, kde teda musla pokračujou v těch svých excesech, že teda jako jo, pošlou tam závodit i ženský, ale v těch jejich pyžamech, je tam "tým uprchlíků" a jejich plavkyně zaostává o za kvalifikačním limitem o 9 sekund (tak co tam jako dělá, do řiti), zápasník odmítne podat po souboji ruku oponentovi, protože ten je Žid, libanonská výprava dělá bordel, že nepojede se Židama v jednom autobuse, jiná tlama zabalená v hadrech radši ukončí a zdrhne, aby nemusela zápasit se soupeřkou z Izraele, krucimíca, co to jako zase je tohle? I v Berlíně za Hitlera závodili árijci s černýma a takovouhle krávu tam nikdo nedělal. Když se nedokážou chovat slušně ani tady a chvíli, jak mě chce někdo přesvědčit, že nějaká koexistence na stejným prostoru je možná?
Zakončím to pozitivně, v Nigerii vznikla ozbrojená frakce křesťanských bojovníků, říkají si Křižáci Niggeru, nebo tak nějak, hodlaj to parádně natřít Boko Haram a já jim jedině fandim, jen se divím, že to vzniklo až teď. Proč to vždycky tak dlouho trvá.
No a nás budou krmit kecama o integraci, o nutnosti učit imigranty naše hodnoty, o tom, že ještě musíme strpět tohle, tamto a ještě tohle, aby se tu menšiny cítily hezky a byly náš kamarád, no a mezitím bude probíhat snaha o kompletní odzbrojení Evropanů, o to, procpat držky zahalený do nějakých zastupitelstev a tudíž se nám tu pak chalifát a šaríja vnutí "demokratickou cestou". Plán vytvořit nahnědlou unifikovanou rasu, s průměrným IQ tak 90, která bude moc blbá na to, aby o něčem uvažovala, ale dost chytrá na to, aby pracovala, poběží. Mazivo bude krev bílého muže.
Veselý vyhlídky, nijak pozitivně jsem teda asi neskončil :-D
"Konečným cílem je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vzniku jediné průměrné světlehnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem bude vznik populace s průměrným IQ 90. Toto budou lidé, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní na to, aby pracovali."
Napsal jakýsi Barnett, americká globalizační überkráva. Jenže bohužel, nebo, Bohu dík, se mu stalo to, co se děje sociálním inženýrům pořád, neberou v úvahu lidskou přirozenost a povahu. Když k době natlačím nemíchatelný kultury, oni se nepromnoží mezi sebou, ne, ono se to mezi sebou porve.
Když dám k sobě žlutý a mandarinský sršně, oni se nesmíchají, oni se vyvraždí. Vidíme ale, že ten import tý sebranky sem je řízenej a cílenej. První krok byl, odstranit Sadáma Hnusáka a Kadáfího, otevřít přístupový cesty. Teď je sem vozej. Co z toho plyne? Jsou to vojáci, vojáci novýho typu války.
Do budoucna, "no mercy".
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 16. srpna 2016 v 20:48 | Reagovat

To já jsem si před časem našla na internetu taky nějaký psychotest, podle kterého mi vyšlo, že mám šest psychických poruch. Z toho čtyři docela vážné.

2 reznikuvrajon reznikuvrajon | 19. srpna 2016 v 9:53 | Reagovat

To není úplně málo :-D abych si na tebe dal bacha :-D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama