Zlom jim ducha a pak už je to snadný

30. srpna 2016 v 16:57 | Řezník


Servus všem, název jsem opět, jak určitě někdo poznal, obsmažil ze Simpsonů :-D. Je to z jednoho dílu, kde byli haranti na Krustyho letním táboře, on to byl teda spíš pracovní lágr než dětský tábor, na konci tam vypukla rebelie, všechno tam zdemolovali a vedoucí tam řval na sígry, co si najal jako dozorce "Říkal jsem, že jim máte zlomit ducha". (Pak museli zdrhat, aby neskončili vismo na větvi :-D ). A on ten výrok je dost přesný, když někomu zlomíš ducha, vůli, on už pak neudělá nic, aby se postavil na odpor, bude snášet všechno, co mu protistrana provede. Zlomit jde prakticky kdokoliv, záleží na tom, co se použije a jak intenzivně, někdo je ovšem tak odolný, že se to pomalu nevyplatí. Evropani odolný byli. Britové vydrželi skopčácký bombardování, Rusáci vydrželi obrovský ztráty ve válce na východní frontě, Němci dostávali kotel ze všech stran na konci a stejně se rvali až do konce a rvali se ještě v Berlíně, i když i tomu nejblbějšímu muselo být jasný, že tohle prostě už vyhrát nejde.
Vždyť i Židi ve varšavským ghetu se rvali a rvali se i ve vyhlazovacím táboře Treblinka, kterejžto zdemolovali tak, že se to tam muselo zavřít (dobrej výsledek).
Asi proto a taky na základě poznatků z těch různých vojenských experimentů a testů tajných služeb během studené války, došlo těm, co chtějí Evropu zlikvidovat a bělocha vyhladit, že výrazně efektivnější, než "silový lámání" (který taky nese riziko, že jim někdo vytříská zuby) je "plíživé rozežrání". Aby tomu oponentovi tu vůli k jakýmukoliv odporu kompletně rozežrali a on si toho, ideálně, ani nevšiml. Tudíž, proto, v souladu s "pomalým pochodem institucema", "ovládnutím kultury" a podobně, přetváří Evropany na bezpáteřní bačkory, který si nechají líbit prakticky úplně všechno. Jasně, někde to jde hůř, u některých to jde pomaleji, u některých to nejde skoro vůbec, ale obecně to běží a je to vidět v mnoha situacích.
Který teda rozepisovat nebudu. Ale vztáhnu to ke svý oblíbený invazi dle Kalergiho plánu. Země, který nebyly zasažený tyfovou infekcí neomarxistickýho myšlení, s tím problémy nemaj. "Tady je hranice, tady jsou dráty, jestli se přes ně přesereš, uděláme z tebe cedník a nazdar, pokud chceš dovnitř, tady jsou hraniční přechody, lez přes ty a tam se legitimuj". Vždyť Turci už chtějí na hranicích rozmisťovat nějaký automatický střelecký systémy. Případně zevly pochytaj a nacpou někam za dráty, tady seďte, držte hubu a jestli si to tu zdemolujete, budete sedět na těch troskách. Jak prosté.
V Evropě je s tím problém, protože "natáhnout dráty nemá smysl, oni je přelezou…..krejt ty dráty palbou? Cože? Palbou? To přece…..NEJDE…." Jo, nejde :-D A proto ta situace "nemá řešení" :-D Jasně že nemá řešení, když není vůle použít to jediný, co může zastavit jakoukoliv invazi. Ve chvíli kdy někdo zjistí, že není vůle ho odněkud vykopnout, bude si tam chodit jak do průchoďáku. A když se jako zeptám, "proč to nejde" a "jak jinak chcete zabránit tomu, aby se nám celá Afrika zkoušela nakýblovat do Evropy", tak řeknou "ehm, no, to nevíme….je to složitá situace….ožehavý problém….nemá to řešení." Plíživý rozežrání vůle použít obranu je tu krásně vidět. Vymejvání mozku skrze vzdělávací systém a různý indoktrinační programy je jasně pozorovatelný.

Ale o tý helter skelter invazi jsem dneska psát nechtěl, to okopávám skoro pořád, skoro všechno už bylo řečeno, takže přejdeme k něčemu jinýmu, čeho se toto týká. Včera jsem viděl celkem obstojnej film "Plivu na váš hrob 2", byl teda míň krutej, než ten první (což mi vůbec nevadilo, od určitý úrovně už brutalita ve filmu začíná být samoúčelná a to nemám rád, ani se mi to nějak nelíbí"), s celkem vyváženějším poměrem "provinění:vendeta" no a hlavně mi připomněl asi dva případy, který proběhly v ČR. Vlastně tři. Jde tam totiž o to, že nějaká modelka se jde někam fotit, jeden z těch, co jí fotili, jí pak vyčenichá až do kvartýru, tam jí přepadne, zprzní, předtím teda zabije souseda, co jí jde pomoc no a pak neví co s tou raněnou a s tou mrtvolou, tak si zavolá ty svoje dva pobratimy ať mu to tam přijdou pomoc vyřešit a uklidit, dál to pokračuje, detaily vynechám s ohledem na případný citlivý povahy. No a to mi připomnělo případ, jak ten vořech v Jihlavě buď jen po hádce, nebo po znásilnění a hádce, vyhodil nějakou patnáctku z okna, ta to přežila, on jí zatáhnul zpátky do kvartýru a zavolal dvěma svým kámošům, ať mu jí přijdou pomoc dodělat, oba přišli a oba se zapojili (wtf č.1) a mrtvolu pak hodili do kontejneru před barák (wtf č.2). Druhej případ, chlap a ženská někde uvízli v rámci obchodní cesty (byli spolu teda), ujel jim poslední vlak a zatímco v nějakým nonstopáči řešili, co budou dělat, nějakej vořech, co už tam chlastal, jim nabídnul, že můžou nocovat u něj na baráku. Skrz sérii mnoha špatných rozhodnutí (z jejich strany) to skončilo tím, že on skončil rozsekanej v kotli a ona přivázaná v tý samý místnosti k pelechu, kde, ehm, no, jo, přesně. Pak z toho teda zdrhla. Třetí případ, ženská nocovala někde na půjčený chatě, ani se tam, geniálně, nezamkla a přikýbloval se tam ožralej majitel, mimochodem ex polda, kterej jí zprznil (jak nečekaný). Ona prej, že jí předtím vůbec nenapadlo, že by se něco takovýho mohlo stát.
Stejně jak ten oddělanej soused v tom filmu, naprostá absence taktickýho myšlení, on vleze do kvartýru, vidí tam sousedku svázanou na podlaze, jak vydává nějaký zvuky a aniž by se rozhlídnul po tý cimře, jestli tam náááhodou ještě někdo není, tak tunelový vidění jak prase a jde rovnou k ní. Samozřejmě, smeták vykročil z poza dveří a bodnul ho, chlap úplně ztuhnul že dostal nožem….dostal další, další, dalšídalšídalší a bylo, překvapivě, po něm. Ačkoliv kdyby zareagoval hned po tý první ráně, kterou koupil do břicha a zdaleka nemusela být smrtelná, měl celkem slušnou šanci se z toho dostat a aspoň zmizet. To je ten problém, že jako ti napadený z těch tří (mimochodem českých, jestli jsem to nezmínil) případů, vůbec nečekal, že se a) tohle může stát b) že se to může stát zrovna jemu. Protože, jak jsem řekl, vzdělávací a kulturní systém je nastavený tak, aby z lidí dělal obrany neschopný ovce a proto, je krmí iluzema, že tohle se neděje, když, tak jen v televizi, no a když teda ne jen v televizi, tak někde strašně daleko no a když ne strašně daleko, tak prostě si najdeme jinou záminku, proč to nebrat vážně.
Na jednu stranu vidím malý děti na procházce s učitelkou ze školky bo čeho, jestli je to první stupeň, nevim, navlečený v reflexních vestách (i za úplně jasnýho dne, vypadají v tom teda jak naprostý dementi), na druhou stranu ani dospělí lidi si nepřipouští, že se jim může stát něco fakt mrzáckýho od jiných lidí. No a nebo vlastně jo. Politici neustále žvaní o něčem pro "vaše bezpečí", neustále se zavádí další a další zákony a zákazy a buzerační opatření, co chvíli se objeví s tím, aby se člověk zase vzdal části svobody výměnou za větší "bezpečí" a je to někde vidět? Ne. Mnoho a mnoho dospělých lidí si prostě neuvědomuje, že v případě nějaký krize nejjistější pomoc najdou na konci vlastní ruky a ne u aparátu.
No a v tom "Plivání na hrob" se ta ženská z toho dostala (neboť oni jí někam hodili v bedně, mysleli si, že se udusí a ta bedna se rozbila", následně ona provedla krutou vendetu. Jakkoliv jako kristovec vendetu neprovádím, neznamená, že jí nerozumím a v mnoha případech jí nepovažuju za nejefektivnější řešení. No a nějak jsem si vzpomněl na tu znásilněnou ženskou (z ČR), která to ani nenahlásila a dotyčnej vořech jí ještě opakovaně vyhrožoval, že jí zabije, na což bych teda očekával reakci "tak jsem sehnala bouchačku a čekala, jestli to přijde zkusit, že mu napálim tak pět šest ran do ksichtu" (řečeno se vzteklým "mývalem" Racketem z filmu Strážci galaxie), ona ani prd, že se rok klepala strachy, nebo jak dlouho a pak že šla na nějakou psychoterapii a na nějakej podobnej májndfak, tam jí nahustili do hlavy spoustu mouder, jedno z toho taky že má toho chlapa kontaktovat a říct mu, že už na něj kašle a že ho pouští z hlavy a že si jím nenechá dál otravovat život. Což teda učinila a prej "od tý doby zas může normálně žít". A já to zas nepochopil. Ten dement jí vyhrožoval, že jí zabije, ta hrozba se mi zdá nezmizela tím, že tomu dementěvovi řekla, že ho pouští z hlavy (jakkoliv možná předtím nebyla moc reálná), no a nebylo učiněno žádný reálný opatření, aby mu v tom teda bylo zabráněno. A jí už to najednou netrápí, protože se někde vykecala.
Podobně jsem rostl z toho, když jsem četl, jak černoušové, co zdrhaj před Boko Haram z Nigérie, musí "dostávat psychoterapii a psycho poradenství, aby byli zase schopni začlenit se do života", jenže furt žijou v oblasti, kde působí ta Boko Haram, nebo kousek od ní, takže za nejlepší terapii proti traumatum z činů Boko Haram bych považoval vytvoření nějakýho obrannýho oddílu, s tím, že pokud to ti dotyční dementi zkusí znova, skončí v rakvi, nebo jako kočičí žrádlo.
Ono totiž, nejděsivější na aktu násilí, kterej na vás proběhl, nebo na někom blízkým, není to, že to proběhlo, nejhorší na tom je, že to může proběhnout znova a toho se ty lidi primárně bojej. Jenže, veškerý "řešení" na úrovni jednotlivce se zabývají maximálně tím, jak si o tom pokecat a jak se z toho vykecat a ne jak by měl jednotlivec zabránit tomu, aby se mu to nestalo znova.
Protože v současný výchově je spoluodpovědnost jednotlivce za to, aby se mu násilí nedělo, něco jako "chyba v Matrixu". A opět je to cílený, což je děsivý.
Udělejte anketu mezi dětma ve školce, nebo na prvním stupni, zeptejte se jich, co jim kdo radí, když přijdou s tím, že je někdo mlátí. Kolik rad bude "vem ho klackem přes nohy" a kolik rad bude "někomu to řekni", "zkus je ignorovat", "zkus se vžít do jejich kůže", "když se dostaneš do konfliktu odejdi", "Moudřejší ustoupí", "silou se nic nevyřeší" a podobný kydy.
Jak má potom Evropan nový generace, kterýho vychovávají jako změkčilou buznu, obstát proti nějakým mladým muslimským janičářům, kteří jsou s rozbíjením palic od mládí minimálně na teoretický a morální rovině smířený velice dobře…….
Jestli se neproberem a tu výchovu nezačnem linkovat trošku do "nenech si kurva nic líbit", další generace už bude z naprostý většiny jen neužitečnej kanonfutter.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Taina Taina | Web | 20. července 2017 v 5:35 | Reagovat

Ako sa dostať zdarma iPhone7? Veľmi jednoduché! Detailov WEB

2 dferesw dferesw | E-mail | 30. ledna 2018 v 13:17 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: http://xfun.cc/ocgn6

**** Download here: Link: http://ssh.tf/hnGWdteCU

@
@

3 Scottjen Scottjen | E-mail | 5. května 2018 v 16:05 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*--

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama