Volby, Bagdád v Bruselu, zelená plíseň

29. srpna 2016 v 12:51 | ŘezníkServus všichni, tak co dneska. Otevřu zprávy a vidím, v Bruselu zas nějaký "bum", bouchnul jim tam kriminalistický ústav, nebo něco podobnýho, auťák naloženej trhavinou nejdřív proboural ochranný ploty, najel dovnitř, pak to řachlo. Co se stalo s útočníkama, není jistý. Nooo, co nám tahle metoda připomíná? Nebyla to ještě celých několik minulých desetiletí častá charakteristika útoků v Africe a Arábii? Kupříkladu Mogadišo, Irák, Libanon, Gaza, atd.? Nedělali to tam furt? Někam najet s autem plným náloží a pak řach? Jasně, bomby v autech se používaly i v Evropě, jenže, to mělo trošku jinej štýl. Když v něm byla aktivovaná bomba, už tam nebyl řidič :-D Buď se bomba strčila do auta někomu, nebo se ta kára zaparkovala poblíž cíle a pak se to odpálilo na dálku, když už byl řidič dávno v kopru. I v Americe, když McWeigh odpálil tu vládní budovu v Oklahoma City, taky zaparkoval dodávku s náloží do garáže, vysmahnul a bomba řachla dáávno potom, co byl pryč. Bomby se jasně používaly kupříkladu v Itálii, když si to mafie vyřizovala se státní mocí (tam byl taky podstatnej rozdíl ten, že mafie se snažila moc nemasit nezůčastněný lidi, pokud si správně pamatuju), používala je IRA, ETA, Brigáda svobodnýho Ulsteru, všichni tihle, ale jak jsem říkal, vypadalo to trochu jinak. Tyhle suicidní útočníky jsme tu neměli. A v Evropě už byl od bomb klid relativně velkej, teď je to co chvíli nějaká pecka. Tohle léto je fakt hustý a když jsem předvídal, že tohle léto bude hustý, ani já jsem nečekal, že až tak moc.
Evropa mi začíná připadat jako Bagdád po tý zpackaný Americký invazi, která odstranila Sadáma Hnusáka. To bylo co chvíli potom, každej den zprávy, "V Iráku došlo k bombovému útoku, tenhle byl zatím nejkrvavější…", otázka je, za jak dlouho takhle přitopí tady. Samozřejmě, pokud útočníci byli držky opálený, dozvíme se, že to byl čin pár vyšinutých jednotlivců, který omylem zrovna včera pustili z Arkhamu, že to nemá nic společnýho ani s islámem, ani s migrací, i kdyby jeden byl minulej tejden vylovenej mulláh, že Breivik byl kupříkladu křesťan, tak ať držíme hubu (ačkoliv nevím, jestli Breivik někde prohlásil že je křesťan a vím celkem spolehlivě, že svůj útok s křesťanstvím nijak nespojoval, rozhodně při mačkání spouště neřval "Kristus je veliký", protože to by toho bylo všuuude plno…)….no a nebo, že se k útoku přihlásil Islámský Stát, protože když něco udělá IS, tak je to vlastně v pohodě, to jsou totiž ti jediný zlí muslimáči, to co jsem plave, jsou ti hodný muslimáči, kteří taky prchají před IS, no a IS už přece bombardujeme, že jo. Tak se zase proletí dva Rafaly nad nějakou pouští, shodí tam pár bomb, možná i něco trefí a něco jim usmaží a to musí stačit. No a když se těch tlučhubů zeptáme, jak se teda zlý muslo dostalo sem, když sem lezou jen ti hodní, bleskově a rychle se z toho vymotají pomocí doublethinku a keců o vykořenění, sociální nerovnosti, chudobě, většinovýmu rasizmu a blábláblá.
To je klasika, tomu se nebudeme ani divit.
Co je v týhle optice zajímavý, je, že během víkendu vlastizrádci vylovili dalších 1100 migrantů a dosockovali je do Evropy. Kalergiho plán, financovanej Sorosem a podobnou svoločí a podporovanej prodejnýma politprostitutama, prostě jede, jet musí a ne že ne, občasný excesy typu pár mrtvých se nějak zakecaj, než se podaří Evropany komplet odzbrojit, pak to bude šumavejce, pak už se to může pustit ze řetězu komplet. Četl jsem článek o tom, jak nám tady Zelení kážou o trvale udržitelným rozvoji, nutí třídit odpad, nesvítit klasickýma žárovkama, počítaj nám uhlíkovou stopu, některý by nás nutili močit si ve sprše pod nohy, aby se ušetřila voda, jinde zase, aby ženský menstruovaly do nějakýho kalíšku, kterej pak vypláchnou, aby se ušetřil matroš, jiný tvrdí (zdravím mladýho Stropnickýho s přáním brzké deportace na Sibiř) že je nepřijatelný, aby Češi lítali na dovolenou letadlem, no a furt žvaní o přelidnění. Ti samí ovšem nijak neřeší populační explozi v Africe, že se v některých afrických oblastech počet lidí zdvojnásobil, jinde zečtyřnásobil, jinde zosminásobil za posledních padesát let, celkem v průměru je v Africe dvakrát víc lidí než v roce 50, prý ročně přibude 50 mega lidí, cca jedna Francie. V Evropě od roku 1950 stoupl počet lidí cca o pětinu za stejnou dobu. No a zelený řešení? Vozit lidi z oblastí, kde se množí jak vačice, sem, kde se tolik nemnoží, do Afriky naopak vozit zdravotní a potravinovou pomoc, po quantech aby se mohli množit vesele dál. Z čeho je to usvědčuje a psal jsem to už dávno. Drtivá většina těch zelených keců jsou jen a pouze nástroje eugeniky, neomarxismu, likvidace Evropy a hlavně vymizení bílého muže. Nemám nic proti ekologii, ale aby mě na jednu stranu nějakej magor počítal uhlíkovou stopu, na druhou stranu vůbec neřešil, naopak podporoval, že v jiných částech světa se lidi množí jak vzteklý (protože maj taky za co, když se po nás chce, abyzme jim to tam sponzorovali) a chce mi je vozit sem, abych si je sponzoroval rovnou u sebe, na to mu víte co. Enviromentalismus je jen jedna větev marxismu a jako takovou to opravdu odmítám podporovat.
Zelený marxisti se sami zase škrtí na vlastních argumentech, protože a) podporujou množení v Africe a import jich sem b) chtějí, aby ti, co budou tady, měli stejnou životní úroveň, jako Evropani, jinak budou smutní, nakrknutí, vykořenění, vyloučení, nepochopení a proto se daj na džihád a uříznou nám hlavišky.
Jenže, vozit sem Afričany a dávat jim evropskou životní úroveň je vlastně stejný, v principu, jako množit Evropany a vyrábět tu další konzumenty :-D což ale oni tvrdí, že je fuj a že bysme to neměli dělat, že "země je přelidněná" a "moc konzumujeme". Zas samej protimluv. Jasně, vychází z toho, že "běloch musí svojí životní úroveň snížit, při zachovaný kvotě práce, aby se jiným etnikum životní úroveň zvedla, při stejný, nebo vyšší, úrovni flákání". No, na to jim opravdu pliju a doufám, že nejsem jedinej. Průměrnej Čech chodí pětkrát týdně (a více) do arbajtu na osm (a více) hodin, nepočítaje časový ztráty na dopravu, mnohdy svojí familii vidí pořádně jen o víkendech, jeho děti sedí šest (a více) hodin denně ve škole a drtí si palici vším možným, těch dětí má (obecně ) tolik, kolik zvládne slušně uživit, no a měl by to, co zarobí, věnovat těm, který se akorát flákaj a vyrábí si další a další děti, s tím, že se o ně někdo jako postará a když ne, tak se budou hněvat a začnou se rvát. Jak se tomu říká?
Nejsem vůbec proti štědrosti a solidaritě, ale, to, aspoň v křesťanství, musí být dobrovolný. Ne, že tomu, kdo se snaží, násilím něco seberu a strčím to tomu, kdo se fláká. A v tomhle, na první dobrou, poznáte, kdo zastává opravdový křesťanský hodnoty a kdo do nich jen balí neomarxismus. Ten, co staví na těch pravých křesťanských, bude apelovat na to, aby se ten, kdo má, rozdělil s tím, kdo nemá a snaží se, nebo prostě nemá, protože nemůže. Ale nebude do toho nikoho nutit násilím.
Ten, kdo jen balí neomarxismus do keců o křesťanských hodnotách, bude něco prosazovat plošně, chtít lidem násilím (daně) brát prachy, aby je rozdal nějaký svojí vyvolený sortě flákačů a hlavně taky, bude rozdávat z cizího, ale nikoliv ze svýho. Politštětky většinou nemají plnou hubu solidarity, když se hlasuje o jejich platech (obzvlášť ta eurounijní úřednická šlechta, s tím rancem, co berou, neřeknou "tak mi půlku svejch děngů dáme na azylanty, i tak nám toho zbude mrtě", ne) ale maj plnou hubu solidarity, když se jedná o přerozdělování prachů vybraných od plebsu.
Kdo jim to žere?
Na veškerý enviromentalistický nápady tudíž kašlu z vysoka. Ať se s tím jdou zahrabat.
K čemu je, že se tady budeme stavět na hlavu s ekologií a řešit "budoucí generace za sto let", pomalu jímat prdy do pytlíků, aby se nezvýšila hladina CO2, na druhou stranu budeme schválně podporovat populační výbuch v jiný části světa? Všimněte si, že podle statistických údajů se počet obyvatel Afghanistánů za posledních padesát let zdvojnásobil a to se tam pořád perou. V Nigeru osmkrát, v Nigérii čtyřikrát a to se pořád vyřvává, jak se tam maj blbě. Jak rychle se zmnoží, když jim zařídíme, aby se tam měli dobře? Během těch "sto let" do budoucna nás tímhle způsobem sežerou. Dvojtvářnost zelených a těch jejich idejí jsem předpokládám, demonstroval dost názorně. Opět je v tom zase Kalergiho plán, nahradit Evropany míšencema. Případně o teze Římskýho klubu (banda zbohatlíků, co považuje lidstvo za nepřítele) , tudíž "člověk je zlo", ale líznutý neomarxismem a oikofobií ("ne bílý jsou squělý"). Slyšeli jste, mimochodem, někdy říct africkýho nějakýho vůdce a vládce, že "musí řešit přelidnění" a že "lidí je na světě moc"? Já ne. Tyhle žvásty slýcháme jen od bílejch, zblblejch blahobytem.
Zelený jsou plíseň. Zelená plíseň. Savo do kýble a chce to drhnout.
Volby. Volby se blíží a já zase vidím ty billboardy s těma ovarovýma držkama, jak vykládají tohle, tamto, támhlencto….a říkám si, jak může mít tahle sebranka ještě nějaký morální kredit na to, vystavit ty svoje ksichty před lidi a něco jim zase bulíkovat, po tom, co předvádí? Jmenovitě teda ANO, ČSSD, TOP09, KDU ČSL, ODS. Volební programy se už nevyplácí pomalu ani číst, protože ať vyhraje z těhle vládnoucích klik kterákoliv, hned po volbách se na jakejkoliv program vykašle a dál si jede to svoje, tzn omezování svobody občana, zvyšování finanční zátěže, množení úředních nařízení a různých zákonů a vyhlášek, lezení do zadele menšinám, čím je ta menšina otravnější, tím více, vytváření nesmyslných projektů, atd.
The best of za poslední 4 roky. Kdo tady byl u voleb, kdo z vás chtěl aby vám mohl poliš vlézt bez povolení do bejváku pro zbraně, aby vám mohl nějakej ouřada z magoostrátu lézt do baráku kontrolovat, čím topíte, aby se zakázaly veškerý akce po 22 hodině, pokud nejsou nahlášený na obecním úřadě, aby poliši mohli svévolně rozpouštět povolený demonstrace, aby poliš mohl někomu zakázat pokračovat v jízdě autem na základě svýho subjektivního uvážení o technickým stavu, kdo tu chtěl EET, nějakou další buzeraci ohledně DPH, čím dál větší komplikování a omezování dopravy v Praze, likvidační pokuty za kdejakou pitomost, chtěl tu někdo auťáky se speciálním skenovacím systémem, který objíždí části Prahy, snímají SPZ a rovnou to porovnávají se systémem, kdo má zacvakaný (nově vymyšlený) placení za parkování, ještě přísnější bodovej systém, inkluzi, povinnej poslední rok školky, imigranty, Hate Free, dva roky na tvrdo za urážku kterýkoliv menšiny, snahy o cenzuru internetu, pokutu za urážku úředníka (deset táců), snahy o zpřísňování zbrojní legislativy, lezení do kadele EU a podobně?
Pomůže cokoliv z toho, tomu, aby se tu našinci žilo líp? Ne. Ani deko. Naopak, nad čím musí člověk přemýšlet, hned jak ráno vstane z pelechu, je, co mu zase dneska zakážou, co mu zase dneska nařídí, za co mu zase dneska už můžou napařit pokutu, případně, za co už ho zase dneska můžou zavřít, přičemž včera to bylo úplně legální.
Samozřejmě za nadšeného hýkání "obhájců demokracie", kteří budou tvrdit, že a) část z toho je na ochranu demokracie b) ano, část se nám nemusí líbit, ale ty vořechy jsme si "demokraticky zvolili", takže musíme držet hubu a snášet to (pokud teda demokraticky neproběhne něco, co se jim nelíbí, kupříkladu Brexit nebo nějaký odmítání nájezdníků, pak to je "populismus", "stejně volili jen dementi, takže by měli volit jen ti chytrý", "to neplatí, mělo by se to opakovat", "s tím se nesmíříme", blábláblábláblá).
A že teda "teď to sice dopadlo úplně na vejce, ale naděje jsou další volby". Já říkám, kurvaroma, proč není možnost ve chvíli, kdy ta vládnoucí sebranka neplní sliby daný ve volebním programu, jí vykopnout a vyhlásit nový volby? Přistoupil by někdo na to, že může vyměnit zaměstnance jen jednou za čtyři roky, přičemž, když ten už se teda nechá najmout, tak se může druhej den začít flákat, v práci chlastat, dělat úplně něco jinýho, než na co jsem ho najal, ale vykopnout ho nemůžu, protože "měnění zaměstnanců" je až za čtyři roky? A tak bych čtyři roky jen každej den trnul hrůzou, co ten debil za moje prachy zase napáchá za škodu? No nepříčí se toto naprosto a úplně zdravýmu rozumu?
Jinak, chtěl tu někdo například tohle?
https://www.novinky.cz/domaci/412721-matka-objala-sve-syny-socialka-ji-dala-pokutu.html

Nejen že to tady nějaký soudci soudí jak někde za faraona (obhajoba je součást obžaloby, připustíme jen ty důkazy, co se hodí nám) ale opět, tady dostala ženská dvakrát flastr za věc, která měla nulovou nebezpečnost pro kohokoliv, oproti tomu, v Praze několikrát bourá ožralej fízl, co má za ty předešlý bouračky akorát nějak tehdy jít k soudu a neděje se nic.
Tyhle zásahy českýho Barnevernu do rodin a další pravomoci, aby mohly nějaký "psycholožky" a podobně, rozebírat rodinu jen na základě svýho uvážení, vznikaj v iniciativě ministryně Marxový (nomen omen jako prase) z ČSSD. Kdo volil ČSSD, chtěl tu někdo něco takovýho? Nebo aby Šabatová a Dienspívo rozhodovali, koho můžete odmítnout jako žadatele o byt a koho ne?
Kurnik práce, chtěl někdo, kdo byl u voleb, aby nám tu zaváděli ve velkým nějaký sociální inženýrství?
Tyhle volby co teď budou možná budou poslední možnost, jak to vyřešit demokraticky, aniž by muselo dojít k nějaký revoluci, nebo povstání, jinak je možný, že za čtyři roky už bude půlka z nás v kriminále a druhá půlka někde nevolničit na panským.
Nebo ještě líp, procpou, aby mohli volit i cizinci a to i ti, co tu nemaj trvalej pobyt a to i ti ze zemí mimo EU, no a vnutí nám tady Šaríju a chalifát "demokratickou cestou".
Ono jde všechno, když není relevantní protisíla.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 29. srpna 2016 v 20:15 | Reagovat

Což, já volila Okamuru. Jenže toho nešťastníka ve vládě pak k ničemu nepustili.
Ne, já už od roku 2012 nabádám lidi, aby nevolili strany, které se za poslední volební období neosvědčili. A oni volí pořád ty samé čuráky. Promiň. že to tak řeknu.
Až si říkám, že hlasování je jen na oko a výsledky se falšují.

2 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 29. srpna 2016 v 20:19 | Reagovat

A letos jsou volby jenom do kraje. To se stejně nic nezmění.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama